Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Gmina Kolbudy

Kowale ul. Starowiejska 1 do 17, Kominkowa 3 do 9, Pilotów, Siostry Faustyny 1 do 14, Glazurowa 6, 15, Skromna
10.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto Gdańsk

Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 42 do 62 numery parzyste
10.12.2019   08:00 - 12:00
Gdańsk ul. Letniskowa 8 do 36
11.12.2019   09:00 - 14:00

Region Gdynia

Gmina Kosakowo

Rewa ulice Piaskowa, Kaprów, Bosmańska, Koralowa, Morska 69 do 127 i 48 do 62
09.12.2019   08:00 - 16:00

Miasto Gdynia

Rewa ulice Piaskowa, Kaprów, Bosmańska, Koralowa, Morska 69 do 127 i 48 do 62
09.12.2019   08:00 - 16:00

Miasto Rumia

Rumia ulice Reja 1 do 10, 13
10.12.2019   09:00 - 16:00

Region Kartuzy

Gmina Chmielno

Miechucino Rybaczówka
16.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Dziemiany

Raduń Wybudowanie, Tkalnia, Jastrzębie Dziemiańskie, Kolano, Piechowice Wybudowanie
09.12.2019   08:00 - 11:00
13.12.2019   08:00 - 17:00

Gmina Karsin

Cisewie Wieś
10.12.2019   09:00 - 13:00
Borsk, Wdzydze Tucholskie, Czyste, Zabrody, Krzywe, Lipa, Zabrody
10.12.2019   08:00 - 17:00

Gmina Kartuzy

Rybaki
09.12.2019   08:00 - 16:00
Ramleje Wybudowanie
13.12.2019   08:00 - 17:00
Dzierżążno ulica Słoneczna Dolina, Pikarnia ulica Błękitnej Armii, Mezowo ulice Kaszubska, Błękitnej Armii, Jeziorna
18.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Kościerzyna

Borsk, Wdzydze Tucholskie, Czyste, Zabrody, Krzywe, Lipa, Zabrody
10.12.2019   08:00 - 17:00

Gmina Nowa Karczma

gmina wiejska Nowa Karczma
11.12.2019   09:00 - 12:00

Gmina Przodkowo

Młynek Struga
13.12.2019   08:00 - 17:00

Gmina Somonino

Rybaki
09.12.2019   08:00 - 16:00
Ramleje Wybudowanie
13.12.2019   08:00 - 17:00

Gmina Stężyca

Gołubie ulice Lipowa, św. Antoniego, Przylesie, Botaniczna, Polna, Słoneczny Stok, Porucznika Józefa Dambka, Kasztelańska, Sambora II, Sosnowa
06.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Żukowo

Pępowo ulica Chłopska
10.12.2019   08:30 - 14:00
Leźno ulice Słoneczna, Akacjowa, Aleja Lipowa, Żukowska, Otomino , Żukowo ulica Do Raduni, Żukowo ulica Gdańska
11.12.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00
Rutki , Żukowo ulica Kościerska
12.12.2019   08:00 - 10:30
  15:00 - 17:00

Miasto Kartuzy

Kartuzy ulica Mściwoja II - od ulicy 3 Maja do nr 22
14.12.2019   08:00 - 16:00
Kartuzy ul. Kościerska 1A
17.12.2019   09:00 - 14:00

Region Starogard Gdański

Gmina Kaliska

Lipinki Szlacheckie ulica Jana Pawła II od numeru 47 do 60.
17.12.2019   09:00 - 14:00

Gmina Kościerzyna

Liniewko Kaszubskie, Lubieszyn Kurnik, Lubieszyn Trakpol, Lubieszynek
09.12.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 17:00

Gmina Liniewo

Lubieszynek
09.12.2019   08:00 - 17:00
Liniewko Kaszubskie, Lubieszyn Kurnik, Lubieszyn Trakpol, Lubieszynek
09.12.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 17:00

Gmina Morzeszczyn

Lipia Góra od numeru 25 do 33 i Barłożno 83 i 84.
13.12.2019   09:30 - 15:00
Lipia Góra
13.12.2019   08:00 - 09:30
  15:00 - 16:30

Gmina Nowa Karczma

Liniewko Kaszubskie, Lubieszyn Kurnik, Lubieszyn Trakpol, Lubieszynek
09.12.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 17:00

Gmina Osiek

Błędno
10.12.2019   15:30 - 17:00

Gmina Pelplin

Pelplin Strzelnica
17.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Skarszewy

Skarszewy ulica Jaśminowa.
12.12.2019   10:00 - 15:00
Skarszewy ulica Bednarska od 2 do 10 oraz Polna od 5 do 21.
13.12.2019   09:30 - 13:30

Gmina Skórcz

Skarszewy ulica Bednarska od 2 do 10 oraz Polna od 5 do 21.
13.12.2019   09:30 - 13:30
Lipia Góra od numeru 25 do 33 i Barłożno 83 i 84.
13.12.2019   09:30 - 15:00

Gmina Stara Kiszewa

Lipy 17, 18, 22
12.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Starogard Gdański

Lipy 17, 18, 22
12.12.2019   08:00 - 14:00
Lipinki Szlacheckie ulica Jana Pawła II od numeru 47 do 60.
17.12.2019   09:00 - 14:00
Sucumin 42,43 Miradowo 16,18,19
17.12.2019   11:00 - 15:00
Lipinki Szlacheckie ulice Spacerowa, Brzozowa, Jana Pawła II, Słoneczna, łąkowa, Żurawia, Wschodnia, Pelplińska
18.12.2019   08:00 - 09:30
  14:00 - 15:30

Gmina Tczew

Liniewko Kaszubskie, Lubieszyn Kurnik, Lubieszyn Trakpol, Lubieszynek
09.12.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 17:00

Gmina Zblewo

Sucumin 42,43 Miradowo 16,18,19
17.12.2019   11:00 - 15:00

Miasto Starogard Gdański

Starogard Gdański Skośna
06.12.2019   13:00 - 14:00
Starogard Gdański Kutrzeby, Unruga, Kleeberga od 41 do 91 i od 64 do 70
10.12.2019   08:00 - 13:00

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański

Straszyn ulica Leśna
11.12.2019   08:30 - 11:30
Radunica ulice Podmiejska, Jesionowa, Kasztanowa, Ziołowa
12.12.2019   08:30 - 14:30

Gmina Przywidz

Gromadzin, Miłowo, Bliziny, Przywidz, Mierzeszyn
09.12.2019   09:00 - 16:00
Gromadzin, Miłowo, Bliziny, Piekło Dolne, Przywidz, Mierzeszyn
09.12.2019   09:00 - 16:00

Gmina Pszczółki

Różyny ulice Różana Góra, Polna, Łąkowa, Dworcowa, Młyńska, Gdańska, Pogodna, Leszczynowa, Słoneczna
12.12.2019   08:00 - 13:00

Gmina Trąbki Wielkie

Gromadzin, Miłowo, Bliziny, Przywidz, Mierzeszyn
09.12.2019   09:00 - 16:00
Gromadzin, Miłowo, Bliziny, Piekło Dolne, Przywidz, Mierzeszyn
09.12.2019   09:00 - 16:00
Gołębiewo Wielkie ulice Lawendowa, Akacjowa, Azaliowa
13.12.2019   08:00 - 13:00

Miasto Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański ulice Reymonta , Reja Korzeniowskiego
10.12.2019   08:30 - 12:30

Miasto Tczew

Tczew ulice Norwida ,Chełmońskiego
16.12.2019   08:30 - 13:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo

Czyściec, Łebieńska Huta, Łebno Huta Szkoła, Będargowo Działki, Donimierz Otalżyńska, Czarny Młyn.
11.12.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 17:00

Gmina Gniewino

Rybno ulice Księdza Stanisława Galasa, Nowa, Długa 40
11.12.2019   11:00 - 15:00
Tyłowo ulice Wejherowska, Łąkowa, Zamkowa, Warszkowo ulice Nadrzeczna, Leśna, Piaśnicka, Kalinowa, Bukowa, Spokojna, Polna, Warszkowo-Młyn.
13.12.2019   08:00 - 11:00
18.12.2019   08:00 - 11:00

Gmina Jastarnia

Jastarnia ulice Abrahama
09.12.2019   11:00 - 15:00

Gmina Kartuzy

Będargowo Brazylia , Szopy, Wschód. Borowiec i Kolonia. Łęczny Dół.
10.12.2019   15:00 - 17:00
11.12.2019   15:00 - 17:00

Gmina Krokowa

Krokowa ulice Żarnowiecka 11 i 13A złącze kablowe Z 606 i Z 606 na 1
10.12.2019   08:30 - 14:00
Tyłowo ulice Wejherowska, Łąkowa, Zamkowa, Warszkowo ulice Nadrzeczna, Leśna, Piaśnicka, Kalinowa, Bukowa, Spokojna, Polna, Warszkowo-Młyn.
13.12.2019   08:00 - 11:00
18.12.2019   08:00 - 11:00

Gmina Linia

Linia Wybudowanie ulica Turystyczna.
06.12.2019   11:00 - 15:00

Gmina Luzino

Luzino Wybudowanie ul. Kaszubska.
06.12.2019   09:00 - 14:00
Kębłowo ulice Wspólna, Leśna, Rolnicza, Północna, Kasztelańska, Pszeniczna, Generała Hallera, Generała Bema, Olchowa, Ludowa, Lawendowa, Brzozowa, Obrońców Helu, Wejherowska, gen. Andersa, Wolności, 11 Listopada, Łączna, Solidarności, Modrzewiowa, Okrężna, Kochanowo ulice Przemysłowa, św. Wawrzyńca, Nad Stawem, Wspólna, Ks. Borysiewicza, Zielona, Sosnowa, Leszczynowa, Brzozowa, Świerkowa.
07.12.2019   08:00 - 09:30
  12:30 - 14:00
Barłomino ulica Sampowska.
09.12.2019   08:00 - 14:00
Łebieńska Huta ulice Hutnicza, Brzozowa, Jeziorna, Będargowska, Czyściec, Kasztanowa.
11.12.2019   15:00 - 17:00
Luzino ulica Wilczka 33A
12.12.2019   11:00 - 15:00
Sychowo ulice Romana Dmowskiego, św. Alojzego, Jana Pawła II, Wrzosowa
17.12.2019   11:00 - 15:00

Gmina Łęczyce

Rozłazino , Karczemka Rozłaska , Karczemki
11.12.2019   09:00 - 14:00
Łówcz Górny
13.12.2019   08:30 - 14:00

Gmina Puck

Czyściec, Łebieńska Huta, Łebno Huta Szkoła, Będargowo Działki, Donimierz Otalżyńska, Czarny Młyn.
11.12.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 17:00
Tyłowo ulice Wejherowska, Łąkowa, Zamkowa, Warszkowo ulice Nadrzeczna, Leśna, Piaśnicka, Kalinowa, Bukowa, Spokojna, Polna, Warszkowo-Młyn.
13.12.2019   08:00 - 11:00
18.12.2019   08:00 - 11:00

Gmina Szemud

Koleczkowo ulice Młyńska, Nad Zagórzanką, Bitwy nad Ślężą, Hippiczna, Chylońska, Dębowa, Przemysłowa, Północna, Gwiezdna, Południowa, Graniczna, Jesionowa, Klonowa, Jarzębinowa, Alfreda Loepera, Wiązowa, Żurawia, Wierzbowa. MARKOPLAST.
07.12.2019   08:00 - 13:30
Bojano ulice Józefa Wybickiego, Rzemieślnicza, Jana Kochanowskiego, Sezamkowa, Józefa Wołoszyna, Poległych Żołnierzy, Starowiejska, Zamczysko, Stefana Batorego, Tartaczna, Warszawska, Pawła Ponke, Radosna, Alberta Turocha, Na Dambnik, Czynu Tysiąclecia, Arseniusza, Dobra, Miła, Spacerowa, Folwarczna, Cicha, Pogodna, Dąbrowskiego, Zacisze, Malinowa, Dębowa Karczma, Dobrzewino ulice Wejherowska, Gryczana, Żytnia, Owsiana, Wiklinowa.
10.12.2019   08:00 - 12:00
Rozłazino , Karczemka Rozłaska , Karczemki
11.12.2019   09:00 - 14:00
Czyściec, Łebieńska Huta, Łebno Huta Szkoła, Będargowo Działki, Donimierz Otalżyńska, Czarny Młyn.
11.12.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 17:00
Łebieńska Huta ulice Hutnicza, Brzozowa, Jeziorna, Będargowska, Czyściec, Kasztanowa.
11.12.2019   15:00 - 17:00
Będargowo Brazylia , Szopy, Wschód. Borowiec i Kolonia. Łęczny Dół.
10.12.2019   15:00 - 17:00
11.12.2019   15:00 - 17:00
Bieszkówko - Koleczkowo ulice , Świętopełka , Wczasowa , Kwiatowa.
11.12.2019   08:00 - 14:00
13.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Wejherowo

Będargowo Brazylia , Szopy, Wschód. Borowiec i Kolonia. Łęczny Dół.
10.12.2019   15:00 - 17:00
11.12.2019   15:00 - 17:00
Tyłowo ulice Wejherowska, Łąkowa, Zamkowa, Warszkowo ulice Nadrzeczna, Leśna, Piaśnicka, Kalinowa, Bukowa, Spokojna, Polna, Warszkowo-Młyn.
13.12.2019   08:00 - 11:00
18.12.2019   08:00 - 11:00
Warszkowo ulice Bukowa, Piaśnicka, Pogodna, Słoneczna. Warszkowo "Mazuraczak" .
13.12.2019   12:00 - 14:00
18.12.2019   12:00 - 14:00

Gmina Władysławowo

Ostrowo ulica Obozowa złącze kablowe Z 501
10.12.2019   11:00 - 15:00

Gmina Żukowo

Będargowo Brazylia , Szopy, Wschód. Borowiec i Kolonia. Łęczny Dół.
10.12.2019   15:00 - 17:00
11.12.2019   15:00 - 17:00

Miasto Reda

Reda ulica Bukowa 9
13.12.2019   11:00 - 15:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Gizałki

Leszczyca ul. Wąska 3 do 8
06.12.2019   09:00 - 14:00
Leszczyca ul. Bosselowa 1 do 8
10.12.2019   09:00 - 14:00

Gmina Jaraczewo

Rusko Szkoła
06.12.2019   13:00 - 16:00

Gmina Żerków

Paruchów od numeru 6 do numeru 15
06.12.2019   09:00 - 12:00
Hydrofornia Paruchów, Gospodarstwo Rolne Antonin, Malina Paruchów,
10.12.2019   08:30 - 16:30
11.12.2019   08:30 - 16:30
12.12.2019   08:30 - 16:30

Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.

Borzęciczki nr 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 66
06.12.2019   08:30 - 11:30
Lipowiec nr 11, 11A, 12, 12A, 13, 14, Świetlica Wiejska
06.12.2019   11:00 - 15:00

Miasto i Gmina Pleszew

Ludwina 21 do 29
11.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto Jarocin

Jarocin Wrocławska firma Agat
09.12.2019   08:00 - 11:00

Region Kalisz

Gmina Godziesze Wielkie

Józefów 6-14 Szulec 1-4g
06.12.2019   09:30 - 12:30
Stobno, Stobno Siódme, Józefów,
09.12.2019   09:00 - 15:00
Józefów, Sobocin, Józefów
09.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00
Stobno 1-16
10.12.2019   09:00 - 11:00
Stobno, Stobno Siódme
10.12.2019   09:00 - 15:00
Bałdoń, Stobno, Stobno Siódme, Józefów, Dębniałki
10.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00
Cienia Druga, Bogumiłów, Porwity, Chełmce, Opatówek, Saczyn, Takomyśle, Bałdoń, Stobno, Stobno Siódme, Godziesze Małe, Godziesze Wielkie, Skrzatki, Borek, Borek, Kalisz
11.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00
Stobno Kol. 26-31
11.12.2019   08:00 - 16:00
Borek, Stobno, Stobno Siódme, Józefów, Stobno Szóste, Józefów, Dębniałki
11.12.2019   15:00 - 16:00

Gmina Gołuchów

Kucharki 1-32 Szkudła 1-36b
06.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Koźminek

Moskurnia 6-36
16.12.2019   10:00 - 14:00

Gmina Lisków

Józefów 6-14 Szulec 1-4g
06.12.2019   09:30 - 12:30
Budy Liskowskie 9-27
10.12.2019   08:00 - 08:30
  12:30 - 13:30
Bałdoń, Stobno, Stobno Siódme, Józefów, Dębniałki
10.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00
Borek, Stobno, Stobno Siódme, Józefów, Stobno Szóste, Józefów, Dębniałki
11.12.2019   15:00 - 16:00
Ciepielew 1-14 Ciepielew Pierwszy 1-10 Ciepielew Drugi 1-24 Wola Tłomakowa 46 Izerów 1-26
12.12.2019   08:30 - 09:00
Lisków ul. Blizińskiego 1-8 10 12 14 16 18 19 ul. 40-lecia ul. Dąbrowskiej ul. Ogrodowa ul. Spółdzielców ul. Asnyka ul. Szewczyka Polesie Nadzież Swoboda Józefów Strzałków Małgów Lubień 1-13 Dębniałki Kolonia Małgów Gruszkowiec Rutkowice Grabowa MCKEEN BEEF MALSPAW DANBUD
16.12.2019   09:00 - 10:00

Gmina Opatówek

Kobierno 1-18 O S P Stacja Meteorologiczna Dębe 78 78a 78b 79 działki 219 354
06.12.2019   08:00 - 12:00
Józefów 6-14 Szulec 1-4g
06.12.2019   09:30 - 12:30
Stobno, Stobno Siódme, Józefów,
09.12.2019   09:00 - 15:00
Józefów, Sobocin, Józefów
09.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00
Cienia Trzecia 19-30 Bogumiłów 3-6 Cienia Druga 26-53 ELW Cienia Cienia Druga 1-25 Michałów Trzeci 1-16 Michałów Drugi 41 GRO Grzesiak
10.12.2019   08:00 - 14:00
Cienia Druga 1-25 Michałów Trzeci 1-16 Michałów Drugi 41 GRO Grześkowiak
11.12.2019   08:00 - 14:00
Cienia Druga, Bogumiłów, Porwity, Chełmce, Opatówek, Saczyn, Takomyśle, Bałdoń, Stobno, Stobno Siódme, Godziesze Małe, Godziesze Wielkie, Skrzatki, Borek, Borek, Kalisz
11.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00

Gmina Stawiszyn

Piątek Mały kol.
06.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Szczytniki

Cienia Druga, Bogumiłów, Porwity, Chełmce, Opatówek, Saczyn, Takomyśle, Bałdoń, Stobno, Stobno Siódme, Godziesze Małe, Godziesze Wielkie, Skrzatki, Borek, Borek, Kalisz
11.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00

Gmina Żelazków

Kobierno 1-18 O S P Stacja Meteorologiczna Dębe 78 78a 78b 79 działki 219 354
06.12.2019   08:00 - 12:00
Lisków ul. Blizińskiego 1-8 10 12 14 16 18 19 ul. 40-lecia ul. Dąbrowskiej ul. Ogrodowa ul. Spółdzielców ul. Asnyka ul. Szewczyka Polesie Nadzież Swoboda Józefów Strzałków Małgów Lubień 1-13 Dębniałki Kolonia Małgów Gruszkowiec Rutkowice Grabowa MCKEEN BEEF MALSPAW DANBUD
16.12.2019   09:00 - 10:00
Koronka 1-15 działki Skarszew 111
17.12.2019   08:00 - 10:00

Miasto Kalisz

Cienia Druga, Bogumiłów, Porwity, Chełmce, Opatówek, Saczyn, Takomyśle, Bałdoń, Stobno, Stobno Siódme, Godziesze Małe, Godziesze Wielkie, Skrzatki, Borek, Borek, Kalisz
11.12.2019   08:00 - 09:00
  15:00 - 16:00

Region Kępno

Gmina Baranów

Mroczeń 20 - 26
09.12.2019   08:30 - 10:30

Gmina Galewice

Dąbrówka 1 - 12, Galewice ul. M Konopnickiej 69
06.12.2019   08:30 - 12:30

Gmina Kępno

Krążkowy 66, 67
06.12.2019   07:30 - 15:00
Krążkowy 86Ł
09.12.2019   09:00 - 13:00
Kierzenko, Kierzno 34, 35
10.12.2019   08:30 - 12:00

Gmina Kobyla Góra

Kobyla Góra ul. Powstańców Wlkp. 1 - 11, Marcinkowa, W. Orkana, Konopnickiej 1 - 8, Apteka
06.12.2019   09:00 - 13:00
Smolarze 68 - 79
12.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Łęka Opatowska

Kępno ul. Młyńska 2, 2A, Bloki, Pawilon Handlowy
08.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Rychtal

Syców ul. Parkowa, Leśna, Kolejowa, Wrocławska
07.12.2019   06:00 - 09:00
Rychtal. ul. Kępińska 4 - 38, Kolejowa 1, 3, Nowe Osiedle 1 - 8, Polna, Ogrodowa 15, Szkoła
09.12.2019   09:30 - 12:30
Rychtal ul. Kępińska 4 - 38, Kolejowa 1, 3, Nowe Osiedle 1 - 8, Polna, Ogrodowa 15, Szkoła, Gimnazjum
11.12.2019   08:30 - 11:00

Miasto i Gmina Syców

Syców ul. Parkowa, Leśna, Kolejowa, Wrocławska
07.12.2019   06:00 - 09:00

Miasto Kępno

Krążkowy 66, 67
06.12.2019   07:30 - 15:00
Kępno ul. Młyńska 2, 2A, Bloki, Pawilon Handlowy
08.12.2019   09:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Olszówka

Ostrówek
12.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Przedecz

Przedecz ul. Szkolna
10.12.2019   11:00 - 14:00

Gmina Sompolno

Teodorowo
10.12.2019   08:00 - 16:00
Ostrówek
12.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Wierzbinek

Teodorowo
10.12.2019   08:00 - 16:00
Ostrówek
12.12.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Kłodawa

Dąbrówka
06.12.2019   09:00 - 12:00
Luboniek
06.12.2019   08:00 - 16:00

Miasto Koło

Teodorowo
10.12.2019   08:00 - 16:00

Region Konin

Gmina Krzymów

Konin ul. Wyszyńskiego, Budowlanych
06.12.2019   09:00 - 15:00
Potażniki, Ignacew, Bolesławów, Adamów, Depaula, Teresina
12.12.2019   08:00 - 09:00

Gmina Rzgów

Stare Miasto ul. Topolowa
09.12.2019   11:30 - 13:30
Stare Miasto
09.12.2019   11:30 - 13:30

Gmina Stare Miasto

Stare Miasto ul. Topolowa
09.12.2019   11:30 - 13:30
Stare Miasto
09.12.2019   11:30 - 13:30

Miasto Konin

Konin ul. Wyszyńskiego, Budowlanych
06.12.2019   09:00 - 15:00
Konin ul. Spółdzielców
11.12.2019   09:00 - 14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Czajków

Czajków 142, 144 do 154, dz. 345.
12.12.2019   09:00 - 14:00

Gmina Kraszewice

Mączniki 26, 27, 31, 41, 42, 43, 43a, 43b, 45, 45a.
10.12.2019   09:00 - 13:00
Racławice 25, 32, 35, 37a, 38, 38a, 38b, 38c, 39, 40, 41, 43, 45, 46a, 46b, 55a, 56a, 57a, 64, 65, 66, 67, 71a, 71b, 73, 74, 75, 76, 77, 77a, 78, 78a, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85a, 86, 86a.
12.12.2019   09:00 - 12:00
Jelenie 79 do 99
16.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Ostrów Wielkopolski

Zacharzew Rajska 15, 17, 17a, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 69a, 69b, 69c, dz. nr 32/4, 39/3, 43/28, 43/31, 43/33.
10.12.2019   09:00 - 11:00
Gorzyce Małe 26 do 36a, dz. 169/2, Radziwiłłów 4a do 13, 20, 21, 22, dz. 166/4, 165/25, 170/3.
10.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Grabów nad Prosną

Grabów stacja abonencka Zakład Stolarski 02906
13.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Mikstat

Przedborów 43 do 48, Kaliszkowice Kaliskie 122E.
09.12.2019   09:00 - 10:00
Mikstat Pustkowie 55, 56, 57.
11.12.2019   08:00 - 16:00
Mikstat Pustkowie dz. 555/3
17.12.2019   10:00 - 12:00

Miasto I Gmina Odolanów

Gorzyce Małe 26 do 36a, dz. 169/2, Radziwiłłów 4a do 13, 20, 21, 22, dz. 166/4, 165/25, 170/3.
10.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski ul. Jankowskiego 36 do 36H.
09.12.2019   10:30 - 12:30
Zacharzew Rajska 15, 17, 17a, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 69a, 69b, 69c, dz. nr 32/4, 39/3, 43/28, 43/31, 43/33.
10.12.2019   09:00 - 11:00
Ostrów Wielkopolski ul. Krotoszyńska 88, 90, 92, Taczaka 46, 48, 50, 67, Bema 119 do 154.
10.12.2019   09:00 - 13:00
11.12.2019   09:00 - 13:00

Region Słupca

Gmina Lądek

Jaroszyn, Jaroszyn-Kolonia, Policko, Dziedzice, Ląd-Kolonia
11.12.2019   08:30 - 16:30

Gmina Powidz

Przybrodzin, Wylatkowo, Powidz Wybudowanie
09.12.2019   10:00 - 12:00

Gmina Słupca

Przybrodzin, Wylatkowo, Powidz Wybudowanie
09.12.2019   10:00 - 12:00

Gmina Żerków

Ciemierów, Lisewo, Olsz, Łupice, Ciemierów-Kolonia, Kolonia Lisewo, Dolne Grądy, Zimochowiec, Górne Grądy, Ruda Komorska, Baraniec, Zamość, Kretków
10.12.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Pyzdry

Pyzdry ulica Szybska
09.12.2019   09:00 - 12:00
Ciemierów, Lisewo, Olsz, Łupice, Ciemierów-Kolonia, Kolonia Lisewo, Dolne Grądy, Zimochowiec, Górne Grądy, Ruda Komorska, Baraniec, Zamość, Kretków
10.12.2019   09:00 - 12:00
Zapowiednia, Walga, Królewiny, Benewicze
10.12.2019   11:00 - 14:00
Pyzdry ulice Kaliska, 3 Maja
10.12.2019   13:00 - 15:00
Pietrzyków, Pietrzyków-Kolonia
13.12.2019   09:00 - 12:30

Miasto i Gmina Witkowo

Małachowo-Szemborowice
06.12.2019   09:00 - 14:30
Witkowo ulica Dworcowa
09.12.2019   09:00 - 11:30
Przybrodzin, Wylatkowo, Powidz Wybudowanie
09.12.2019   10:00 - 12:00

Region Turek

Gmina Grabów

Borucice, Budki, Sławęcin
13.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Kawęczyn

Milejów
11.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Malanów

Malanów ulice Wesoła, Parkowa, Południowa, Turecka, Spółdzielców, Słoneczna
06.12.2019   09:00 - 13:00
Feliksów
09.12.2019   08:00 - 10:00
Malanów ulice Wesoła, Parkowa, Południowa, Turecka, Spółdzielców, Słoneczna
09.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Dąbie

Dąbie ulica Łęczycka
12.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Tuliszków

Ogorzelczyn
09.12.2019   11:30 - 12:30

Miasto i Gmina Uniejów

Brzeziny
10.12.2019   09:00 - 13:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Gmina Rąbino

Nowe Ludzicko , Przyrówko , Rzecino , Stare Ludzicko
09.12.2019   08:00 - 16:00
Nielep , Niebórz , Polakowo
10.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Białogard

Stajkowo , Nosówko , Białogórzyno , Białogórzynko
09.12.2019   07:00 - 16:00
Stajkowo , Nosówko , Białogórzyno , Białogórzynko , Żeleźno , Wronie Gniazdo
10.12.2019   07:00 - 16:00
Stajkowo , Nosówko , Białogórzyno , Białogórzynko
11.12.2019   07:00 - 16:00

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Przyrowo , Dziwogóra , Wardyń Górny , Połczyn-Zdrój ulica Koszalińska
06.12.2019   08:30 - 15:30
Nowe Ludzicko , Przyrówko , Rzecino , Stare Ludzicko
09.12.2019   08:00 - 16:00
Brzozowica , Rzęsna , Bronówko , Karwie , Bronowo
09.12.2019   07:30 - 09:00
  16:00 - 18:00
Szeligowo, Gromnik, Zdroiska
09.12.2019   14:00 - 18:00

Miasto i Gmina Świdwin

Kluczkowo , Bierzwnica
10.12.2019   08:00 - 17:00
Świdwin ulice Wiejska, Brzozowa, Spacerowa, Połczyńska, Wojska Polskiego
13.12.2019   07:30 - 09:00
  16:00 - 18:00
Świdwinek , Świdwin ulice Połczyńska, Boczna
13.12.2019   07:30 - 18:00

Region Bytów

Gmina Kępice

Chorowo, Podgóry, Brzezinka
16.12.2019   08:00 - 09:00
17.12.2019   13:00 - 14:30
Chorówko
18.12.2019   08:00 - 14:00
Podgóry , Brzezinka
19.12.2019   08:00 - 14:00
20.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Koczała

Koczała ulice Klonowa, Szkolna, Akacjowa, Człuchowska, Miastecka, Młodzieżowa, Spacerowa
11.12.2019   09:00 - 13:00
Koczała ulice Sportowa, Szkolna, Miastecka
12.12.2019   09:00 - 11:00
Łękinia obwód nr 100 kierunek Koczała
17.12.2019   08:00 - 12:00
Łękinia obwód nr 200 kierunek Przeradź
17.12.2019   12:30 - 16:00

Gmina Tuchomie

Piaszno
10.12.2019   08:00 - 12:00
Piaszno kierunek Tuchomie ulica Pochyła
11.12.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Bytów

Płotowo Wybudowanie , Bory
12.12.2019   08:30 - 13:00

Region Człuchów

Gmina Rzeczenica

Gwieździn
11.12.2019   08:00 - 17:00

Miasto i Gmina Czarne

Biernatka , Raciniewo , Bińcze
06.12.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Człuchów

Stołczno
10.12.2019   08:00 - 17:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek

Broczyno - Elektrownia Słoneczna Broczyno nr 525018
11.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie ul. Sikorskiego 32, 34, 36
11.12.2019   08:30 - 13:30

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Kłopotowo , Wrzosowo , Włościbórz
06.12.2019   08:00 - 13:00
Miechęcino , Włościbórz
07.12.2019   07:45 - 14:00

Gmina Rymań

Starnin
12.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Siemyśl

Unieradz
10.12.2019   08:00 - 16:00
Białokury
11.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Ustronie Morskie

Bagicz
15.12.2019   08:00 - 14:00
  08:00 - 14:00

Region Koszalin

Gmina Malechowo

Sulechowo, Witosław
09.12.2019   08:30 - 11:30
Białęcino
12.12.2019   08:30 - 16:00

Gmina Manowo

Zacisze, Rosnowo 27A
12.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Świeszyno

Chałupy 19b, 19s, 106, 105, 103
11.12.2019   09:00 - 14:00
Konikowo, Czersk Koszaliński, Świeszyno, Chałupy
11.12.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Darłowo

Sulimice
10.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Polanów

Polanów ulica Koszalińska 27, 15
12.12.2019   09:00 - 15:00

Region Lębork

Gmina Cewice

Cewice
11.12.2019   07:30 - 13:00

Gmina Czarna Dąbrówka

Kozy , Mikorowo
10.12.2019   10:00 - 15:00

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Garczegorze szkoła
09.12.2019   10:00 - 16:00

Gmina Wicko

Nowęcin ulica Łebska,
06.12.2019   10:00 - 15:00
Nowęcin
10.12.2019   10:00 - 15:00

Miasto i Gmina Łeba

Nowęcin
10.12.2019   10:00 - 15:00

Miasto Lębork

Lębork ulice Ogrodowa, Lipowa
06.12.2019   08:30 - 15:00

Region Słupsk

Gmina Damnica

Damnica Słupsk ul. Dolna, Dębniczka
13.12.2019   08:00 - 11:00
Damnica Słupska ul. Korczaka, Leśna, Parkowa, Konopnickiej
14.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Słupsk

Krępa Słupska ul. Podgórna, Pogodna, Lipowa, Strumykowa
11.12.2019   08:00 - 15:00
Włynkówko ul. Słupska, Aleja Brzozowa, Aleja Różana, Słupsk ul. Portowa 21
12.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Ustka

Rowy ul. Nadmorska, Rybacka
06.12.2019   08:00 - 14:00
Ustka ul. Włoska, Darłowska 41-57
10.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto Słupsk

Rowy ul. Nadmorska, Rybacka
06.12.2019   08:00 - 14:00
Słupsk ul. Poznańska
07.12.2019   07:30 - 16:00
Słupsk ul. Orzeszkowej
08.12.2019   07:30 - 16:00
Włynkówko ul. Słupska, Aleja Brzozowa, Aleja Różana, Słupsk ul. Portowa 21
12.12.2019   08:00 - 15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Bobolice

Kępiste, Jadwiżyn, Kłanino Kolonia
10.12.2019   08:00 - 12:00
Różany, Różewko, Głodowa, Chlebowo, Chociwle, Przydargiń-Kolonia, Dobrociechy, Przydargiń, Jatynia, Jatynka, Piaszczyte
13.12.2019   08:00 - 09:00
  13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Szczecinek

Wierzchowo Oczyszczalnia
11.12.2019   08:00 - 13:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Wilczęta

Bardyny
09.12.2019   08:30 - 12:00

Miasto i Gmina Frombork

Frombork ulice Elbląska, Mickiewicza, Kapelańska
10.12.2019   08:30 - 14:00
Frombork ulice Zielona, Braniewska
11.12.2019   08:00 - 12:00
Frombork ulice Krzywa, Kwiatowa, Kolonia Robotnicza, Sadowa, Młynarska
12.12.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Orneta

Orneta ulice Sportowa, 1 Maja,
27.12.2019   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Pieniężno

Żugienie , Pieniężno ulica Braniewska
02.01.2020   09:00 - 13:00

Region Elbląg

Gmina Markusy

Zwierzeńskie Pole od 11 do 18
09.12.2019   09:00 - 13:00
Markusy od 63 do 69
10.12.2019   08:00 - 14:00
Krzewsk 58, 62
12.12.2019   09:00 - 13:00
Wiśniewo od 39 do 47
13.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Pasłęk

Stegny od 1 do 15, od 36 do 41
11.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Elbląg

Elbląg ulica Lema działki 1/12, 1/13, 1/24, 1/25, 1/31, 1/32, 1/33
09.12.2019   08:00 - 14:00
Elbląg ulica Warszawska 122
10.12.2019   08:00 - 14:00

Region Iława

Gmina Lubawa

Ludwichowo, Rakowice, Osowiec
11.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Iława

Nowa Wieś, Rudzienice, Kałduny, Lowizowo
06.12.2019   13:00 - 15:00
09.12.2019   08:00 - 10:00
13.12.2019   13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Lubawa

Ludwichowo, Rakowice, Osowiec
11.12.2019   09:00 - 13:00
Krótkie przerwy w dostawie energii. Lubawa ulice Kopernika, Pod Murami, Rynek, Ogrodowa, 19 Stycznia, Kupnera, Polna, Zamkowa, Pawia, Bankowa, Podgórna, Biskupia, Rzepnikowskiego, Kościelna, Lipowa, Plac Zamkowy, Jagiellońska, Gdańska, Spichlerzowa, Warszawska
09.12.2019   08:00 - 11:00
10.12.2019   08:30 - 09:30
  16:30 - 17:30
11.12.2019   12:00 - 15:00

Region Kętrzyn

Gmina Barciany

Skandawa,
06.12.2019   09:00 - 14:00
Radosze kolonia (Generały),
10.12.2019   08:00 - 15:00
Modgarby 23, 26, 26A, 27, 30,
11.12.2019   08:00 - 13:00
Barciany plac Wolności, ulica Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Szkolnej do ulicy Kościelnej,
16.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Piecki

Piecki ulice 22 Stycznia, 1 Maja, Łąkowa, Rolna, Zwycięstwa 24, 27, 27A, 27F,
09.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Sorkwity

Choszczewo 17, 20, Stanclewo 103, 106,
13.12.2019   08:00 - 13:00
Zyndaki działki nr 284/4, 284/15, 284/16,
18.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Biskupiec

Choszczewo 17, 20, Stanclewo 103, 106,
13.12.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Martiany działki nad jeziorem po byłym ośrodku kolonijnym,
13.12.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Reszel

Święta Lipka 29 (obiekty przyklasztorne) i przepompownia,
06.12.2019   08:00 - 12:00
Pasterzewo,
10.12.2019   08:30 - 14:00
Reszel ul. Lipowa 2, Klewno 40, 73, 75, 76, 77, 78,
11.12.2019   08:00 - 15:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn

Dankowo ulica Szafirowa,
06.12.2019   08:00 - 12:00
Baldram
06.12.2019   09:00 - 16:00
Brachlewo, Jerzewo.
09.12.2019   08:00 - 14:00
Górki,
12.12.2019   09:00 - 14:00
Rakowiec ulice Kwidzyńska, Słoneczna, Jeziorna, Cisowa, Kasztanowa, Pawlicka, Ogrodowa, Orzechowa, Jaśminowa, Dworska, Jarzębinowa, Jesionowa, Leśna, Akacjowa, Klonowa, Brzozowa, Lipowa, Bukowa, Radosna, Sportowa, Rakowice , Dankowo ulice Azaliowa, Różana, Storczykowa, Jaśminowa, Lawendowa, Konwaliowa, Szafirowa, Chabrowa, Telkwice , Kwidzyn ulica Młynarska
13.12.2019   08:00 - 13:00

Gmina Stary Dzierzgoń

Myślice
11.12.2019   08:00 - 13:00
Górki,
12.12.2019   09:00 - 14:00

Gmina Stary Targ

Rakowiec ulice Kwidzyńska, Słoneczna, Jeziorna, Cisowa, Kasztanowa, Pawlicka, Ogrodowa, Orzechowa, Jaśminowa, Dworska, Jarzębinowa, Jesionowa, Leśna, Akacjowa, Klonowa, Brzozowa, Lipowa, Bukowa, Radosna, Sportowa, Rakowice , Dankowo ulice Azaliowa, Różana, Storczykowa, Jaśminowa, Lawendowa, Konwaliowa, Szafirowa, Chabrowa, Telkwice , Kwidzyn ulica Młynarska
13.12.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Prabuty

Sypanica
09.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto Kwidzyn

Dankowo ulica Szafirowa,
06.12.2019   08:00 - 12:00
Kwidzyn ulice Rumcajsa, Misia Uszatka
09.12.2019   09:00 - 14:00
Kwidzyn ulica Owcza nr 28 i 30
10.12.2019   09:00 - 14:00
Górki,
12.12.2019   09:00 - 14:00
Rakowiec ulice Kwidzyńska, Słoneczna, Jeziorna, Cisowa, Kasztanowa, Pawlicka, Ogrodowa, Orzechowa, Jaśminowa, Dworska, Jarzębinowa, Jesionowa, Leśna, Akacjowa, Klonowa, Brzozowa, Lipowa, Bukowa, Radosna, Sportowa, Rakowice , Dankowo ulice Azaliowa, Różana, Storczykowa, Jaśminowa, Lawendowa, Konwaliowa, Szafirowa, Chabrowa, Telkwice , Kwidzyn ulica Młynarska
13.12.2019   08:00 - 13:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Sępopol

Sępopol ulica Wojska Polskiego 14B,D,E,F, 16, 16B, 18, 20
16.12.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Bartoszyce

Bartoszyce ulice Drzewna, Partyzantów, Sportowa
09.12.2019   08:00 - 15:00
Perkujki
11.12.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Knipy Wieś
10.12.2019   08:00 - 13:00
Zaręby
11.12.2019   08:30 - 14:00
Medyny nr 14, 22
13.12.2019   08:00 - 13:00

Region Malbork

Gmina Miłoradz

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Mątowy Wielkie budynki nr 59 i 61.
06.12.2019   12:00 - 13:00

Miasto i Gmina Malbork

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Malbork ul. Adama Asnyka.
11.12.2019   08:30 - 10:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Malbork ul. 500-lecia budynki nr 21, 22 i 23.
11.12.2019   10:00 - 13:00

Miasto i Gmina Nowy Dwór

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Nowy Dwór Gdański ul. Polna - budynki od ulicy Okopowej do Zagonowej.
12.12.2019   08:00 - 14:00

Region Olsztyn

Gmina Dywity

Kieźliny ulice Pawła Sowy, Malewskiego
12.12.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Barczewo

Barczewko, Maruny
09.12.2019   08:00 - 10:00
Łęgajny
09.12.2019   09:30 - 13:30
Wójtowo
10.12.2019   09:00 - 13:30
Nikielkowo
11.12.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Olsztyn

Kieźliny ulice Pawła Sowy, Malewskiego
12.12.2019   08:00 - 10:00
Olsztyn ulica Wiosenna
27.12.2019   09:00 - 13:30

Region Ostróda

Gmina Łukta

Żabi Róg, Florczaki
09.12.2019   08:30 - 10:00
  13:30 - 15:00

Gmina Małdyty

Słonecznik, Bożęcin, Lubin, Bramka, Szymonówko
06.12.2019   13:00 - 15:00
10.12.2019   08:00 - 11:00
11.12.2019   13:00 - 16:00
13.12.2019   13:00 - 16:00

Gmina Olsztynek

Pawłowo
06.12.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Miłakowo

Boguchwały
06.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Morąg

Słonecznik, Bożęcin, Lubin, Bramka, Szymonówko
06.12.2019   13:00 - 15:00
Żabi Róg, Florczaki
09.12.2019   08:30 - 10:00
  13:30 - 15:00
Słonecznik, Bożęcin, Lubin, Bramka, Szymonówko
10.12.2019   08:00 - 11:00
11.12.2019   13:00 - 16:00
Słonecznik
12.12.2019   08:00 - 11:00
Słonecznik, Bożęcin, Lubin, Bramka, Szymonówko
13.12.2019   13:00 - 16:00

Miasto i Gmina Ostróda

Ornowo
06.12.2019   08:00 - 13:00
Kajkowo ulica Henrykowska, Szafranki ulice Morelowa, Wiosenna, Brzoskwiniowa
10.12.2019   08:30 - 13:30
Ostróda ulice Stefana Czarnieckiego, Rycerska, Bolesława Chrobrego. Krótko trwałe przerwy w dostawie prądu na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego.
10.12.2019   08:00 - 08:30
  17:30 - 20:00
Ostróda ulica Stefana Czarnieckiego. Krótko trwałe przerwy w dostawie prądu na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego.
12.12.2019   07:30 - 09:00
  17:00 - 20:00
Ostróda ulica Stefana Czarnieckiego. krótko trwałe przerwy w dostawie prądu na czas podłączenia i odłączenia agregatu prądotwórczego.
12.12.2019   07:30 - 08:00
  17:30 - 20:00

Region Szczytno

Gmina Dąbrówno

Osiekowo, Łogdowo
16.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Dźwierzuty

Jedwabno ulice Odrodzenia, 1 Maja, Olsztyńska, Mazowiecka, Warmińska, Mazurska, Słoneczna, Jeleniowo
09.12.2019   09:00 - 13:00
Miętkie, Orzyny
13.12.2019   08:00 - 13:00

Gmina Janowiec Kościelny

Janowo ulice Polna, Tadeusza Kościuszki, Mławska, 19 Stycznia, Graniczna, Cicha, Przasnyska, Tylna, Działowa, Nowy Rynek, Wąska, Zdrojowa, ks. Władysława Białego, Poprzeczna, Komorowo , Janowiec Kościelny
11.12.2019   09:00 - 13:00
Janowiec Kościelny
12.12.2019   09:00 - 14:00
Zawady, Zawady, Jagarzewo, Grabówko, Grabowo, Grabowo Leśne
13.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Janowo

Warchały, Warchały, Olszyny
06.12.2019   09:00 - 13:00
Janowo ulice Polna, Tadeusza Kościuszki, Mławska, 19 Stycznia, Graniczna, Cicha, Przasnyska, Tylna, Działowa, Nowy Rynek, Wąska, Zdrojowa, ks. Władysława Białego, Poprzeczna, Komorowo , Janowiec Kościelny
11.12.2019   09:00 - 13:00
Zawady, Zawady, Jagarzewo, Grabówko, Grabowo, Grabowo Leśne
13.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Jedwabno

Warchały, Warchały, Olszyny
06.12.2019   09:00 - 13:00
Jedwabno ulice Odrodzenia, 1 Maja, Olsztyńska, Mazowiecka, Warmińska, Mazurska, Słoneczna, Jeleniowo
09.12.2019   09:00 - 13:00
Jedwabno ulica Leśna
09.12.2019   11:00 - 14:00
Waplewo, Rutki, Tylkówko, Tylkowo
18.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Kozłowo

Zakrzewo
10.12.2019   09:00 - 13:00
Rogóż, Lipowo, Lipowo
17.12.2019   08:30 - 12:30

Gmina Olsztynek

Lipowo Kurkowskie
18.12.2019   08:30 - 11:30

Miasto i Gmina Biskupiec

Rogóż, Lipowo, Lipowo
17.12.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Pasym

Pasym ulica Ostrów,
09.12.2019   09:00 - 13:00
Waplewo, Rutki, Tylkówko, Tylkowo
18.12.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Szczytno

Warchały, Warchały, Olszyny
06.12.2019   09:00 - 13:00
Rudka
09.12.2019   07:30 - 10:30
Wawrochy
19.12.2019   08:00 - 12:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo

Dłużniewo, Sarbiewo
17.12.2019   08:30 - 11:30

Gmina Gzy

Grochy-Imbrzyki, Grochy-Krupy
10.12.2019   08:30 - 12:30
Żebry-Włosty, Ołdaki
12.12.2019   08:30 - 12:30

Gmina Karniewo

Żabin Łukowski
09.12.2019   09:30 - 13:30

Gmina Ojrzeń

Wola Wodzyńska, Osada-Wola
11.12.2019   08:30 - 12:30
12.12.2019   08:00 - 15:30

Gmina Sońsk

Gołotczyzna ulica Kolonia, Chrościce-Łyczki, Chrościce
10.12.2019   08:00 - 16:00
Gołotczyzna ulica Kolonia, Damięty-Narwoty
11.12.2019   08:00 - 16:00
12.12.2019   08:00 - 15:00
Gołotczyzna ulica Kolonia, Chrościce-Łyczki, Chrościce, Damięty-Narwoty
16.12.2019   08:00 - 11:00
Strusin, Strusinek, Marusy, Niesłuchy, Szwejki
18.12.2019   08:00 - 14:00
Marusy
19.12.2019   08:00 - 15:30

Gmina Świercze

Gaj, Godacze
06.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Winnica

Glinice-Domaniewo
09.12.2019   08:30 - 10:30
Glinice-Domaniewo, Glinice Wielkie
09.12.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Ciechanów

Kargoszyn ulica Chruszczewska
13.12.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Pułtusk

Szygówek
06.12.2019   08:30 - 13:30
Kleszewo, Lipa, Olszak
09.12.2019   08:30 - 10:30
Moszyn
10.12.2019   08:15 - 12:15

Region Gostynin

Gmina Iłów

Brzozów Stary
19.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Nowy Duninów

Brzozów Stary
19.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Słubice

Budy obwód kierunek Bończa
17.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Szczawin Kościelny

Przychód, Szczawin Kościelny ulice: Gostynińska, Łąkowa, Spółdzielcza i zajazd w Kaleniu
09.12.2019   08:30 - 15:00

Miasto i Gmina Gąbin

Budy obwód kierunek Bończa
17.12.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Gostynin

Gostynin ul. Zamkowa
11.12.2019   08:00 - 09:30

Region Kutno

Gmina Góra Św. Małgorzaty

Mętlew, Mierczyn, Borki, Dzierzbiętów Mały, Dzierzbiętów Duży
10.12.2019   07:30 - 14:30

Gmina Krzyżanów

Siemienice
06.12.2019   08:00 - 12:00
Łęki Górne, Micin, Młogoszyn, Rybie, Siemienice, Stefanów
06.12.2019   09:30 - 12:30
Brony, Ktery, Nowe Ktery, Kuchary, Marcinów, Siemienice, Siemieniczki, Wyręby Siemienickie, Zieleniew
11.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Pacyna

Rakowiec
16.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Witonia

Witonia, ulice Górna, Krótka
13.12.2019   09:00 - 12:30

Miasto i Gmina Krośniewice

Brony, Ktery, Nowe Ktery, Kuchary, Marcinów, Siemienice, Siemieniczki, Wyręby Siemienickie, Zieleniew
11.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kutno

Kutno, ulica Oporowska nr 6
13.12.2019   07:30 - 13:00

Miasto i Gmina Łęczyca

Mętlew, Mierczyn, Borki, Dzierzbiętów Mały, Dzierzbiętów Duży
10.12.2019   07:30 - 14:30

Region Mława

Gmina Górzno

Nosek, Klonowo, Czarny Bryńsk, Buczkowo
17.12.2019   08:30 - 14:30

Gmina Kuczbork - Osada

Nowa Wieś, Sarnowo
12.12.2019   08:00 - 17:00

Gmina Lipowiec Kościelny

Kęczewo, Lipowiec Kościelny
09.12.2019   08:00 - 11:00

Gmina Lutocin

Seroki , Mojnowo
09.12.2019   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Bieżuń

Adamowo
10.12.2019   08:15 - 14:15
Pozga, Stanisławowo, Semborze
11.12.2019   08:15 - 14:15

Miasto i Gmina Lidzbark

Lidzbark ulice Przemysłowa budynki od numeru 19 do numeru 35A
06.12.2019   09:00 - 15:00
Cibórz , Jamielnik ulica Władysława Reymonta, Lidzbark ulice Władysława Reymonta, Stefana Żeromskiego, Marii Dąbrowskiej, Słoneczna, Zieluńska, Lubawska
06.12.2019   15:00 - 16:30
Lidzbark ulice Główny Dworzec, Działdowska
09.12.2019   13:00 - 14:30
Nosek, Klonowo, Czarny Bryńsk, Buczkowo
17.12.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Mława

Mława ulica Wójtostwo od budynku numer 62 do budynku numer 92A
17.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Żuromin

Wólka Kliczewska ulice Dębska, Szreńska, Bagienna
06.12.2019   12:00 - 14:30

Region Płock

Gmina Bielsk

Męczenino wyłączony obwód kierunek Goślice,
12.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Nieborzyn
10.12.2019   08:10 - 10:45

Gmina Radzanowo

Dźwierzno
09.12.2019   09:00 - 13:00
Męczenino wyłączony obwód kierunek Goślice,
12.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Stara Biała

Nowe Trzepowo , Płock ulica Rolna
10.12.2019   08:00 - 14:30
Kobierniki wyłączony obwód kierunek Kobierniki.
11.12.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Nowe Trzepowo , Płock ulica Rolna
10.12.2019   08:00 - 14:30
Płock ulice Siewna, Krakówka, Spokojna.
11.12.2019   09:00 - 13:00
Płock ulice , Wygon, Przesmyk, Okopowa, Górka.
11.12.2019   09:00 - 13:00
Płock ulica Bielska
11.12.2019   08:30 - 15:00

Region Płońsk

Gmina Baboszewo

Sokolniki Stare, Arcelin
17.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Joniec

Sobieski, Szumlin, Cieciórki, Pruszkowo
12.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Nowe Miasto

Miszewo B, Miszewo Wielkie
16.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Sochocin

Sobieski, Szumlin, Cieciórki, Pruszkowo
12.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Świercze

Gołębie , Świercze ulice Pułtuska, Zwycięstwa, Wiejska, Wesoła, Wyrzyki
10.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Załuski

Szczytno
12.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Paulinowo, Żabiczyn
11.12.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Płońsk

Płońsk Mazowiecka 11
06.12.2019   08:00 - 12:00
Sobieski, Szumlin, Cieciórki, Pruszkowo
12.12.2019   08:00 - 14:00
Strachówko, Siedlin
13.12.2019   09:00 - 15:00
Sokolniki Stare, Arcelin
17.12.2019   08:00 - 16:00

Region Sierpc

Gmina Radzanowo

Ślepkowo Królewskie, Ślepkowo Szlacheckie
06.12.2019   09:00 - 13:00

Gmina Stara Biała

Trzebuń
12.12.2019   08:00 - 10:00

Gmina Staroźreby

Stacja Strzeszewo T750772
10.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Szczutowo

Stacja Grabal II S5-00359 obwód kierunek tory
10.12.2019   08:30 - 13:30
Stacja Maluszyn I S5-00391
12.12.2019   08:00 - 10:30
Stacja Białasy I S5-00070
12.12.2019   08:00 - 10:30

Miasto i Gmina Sierpc

Stacja Szwalnia S5-1092 Sierpc ulice Przemysłowa, Płocka, Świętokrzyska, Białobłocka
09.12.2019   07:00 - 10:30
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Brzozie

Linia Wielkie Leźno 1, obwód 200.
06.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Grodziczno

Stacje: Kuligi 3. Montowo: 1, 2, 3. Linowiec: 1, 3, 6, 7.
12.12.2019   08:00 - 10:00
  12:00 - 16:00
Stacje Linowiec: 2, 4, 5.
12.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Jabłonowo

Stacja Jabłonowo Posterunek dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulice: Hallera, Kwiatowa, Kolejowa, Nowy Rynek, Rynek, Urzędowa, Wąska.
06.12.2019   08:00 - 17:00
Stacja Jabłonowo Sikorskiego dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulice: Hallera, Kolejowa, Lipowa, Słoneczna, Sikorskiego, Urzędowa.
09.12.2019   08:00 - 17:00
Stacja Gorzechówko 3,
09.12.2019   10:00 - 17:00
Stacje: Budziszewo: 1, 4, Bukowiec 1.
17.12.2019   08:30 - 14:00

Gmina Kurzętnik

Linia Rynek Brodnica obwód 200 złącza kablowe: 28 02 04 i 28 02 05 dla miejscowości Brodnica ulica Kopernika: 9 i 11.
09.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Radomin

Linia Rynek Brodnica obwód 200 złącza kablowe: 28 02 04 i 28 02 05 dla miejscowości Brodnica ulica Kopernika: 9 i 11.
09.12.2019   08:00 - 14:00

Gmina Zbiczno

Stacja Karbowo 15.
10.12.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Rynek Brodnica obwód 200 złącza kablowe: 28 02 04 i 28 02 05 dla miejscowości Brodnica ulica Kopernika: 9 i 11.
09.12.2019   08:00 - 14:00
Stacja Karbowo 15.
10.12.2019   08:00 - 13:00
Stacja Gorczeniczka.
12.12.2019   08:00 - 14:00
Stacja Rzemiosło dla miejscowości Brodnica ulice: Cmentarna, Czarnieckiego, Wiejska, Wincentego Pola.
13.12.2019   08:00 - 17:00

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Olszówka 2.
10.12.2019   09:00 - 15:00

Region Grudziądz

Gmina Gruta

Stacje: Marusza 4; Stary Folwark 1, 2, 3, 4; Pokrzywno 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Nicwałd 4, 5, 8
09.12.2019   08:30 - 10:30
Stacje: Skarszewy 2, 4, 5, 7; Plemięta 3, 7 EW (obca), 8 EW (obca), 9 EW (obca)
09.12.2019   08:30 - 14:30
Stacje: Mełno 10, Okonin 1 do 7, Zakrzewo 2, 3, 4, 7, Fijewo Oczyszczalnia, Fijewo PZZ, Fijewo Przepompownia, Fijewo Sektor Mieszkalny, Fijewo PGR, Radzyń SKR, Radzyń Przepompownia, Radzyń Przykop, Rozental 1, 2, 3
10.12.2019   10:30 - 13:00
Grudziądz stacja Waryńskiego
11.12.2019  23:00 − 12.12.2019 02:00

Gmina Papowo Biskupie

Stacja: Firlus
06.12.2019   08:00 - 16:00

Gmina Płużnica

Stacja: Stanisławki 4
10.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Radzyń Chełmiński

Stacje: Mełno 10, Okonin 1 do 7, Zakrzewo 2, 3, 4, 7, Fijewo Oczyszczalnia, Fijewo PZZ, Fijewo Przepompownia, Fijewo Sektor Mieszkalny, Fijewo PGR, Radzyń SKR, Radzyń Przepompownia, Radzyń Przykop, Rozental 1, 2, 3
10.12.2019   10:30 - 13:00

Gmina Stolno

Stacje: Mełno 10, Okonin 1 do 7, Zakrzewo 2, 3, 4, 7, Fijewo Oczyszczalnia, Fijewo PZZ, Fijewo Przepompownia, Fijewo Sektor Mieszkalny, Fijewo PGR, Radzyń SKR, Radzyń Przepompownia, Radzyń Przykop, Rozental 1, 2, 3
10.12.2019   10:30 - 13:00

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacje: Marusza 4; Stary Folwark 1, 2, 3, 4; Pokrzywno 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Nicwałd 4, 5, 8
09.12.2019   08:30 - 10:30
Stacje: Skarszewy 2, 4, 5, 7; Plemięta 3, 7 EW (obca), 8 EW (obca), 9 EW (obca)
09.12.2019   08:30 - 14:30
Stacje: Mełno 10, Okonin 1 do 7, Zakrzewo 2, 3, 4, 7, Fijewo Oczyszczalnia, Fijewo PZZ, Fijewo Przepompownia, Fijewo Sektor Mieszkalny, Fijewo PGR, Radzyń SKR, Radzyń Przepompownia, Radzyń Przykop, Rozental 1, 2, 3
10.12.2019   10:30 - 13:00
Grudziądz stacja Gierymskiego obwód numer 100, 200, 300
10.12.2019   08:00 - 16:00
Grudziądz stacja Waryńskiego
11.12.2019  23:00 − 12.12.2019 02:00
Grudziądz stacja Kwiatowa obwód 200
11.12.2019   09:00 - 13:00
12.12.2019   09:00 - 13:00
13.12.2019   09:00 - 13:00
Grudziądz stacja Kwiatowa obwód 600
16.12.2019   09:00 - 13:00
Grudziądz stacja Kwiatowa obwód 100
17.12.2019   09:00 - 13:00
18.12.2019   09:00 - 13:00

Miasto Wąbrzeźno

Stacja Wylęgarnia Wąbrzeźno
06.12.2019   10:00 - 15:00
Stacja: Stanisławki 4
10.12.2019   08:00 - 12:00
Stacje: Małe Radowiska 1, 2, 4, 9, 10 , 11; Czystochleb 4; Zieleń 9
11.12.2019   09:00 - 15:00
Stacje: Czystochleb 2, 5, 7 (obca), 8 (obca), 10, 13
12.12.2019   09:00 - 15:00

Region Radziejów

Gmina Brześć Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DĄBIE 4, 5, 6, 7,
12.12.2019   08:00 - 14:30

Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 2 obwód 200
10.12.2019   10:00 - 13:00

Gmina Lubanie

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 19
10.12.2019   09:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZOSIN
12.12.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 28
13.12.2019   09:00 - 15:00

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DĄBIE 1, 2, 3, RSP, ANNOWO 1, 2, STOK,
12.12.2019   08:00 - 09:30
  13:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DĄBIE 4, 5, 6, 7,
12.12.2019   08:00 - 14:30

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 6, KWILNO 1, 2, 3, 4, Wiatraki, KŁONÓWEK, SKIBIN 1, 2, 3, 4, Wiatraki, LEONOWO 2 koło Radziejowa
11.12.2019   08:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY RATAJA 1 ulice Rataja, Kilińskiego, Wojska Polskiego
13.12.2019   09:30 - 14:30

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 2 obwód 200
10.12.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY RATAJA 1 ulice Rataja, Kilińskiego, Wojska Polskiego
13.12.2019   09:30 - 14:30

Gmina Waganiec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZOSIN
12.12.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MICHALIN 1
12.12.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SŁOWACKIEGO obwód 700 ulice Słowackiego, Limanowskiego, Leśna, Długa
06.12.2019   08:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STARA WIEŚ
09.12.2019   09:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 2 obwód 200
10.12.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SŁOWACKIEGO obwód 500 i 700 ulice Limanowskiego, Słowackiego, Długa, Leśna, Cicha,
10.12.2019   08:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK KRYSTYNKA, CIECHOCINEK POLMOZBYT, CIECHOCINEK SOWIŃSKIEGO, CIECHOCINEK HOTEL, CIECHOCINEK SKŁAD WĘGLA,
11.12.2019   08:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SŁOWACKIEGO obwód 500 i 600 ulice Limanowskiego, Cicha,
12.12.2019   08:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW FREDRY ulice Fredry, Moniuszki, Tuwima, Krótka
13.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK KRYSTYNKA, CIECHOCINEK POLMOZBYT, CIECHOCINEK SOWIŃSKIEGO, CIECHOCINEK HOTEL, CIECHOCINEK SKŁAD WĘGLA,
11.12.2019   08:00 - 11:30

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 8, PIOŁUNOWO 1, 2, 3
10.12.2019   08:00 - 09:30
  13:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 4, 5, 7, VEGA,
10.12.2019   08:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 6, KWILNO 1, 2, 3, 4, Wiatraki, KŁONÓWEK, SKIBIN 1, 2, 3, 4, Wiatraki, LEONOWO 2 koło Radziejowa
11.12.2019   08:00 - 14:30

Region Rypin

Gmina Chrostkowo

Stacja Stalmierz 1.
11.12.2019   08:00 - 15:00
Stacja Stalmierz 3.
16.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Czernikowo

Stacja Czernikowo 7 obwód 900 - ul. Targowa, ul. Cicha.
11.12.2019   08:00 - 12:00
Stacja Ograszka 4 obwód 200 kierunek Sieradzki.
11.12.2019   08:30 - 14:00
Stacje Czernikowo 10, 11, 20 - ul. Słowackiego, ul. Toruńska, ul. Ogrodowa, ul. Akacjowa, ul. Zygmuntowo, Czernikówko 1, 2, 5, Steklinek od 1 do 6, Wygoda od 1 do 4, Wiatrak Witowąż, Czernikowo Fotowoltaika 1, 2.
12.12.2019   09:00 - 12:00

Gmina Fabianki

Stacja Czernikowo 7 obwód 900 - ul. Targowa, ul. Cicha.
11.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Kikół

Stacja Kikół 17 obwód 100 - ul. Polna, ul. Toruńska 38.
12.12.2019   08:30 - 14:00

Gmina Obrowo

Stacje Czernikowo 10, 11, 20 - ul. Słowackiego, ul. Toruńska, ul. Ogrodowa, ul. Akacjowa, ul. Zygmuntowo, Czernikówko 1, 2, 5, Steklinek od 1 do 6, Wygoda od 1 do 4, Wiatrak Witowąż, Czernikowo Fotowoltaika 1, 2.
12.12.2019   09:00 - 12:00

Gmina Rogowo

Stacje Puszcza Rządowa 1, 2, 3, 5, 6, Farma Wiatrowa, Szczerby.
06.12.2019   10:00 - 13:00
Stacje Lasoty 1, 2, 4.
10.12.2019   08:30 - 12:30

Gmina Skępe

Stacja Skępe 25.
10.12.2019   08:00 - 11:00

Gmina Skrwilno

Stacja Szucie 1.
09.12.2019   08:30 - 13:30

Gmina Tłuchowo

Stacja Popowo 4.
12.12.2019   08:00 - 12:00

Gmina Wielgie

Stacja Czernikowo 7 obwód 900 - ul. Targowa, ul. Cicha.
11.12.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Popowo 4.
12.12.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Rypin

Stacje Puszcza Rządowa 1, 2, 3, 5, 6, Farma Wiatrowa, Szczerby.
06.12.2019   10:00 - 13:00

Region Toruń

Gmina Ciechocin

Mirakowo 6,4,Kuczwały 3,4,5,8,1,Sławkowo 3 , Mirakowo , Mirakowo ulica Nad Jeziorem, Sławkowo , Kuczwały ulica Klonowa, Kończewice
12.12.2019   08:00 - 15:30

Gmina Czernikowo

Stacja Kiełpiny 1,2 , Kiełpiny , Piątkowo , Kiełpiny
06.12.2019   08:30 - 14:30

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Kiełpiny 1,2 , Kiełpiny , Piątkowo , Kiełpiny
06.12.2019   08:30 - 14:30

Gmina Lubicz

Stacja Jedwabno 4 obw.Rogówko , Jedwabno
09.12.2019   07:00 - 12:00
Stacja Rogówko 4 , Jedwabno , Rogówko ulica Lubicka
13.12.2019   08:00 - 15:30

Gmina Łubianka

Stacja Pigża 3 , Pigża ulice Parkowa, św. Andrzeja Boboli, Migdałowa
10.12.2019   10:00 - 12:00
Stacja Pigża 8 , Biskupice ulica św. Jana, Pigża ulica Prosta
11.12.2019   08:00 - 10:00

Gmina Obrowo

Stacja Wały Zawały 1 , Dobrzejewice, Zawały
11.12.2019   10:00 - 16:00

Gmina Wielka Nieszawka

Stacja Wielka Nieszawka 8 obw.500 ul. Zielona i przyległe
12.12.2019   08:00 - 15:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Pędzewo 1,2,3,5,7,9,Żwirownia Pędzewo obca , Gutowo, Pędzewo, Smolno
13.12.2019   08:00 - 09:00
Stacja Pędzewo 6 , Pędzewo
13.12.2019   08:00 - 16:00
Stacja Pędzewo 1,2,3,5,7,9,Żwirownia Pędzewo obca , Gutowo, Pędzewo, Smolno
13.12.2019   14:30 - 16:30

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Sławkowo 1 obw.200 , Sławkowo
10.12.2019   10:00 - 13:00
Stacja Zelgno 2 , Zelgno
10.12.2019   09:00 - 13:00
Stacja Wiadukt , Toruń ulice Tadeusza Kościuszki, Jana Olbrachta, Władysława Łokietka, Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Bolesława Chrobrego, Studzienna, Jakuba Rubinkowskiego,
10.12.2019   08:00 - 13:00
Stacja Grodno 2 , Mirakowo , Grodno
12.12.2019   08:00 - 10:00
Mirakowo 6,4,Kuczwały 3,4,5,8,1,Sławkowo 3 , Mirakowo , Mirakowo ulica Nad Jeziorem, Sławkowo , Kuczwały ulica Klonowa, Kończewice
12.12.2019   08:00 - 15:30

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Ogrodnictwo 3 obw.500 , Toruń ulice Rypińska, Golubska, Otłoczyńska, Gliniecka, Olęderska, Lipnowska
09.12.2019   07:00 - 12:00
Stacja Wiadukt , Toruń ulice Tadeusza Kościuszki, Jana Olbrachta, Władysława Łokietka, Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Bolesława Chrobrego, Studzienna, Jakuba Rubinkowskiego,
10.12.2019   08:00 - 13:00
Stacja Łączna obw.100 , Toruń ulice Łączna, Ludwika Czachowskiego, gen. Karola Kniaziewicza, Okólna, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Mikołaja Bołtucia, Generała Tadeusza Kutrzeby, Generała Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, gen. Gustawa Orlicza-Dreszera, Melanii Sinorackiej, Stanisława Sędziaka
12.12.2019   08:00 - 12:00
Stacja Mostowa , ul.Szeroka 19 , Mostowa 17
13.12.2019   08:00 - 11:00
Stacja Nenufarów , Toruń ul. Trzcinowa , Nenufarów
14.12.2019   01:00 - 05:00

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

stacja BABIA GÓRA
11.12.2019   09:00 - 12:30

Gmina Brześć Kujawski

stacja Stary Brześć MBM
06.12.2019   08:00 - 13:00

Gmina Choceń

stacja Szczutkowo 1 obwód 200
11.12.2019   08:30 - 15:00

Gmina Chodecz

stacja Ruda Lubieniecka 1
10.12.2019   08:30 - 11:00

Gmina Fabianki

stacja Stary Brześć MBM
06.12.2019   08:00 - 13:00
stacja FABIANKI 1 obwód 300 kier. Bloki
12.12.2019   08:30 - 11:30

Gmina Lubień Kujawski

stacja CHARCHOCIN CHOJNY obwód 400
09.12.2019   09:00 - 13:30
stacja Kaliska 7
10.12.2019   11:00 - 13:00
stacja Szczutkowo 1 obwód 200
11.12.2019   08:30 - 15:00
stacja Nowa Wieś Osiedle 2 obwód 500
12.12.2019   10:30 - 13:30

Miasto i Gmina Kowal

stacja CHARCHOCIN CHOJNY obwód 400
09.12.2019   09:00 - 13:30
stacja Kowal 5, Kowal ulice Polna, Marii Konopnickiej, Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Dobrzyńska
10.12.2019   07:00 - 15:00
stacja Szczutkowo 1 obwód 200
11.12.2019   08:30 - 15:00

Miasto i Gmina Włocławek

Włocławek ul. Rolna 3, ul. Rolna 5, ul. Obwodowa dz. 16/4 (skup złomu), ul. Lisek 4 dz. 12, ul. Lisek 8 dz. 390-9/3, Słodowska 24
06.12.2019   07:30 - 18:30
stacja Warząchewka 6 obwód 100
09.12.2019   10:30 - 13:30
we Włocławku ul. Rybnicka 2, 4, 8, 10, 12, 14, 14a, ul. Spokojna dz. 1/6 (Usługi kurierskie)
09.12.2019   07:30 - 18:00
stacja OSIEDLE STOPIEŃ WODNY 1, ulica Płocka od 123 do 153
10.12.2019   08:00 - 08:30
  12:00 - 12:30
stacja Kaliska 7
10.12.2019   11:00 - 13:00
we Włocławku ul. Kazimierza Wielkiego dz. 4/12 (Park Linowy)
10.12.2019   07:30 - 18:00
stacja Michelin 2 obwód 200, we Włocławku ul. Mielęcińska 74a, 76, 97, 93, 91, 78 ,80, Bartnicka 4, dz. Nr 26, Zaułek 1, 3
11.12.2019   10:00 - 14:00
we Włocławku ul. Wilgi 4, 6, 8, 12, 14, 16
11.12.2019   10:00 - 16:00
stacja Nowa Wieś Osiedle 2 obwód 500
12.12.2019   10:30 - 13:30

* - Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2019 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl