Region Grudziądz
Chełmno gmina miejska
Chełmno ulica Generała Jastrzębskiego 5.
26.04.2024
08:30 - 13:00
Chełmno ulica Polna 8, 533/6.
26.04.2024
12:00 - 16:00
Chełmno gmina wiejska
Starogród , Starogród Dolny 1, od 6 do 8, 86, 87.
26.04.2024
08:30 - 13:00
Dorposz Chełmiński 1, 2, od 6 do 8, 19, 27, 35, 36B, 37, 110, 209/3, 75-I, Łęg od 34 do 36, Podwiesk 4, 38, 43, 44, 44/2, 44A, 44C, od 45 do 48, 61, 0015-94, 51/2, 53/3, 95/1.
30.04.2024
09:00 - 18:00
Grudziądz gmina miejska
Grudziądz ulica Sosnowa 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 10E, 10G, 10H, 11, 12, 14, 16a, 16B, 18, 18/A, 18B, 52/4, 62/6, 63/3, 66/1, --66/9.
24.04.2024
11:00 - 15:00
Grudziądz ulica Lipowa , 203/17.
25.04.2024
08:00 - 17:00
Grudziądz ulice Droga Kaszubska 1, 4, 8, 10, 12, od 14 do 16, 18, Droga Mazurska 1A, 5, 13, Droga Pomorska 1, 3, 5, 5A, 8, 10, 12, 14, 16, 0141-59/22 (GPO), 122/10, 122/5, 122/6, 122/7, 122/9, Leona Wyczółkowskiego 4, 5, od 7 do 11, Pałucka od 2 do 5, 7, Pocztowa 1, 2, 2A, 2B, Puszkina 3, 3A, 3B, 4, 6, 8, 10, Wojciecha Kossaka , Ziemi Chełmińskiej 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 6.
26.04.2024
09:30 - 13:00
Grudziądz gmina wiejska
Wałdowo Szlacheckie 93, 94, 0024-220/5 (GPO).
25.04.2024
08:30 - 13:30
Wielkie Lniska , 0026-48/84 (GPO), 48/108, 48/109, 48/111, 48/118, 48/119, 48/122, 48/123, 48/23, 48/70, 48/71, 48/76, 48/78, 48/80, 48/87, 48/88, 48/89, 48/90, 48/94, 48/97, dz. 48/117.
25.04.2024
11:00 - 15:00
Małe Lniska 1A, od 2 do 5, Sadowo 2, 67.
29.04.2024
08:30 - 13:00
Mały Rudnik ulice Makowa 2, Tulipanowa 16 39.
30.04.2024
11:00 - 15:00
Gruta gmina wiejska
Gruta 174, 175, Jasiewo 26, 27, 31, 33, od 35 do 38, DZ 18/2, Orle od 8 do 12, 16, 18, 26, 28, od 30 do 33, 0011-103/1, 0011-104/1, Słup 85.
26.04.2024
08:30 - 13:00
Nicwałd od 5 do 16, od 48 do 55, 57, od 60 do 68, 76A, od 77 do 79, 81, od 87 do 89, 92, 95, 96, od 100 do 106, 109, 49/11, 49/9, 60/3, 63/15, Okonin 47, Pokrzywno .
29.04.2024
08:30 - 13:00
Kijewo Królewskie gmina wiejska
Kijewo Królewskie ulice Chełmińska 8, Cicha 4, Cyprysowa 1, 3, 7, 9, 37, Miła 1A, 3, Modrzewiowa od 1 do 6, 10, 11, Pogodna 2, 6, Szlachecka 2, 5, 11, 12, 17, 19, św. Wawrzyńca , Świerkowa 10, od 33 do 36, Toruńska 5/b, 5B, 5C, 42, 42E, 43 6, 32, 41, 187, 194, 198, 209, 213, 214, 89/8, Kijewo Szlacheckie od 1 do 6, 10, 10A, od 11 do 15, 15A, od 21 do 24, 27/5, DZ 85/3.
24.04.2024
08:30 - 13:30
Książki gmina wiejska
Łopatki 85, 86, 86A, od 87 do 91, 0005-146, 143/1.
30.04.2024
09:00 - 13:30
Łasin miasto
Łasin ulice Dworcowa 27-31, od 31 do 34, 36, 40, 42, 53, 0021-16/10, 12/2, 16/1, 16/10,16/8,16/7, Grudziądzka 5, 7, 9, 11, 15, 17, 17A, 22, Krótka 3, Spółdzielców 1, 1A, 2 , 824/2.
30.04.2024
09:00 - 14:00
Łasin obszar wiejski
Łasin-Wybudowanie 27, 38, 48, od 50 do 52, 52A, 76, 76A, 301/2.
30.04.2024
09:00 - 14:00
Papowo Biskupie gmina wiejska
Storlus .
25.04.2024
08:30 - 13:00
Rogóźno gmina wiejska
Szembruk 6, 70, 72, 75.
24.04.2024
12:00 - 18:00
Szembruk od 84 do 87, 90, 91, 202/3.
25.04.2024
12:00 - 18:00
Szembruk 42, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 63A, od 93 do 95, 97, 98, 114, 8-12/1, 15.
26.04.2024
15:00 - 19:00
Ryńsk gmina wiejska
Orzechowo od 1 do 5, 7, 8, 10, 12, od 15 do 17, od 34 do 36, od 41 do 43, 45, od 47 do 51, 54A, od 55 do 57, od 59 do 61, od 90 do 92, 95, 97, od 101 do 108, 231/3, 58/3, Orzechówko , Węgorzyn 1, od 3 do 8, 10, 11A, 12, 13, 16, 17, 17A, od 18 do 26, 29, 31, 34, 36, 37, 40, STA1, 136/1, 155, 44/2.
29.04.2024
08:00 - 12:00
Stolno gmina wiejska
Rybieniec od 9 do 13, 13A, od 14 do 17, 20, 28, od 31 do 35, 40, 41, 45, 46, 48, 50, 50A, 50B, 50C, 51, 55, 56, 0011-43/8 (GPO), 112/4, 112/8, 112/9, 21/2, 23/7, 27/5, 35/10, 35/28, 35/38, 36/18, 41/1, 59/1, 61/3, 70/2, DZ 55/1, Stolno , 35/51, 90/2.
29.04.2024
09:00 - 18:00
Wąbrzeźno gmina miejska
Wąbrzeźno ulica Przejazdowa 7, 32/16.
02.05.2024
09:00 - 13:30
Region Toruń
Chełmża gmina miejska
Chełmża ulice Fiołkowa 5, 7, 8, 29/12, 29/2, Hiacyntowa 25A, 28, 29, 26/7, 28/3, 29/4, ks. bp. Zygfryda Kowalskiego 3, 30, ks. Kanonika Gracjana Tretkowskiego 1, 4, 5, 8, 9, 11, księdza biskupa Zygfryda Kowalskiego 5, 32, Księdza Infułata Alfonsa Groszkowskiego 34, 38, Księdza Józefa Tischnera , 11/5, księdza kanonika Gracjana Tretkowskiego 2, 3, 7, 12, 110, Stefana Kardynała Wyszyńskiego 9, 14/9, 17, 19, 21, 23, 23A, 23B, 23C, 25, 27, 27A, 28, 29, 29A, 30, 31, 31A, 32, 34, 34A, 36, 36A, 36B, 38, 40, 42, 42/44, 44, 12/6, 13/1, 26/18, dz. 28/1, Tulipanowa 23, od 25 do 27, 29, 39, 25/10, 28/12, 32/17 , 11/2, 14/4.
25.04.2024
09:00 - 13:00
Chełmża ulice Bolesława Prusa 1, 2, 4, 6, 8, 10, 10A, Jana Kochanowskiego od 1 do 8, 10, 12, 14, 16, 18, Mikołaja Reja od 1 do 14, Stefana Żeromskiego 1, 3, 4, Władysława Reymonta od 9 do 12.
26.04.2024
09:00 - 13:00
Chełmża gmina wiejska
Browina od 23 do 26.
24.04.2024
09:00 - 13:00
Browina ulica Stefana Kardynała Wyszyńskiego 1, 3, 5.
25.04.2024
09:00 - 13:00
Kuczwały ulica Klonowa 18 6, 17, od 19 do 21, 26, 30, 31, od 33 do 36, 151, 191.
25.04.2024
10:00 - 16:00
Grzywna ulice Dębowa 2, 4, 6, Klonowa 2, Parkowa 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 19, 21 , 114/21, 132/6, 133/4, Mała Grzywna .
26.04.2024
09:00 - 13:00
Bocień , 9/6, 9/90.
29.04.2024
09:00 - 13:00
Ciechocin gmina wiejska
Ciechocin 29, 30, 35, 175.
25.04.2024
08:30 - 14:00
Lubicz gmina wiejska
Lubicz Dolny ulice Brzozowa 1, 2A, 3, 3/B, 3A, 4, 4A, 5, 5 A, 5A, od 6 do 8, 296, 296/4, Jesionowa od 2 do 4, 4A, 6, 8, 615/49, Kasztanowa 1, 1a, 1A, od 2 do 6, 6a, 7, 8, 10, 12, 14, 256/16, 265/18, 265/9, 267/26, Klonowa 1, 1A, 2, 2A, 2B, od 3 do 7, 615/59, Leśna 1, od 3 do 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 7b, 8, 9, 9A, od 10 do 15, 267/14, 779, Lipowa od 1 do 4, 4/D, 4B, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 8/B, 8A, 10, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 14C, 16, 16A, 18, 18A, 20, 20A, 275/5,270/7, 293/4, 293/6, Sosnowa 10, 12, 12a, 13, 15, 15A, 17, Toruńska 65, 69b, 71, 71A, 635/16, 635/17, Wilczy Młyn 5, 5A, od 6 do 9, 9A, od 10 do 12, 14, 15, 15A, 356/10, 615/41, dz. 356/8 13, 257/8, 356/7, 359/2, 366/12, 366/16, 615/16.
Lubicz Dolny ulica Przemysłowa 5C.
24.04.2024
10:00 - 13:00
Lubicz Dolny ulica Antoniewo 8, Małgorzatowo 3C.
25.04.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Jedwabno 1, 1C, 2, 2A, 2B, 3, 3B, 4, 6, 61/21, Lubicz Dolny ulice Ceramiczna od 2 do 5, 608/6, 608/7, Cicha od 1 do 3, 5, 7, 604/4, Dworcowa od 1 do 4, 4A, od 5 do 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 12, 14, 14A, 16, 20, 20a, 22, 32E, 20/21, 3, 45/25, 46/24, 597/1, Toruńska , Źródlana 18 , 45/25, 45/29/20.
07.05.2024
09:00 - 16:00
Łubianka gmina wiejska
Łubianka ulice Jeziorna 4, 4d, 4E, 9, 13, 17, 53, 58/12, Letniskowa 6, 10, 12, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 47/34, Miła 12, 61/7, Roberta Schumana 10, 887, Sielska 1, 58/51, 58/56, Słoneczna od 1 do 3, 8, 9, 14, 16, 47/10, 47/8, Szczęśliwa 2, 6, 10, 862, Św. Izydora Oracza 5, 7, 59/46, Wakacyjna 1A, 8, 12, 905, Wichrowa 1, 4A, 6, 59/61, 866 , .-59/55, .-864, 47/35, 47/58, 58/18, 58/33, 58/35, 58/37, 58/71, 59/33, 59/35, 59/54, 59/57, 59/60, 59/62, 906, 917/1, dz. 39/23, Pigża ulice Migdałowa 7, 7A, 7B, 13, 15, 20, 22, 28, 136/7, 71/18, Parkowa 1, 7, 20, 20A, 20d, 20G, 24, 60/9, św. Andrzeja Boboli 26F, Wodna 1, 7, 57/7, 57/8, Zacisze 13 45, 51, 52, 55, 136/8, 65/4, 71/1.
26.04.2024
08:30 - 13:30
Bierzgłowo ulica Gruntowa 2, Zamek Bierzgłowski ulice Akacjowa 1, 4, 5, 7, 11, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 33, 323/11, Chabrowa 1, 1A, od 2 do 4, 4A, 370/7, Jagiellońska 17, 17A, 19, 21, 23, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 54, 58, 66, 68, 356, 394/2, 394/5, 480/2, Łąkowa 4, 7, Magnacka 1, 2A, 2C, 5, 6A, 8, 8/C, 9, 12, 15, 572/2, Makowa 6, 482/3, Sosnowa 2A, 444/1, Wojska Polskiego 4, 13 2, 46B, 52, 53A, 53D, od 56 do 58, 65, 79, 80, 80B, 323/19, 323/46, 324/10, 375, 394/4, 400/11, 400/12, 400/14, 400/17, 569/1, 571/2.
30.04.2024
08:00 - 09:30
Bierzgłowo ulice ks. Z. Ziętarskiego od 2 do 5, Odległa 2, Turystyczna 3, 5, Wiatraczna 1, 2 1, 2, 5, 8, 11, 13, 15.
30.04.2024
08:00 - 13:00
Obrowo gmina wiejska
Głogowo ulica Klonowa 10, 111/176.
25.04.2024
08:30 - 12:30
Brzozówka ulice Gruszowa 7, 9, Jabłoniowa 1A, 3, Owocowa 95 6, Głogowo ulice Leszczynowa 1, 4, 5, 60/14, 60/9, Owocowa 12, 14, Topolowa 1, 2, 2a, 3, 5, 7 , 60/11, 60/13.
26.04.2024
08:00 - 13:00
Silno ulica Poranna Rosa , 124/17 , 131/65.
02.05.2024
08:00 - 12:00
Ryńsk gmina wiejska
Orzechowo , 311.
24.04.2024
07:00 - 12:00
Toruń gmina miejska
Toruń ulice Legnicka 1, 3, 5, Lubicka 173A, 181, 181A, Płocka 1, 3, 5, 12, 12a, 18, Sieradzka 26, 29, Zamojska 3, 5, 7.
24.04.2024
08:30 - 12:30
Toruń ulice Fiołkowa 20, Kwiatowa 69, 71, 73, 75, 77, 79, od 81 do 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104.
24.04.2024
08:30 - 13:30
Toruń ulica ks. Jerzego Popiełuszki 22.
26.04.2024
10:00 - 13:00
Toruń ulice Lubicka 80, Nad Zatoką , Winnica 68, 124, 133, 202/1.
29.04.2024
08:30 - 13:00
Toruń ulice Antoniego Swinarskiego 1, 1A, 1D, gen. Józefa Hallera 9, Jana i Marii Prüfferów 1-5, 7, 7/D, 7C, 7D, 7kl.A, 7kl.B, Jasna 22a, 24, 26, Poznańska 21, 25/29, Stefana Burhardta 2, Zbigniewa Zdrójkowskiego 7/9.
30.04.2024
10:00 - 13:00
Zławieś Wielka gmina wiejska
Toporzysko ulica Juliana Tuwima 1 , 156/3, 47/40, 47/41, 47/42, 47/43, 47/45, 47/46.
24.04.2024
07:30 - 10:30
Czarnowo ulice Akacjowa 5, 8, 245/32, 245/33, Ceglana , 492, Jaworowa 3, 4, Orzechowa 3, 8, od 10 do 12, 15, 16, 16A, 17, 22, 30, dz. 245/42, Spacerowa 5, 7, 9, 15, 270/11, 270/16 od 1 do 5, 7, 7A, od 8 do 11, 16, 17, 20, 20A, od 21 do 23, 245/21, 245/29, 245/35, 245/40., 246/15, 247/6, 257/9, 260/1, 260/7, 270/13, 270/14, 270/9, dz. nr 260/10, Toporzysko , 269, 270/9.
25.04.2024
08:30 - 13:30
Rozgarty ulice Długa 8A, od 9 do 11, 11A, 12, 12A, 13, 15, 17, 86/1, Jaśminowa 9, Spokojna 5, 7, 86/10, 86/4, Zacisze 1 , 85/5.
25.04.2024
08:00 - 15:00
Cegielnik ulice Dębowa od 3 do 7, Dobrzyńska 11, 22, 165/11, 165/12, 76/21, 76/39, 76/5, Lawendowa 4, 5, od 7 do 9, od 12 do 15 2, od 4 do 7, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 29, 34, 34A, 34B, 34C, od 35 do 38, (dz. 114/4), .-156/29, 104/2, 121, 122/2, 149/7, 156/32, 156/37, 165/9, 220, 221, 228/4, 230/1, 230/2, 5/3, 61/1, 66/9, 69/2, 69/8, 76/26, 76/31, 76/33, 76/38, dz. 156/26, Czarne Błoto 79C, 81A, 82, Rozgarty ulica Chabrowa 2, 104/5.
30.04.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Region Włocławek
Baruchowo gmina wiejska
Babia Góra , 77/3, Baruchowo 60/A, Boża Wola od 12 do 18, 19A, 23, .-62/1, 43, 64/3, Grodno 7, 48, od 51 do 56.
25.04.2024
08:00 - 15:00
Choceń gmina wiejska
Czerniewice ulice Choceńska od 1 do 4, 6, 7, 9, 10, ., Wiejska 1, 1A, 3C, .-123/19 (GPO).
24.04.2024
09:00 - 14:00
Choceń ulice Parkowa 3, 3A, 4, 9, 194/2, Włocławska 18/A.
25.04.2024
08:00 - 11:00
Lutobórz od 1 do 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 51, 100/15, 100/17, 100/18, 100/20, 100/5, 13-85/5 13-85/7, 76/1, 76/4, 85/10 (GPO), 85/13, 85/16, 85/18, 85/19, 85/22, 85/23, 85/8, 85/9, 99/10, 99/14, 99/20, 99/21, 99/22, 99/24, 99/25, 99/6, 99/9, Lutobórz-85/11, Lutobórz-85/4 (GPO), Szczutkowo ulica Kwitnące Osiedle , 166/19 , 164/3, 164/4, 164/5, 166/12, 166/14, 166/16, 166/20, 166/21, 166/22, 166/3, 76/2,6, DZ. 164/6, DZ. 166/4.
25.04.2024
09:00 - 14:30
Chodecz obszar wiejski
Lubieniec , 227/1, 227/3 (GPO), 228/4, DZ 216, Ruda Lubieniecka 40.
26.04.2024
09:00 - 15:00
Lubieniec , 227/1, 227/3 (GPO), 228/4, DZ 216, Ruda Lubieniecka 40.
26.04.2024
09:00 - 15:00
Fabianki gmina wiejska
Nasiegniewo 1, 88, 585, 586, 587, 595, 599, 606, 609, 622, 620, 624, 625, 629, 630 dzi.szafka kablowo-pomiarowa posadowiona przy działce nr 599, 633, 644, 647, 648 (GPO), 657, 671, 673, 695, 703, 706, 734, 747-I, DZ 95/9, dz. 685, DZ. 710.
24.04.2024
10:30 - 14:00
Szpetal Górny ulice Płocka 22, 30, 32, 34, 36, Wiślana , 245/12.
30.04.2024
08:00 - 12:00
Lubień Kujawski obszar wiejski
Wiktorowo od 18 do 20, 22, 23, 23A, od 26 do 29, 29A, 30, 32, 34, 35, 41, 12/10, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 2/2, 26/4, 37-9/3, 37-9/9, 9/1, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15.
25.04.2024
09:00 - 14:30