Rejestr kwalifikowanych wykonawców

Budowa konkurencyjnego rynku usług budowlano-energetycznych jest jednym z celów strategicznych ENERGA-OPERATOR w zakresie poprawy efektywności wydatkowanych środków na inwestycje. Jest to także jedna z metod obniżania poziomu cen usług dystrybucyjnych dla klientów.

Wszystkie roboty budowlane elektroenergetyczne i usługi projektowe kontraktujemy na rynku zewnętrznym, a podstawowym trybem udzielania zamówień jest przetarg nieograniczony, prowadzony w oparciu o Rejestr Kwalifikowanych Wykonawców ENERGA-OPERATOR (RKW).

Firmy do niego wpisane, mogą skorzystać z szeregu ułatwień związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych. Obecność w RKW gwarantuje m.in.: uproszczenie i przyspieszenie procesów formalnych udzielania zamówień, otrzymywanie bieżących informacji o planowanych inwestycjach, uczestnictwo w jasnych i konkurencyjnych procedurach przetargowych, możliwość otrzymania naszych referencji jako kwalifikowany wykonawca.

Wpis do rejestru jest bezpłatny.

W przypadku pytań bądź uwag prosimy o kontakt rejestrwykonawcow@energa-operator.pl

 

Komunikaty dla Wykonawców Zewnętrznych realizujących prace na infrastrukurze elektroenergetycznej ENERGA-OPERATOR SA

Przesunięcie terminu wdrożenia "Instrukcji Organizacji Bezpiecznej Pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych" wydanie piąte (data publikacji 2020-03-26)

 

Do pobrania:

PDF

Wytyczne dotyczące zasad oceny Wykonawców

Plik nie posiada dodatkowego opisu
Rozmiar pliku: 271,1 kB

PDF

Wytyczne dotyczące systemu motywacyjnego dla Wykonawców usług projektowych i robót budowlanych

Plik nie posiada dodatkowego opisu
Rozmiar pliku: 271,0 kB

© 2021 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl