Region Grudziądz
Chełmno gmina miejska
Chełmno ulice Kolonia Wilsona 1, 2, 2a, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Szosa Grudziądzka 1, 1A, 3, 0004-181/1, 4-161/12, Zakole 2, 4.
28.03.2024
08:30 - 13:30
GrudziÄ…dz gmina miejska
Grudziądz ulice Gruszowa od 1 do 6, od 8 do 11, 13, 14, od 16 do 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 71/15, 71/7, 77/15, Ignacego Paderewskiego 135, 135A, 139, 139/D, 139A, 139B, 139C, 141, 141B, 141D, 143, 143b, 143C, 143F, 143G, 143J, 143k, 143M, 143N, 143O, 143R, 147, 147A, 153, 153A, 155, 155A, 151-77/12, 77/12, 77/14, 77/15, 77/22, 77/8, 87/2, 87/5, 90/4, Kasztanowa 2G, 2H, 2i, 2I, 2J, 2K, 2M, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4d, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 4J, 4K, 4L, 4M, 5E, 6, 6C, 10A, 10B, 10C, 10F, 0151.87/9, 151-80/10, 80/1, 80/12, 80/3, 87/2, 97/1, 97/3, 97/4, Różana , 162-91/2, Owczarki 4B.
22.03.2024
08:30 - 11:00
Grudziądz gmina miejska
Grudziądz ulica Józefa Ignacego Kraszewskiego 1.
21.03.2024
08:30 - 13:30
Grudziądz gmina wiejska
Ruda 55, 109, Wałdowo Szlacheckie ulica Szkolna 1 40A, 41, 41A, 42, 43/A, 44A, 45B, 45C, 46, 47, 47A, 48, 48A, 49, 49A, 50, 51, 51B, 51C, od 53 do 55, 55A, 56, 57, 57A, 57B, 57C, 57D, 57F, 57G, od 58 do 61, 63, 64, 64A, 65, 87, 87A, 87D, 87K, 87Ł, 87M, 87P, 87R, 109, 0024-72/52 (GPO), 0024-72/53 (GPO), 0024-72/70 (GPO), 0024-90/19 (GPO), 122, 140/1, 249/2, 72/51, 85/1, 90/9.
21.03.2024
08:30 - 13:30
Turznice 20, 22, 24, 25, 28, 30, od 34 do 37, 48, 50, od 56 do 58, 58A, 59, 12, 148/6, 149/2, 169/5, 248/1, 49/1, DZ 246/3.
21.03.2024
08:30 - 17:30
Ruda od 13 do 16, 16 A, 17, 0016-166/19 (GPO).
22.03.2024
08:30 - 13:00
Mały Rudnik ulice Azaliowa 2, 8, 10, 11, 14, Bławatkowa 4, Bratkowa 5C, Lawendowa , 44/11, Narcyzowa 9, 14, 0009-217/3 (GPO), Pogodna 1, od 3 do 5, 8, 12, 14, Tulipanowa 31 2, 6, 6A, 15, 16B, 18, 18B, 18e, 19, 19A, 20D, 20E, 20g, 21, 28C, 28E, 28F, 30, 30/2, 31, 32/I, 32A, 32B, 32D, 32E, 32F, 32H, 34, 35, 35A, 35B, 0009-179/2, 0009-217/5 (GPO), 0009-217/7, 0009-28/6, 179/3, 21/5, 213/5, 217/1, 217/2, 25, 26/16, 26/17, 28/3, 44/6, 46/1, 46/11, 51/10, 51/23, 65, dz. 26/29.
22.03.2024
08:30 - 13:30
Gać 12/C, 12C.
22.03.2024
10:00 - 17:00
Gruta gmina wiejska
Gruta 14, 594/7, 611/1, Jasiewo od 8 do 13, 13A, 14, 15.
26.03.2024
08:30 - 13:30
Łasin obszar wiejski
Przesławice 16, 24A, od 25 do 27.
27.03.2024
08:00 - 12:30
Papowo Biskupie gmina wiejska
Jeleniec 51, 65, 68.
25.03.2024
08:30 - 13:30
Jeleniec 53, 76, od 78 do 80.
28.03.2024
08:30 - 13:00
Płużnica gmina wiejska
Ostrowo , 82/14, 82/24, 82/30, 82/33, 83.
28.03.2024
08:00 - 12:00
Radzyń Chełmiński obszar wiejski
Nowy Dwór 20, 20A, 21, 22, 28/5.
20.03.2024
08:00 - 16:00
Rogóźno gmina wiejska
Kłódka 28, 29, 29A, 29b, 30, 31, 31/A, 31A, 31B, 31C, 31E, 31F, 31G, 31J, 31K, 32, 32B, 0005-111 (GPO), 0005-114/12 (GPO), 0005-77/5 (GPO), 114/13, 114/14, --115/2, 119/17, 119/18, 43/7, 76/1, DZ 119/11.
23.03.2024
08:00 - 15:30
Ryńsk gmina wiejska
Czystochleb 1, 1A, 3, 7F, 8B, 22, 22A, 23, 24, od 26 do 29, 29A, 41, 44, 48, 48a, 50, 111, 113A, 118, 119C, 106/1, 126/2, 158/20, 158/21, 31/9, 34/14, 36/5, 392, 425/1, 8, DZ 390/1.
26.03.2024
08:30 - 17:30
Stolno gmina wiejska
Wabcz 7, 19, Wabcz-Kolonia od 3 do 5, 8, 11, 22, 15/1, --8/6.
25.03.2024
08:00 - 17:00
Wabcz 60, Wabcz .
26.03.2024
08:30 - 13:00
Region Radziejów
Ciechocinek gmina miejska
Ciechocinek ulice Topolowa 20, 21a, 21B, 23, 29, 1010/4, 1012/4, 950/20, Ciechocinek-1008/12, Ciechocinek-1012/2 , Wiejska 950.
22.03.2024
09:00 - 12:00
Dobre gmina wiejska
Byczyna 18, 27, 28, 30, 31, od 38 do 42, 44, 47, 48, 77.
26.03.2024
08:00 - 15:00
Izbica Kujawska obszar wiejski
Szczkówek .
25.03.2024
08:30 - 13:00
Wólka Komorowska 10, 12, 13, 15, 16, dz. 58.
25.03.2024
08:30 - 14:30
Lubanie gmina wiejska
Dąbrówka 3, Gąbinek 2, 2 C, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5A, od 6 do 8, 10, 11, 11A, od 12 do 24, od 26 do 28, 28A, od 29 do 32, 32A, 33, od 35 do 37, od 39 do 41, 21/2, 23/1, 26/1, 28, 31/6, 35, 6/2, Gąbinek -6/3 (GPO), Gąbinek-10/8 (GPO), Gąbinek-21/1, Gąbinek-65/4, Gąbinek-65/5 (GPO), Gąbinek-69/18 (GPO), Kawka , Mikanowo 95, 96, 96A, od 97 do 103, 105, 106, od 108 do 115, 158/1, 172, 176/5, Mikanowo --, Mikanowo-163 (GPO), Mikanowo-165/2 (GPO).
21.03.2024
08:30 - 12:30
Gąbinek, Kucerz, Lubanie, Probostwo Dolne, Probostwo Górne.
21.03.2024
12:30 - 14:30
Lubraniec obszar wiejski
Wiktorowo od 51 do 53, 56, 57, Wiktorowo-202/1 .
20.03.2024
08:00 - 15:00
Czajno 5, 6A, 12, 13, 23, 41, Czajno-21/2 (GPO).
26.03.2024
08:30 - 10:30
Osięciny gmina wiejska
Borucin 45, 46, Borucin -254/11 (GPO), Borucin-254/6 (GPO)..
22.03.2024
08:00 - 14:30
Piotrków Kujawski obszar wiejski
Bycz , Bycz-102/7, Józefowo , 179/1, Teodorowo-115/2 , Teodorowo 5, 12.
20.03.2024
08:00 - 10:00
Stawiska 263, ., 224/6, 227, 227/14, 228/31, DZ 228/29, DZ. 225/3, dz. 227/4, Wymysłowo , 225/4, Wymysłowo-Srawiska-224/18 (GPO), Wymysłowo-Stawiska-224/10, Wymysłowo-Stawiska-224/19 (GPO), Wymysłowo-Stawiska-224/21, Wymysłowo-Stawiska-225/10.
25.03.2024
10:00 - 14:00
Radziejów gmina wiejska
Biskupice , Biskupice-97/5 (GPO).
21.03.2024
08:00 - 15:00
Topólka gmina wiejska
Torzewo 41, Torzewo ---.
22.03.2024
08:00 - 14:30
Orle 1, 172, 168/1, 168/2, 171/1, 171/10, 171/2, 171/3, 171/4, 171/5, 171/6, 171/7, 171/8, 171/9, 172/12, 172/19, Orle 49E, 49H, 171/32, Orle-171/12 (GPO), Orle-171/22 (GPO).
29.03.2024
09:00 - 12:00
Włocławek gmina miejska
Włocławek ulice Mikanowska 4, Toruńska 404, Wiklinowa 1, 12, Zbożowa 12, 15, 17.
21.03.2024
08:30 - 12:30
Region Rypin
Chrostkowo gmina wiejska
Chojno 67.
22.03.2024
08:30 - 14:00
Chojno 67.
22.03.2024
08:30 - 14:00
Dobrzyń nad Wisłą obszar wiejski
Zbyszewo od 16 do 19, 21, 23, 23A, od 25 do 29, 31, 77/2.
22.03.2024
08:00 - 12:00
Fabianki gmina wiejska
Cyprianka 133, 137, 137A, 139A, od 141 do 143, 143A, 145, 147, 148B, 150, 161, 164, 11/6, 39/5, 58/10, 58/13, 58/5, 58/6, 58/9, 7/11, 7/8.
21.03.2024
08:00 - 11:00
Cyprianka od 151 do 155, 155A, 155B, 156, 156 C, 159, 10/19, 10/21, 10/25.
21.03.2024
11:00 - 14:00
Lipno gmina wiejska
Łochocin 43a, 187/1.
21.03.2024
08:00 - 11:00
Złotopole od 81 do 83, 89, 90/11, 90/13, 90/3, 90/6 90/7, Złotopole-90/2 (GPO).
21.03.2024
09:00 - 13:00
Łochocin od 42 do 46, 46A, 46B, 47, 47A, 48, 48B, 53M, 58B, 99, 109, 112, 114, 115, 133/2, 133/3, DZ. 1329/9, DZ. 136/27 , Łochocin-136/3 (GPO).
21.03.2024
11:00 - 14:00
Wierzbick 3, 4, 7, od 20 do 36, 38, 40, 42, 45, 49, 54, 58, 60, 234/6, 267, 274/3.
22.03.2024
08:00 - 10:00
Radomice , 92/2.
22.03.2024
10:00 - 14:00
Rogowo gmina wiejska
Huta-Chojno 1, 2, 2A.
22.03.2024
08:30 - 14:00
Huta-Chojno 1, 2, 2A.
22.03.2024
08:30 - 14:00
Rypin gmina miejska
Rypin ulice Karczówka 5, Kostrzał od 1 do 3, 5, 1338/1, Sadowa 3, 3F, 5C, 6, 7, 11, 13A, 1315/9, 1350/11, 1350/12, 1350/2, 1350/7, 2226/3, 2226/4, Wiejska 5, 6, 1329/4.
21.03.2024
08:00 - 14:00
Rypin gmina wiejska
Czyżewo , 2/9, Czyżewo-2/2 (GPO), Rakowo od 46 do 48, 7.
21.03.2024
08:30 - 14:00
Puszcza Rządowa 3, 4, od 45 do 47, od 50 do 52, 15/6.
21.03.2024
08:00 - 14:00
Dylewo 14b, 42, 42A, od 43 do 47, 50B, 50D, 84/19, 84/20, Godziszewy od 14 do 17, 19.
21.03.2024
08:00 - 14:00
Puszcza Rządowa od 50 do 52.
22.03.2024
08:00 - 14:00
Borzymin 86, 206/1.
25.03.2024
08:00 - 12:00
Skępe obszar wiejski
Pokrzywnik 28, 31.
21.03.2024
08:00 - 12:00
Ławiczek , 16/6, 37/2, Rumunki Skępskie 19, 971, Zajeziorze 3, 4, 5B, 5C, 6, 6A, 10.
21.03.2024
08:00 - 12:00
Skrwilno gmina wiejska
Urszulewo 27, 28, 30, 31.
20.03.2024
08:00 - 12:00
Wielgie gmina wiejska
Piaseczno 16, 17, 3/12, 3/14, 3/17, 3/27, 3/28, 3/3, 3/37, 4/17, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 5/27, 5/30, 8/12, 8/21, 8/4, 8/5, 8/9, 9/8, Czarne 22, słup 102, dz. 320/2, dz. 5/22, DZ. 8/20, Teodorowo , 5/18, 5/25, 8/11, 8/24, DZ. 5/22 , DZ. 5/23 .
21.03.2024
10:00 - 14:00
Orłowo 7, 26, 122/2, Rumunki Tupadelskie 27.
22.03.2024
10:00 - 12:00
Region Toruń
Chełmża gmina wiejska
Dziemiony 1, 2, od 4 do 10, 139/2, Liznowo od 1 do 5, od 7 do 10, 34/1, 48, Witkowo 8, 9, 15, 17, od 19 do 22, 1/1.
20.03.2024
08:00 - 17:00
Chełmża gmina wiejska
Szerokopas 15, 16, od 18 do 22, 24, 25.
22.03.2024
08:00 - 15:00
Ciechocin gmina wiejska
Ciechocin 29, 30, 35, 175.
21.03.2024
08:30 - 14:00
Golub-Dobrzyń gmina wiejska
Ostrowite 79, 80, 80B, 80C, 81, 82, 82A, 19/4, 37/4.
20.03.2024
11:30 - 14:00
Kowalewo Pomorskie miasto
Kowalewo Pomorskie ulica Podborek 1, 1A, od 2 do 4, 4/B, od 5 do 10, 10A, 12, 15, 17, 32, 272/9, 84/10, 84/8,84/10, 94.
20.03.2024
08:30 - 11:30
Kowalewo Pomorskie obszar wiejski
Borek od 1 do 16, 100/1, 116/1, Frydrychowo , 256/9, 271/16, 272/10, 272/13, 272/16, 272/18, 272/19, 272/33, 272/35, 272/4, 272/5, Napole od 1 do 4, od 6 do 10, od 12 do 15, od 17 do 19, od 23 do 31, 31A, od 32 do 35, .-116/1, 67/13, 67/15, Podborek 6, 11/A, 271/14.
20.03.2024
08:30 - 11:30
11:30 - 14:00
Borówno 21A, 21C, 23, 23/a, 35, 36, 36A, 36H, od 37 do 40, 42, 44, 44A, 45, 46, 48, 40/1, 40/3, 50/4, 81/7, 85/1, 90/11.
22.03.2024
08:30 - 17:30
Piątkowo 24, 26, 27A, 32.
27.03.2024
08:30 - 13:30
Lubicz gmina wiejska
Krobia ulice Bukowa, Familijna, Graniczna, Hetmańska, Jesionowa, Wiejska, Wspólna, Mierzynek ulice Barwna, Farmerska, Graniczna, Jasna, Leśna, Luba, Renesansowa, Wypoczynkowa, Zielona Puszcza.
21.03.2024
09:00 - 13:00
Kopanino ulice Aleja Dębów 2, 7, 7B, 11, 13, 19, 23A, 25, 26, 28, 32, 33, 36, 37, 45A, 49, 51, 53, 55, 65, 146/3, 47/8, 49/2, Aleja Sosen 4, 6, Brzozowa 3, od 5 do 7, 9, Diamentowa 8, Jałowcowa 5, 6, 126/13, 126/9, Kalinowa 2, od 4 do 11, 101/24, 97/4, Księżycowa , 229, Leśny Zakątek 3, 5, 7, 7a, 9, 11, Przy Lesie 13, 19, Słoneczna 1, 1a, 2, Wierzbowa 2, 2A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 141/12, 141/13, Wiklinowa 1, 3, 5, 9, 13, 15, 26, 29, 32, 38, 141/17, 141/18, 151/14, 151/28, Wrzosowa 7, 11 9, 17, 19, 19A, 23, 25, 68, 101/17, 101/2, 101/4, 122/6, 122/7, 122/8, 126/21, 126/6, 129/3, 133/3, 134/12, 140/2, 151/33, 217/1, 395/51, 83/10, 85/3, 98/3, Nowa Wieś , 75/12, Złotoria ulice Akacjowa 6, Bukowa 16.
22.03.2024
08:30 - 10:30
10:30 - 13:30
Grębocin ulice Bluszczowa 15, Chabrowa 17, Hiacyntowa 4, Jagodowa 15, 17 , 437/10, 437/12, 437/14, 437/15, 437/19, 437/20, 437/4, 440/11, 440/10, 961/1, DZ. 957.
25.03.2024
08:00 - 15:00
Grębocin ulice Lubicka 6, 8, 12, 14, 21, 23, 23a, 24, 25, od 27 do 29, 31, 33, 37, 39, 537/2, 655/1, Przydatki 1, 2, 2A, od 3 do 8, 8A, 9, 9A, od 10 do 16, 16A, 16B, 449/2, 523/5, dz. 496 OŚW. ULIC, Widokowa 1, 2-4, 3a, 5, 11, 13, 18 A, 652/19, Zacisze 3, 6 , 522/3, 652/5, Jedwabno ulica Storczykowa 1 51, 53, 55, 57, 59, 38/5, Rogówko .
25.03.2024
08:00 - 15:00
Łubianka gmina wiejska
Łubianka ulica Zamkowa 34, 36, 40, 42, od 44 do 49, 59, 59A, 903 132, 133, 248/1, 248/6.
22.03.2024
07:30 - 10:30
Łubianka ulice Bydgoska 12, Działkowa 2, 6, 190/15, 190/17, gen. Hallera 1, 3, 4, 10, 12, Miła 4, 6, 61/6, Ogrodowa 6, 12, Osiedlowa od 5 do 7, od 9 do 11, 15, 104K, Rolna 5, Sportowa 18, Toruńska 80, 82, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, Zamkowa 2, 4, 5, 7, Złota 3, 5, 13 104, 104A, 104B, 104L, 104R, 105, 190/48, 190/57, 231/12, 231/6, 272/4.
25.03.2024
10:00 - 14:00
Łysomice gmina wiejska
Kamionki Małe 29, 137, 163, 287, ,-478, 303/2, 353, 366/1 (RG1), 377, 377 (RG2), 378, 382, 399, 404, 408, 411, 432/5, 436, 440, 449, 474, 476, 479, 483, 484, 485, dz. 366/1, dz. nr 307 (WPHW), Łysomice , 471.
26.03.2024
08:30 - 13:30
Obrowo gmina wiejska
Szembekowo ulice Leśna 13, 15, 215/1, 96/23, Świerkowa 3, 4D, 7 4B, 4C, 6E, 344/4, 87/4, 89/1, 96/22, 96/24.
20.03.2024
08:00 - 13:00
Brzozówka ulica Żurawinowa 17.
21.03.2024
09:00 - 13:00
Obory ulice Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Dębowa, Irysowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jeżynowa, Jodłowa, Leśna, Lipowa, Miodowa, Na Krańcu, Pod Sosnami, Przy Jordanie, Radosna, Świerkowa, Obrowo.
22.03.2024
10:30 - 13:30
Osiek nad Wisłą ulice Barwna 8, 527/11, 527/12, 527/24, dz. 527/2, Jasna , 527/25, Źródlana 7, 16 , 527/1, 527/15, 527/30, 535/28, 535/33.
25.03.2024
08:00 - 13:00
Toruń gmina miejska
Toruń ulica gen. Józefa Dwernickiego 6, 6D.
20.03.2024
10:00 - 15:00
Toruń ulice Kolejowa , Łódzka 169, 242, 244, 246, 248, 22/1, Przy Torze 4, 11, 21, 103, Pszczelna od 1 do 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 7A, Wiśniowa 1, 1O, od 2 do 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, od 7 do 10, Zdrojowa 8/10, 8-10, 10.
21.03.2024
07:00 - 18:00
Toruń ulice Fasolowa 37, 41, 43, 45, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, Hiacyntowa 42, Kameliowa 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Konwaliowa 27, 29, 31, 33, Kwiatowa 85, Ugory 21A, 23, 23A, 25, 25A, 27, 27A, 29, 29A, 31, 31A, 33, 33A, 35, 35A, 37, 39.
21.03.2024
23:00 − 22.03.2024 01:00
Toruń ulice Bażyńskich 8B, 10, 20, Przy Kaszowniku 25, 25A, Władysława Warneńczyka 2, 2/4, 3, 4, 4/57, Wojska Polskiego 47A.
22.03.2024
23:00 − 23.03.2024 01:00
Wielka Nieszawka gmina wiejska
Brzoza ulica Łódzka 2, 32 , 3072.
21.03.2024
07:00 - 18:00
Mała Nieszawka ulice Dojazdowa 1, 2, 2/B, 2a, 3, 5, 7, 8, 10, 337/3, Kasztanowa 2, Liliowa 4, Lipowa od 1 do 6, Łączna 1, 4, Majowa 11, Poziomkowa 5, Różana 2, 4, 6, Toruńska od 14 do 19, 19/B, od 20 do 22, od 25 do 27, 27A, 28, od 30 do 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44A, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 60, 62, 65, dz. 357/1, Wodociągowa 1, od 3 do 5, 9, 12A 29, ., Wielka Nieszawka ulice Lipowa 1, Toruńska 20.
28.03.2024
08:00 - 12:00
Zławieś Wielka gmina wiejska
Czarne Błoto ulice Brzozowa 1/A, 5, 5a, 7A, 7B, 9, 9A, 15b, 349/38, Cyprysowa 16, Łubinowa 4, 6, 10, 14, 18, 20, 28, 30, 32, 36, 38, 341/10, 341/12, 341/34, 545, 548, Wierzbowa 4, 6, 7, 7A, 12, 93, 346 91C, 92/B, 92A, 93b, 93E, 176/A, 342/18, 342/19, 342/22, 342/27, 342/31, 342/32, 342/33, 342/35, 342/39, 342/40, 342/42, 342/9, 349/20, 349/26, 349/37, 544, 552/b.9, 556, Rozgarty ulica Zielona Polana 17/B, 17A, 17C, 19C, 19D, 20, 20A, 20D, 20E, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 22/B, 22c, 22E, 23, 23A, 23B, 23C, 161/2, 33/118 , 156, 33/117, 33/30, 33/31.
25.03.2024
08:30 - 11:00
Stary Toruń ulica Toruńska 33.
28.03.2024
08:00 - 12:00
Region Włocławek
Bobrowniki Bobrowniki
Gnojno 1, 2, 4, 13, Polichnowo 38, 40.
20.03.2024
08:00 - 16:00
Choceń gmina wiejska
Ługowiska ulica Sąsiedzka 5, 6, Niemojewo , 121/19, 121/21 (GPO), 121/26.
22.03.2024
10:00 - 13:00
Olganowo od 1 do 3, od 5 do 10, 26, OŚW., 75/3 (GPO), DZ. NR 90/1, Skibice 19, Wichrowice od 1 do 5, od 7 do 9, 11, 12.
12.04.2024
10:00 - 14:30
Chodecz obszar wiejski
Cetty 17, 18, od 21 do 23, 33, 35, 100/1, 128/1.
22.03.2024
07:30 - 16:00
Mstowo ulice Agrestowa , 24/30, Dębowa 6 , 24/23, 24/24, 24/25, 24/26, 24/27, 24/28, 25/12, 69/15, 69/3, 69/9, dz. 24/29 (GPO), DZ. 24/31, DZ. 24/4, DZ. 69/1, dz. 69/11, DZ. 69/18, dz. 69/9, dz. nr 69/9, 69/11.
25.03.2024
11:00 - 14:00
Gawin , .-9/170 (GPO), 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/20, 1/22, 1/24, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/36, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/53, 1/54, 159, 175/1, 175/3, 5/13, 5/21, 5/22, 5/23, 5/25, 5/29, 5/30, 5/31, 9/120 Obr.0004, 9/145, 9/146, 9/147 (GPO), 9/150, 9/153 (GPO), 9/154, 9/158, 9/168, 9/169, 9/72 (GPO), 9/74, DZ. 1/27, DZ. 5/22, Uklejnica , 9/160 obr.Gawin.
27.03.2024
10:00 - 13:00
Fabianki gmina wiejska
Stary Witoszyn 10/A.
25.03.2024
11:00 - 14:00
Kowal gmina wiejska
Grodztwo 37, 39, 48, 281/2, 281/8, 389/1, 391/3 (GPO).
16.04.2024
10:30 - 14:00
Lubień Kujawski miasto
Lubień Kujawski , 336/12, 336/16, 336/7.
15.04.2024
10:00 - 14:30
Lubień Kujawski obszar wiejski
Kaliska , 248/3, 61/12, 61/13.
21.03.2024
11:00 - 14:00
Włocławek gmina miejska
Włocławek ulica Stefana Okrzei .
21.03.2024
08:00 - 14:00
Włocławek gmina wiejska
Dąb Mały , DZ. 130/19, Dąb Polski ulice Bratkowa 2,4, 2/,4, od 3 do 5, 15, 16, 18, 20, 39, 100/3, DZ. 100/23, Kalinowa 2,4, 6, Liliowa 4, Sasankowa 6A, 7, 13,15, 27, 46, Stokrotkowa , .-73/5 (GPO), Storczykowa 6, 8, 13, Wrzosowa 37 , 100/12.
22.03.2024
11:00 - 14:00
Przerytka od 15 do 17, OŚW., 147, 164/1, Telążna Leśna 29, 31, 32, 39, 226/1, 548/16, 548/21 (GPO), 548/25, 548/27 (GPO), 82/2 (GPO), 82/3, DZ. 182.
26.03.2024
09:30 - 12:30