Flaga UE

Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Gdańsk gmina miejska

Gdańsk ulica Komputerowa 18, 24, 26, 31, 33, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, -.
27.02.2024   10:00 - 14:00
Gdańsk ulice Leona Wyczółkowskiego 15, 17, 17/A, Maksymiliana Gierymskiego 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, -.
28.02.2024   08:30 - 12:30
Gdańsk ulica Goplańska 68, 72.
29.02.2024   09:00 - 13:00
Gdańsk ulice Inspektorska 2, 3, 3/A, od 4 do 6, Rzeczna 1, od 3 do 7, 7/A, 8, 9, 9/D, 9A, 17, 17A, Stroma 16, 19, Trakt św. Wojciecha 431, 431/2, 433, 435, 436, 437/A, od 439 do 441, 441/A, 443, 445/A, od 446 do 448, 450, 451, 451/A, 453, 457, 459, 461, 465, 467, 471, 473, 477, 479, 481, 485.
07.03.2024   08:00 - 12:00

Region Gdynia

Gdynia gmina miejska

Gdynia ulica Świętojańska 114, 116, 118, 118A.
27.02.2024   08:00 - 12:00
Gdynia ulice Świętojańska 55, Żwirki i Wigury 2, 2/A.
27.02.2024   08:00 - 14:00
Gdynia ulice Architektów 12, 14, Wrocławska 97, 97/A, 97/B.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Kosakowo gmina wiejska

Pogórze ulica Józefa Wybickiego 7, 9.
27.02.2024   08:00 - 14:00
Pogórze ulica Józefa Wybickiego 10, 11.
01.03.2024   08:00 - 14:00

Sopot gmina miejska

Sopot ulica Bolesława Chrobrego 46.
29.02.2024   08:00 - 14:00
Sopot ulica Władysława Łokietka 32.
29.02.2024   08:00 - 14:00
Sopot ulice Henryka Sienkiewicza -, Jacka Malczewskiego 14/A, 14/B, 14/C, 14A, 14B, 14D, 16/A, 16/C, 16/D, 16a, 16A, 16B, 16C, 16D, 18, 19a, 19A, 21, 23, 23/A, 23A, 25, 25/A, 25A, 25A/4, 27, 27/A, 27/kl, 27A, 29, 29A, 29B, 31, 38, garaż, pętla, Księżycowa 1/A, 1/B, 1A, 3/A, 3/B, 3/C, 3A, 3C, 5/A, 5/B, 5A, 5B, Okrężna 28, 30/B, 30A, 31/A, 31/B, 32, Oskara Kolberga , Władysława Cieszyńskiego .
01.03.2024   09:00 - 14:00

Region Kartuzy

Brusy obszar wiejski

Główczewice 38.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Dziemiany gmina wiejska

Białe Błota, Borsztal, Dunajki, Dywan, Lampkowo, Mutkowo, Pełk, Rozwalewo, Trzebuń, Turzonka, Wilczewo, Zajączkowo, Zatrzebionka, Zimny Dwór, Żabowo.
29.02.2024   09:00 - 13:00
Raduń 35, 36, 47, 209/9, NOW.
01.03.2024   09:00 - 14:00

Karsin gmina wiejska

Białe Błoto 1.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Kartuzy obszar wiejski

Dzierżążno ulice Radosna 17, Słoneczna 2, 4, 6, 8, 8/WAR, 10, 10/A, 12, 16, 44/6, 657/6, 657/8, Szpitalna 13, 15, 16, 23, 25/A, 25/B, 25/E, 25a, 28/19, DZ. 28/11, Wiosenna 1, 2, 2/A, 3, 5, 7, od 9 do 12, 12/A, 13, od 16 do 18, od 20 do 23, 27, 28, 31, 36, 37, 643/1 , 431/1, dz. 28/1.
27.02.2024   08:00 - 10:00
Dzierżążno ulica Kartuska 2C, 316/6, 660/3, 660/1.
27.02.2024   08:00 - 12:00
Dzierżążno ulice Radosna 17, Słoneczna 2, 4, 6, 8, 8/WAR, 10, 10/A, 12, 16, 44/6, 657/6, 657/8, Szpitalna 13, 15, 16, 23, 25/A, 25/B, 25/E, 25a, 28/19, DZ. 28/11, Wiosenna 1, 2, 2/A, 3, 5, 7, od 9 do 12, 12/A, 13, od 16 do 18, od 20 do 23, 27, 28, 31, 36, 37, 643/1 , 431/1, dz. 28/1.
27.02.2024   13:30 - 15:00

Kościerzyna gmina wiejska

Dębogóry 25, Małe Stawiska od 1 do 5, od 9 do 13, 102,337, 221/2, Nowa Kiszewa 23, 24, 25/1, 26, 26/A, 27, 27/A, od 28 do 30, 19, 201/6, Sarnowy 12, Stawiska 1, 1A, 2, 3, 5/1, 6, 8, 8/A, od 9 do 12, 12/A, 13, 15, 15 A, 16, 16/A, 17, 18, 20, 21, 21 A, 22, 23, 23 D, 23/B, 23/D, 23/E, 23A, 24, 25/1, od 26 do 29, 29B, 30, 31, 33, 34 B, 34/A, 35, 35/A, 36, 39//1, 40, SKL, 18/3, 33/1, 57/2, 6/3, 9, Wielki Podleś 38.
29.02.2024   08:00 - 12:00
Wielki Podleś od 7 do 14, 14/A, od 15 do 17, 17B, 18, 18/A, 18/B, 19, 19/A, 20//1, 21, 22, 54, 151/9, 183, 191, 47/1, 82/3, Wielki Podleś-184/2, Wielki Podleś-506/2.
02.03.2024   09:00 - 15:00
Niedamowo 15, 16, 17/1, 17/A, od 18 do 26, 26/1, 84, 88L, 105, 306, 329, 232, 237/1, 237/4, DZ. 334.
06.03.2024   08:00 - 12:00
Niedamowo od 1 do 9, 9/A, od 10 do 16, 17/1, 17/A, od 18 do 26, 26/1, 27/A, 28, 29, 29 B, 29/A, od 30 do 33, 33/A, 34/1, 34A, 35, 36, 38, 38/11, 38/8, 41, 42, 42 A, 42/1, 42b, 43, 43/A, od 44 do 46, od 63 do 66, 71, 72, 80, 84, 88L, 105, 306, 329, PLE, 105, 172/2, 232, 237/1, 237/4, 288, 339, 348-75-18, 351, 58/1, 75/11, DZ. 135/5, DZ. 334.
08.03.2024   08:00 - 12:00
Kłobuczyno ulice Kaszubska 11, 12, 27, 29, 488, 54/20, Spokojna 1, 2, 4, 15, 16, 41, 530, 533, 539, Wodna , dz. 50/6 1, 25/A, 52, 53, 53/A, 109, 110, 112, 123, -, 114/2, 473, 494, 526, 528, 54/3, 540, 552, Kłobuczyno-475, Z-207/2"P".
12.03.2024   08:00 - 16:00

Lipusz gmina wiejska

Trawice .
29.02.2024   09:00 - 13:00
Lipusz ulice Bohaterów, Brzozowa, Dębowa, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, ks. Piotra Dunajskiego, Ks.P.Dunajskiego, Ks.Z.J. Trzebiatowskiego, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Majkowskiego, Młyńska, Pocztowa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Strażaków, Topolowa, Wąska, Wrzosowa, Wybickiego, Żurawinowa, Mechowo, Skoczkowo.
04.03.2024   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00

Sierakowice gmina wiejska

Skrzeszewo 132/A, 133.
07.03.2024   08:00 - 16:00

Somonino gmina wiejska

Sławki ulica Przy Tartaku 13 od 8 do 13, 15, 16, 18, 20.
28.02.2024   08:00 - 12:00
Rąty ulice Długa 5, 7, 14, 16, 21, 22, 24, 26, 30, Krótka 1, Pogodna 25, Słoneczna , Sportowa 18, 19, 23, 25, 27, --344/4 od 5 do 8, 33, 37, 38, 105/1, 42/22, 84/3.
01.03.2024   08:00 - 13:00

Stara Kiszewa gmina wiejska

Nowa Kiszewa-Chrósty 14, Nowy Bukowiec 16.
06.03.2024   08:00 - 12:00
Nowa Kiszewa-Chrósty 14, Nowy Bukowiec 16.
08.03.2024   08:00 - 12:00

Stężyca gmina wiejska

Dubowo 26A, 246/3, Gapowo , 100, 100/4.
27.02.2024   09:00 - 13:00
Krzeszna 51, 130, 131, 132A, 133, 183, 162/63, 162/67, Krzeszna-162/54, Potuły 135A, 162/55, Potuły-162/30.
28.02.2024   08:00 - 14:00
Delowo ulica Przylesie , 112/22, Stężyca ulica Przylesie , 112/14.
01.03.2024   08:00 - 16:00
Stężyca ulice Adama Mickiewicza 2, 3, 5, 7, 9a, 9A, 9b, 11, 13, 791, Juliana Tuwima 2, 641/9, Mikołaja Reja 1, 11, 1046, Słowackiego 1, 2, 4, od 6 do 10, 12, tel.514470810 , 733, 766, 788/9.
05.03.2024   08:00 - 16:00
Szymbark ulica Spokojna 9.
12.03.2024   08:00 - 16:00

Sulęczyno gmina wiejska

Skoczkowo 6.
04.03.2024   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00
Węsiory 127, 71/13.
05.03.2024   08:00 - 12:00
Kistowo 23, 23A, 24/C, 25, 25C, 27, 28 F, 30, 38, -, 14, 235/21, Kistowo-215/2.
06.03.2024   08:00 - 12:00

Żukowo obszar wiejski

Borkowo ulica Świerkowa 19.
29.02.2024   08:00 - 12:00
Otomino ulice Górna 3, 5D, Karola Kreffta 10, 12, 14, 18, 23, 43, 51, 58, Młodokaszubów 3, Ottona 12, 16, 18, 22 od 1 do 3, 3/A, 3A, 4, 4/C, 4/D, 4/E, 4/G, 5/C, 5/G, 5/H, 5M, 5X, 6, 6/B, 6/C, od 8 do 10, 18, -, 145/2, 25/37, 26/17, 26/24, 26/42, 26/48, 26/50, 26/56, 26/59, 26/61, 26/63, 26/66, 26/8, Górne, Otomino-26/60, Żukowo ulica Pod Otomino , 26/36.
29.02.2024   08:00 - 14:00
Leźno , 367, 369/4, Lniska od 9 do 11, 15, 15/A, 15C, 176/14, 197/13, Lniska 11A.
01.03.2024   08:00 - 16:00
Skrzeszewo ulice Długa 73/14, Jaskółcza 47/10, 47/4, 48/13, 48/14, 60A, 82, Spokojna 9, 12, 14, 30 46/19, 46/21, 46/22, 48/4, 73/12, 202, -.
04.03.2024   08:00 - 12:00
Skrzeszewo ulica Długa 132, 157 PIA, 120/3.
07.03.2024   08:00 - 16:00

Region Starogard Gdański

Gniew obszar wiejski

Brody Pomorskie 14, 15, Cierzpice od 1 do 4, 4A, od 5 do 9, 11, 14, 44/4, 53/14, Kursztyn 1, 1/A, 1/B, 2/A, 2/B, 3/A, 3/B, 4/A, 4/B, 5/A, 5/AA, 5/B, 5/BB, 6/A, 6/B, 6A, 7, 8, od 10 do 12, 12/A, od 13 do 15, 15/A, 15A, od 17 do 22, 237, 219, 356/1, Szprudowo od 2 do 4, 5/A, 6, 6/A, od 7 do 11, 13, 13/A, od 14 do 19, 21, 21/3, 22, 22/2, 22A, 23, 23/A, 24, 25, od 27 do 29, 29/A, 29D, 30, 30 A, 31A, 32, 33, 33/A, 35, 36, 112, 146/3, 37, 75/11, 77/3, 77/4, 86/2, 98, Szprudowo-64/5.
29.02.2024   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00
  08:00 - 14:00

Lubichowo gmina wiejska

Krępka 1, Ocypel ulice Bagienna od 1 do 6, --346/3, Browarowa 2, 3, 5, Brzozowa 3, Dworcowa 2, Kociewska od 13 do 17, 18/A, od 19 do 21, 21/A, od 22 do 24, 24/A, od 26 do 28, 30/1, 32, 34, 36, 38, 213/3, Leśna od 1 do 4, 5/A, od 6 do 8, od 10 do 13, 16, 24, 26, 28, Lubichowska 1, 2, 2/A, 3, od 5 do 11, 11/A, 13, 13/A, od 14 do 16, 358/4, Łąkowa 2, 3, 3/a, od 4 do 6, 213/3, Spacerowa 5/A, Stolarska 1, 2, 2A, 3, 4, 6, 7/A, od 8 do 10, 10/A, 11, 13, 15, 15/A, Wczasowa 1, 1/B, 1E, od 2 do 4, 4A, 5, 5/A, od 6 do 10, 12, 14, 16, Wschodnia 1, 3, 5, 12, Zakładników 1, 2, 6 , 299, 358/43, 358/60, 75/3.
27.02.2024   08:00 - 11:00
Bietowo od 38 do 40, Budy 8, Zielona Góra , 1.
27.02.2024   11:00 - 15:00

Osiek gmina wiejska

Osiek ulice Partyzantów Kociewskich 39, 41, od 43 do 49, 49/A, od 50 do 58, 60, od 62 do 69, 69/A, 71, od 73 do 75, 77, 78, 78A, 79, 80, 82, 84, Strażacka , Szkolna od 1 do 5, 7, Wczasowa , 507/13, Wyzwolenia 1/A, 2, 2/A, 2B, od 3 do 9, 10/A, 11, 12, 12A, Zamkowa 1 , DZ. 218/2.
28.02.2024   08:30 - 11:00
Wycinki 37C, 212/1, 213/17.
28.02.2024   09:00 - 12:00
Osiek ulice Polna 24, Polne 24, 24/A, od 25 do 27, 120/3 , 117/1, 118, 123/3.
28.02.2024   12:00 - 15:00
Jaszczerz od 3 do 5, 5 B, 5/A, 6, 8, 9C, od 12 do 18, 18/A, 20, 22, 23, 32, 194/3, 199/10, 199/11, 199/12, 199/8, 200/3, 229/2, 241/3, 431, 435, 437/1, 437/2, 438, DZ. 255/1.
29.02.2024   11:00 - 15:00
Błędno od 1 do 4.
08.03.2024   08:30 - 13:30

Pelplin obszar wiejski

Gręblin 2, Rudno ulica Tczewska 21, 27.
29.02.2024   08:00 - 13:00
Janiszewo od 20 do 23, Stocki Młyn , 95/10.
29.02.2024   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00
Lignowy Szlacheckie 19, 20, 20/A.
08.03.2024   10:00 - 15:00

Stara Kiszewa gmina wiejska

Kozia , Nowe Polaszki od 9 do 14, 14 L, 14M, 15, 16, 16 H, 16/B, 16A, 16C, 17, 17B, 18, 19/F, 19G, 19H, 21, 21A, 22, 39/F, 39/H, 39G, 39h, 39J, 120, 100/12, 100/3, 114/10, 114/3, 114/5, 114/9, 490/104, 490/105, 490/106, 490/108, 490/109, 490/122, 490/133, 490/136, 490/141, 490/142, 490/145, 490/161, 490/171, 490/175, 490/177, 490/178, 490/179, 490/180, 490/192, 490/198, 490/203, 490/239, 490/30, 490/33, 490/34, 490/35, 490/45, 490/54, 490/59, --490/69, 490/81, 490/82, 490/83, 490/84, 490/85, 490/86, 490/88, 490/89, 490/91, 490/92, 490/95, 490/96, 623, 627, 646/4, 649, 661, 706, 707, 711, 712, 714, 715/6, 715/7, 722, 723, 737, 744, 747, 749, 8/1, 8/21, 8/23, 8/28, dz. 490/121, dz. 646/3, DZ. 669, Nowe Polaszki-478/3, Stara Kiszewa , 490/137.
28.02.2024   08:00 - 09:00
  08:00 - 17:30
  15:30 - 17:30
Góra , 384/6, 77/13, 77/24, 83/3, Struga , 83/7.
29.02.2024   09:00 - 12:00

Starogard Gdański gmina miejska

Starogard Gdański ulice Świętojańska 5, 7, od 9 do 18, 23, 25, 25/A, 27, 27/A, 31, 33, 221/2, Żabia 1, 3, 5, 6, Żurawia 2/a, od 14 do 19, 21.
27.02.2024   08:30 - 15:00
Kochanki 7G, Starogard Gdański ulice Kochanki 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f, 5g, 5h, 5i, 6, 7 H, 7/B, 7/C, 7/D, 7/E, 7/F, 7/J, Majowa 1, 3, 4 A, od 7 do 13, 15, 15/A, 17, 17/A, Wiosenna 31, 13/8.
11.03.2024   08:30 - 13:30
Starogard Gdański ulica Druha Józefa Grzybka 13 A, 15, 19, 19/A, 24, 24/A, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40/A, 42, 42A, 44, 46, 46/A, 48, 48/A, 50, 50/A, 54, 56, 58, 58/B, 60, 62, 64, 10/14, --43/3, 46/3, 53/1, 53/2, 58/2, 8/4.

Starogard Gdański gmina wiejska

Żabno 23 B, 2.
27.02.2024   08:30 - 15:00
Linowiec 23/C, 23B, 30A, 59/2, 60/3.
01.03.2024   09:30 - 13:30
Dąbrówka ulice Jasna 1, 2, od 4 do 6, od 8 do 12, 15, 16, 85/A, 259/45, 259/47, Żytnia 1, 2.
07.03.2024   08:30 - 11:30

Zblewo gmina wiejska

Pinczyn ulice Boczna 1, 2, 4, 4/A, 4/B, 4/C, 4/D, 4/F, 5, 5/A, 6, 8, 536/1, Główna 5, 5/A, od 6 do 8, 10, 11, 11/A, 12, 12/A, 12/B, od 13 do 25, 25/A, od 26 do 29, 29/A, od 31 do 34, 34A, Osiedle Piaskowe 34, Podgórna 1, 1/A, 2, 2 a, 3, 3/A, 5, 523/1, 598/5, Spokojna 11, Szkolna od 1 do 3 , 578/6.
29.02.2024   08:00 - 11:00

Region Tczew

Cedry Wielkie gmina wiejska

Błotnik ulica Sportowa 21, 218/31, 218/59, 218/63 22/a.
04.03.2024   09:30 - 12:30

Kolbudy gmina wiejska

Lublewo Gdańskie ulice Ks. Prof. Józefa Orszulika 4, 10, 12, 15, 17, Wojska Polskiego 30, Wrzosowa , 185/7, 186/9 , 186/5, 186/8.
27.02.2024   09:00 - 12:00
Bielkowo ulice Cedrowa 22, 26A, 28, 32, 35, Sezamkowa , 1024/16, Lublewo Gdańskie , 560/14, 560/20.
27.02.2024   09:30 - 12:30
Bielkówko ulice Studzienna od 1 do 3, 5, 5 A, 9, 9/A, 11, Zacisze 2, 4, 6.
07.03.2024   10:00 - 13:30

Przywidz gmina wiejska

Pomlewo , 15/2.
06.03.2024   09:00 - 12:00
Stara Huta ulica Perłowa 10, 10/A, 12, 13, 26, 55/5, 59/3, 59/4.
08.03.2024   09:00 - 12:00
Pomlewo ulice Bukowa 10, 115/15, 115/5, 116/65 , 116/89, 116/66, Gdańska 9 , 103/1.
13.03.2024   09:00 - 12:00

Pszczółki gmina wiejska

Pszczółki ulice Jana Pawła II 1, 2, 2/A, 2/B, 3, 4, 4/A, 5, 5/A, od 6 do 8, 8/A, 10, 10/B, 12, 12/A, 13, 13/A, Mikołaja Kopernika 11, 13, 15, od 17 do 38, 38A, 39, 39/A, od 40 do 43, Nowa 1, 1/C, 2, 3, 3 A, od 4 do 6, 8, 179/2, Ogrodowa 18B, od 19 do 23, 23/A, 25, 25/A, 26, 27, 29, 29/A, 31, 200/3.
28.02.2024   08:00 - 18:00

Subkowy gmina wiejska

Waćmierz ulica Polna 6, 7.
29.02.2024   08:00 - 16:00

Tczew gmina wiejska

Gniszewo ulica Spokojna 6, 17, 80/6.
29.02.2024   08:00 - 16:00
Boroszewo 5, 6, 6/B, 6/G, 7, 13, 14, 23, 146/4.
11.03.2024   09:00 - 13:00

Region Wejherowo

Choczewo gmina wiejska

Jackowo ulica Na Gajówce 10, Kopalino ulice Jaskółcza 1, 5, 6/DZ, od 8 do 13, 16, od 18 do 24, 31, 33, -, III, 130/32, 130/4, Morska 33, 35, 37, 38, 47, 53, 55, 57, 59, 65, -, Rajska , Skowronka 6, 7, III, Słowika 5, 8, 11, 12, 14, 19, 21, 23, 27, 31, 37, 39, 43, 44, -, III, 130/62, 130/67, Kopalino-129/7, Wilgi 3, 5, 6, 9, 10, 13, 25, -, DZ. 130/24, Żytnia 13, 15, 19, 25, 27, 34, -, 132/12, 132/3, 132/30, 132/37, Kopalino-130/116, Kopalino-132/7 19, -, 130/61, 130/77, 132/25, Kopalino-130/105, Lubiatowo ulice Bałtycka 38, Bukowa 1, 5, 7, 45/17, 45/3, Klonowa 1, 3, 6, 7, Lipowa 6, 8, 13, 15, 19, III, 45/24,45/12, Morska 40/A, 44, 46, 59, -, 54/4 III.
05.03.2024   11:00 - 14:00

Gniewino gmina wiejska

Rybno ulica Polna -, 110/9 , DZ. 110/3.
06.03.2024   11:00 - 15:00

Luzino gmina wiejska

Luzino ulica Wilczka 20.
27.02.2024   10:00 - 14:00
Luzino ulica Koralowa , Luzino-832/10.
27.02.2024   12:00 - 16:00
Luzino ulice Długa , 114, Kryształowa 3, od 7 do 10, Luzino-822/15, Luzino-822/31, Szmaragdowa 10, -, Topazowa -.
28.02.2024   09:00 - 13:00

Puck gmina wiejska

Domatowo ulice Ofiar Piaśnicy, Rodzinna, Domatówko ulice Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gajowa, Heweliusza, Jagodowa, Jana Pawła II, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Nad Stawem, Ofiar Piaśnicy, Podgórna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wejherowska, Wichrowa, Widokowa, Wrzosowa, Wschodnia, Zielona, Leśniewo ulica Czarna Góra, Wielka Piaśnica ulice Gajowa, Kaszubska, Okrężna.
28.02.2024   08:00 - 14:30
Żelistrzewo ulica Pucka , 17/22.
04.03.2024   11:00 - 15:00
Łebcz ulica Pucka 92, 204/2.

Reda gmina miejska

Reda ulice Jantarowa 9, 11, 15, 27, 35, 37, 39, Krucza 26.
27.02.2024   08:00 - 12:00

Szemud gmina wiejska

Bojano ulice Borowikowa 1, 2, od 5 do 7, 8/DZ, 9, 15/Z, Jagodowa 3, 6, 7, -, Jaskółcza -, Lawendowa 11, Majora Bojana 8, 62, 64, 68, 72, -, 171/6, Poległych Żołnierzy 1, 1A, 1B, 1C, 1F, Rydzowa 3, 10, 14, -, Sosnowe Wzgórza 1/B, od 3 do 5, 7, od 9 do 11, 15, 17, 23, Św. Józefa 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, Św. Mikołaja 14, 14 A, 16A, B2, Widokowa 3, Wrzosowa 38, Zachodnia 1, 1B, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 24, 26, -, 13, 517/2, DZ. 234/8 -, 169/25, 539/4, 8, bojano-173/14.
27.02.2024   11:00 - 14:00
Kamień ulice Diamentowa 12, 14, Kryształowa 7/DZ., 15 , 236/58.
28.02.2024   10:00 - 14:00
Szemud ulica Ks. Józefa Chodzińskiego 32, -.
29.02.2024   10:00 - 14:00
Glinna .
29.02.2024   12:00 - 16:00
Leśno ulica Leśna -.
01.03.2024   12:00 - 16:00
Bożanka , Kielno ulice Józefa Tredera , 329, Magnoliowa 1, 3, 5, od 7 do 9, 11, 29, 64, 68, 91, 97, 119, 329/91 , 329/99.
04.03.2024   09:00 - 13:00
Donimierz ulice Dębowa 2, 6, Jaśminowa 2, 6, Jesionowa 1, Kalinowa od 1 do 5, -, Łąkowa 3, od 6 do 8, 13, Nowinki 1, 5, 11, -, Polna 1, 6, 413/15, Szemud ulice Kartuska 16, 32, Łąkowa 1, od 6 do 9, 12, 16, Polna 1, 1/A, 4, 5, 11, 1, Wejherowska 34, Więźniów Sztutthofu 11, 13/A.
05.03.2024   09:00 - 13:00
Kielno , 700/9.
05.03.2024   11:00 - 15:00
Dobrzewino ulice Lniana 4, Dobrzewino-49/3, Ratanowa 5, 6, od 8 do 11, 13, 15, 17, 19, -, 1/22, 1/29, Wiklinowa od 2 do 5, 7, 9, - -.
06.03.2024   09:00 - 13:00
Dobrzewino ulica Sielska 4.
06.03.2024   10:00 - 14:00

Wejherowo gmina wiejska

Góra ulice Malinowa 40, Różana 4, Tulipanowa 4.
01.03.2024   10:00 - 14:00
Warszkowo ulica Słoneczna 1, 6, - -.
04.03.2024   10:00 - 14:00
Gościcino ulice Magnacka -, Rycerska 7, 18, Zamkowa 18, - , 448/34.
14.03.2024   10:00 - 14:00

Władysławowo miasto

Władysławowo ulica Droga Chłapowska , Władysławowo-126/21 -.
27.02.2024   11:00 - 15:00

Władysławowo obszar wiejski

Chłapowo ulice Jaśminowa 3, 9, Kopalniana od 2 do 6, 9, 406/1, Przytulna 3, 5, Solna 5, 6, 8, 17, 21, Strażacka od 1 do 5, 7, 9, Władysławowska 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26A, 28, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, -.
29.02.2024   08:00 - 14:30

Żukowo obszar wiejski

Chwaszczyno ulica Ceynowy , Chwaszczyno-468/53.
05.03.2024   10:00 - 14:00
Chwaszczyno ulice Abrahama od 1 do 5, od 7 do 11, 14, 16, 18, 30, 1063, Derdowskiego -, dr Aleksandra Majkowskiego 2, 2/A, Gdyńska 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 65, 109.
06.03.2024   08:00 - 11:30
Chwaszczyno ulice Sambora I 76, 80, 84, 86, 88, Sobiesława I 1A, 1B, 63, 65, 65/A, 65/B, 65/C, 67, 69, 71, 73, 77/A, 79, 81, 83, 85, 93, 97, 757/1, Chwaszczyno-750/42, Chwaszczyno-757/20 -, Chwaszczyno-750/42.
07.03.2024   09:00 - 13:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Chocz obszar wiejski

Piła 1 A, 2, 3, 3A, 4, 5, 5 C, 5A, 6, 6A, 8, 12, 14, 16, 18, 127/1, --23/1, 33/12.
01.03.2024   09:00 - 14:00

Dobrzyca obszar wiejski

Lutynia od 18 do 20, 20 A, 21B, 22, 23, 25, 25A, 25B, od 26 do 28, 28A, 28B, 28C, 28C/1, 33A, od 41 do 43, .-93/6, --183/1.
29.02.2024   09:00 - 10:00

Jaraczewo Jaraczewo - miasto

Jaraczewo ulice Kwiatowa 10, Rynek 1, 718.
01.03.2024   07:45 - 10:00

Jaraczewo Jaraczewo - obszar wiejski

Gola ulice Leśna 4, Okrężna 5, 7, 9, 11.
27.02.2024   07:30 - 08:30
Łobzowiec 1, 1 C, 1A, od 2 do 4, 4 A, od 5 do 8, 10, 11, 11 A, 11A, od 12 do 14, 14A, od 15 do 22, 22 A, od 23 do 25, 25c, 26, 27.
29.02.2024   09:00 - 14:00

Jarocin miasto

Jarocin ulice Mazurska 5, 7, d. 2257/1, dz. 2276, Śląska 3, 5, 7, Wielkopolska , --2135/4, Wiślana 20, 29, 30A, 31, 31A, 40, .-2123/10, .-2123/7, .-2123/9, 2136/6, 2136/8. Jarocin-2136/7, --2277.
28.02.2024   09:00 - 13:00

Jarocin obszar wiejski

Bachorzew ulica Osiedle Leśne 1, 4, 7, 14, 20, 21, 24, 25, 28, .-24/40, 24/32, --24/34, 24/35, --24/38, 24/44, 24/47, 24/48, 24/49, 24/51, 24/52.
29.02.2024   07:00 - 08:00

Krotoszyn miasto

Krotoszyn ulica Bolewskiego 8, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 77, 79, 80, 82, od 86 do 89, od 91 do 93, 95, 95A, 95C, 96, 98, 101, 105, 107, 109, 109A, 115, 119, 2244/4.
27.02.2024   07:45 - 09:00

Zduny obszar wiejski

Konarzew ulica Szczerkowska , .-194/7, --194/6.
27.02.2024   12:15 - 13:30

Żerków obszar wiejski

Podlesie od 1 do 5.
01.03.2024   09:00 - 14:00

Region Kalisz

Ceków-Kolonia gmina wiejska

Kamień 43K, 531/5, 534.
04.03.2024   13:00 - 14:00

Gołuchów gmina wiejska

Bielawy 28, 28A, 28E, 28H, 29, 30, 30 F, 30E, 260/7, Bielawy-260/4.
28.02.2024   11:00 - 13:00

Kalisz gmina miejska

Kalisz ulica Częstochowska 197, 201, 203, 203A, 205, 207.
28.02.2024   11:00 - 15:00
Kalisz ulica Starożytna 76-78.
01.03.2024   10:30 - 11:00
Kalisz ulica Starożytna 76-78.
01.03.2024   11:00 - 13:30
Kalisz ulice Częstochowska 38, 39, 39A, 39B, 40, 44, 45, 49, 51, 53, 53A, 55, 59A, Częstochowska/Kordeckiego-44, Nowy Świat 41, od 43 do 45, 49, 51.
04.03.2024   10:00 - 11:00
Kalisz ulice 25 Dywizji 4, 6, 8, 12, 14-16, 16A, 18, 22, 22A, 24, 28, 29 Pułku Piechoty 4, od 6 do 8, od 10 do 12, 12A, 13, 15, 15 G, 15a, 15b, 15c, 15d, 15e, 15f, 15H, 16, 17a, 17b, 19, 19A, 19B, 19C, 19d, 19D, 19e, 20, 20 A, 21a, 21b, 21e, 21f, 21g, 21h, 21i, 22, od 24 do 27, 27A, 28, 31, 38, 103/3, 321/17, 321/18, 41/1, 64/10, Ukraińska 7, 9, 11, 13, Szczypiorno-90/6, Wrocławska 197.
05.03.2024  09:00 − 30.03.2024 10:30

Nowe Skalmierzyce obszar wiejski

Mączniki ulice Aleja Rzekty 17, Jaworowa 1, 4, 19, 25/31.
27.02.2024   10:30 - 11:00
Mączniki ulice Aleja Rzekty 17, Jaworowa 1, 4, 19, 25/31.
27.02.2024   11:00 - 13:30
Droszew 48, 48 A, 48 C, 48B, 48D, 49, 50, 50 C, 50B, 51, 52, 2/10, 2/7, 24/11, 24/12, 24/13, 24/14, 24/15, 24/39, 24/2, 24/3, 24/34, 24/37, 24/4, 24/8, 24/9, Trkusów ulice Kaliska 104, Środkowa 29.
05.03.2024   09:00 - 12:00

Opatówek Opatówek

Opatówek ulice Nowoogrodowa 106, 126, Ogrodowa 73, 75, 81, 89, 94, 96, 101, 108, 118, 122, 128, 130, 1207/65, 1207/67, 1207/55, 1207/70, 1207/71, 1207/72, 1207/60, 1207/73, 1286/1, 1287/4, nr działki 1207/52, Rosochatki 15, 1207/39, 1207/40.
29.02.2024   09:00 - 13:30
Cienia Pierwsza od 34 do 36.
29.02.2024   09:00 - 13:30

Żelazków gmina wiejska

Biernatki 1, 2, 2A, 2B, 3, 3B, 4, 4B, 5, 5A, 6, 6A, od 7 do 11, 11 E, 11D, 12, 13a, 14, 14A, od 16 do 18, 18A, 19, 19A, 20, 21, 21 A, 21 ad, 21B, 21c, 21G, 23, 23A, od 24 do 29, 31, .., 31/22, 37/3, 80/2, Florentyna-31/14, Florentyna 1, 2, 2B, 3, 5, 14, 18, 19, 19A, 21, 21 A, 21 B, 22, 23 A, 111/3, 29, 84/1, 96/3, Góry Zborowskie 8 B, 9, 18, 417/2.
29.02.2024   09:00 - 13:30

Region Kępno

Bralin gmina wiejska

Mielęcin 1, 1 D, 1B, 1C, 2, 2A, OŚW., Weronikopole 2, 2A.
27.02.2024   09:00 - 13:00
Chojęcin-Parcele ulica Klonowa 14 34, 35.
28.02.2024   08:30 - 12:00

Galewice gmina wiejska

Galewice ulica Wieruszowska 6b, 6B.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Kępno obszar wiejski

Borek Mielęcki 22, 22A, 23, 24, 26, 27, 27A, od 28 do 30, 30 A, 30524, 92/1, 92/3.
27.02.2024   09:00 - 13:00

Kobyla Góra gmina wiejska

Parzynów 57 a, 58, 58A, 59, 60, 64, 65, 66A, 67, 68, 68D, 503/4, 503/5, 547/1.
27.02.2024   09:00 - 13:00

Łęka Opatowska gmina wiejska

Trzebień , 279/19, 279/22, 279/6.
29.02.2024   08:30 - 11:00

Perzów gmina wiejska

Brzezie od 1 do 4, 6, 7, 8A, od 9 do 13, 14a, 14C, 15, 16, 18B, 30258, 1/2, 10/8, 12/2, 12/4, 418, Turkowy-41/31, Turkowy , 12/6, Turkowy-12/1.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Sokolniki gmina wiejska

Szustry od 1 do 3, od 6 do 9, od 12 do 15, 30938, Szustry 11.
27.02.2024   09:00 - 11:00

Region Koło

Babiak gmina wiejska

Zwierzchociny od 27 do 30.
27.02.2024   09:00 - 12:00
Babiak ulice Sosnowa od 1 do 4, Wolności 1, 3.
27.02.2024   09:00 - 14:00
Podkiejsze 21, Zwierzchociny od 22 do 24, 26, 40, N, 251/2.
27.02.2024   11:00 - 14:00

Osiek Mały gmina wiejska

Osiek Mały ulice Felicjanowska 1, Kolska 2A, od 3 do 6, 10, 12, Lipowa 4, 70093, Stawowa 10, Torowa 6.
01.03.2024   09:00 - 14:00

Region Konin

Golina miasto

Golina ulice Hubala 3, 5, Kolejowa 1A, 1B, od 2 do 11, 14, 16, 18, Kościuszki 5, od 7 do 14, od 16 do 20, 24, 26, Mickiewicza 1, 2, 2a, 2A, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Nowa 4, Plac Kazimierza Wielkiego 2, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, Poniatowskiego 13, Strażacka 1.
28.02.2024   09:00 - 13:00

Kazimierz Biskupi gmina wiejska

Bochlewo 37, Bochlewo Pierwsze 36B.
28.02.2024   09:00 - 13:00

Konin gmina miejska

Konin ulice Ametystowa od 2 do 4, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 1617, Krzemieniowa 3, Przydziałki-2107, 2108 (GPO), Kwarcowa 4, 0017-2123 (GPO), Przydziałki-2124 (GPO), Przydziałki-2128 (GPO), Magnetytowa 1, 2, Przydziałki-1864 , Przydziałki 11.
28.02.2024   13:00 - 16:00

Kramsk gmina wiejska

Izabelin 2, 22, od 24 do 26, od 28 do 30, 30A, od 31 do 37, 37 A, 38, od 40 do 45, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 15 (GPO), 38, 66/1 (GPO), 67/2 (GPO), 76/4, Izabelin-81/5 (GPO), Wola Podłężna ulice Centralna 38, Licheńska 54.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Krzymów gmina wiejska

Izabelin L-388, DZ. 1/3.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Rychwał obszar wiejski

Jaroszewice Grodzieckie 21, 22, 25, 26.
27.02.2024   09:00 - 11:00
Święcia 49.
27.02.2024   10:00 - 14:00

Rzgów gmina wiejska

Zarzew 35, 35A, od 36 do 40, 283/3 (GPO).
27.02.2024   10:00 - 14:00

Stare Miasto gmina wiejska

Barczygłów ulice Marii Dębowskiej 49, Zaciszna 6, 427/7,427/4,427/1 , 692 (GPO) od 46 do 48, 48A, 49, 50, 408/16, 408/18, 417/1 (GPO), 423/6 (GPO), Główiew 2, 2A, 4, 77/2, 72 (GPO), Lisiec Mały 53 B, Modła Królewska ulice Kaliska 12, Skandynawska , 138 27, 28, 30, 31, 33, 37, 39, 43, 45, 130/3, 155/2, 156/2, Posada 1, 2, 2A, 3, Tomaszew 1, 1A, od 2 do 7, 7d, 7e, 7G, 11, 16, 86, 670/1, Główiew-670/12 (GPO), Trójka ulica Brzozowa 10 od 1 do 5, od 7 do 10, 12, 12 D, 12A, od 13 do 15, 17, 19, 19A, od 20 do 22, 22A, od 23 do 26, 27A, 28, 29, 33, L-457, 0015-169/2 (GPO), Trójka-168/2 (GPO), 222/2 (GPO), 222/7 (GPO), 275/11, 280/1, 314, 129, 277 (GPO), 69, dz. nr 139, Trójka-231 (GPO), Trójka-281/1 (GPO).
27.02.2024   10:00 - 14:00

Ślesin obszar wiejski

Półwiosek Stary 4, 5, 5B, 6, 6B, 6D, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 10/1, od 11 do 18, 20, 20A, 21, 21A, 22, 23, 23A, od 24 do 26, 26A, 27, 28, 28A, 29, 29A, 30, 31, od 33 do 37, 39, 58, ., DZ. 1, DZ. 5, DZ. 6, DZ. 8, DZ. 9, 10/13, 10/7, 126, 13/1 (GPO), 167/4 (GPO), 17/1, 18/5, 18/7 (GPO), 188 (GPO), 23/9, 5/24 (GPO), 6/18, 65/3, 67/3, 68/2, 7/1, --9/19, 9/7, 9/9 (GPO), dz. 6/9, dz. 5/19, DZ. 9/11.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Wilczyn gmina wiejska

Biela od 1 do 7, 7A, 7B, 8.
27.02.2024   09:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Przygodzice gmina wiejska

Przygodzice ulice Dolna 1, 5, 7, 1480/7, 1480/4, 1483/1, Jana Mertki 37, Wysocka 31, 33, 35, 36, od 38 do 40, 43, 44, 47, 1637/2, DZ. NR 16.
27.02.2024   09:00 - 10:00
Przygodzice ulice Ceglana 3, 6, 8, 8 E, 8 F, 8 I, 8A, 8B, 8C, 8D, 8G, 8H, 8J, 8K, 8L, 8M, 8R, 31/4, 36/24, Północna 4, 6, 7, 20/1, 23/3, 24/1, Wrocławska 109, 110, od 113 do 116, 116A, od 117 do 119, od 121 do 123, 128, 129, 129A, 130, 133, 133A, 135, od 137 do 139, 144, 145, 145A, od 149 do 152, 154, 75/4, 75/6 130, 154, 75/5, Przygodzice 6, DZ. 36/34.
29.02.2024   08:00 - 10:00

Sośnie gmina wiejska

Janisławice 2BB, 28, 29, 29A, od 30 do 33, od 35 do 37, 37A, 21181, 22136.
28.02.2024   09:00 - 15:00

Region Słupca

Zagórów miasto

Zagórów ulice Polna 1, 1 A, 3, 7, bn, 13, 1781/1 (GPO), Przemysłowa 21, 25, 64, 72, BN.
27.02.2024   08:00 - 10:00

Zagórów obszar wiejski

Drzewce 60, 62, 63, 65, od 67 do 71, 73, 74a, 75, 76.
27.02.2024   08:00 - 10:00

Region Turek

Przykona gmina wiejska

Laski 62, 67/17, 67/31, Rogów 2A, 2B, 2j, 2M, 2r, 2s, 324/13, 324/9, DZ. 324/18.
28.02.2024   13:00 - 15:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Białogard gmina wiejska

Żytelkowo od 1 do 5, 8, 10, 10/11, od 12 do 33, 35, PD3, PD4, 104/4, 106/8, 57/1, 71/1.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Świdwin gmina wiejska

Bierzwnica od 1 do 4, Krasna 1.
01.03.2024   08:30 - 13:30

Tychowo miasto

Tychowo ulice Bukowa 7, 8, 686, dz. 688, Kasztanowa 18, 363/14, Lipowa 14, Topolowa 29, 33, 35, 41, 48, 363/2, 0001-363/21, 363/15, 363/16, 679 , 363/25.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Region Bytów

Kołczygłowy gmina wiejska

Łobzowo 1/A, 1A/1, 2, 3, 123/3.
28.02.2024   08:30 - 14:00
Łobzowo od 12 do 18, 95/4.
29.02.2024   08:30 - 14:00
Łobzowo od 12 do 18, 95/4.
01.03.2024   08:30 - 14:00

Lipnica gmina wiejska

Prądzona od 33 do 36.
28.02.2024   09:00 - 13:00

Region Człuchów

Czarne obszar wiejski

Bińcze 44, 44/A, od 45 do 50, 57, 384, 390/1.
28.02.2024   09:00 - 13:00
Bińcze 44, 44/A, od 45 do 50, 57, 384, 390/1.
29.02.2024   08:00 - 13:00

Człuchów gmina wiejska

Mosiny 18, od 20 do 22, 23 A, 23/B, 24, 26, 26/A, 27, 27A, Mosiny-263 (GPO).
27.02.2024   08:00 - 13:00

Debrzno miasto

Debrzno ulice Jeziorna 14, 875/14, 875/6, 875/8, 881/4 , Debrzno-871/15 (GPO), Debrzno-871/16, Debrzno-1053/2, Debrzno-871/5 (GPO), Debrzno-875/12 (GPO), Debrzno-875/13 (GPO), Debrzno-875/16 (GPO), Debrzno-875/18 (GPO), Debrzno-875/20 (GPO), Debrzno-879/11 (GPO), Wypoczynkowa 13, dz. 875/15.
02.03.2024   08:00 - 09:00

Konarzyny gmina wiejska

Konarzyny ulice Parkowa 1, 2/A, 3, 4, od 6 do 11, od 13 do 16, Świerkowa 1, 3, 7, Konarzyny-140/3 , Korne 1, 3, 3/A, 3/B, 4, 5, 5 B, 5 C, 5/a, 5E, 6, 8, 8/1, Korne-31/1.
01.03.2024   08:00 - 14:00

Przechlewo gmina wiejska

Sąpolno 49.
01.03.2024   08:00 - 14:00

Region Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie obszar wiejski

Łabędzie 94, 95, 95 a, 96, 97, 102, 104, 105, 107, 109, 0001-Łabędzie-37/2.
29.02.2024   09:00 - 12:00
Łabędzie 94, 95, 95 a, 96, 97, 102, 104, 107, 109, 0001-Łabędzie-37/2.
29.02.2024   09:00 - 12:00

Kalisz Pomorski obszar wiejski

Suchowo 4, od 6 do 11, od 15 do 25.
29.02.2024   09:00 - 14:00

Region Kołobrzeg

Kołobrzeg gmina miejska

Kołobrzeg ulice 6 Dywizji Piechoty , Trzebiatowska .
04.03.2024   08:00 - 14:00

Ustronie Morskie gmina wiejska

Ustronie Morskie ulice Kolejowa , Kołobrzeska 1, 1a, 3, 5, 7, 33, 33A, 35, Koszalińska 1, 2, 2A, 4, 4A, 6, 8A, 10, Wiejska 57, 63, 75, 431, 436/3, 436/5.
05.03.2024   08:00 - 14:00

Region Koszalin

Będzino gmina wiejska

Strzeżenice 6, 6J, 6K, 6L, 6p, 7, 7A, 7AA, 7B, 8, 8E, 211/27, 211/34, 211/47, 211/48, 211/55, Strzeżenice-211/32.
28.02.2024   15:00 - 19:00

Darłowo gmina wiejska

Bobolin ulice Darłowska, Nowa, Rekreacyjna, Wakacyjna, Zagajnikowa, Dąbki ulice Darłowska, Krótka, Letniskowa, Morska, Osiedlowa, Parkowa, Piaskowa, Polna, Słoneczna, Spacerowa, Turystyczna, Wczasowa.
28.02.2024   08:00 - 16:00
Dąbki ulice Darłowska 20, 49, 112/3, Krótka 4, Letniskowa 4, Morska 6, 6A, Osiedlowa 3, 4, 9, 152, 160, Parkowa , 119/6, Piaskowa 4, Polna 13, 14, 23, 24A, 24B, 25, od 27 do 29, 166/4, Słoneczna 2, 3, 5, 9, 176, 171/4, 172/2, 176/4, 318, Spacerowa , 122/6, Turystyczna 9, 124/9,114/2, 141/8, 182, Wczasowa 6, od 8 do 13, 15, 16, 18, od 20 do 24, 24A, 25, 27, 145/17 , 141/7, 164/7, 176/8, Dąbki-171/5.
29.02.2024   08:00 - 16:00
Palczewice 13.
29.02.2024   08:00 - 18:00
Gleźnowo 44, 46, 50, 51, 139/25, 139/29, 139/30, 139/37, 139/41, 146/6, 172/2.
01.03.2024   08:00 - 14:00

Koszalin gmina miejska

Jamno, Koszalin ulice Gospodarska, Gradowa, Gryfitów, Jamneńska, Klubowa, Kogucia, Koszalińska, Krótka, Kwiatowa, Majówkowa, Miodowa, Orlików, Panoramiczna, Parkowa, Piaskowa, Polna, Południowa, Posagowa, Północna, Promowa, Rycerska, Siewna, Sołecka, Sprężarkowa, Srebrna, Szwoleżerów, Tkacka, Torfowa, Turkusowa, Widokowa, Złota, Żyzna.
27.02.2024   08:00 - 14:00
Koszalin ulice Kolejowa 1/20, 8, 9, 12, 13, od 15 do 20, 22, 24, od 28 do 30, 32, 36, od 38 do 40, od 42 do 49, 51, 51-77, 52, 52A, od 53 do 55, 55/22, 56, 57, od 59 do 61, 61/14, 63, 63/19, od 65 do 67, 67/14, 69, 69/18, 69/2, 71, 71A, od 72 do 74, 77, 78, 80, 81, od 83 do 85, 89, 90, 92, 96, 97, od 101 do 106, 108, 113, 141, 285, 286, 382, 389, 414, 622, 623, od 625 do 628, 631, od 633 do 637, GARAŻ, 0022-229, 0022-309, 231, 422, dz. nr 224, Dz. nr.635, Lechicka 12, 14, 16, 18, 20, 20-22, 22, 24, 26, 28, od 30 do 32, 34, 35A, 36, 38, od 40 do 42, 43 A, 44, 46, 48, 50, 52, 0022-145/47, 145/25, 145/27, 145/26, Łużycka 34, 38, 40, 42, 42B, 42C, 46, GARAŻ, Poprzeczna 28A, 28B, 30A, 30b, 30B, 32A, 32B, 34A, 34B 29.
07.03.2024   08:30 - 12:00

Malechowo gmina wiejska

Malechowo 91, 91A, 92, 92a, 93, 93A, 94, 95, 117/3, 117/5, 118/1, 125, Malechówko 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, od 5 do 7, 7A, 8, 9, od 11 do 13, 13A, 13B, 13C, od 14 do 16, 16A, 17, 17/2, 18, 19, 19A, od 20 do 22, 22A, od 23 do 33, 34A, 34B, 35, 36, 69, I, II, III, 18, 27, 46, 79/2, 79/3.
29.02.2024   08:00 - 18:00

Mielno Mielno

Mielenko ulice Chabrów 1, Maków 2, 4, 6.
04.03.2024   08:30 - 14:30

Polanów obszar wiejski

Buszyno od 1 do 5, od 7 do 11, 11A, 11B, od 12 do 22, 25, od 27 do 29, 40A, 140, 89/3.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Region Lębork

Cewice gmina wiejska

Cewice ulice Jaśminowa 1, 3, 5, 7, 9, 35/24, Rumiankowa 3, 9, 13, 35/12, 35/22, 35/27, 35/5, 35/6, Żurawia 2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 15, od 18 do 20, 23, 25, 27, 31, 32, 34, 285, 285/10, 285/9, 315/23, 575/5, 575/6 , 315/33, Leśnik od 1 do 4.
01.03.2024   09:00 - 15:00

Główczyce gmina wiejska

Siodłonie od 12 do 17, 19, T, 18/15, 63.
29.02.2024   11:00 - 13:30

Lębork gmina miejska

Lębork ulica Aleksandra Majkowskiego 5, 14, 10-23/23.
28.02.2024   09:30 - 13:30

Nowa Wieś Lęborska gmina wiejska

Chocielewko od 43 do 45.
27.02.2024   09:00 - 13:30
Lędziechowo 18, 19, 19/2, 19a, od 20 do 26, 18/2, 25/18.
28.02.2024   09:00 - 11:00
Lędziechowo od 1 do 7, 27, 25/31, Łebień 15, 16.
28.02.2024   11:00 - 13:30
Kębłowo Nowowiejskie 1, 1/A, 52/2, 53.
01.03.2024   11:00 - 13:30

Potęgowo gmina wiejska

Nowa Dąbrowa 1/A, od 3 do 6, od 13 do 19, T, 63/2.
29.02.2024   08:00 - 11:00

Wicko gmina wiejska

Roszczyce od 1 do 4, od 18 do 25, 27, T, 34/25, 34/8, 34/22.
01.03.2024   09:00 - 11:00

Region Słupsk

Dębnica Kaszubska gmina wiejska

Krzynia 4, 5, 5/A, 6, 7, 9, 9/B, od 10 do 12, 14, 15A, 15B, 15C, 15D, od 16 do 18, 18/A, 19, 19A, 20, 21, 27/B, 29/A, 31, 40, 40B, 43A, 43B, 43E, 43F, 43G, 43i, 43K, 50, 263, 16/14, 262, 266, 282, 31/20, 388, 8/10, 8/13, 8/23, 8/30, Łysomice 1, 1/A, 1/B, 1/C, 1/D, 2, 2A, 3, 4/A, 4/B, 5, 43/3, 95/14.
29.02.2024   08:00 - 17:00

Kobylnica gmina wiejska

Reblino ulice Długa 8, 9, od 11 do 14, 14a, 15, 15A, 17, 35/11, Kolejowa 8, 9, Koszalińska 2, 2/B, 2/e, 4, 4 B, 4/A, 4/C, 6, 8, 10, 46/3, 48/17, Kręta 2, 3, 4/A, 4/B, 6B, 8/A, 8/B, 8/C, 10, 11/A, 11/B, 12/A, 12/B, 13, 13/A, 15, 17, 21, Reblino-27/30, Nowa 2/A, 2/B, 2/C, 4, 6, 6/A, 6/B, 6/C, 6/E, 13, 27/8, 30/11, 82/2, Polna 2, Różana 2, 6 , 29, 631, Runowo Sławieńskie 1, 1/A, 2, 3, 3/A, od 4 do 7, 7/A, 8, 8A, od 9 do 12, 12/A, 13, 13A, 14, 14a, 14B, 15, 15/A, 16, 16/A, 17, 17/A, od 19 do 21, 21/A, od 22 do 24, 1/28, 17/2, 20, 25.
27.02.2024   08:00 - 15:00

Postomino gmina wiejska

Rusinowo ulica Kwiatu Paproci 15.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Słupsk gmina wiejska

Warblewo 30.
29.02.2024   08:00 - 14:00

Smołdzino gmina wiejska

Wysoka 1, 5.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Ustka gmina wiejska

Bałamątek ulica Radosna 32B, Objazda ulice Polna , 119/1, Radosna 24, 30A.
27.02.2024   08:00 - 14:00
Przewłoka ulica Dębowa .
28.02.2024   08:00 - 14:00
Oddział Olsztyn

Region Elbląg

Elbląg gmina miejska

Elbląg ulica Teatralna 5.
27.02.2024   08:30 - 11:00

Elbląg gmina wiejska

Kazimierzowo 4 A, 4 F, 5E, 6 A, 6 B, 6C, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 9B, od 10 do 12, 41, 42 A, 43, 43B, od 44 do 46, 198/6, ., 157/9, 190/5, 203/3.
28.02.2024   08:00 - 10:00

Markusy gmina wiejska

Wiśniewo 46, 47.
29.02.2024   08:00 - 14:00

Tolkmicko obszar wiejski

Bogdaniec od 1 do 4, 4A, od 5 do 7, 7 B, 7A, 25, Kamionek Wielki 94, 96, 98, 100, 101, 116, 97, Nadbrzeże 2, 2B, 2C, 3, 3A, 4, 4 A, 4A, od 5 do 7, 98, Nadbrzeże wojsko DZ297/10, Połoniny 2, 2A, 4, 5, Suchacz ulica Portowa 1, 2, 2D, 3, 5, 7, 7A, 7B, 298, 4/13, 4/5.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Region Kętrzyn

Kętrzyn gmina wiejska

Trzy Lipy .
27.02.2024   08:00 - 13:00

Korsze miasto

Korsze ulica Słoneczna 2.
28.02.2024   08:30 - 11:00
Korsze ulica Słoneczna 6.
28.02.2024   11:00 - 14:00
Korsze ulica Słoneczna 6.
28.02.2024   11:00 - 14:00

Piecki gmina wiejska

Dłużec 33/C, 131/43, 5-131/45.
01.03.2024   09:00 - 13:00

Sorkwity gmina wiejska

Stary Gieląd 24C.
28.02.2024   09:00 - 13:00

Region Kwidzyn

Kisielice obszar wiejski

Jędrychowo od 63 do 68, 69b, od 73 do 75, 75B, 76, 78, 6-226/2 (GPO).
27.02.2024   08:00 - 12:00

Kwidzyn gmina wiejska

Grabówko 1, 1 F, 1/C, 1A, 1b, 2, 7/1(GPO), 97/16 (GPO), 97/17 (GPO), NR DZ. 98/7, Korzeniewo ulica Łąkowa od 15 do 17, 17 A, 18, 19, 240 (GPO) , 243, 283 (GPO), 304/2, 305/2 (GPO), Nowy Dwór 1, 1A, 1B, 1c, 1C, 1E, 2, 2A, 3, 3A, od 5 do 8, 8C, 9, 10, 10A, 10c, od 11 do 13, 34/1 (GPO), 51/21, 51/31,51/28 , 51/53, 51/52, 62/9, DZNR 51/26, Obory 1, 2, 4, 5, od 7 do 10, 10B, 11, 12B, 13, 5 (GPO).
27.02.2024   13:00 - 17:00

Mikołajki Pomorskie gmina wiejska

Namirowo 1, Pierzchowice , 8-117/14,8-117/12, Wilczewo od 1 do 6, od 11 do 13, 16, od 18 do 20, 22.
28.02.2024   08:00 - 14:00
Dąbrówka Pruska 10, 18, 19, 26, Mikołajki Pomorskie ulica Partyzantów 33 , 482/4, Pierzchowice 1, od 9 do 14, 22, 25, 27, 29, 32, 36, 39.
28.02.2024   08:00 - 14:00
Dąbrówka Pruska 10, 18, 19, 26, Mikołajki Pomorskie ulica Partyzantów 33 , 482/4, Pierzchowice 1, od 9 do 14, 22, 25, 27, 29, 32, 36, 39.
28.02.2024   08:00 - 14:00
Namirowo 1, Pierzchowice , 8-117/14,8-117/12, Wilczewo od 1 do 6, od 11 do 13, 16, od 18 do 20, 22.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Prabuty obszar wiejski

Pilichowo 19, 20, 22, 24.
27.02.2024   11:00 - 14:00

Sadlinki gmina wiejska

Grabowo 1A.
27.02.2024   13:00 - 17:00
Karpiny ulica Spokojna 4 15, 18a, 19, 19A, 20, 20A, 21, 21D, 22, 22 B, 22a, 23, 25, 25B, od 26 do 28, 0006-60/6;61, 181/10 (GPO), 181/13 (GPO), 181/14 (GPO), 181/7 (GPO), 181/8 (GPO), 183/6 (GPO), --62/4 (GPO), 83/1 (GPO), Sadlinki-106/9.
29.02.2024   09:00 - 14:00

Susz miasto

Susz ulica Piastowska 25, 25A, 29A, 29B, 32, 38b.
29.02.2024   08:00 - 10:00

Susz obszar wiejski

Żakowice 10, od 12 do 14, 16.
27.02.2024   08:30 - 11:00

Region Lidzbark Warmiński

Bartoszyce gmina wiejska

Solno 1A, 1B, 1C, 2, 3, 5, 8, 9, 60-36, 60-65 (GPO), 60-68/1 (GPO).
01.03.2024   08:30 - 13:00

Lubomino gmina wiejska

Wójtowo , 24/55, 27/67, 5-24/47, 5-24/56, 5-24/57.
28.02.2024   08:30 - 13:00

Sępopol obszar wiejski

Szczurkowo od 1 do 3, 3B, 4, 4A, 6, 7, 7A, 8, od 12 do 16, 19, 20, od 22 do 24, BN.
29.02.2024   08:30 - 12:30

Świątki gmina wiejska

Jankowo 1, 4, 4A, od 10 do 12, od 14 do 16, 16C, od 17 do 20, BN, 4-44, 83/1.
28.02.2024   08:45 - 12:30

Region Malbork

Krynica Morska gmina miejska

Krynica Morska ulice Piaskowa od 2 do 4, 4A, od 5 do 7, 9, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32, 36, 40, 42, 34/27, 34/16, 35/6, 8/6;34/21;35/6;, Słoneczna 3, 4/A, od 5 do 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51A, 53, 55, 57, 59, 61, 33/8 , 180 (GPO), Nowa Karczma 12, 38.
27.02.2024   08:00 - 17:00

Region Olsztyn

Barczewo obszar wiejski

Łęgajny ulice Agrestowa 6, Akacjowa 3, 7, 9, Brzozowa 3, 5, 7, Bukowa 1A, 2, 4, 6, 8, 10, 12, Chabrowa od 1 do 3, od 5 do 7, od 9 do 11, 16, 18, 20, 22, Dębowa 16, Fiołkowa 1, 3, 5, 7, 16-498, Jaśminowa 2, 2A, 3, 4, 6A, 6B, 8, Kwiatowa 1, 1 A, 1B, od 2 do 11, 14, 16, 18, 16-302/7, Lipowa od 1 do 8, 10, 11, 13, 15, 15A, 20, 22A, 22C, 22E, 22F, 22H, 24, 26, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 39, 42, 42A, 44, 46, 48, 442, SO, 16-445, Makowa od 1 do 3, 5, od 7 do 9, Olsztyńska od 1 do 3, od 6 do 8, 10, 11, 13, od 15 do 18, 18A, od 19 do 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F, 21G, od 22 do 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 43A, 47, 47A, Ośw., Wiązowa 2, 4, 4A.
28.02.2024   09:00 - 10:30
Bartołty Wielkie , Kierzbuń od 1 do 7.
29.02.2024   08:00 - 12:30

Olsztyn gmina miejska

Olsztyn ulica Edwarda Mroza 23A.
28.02.2024   09:00 - 10:30
Olsztyn ulica Immanuela Kanta 42.
29.02.2024   08:00 - 12:30

Stawiguda gmina wiejska

Tomaszkowo ulice Sielawki 3, 9, 17, 19, 22, 22/B, 24, 13-60/89, Wędkarska 2, 4, 11A, 11C, 31, 13-60/96.
29.02.2024   08:00 - 12:30

Region Szczytno

Dźwierzuty gmina wiejska

Gisiel 4, 5, 8, 10, od 18 do 20.
28.02.2024   08:00 - 13:00

Janowiec Kościelny gmina wiejska

Janowiec-Jastrząbki od 2 do 5, od 7 do 11.
28.02.2024   08:00 - 11:00

Jedwabno gmina wiejska

Kot 19, 19A, 20, 21, 21 A, 21D, 21M, 23, 24, od 26 do 29, 29A, 30, 32, 32A, 33, 34, 172/18, 6-134/1, 6-137/1, 6-172/25, 6-172/4, 6-172/6, DZ 172/3, DZ. 172/20, DZ. 57/2, dz. nr 172/10.
27.02.2024   08:00 - 11:00
Kot 4, 35, 35A, 36/1, od 37 do 43, 6-84.
27.02.2024   08:00 - 11:00

Pasym obszar wiejski

Leleszki 8B, 24, 28, 30, 30/17, 34/47, 69R, 79, 0, 30/10, 30/11, 30/13, 30/14, 30/3, 30/32, 30/5, 30/67, 31/19, 31/44, 31/45, 31/7, 8-28 (GPO), 8-29/19, 8-30/16, 8-30/26, 8-30/34, 8-30/37 (GPO), 8-30/40 (GPO), 8-30/72, 8-30/77, 8-31/24, 8-31/47, 8-31/50, 8-31/56, 8-31/66 (GPO), 8-42/1, 8-42/2, DZ. 30/12, dz. 31, dz. 31/47, DZ. NR 29/12, dz31/38, dz31/39.
05.03.2024   09:00 - 13:00

Szczytno gmina wiejska

Ochódno 1, od 4 do 6, 8, 9, Stare Kiejkuty 30A.
29.02.2024   09:00 - 13:00
  09:00 - 15:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Karniewo gmina wiejska

Karniewo ulice Leśna 1, 2, 4, 6, Lipowa 1, Sosnowa 1, 3, 5, Szkolna 16, 29, 31.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Krasne gmina wiejska

Milewo-Rączki od 1 do 3, 5, 7, od 9 do 12, 19, 103.
01.03.2024   09:00 - 12:00

Ojrzeń gmina wiejska

Baraniec 7, 13, 44/11, 44/13, Kałki 33, 36/A, Luberadz 6, 50, Młock .
27.02.2024   08:30 - 13:30

Pokrzywnica gmina wiejska

Łubienica 1/a.
28.02.2024   08:15 - 14:00

Pułtusk miasto

Pułtusk , 523.
29.02.2024   08:00 - 14:00
Pułtusk ulice Polna 25/A, 25/B, 157/4, 159/3, 161/1, Szymona Kupisa 1, 5, 9, 194/11, 194/7, Wyszkowska 17, 19 , 157/1, 157/2.
01.03.2024   08:00 - 12:00

Pułtusk obszar wiejski

Kacice 72, 73, 76.
28.02.2024   08:15 - 14:00
Boby od 7 do 11, od 14 do 16, 18/a, 19, 19A.
29.02.2024   09:00 - 12:00
Kacice 6, 11/e, 11/G, 11/n, 11/O, 11a, 11g, 11Z, 25, 27, 506/1, 506/37, --508, 509, 510/2, 514, 98/3.
29.02.2024   08:00 - 14:00

Sońsk gmina wiejska

Łopacin od 52 do 59, 61, 62, 78, 79, 79A, 169/3, 169/4, 184/2, 184/22, 184/20, 184/9, 249/10, 249/6, Soboklęszcz ulice Kolonia 6, 7, 9, 12, 13, Nasielska 10 , 4/14, 4/19, 4/20, 4/21, 57/2.
06.03.2024   09:00 - 17:00

Region Gostynin

Gąbin obszar wiejski

Kępina 24/B, 27.
05.03.2024   09:00 - 14:00

Iłów gmina wiejska

Arciechów 11, 12, 12/dz, 14, 15, 16a, 58/4, Łady 12, 13, 13/a.
28.02.2024   11:00 - 14:00

Sanniki Sanniki - obszar wiejski

Lubików od 5 do 7, 9, 11, Osmolin ulice Kiernozka , 79, Kościelna 27, 29, 34, 38, 44, 48, 52, 44, 46.
29.02.2024   08:00 - 16:00

Strzelce gmina wiejska

Długołęka od 21 do 25, 27, 29, 31, 32, 35, 39, Długołęka-,.
01.03.2024   08:30 - 10:00

Region Kutno

Daszyna gmina wiejska

Mazew .
29.02.2024   08:00 - 14:00
Mazew 16, 19, 22, 52, 55, 56, 60, 69, 70.
29.02.2024   08:00 - 14:00

Krośniewice obszar wiejski

Nowe 1/A, 2, 2/A, 3, Skłóty 2A, 3, 4, 4A, od 5 do 11, 18, 20, 22, 50/10.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Łęczyca gmina wiejska

Chrząstówek 27, 29, 30, od 33 do 35, 123, Topola Szlachecka od 58 do 62, 64, Topola Szlachecka-18.
01.03.2024   07:30 - 14:30

Region Mława

Czernice Borowe gmina wiejska

Olszewiec 29, 32, 33, 42, 44.
27.02.2024   08:15 - 10:15

Działdowo gmina wiejska

Burkat , 391/2 .
27.02.2024   08:00 - 13:30

Dzierzgowo gmina wiejska

Dobrogosty 64A, Kurki , Wasiły 1, 4, 6, 7, 10, 11, 323.
27.02.2024   10:15 - 12:15

Grudusk gmina wiejska

Wiksin od 1 do 3, 6, 8, 9, 11, 14, 17, 23, 25, 28, 41, 43, 117, 120, 3/2.
27.02.2024   08:30 - 10:30

Iłowo-Osada gmina wiejska

Purgałki 2, 5, 10, 11, 232/s, 118.
27.02.2024   08:45 - 14:45
Iłowo-Osada ulice Staszica , Tysiąclecia 1.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Lidzbark obszar wiejski

Nowy Dwór 2, 5, 9, 13, 19, 20, 29, 32, 38, 50, od 56 do 59.
27.02.2024   11:45 - 15:00

Lipowiec Kościelny gmina wiejska

Parcele Łomskie 16 G, 16 S, 16/F, 16i, 16Z, 109/14, dz. 109/16, dz. 89/6.
29.02.2024   09:30 - 13:30

Płośnica gmina wiejska

Płośnica ulica Młyńska 3, 19 , 582/3.
27.02.2024   11:45 - 15:00

Region Płock

Brudzeń Duży gmina wiejska

Bądkowo Jeziorne 1, 2, 15, 16, 16A, 20/A, 21, 21A, 65/9.
06.03.2024   08:00 - 14:00

Bulkowo gmina wiejska

Worowice 26, 60, 62, 62/8, 62/d, 63.
28.02.2024   09:00 - 14:00

Czerwińsk nad Wisłą Czerwińsk nad Wisłą - obszar wiejski

Grodziec 1, 8A, 22, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 39/4, 41, Grodziec-123, Grodziec-16/2.
01.03.2024   09:00 - 13:30

Gąbin obszar wiejski

Dobrzyków ulice Ciechomicka , Gąbińska od 16 do 19, 21, 23, 87, Ogrodowa 2, Południowa 2, 6, 125/6, Dobrzyków-125/9, Słoneczna od 1 do 3, 3/a, 4, 6, 8, 12, 116/1, 124/4, Wiśniowa 1, Źródlana 2, 6, 10, 12, Góry Małe 10/A, 10/B, 11C, 18, 19, 19/a, 19/A, od 20 do 22, 22/A, 23, BN, Góry Małe-46/4.
28.02.2024   09:00 - 15:00
Dobrzyków ulice Gąbińska od 16 do 19, 21, 23, 87, Południowa , 125/6, Słoneczna 1, 2, 4, Źródlana 2, 6, 12, Góry Małe 10/A, 10/B, 18, 19, 19/a, 19/A, od 20 do 22, 22/A, 23, Góry Małe-46/4.
05.03.2024   08:00 - 14:00
Dobrzyków ulice Ciechomicka , Ogrodowa 2, Południowa 2, 6, Dobrzyków-125/9, Słoneczna 3, 3/a, 4, 6, 8, 12, 116/1, 124/4, Wiśniowa 1, Źródlana 10, Góry Małe 11C, BN.
06.03.2024   08:10 - 14:10

Płock gmina miejska

Imielnica , dz. 1261/18.
29.02.2024   10:00 - 13:00

Słupno gmina wiejska

Słupno ulice Baśniowa 10, Młynarska , 301/19, 301/7, Smocza 11, 16, 18/A, 20, 20 A, 301/10, 301/2, 301/35, 301/41, 301/55, dz. 301/37, Słupno-301/21, Słupno-301/32, Zielna 15 , 301/39.
06.03.2024   10:00 - 13:00

Stara Biała gmina wiejska

Mańkowo ulice Chabrowa 7, Lipnowska 9/J, 14, 18, 43/10, Wspólna 5, 7, 9, 12, 63/16, 63/17, Mańkowo (wieś)-66/31 16 D, 17 a, 17 F, 18 P, 18P, Mańkowo-63/8, Maszewo Duże ulice Chabrowa 7, Lipnowska .
04.03.2024   10:00 - 13:00

Region Płońsk

Baboszewo gmina wiejska

Brzeście 11, 16, 17, 19, 20, od 22 do 25, 98, 104, 106, Brzeście Małe 11, 19, 20, 22, 26, 97, Brzeście Nowe 16.
27.02.2024   08:15 - 14:15
Krościn 15, 17, 22, 24, 24/A, 25, 26, 94/6.
01.03.2024   08:15 - 12:15

Nowe Miasto Nowe Miasto

Salomonka 6, 7, 7/a, 7D, 7E, 8, 8/a, 9, 11, 12, 14.
05.03.2024   08:00 - 14:00

Płońsk gmina miejska

Płońsk ulica Grunwaldzka 32/A, 34/A, 36.
27.02.2024   08:00 - 14:00
Płońsk ulica Słoneczna 23/A, 25, 27.
02.03.2024   08:00 - 14:00

Płońsk gmina wiejska

Strachówko ulice Podmiejska 29, Pułtuska 3, 4, 18, Środkowa 70/2, Zachodnia 5, 7 16.
28.02.2024   08:30 - 14:30
Dalanówek 1, 130/1, 131, 130/5, 130/6, 134/6, Michalinek , 0018-42/5, Poczernin , 174/1, 174/2, 174/3, 174/4, 174/7, 174/8.
01.03.2024   08:30 - 15:30
Pilitowo od 15 do 17, 17/A, 18, Pilitowo-45, Siedlin ulica Jana Pawła II .
04.03.2024   08:30 - 15:30

Sochocin Sochocin

Koliszewo 5, 38, 39/dz, 40, od 42 do 44, 47, 51, 52, 54, 151/1, 154/4, Wierzbówiec 25.
29.02.2024   11:30 - 15:00

Świercze gmina wiejska

Świercze ulica Pułtuska 18.
28.02.2024   08:15 - 14:15
Klukówek , 73/18, 73/25, 73/30, 73/36.
29.02.2024   08:00 - 12:00

Załuski gmina wiejska

Michałówek 16, 17/a, 82/4.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Region Sierpc

Bulkowo gmina wiejska

Słupca 2, 4, 5, 7, od 9 do 11, 16, 17, 66, 67, Słupca-77.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Drobin obszar wiejski

Dobrosielice Drugie 27, Świerczyn 13, 13 A, Świerczynek .
04.03.2024   08:00 - 14:00

Glinojeck miasto

Glinojeck ulica Wiejska 11/a, 12, 15a, 18, 20, 21, 21A, 22, 26A, 28, 30, 30A, 32, 36, 40, 42, 737/3, 742/11 , 718/2, 739/6, Glinojeck-718/14, 718/15, Glinojeck-718/17.
29.02.2024   08:00 - 13:00

Gozdowo gmina wiejska

Zakrzewko 5, 5A, 13.
29.02.2024   08:00 - 14:00

Raciąż gmina wiejska

Kossobudy od 44 do 46, od 48 do 50, 50/A, 51, 52, Kossobudy-95/1.
01.03.2024   08:00 - 14:00

Radzanowo gmina wiejska

Woźniki-Paklewy 12.
05.03.2024   08:00 - 14:00

Siemiątkowo gmina wiejska

Budy Wolińskie , Zaborze Krzeczanowskie 4/A, 5, 10.
29.02.2024   08:00 - 14:00

Sierpc gmina miejska

Sierpc ulice Miłobędzka 1, 1B, od 2 do 5, 5 C, 5/A, 5B, 5d, od 6 do 8, 8/A, 9, 10, 12, 14, Stanisława Staszica 45.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Sierpc gmina wiejska

Miłobędzyn ulica Miłobędzka 9.
27.02.2024   08:00 - 14:00

Staroźreby gmina wiejska

Mikołajewo 12, Smardzewo , 34/1.
05.03.2024   08:00 - 14:00
Begno , Zdziar Gąsowski , Zdziar Wielki 47, 48, od 50 do 52.
06.03.2024   08:00 - 14:00

Szczutowo gmina wiejska

Szczutowo ulice 3 Maja , Kolejowa 10, od 12 do 16, 16/B, 17, 18, 18B, 19, od 21 do 23, 23a, od 24 do 26, 29, 31, 258, Szczutowo-54/9, Leśna 12, Lipowa 10/b, 14A, 14b, 17.
28.02.2024   08:00 - 16:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Biskupiec gmina wiejska

Biskupiec ulica Kasztanowa 3, 44/47 , 44/15, 44/22, 44/21, 44/36, 44/35, Biskupiec Pomorski , 44/19.
29.02.2024   08:00 - 12:00
Osetno 27, 29, 29A, od 30 do 32, 69, 160/1, 160/10, 164/13,164/12, 164/16.
29.02.2024   08:00 - 15:00
Bielice od 1 do 9, 9A, 9B, od 10 do 13, 117, 198/6, Fitowo 13, 24/1, Krotoszyny 47.
29.02.2024   10:00 - 16:00
Rywałdzik , 116/2.
01.03.2024   08:00 - 15:00

Brodnica gmina miejska

Brodnica ulice Podgórna 64, 64A, 65A, 66, Słoneczna 15, 16, 16 B, 16A, 17, 18 B, 18A, 18C, 19, 20, 20A, 22, 22A, 24, 26, Ustronie 27.
27.02.2024   08:00 - 12:00
Brodnica ulice Miła 2, od 5 do 8, 10, 197/2, Poziomkowa 4, 6, 7, 47/60, Spokojna 1, 3, 11, Truskawkowa , Zacisze od 2 do 4 , 52/3.
28.02.2024   08:00 - 12:00
Brodnica ulica Żwirki i Wigury 1, 3.
05.03.2024   07:00 - 10:00
Brodnica ulica Żwirki i Wigury 3.
05.03.2024   09:00 - 12:00
Brodnica ulica Żwirki i Wigury 10.
05.03.2024   11:00 - 14:00

Brodnica gmina wiejska

Karbowo ulice Chryzantemowa od 3 do 7, 815/11, Fiołkowa 1, 5, 7, 449/2, Frezjowa 1, 3, 5, 8, od 11 do 14, 448/3, 449/19, 449/20, 451/13, Goździkowa 1, 3, 5, 6, 8, 10, Liliowa 1, 3, 5, 449/1, 449/2, Północna 29, 31, 39, 451/20, 451/21 .
28.02.2024   10:00 - 14:00

Dębowa Łąka gmina wiejska

Małe Pułkowo od 1 do 5, 6A, 85/3, Wielkie Radowiska 11, 136, 192/1, 227/1.
29.02.2024   08:30 - 13:00

Golub-Dobrzyń gmina miejska

Golub-Dobrzyń ulica Sokołowska 33, 43, 316, 310/2, 312.
01.03.2024   08:30 - 13:30

Golub-Dobrzyń gmina wiejska

Białkowo , 392.
01.03.2024   08:30 - 13:30

Kurzętnik gmina wiejska

Szafarnia , 38/1, 65/9, 70/32, 70/31.
27.02.2024   08:00 - 15:00

Nowe Miasto Lubawskie gmina miejska

Nowe Miasto Lubawskie ulica Słoneczna 22.
27.02.2024   08:00 - 12:00

Nowe Miasto Lubawskie gmina wiejska

Jamielnik , 216/97, 216/98, 371.
28.02.2024   08:00 - 14:00

Świedziebnia gmina wiejska

Grzęby 35, 36.
28.02.2024   08:30 - 13:30
Janowo od 70 do 75, 77, 78, 81, od 83 do 91, 445/3, 512/6, Okalewko od 47 do 52, Zasady od 30 do 33.
29.02.2024   08:00 - 15:00

Region Grudziądz

Chełmno gmina wiejska

Starogród 59, 61, 640, 645/1.
01.03.2024   08:30 - 12:30
Łęg od 56 do 58.
06.03.2024   08:30 - 13:00

Grudziądz gmina miejska

Grudziądz ulica Maciejkowa , 159-73/5.
28.02.2024   08:30 - 13:00
Grudziądz ulica Poniatowskiego 16 C, 17, 19, 19KL3, 21, GARAŻ, 0012-208 (GPO), 0012-341 (GPO), 012-133, 1/6, 118, 135, 185, 186, 187, 192, 197, 198, 249, 252, 254, 255, 259, 260, 280, 296, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 318, 319, 320, 340, 342, 58, dz. 194 , 0012-207 (GPO).
28.02.2024   08:30 - 13:30
Grudziądz ulice Jabłoniowa 18, 20, 36, 21/1, 21/4, 22/12, 22/5,22/4, Jaworowa 11, 11G, 11H, 12, 12E, 12F, 12G, 12H, 13, 13A, 13i, 13J, 13K, 14, 14B, 10/6, 11/5, 11/7, 13/5, Morelowa 4, 6, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 24, 25, 45, 47, 61, 63, 67, 75, 0152-3/21 (GPO), 0152-6/16 (GPO), 0152-6/17 (GPO), 152-6/12, 2/11, 2/12, 2/13, 3/14, 3/22, 3/25, 4/26, 6/5, 6/6, Morelowy Zakątek 1, 3, 4, 10, 20, od 28 do 30, 0152-4/34, 152-3/10, 152-4/13, 152-4/21, 152-4/39, 3/13, 4/15, 4/17, 4/23, 4/37, 4/38, dz. 4/22, Platanowa 5, od 9 do 12, 14, 16, 18, 22, 25, 28, 33, 35, 152-7/22, 7/10, 7/13, 7/15, 7/16, 7/18, 7/21, 7/25, 9/6, DZ. 7/14.
01.03.2024   08:30 - 13:00
Grudziądz ulice Bławatkowa 5, 10, 49B, Fiołkowa 3, 5, 9, 11, 15, 41/23, Jaśminowa 12A, 16, 18, 22A, 22B, 22C, 22D, 22L, 22M, 22N, 24C, 27/B, 29, 31, 33, 33A, 36C, 0160-49/16, 160-283/13, 160-51/5, 288/6, 288/2, 288/1 , --29/18, 33/4, 33/5, 41/4, 41/5, 42/9, DZ 33/4, Maciejkowa 9, 10, 14, od 16 do 18, od 20 do 24, 24B, 25, 26A, 28, 28A, 29B, 29C, 30, 31, 34, 35, 39, 41, 0159-62/1 (GPO), 0159-70/5 (GPO), 159-64/1, 159-73/5, 43/1, 70/1, 70/4, 90/2, 91/1, 91/2, Makowa 9A, Malwiowa 2, 7, Nasturcjowa 2, 3, 7, Powojowa 4, 4C.
01.03.2024   08:30 - 13:30

Grudziądz gmina wiejska

Grabowiec 17, 19, 3/2, 3/7.
28.02.2024   08:30 - 13:00
Dusocin 18, 27, 29, 30A, 31, 31A, 32, 33, 35, 36, 36A, 36B, 37, 41A, 42, 43, 55, 109/13.
28.02.2024   09:00 - 17:30
Mały Rudnik ulica Konwaliowa 6 72A, 77, 77C, 125/11, 125/8.
29.02.2024   08:00 - 12:00
Świerkocin , 302.
01.03.2024   08:30 - 13:00
Grabowiec 14, 16, 17, 19, 3/2, 3/7.
01.03.2024   08:30 - 13:30
Mały Rudnik ulice Bratkowa 4, 21/23 (GPO), Makowa 2, 6, 9, 12, 14, 16, 18, Margaretkowa 4, 6, Tulipanowa 2, 5B, 5D, 8, 16, 27, 0009-6/7 (GPO) 2, 2B, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6F, od 9 do 12, 13B, 14, 14 C, 39, 106, 109, 110, 0009-10/10 (GPO), 10/9, 17/15, 21/14, 21/3, 21/4, DZ. 7/4, Pieńki Królewskie ulice Brzozowa 6, Królewska 15, Morwowa 7, 9 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6B, 7, 8A, 9A, od 11 do 13, 17, 45, 71, 60/10.
04.03.2024   08:00 - 10:30
Mokre ulice Oliwkowa 3, Strumykowa 2, Zielona 2, 0010-112/14 (GPO) 6A, 6B, 112/16, 112/18.
04.03.2024   09:00 - 13:00
Ruda 55, 109, Wałdowo Szlacheckie ulica Szkolna 1 40A, 41, 41A, 42, 43/A, 44A, 45B, 45C, 46, 47, 47A, 48, 48A, 49, 49A, 50, 51, 51B, 51C, od 53 do 55, 55A, 56, 57, 57A, 57B, 57C, 57D, 57F, 57G, od 58 do 61, 63, 64, 64A, 65, 87, 87A, 87D, 87K, 87Ł, 87M, 87P, 87R, 109, 0024-72/52 (GPO), 0024-90/19 (GPO), 122, 140/1, 249/2, 72/51, 85/1, 90/9.
04.03.2024   08:30 - 13:30

Kijewo Królewskie gmina wiejska

Kijewo Królewskie , 156/2, Kijewo Szlacheckie 44, 47, 47 A, 47B, 127, 128/4.
28.02.2024   07:30 - 11:00
Kiełp od 2 do 6, 10, 60, STA 3, 136/2, 135, Kijewo Królewskie 5A.
01.03.2024   08:30 - 12:30

Książki gmina wiejska

Zaskocz od 31 do 43.
27.02.2024   08:00 - 18:00

Rogóźno gmina wiejska

Skurgwy od 2 do 4, Zarośle 1, 2, 15, 17, od 21 do 23, 25A, od 26 do 29, 29A, 29B, od 30 do 33, 35, 37, 38, od 40 do 47, 49 B, 49A, 50, 51, od 53 do 56, od 58 do 60, 60A, od 61 do 67, 69, 71, 72, 0011-270/2 (GPO), 254, 291/2, 303, 308/7.
28.02.2024   09:00 - 17:30
Rogóźno 29, Rogóźno-Zamek od 26 do 28, 28A, od 29 do 31, 37, 0006-128 (GPO), 0006-134 (GPO), 0006-142,141, 0006-152 (GPO), 0006-59/3 (GPO), 165, 166, 192 (GPO), 191 (GPO), 212, 59/8.
01.03.2024   08:30 - 13:30
Kłódka 3, 45, 45A, 245/2.
01.03.2024   11:00 - 16:00

Ryńsk gmina wiejska

Przydwórz , 210, 218, 227, 231.
05.03.2024   09:00 - 13:00

Stolno gmina wiejska

Cepno 23, Grubno od 1 do 4, 6, 17, 19, 19A, 49A, 51, 58, 58 B, 58A, 58C, 58D, 59, 59A, 66A, 68, 10/12, 10/19, 10/21, 13/27, 13/28, 13/3, 13/31, 18, 24, 6/4.
27.02.2024   08:30 - 14:00
Stolno od 69 do 71, 71b, 74, 83, 87, od 90 do 95, od 98 do 100, 125, 100/5, 138/4.
05.03.2024   08:30 - 13:30

Unisław gmina wiejska

Bruki Unisławskie 1, 3, 6, 9, 10, 12, 15, 15A, 16, od 18 do 22, 25, 26, 37, 38/1, 42, 44, 46, 48, 51, 52, od 54 do 58, od 61 do 64, od 66 do 69, 72, 74, 0002-1, 12/4, 12/8, 12/9, 151/3, 16/5, 2-124/1, 246/1, 250/2, 428/1, 5/1, 70/2, 87/1, 87/3, 88, 89, 91/9, 92/16, 92/7, Gołoty 4, 4A, od 5 do 7, 7/A, 188, 46/10, 57/1, Unisław ulice Szeroka 36, Żwirki i Wigury 19, 21, 23, 25, 27, 29.
01.03.2024   08:30 - 13:30

Region Radziejów

Aleksandrów Kujawski gmina miejska

Aleksandrów Kujawski ulica Przemysłowa 5a, 5C, 1/1, DZ. 2/1.
27.02.2024   09:00 - 10:00
  13:00 - 14:00

Aleksandrów Kujawski gmina wiejska

Wilkostowo od 45 do 47, 171/1,180/2.
27.02.2024   08:00 - 16:00
Grabie 3, 4, 30, 31A, 31B, 31C, 31D, 32, 33, 36, 16/4, 175/1, Grabie-16/6 (GPO), Grabie-16/8 (GPO), Grabie-172/2 .
05.03.2024   07:30 - 14:00
Opoki 1, 2, 5, od 56 do 58, 69, Podgaj 63, 64, 66A, 67, 68, Podgaj -375/5 (GPO), Podgaj-430, 431.
05.03.2024   08:00 - 16:00
Przybranówek od 1 do 5, 10, 12, od 14 do 17, 21, 45/3.
06.03.2024   08:00 - 15:00

Bądkowo gmina wiejska

Kaniewo 30.
29.02.2024   09:00 - 14:00
Łówkowice 58, 59, 61, 62, od 64 do 71, 80, 83, 40/5, Łówkowice-35/2 (GPO), Łówkowice-62/24 .
04.03.2024   08:30 - 10:30
Kolonia Łowiczek 34, Łowiczek 38, Wójtówka 38.
08.03.2024   08:30 - 13:30

Boniewo gmina wiejska

Kaniewo 19, 19A, 27A, 28, 29, 35A, 36, 38, 39, 48, Kaniewo---.
29.02.2024   09:00 - 14:00
Bierzyn 43, 44, 46.
01.03.2024   08:30 - 14:00

Ciechocinek gmina miejska

Ciechocinek ulice Blacharska 3, 5, 7, 9, 10, Juliusza Słowackiego 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 26, 26/A, 26B, 28, 28A, 29A, 30, 30A, od 31 do 33, 33A, 34, 35, 37, 41, 43, Ogrodowa 37, 37A, 37B, 39, 879/2,879/3, Ciechocinek-879/2, Żytnia 16, 20, 20a.
05.03.2024   08:00 - 15:00

Izbica Kujawska obszar wiejski

Pasieka 1, 3, 3D, od 4 do 6, 6/A, 7, od 9 do 12, od 14 do 16, od 19 do 23, 61, 62, DZ. 128, Pasieka -66/3 (GPO), Skarbanowo 28, Sokołowo od 4 do 14, 16, 17, 22, 23, 25, od 28 do 32, 32A, od 33 do 35, Sokołowo-89 (GPO).
28.02.2024   08:30 - 12:30
Podtymień od 12 do 14, od 16 do 18.
29.02.2024   08:30 - 14:30

Koneck gmina wiejska

Kamieniec 8, Żołnowo 9, 12, 13, od 15 do 19.
07.03.2024   08:30 - 12:30

Lubanie gmina wiejska

Zosin 4.
04.03.2024   08:30 - 10:30
Barcikowo , Barcikowo-112 (GPO), Barcikowo-64/3, Kocia Górka 4, 4A, 5, 6, 6A, 8, 8A, od 9 do 11, 13, 13A, 14, 14A, 16, od 18 do 20, 20A, 20B, 21, 21A, 22, 22A, od 23 do 26, 28A, 29, 29A, 30, 32, 32B, 33, 47/1, 77, Kocia Górka --, Lubanie , Barcikowo-126/1, Włoszyca Lubańska 8, 8A, 10, 11, od 13 do 18, 18A, 19, 20, 20A, od 21 do 24, 26, 31, 94/1, Barcikowo-96/5 (GPO).
06.03.2024   08:30 - 11:30

Lubraniec obszar wiejski

Kłobia , Kłobia Nowa 18.
29.02.2024   09:00 - 14:00

Piotrków Kujawski miasto

Piotrków Kujawski ulice Kaliska 69E, 224/4, Poduchowna , 1479/2, Piotrków Kuj.-1479/4 (GPO), Sportowa , Piotrków Kuj224/9 .
27.02.2024   10:00 - 14:00

Piotrków Kujawski obszar wiejski

Byszewo , Połajewek , 108/10 , Połajewek-108/9 .
28.02.2024   10:00 - 14:00
Gradowo 15, 16.
07.03.2024   08:00 - 12:00

Topólka gmina wiejska

Głuszynek 5DB, 42/12, 42/13, 42/15, 42/2, 42/4, 42/5, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/24, 45/27, 45/28, 45/30, 45/42, 45/51, 45/53, 45/55, Głuszynek -42/5 (GPO), Głuszynek-42/5 (GPO), Głuszynek-45/29 .
04.03.2024   10:00 - 14:00

Waganiec gmina wiejska

Byzie 3, 5, 7, Nowy Zbrachlin ulica Orzechowa 37, 40, 41, DZ. 90/3, Włoszyca 1, od 3 do 8, od 10 do 28, 33, 33A, 35, 35A, od 36 do 38, 41, 110, Włoszyca -57 (GPO), Włoszyca-5 (GPO).
06.03.2024   08:30 - 11:30

Zakrzewo gmina wiejska

Ujma Duża 1, 3, 4, od 7 do 10.
04.03.2024   11:30 - 13:30

Region Rypin

Brzuze gmina wiejska

Brzuze 4, 4A, 5, od 45 do 48, od 53 do 57, 59, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 59/1, 94/5, 94/6, 94/7.
27.02.2024   08:30 - 14:00
Przyrowa 26, 27, 81/2, Żałe 109a, 112.
06.03.2024   10:00 - 14:00

Czernikowo gmina wiejska

Czernikowo ulica Targowa 13.
01.03.2024   09:00 - 13:00

Lipno gmina miejska

Lipno ulica Mickiewicza 29 , 2981.
04.03.2024   11:00 - 15:00
Lipno ulica Mickiewicza 29 , 2981.
04.03.2024   11:00 - 15:00

Lipno gmina wiejska

Huta Głodowska 13, od 15 do 19, Ignackowo 19.
27.02.2024   08:00 - 11:00
Głodowo 5, 7, 9, 10, 23, Huta Głodowska 8, 12/6, 12/7.
27.02.2024   11:00 - 14:00
Białowieżyn 12, 13, 15, 16, 18, 46/1, Kłokock 1, 2, od 5 do 7, 7A, 8, 9C, 11, 12, od 15 do 20, 22, 25, od 27 do 34, od 36 do 39, 41, 42, 42A, 42B, 43, 44, od 46 do 51, 52A, 53, 54, 54A, od 60 do 63, od 74 do 76, 77A, 80A, 81, 86, 87, ---120/3 (GPO), 133/8, 214, 38/4, 39/15, 39/3, 455, 65/13, 65/2 (GPO), 81/2, Kłokock-39/6, Radomice , 343/6, Radomice-341/4 (GPO), Rumiankowo 13, 16, 16A, 17A, 17B, 20, 20A, 21, 347/4, Rumunki Podgłodowskie 16A, Tomaszewo 3, 10a, 20, 22, 22A, od 23 do 25, 27, 28, 35.
28.02.2024   11:00 - 14:00
Łochocin 15, Wichowo 70, 71A, 71B, 72, 444/1, 444/8, Zbytkowo od 1 do 3, od 5 do 9, od 11 do 15, od 17 do 22, 24A, od 25 do 27, 27A, od 28 do 35, 35A, 36, 36A, 36B, od 37 do 39, 41, 42, od 44 do 47, 47A, od 48 do 51, 51A, od 53 do 57, 57A, 58, 59, od 62 do 64, 66, 67, od 69 do 77, 135/6, 153/3, 362, 446, Zbytkowo-393/6.
29.02.2024   08:00 - 11:30
Radomice 31C, 102, 102A, 116.
29.02.2024   08:30 - 14:00
Głodowo 34, Piątki od 3 do 6, od 8 do 12, od 16 do 19, 21, 22, 22A, 23, 384, 384/2, Suradowo 21, Wierzbick 1, 10.
01.03.2024   08:00 - 11:00
Piątki 25.
01.03.2024   11:00 - 14:00
Wichowo , 444/8, Zbytkowo od 20 do 22, 24A, od 25 do 27, 44, 51A, 75, 77, 135/6, 153/3.
01.03.2024   08:00 - 14:00

Rogowo gmina wiejska

Pinino 4A, 15, 16, 16A, 19, 20, od 24 do 28, 32/2, 61/4.
27.02.2024   08:00 - 14:00
Pręczki .
14.03.2024   09:00 - 13:00

Rypin gmina miejska

Rypin ulice Łączna 11, 13, 21, 23, 27A, od 31 do 34, 34B, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52D, 52E, 52F, 54, 56, 56A, 56B, 58, 70, 70a, 72, 76, (dz. 539/11), 513/18 514/3, 526/2, 527/2, 539/15, 539/2, 562/2, Warszawska , 527/22, 527/28, 527/36, 527/37, Zacisze 12, 15, 17, 18, 19A, 21, 23, 25, 534/12, 534/13., 534/9, 536/17, 535, 533/3.
29.02.2024   08:00 - 14:00
Rypin ulice Cicha 37A, 37B, 37D, 37E, 37f, 46, 48, 1201/10, 1201/3, 1201/9, 2215, 2234/2, Dojazdowa 11.
08.03.2024   08:00 - 12:00

Rypin gmina wiejska

Puszcza Miejska od 3 do 5, 7, 8, 11, Puszcza Miejska 6, 6A.
28.02.2024   08:30 - 12:00
Borzymin 58, 59, 61, 110, 111.
06.03.2024   10:00 - 14:00
Dębiany 36C, 36D, 37, 38, 40, 42, 5/1.
14.03.2024   09:00 - 13:00

Skępe obszar wiejski

Wólka , 18/66, 18/68.
27.02.2024   10:00 - 14:00
Jarczewo 1, 1A, 2, 21, 25, 27, 224/1, 362/2, Kierz 1, od 11 do 19, 217, 358/1, Łąkie 80, Narutowo od 5 do 16, od 19 do 26, 58, 97, Jarczewo-26.
08.03.2024   08:00 - 12:00

Skrwilno gmina wiejska

Urszulewo .
29.02.2024   08:00 - 14:00
Zofiewo od 1 do 5, od 7 do 12, od 16 do 18, 20, 21, od 25 do 29, 32, 33, 36, 37, 39, 40.
29.02.2024   08:00 - 15:00

Wielgie gmina wiejska

Wielgie ulica Włocławska 7.
27.02.2024   08:30 - 14:00
Orłowo .
28.02.2024   08:00 - 11:00
Podkłokock 2, Suszewo 14, 15, 15A, 17, 18, 20, 21A, 22.
28.02.2024   11:00 - 14:00
Zaduszniki 21, 42, Złowody 24.
29.02.2024   08:00 - 11:30
Wielgie ulice Dobrzyńska , 499/3, Klonowa 2, 3, 6, 8, 499/2, Krótka , Leniec 1, 1/a, 2, Lipowa 1, 3, 4, 342/6 342/8, Ogrodowa 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 351/35, Starowiejska od 1 do 6, 8, 9, 9A, od 10 do 12, 15, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, od 35 do 38, 40, 41, 43, 44, Szkolna 32 1, 15A, 21, 25, 26, 39, 45, 47, 55, 56.
29.02.2024   09:00 - 13:30
Wielgie ulice Dobrzyńska , 499/3, Klonowa 2, 3, 6, 8, 499/2, Krótka , Leniec 1, 1/a, 2, Lipowa 1, 3, 4, 342/6 342/8, Ogrodowa 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 351/35, Starowiejska od 1 do 6, 8, 9, 9A, od 10 do 12, 15, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 31, od 35 do 38, 40, 41, 43, 44, Szkolna 32 1, 15A, 21, 25, 26, 39, 45, 47, 55, 56.
29.02.2024   09:00 - 13:30
Suradówek 8.
01.03.2024   08:00 - 11:00
Wielgie ulice Bętlewska 1A, 1B, 2, 20, 331/24, 335, 350/6, Ogrodowa 1, od 3 do 7, od 9 do 12, 12A, 15, 15A, 17, 20, 21, 24, 26, 27, od 30 do 35, 38, 40, 41, 331/20, Wielgie-343/9 (GPO), Rzemieślnicza od 1 do 4 116, 129, 134, 137, 139, 142, 151, 155.
01.03.2024   09:00 - 14:00

Region Toruń

Ciechocin gmina wiejska

Ciechocin 3, 70, 77, od 80 do 82, 85, 87A, 89, 91, od 93 do 95, 97A, 102, 102a, 102B, 464/11, 469, 475/3, 483, Kujawy 73, Nowa Wieś , 105.
28.02.2024   09:00 - 16:00
Ciechocin 3, 70, 77, od 80 do 82, 85, 475/3, 483, Kujawy 73, Nowa Wieś , 105.
29.02.2024   09:00 - 16:00
Miliszewy 86, 87, 327/5, 353/4, Nowa Wieś od 32 do 34.
01.03.2024   08:00 - 11:00

Lubicz gmina wiejska

Lubicz Górny ulice Handlowa 8a, 21, 181/3, 181/8, Komunalna 3, 12, Nowowiejska 8, Piaskowa , 192/1, por. Kazimierza Trzaskalskiego 2, Przy Lesie od 1 do 3, od 5 do 7, 9, 10.
27.02.2024   08:30 - 12:30
Brzezinko 3, 6, 10, 12, 12A, 14, 16, od 18 do 22, 24, 26, 26A, 26C, od 27 do 29, 31, 31A, 32, od 39 do 41, 43, 65, 66, 69, 69 A, 71, 75, 113, 66/1, 66/4, 69/2, 69/5, 75, 82/6.
29.02.2024   08:30 - 13:30

Obrowo gmina wiejska

Obrowo ulice Cedrowa 19, 31, 210/37, Dworcowa , 151/8, Wiązowa 2, 3, 13, 21, 210/12, 214/72, 214/73, 214/74, 214/76, 214/77 , 210/14, 210/32, 210/5, 210/6, 210/7, 210/8, 214/75, 214/82.
27.02.2024   09:00 - 13:30
Obrowo , Obrowo-140/18.
28.02.2024   08:30 - 12:30
Dzikowo , 258/19.
01.03.2024   08:00 - 12:00

Toruń gmina miejska

Toruń ulice Bytomska 7, 9, Kartuska , 207/2, 207/3, Krakowska 1/5, 7, 9, 12, 13, 17, 19-21, 23, Tarnowska 2, 26, 27, od 29 do 33, 35, 37, 39, 41.
27.02.2024   08:30 - 13:30
Toruń ulice Łódzka 242, 244, 246, 248, Przy Torze 21, Pszczelna od 1 do 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7.
27.02.2024   08:30 - 13:30
Toruń ulica Bielańska 58, 59A, 61, 61A, 131/4.
28.02.2024   07:00 - 15:00
Toruń ulica Józefa Nowaka , 1/117 , 1/108, 1/120.
29.02.2024   09:30 - 12:30

Wielka Nieszawka gmina wiejska

Brzoza ulica Łódzka 2.
27.02.2024   08:30 - 13:30
Mała Nieszawka ulica Kręta 8, 8A, 10, ,-89 , 97/10.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Zławieś Wielka gmina wiejska

Czarne Błoto ulice Brzozowa 15b, Cyprysowa 16, Wierzbowa 4, 6, 7, 7A, 12, 93 91C, 92/B, 92A, 93b, 93E, 342/18, 342/19, 342/22, 342/27, 342/31, 342/32, 342/33, 342/35, 342/39, 342/40, 342/42, 342/9, 556, Rozgarty ulica Zielona Polana 17/B, 17A, 17C, 19C, 19D, 20, 20A, 20D, 20E, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 22/B, 22c, 22E, 23, 23A, 23B, 23C, 161/2, 33/118 , 156, 33/117, 33/30, 33/31.
28.02.2024   07:30 - 13:00
Zławieś Mała ulice Jodłowa 1, 1A, 7, dz. 179/14, Modrzewiowa 16, Piekarska 6C.
29.02.2024   09:00 - 13:00

Region Włocławek

Brześć Kujawski miasto

Brześć Kujawski ulice Kilińskiego 47, Polna 1, 5, 10, 13, 15, 17, 19.
28.02.2024   10:30 - 13:30

Brześć Kujawski obszar wiejski

Sokołowo 11.
27.02.2024   08:00 - 11:00
Sokołowo 11.
27.02.2024   08:00 - 11:00

Choceń gmina wiejska

Niemojewo , 126/47, 126/48.
04.03.2024   10:30 - 13:30

Chodecz obszar wiejski

Nowiny , 1/37, 1/53, 1/55.
04.03.2024   10:30 - 13:30

Fabianki gmina wiejska

Chełmica Duża 32, 39, 40, 40A, 41, 41A, 42, 43, 45, 46, 128/16, 147/2, Chełmica Mała 79, Nasiegniewo 16/5, od 79 do 83, 33/1, Szpetal Górny , Świątkowizna od 1 do 6, 6A, od 7 do 13, 13A, od 14 do 20, 20A, od 21 do 24, od 26 do 29, 116/1, 12/1, 17/7, 21/6, 38/1, 64/1.
29.02.2024   08:00 - 11:30
Osiek, Szpetal Górny ulice Bajeczna, Jasna, Leśna, Miła, Olszowa, Płocka, Radosna, Świerkowa, Wiślana, Włocławska, Wspólna, Zagajnikowa.
01.03.2024   08:00 - 11:00
Urszulewo 16, 16B, 17, 17A, 17B, 17E, 18, 19, 19/B, 19A, 20, 22, 36, 50/1, 50/6, Zarzeczewo , 53/8.
04.03.2024   08:30 - 12:30

Kowal gmina miejska

Kowal ulice Wojska Polskiego 11, 13, 17, 44, Zielona 1, 4, 4a, 6.
28.02.2024   08:30 - 12:30
Kowal ulice Grabkowska 7, 9, 459/7, 459/8, Kościuszki 29, 31, 35, 37, 37/A, 39, 41, 43, 43A, 49, 51, 52, 56, 62, 483.
29.02.2024   08:30 - 12:00
Kowal ulice Grabkowska 6, 8, 19, Wojska Polskiego 3/A, 5, 7, 9, 9A, 9B, od 10 do 12, 34, 34A, 42, 818/2.
29.02.2024   12:00 - 14:00

Kowal gmina wiejska

Dobrzelewice 4, 10, 12, Strzały od 18 do 20.
28.02.2024   09:00 - 11:30

Lubień Kujawski obszar wiejski

Beszyn od 1 do 3, 5, 6, od 9 do 15, od 17 do 20, 22, od 24 do 27, 32, 120, Beszyn-60/2 (GPO), Siemionki 1, 2, 6, Szewo 1.
27.02.2024   07:30 - 14:30
Bagno od 2 do 6, od 8 do 10, OŚW., 15/3 (GPO).
28.02.2024   08:30 - 12:00
Bagno 11, 11A, 21, 22, 65, Beszyn od 1 do 3, 5, 6, od 9 do 15, od 17 do 20, 22, od 24 do 27, 33, 120, Beszyn-60/2 (GPO), Bileńska Kolonia od 2 do 4, 7, 9, 10, 12, 20, 162, stacja "BILNO 2, stacja "GAGOWY 3", Gagowy Nowe 9, 10, 12, od 14 do 23, 23/1, 24, 25, od 27 do 29, 32, 33/2 (GPO), 97/1, DZ. 111, Gagowy Stare 12, 14, 15, 17, Krzewie 2A, 20, 27, 28, 31, 101/3, Krzewie Drugie 19, 29, 94/3.
01.03.2024   08:00 - 12:00
Bagno od 15 do 17, 111/10, 111/12, 111/16, 111/19,111/3, 111/7, 111/8, 111/9, 114/4, 127/1, Lisianki 24.
05.03.2024   09:00 - 13:00

Wielgie gmina wiejska

Zaduszniki 8A, od 62 do 68, 68A, 69, 70, 72, 74, 75, 445/1.
29.02.2024   08:00 - 11:30

Włocławek gmina miejska

Włocławek ulice Aleja ks. Jerzego Popiełuszki , 1/9, Płocka 140, 142, 150, 153 A, 153 B, 154, 154a, 154A, 157, 158 B, 159, 161, 161A, 167, 169, 171, 172A, 175, 179, 181, 183, 189, 191, 191C, 193, 16/3, 18/20, 18/29 obręb 940.
27.02.2024   08:00 - 13:00
Włocławek ulice Barska 3, 1/36 "D", 104, Płocka 13.
29.02.2024   10:00 - 14:00
Włocławek ulica Wojska Polskiego 20.
29.02.2024   12:00 - 14:00

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2024 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl