Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk

Gdańsk ulica Pagórkowa 18
18.07.2019   08:00 - 12:00
Gdańsk ulica Pagórkowa 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28
19.07.2019   08:00 - 13:00
Gdańsk ul. Bieszczadzka, Karkonoska, Sasankowa, Pienińska, Darżlubska 20 i 21, Wieżycka od 2 do 10, Świętokrzyska od 67 do 86
19.07.2019   08:00 - 16:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia

Sopot ulice: Leśna Polana, Gołębiewo, Stacja Abonencka T-2895 Sopot Radio
23.07.2019   08:00 - 17:00

Miasto Sopot

Sopot ulica Władysława IV 2, 4, 6, 8.
17.07.2019   11:00 - 17:00
Sopot ulice: Leśna Polana, Gołębiewo, Stacja Abonencka T-2895 Sopot Radio
23.07.2019   08:00 - 17:00

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna

Gostomie
20.07.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 17:00

Gmina Żukowo

Niestępowo ulica Raduńska, Dworcowa
17.07.2019   08:30 - 11:00

Region Starogard Gdański

Gmina Liniewo

Liniewo Dworcowa, Nasienna 2
19.07.2019   08:00 - 13:00

Gmina Pelplin

Rajkowy 126, 128, 129, 132
19.07.2019   08:30 - 13:00

Gmina Stara Kiszewa

Góra
22.07.2019   08:00 - 10:00

Miasto Starogard Gdański

Starogard Gdański Gryfa Pomorskiego od 12 do 22 i od 75 do 107
17.07.2019   08:30 - 12:30

Region Tczew

Gmina Kolbudy

Lublewo Gdańskie ulice Wrzosowa, Wojska Polskiego, Józefa Orszulika, Akacjowa
18.07.2019   09:00 - 12:00
Otomin ulice Cisowa, Zajęcza, Słoneczna
19.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Przywidz

Trzepowo Letnisko
17.07.2019   08:00 - 18:00

Gmina Suchy Dąb

Krzywe Koło P G R
22.07.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 18:30

Gmina Tczew

Otomin ulice Cisowa, Zajęcza, Słoneczna
19.07.2019   09:00 - 15:00

Miasto Tczew

Tczew ulice Kolejowa, Czatkowska, Łąkowa ,Wierzbowa ,Żuławska
17.07.2019   09:00 - 15:00

Region Wejherowo

Gmina Krokowa

Prusiewo ulica Tartaczna złącze kablowe Z 702
26.07.2019   12:00 - 16:00
Leśniewo ulice Juliusza Słowackiego, Władysława Stanisława Reymonta
30.07.2019   11:00 - 15:00

Gmina Luzino

Luzino ulice por. Bernarda Michałki, Długa
17.07.2019   11:00 - 15:00
Luzino ulice Robakowska, Partyzantów, Polna
20.07.2019   08:00 - 09:30
Barłomino ulice Słoneczna, Modrzewiowa, Lipowa, Krótka, Wiśniowa, Luzino ulica Lipowa
20.07.2019   10:00 - 11:30
Kochanowo ulica ks. Borysiewicza 3, 5
23.07.2019   08:00 - 10:00

Gmina Puck

Łyśniewo , Mieroszyno ulice Parkowa, Żwirowa
19.07.2019   08:00 - 10:00
Błądzikowo ulica Aleja Jarzębinowa złącze kablowe Z 3604316
22.07.2019   09:00 - 13:00
Radoszewo ulice Polna, Łąkowa, Topolowa
24.07.2019   16:00 - 19:00
Leśniewo ulice Juliusza Słowackiego, Władysława Stanisława Reymonta
30.07.2019   11:00 - 15:00
Łebcz ulica Modrzewiowa
02.08.2019   11:00 - 15:00

Gmina Szemud

Dobrzewino ulica Łąkowa, Chwaszczyno ulica Boczna
17.07.2019   08:30 - 14:00

Gmina Wejherowo

Pętkowice ulica Golfistów 50
25.07.2019   16:00 - 20:00
Gniewowo ulica Spacerowa 14, 16
31.07.2019   11:00 - 15:00
Góra ulica Słowińska Z 301
03.08.2019   11:00 - 15:00

Gmina Żukowo

Dobrzewino ulica Łąkowa, Chwaszczyno ulica Boczna
17.07.2019   08:30 - 14:00
Tuchom: stacje abonenckie Tuchom DANFOSS, Tuchom INTERPLASTIC, Tuchom UNIPLAST
25.07.2019   08:30 - 12:30

Miasto Puck

Błądzikowo ulica Aleja Jarzębinowa złącze kablowe Z 3604316
22.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto Reda

Reda ulica Kamienna złącze kablowe Z 7 na 3 na 13
16.07.2019   16:00 - 20:00

Miasto Wejherowo

Pętkowice ulica Golfistów 50
25.07.2019   16:00 - 20:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Chocz

Niniew nr 21 - 25, 28, 30, 32, 34, 36, 37B, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51
19.07.2019   08:00 - 11:00

Gmina Jarocin

Osiek od 5 do 41
17.07.2019   08:45 - 10:15
Zakrzew od 29 do 35B
18.07.2019   07:45 - 10:15
Golina Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. ul. Dworcowa 47D,
20.07.2019   08:00 - 16:00
Tarce od 19 do 24A
22.07.2019   09:45 - 12:15
Zakrzew od 24 do 28A
23.07.2019   07:45 - 10:15

Gmina Kotlin

Racendów 25 do 30, Wysogotówek 1B do 10A
19.07.2019   15:45 - 17:15

Gmina Żerków

Ludwinów od 47 do 50
18.07.2019   08:45 - 12:15
Żerków ul. Klonowa, Gorzeńskiego
18.07.2019   10:45 - 13:15
Żerków ul. Kolejowa 1 do 3, Targowisko 6 do 26
19.07.2019   09:45 - 11:15
Chrzan ul. Dworcowa 8 do 10, 21 do 31, Kolejowa 1, 2, Mostowa 6
19.07.2019   11:45 - 15:15

Miasto i Gmina Krotoszyn

Smoszew, Krotoszyn
23.07.2019   08:30 - 09:30

Miasto Jarocin

Jarocin ul .Bogusław 1B, 1A, garaże, ul. Kasztanowa blok 1 i 2
18.07.2019   09:00 - 13:00
Jarocin ul. Siedlemińska od 21 do 27
19.07.2019   09:00 - 13:00

Region Kalisz

Gmina Godziesze Wielkie

Szałe ul. Zielona
23.07.2019   10:30 - 12:30
Stobno Siódme ul. Słoneczna 8-18
25.07.2019   09:00 - 10:30

Gmina Gołuchów

Szałe ul. Zielona
23.07.2019   10:30 - 12:30

Gmina Koźminek

Dąbrowa 3-22
22.07.2019   09:00 - 10:30
Młynisko 3-12
24.07.2019   13:00 - 14:30

Gmina Lisków

Młynisko 3-12
24.07.2019   13:00 - 14:30

Gmina Mycielin

Kalisz ul. Słowiańska 61a 63 65 ul. Egipska
24.07.2019   09:00 - 10:30

Gmina Opatówek

Szałe ul. Zielona
23.07.2019   10:30 - 12:30
Szałe ul. Cicha
25.07.2019   13:00 - 14:30

Gmina Stawiszyn

Stawiszyn ul. Szkolna 27 29 35 36 działka 198/4 Skład Złomu
17.07.2019   08:00 - 16:00
Stawiszyn Stawiszyn 61-69, ul. Leśna 1-17, ul, Zielona 1a, ul. Łąkowa 1-14, ul. Szosa Konińska 7-10. Sklep Meblowy, Przepompownia, Hurtownia Budowlana / Stawiszyn ul. Ogrodowa, ul. 1-go Maja, ul. Zamurna, ul. Targowa / Stawiszyn Szosa Petrycka, Szosa Konińska Dom Handlowy Teresa Leń stacja T4 01053, Elektroplast stacja 19176, Drewpal stacja 19125
17.07.2019   16:00 - 17:30
Kiączyn Nowy Kiączyn Stary Petryki Zbiersk 9-14 26-29
17.07.2019   16:00 - 17:30

Gmina Szczytniki

Szałe ul. Cicha
25.07.2019   13:00 - 14:30

Miasto Kalisz

Kalisz ul. Słowiańska 61a 63 65 ul. Egipska
24.07.2019   09:00 - 10:30

Region Kępno

Gmina Bolesławiec

Piaski 13B, 14 - 46
18.07.2019   08:30 - 11:30

Gmina Kobyla Góra

Bierzów 10, 11, 12, 21A, 21 - 34
19.07.2019   09:00 - 11:00

Gmina Łęka Opatowska

Piaski 13B, 14 - 46
18.07.2019   08:30 - 11:30

Gmina Rychtal

Syców ul. Leśna, Parkowa, Firma Agro Efekt
17.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Syców

Syców ul. Leśna, Parkowa, Firma Agro Efekt
17.07.2019   09:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Babiak

Brzezie-Smólkowo, Mostki-Kolonia
19.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Koło

Rosocha
17.07.2019   09:00 - 14:00
Przybyłów
23.07.2019   09:00 - 17:00

Gmina Osiek Mały

Rosocha
17.07.2019   09:00 - 14:00

Gmina Sompolno

Brzezie-Smólkowo, Mostki-Kolonia
19.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Wierzbinek

Łysek, Sosnówka
18.07.2019   09:00 - 14:00
Nykiel, Teodorowo, Zakrzewek
22.07.2019   10:00 - 14:30

Miasto i Gmina Kłodawa

Pomarzany Fabryczne
24.07.2019   09:00 - 14:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi

Daninów
18.07.2019   09:00 - 13:00
19.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ślesin

Ignacewo, Pogorzele
23.07.2019   10:00 - 12:00

Miasto Konin

Konin ulica Rybacka
19.07.2019   10:00 - 14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Czajków

Czajków 211, 212, 215 – 218, 220a, 222a
22.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Ostrów Wielkopolski

Szczury 2 do 9, Kościół, Plebania.
25.07.2019   09:00 - 14:00
Biniew 77 do 106
25.07.2019   09:00 - 14:00
Szczury 28 do 30, 30a, 31 do 33.
25.07.2019   09:00 - 14:00
Szczury 18 do 23.
25.07.2019   09:00 - 14:00
Szczury 33a, 34, 35, 36, 39, Szkoła, Dom Nauczyciela.
25.07.2019   09:00 - 14:00
Szczurawice 32 do 44, Stacja pomp Orlen.
25.07.2019   09:00 - 14:00

Gmina Sośnie

Sośnie ul. Wielkopolska 1, 6 - 22a, dz. 267, 392
23.07.2019   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Raszków

Rąbczyn 2 do 13
17.07.2019   09:00 - 12:00
Przybysławice 40, 45, 50 do 89, Przedszkole, Kościół, OSP
23.07.2019   09:00 - 15:00

Miasto Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski ul. Kościuszki 44, 46, 48, 50, 52.
18.07.2019   09:00 - 12:00
Ostrów Wielkopolski ul. Bp. Lisieckiego 1, Jankowskiego 10, 12, 14, Prof. Kaliny dz. 97/1, 97/3, Ledóchowskiego 46, 87, 89, 91, 93, 95, 98, 100, 103-106, 109-116, 125, 127, 127a, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, Matejki 1-20, Promykowa, 2, 4, Strzelecka 17, 19a, 21, 21a, 23, 23a, 25, 27, 29, 33, 34, 34a, 36, 38, 42, 50, 52, 54, 56a, 56b, 58, 60, 99, Witosa 9, 9a, 11, 13, 15, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Wyjazdowa 2-5, 7, 9-15, 17, 22-28, 30, 32, 34, 38-41, 44-57.
22.07.2019   09:00 - 12:00
Biniew 77 do 106
25.07.2019   09:00 - 14:00
Szczurawice 32 do 44, Stacja pomp Orlen.
25.07.2019   09:00 - 14:00

Region Słupca

Gmina Orchowo

Orchówek, Szydłówiec
22.07.2019   09:00 - 14:00
Orchowo ulice Stroma, Szkolna, dr. Bernardczyka, Trzemeszeńska, Bolesława Prusa, Wyzwolenia, Józefa Myślickiego, Mikołaja Reja
23.07.2019   10:00 - 13:00
Orchowo ulice dr. Bernardczyka, Trzemeszeńska, Kościuszki, Orchówek
25.07.2019   09:00 - 12:00
Skubarczewo, Kinno, Słowikowo
26.07.2019   08:00 - 14:00

Gmina Ostrowite

Giewartów
19.07.2019   11:00 - 13:00
Andrzejewo, Sienno
24.07.2019   09:30 - 11:30

Gmina Powidz

Polanowo
17.07.2019   11:00 - 13:00
Wylatkowo
25.07.2019   10:00 - 13:00

Gmina Słupca

Marcewo
22.07.2019   09:00 - 11:00
Rokosz
23.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Strzałkowo

Wólka
17.07.2019   09:00 - 13:00
Strzałkowo ulice Szkolna, Brzezińskiego, Władysława Gablera, , Łężec , Słupca ulice Łężec, Były Obóz
17.07.2019   09:30 - 13:30
Strzałkowo ulice Szkolna, Prymasa Wyszyńskiego
17.07.2019   13:30 - 17:00

Miasto i Gmina Witkowo

Malenin, Małachowo-Wierzbiczany
22.07.2019   09:00 - 11:00
Gorzykowo
23.07.2019   09:00 - 13:00
Ruchocin, Ruchocinek
24.07.2019   09:00 - 12:00
Ruchocinek
26.07.2019   09:00 - 13:00
Mielżyn, Ruchocin
29.07.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Zagórów

Łazińsk Drugi, Łazińsk Pierwszy
17.07.2019   09:00 - 14:00

Miasto Słupca

Strzałkowo ulice Szkolna, Brzezińskiego, Władysława Gablera, , Łężec , Słupca ulice Łężec, Były Obóz
17.07.2019   09:30 - 13:30

Region Turek

Gmina Turek

Turek, ulica Komunalna, Rubinowa, obw Północna, Obrzębin
18.07.2019   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Tuliszków

Wielopole
18.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Uniejów

Stanisławów
19.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto Turek

Turek, ulica Komunalna, Rubinowa, obw Północna, Obrzębin
18.07.2019   09:00 - 15:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard

Nowe Ludzicko, Dziwogóra, Wardyń Górny, Wardyń Dolny, Redło, Żołędno, Sucha
17.07.2019   08:00 - 10:00
18.07.2019   13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Nowe Ludzicko, Dziwogóra, Wardyń Górny, Wardyń Dolny, Redło, Żołędno, Sucha
17.07.2019   08:00 - 10:00
18.07.2019   13:00 - 15:00

Region Bytów

Gmina Czarna Dąbrówka

Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Kępice

Brzezinka , Podgóry Sławieńskie Stawy
24.07.2019   08:30 - 12:00
Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Koczała

Łękinia
22.07.2019   08:00 - 09:00
Ciemino , Pietrzykówko
31.07.2019   08:00 - 12:00
Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Kołczygłowy

Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Lipnica

Półczno , Półczno Wybudowanie, Łąkie , Czarna Dąbrowa Wybudowanie , Półczenko ,
25.07.2019   08:00 - 09:00
  13:00 - 15:00
Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Parchowo

Pomysk Mały , Międzygórze , Pomysk Wielki ulica Gdańska, Soszyca Wybudowanie , Żukówko kierunek Kłos
23.07.2019   08:00 - 16:00
Półczno , Wygoda , Nakla ulice Glinowska, Spacerowa, Pogodna, Lipowa, Brzozowa, Słoneczna, Długa, Strażacka, Szkolna, Miodowa, Krótka, Zielona, Przyjazna
24.07.2019   08:00 - 10:00
Wygoda II
24.07.2019   09:00 - 15:00
Nakla Osiedle I
24.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Studzienice

Półczno , Wygoda , Nakla ulice Glinowska, Spacerowa, Pogodna, Lipowa, Brzozowa, Słoneczna, Długa, Strażacka, Szkolna, Miodowa, Krótka, Zielona, Przyjazna
24.07.2019   08:00 - 10:00
Wygoda II
24.07.2019   09:00 - 15:00
Półczno , Półczno Wybudowanie, Łąkie , Czarna Dąbrowa Wybudowanie , Półczenko ,
25.07.2019   08:00 - 09:00
  13:00 - 15:00
Rabacino, Łubieniec, Ząbinowice IV
30.07.2019   08:00 - 09:00
Ugoszcz CPN, Czarna Dąbrowa , Ząbinowice, Ostrowice
30.07.2019   09:00 - 10:00
  13:00 - 16:00

Gmina Sulęczyno

Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Trzebielino

Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Gmina Tuchomie

Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Miasto i Gmina Bytów

Niezabyszewo ulice Ks. Franciszka Szynkowskiego 2, 4, 6, Szafranowa, Wędkarska, Zaciszna,
17.07.2019   08:00 - 14:00
Pomysk Mały , Międzygórze , Pomysk Wielki ulica Gdańska, Soszyca Wybudowanie , Żukówko kierunek Kłos
23.07.2019   08:00 - 16:00
Rabacino, Łubieniec, Ząbinowice IV
30.07.2019   08:00 - 09:00
Ugoszcz CPN, Czarna Dąbrowa , Ząbinowice, Ostrowice
30.07.2019   09:00 - 10:00
  13:00 - 16:00

Miasto i Gmina Miastko

Pietrzykówko, Ciemino,
31.07.2019   12:30 - 17:00

Region Człuchów

Gmina Konarzyny

Konarzyny ulice , Szeroka, Spacerowa, Parkowa
17.07.2019   08:00 - 15:00
22.07.2019   10:00 - 15:00

Gmina Lipnica

Smolne, Borowy Młyn, Bukowo, Dębowo, Klasztor, Stary Most
19.07.2019   09:00 - 12:00

Gmina Rzeczenica

Gwieździn 67
16.07.2019   16:30 - 20:30

Miasto i Gmina Człuchów

Człuchów ulica Żytnia,
16.07.2019   14:00 - 18:00
Człuchów Chojnicka 1
18.07.2019   08:30 - 12:30
Rychnowy
17.07.2019   08:00 - 14:00
18.07.2019   08:00 - 14:00
Człuchów ulice Stanisława Staszica 5
18.07.2019   12:30 - 16:30

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice

Jelenino
18.07.2019   08:30 - 12:30
19.07.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie ul. Gnieźnieńska nr 4 i nr 4A
17.07.2019   08:00 - 14:00
Jelenino
18.07.2019   08:30 - 12:30
19.07.2019   08:30 - 12:30
Drawsko Pomorskie ul. Poznańska nr 6
19.07.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Szczecinek

Jelenino
18.07.2019   08:30 - 12:30
19.07.2019   08:30 - 12:30

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Gąskowo
18.07.2019   08:00 - 13:00
Dębogard
19.07.2019   08:00 - 12:00
  12:30 - 18:30

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Sarbia budynki od numeru 61 do numeru 65
19.07.2019   08:00 - 15:00
Niekanin , Kołobrzeg ulica Janiska
20.07.2019   08:00 - 14:00
Zieleniewo ulica Bażancia nr 1, nr 3
22.07.2019   09:00 - 14:00
Korzystno ulice Bluszczowa, Wspólna, Korzyścienko ulica Wspólna
23.07.2019   15:00 - 17:00
25.07.2019   09:00 - 15:00
Budzistowo, Kołobrzeg ulice Rzemieślnicza, Bolesława Krzywoustego, Janiska
25.07.2019   10:00 - 16:00

Region Koszalin

Gmina Świeszyno

Dunowo
22.07.2019   12:00 - 16:00

Miasto i Gmina Darłowo

Borzyszkowo, Stary Jarosław, Zielnowo
17.07.2019   08:00 - 16:00
Koszalin ulice Lubiatowska, Dzierżęcińska, Limbowa, Bociania, Bażancia, Daktylowa, Malinowa, Truskawkowa, Jeżynowa, Borówkowa, Pigwowa, Topolowa, Ptasia, Żurawia, Łąkowa, Sokola, Tataraków
26.07.2019   10:00 - 15:00

Miasto Koszalin

Koszalin ulice Władysława Andersa 2
24.07.2019   08:00 - 15:00
Koszalin ulice Lubiatowska, Dzierżęcińska, Limbowa, Bociania, Bażancia, Daktylowa, Malinowa, Truskawkowa, Jeżynowa, Borówkowa, Pigwowa, Topolowa, Ptasia, Żurawia, Łąkowa, Sokola, Tataraków
26.07.2019   10:00 - 15:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka

Mikorowo 1 do 4 oraz od 33 do 42
17.07.2019   10:00 - 15:00

Gmina Główczyce

Darżkowo, Garczegorze 60 do 77,
18.07.2019   08:30 - 15:00

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Pogorzelice Piaskowa 40, 40A, 43, 43A, 44 i 45
Darżkowo, Garczegorze 60 do 77,
18.07.2019   08:30 - 15:00

Gmina Potęgowo

Żychlin, Chlewnica, Chlewnica Wysypisko, Darżyno Biogazownia
17.07.2019   09:00 - 14:00
Runowo parking
19.07.2019   08:00 - 15:00

Gmina Wicko

Żarnowska ulica Rolna 1 do 6 oraz od 13 do 17
20.07.2019   09:00 - 13:00

Region Słupsk

Gmina Postomino

Pieńkówko
18.07.2019   08:00 - 16:00

Gmina Słupsk

Bierkowo ul. Cicha, Dębowa, Grodzka
18.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ustka

Duninowo, Modła
17.07.2019   08:00 - 15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Bobolice

Gozd, Boboliczki
17.07.2019   08:30 - 13:30
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Miasto i Gmina Frombork

Wilanowo-Leśniczówka
18.07.2019   08:30 - 12:30
  08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Młynary

Ojcowa Wola, Sąpy, Kobyliny
19.07.2019   08:00 - 13:00
Młynary ulice Kościuszki, Mierosławskiego, Styczniowa, Chodkiewicza, Traugutta, Żółkiewskiego, Niepodległości, 1 Maja, Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Rynek, Langiewicza, Chopina, Nad Baudą, Kościelna, Grunwaldzka, Nowe Osiedle, Elbląska, Paderewskiego, Konopnickiej, Warszawska, Polna, Zaścianki
19.07.2019   08:00 - 09:00
  12:00 - 13:00

Region Elbląg

Gmina Gronowo Elbląskie

Jasionno
22.07.2019   08:00 - 12:00

Gmina Markusy

Dzierzgonka, Balewo, Krzewsk, Wiśniewo, Jezioro 18
22.07.2019   10:00 - 14:00

Gmina Milejewo

Milejewo, Piastowo, Ogrodniki,
19.07.2019   09:00 - 11:00

Gmina Pasłęk

Nowe Kusy
23.07.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Elbląg

Milejewo, Piastowo, Ogrodniki,
19.07.2019   09:00 - 11:00
Elbląg ulice Michała Kajki 14, Bohaterów Westerplatte 18
23.07.2019   08:00 - 14:00
Elbląg ulice Kuśnierska 6
24.07.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Pasłęk

Pasłęk ulice Biskupa Ignacego Krasickiego 35
26.07.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Tolkmicko

Nowinka działka 292/2
18.07.2019   09:00 - 12:00
Kadyny 51, od 57 do 63 numery nieparzyste
23.07.2019   08:00 - 12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława

Krótkie przerwy w dostawie energii elektrycznej, Iława ulice Ignacego Paderewskiego, Michała Kajki, Bolesława Prusa, Jarosława Dąbrowskiego, Juliusza Słowackiego, Zalewska, Mikołaja Reja, Sybiraków, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Ludwika Solskiego, Wojciecha Bogusławskiego, Władysława Reymonta, Fryderyka Chopina, Niepodległości, Rotmistrza Józefa Alickiego
17.07.2019   08:00 - 08:30
  13:00 - 13:30

Region Kętrzyn

Gmina Piecki

Babięta 43,
23.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Srokowo

Kąty, Rypławki, Sińczyk-Leśniczówka,
23.07.2019   08:00 - 10:00
24.07.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Muławki 24,
17.07.2019   08:00 - 13:00
Nakomiady 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7B, 9A,
19.07.2019   08:00 - 13:00
Pręgowo 22, 24, 26, 28, 30, Wilkowo 1A,
22.07.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Popowo Salęckie,
17.07.2019   08:00 - 12:00
Szczerzbowo 18, 19, 20,
29.07.2019   08:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Gmina Gardeja

Bądki
17.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Kisielice

Trupel
18.07.2019   10:00 - 14:00

Gmina Ryjewo

Borowy Młyn
19.07.2019   08:00 - 14:00

Gmina Sadlinki

Karpiny, Sadlinki
18.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Stary Dzierzgoń

Skolwity
18.07.2019   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Susz

Susz ulice Wiejska, Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Konopnickiej, Prabucka, Pułaskiego, Sikorskiego, Piotra Skargi, Broniewskiego, Polna, Józefa Ignacego Kraszewskiego
17.07.2019   09:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo

Merguny, Tapilkajmy, Piasek, Bądle, Nowa Karczma
24.07.2019   08:30 - 14:30

Gmina Jeziorany

Zerbuń, stacja Zerbuń Wieś
17.07.2019   09:00 - 12:00
Olszewnik, stacja Olszewnik Jezioro
22.07.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Bartoszyce

Merguny, Tapilkajmy, Piasek, Bądle, Nowa Karczma
24.07.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Jeziorany

Zerbuń, stacja Zerbuń Wieś
17.07.2019   09:00 - 12:00
Olszewnik, stacja Olszewnik Jezioro
22.07.2019   08:00 - 14:00

Region Olsztyn

Gmina Purda

Purda
19.07.2019   08:00 - 14:00
Klebark Mały
23.07.2019   09:00 - 12:00

Region Ostróda

Gmina Biskupiec

Zatoka Leśna, Wesołkowo
23.07.2019   10:30 - 12:30

Gmina Gietrzwałd

Pęglity, Łajsy, Cegłowo, Unieszewo
23.07.2019   08:00 - 18:00
Kudypy, Kudypy
25.07.2019   09:00 - 11:00

Gmina Jonkowo

Nowe Kawkowo
24.07.2019   08:30 - 12:30

Gmina Łukta

Ględy, Trokajny
25.07.2019   08:30 - 12:30

Gmina Małdyty

Linki, Plękity
17.07.2019   08:30 - 12:30
Linki
17.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Miłomłyn

Zatoka Leśna, Wesołkowo
23.07.2019   10:30 - 12:30
Liwa
23.07.2019   08:30 - 14:30

Gmina Świątki

Kalisty
18.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Iława

Kamionka, Kamionka, Rolnowo
26.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Miłakowo

Miejski Dwór
23.07.2019   09:00 - 11:00
Ględy, Trokajny
25.07.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Morąg

Wenecja
19.07.2019   09:00 - 11:00
Silin, Bramka
22.07.2019   08:30 - 14:30
Kudypy, Kudypy
25.07.2019   09:00 - 11:00
Kamionka, Kamionka, Rolnowo
26.07.2019   09:00 - 13:00

Region Szczytno

Gmina Dźwierzuty

Dźwierzuty, Mirowo
17.07.2019   08:00 - 13:00
Linowo
18.07.2019   08:00 - 11:00

Gmina Janowiec Kościelny

Krajewo Wielkie, Szypułki-Zaskórki
22.07.2019   08:00 - 11:00
Wiłunie
23.07.2019   08:00 - 11:00

Gmina Jedwabno

Jedwabno
18.07.2019   08:30 - 13:30

Gmina Kozłowo

Kownatki
24.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pasym

Michałki , Tylkowo
23.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Szczytno

Jęcznik
17.07.2019   08:30 - 12:30
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Gzy

Sulnikowo, Ołdaki
18.07.2019   08:00 - 18:00

Gmina Karniewo

Młodzianowo, Zakrzewo, Romanowo, Zaręby
31.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Krasne

Zalesie
19.07.2019   08:00 - 11:00

Gmina Opinogóra Górna

Władysławowo ulice Willowa, Ciechanowska, Polna
19.07.2019   08:30 - 11:30

Gmina Sońsk

Komory Dąbrowne, Koźniewo-Łysaki, Marusy, Szwejki, Skrobocin, Sońsk ulice Leśna, Kolonia
25.07.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Ciechanów

Chotum od strony Sulerzyża
24.07.2019   09:00 - 14:00
Pęchcin ulice Polna, Płocka
24.07.2019   08:00 - 14:00
Młodzianowo, Zakrzewo, Romanowo, Zaręby
31.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pułtusk

Pułtusk ulica Kościuszki
30.07.2019   08:45 - 12:45

Region Gostynin

Gmina Łąck

Jaworek, obwód kierunek Gostynin
17.07.2019   08:00 - 16:00
Jaworek
18.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Szczawin Kościelny

Budy Kaleńskie
22.07.2019   07:45 - 14:45

Miasto i Gmina Gostynin

Jaworek, obwód kierunek Gostynin
17.07.2019   08:00 - 16:00
Jaworek
18.07.2019   09:00 - 13:00

Region Kutno

Gmina Daszyna

Ogrodzona
19.07.2019   09:00 - 16:00

Gmina Dąbrowice

Piotrowo
18.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Łęczyca

Leszcze, Wilczkowice Dolne, Wilczkowice Średnie, Łęczyca, ulice Kutrzeby, Lotnicza
22.07.2019   08:00 - 14:00
23.07.2019   08:00 - 14:00
Wilczkowice Średnie
24.07.2019   08:00 - 16:00
25.07.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Żychlin

Żychlin, ulica Narutowicza 72
18.07.2019   13:00 - 21:00

Region Mława

Gmina Grudusk

Iłowo-Osada ulice Polna, Wyzwolenia, Reja, Staszica nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15
22.07.2019   08:15 - 11:15

Gmina Iłowo - Osada

Iłowo-Osada ulice Polna, Wyzwolenia, Reja, Staszica nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15
22.07.2019   08:15 - 11:15

Gmina Lubowidz

Lubowidz ulica Zielona 9, 12
23.07.2019   09:00 - 15:00

Gmina Radzanów

Marysinek, Budy-Zofijki, Radzimowice, Bońkowo Kościelne
23.07.2019   08:30 - 12:30

Gmina Strzegowo Osada

Marysinek, Budy-Zofijki, Radzimowice, Bońkowo Kościelne
23.07.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Działdowo

Kisiny 85A, 85B
17.07.2019   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Lidzbark

Wlewsk
22.07.2019   09:00 - 13:00

Region Płock

Gmina Bodzanów

Bodzanów ulice Henryka Dąbrowskiego, Głowackiego, Nadrzeczna, Chodkowo ulice Piastowa, Bankowa, Górna, Wiejska
18.07.2019   09:00 - 14:00

Gmina Radzanowo

Mirosław wyłączony obwód kierunek Rogozino.
26.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Słupno

Mirosław wyłączony obwód kierunek Rogozino.
26.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ulica Bielska 45
28.07.2019   08:00 - 10:30

Miasto i Gmina Wyszogród

Wyszogród ulice Rębowska Cicha.
17.07.2019   08:00 - 12:00
Ciućkowo
17.07.2019   09:00 - 12:00

Region Płońsk

Gmina Dzierzążnia

Cumino

Gmina Joniec

Adamowo, Popielżyn-Zawady, Dobra Wola
24.07.2019   09:00 - 13:00

Gmina Nowe Miasto

Nowe Miasto, Zasonie
23.07.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Chrcynno, Krzyczki-Pieniążki, Krzyczki-Żabiczki
18.07.2019   09:00 - 13:00
19.07.2019   08:00 - 17:00
Adamowo, Popielżyn-Zawady, Dobra Wola
24.07.2019   09:00 - 13:00

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży

Karwosieki-Cholewice
17.07.2019   08:00 - 14:00

Gmina Gozdowo

Bożewo ulice Pogodna, Wspólna, Dobrzenice Małe , Kotarczyn , Obręb , Lisice Nowe , Bendorzyn , Cieślin , Bożewo Nowe ulica Mostowa, Grodnia , Przybojewo , Głuchowo.
02.08.2019   08:30 - 11:00

Gmina Mochowo

Bożewo ulice Pogodna, Wspólna, Dobrzenice Małe , Kotarczyn , Obręb , Lisice Nowe , Bendorzyn , Cieślin , Bożewo Nowe ulica Mostowa, Grodnia , Przybojewo , Głuchowo.
02.08.2019   08:30 - 11:00

Gmina Szczutowo

Dąbkowa Parowa
01.08.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Raciąż

Folwark-Raciąż, Kiniki
18.07.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Sierpc

Bożewo ulice Pogodna, Wspólna, Dobrzenice Małe , Kotarczyn , Obręb , Lisice Nowe , Bendorzyn , Cieślin , Bożewo Nowe ulica Mostowa, Grodnia , Przybojewo , Głuchowo.
02.08.2019   08:30 - 11:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Biskupiec

Stacja Mierzyn 4.
17.07.2019   08:00 - 12:00
Stacja Lipinki 4.
17.07.2019   10:00 - 15:00

Gmina Bobrowo

Stacje Tylice: 1, 4.
19.07.2019   08:00 - 10:00
  13:00 - 16:00
Stacja Szabda 1 obwód 100 Wyłączone ZK 01/105/01, 01/105/02, 01/105/04
22.07.2019   08:00 - 13:00

Gmina Dębowa Łąka

Stacje Dębowa Łąka1 3 do 8, Fryzanowo 1,2, ALPHA DAM
24.07.2019   08:30 - 11:00

Gmina Grodziczno

Linia Mroczenko 1, obwód 100.
17.07.2019   08:00 - 12:00

Gmina Zbiczno

Stacja Ładnówko 2.
23.07.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Brodnica

Stacja Szabda 1 obwód 100 Wyłączone ZK 01/105/01, 01/105/02, 01/105/04
22.07.2019   08:00 - 13:00
Stacja Ogrodowa obwód 1000 Bez napięcia ZK 10/10/13 (Nad Drwęcą 18A), 10/10/14 (Nad Drwęcą 18), 10/10/15 (Nad Drwęcą 18)
23.07.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Stacja Chrośle 3.
18.07.2019   08:30 - 15:00
Stacje Tylice: 1, 4.
19.07.2019   08:00 - 10:00
  13:00 - 16:00

Region Grudziądz

Gmina Łasin

Stacja: Szonowo 1
19.07.2019   08:00 - 13:00

Gmina Płużnica

Stacje: Płużnica 7 Hydrofornia, obwód 100 i 300; Płużnica 6 SKR. obwód 300
18.07.2019   08:00 - 16:00

Gmina Radzyń Chełmiński

Stacja: Mazanki 3
17.07.2019   08:00 - 13:00

Gmina Unisław

Stacja: Unisław Wybudowanie obwód 400
23.07.2019   11:00 - 16:00

Miasto i Gmina Chełmno

Stacje: Łęg 2 i 4.
23.07.2019   08:00 - 17:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BĄDKOWO 2 obwód 600 kierunek Przepompownia
26.07.2019   10:00 - 14:00

Gmina Lubanie

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 20 obwód 100
23.07.2019   08:00 - 14:30

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POŁAJEWO 2 obwód 200
17.07.2019   08:30 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1
17.07.2019   08:30 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1 obwód 100
18.07.2019   08:30 - 15:00
19.07.2019   08:30 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZYCE 2
22.07.2019   08:30 - 13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWISKA 4 obwód 200
25.07.2019   09:00 - 13:30

Gmina Raciążek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARZEWO 6 obwód 100
25.07.2019   09:30 - 13:30

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOREK 2
26.07.2019   09:00 - 12:30

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ODOLION 5
22.07.2019   08:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 2
25.07.2019   09:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 2 obwód 100
26.07.2019   09:00 - 14:30

Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK ROLNA ulice Nieszawska, Rolna
18.07.2019   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK WOŁUSZEWSKA 1 obwód 300 kierunek Motorownia
22.07.2019   09:30 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 2
25.07.2019   09:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 2 obwód 100
26.07.2019   09:00 - 14:30

Region Rypin

Gmina Brzuze

Stacja Piskorczyn 1 obwód 100 kierunek Laskowska.
17.07.2019   08:00 - 14:00

Gmina Dobrzyń nad Wisłą

Stacje Łąkie 3, 4, 5, 9 MBM, 13, 14, 15, 18, 19, Szczekarzewo 1, 2, 3.
18.07.2019   08:00 - 10:00
Stacje Szczekarzewo 1, 2, 3.
22.07.2019   08:00 - 11:00
24.07.2019   16:00 - 19:00
26.07.2019   12:00 - 15:00

Gmina Rogowo

Stacje Rojewo 1, 2, Tuczarnia, 5, Rogówko 2, Kobrzyniec 2, 3, Lisiny, Sarnowo 3.
17.07.2019   08:30 - 11:00

Gmina Skępe

Stacje Rojewo 1, 2, Tuczarnia, 5, Rogówko 2, Kobrzyniec 2, 3, Lisiny, Sarnowo 3.
17.07.2019   08:30 - 11:00
Stacje Wólka 3, 11, 12, 14.
17.07.2019   15:00 - 18:00
Stacje Łąkie 3, 4, 5, 9 MBM, 13, 14, 15, 18, 19, Szczekarzewo 1, 2, 3.
18.07.2019   08:00 - 10:00
Stacje Wólka 9, 13.
17.07.2019   16:00 - 18:00
19.07.2019   15:00 - 18:00
Stacje Likiec 1 Turka, 7.
18.07.2019   08:00 - 10:00
19.07.2019   16:00 - 18:00
Stacje Szczekarzewo 1, 2, 3.
22.07.2019   08:00 - 11:00
24.07.2019   16:00 - 19:00
26.07.2019   12:00 - 15:00
Stacje Likiec 1 Turka, 7, Wólka 9, 13.
24.07.2019   15:00 - 18:00
26.07.2019   12:00 - 15:00

Miasto i Gmina Rypin

Stacje Rojewo 1, 2, Tuczarnia, 5, Rogówko 2, Kobrzyniec 2, 3, Lisiny, Sarnowo 3.
17.07.2019   08:30 - 11:00

Region Toruń

Gmina Bobrowo

Stacja Obrowo 3 Świętosław , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Leszczynowa, Jagodowa, Kurkowa, Kolonia Obrowska
17.07.2019   12:00 - 15:00

Gmina Ciechocin

Stacja Obrowo 3 Świętosław , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Leszczynowa, Jagodowa, Kurkowa, Kolonia Obrowska
17.07.2019   12:00 - 15:00
Elgiszewo , Leśno
21.07.2019   11:00 - 17:00
Stacja Piotrkowo 2
22.07.2019   08:30 - 14:30

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Wielkołąka 8
22.07.2019   08:00 - 14:00

Gmina Lubicz

Stacja BUDLEX
19.07.2019   16:00 - 18:00
Stacja Gronowo 10
23.07.2019   07:00 - 12:00
Stacja Młyniec 6 Młyniec Pierwszy ulice Bierzgalska, Gronowska
25.07.2019   07:00 - 09:00
Stacja Lubicz 9 Lubicz Dolny ulice Mostowa, Sadowa, Ogrodowa, Grębocka, Kortowa, Dworcowa, Toruńska, Tenisowa, Lubicz Górny ulica Sportowa
26.07.2019   08:30 - 14:30

Gmina Łubianka

Stacja Zamek Bierzgłowski 2 Zamek Bierzgłowski ulice Piastowska, Piasta, św. Jadwigi, Jagiellońska
19.07.2019   08:30 - 14:30
Stacja Łubianka 14 Łubianka ulice Wakacyjna, Miła, Roberta Schumana, Szczęśliwa, Wichrowa, Jeziorna
23.07.2019   07:30 - 12:00
Stacja Zamek Bierzgłowski 2 ul. Przedzamcze , Jagiellońska , Św. Jadwigi , Olszynowa , Dom Pomocy Społecznej
25.07.2019   08:30 - 14:30

Gmina Łysomice

Stacja Łysomice 2 Łysomice ulica Długa
17.07.2019   08:00 - 12:00
Stacja Turzno 8 Turzno ulice Wierzbowa, Krótka
22.07.2019   07:00 - 09:00

Gmina Obrowo

Stacja Obrowo 3 Świętosław , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Leszczynowa, Jagodowa, Kurkowa, Kolonia Obrowska
17.07.2019   12:00 - 15:00
Stacja Kawęczyn 11
22.07.2019   07:30 - 12:30
  12:30 - 15:30
Stacja Dobrzejewice 14 Dobrzejewice , Łążynek
25.07.2019   08:00 - 12:00
Stacja Chrapy 2 Dzikowo ulice Lawendowa, Szafirowa, Chrapy , Osiek nad Wisłą
25.07.2019   10:00 - 14:00

Gmina Wielka Nieszawka

Mała Nieszawka ulice Wodociągowa, Wiosenna, Piaskowa, Dębowa, Kwiatowa, Jesienna, Letnia, Słoneczna
23.07.2019   10:00 - 14:30
Stacja Mała Nieszawka 8 Mała Nieszawka ulice Osikowa, Łąkowa, Olchowa, Łagodna, Leśna, Kwiatowa, Sportowa, Topolowa, Toruńska, Wielka Nieszawka ulica Toruńska
25.07.2019   08:00 - 15:00

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Gierkowo ob. Wioska
18.07.2019   08:30 - 15:00
Stacja Czarnowo 12 Czarnowo ulice Ogrodowa, Kwiatowa, Goździkowa, Owsiana, Kameliowa, Różana, Narcyzowa, Fiołkowa
22.07.2019   08:00 - 12:00
Stacja Czarne Błota 11 Czarne Błoto ulice Łubinowa, Wierzbowa, Olchowa, Brzozowa, Rozgarty ulice Łubinowa, Zielona Polana
24.07.2019   08:00 - 13:00
Stacja Rozgarty 5 Rozgarty ulice Siewna, Łąkowa, Zacisze, Jaśminowa, Długa, Spokojna, Stary Toruń ulice Słonecznikowa, Długa, Słoneczna
26.07.2019   08:00 - 12:00
Stacja Mała Zławieś 1 Zławieś Mała ulice Kasztanowa, Sosnowa, Dębowa, Topolowa, Zławieś Wielka ulica Leśna
26.07.2019   08:00 - 14:30

Miasto i Gmina Toruń

Stacja BUDLEX
19.07.2019   16:00 - 18:00
Stacja Dąbrowskiego ul. Dąbrowskiego 2 i 2A
23.07.2019   07:00 - 14:30
Stacja Dębowa ul .Palmowa , Firmy EUROGOLD , DARRO
25.07.2019   08:00 - 11:30

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

stacja Baruchowo obwód 600
18.07.2019   09:30 - 13:00

Gmina Brześć Kujawski

stacja Machnacz 1 obwód 100
18.07.2019   09:00 - 11:00
stacja Kruszyn Osiedle 2 obwód 500
18.07.2019   10:00 - 13:00

Gmina Fabianki

stacja: Chełmica Mała 6 obwód 100, Chełmica Mała 1 obwód 200
17.07.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Włocławek

Włocławek ulice Kruszyńska, Kujawska, Stefana Żeromskiego, Kaliska, Mazowiecka, Dojazdowa
16.07.2019   19:00 - 20:00
stacja: Żytnia 3, Polna 63
17.07.2019   07:30 - 08:30
stacja Kosinowo 1
17.07.2019   09:30 - 11:30
Włocławek ulice Inowrocławska, Podmiejska, Siewna, Twarda, Szara, Zatorze, Tartaczna, Toruńska, Wydmowa
17.07.2019   12:30 - 14:00
stacja Kruszyn Osiedle 2 obwód 500
18.07.2019   10:00 - 13:00
stacja Dębice obwód 100
19.07.2019   09:30 - 13:00

© 2019 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl