Flaga UE

Technik ds. eksploatacji infrastruktury energetycznej obiektu szkoleniowego elektromonterów sieciowych ​

29-05-2024

Pracodawca:  Energa-Operator SA Centrala

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w sprawności technicznej infrastruktury szkoleniowej (linie i stacje elektroenergetyczne SN oraz nn)
  • Wykonywanie oględzin i pomiarów eksploatacyjnych, oraz prowadzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej infrastruktury Poligonu Szkoleniowego dla elektromonterów sieciowych
  • Ocena stanu technicznego linii i stacji szkoleniowych
  • Bieżące usuwanie drobnych usterek
  • Przygotowanie specyfikacji dla remontów bieżących
  • Nadzór na realizacją robót wykonawców zewnętrznych w zakresie napraw i remontów infrastruktury szkoleniowej poligonu
  • Analizę potrzeb rozwojowych wynikających z nowych technologii w energetyce i odpowiednie dostosowanie infrastruktury ćwiczeniowej do szkoleń w obsłudze nowych rozwiązań sieciowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie budowy, eksploatacji infrastruktury elektroenergetycznej
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne E i D min. do 15kV, w zakresie eksploatacji i pomiarów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność i doświadczenie w ocenie stanu technicznego urządzeń elektroenergetycznych (linie i stacje elektroenergetyczne)
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

 To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat z naciskiem na długoterminową współpracę
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Zaangażowany zespół inżynierów i naukę naszych metod, narzędzi i systemów
  • Pracę w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Wsparcie mentora w okresie wdrożeniowym
  • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

benefity enop

Jesteś zainteresowany/a?