Flaga UE

Inżynier Wiodący ds. Planowania Ruchu CDM

14-05-2024

Pracodawca:  Energa-Operator SA Centrala

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza pracy sieci 110kV na podstawie danych systemowych
  • przyjmowanie, analizowanie i uzgadnianie zgłoszeń na prace planowe w sieci 110kV
  • planowanie operacji łączeniowych, tworzenie planów ograniczeń i wyłączeń w sieci dystrybucyjnej 110kV
  • tworzenie programów pracy elektroenergetycznej sieci 110kV
  • opiniowanie wniosków i udział w przygotowywaniu wytycznych do planów budowy i modernizacji dystrybucyjnej sieci elektroenergetycznej 110kV
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi i podmiotami zewnętrznymi w zakresie planowanych prac na sieci 110kV
  • opiniowanie dokumentów składanych przez podmioty zewnętrzne przyłączone do sieci EOP w zakresie współdziałania w sieci elektroenergetycznej i wymogów IRiESP, IRiESD
  • monitorowanie i weryfikacja sprawdzeń planowych, poawaryjnych, modernizowanych i nowych obiektów zgodnie z możliwościami i wymaganiami dyspozycji ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe: energetyka, elektrotechnika
  • znajomość układów sieci i stacji elektroenergetycznych oraz automatyki zabezpieczeniowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz projektów technicznych,
  • znajomość przepisów prawnych w zakresie elektroenergetyki,
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

 To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat z naciskiem na długoterminową współpracę
  • zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • zaangażowany zespół inżynierów i naukę naszych metod, narzędzi i systemów
  • pracę w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • wsparcie mentora w okresie wdrożeniowym
  • możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

benefity enop

Jesteś zainteresowany/a?