Flaga UE

Główny Inżynier ds. Urządzeń Specjalistycznych

29-05-2024

Pracodawca:  Energa-Operator SA Centrala

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu standardów technicznych urządzeń elektroenergetycznych w obszarze wyposażenia w automatykę zabezpieczeniową i sterowania, instrukcji eksploatacji obiektów i urządzeń elektroenergetycznych, w tym monitorowanie ich stosowania oraz Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej
  • Odpowiedzialność za realizację analiz technicznych i ekonomicznych funkcjonowania sieci elektroenergetycznej, w tym udział w definiowaniu oraz monitorowanie KPI w zakresie niezawodności sieci
  • Udział w opracowywaniu planów inwestycyjnych i remontowych w skali Spółki dotyczących sieci WN i SN
  • Udział w procesie uzgodnień wytycznych projektowych, koncepcji technicznych oraz dokumentacji projektowych dotyczących budowy i przebudowy sieci elektroenergetycznych głównie w zakresie infrastruktury automatyki zabezpieczeniowej w stacjach 110/15 kV

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika, preferowane specjalizacje w zakresie automatyki zabezpieczeniowej
  • Praktyczna wiedza z zakresu przepisów Prawa Energetycznego, Prawa Budowlanego oraz rozporządzeń wykonawczych w zakresie dotyczącym elektroenergetyki
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie eksploatacji, budowy lub projektowania infrastruktury elektroenergetycznej – preferowane sieci WN i automatyka zabezpieczeniowa
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne D b.o.n.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

 To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat z naciskiem na długoterminową współpracę
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Zaangażowany zespół inżynierów i naukę naszych metod, narzędzi i systemów
  • Pracę w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Wsparcie mentora w okresie wdrożeniowym
  • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

benefity enop

Jesteś zainteresowany/a?