Kodeks etyki w Energa-Operator

Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność to wartości, które tworzą fundament kultury korporacyjnej każdej spółki w Grupie Orlen. Energa-Operator również przyjęła nowy Kodeks etyki, oparty na Kodeksie etyki Grupy ORLEN, by  w jednolity sposób budować relacje ze współpracownikami, klientami i wszystkimi partnerami z otoczenia biznesowego.

Wprowadzenie i stosowanie zasad etycznych przyjętych w Energa-Operator wpływa na wypracowanie spójnej metodyki działań. Poszanowanie zasad etyki biznesowej ma służyć podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji i sprzyjać rozwojowi – pracowników oraz całej organizacji.

Misja odpowiedzialności i niezawodności jest na stałe wpisana w zawód energetyka. Udowadniało to każde pokolenie energetyków. Kierując się w swojej codziennej pracy wspólnymi wartościami, budujemy nasz profesjonalizm, a świadomość, że każdemu z nas przyświeca ten sam punkt odniesienia, przekłada się na tworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy – podkreśla Alicja Barbara Klimiuk, prezes zarządu Energa-Operator.

Kodeks etyki przyjęty został przez Zarząd EOP dnia 25 stycznia br.

Załączniki

pdf

KODEKS ETYKI ENERGA-OPERATOR SA

Plik nie posiada dodatkowego opisu
Rozmiar pliku: 356,6 kB

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2022 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl