Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdynia

Rumia gmina miejska

Rumia ulica Młyńska 6, od 8 do 10, 13, 13/A, 15, 17, 19, 19/A, 19C, 19D, 19G, 19J, 21, 21A, 21D, 21E, 21F, 21G, 21H, 21I, 23, 23/D, 23A, 23B, 23C, 23F, 23G, 62, 21-175/5.
04.02.2023   08:00 - 12:00
Rumia ulice Harcerska 6, 6/A, od 8 do 11, 11/A, 12, 13, 13/A, 14, 15, 15/A, 16, 16/-1, Korczaka od 3 do 8, 10, Skarpowa 16, 18, 20, 24, 24A, 28, 34, 462, Towarowa 29 I, 29G, 29H, 29J, Zawiszy Czarnego 5.
04.02.2023   12:00 - 16:30
Rumia ulice Harcerska 1, 1/-1, od 2 do 5, 5/A, 5/-B, 7, 7/A, Leśna 1, 1/A, 4, 5, 7, od 9 do 11, 11/A, 12, 13, 13/-A, 13/B, 14, 14/A, 15, 15/A, 15/-A, 15/B, 15/C, 15/D, 16, 17/B, 17/C, 17/D, 17A, 18, 19, 19/B, 19/C, 21, 21/A, 22, 25, od 27 do 31, 34, 55/12, 55/29, Nizinna 2, 3, 3/A, 3/B, 3/C, 5, 7, 9, 9/2, 11, 40/4, Podgórna 16, 22, 22/-A, 22/-B, 23, 24, 24/A, 24/-B, Sobieskiego 2, 2/-4, 8, 8/A, 10, 10/A, Śląska 2, 3, 3/HAL, od 4 do 8, 10, 55/11, Towarowa 1, 5, 7, 7/-A, 9, 9/A, 13, 17, 21, 23, 23/A, 23/B, 23/C, 23/D, 23/E, 23C, 25, 25 A, 25 B, 25/A, 25/B, 25/C, 25A, 25B, 25C, 27/A, 29, 29/-3, 31, 33, 35/A, 37, 37/A, 37/B, 39, 39/-A, 51, Wyżynna 2, 2/A, 2/B, 2/C, 2/D, 3, 4, 11.
04.02.2023   15:00 - 17:00

Region Kartuzy

Chmielno gmina wiejska

Przewóz , 257/1.
07.02.2023   09:00 - 12:00

Kartuzy obszar wiejski

Kiełpino ulice Kartuska 54, Krótka 9, Szkolna 67, 70, 72, od 78 do 80, 84, 86, Widokowa 3, 5, 7, 8, 13, 17, 179/18, Kiełpino-179/5 , 170/8, 179/1, Leszno ulice Krótka , 949, Rzemieślnicza , Szkolna 88, 88/A, 90, 92.
10.02.2023   08:30 - 12:00

Kościerzyna gmina wiejska

Sycowa Huta 15, 15A, 16, 16//A, 17, 18, 18/A, 65.
07.02.2023   09:00 - 14:00

Lipusz gmina wiejska

Lipusz ulice Bohaterów 1//2, 1/B, 1B, 2, 2A, 3, 3A, od 4 do 15, 15/A, 15/B, 16, dz. 357/3, Młyńska 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, Lipusz-415/5, Rogali od 1 do 8, Wybickiego 9, 9/KOŚ, 11, 11/A, 11/B, od 13 do 19, 21, 29.
13.02.2023   08:00 - 15:00

Nowa Karczma gmina wiejska

Sztofrowa Huta od 1 do 5, 5 C, 5B, 6A, 7, 7/D, 7/E, 8, 10, 11, 13, 15, D. L, 124/1, Szpon-0013-178/8, Sztofrowa Huta-101/7, Sztofrowa Huta-142/5, Z-207/1 złącze na posesji.
09.02.2023   08:00 - 16:00

Przodkowo gmina wiejska

Nowe Tokary ulica Radosna, Przodkowo, Tokary ulice Akacjowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Klonowa, Lipowa, Okrężna, Pogodna, Radosna, Wesoła, Warzenko ulice Cedrowa, Klonowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Nad Stawem, Sosnowa, Wrzosowa, Zaciszna.
09.02.2023   08:00 - 12:00
Kawle Dolne ulice Kaszubska 7, Rzemieślnicza 9, 66, Załęskie Piaski 33, 34, 36, Załęże ulice Drobiowa 6, 9, Górna 75, Jarzębinowa 21 9, 30, od 33 do 35, 94/25.
10.02.2023   08:00 - 16:00

Somonino gmina wiejska

Rybaki 16.
07.02.2023   09:00 - 14:00

Stężyca gmina wiejska

Czapielski Młyn, Krzeszna, Nowe Czaple ulice Danielowa Dolina, Sosnowa, Pierszczewko, Pierszczewo, Stare Czaple, Teklowo, Wygoda Łączyńska, Zgorzałe ulica Brzozowa.
07.02.2023   09:00 - 12:00

Żukowo obszar wiejski

Czaple 1/E, 2, 3, 5, 35 A, 50, 51, 198, 198/A, 217/A, -, 196/18, 219/71, 219/72, 27, 386, 409, 466, 67, 784-492-127, 80/9, dz. 196/26, tel.508166235, Niestępowo ulica Marii Konopnickiej 20.
07.02.2023   09:00 - 12:00

Region Starogard Gdański

Liniewo gmina wiejska

Wysin WYB.
07.02.2023   08:00 - 13:00

Lubichowo gmina wiejska

Krępka 3, 4, 8, 19, Krępki od 1 do 3, 5, 7, 9, 10, 10/B, 14, 15, 18, B/N, Ocypel , 460/4.
06.02.2023   08:00 - 15:00

Nowa Karczma gmina wiejska

Liniewko Kościerskie 17, 17C, 65/10.
13.02.2023   08:00 - 12:00

Region Tczew

Kolbudy gmina wiejska

Pręgowo ulice Grzybowa 1, Pieczarkowa 2, 6, 7, 9, 10, 13, Rydzowa od 5 do 11, 13, 15, 18, 187/14, 188/7 , 187/84.
07.02.2023   09:00 - 13:00

Subkowy gmina wiejska

Brzuśce ulica Milenijna 34, 36, 42, 51, 53.
07.02.2023   08:00 - 12:30

Tczew gmina wiejska

Dalwin 6, 6/A, 7, 8, 8 A, 9, 10, 125/1, 142/3, 143/1, Rukosin od 1 do 5, 6/A, 6/B, 7, 8, 9/A, 10, 10A, 13, 13/A, od 14 do 20, 20/A, 21, 21/A, 22, 32/2, 46, 61, Stanisławie 21, 25, 25/a, 26, 44, Turze ulice Cicha 1, od 4 do 8, 10, 12, Turze-55/5, Czysta 1, 161/2, 163/10 , 163/11, 163/18, 163/19, 163/20, 163/22, 163/23, 163/24, Długa 7, od 12 do 14, od 18 do 21, od 46 do 52, 55, 57, 58, 63, I, II, 114/2, Kościelna 1, 4, od 7 do 11, 11A, od 12 do 14, 14, 142, Krótka 1, od 4 do 6, 124, Leśna 2, Parkowa od 1 do 3, 3/B, od 5 do 7, 7/A, 9, 9/A, 10, od 12 do 15, 18, 19, 165/9, 165/8, 166/3, Pocztowa , Topolowa 1 , 161, 55/16.
16.02.2023   08:00 - 10:00
  17:00 - 19:00

Region Wejherowo

Choczewo gmina wiejska

Sasino -.
09.02.2023   10:00 - 12:00
Kopalino ulice Jaskółcza 1, 5, 18, -, Morska 35/DZ, 37, 38, 47, 53, 55, 57, 59, 65, -, Rajska , Skowronka 7, Słowika 5, 11, III, 130/62, 130/63, Wilgi 3, - -, 130/61, Lubiatowo ulice Bałtycka 38, Bukowa 1, 5, 7, 45/17, 45/3, Klonowa 3, 6, 7, Lipowa 6, 8, 13, 15, 19, III, Morska 40/A, 44, 46, 54/4 -.
10.02.2023   11:00 - 13:00
Sasino ulica Błędnik 16, 45, 52, DZ., 14/10, Sasino-14/22 , 14/6, Zielonka , 14/39.
10.02.2023   10:00 - 14:00

Gniewino gmina wiejska

Kostkowo ulica Klonowa -, 216.
13.02.2023   11:00 - 15:00

Krokowa gmina wiejska

Białogóra ulice Dębowa 1, 7, -, Klonowa 1, 18, Olchowa 11, -, 94/14, Białogóra-95/10, dz. nr-95/20, dz. nr-95/21, Osiedlowa 6, -, 469, Zielona 6 -, 502, 524, 525, 526, 694, 95/10, Wierzchucino ulica Antoniego Abrahama , dz. 698 , dz. 218.
27.02.2023   11:00 - 15:00

Linia gmina wiejska

Potęgowo -, 523/2.
10.02.2023   08:30 - 14:00
Lewino -.
14.02.2023   11:00 - 13:00

Łęczyce gmina wiejska

Strzebielino ulice 1 Maja 1, Gdańska 2, Ignacego Kraszewskiego 3, Leśna 18, 22, 24, 24/A, Wejherowska 4/A, 4/E, 4/H, 4D, 4E, 19, 21, 23, 25, 29, -.
06.02.2023   08:30 - 14:30
Brzeźno Lęborskie ulice Jaśminowa 2, 6, 8, Ogrodowa 1 29/A, 33, 34, 36, 37, 37a, 38/A, 39, 41, 121.
07.02.2023   08:30 - 14:30

Puck gmina wiejska

Błądzikowo ulica Południowa - , Błądzikowo-52/9.
06.02.2023   12:00 - 15:00
Smolno ulica Błękitna 10, -.
06.02.2023   11:00 - 15:00
Łebcz ulica Ryterska -, 695/1.
07.02.2023   11:00 - 13:00
Żelistrzewo ulica Lazurowa -.
07.02.2023   12:00 - 15:00
Starzyno ulica Cicha 6.
08.02.2023   10:00 - 12:00
Rekowo Górne ulice Bursztynowa 7, 9, 13, 15, 22, 27, 33, Kasztanowa 2, 3, 7, 10, Szkolna 6, 8, 12, 16, Złota od 1 do 5 .
10.02.2023   12:00 - 15:00

Reda gmina miejska

Reda ulice Kazimierska 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/B, 51/C, 53, 55, 55/A, od 60 do 65, 65/A, 66, 67, 67/A, 67/B, 68, 69, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, Morelowa 2, Mostowa 2, 6, 8, 10, Wiśniowa 1, 3, 5, Wrzosowa .
08.02.2023   08:30 - 14:30
Reda ulica Miętowa -.
09.02.2023   11:00 - 15:00

Szemud gmina wiejska

Szemud ulica Obrońców Szemuda 8.
04.02.2023   09:00 - 11:00
Bojano ulice Na Dambnik -, Rycerska od 1 do 4, 6, 7, 11, 12, 14, 16, -, A, B, C, D, 393/22, 393/30, Szlachecka - -.
04.02.2023   13:00 - 15:00

Wejherowo gmina wiejska

Bolszewo ulice Goździkowa 2, 3, 5, Okrężna 2, 4, 7A, 7B, 8, od 11 do 13, 17, 692/14, Strażacka 8, 43, 43A, 44, 44/a, 694/2.
07.02.2023   09:00 - 13:00
Orle ulice Marii Konopnickiej 2, 2A, 6, od 8 do 12, 18, 20, 22, 24, 26, -, 244/19, orle-243/52, Ogrodnicza 17, 19, Wesoła 9, 9/A, 13 , 234/34.
14.02.2023   10:00 - 14:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gizałki gmina wiejska

Czołnochów od 1 do 8, 9 A, od 10 do 14, 16A, od 17 do 22, 298, dz. nr-141/2, Szymanowice ulice Aleja Niepodległości 4, Wrzesińska , 235,243.
07.02.2023   07:00 - 08:00

Jarocin obszar wiejski

Wilkowyja ulice Alfreda Brandowskiego 38, 420, Bukowa od 3 do 9, dz. nr-459, Dębowa 2, .-463, dz 462, Klonowa od 1 do 3, 5, 6, 439.
07.02.2023   09:00 - 12:00

Koźmin Wielkopolski miasto

Koźmin Wielkopolski ulica Mikołaja Kopernika 5.
07.02.2023   11:45 - 13:00

Zduny miasto

Zduny ulice 1 Maja 3, 3A, 5, 5A, 7, 8, 10, 12, .-382/2, 362, dz. 1210/3, dz. nr-366/6, Asnyka , Jutrosińska 1, 2, 2616/2, Kobylińska 27, 42, Kolejowa 14, 16, Oliwkowa , 366/32, 366/33, 366/34, 366/35, Ostrowska 35, Przemysłowa 1, nr dz-458/2 1, Zduny-366/10.
10.02.2023   09:00 - 11:00

Zduny obszar wiejski

Chachalnia ulice Chopina 1, 2, Krotoszyńska 2, od 4 do 6, 6 B, od 7 do 9, Leśna 4G, 13, Myśliwska 5, Osiedle Zacisze , 248/19, Ostrowska 2, 7, 7A, dz. nr-214/4, Pogodna , .-216/3, Śródpolna , dz. 66/4, Tęczowa , --214/15, 214/14, dz. nr-214/11, Wesoła 1, Wiejska 13B, 19, 20, 26, 32, dz. nr-14/6 28, --17/6.
06.02.2023   08:45 - 11:00
Ostatni Grosz od 1 do 4, 1317, 1416/2, 8150/2, DZ. 1416/1.
10.02.2023   09:00 - 11:00
Piaski 3, Siejew od 1 do 4, 8160/9, --8162/4.
10.02.2023   09:00 - 11:00
Chachalnia ulica Słoneczna , 210/4.
10.02.2023   09:00 - 11:00
Ostatni Grosz , 1376/2.
10.02.2023   09:00 - 11:00

Region Kalisz

Blizanów gmina wiejska

Bogucice od 1 do 6, 8, 8A, od 9 do 16, Rychnów od 2 do 6.
06.02.2023   09:00 - 11:00
Bogucice 34, 35, Rychnów , Rychnów-Kolonia 11, 12, od 14 do 22, 71.
06.02.2023   11:00 - 13:00
Bogucice 34, 35, Rychnów , Rychnów-Kolonia 11, 12, od 14 do 22, 71.
24.02.2023   08:30 - 12:00

Brzeziny gmina wiejska

Brzeziny ulica Jesionowa , DZ. 535, Czempisz od 1 do 5, 5 B, od 6 do 8, 8A, 8B, 9, 10A, 11, 12, 14, 14 A, 15, 17, 17A, od 18 do 26, 26A, Zaleśna 12, 18, 21.
07.02.2023   09:00 - 14:00

Godziesze Wielkie gmina wiejska

Godziesze Małe ulica Zadowicka 53, 53A, 21/2 , 5/2, Józefów ulica Dębowa 53, 55 A, 81 53 i, 53i, 82/6, Sobocin 53 D, 82/19.
06.02.2023   10:30 - 11:00
Godziesze Małe ulica Zadowicka 53, 53A, 21/2 , 5/2, Józefów ulica Dębowa 53, 55 A, 81 53 i, 53i, 82/6, Sobocin 53 D, 82/19.
06.02.2023   11:00 - 13:30
Żydów ulice Mostowa 2, 5, 7, 7 A, 7 B, 7 D, 15, 17, Polna 1, 3, 5 A, 9, 10/19, 11, Sosnowa 1, 5.
15.02.2023   10:00 - 14:00

Koźminek Koźminek

Józefina 7, 7 C, 102/2, 102/7, 115/5, Osuchów 10, 15, 142/3, 221/1, 221/2, Józefina-107/4, Osuchów-221/6, Osuchów-Parcela-40/2.
08.02.2023   11:00 - 13:00
Oszczeklin od 1 do 3, 3A, 3B, 4, 6, 7, 13A, 39A.
09.02.2023   09:00 - 12:30
Józefina 22, 23.
10.02.2023   09:00 - 11:00

Lisków gmina wiejska

Lisków ulice ks. Wacława Blizińskiego 42B, Leśna 3, 3A, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 117/5, 117/9, 291, 80/1, 80/4, Słoneczna 4, 467/12.
09.02.2023   08:00 - 09:30
Lisków ulice ks. Wacława Blizińskiego 42B, Leśna 3, 3A, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 117/5, 117/9, 291, 80/1, 80/4, Słoneczna 4, 467/12.
10.02.2023   10:00 - 11:30

Nowe Skalmierzyce obszar wiejski

Kotowiecko ulice Kaliska 8, 16, 18, 25A, Kościelna 2, Lipowa 1, 3, od 5 do 7, 9, 11B, 14, Polna 1, 6 .
21.02.2023   08:30 - 12:00

Żelazków gmina wiejska

Russówek 1.
06.02.2023   11:00 - 13:00
Russówek 1.
24.02.2023   08:30 - 12:00

Region Kępno

Bolesławiec gmina wiejska

Bolesławiec ulice Bolesława Pobożnego 31101, Wieluńska 46, 48, 65, 1426.
10.02.2023   09:00 - 11:00

Bralin gmina wiejska

Mielęcin 1, 1 D, 1B, 1C, 2, 2A, OŚW., Weronikopole 2, 2A.
04.02.2023   14:30 - 17:00

Kępno obszar wiejski

Borek Mielęcki 22, 22A, 23, 24, 26, 27, 27A, od 28 do 30, 30 A, 30524.
04.02.2023   14:30 - 17:00
Olszowa ulica Diamentowa 30.
06.02.2023   08:30 - 11:00

Syców obszar wiejski

Stradomia Wierzchnia ulice Jarzębinowa od 2 do 4, 16, 705/145, Jesionowa 21, 25, 705/154, Jodłowa 8, Klonowa 10, 14, dz. 705/190, Świerkowa 3, 13, 704/78, 704/95 81A, 81C, 81D, 704/103, 705/157, 705/198, 705/70.
08.02.2023   09:00 - 11:00
Stradomia Wierzchnia ulice Jarzębinowa 18, Leśna , 856/2, 856/4 8, 10, 12, 14, 14A, 16, 16A, od 17 do 21, 21 A, 22, 22 b, 22A, 23, 23a, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 149/10, 149/7, 149/8, 149/9, 315/2, 73/12, 77/3.
08.02.2023   13:00 - 14:00
Ślizów 2, 3, od 5 do 9, od 11 do 13, 13A, od 14 do 18, 18A, 20, 20A, 21, 23, 25, 26, od 28 do 35, 37, 38, 38A, 39, 39A, od 40 do 42, 45, 46, 46A, 47, 48, 48A, 50, 51A, 52, 54, 56, 58, 58B, 59, 30842, 184/3, DZ. NR 192/2, Ślizów 4A, 18B, 39 A, 181/2, 238/1, Ślizów 53.
13.02.2023   09:00 - 11:00

Region Konin

Kazimierz Biskupi gmina wiejska

Dobrosołowo 2, 5A, 48, 56, 58, 59, od 62 do 71, 73, 73/1, 73B, 76, 77, 79, 80, 82, 85, 86, 88, 89, 89A, od 92 do 100, 102, 104, 106, 107, 109, 110, od 112 do 114, od 116 do 119, od 122 do 124, 156, 158, 174, 176, 180, 182, 186, 188, 190, 202, 204, 208, ., 3/2 (GPO), 7/9, 80 (GPO), 86/4 (GPO), 92/2 (GPO), 92/3, 97/9, 98/1, Dobrosołowo-281/3 , Dobrosołowo-286 , Dobrosołowo-92/1 , Dobrosołowo Drugie 2, Kazimierz Biskupi , 218/6 (GPO).
07.02.2023   10:00 - 12:00
Dobrosołowo 10, od 12 do 26, 29, 31, 32, 35, 36, 40, od 42 do 45, 47, 48, 52, 53, 54 a, 105/3 (GPO), 165/2, 181 (GPO), 185/1, 3/1 (GPO), dz. 113, Dobrosołowo Trzecie 18.
07.02.2023   12:00 - 14:00

Kleczew miasto

Kleczew ulice aleja 600-lecia 1, 3, 5, 7, 9, 14, 17, 21, 24, 26, 30, 32, 782/19 (GPO), Białobrodzka , Okrzei 12, Strażacka 1.
10.02.2023   09:00 - 13:00

Krzymów gmina wiejska

Kałek od 1 do 3, 4A, 5, 8, G, 121/5.
09.02.2023   10:00 - 15:00

Region Ostrów Wielkopolski

Czajków gmina wiejska

Czajków , 650.
07.02.2023   09:00 - 15:00
Brzazgały 145, 149, 22582, Czajków 7d, od 127 do 137, 137A, 138, 138A, 139, 142, 144, od 146 do 148, od 150 do 152, 153C, 154, 154A, 384/1, 404/1, 788/1, Gałki .
07.02.2023   09:00 - 15:00

Grabów nad Prosną obszar wiejski

Bukownica od 191 do 194.
15.02.2023   08:00 - 12:00

Odolanów obszar wiejski

Huta 1.
10.02.2023   10:00 - 12:00
Raczyce ulice Leśna 17, 19, 21, od 23 do 31, od 33 do 38, od 40 do 60, 62, 64, 66, 68a, Słoneczna od 1 do 3, od 7 do 10, od 12 do 16, od 18 do 25, 27, 28, 31, 34, 38, 22031.
14.02.2023   08:30 - 10:30

Ostrów Wielkopolski gmina miejska

Ostrów Wielkopolski ulica Cyprysowa 40, 43, 234/14.
06.02.2023   10:00 - 12:00

Ostrzeszów miasto

Ostrzeszów ulica Pogodna .
09.02.2023   08:00 - 14:00

Ostrzeszów obszar wiejski

Olszyna ulice Azaliowa, Jesienna, Mokra, Prosta, Radosna, Sezamkowa, Trzech Stawów, Wiosenna, Zachodnia, Olszyna.
09.02.2023   08:00 - 14:00

Sieroszewice gmina wiejska

Latowice ulice Południowa 13C, 13H, 14, 14 A, 14B, od 15 do 18, 625, DZ. NR 637/2, Środkowa od 1 do 13.
08.02.2023   08:00 - 12:00
Rososzyca ulica Parkowa 10.
09.02.2023   10:00 - 12:00
Biernacice , 0001-31, 46.
12.02.2023   08:00 - 17:00

Region Słupca

Powidz gmina wiejska

Ostrowo od 4 do 7, 11, W, Smolniki Powidzkie od 10 do 14, 142/7 (GPO), 158/28 (GPO).
09.02.2023   08:00 - 14:00

Witkowo obszar wiejski

Ćwierdzin od 1 do 5, 5a, od 6 do 10, 10A, od 11 do 19, od 21 do 23, 23 A, od 24 do 28, 28A, 29, 31, 31 A, 32, 33, od 38 do 40, W, W-437, W-438, W-439, 108/5, 155/6 (GPO), 156/3 (GPO), 223 (GPO), 71 (GPO), Ćwierdzin-105/1 , Ćwierdzin-108/7, Ćwierdzin-112, Ćwierdzin-155/9 , dz. 146/4, Piaski 10, 12, 13, 5244/1.
07.02.2023   08:00 - 14:00

Region Turek

Brudzew gmina wiejska

Bogdałów 10, Janiszew 34, Krwony od 1 do 5, 5 A, 5C, od 6 do 10, 10 A, 11, 11 A, 11C, od 12 do 15, od 17 do 20, 20A, 21, 22, 22 A, od 23 do 26, 26 A, od 27 do 33, od 35 do 44, od 46 do 48, 60096, 368/5, 370, 370/4, 379/3, 499, 500/1, 501/1, --653/1, Krwony-Kolonia 32.
06.02.2023   10:00 - 13:00

Świnice Warckie gmina wiejska

Chwalborzyce 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, Kozanki Podleśne 31, 32.
06.02.2023   10:00 - 13:00
Władysławów 28, 30, 31, 27.
07.02.2023   09:00 - 13:00

Turek gmina wiejska

Chlebów 17, 17 C, 17A, 17B, od 18 do 22, 22a, 23, 24, 24A, 25, 25b, 25D, 25f, 26, 26 A, 27a, 28, 29, 29 A, 29B, 30, 30A, 30B, 60081, 14/14, 15/12, 15/15, 15/5, 15/7, 247/3, 5/19, 5/3, 78/7, NR 5/5.
07.02.2023   09:00 - 13:00

Uniejów obszar wiejski

Czepów 31, Wilamów 27, od 29 do 31, 33, 35, 37.
10.02.2023   09:30 - 12:30
Czepów 63, 5252/3, Rożniatów 25, 42, 52, 53, 57, 62, 68, Rożniatów-Kolonia 41, 42, 52, 53, 55, 57, 61, 64, 65, 70, 11/1, 279, 383.
11.02.2023   09:30 - 12:30
Oddział Koszalin

Region Białogard

Białogard gmina wiejska

Dębczyno .
08.02.2023   08:00 - 15:00

Tychowo obszar wiejski

Podborsko 4, 4 4, 4 8, 5, 6, 9.
10.02.2023   08:00 - 12:00

Region Bytów

Bytów obszar wiejski

Bory, Płotowo, Płotówko, Pustkowie Rekowskie, Rekowo.
07.02.2023   08:00 - 14:00

Koczała gmina wiejska

Łękinia od 1 do 5, 5/A, 5A, od 6 do 14, od 21 do 24, 26, 27, od 29 do 31, 32A, od 33 do 36, od 38 do 44, 44B, 44C, 47, 26, 58/4, 96/2, Łękinia-13 (GPO).
07.02.2023   08:00 - 14:00

Kołczygłowy gmina wiejska

Radusz od 21 do 23, 23/B, 24, 25, 25/A, 26, 26B, od 27 do 29, od 31 do 40, 113/1, 115/2, 119/3, 127, 138/1, 139/3, 145.
09.02.2023   09:00 - 13:00

Miastko obszar wiejski

Zadry od 5 do 7, 183/4.
06.02.2023   08:00 - 12:00

Studzienice gmina wiejska

Osława-Dąbrowa od 1 do 3, 3A, 4, 4 A, od 5 do 8, 8A, 8B, od 9 do 12, 12A, 13, 14, 14 B, 14A, 16, od 18 do 21, 21A, od 22 do 27, 27A, 29, 29A, 30, 31, 39, 188/1, 241/1, 44/1.
08.02.2023   08:00 - 13:00

Trzebielino gmina wiejska

Trzebielino ulice Leśna od 1 do 5, 7, 9, 11, Pomorska od 1 do 5, 7, 9, Zielona 1, 2, 6 59, 65.
07.02.2023   09:00 - 12:00
Zielin ulica Słoneczna 4/A , .-41/2, 140/5, 140/6, 39/6, Zielin 73.
14.02.2023   09:00 - 14:00

Region Człuchów

Czarne obszar wiejski

Krzemieniewo od 1 do 9, 9/A, 10, 14, 17, 112, Krzemieniewo-42 .
07.02.2023   08:00 - 14:00
Krzemieniewo od 1 do 9, 9/A, 10, 14, 17, 112, Krzemieniewo-42 .
08.02.2023   08:00 - 14:00

Region Drawsko Pomorskie

Czaplinek obszar wiejski

Czarne Małe , 119/1.
08.02.2023   08:00 - 12:00

Drawsko Pomorskie miasto

Drawsko Pomorskie ulica Kłosy od 2 do 5, od 7 do 10, 10a, 11, 12, 14, 18.
07.02.2023   09:00 - 12:00

Drawsko Pomorskie obszar wiejski

Ostrowice 69, 70, 70 B, 70A, 71, 32/6, Szczytniki 1, 2, od 4 do 6, 8.
09.02.2023   09:00 - 12:00

Mirosławiec miasto

Mirosławiec , 034-335/2 , 335/4.
08.02.2023   09:00 - 13:30

Mirosławiec obszar wiejski

Kosiakowo , 45/2, Polne 2.
08.02.2023   09:00 - 13:30

Połczyn-Zdrój obszar wiejski

Słowianki 3, PALAC.
09.02.2023   09:00 - 12:00

Złocieniec obszar wiejski

Cieminko 20, Dobrosław 1, 3, Płocie od 3 do 5, od 7 do 10, 12, 13, 65/6, Szczycienko 2, 5, 7, 8, 10, 11, Szczycienko-89.
09.02.2023   09:00 - 12:00

Region Kołobrzeg

Rymań gmina wiejska

Kinowo .
06.02.2023   08:00 - 14:00

Region Koszalin

Biesiekierz gmina wiejska

Biesiekierz 13, od 54 do 57, od 90 do 103, 105, od 109 do 112, 114, 114/4, SK/7, 66/5.
10.02.2023   08:00 - 14:00

Koszalin gmina miejska

Koszalin ulice Lubuszan 1, od 3 do 7, Połczyńska garaż, GARAŻ, 0022-247/16, 022-247/3, 022-247/8, Słowiańska 13, 15, 15"A", 17, 17A, 18, 19 C, 19A, 19B, 19C, 0023-25/26, Wenedów 1, 1C, 2, 2A, 653/1, 0022-653/5, 653/4.
09.02.2023   08:00 - 14:00

Mielno Mielno

Chłopy ulica Jeżynowa 1, 7 , 102/40, 102/41, 105/12, Sarbinowo ulice Jantarowa 1, 10, 53/3, Kapitańska 3, 7, 54/5, Łąkowa 1, 4, 6, 6A, 321/5, Polna 7, 9, 11, 21, 324/11, 324/8, DZ. 324/10, DZ. 58/31, DZ. 58/32, Sarbinowo-58/33 , 151, 58/27, Sarbinowo-58/26.
07.02.2023   08:00 - 14:00
Sarbinowo ulice Bałtycka 4, 392/25, Południowa 2, 388/17.
08.02.2023   08:00 - 14:00

Polanów obszar wiejski

Sowinko 7.
10.02.2023   08:00 - 14:00

Sianów obszar wiejski

Sowno 1, 1A, 1B, od 2 do 16, b.d..
10.02.2023   08:00 - 14:00

Region Lębork

Cewice gmina wiejska

Okalice 14, 15, Popowo 1/A, 1/b, 1D, 2, 2B, 2C, 12, 13/a, 14, 72/2, 73/9, 88/3.
06.02.2023   10:00 - 14:00
Unieszyno od 9 do 12, 12A, 13, 15, 15b, od 16 do 24, T, 101, 111, 138/1, 99/4.
08.02.2023   08:00 - 14:00

Czarna Dąbrówka gmina wiejska

Otnoga , 114/1, 135/2, 135/5, Zawiat od 1 do 7, 7/A, 8 B, 8/C, 9L, 10, T, 114/2, 114/3.
07.02.2023   08:30 - 14:00
Czarna Dąbrówka , 170/6, Kleszczyniec 5, 5 A, 6, 6/A, 6/b, od 7 do 10, od 12 do 17, od 19 do 27, 28/1, 29, 29/A, od 30 do 35, 35/A, od 36 do 38, od 42 do 45, 45/9, 46, 47, 47 A, od 48 do 50, 52, 55, 58, 59, 62, 64, 68, T, 117/1, 170/11, 170/19, 170/21, 170/9, 189/3, 191/8, 295/2, 70, Kleszczyniec-170/4, Połupino od 1 do 3, od 5 do 10, 40, 42.
09.02.2023   08:30 - 14:30

Łeba gmina miejska

Łeba ulica Aleja św. Mikołaja 11, 374/7.
05.02.2023   08:00 - 14:00

Nowa Wieś Lęborska gmina wiejska

Darżewo , Pogorzelice 11, 11 B, 11/1, 11/9, 11/A, 12, 12/a, 14, 14/B, 15, 15/B, 15/C, 16, 16/B, 17, 17/A, 17/b, od 19 do 21, 21/D, 21/G, 21a, 21D, 21H, 22, 23, 32, od 49 do 51, 204, T, 165, 167/25- 167/29, 289/8, 352/2.
09.02.2023   08:30 - 14:00

Region Słupsk

Dębnica Kaszubska gmina wiejska

Krzynia 4, 5, 5/A, 5m A, 6, 6/a, 7, 9, 9/B, od 10 do 12, 14, 15A, 15B, 15C, 15D, od 16 do 18, 18/A, 19, 19/A, 20, 21, 27/B, 29/A, 31, 43B, 43E, 43F, 43i, 50, 263, 16/14, 262, 264, 266, 267, 282, 384, 388, 8/11, 8/13, 8/22, 8/23, 8/26, 8/30, Łysomice 1, 1/A, 1/B, 1/C, 1/D, 2, 3, 4/A, 4/B, 5, 43/3, 95/14.
10.02.2023   08:00 - 14:00

Kobylnica gmina wiejska

Kwakowo ulice Cicha 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, Słupska 3, 3/A, 5, 14, 16, 18, 20, 20/A, 22, 24 , 99/2.
10.02.2023   08:00 - 14:00
Kwakowo ulice Cicha 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, Słupska 3, 3/A, 5, 14, 16, 18, 20, 20/A, 22, 24 , 99/2.
10.02.2023   08:00 - 14:00

Sławno gmina wiejska

Wrześnica 1, 1A, 2, 2/A, 2/B, 2/C, 2/D, 3, 3/A, 5, od 7 do 9, 9/A, 10, 10/A, 10B, 11, 11A, od 12 do 18, 18/A, 19/A, 20, od 23 do 26, 26C, 27, 27/A, 27/b, 34 A, 96, 109, 109/B, 109A, 109B, 110, 111, 112/A, od 113 do 115, od 117 do 125, 126/A, 126/B, od 127 do 131, 195, 243, 253/1, 259, 289/3, 417.
07.02.2023   08:00 - 14:00

Słupsk gmina miejska

Słupsk ulice Stanisława Żółkiewskiego od 7 do 16, 16/A, od 54 do 64, Władysława Łokietka .
09.02.2023   08:00 - 14:00

Ustka gmina wiejska

Dębina ulica Klifowa od 2 do 4, 7, 8, 13, 14, 16 , dz. 80/19, Poddąbie ulice Bukowa 1, Jałowcowa 1, Plażowa 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 28, Promenada Słońca 4, 6, 114, Słoneczna od 3 do 8, Sosnowa od 1 do 12, 15, 15/A, 16, 18, Wakacyjna 10, Wczasowa od 2 do 7, 7/A, 8, od 10 do 17, 19, 21 , 241, 243.
08.02.2023   08:00 - 14:00
Dębina , 103/48.
10.02.2023   09:00 - 14:00

Region Szczecinek

Biały Bór obszar wiejski

Drzonowo od 27 do 35, od 50 do 53, 56, KOL., PKP, 0123-60/6, Drzonowo-60/1, DZ. 36/1.
07.02.2023   09:00 - 14:00

Borne Sulinowo obszar wiejski

Jeleń 1, 4, 4C, 5, 5 A, od 6 do 10, 10 A, 10A, 11, 11 A, 11A, 12, 12 A, 12A, 13, 13 A, od 14 do 18, od 20 do 24, 24C, 25, od 27 do 32, 32 A, 33, 34, od 37 do 41, 43, od 45 do 47, 118, 111/5, 117/14, 118/24, 16/3, 371, 50/4,51/8, 51/4, 51/5, 54/5, 6/3, Dz. 100/3, dz. 111/11, DZ. NR 39/5, Jeleń 0107-117/8, Jeleń-117/15, Jeleń-371/1, Jeleń-4/1, Jeleń-5/2, Jeleń-51/2, Jeleń-99/7, Jelonek od 1 do 7, dz. 4, Jelonek-17, Jelonek-28, Przyjezierze 1, 1c, 2, 3, 3A, od 4 do 14, 17, 20, 25, DZ. 7, 0109 -69, 114, 115/5, 115/7, 41, 5/6, 67, 7/16, 7/2, 7/23, 7/28, 7/38, 7/4, 7/40, 7/6, b.d., DZ. 118, dz. 7/13, dz. 7/18, dz. 7/25, dz. 7/27, dz. nr7/15, Przyjezierze-115/4, Przyjezierze-38/1, Przyjezierze-41/1, Przyjezierze-7/19, Przyjezierze-7/5.
06.02.2023   08:00 - 09:00
  13:00 - 15:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Młynary miasto

Młynary ulice Dworcowa 42, 59, 61, 63, 65, 67, 67/2, Kolejowa od 1 do 3, --31/4, Osińskiego 18, Staszica od 1 do 6.
06.02.2023   09:30 - 12:00

Młynary obszar wiejski

Kwietnik od 31 do 34, 25/2.
08.02.2023   08:30 - 13:30

Region Iława

Zalewo miasto

Zalewo ulice Piaskowa 1, 3, 8, 13, 1-172/2, Sienkiewicza 2, 2A, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 6B, od 7 do 9, 9A, 10, 10A, 11, 11A, 12, 13, 13A, 13B, 13C, od 14 do 16, 18, 20, 20A, od 21 do 24, 26.
07.02.2023   07:30 - 08:30
  16:00 - 18:00

Zalewo obszar wiejski

Gubławki od 1 do 6, 8, 9, ., 22-126/50, 22-135/107, 22-135/116, 22-135/120, 22-135/126, 22-135/160, 22-135/168, 22-135/6, Wieprz , 22-135/127.
06.02.2023   08:00 - 14:00
Bajdy , 1-426.
07.02.2023   07:30 - 08:30
  16:00 - 18:00
Wielowieś 5, 5A, od 7 do 10, 13, 14, 16, 19, 21, 21 A, 21-33/1.
08.02.2023   08:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Stary Dzierzgoń gmina wiejska

Stary Dzierzgoń 52.
06.02.2023   08:00 - 14:00

Region Lidzbark Warmiński

Dobre Miasto obszar wiejski

Stary Dwór 17A, 18, 18B, 18E, 18F, 18H, 18I, 18K, 18L, 18Ł, 18M/A, 18N, 18U, 18W, 18ZC, 18ZE, 18ZG, 18ZH, 18ZI, 18ZJ, 44, 12-124/11, 12-124/13, 12-124/15 (GPO), 12-124/18, 12-124/27, 12-124/28, 12-124/29, 12-124/30, 12-124/31, 12-124/32, 12-124/33, 12-124/34, 12-124/36, 12-124/39, 12-124/40, 12-124/43, 12-124/7, 12-484, DZ/23/14.
06.02.2023   08:00 - 14:00
Barcikowo 37.
09.02.2023   09:00 - 12:00
Nowa Wieś Mała , 8-272/79.
09.02.2023   07:30 - 14:30
10.02.2023   07:30 - 14:30

Jeziorany obszar wiejski

Kramarzewo 2, Olszewnik 1, 2, od 5 do 13, 15, 17, 18, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 37, 45, BN, 12-103, 12-105/1, 12-86/15, 12-86/14, 12-85/11, 12-85/10, 12-86/18, 12-96/6, dz. 96/4, dz. 96/5.
08.02.2023   08:00 - 10:00

Kiwity gmina wiejska

Rokitnik od 11 do 13, 23.
06.02.2023   09:00 - 12:00

Lidzbark Warmiński gmina miejska

Lidzbark Warmiński ulica Żytnia , 10-101, 30-47/2, 47/5, 11-123, 124, 10-86/6, 99/2, 101.
07.02.2023   08:30 - 11:00

Lidzbark Warmiński gmina wiejska

Redy 1, 1a, 3, 3A, 24, Wielochowo 23, 24, 24A, 25, 26, 29, 33, 17-3/11, 17-3/16, dz. 2/11.
07.02.2023   08:00 - 10:00

Region Malbork

Malbork gmina miejska

Nowa Wieś 10.
10.02.2023   08:00 - 13:30

Stare Pole gmina wiejska

Krzyżanowo 8A.
09.02.2023   09:00 - 12:00

Stegna gmina wiejska

Bronowo od 1 do 5.
07.02.2023   08:30 - 13:30

Sztum miasto

Sztum ulice Na Wzgórzu 4, Pieniężnego 3.
08.02.2023   08:30 - 13:30

Sztum obszar wiejski

Sztumska Wieś 32, 33A, 77, Sztumska Wieś , 55/1.
07.02.2023   08:00 - 14:00
Nowa Wieś 27 B, 27 C, 27 D, 27F, 27H, od 30 do 35, 35A, Nowa Wieś 31 A, 32B, 85,81,100, 93/8.
07.02.2023   12:30 - 14:00

Sztutowo gmina wiejska

Kąty Rybackie ulice Polna 36, 40, -72/1, Rybacka 17, Zaciszna 8, Kobyla Kępa 37, --22/1.
09.02.2023   08:00 - 14:00

Region Olsztyn

Dywity gmina wiejska

Dywity ulice Grzybowa 23, od 25 do 28, od 30 do 32, 34, 36, 38, Jeżynowa 2, Nad Stawem 5, Polna 17, 19-21, 22, 22.., 22?, 22A, 22C, 22E, 22F, 22G, 22H, 22L, 5-80/51, 80/55, DZ. 5-114/7.
09.02.2023   10:30 - 15:00

Olsztyn gmina miejska

Olsztyn ulica Na Skarpie 11, 11A.
07.02.2023   08:00 - 10:00
Olsztyn ulice Ernsta Wiecherta 1, Ludwika Zamenhofa od 2 do 4, 7, 8, 8-10, 10, 10-12, 12, Mieczysława Orłowicza 4 A, Tadeusza Kościuszki 19A.
07.02.2023   08:00 - 12:00

Purda gmina wiejska

Kaborno 63, 64.
07.02.2023   09:30 - 16:00

Region Ostróda

Grunwald gmina wiejska

Stębark od 9 do 11, 13, 13A, 15A, od 17 do 19, od 21 do 23, 24a, 24B, od 25 do 31, 34, 39, 144/3, 17-255/16.
07.02.2023   08:30 - 14:00
Stębark od 9 do 11, 13, 13A, 22, 23, 24a, 24B, od 25 do 31, 34, 39, 144/3, 17-255/16.
09.02.2023   08:00 - 14:30

Morąg miasto

Morąg ulice Łąkowa , 2-510/43, Modrzewiowa , 2-517/13, 2-517/28, Sosnowa , 2-517/11, 2-517/16, 2-517/31, 2-517/7, Świerkowa , 2-514/21, 2-517/9,2-517/10 .
08.02.2023   08:30 - 13:30

Olsztynek obszar wiejski

Mierki 61B.
09.02.2023   09:00 - 13:00

Ostróda gmina wiejska

Glaznoty 36, 38, 39, 43, 46, 211/11, 8-211/20, Wólka Klonowska od 1 do 3, Wygoda 2, 37.
10.02.2023   08:00 - 13:00
Glaznoty 36, 38, 39, 43, 46, 211/11, 8-211/20, Wólka Klonowska od 1 do 3, Wygoda 2, 37.
10.02.2023   08:00 - 13:00

Stawiguda gmina wiejska

Zielonowo 1, 1A, 2, 4, 5, 7, 7A, od 9 do 12, 14, od 17 do 22, 24, 25, 30, 38, 54, 74, 84, 231, 0003-386/12, 0003-386/10, 3-382/10, 3-382/4, 3-382/5, 3-382/6, 3-382/7, 3-382/9, 3-386/8, 3-386/9, 3-393/12, 3-411/3, 383/15, 383/4, 3-830/2, 391/1, 391/2, 391/4, 391/5, 391/6, 405/2, 407, 408/1, 424/10, 424/9, 656, 658, 661, 664, 667, DZ. 407/7, TL/Zielonowo 6.
09.02.2023   09:00 - 13:00

Region Szczytno

Biskupiec obszar wiejski

Kamionka 16, ośw.uliczne.
08.02.2023   12:30 - 13:30

Kozłowo gmina wiejska

Szymany od 1 do 4, od 6 do 10, 12, 15, 16, 16A, 17, 50A, 22-2, 22-47/2, Ważyny 1, 1A, 2, od 4 do 6, od 9 do 11, 11a, 12, 14, 17, 18, 22, 23, od 25 do 27, ., 145/2, Zaborowo 27.
08.02.2023   12:30 - 13:30
Sarnowo 81, 87.
09.02.2023   09:00 - 11:00

Nidzica obszar wiejski

Kanigowo 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 5, 5B, od 6 do 9, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 14B, 14C, 15, od 18 do 20, 22, 24, 24 A, 25, 26, 27B, 27C, od 29 do 36, 47, 0-217/5, 118/2, 79/6, 9-104/2, 9-101/1, 9-116/4, 9-164, 9-214, 9-74/6, 9-82/2, 9-82/5, 9-82/7, dz. 74/6, dz. 9-162, ośw.uliczne, Siemiątki 1, 2, 3 B, 4A, 5, 7, 7A, 9A, 27-39/4, 27-44/2, 27-44/4 27-45/2, dz. nr 19/2.
08.02.2023   09:30 - 11:30
Kamionka 4, 6, 7a, od 8 do 10, 12, 14 A, 15, 17, 18, 20, 8-60/7, 8-87/3, działka 91/1.
08.02.2023   12:30 - 13:30

Szczytno gmina miejska

Szczytno ulice Klasztorna od 1 do 7, od 10 do 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 28A, 34, 36, 2-79/17, 74/4, 79/10, 79/8, Lemańska , 2-86/1 (GPO), Michała Drzymały 3, od 5 do 7.
07.02.2023   08:00 - 12:00

Szczytno gmina wiejska

Lipowa Góra Wschodnia , 10-141/2, dz. 10-141/1.
07.02.2023   08:00 - 12:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Ciechanów gmina miejska

Ciechanów ulica Wojska Polskiego 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97/A, 99, 101, 103, 103/1, 109.
06.02.2023   09:00 - 12:00
Ciechanów ulica Tomasza Klonowskiego 9/d.
10.02.2023   08:00 - 12:00

Pułtusk miasto

Pułtusk ulica Przemiarowska 21/A, 106/3.
07.02.2023   08:00 - 12:00

Pułtusk obszar wiejski

Pawłówek , 119, 78/9.
09.02.2023   08:00 - 12:00
Białowieża 79, 88, Olszak 5.
09.02.2023   10:00 - 14:00

Region Gostynin

Gąbin obszar wiejski

Nowe Wymyśle 1.
08.02.2023   11:00 - 13:30

Pacyna gmina wiejska

Anatolin 6/dz., 7, 9.
08.02.2023   08:30 - 12:30

Słubice gmina wiejska

Juliszew ulica 23 Maja 20, 67 10 B, 16, 20A, 81, Juliszew-67/1, Juliszew-81, Leonów od 13 do 15, Leonów-180/2, Sady 10.
08.02.2023   11:00 - 13:30

Region Kutno

Kutno gmina wiejska

Raciborów 5, 6, od 9 do 11, od 13 do 18, 20, 21, 23, od 25 do 27, 27/A, od 28 do 30, 30/A, 30/B, od 31 do 33, 33/A, 34, 35, 40, 42, 52, 180/2, 26/3.
08.02.2023   08:00 - 15:00
Boża Wola 43, 44, 46, 48, Nowa Wieś 74, 77, 81.
10.02.2023   09:00 - 14:00

Region Mława

Działdowo gmina wiejska

Grzybiny 38, 39.
06.02.2023   08:30 - 14:30

Grudusk gmina wiejska

Zakrzewo Wielkie od 28 do 31, 37.
10.02.2023   08:00 - 12:00

Lidzbark obszar wiejski

Bełk 33, 34, 1/5, Jamielnik ulica Władysława Reymonta 38, 38/a, od 39 do 41, od 46 do 48, 48/A, 49, od 51 do 53, 55, 56, 58, 58/B, 75, 77, 77/a, 79/D, 79/G, 518/S 37B, 38B, 38C, 45, 49, 50, 57, 71/E, 73, 73A, 74, 75, 76/A, 78B, 79, 79A, 175/19, 203/5, 204/3, 232/1, 233/1, 253/4, 253/9, 253/10, 257/4, 53/1, 8, 98, Jamielnik-253/2, Jamielnik-50/1, Klonowo 39B, Nowy Dwór .
06.02.2023   08:00 - 15:00

Rybno gmina wiejska

Rybno ulice Kolonia od 1 do 4, 6, 6A, 9, 12, 14, 19, od 24 do 27, 27A, od 28 do 32, 37, Rybno-231/7, Letniskowa 39, Lubawska , 374/2, Ogrodowa 10 23, 1198, 222/2.
07.02.2023   09:00 - 14:00

Wieczfnia Kościelna gmina wiejska

Chmielewo Małe 0, Chmielewo Wielkie , Grądzik , Grzebsk 23, Zakrzewo Wielkie 26, od 32 do 35, 42.
10.02.2023   08:00 - 12:00

Region Płock

Bielsk gmina wiejska

Goślice 59, 62, 63, 73/2.
10.02.2023   09:00 - 13:00

Bodzanów gmina wiejska

Bodzanów ulica Feliksa Grabowskiego 5, Chodkowo ulica Bankowa , Chodkowo-Działki ulice Długa 115, Feliksa Grabowskiego 7, Polna , Wschodnia 7, 9, 14, 17, 21, Chodkowo Działki-133/2.
06.02.2023   08:20 - 13:00
Niesłuchowo , 88/1.
08.02.2023   09:00 - 14:00

Brudzeń Duży gmina wiejska

Siecień 86, Siecień-93/2, Siecień-93/3.
09.02.2023   08:00 - 14:00

Radzanowo gmina wiejska

Dźwierzno 16, 17, od 25 do 27, dz. 112/4.
14.02.2023   08:00 - 14:00

Słupno gmina wiejska

Bielino ulica Radosna 38, 39/a, 40A, 41, 216/1, Rydzyno 23, 26, 27, 29, 30, 35/B, S-484, 305, 324/1, Wirgnia .
06.02.2023   09:00 - 13:00
Cekanowo ulice Mazowiecka 1, 2, 2B, od 3 do 8, 9A, 10, 13, 15, S-730, 288, 335/1, 347, 35, Cekanowo-344, dz. 329/3, Wiejska 31A , dz. 329/3, dz. 335/5.
07.02.2023   09:00 - 13:00
Miszewko Strzałkowskie 1, 21/c, S-722, 231/2, Miszewko-Stefany 1B, 28, 34.
08.02.2023   09:00 - 14:00
Słupno ulice Baśniowa 10, Młynarska 11, 301/19, 301/7, Smocza 1, 1a, 11, 16, 18/A, 20, 20 A, 301/10, 301/17, 301/2, 301/35, 301/41, 301/55, Słupno-301/15, Słupno-301/21, Słupno-301/32, Słupno-301/37, Zielna 15 , 301/39, Słupno-301/16, Słupno-544/5.
15.02.2023   09:00 - 12:00

Stara Biała gmina wiejska

Brwilno ulica Żurawinowa 3, 5 , Brwilno-58/15.
15.02.2023   09:30 - 14:30

Region Płońsk

Nowe Miasto Nowe Miasto

Grabie 4, 9, 48B, 75, S-48, 103, 104, 155/6, 28, 31/9, Miszewo Wielkie 37, 42, 46, 47, 394/3.
09.02.2023   08:00 - 14:30

Płońsk gmina miejska

Płońsk ulica Nadrzeczna 5/A, 6, 8.
06.02.2023   08:30 - 11:30
Płońsk ulica Nadrzeczna 5/A, 6, 8.
06.02.2023   08:30 - 11:30
Płońsk ulice Letnia 4, 6, Wiosenna 4, 5, 7, 11.
06.02.2023   11:30 - 13:30

Płońsk gmina wiejska

Brody , 94/29.
07.02.2023   08:00 - 12:00

Świercze gmina wiejska

Świercze , 23/68, Świerkowo 1, 2, 2B, 3, od 5 do 7, 7/A, 7/B, Świeszewo 14.
07.02.2023   08:15 - 14:45

Region Sierpc

Drobin obszar wiejski

Świerczynek 1, od 13 do 15, 17.
14.02.2023   08:00 - 15:00
Świerczynek 1, 13.
15.02.2023   08:00 - 15:00

Glinojeck obszar wiejski

Wkra od 37 do 39, 42, 43, 44A, 45, 39/3.
09.02.2023   08:30 - 15:30

Raciąż gmina wiejska

Budy Kraszewskie 39, Pólka-Raciąż 20.
08.02.2023   08:00 - 14:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Bobrowo gmina wiejska

Kruszyny Szlacheckie 13.
06.02.2023   08:00 - 14:00

Brodnica gmina miejska

Brodnica ulica Boczna 25A, 27, 30A, 40, 46, 50, 58, 60, P-Z, 42/2, 42/6, 43/3, 43/5 , 30.
06.02.2023   08:00 - 14:00

Brodnica gmina wiejska

Karbowo ulica Olsztyńska 64 A, 70A, 70C, 74, 442/14, 443/38, 443/41, 443/6 , 443/36.
07.02.2023   08:00 - 13:30

Jabłonowo Pomorskie miasto

Jabłonowo Pomorskie ulice Grudziądzka 17, Przemysłowa .
08.02.2023   08:00 - 16:00

Jabłonowo Pomorskie obszar wiejski

Jabłonowo-Zamek od 1 do 5, 5/A, 6, od 9 do 11, 13A, 30, 64.
08.02.2023   08:00 - 16:00

Region Grudziądz

Grudziądz gmina miejska

Grudziądz ulica Mieszka I 11, 13, 15, 0010-1/69 (GPO), 0010-1/79 (GPO).
06.02.2023   07:30 - 12:30

Grudziądz gmina wiejska

Ruda 19, 19a, 19B, 27, 28, od 32 do 34, 34A, 39, 81, 83, 84, 86, 87, 0016-62/15 (GPO), 125/4, 132/9, 63/11, 63/15.
04.02.2023   08:00 - 17:00
Brankówka 15 B, 15A, od 16 do 19, 183/3.
07.02.2023   08:00 - 12:00
Ruda 35, 35E, 0016-181/26 (GPO), 181/7.
07.02.2023   08:30 - 12:30
Węgrowo , 120/10, 120/17.
08.02.2023   09:00 - 16:00

Książki gmina wiejska

Brudzawki 31, 32, 35, 36, 38, 62.
07.02.2023   09:30 - 14:00
Osieczek 85, 87, 102, 103, 106.
08.02.2023   09:30 - 14:00

Lisewo gmina wiejska

Drzonowo od 4 do 6, 0004-159/2 159/3, Kornatowo 70, Lisewo ulice Boczna 1, 2, Mikołaja z Ryńska 52, 52A, Wybudowanie Wąbrzeskie 15, 16, 18, od 24 do 28, 28A, 29, 30, 32, 33 , Strucfoń 1, 3, 4, od 6 do 12, od 14 do 19, od 23 do 28, 12/3, 123/1, 37/4, 5/2.
06.02.2023   09:00 - 14:00
Kornatowo 1, 46, 48, 54, 60, 60A, 61, 62, od 64 do 66, 68.
07.02.2023   09:00 - 13:00
Drzonowo od 4 do 6, 0004-159/2 159/3, Kornatowo 70, Lisewo ulice Boczna 1, 2, Mikołaja z Ryńska 52, 52A, Wybudowanie Wąbrzeskie 15, 16, 18, od 24 do 28, 28A, 29, 30, 32, 33 , Strucfoń 1, 3, 4, od 6 do 12, od 14 do 19, od 23 do 28, 12/3, 123/1, 37/4, 5/2.
09.02.2023   09:00 - 14:00

Płużnica gmina wiejska

Płużnica 42/c, 60A, 60C, 60D, 61, 61A, 62, 62A, od 63 do 65, 67, 67B, 67D, 68, od 78 do 81, od 83 do 85, 85A, 86, 87, 89, 91, 92, 94, 96, od 100 do 102, od 104 do 106, od 108 do 111, 150/2, 220/10 220/14, 262/3, 357.
07.02.2023   08:00 - 16:00

Ryńsk gmina wiejska

Czystochleb 1, 1A, od 3 do 6, 7F, 8B, 22, 22A, 23, 24, 26, 27, 29, 29A, 41, 44, 48, 48a, 50, 93F, 94, 94A, 105, 111, 113A, 118, 119C, 106/1, 126/2, 158/20, 158/21, 31/9, 36/5, 392, 398/3, 416/4, 416/7, 416/9, 421/5, 421/7, 425/1, 8, DZ 390/1, Młynik od 1 do 3, 4A, od 8 do 11, 56/7, Myśliwiec 72, Wałycz ulice Jęczmienna 3, 11, 15, 19, 21, 21B, 22, 25, 224/3, Owsiana 4, 8, 17, 203/11, Pszenna 11, 18, 203/4 7, 58, 60, 63, 67, 73, 214/12, Wałyczyk 3, 6, 7, 11, 11A, od 13 do 15, 17A, 18, 23, 24B, 25, 26, 26A, 27, 22/1, 36, 5/5, 6/2, 80/8, 82/4, 82/5.
06.02.2023   08:30 - 14:00
Pływaczewo 65, 74, 75.
10.02.2023   09:30 - 14:00

Stolno gmina wiejska

Paparzyn 17, 34, 45, 53, 119, 211.
08.02.2023   09:00 - 12:30

Wąbrzeźno gmina miejska

Wąbrzeźno .
06.02.2023   08:30 - 14:00

Region Radziejów

Aleksandrów Kujawski gmina wiejska

Opoki 1, 2, 5, 48, 49, od 52 do 54, od 56 do 58, 69, Podgaj 63, 64, 67, 68, Podgaj -375/5 (GPO), Podgaj-430, 431.
07.02.2023   08:30 - 15:00
Opoki 1, 2, 5, 48, 49, od 52 do 54, od 56 do 58, 69, Podgaj 63, 64, 67, 68, Podgaj -375/5 (GPO), Podgaj-430, 431.
07.02.2023   08:30 - 15:00
Stawki ulice Aleja Marii Danilewicz-Zielińskiej 2, 15, 17A, 19a, 19A, 21, 21A, 23, 34, 38, Kochanowskiego 1, 5, 9, Miodowa 5, 84, stacja.
08.02.2023   08:00 - 15:00

Ciechocinek gmina miejska

Ciechocinek ulice Mikołaja Kopernika 1, 2, 2a, Plac Gdański 1, Poprzeczna 1, 3, 5, Romualda Traugutta , Tadeusza Kościuszki 19, Ciechocinek-715/1 , Tężniowa 1, 3, 5, 5A, 7, Wołuszewska 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14A, Zdrojowa 2, dz. 176/5, Żelazna .
07.02.2023   07:30 - 11:00
 07:30 − 08.02.2023 18:00

Dobre gmina wiejska

Bronisław 8, 9, od 12 do 15, 17, 18, 356.
09.02.2023   10:00 - 11:30
Bodzanowo 7, 22, 23, 27.
10.02.2023   10:00 - 11:30
Bodzanowo .
10.02.2023   12:00 - 14:30

Izbica Kujawska miasto

Izbica Kujawska ulica Toruńska 28, 30.
08.02.2023   10:00 - 11:30

Izbica Kujawska obszar wiejski

Gogoły , Śmieły 19, 21.
06.02.2023   10:00 - 13:00
Błenna 21, 23, Błenna A 24.
06.02.2023   08:30 - 14:30
Błenna 31, 36, 38, 46, Błenna A 32, 40.
06.02.2023   08:30 - 14:30
Augustynowo 17, 18, 23, 24, 25A, 26, 27, 27A, 28, 28A, od 29 do 33, 35A, 36, Augustynowo-199/11 , Augustynowo-199/12, dz. 59, Sokołowo , Sokołowo -18/4 (GPO).
08.02.2023   10:00 - 11:30
Błenna 9, 12, 19, Błenna A 8, 10.
08.02.2023   08:30 - 13:30
Kazimierowo , Kazimierowo-253/1 , Podhulanka 7, 8, Kazimierowo-243/5, Kazimierowo-325/1 , Ślazewo , Ślazewo--.
09.02.2023   11:00 - 14:00
Kazanki 2, 4, 6.
09.02.2023   08:30 - 14:30

Koneck gmina wiejska

Żołnowo 29, 31, 33, 37, 38, 42.
10.02.2023   09:00 - 11:00

Lubraniec obszar wiejski

Biernatki od 1 do 8, 10, 11, od 13 do 20, 97/1, Biernatki--, Biernatki-91/3 (GPO), Koniec 11, 42.
06.02.2023   08:00 - 14:00

Osięciny gmina wiejska

Krotoszyn 14, 15, od 17 do 19, 21.
07.02.2023   08:30 - 14:30
Borucin 94, Borucinek od 8 do 12, 70, Osięciny ulice Kościuszki 3, dz. 509/2, Stacja PKP 2, 4, 8, Włocławska 3 , Osięciny-510/11, 510/12, Osięciny-510/20, Osięciny-512/11 , Samszyce od 1 do 4, 4A, 5, 6, 8, 9, 10A, 26, Samszyce-1/8 (GPO).
09.02.2023   10:00 - 14:00

Radziejów gmina wiejska

Broniewek od 1 do 5, od 8 do 12, od 14 do 19, 21, ---14/2 (GPO), ---14/3 (GPO), dz. 24/1, Płowki od 1 do 4, 4A, 5, 5A, od 6 do 8, 8A, od 9 do 13, 13A, Płowki -88/3 (GPO).
08.02.2023   10:00 - 14:00

Zakrzewo gmina wiejska

Kolonia Bodzanowska od 1 do 3, 5, 6, 8, 9, od 11 do 13, 17, 23, od 28 do 31, 34, 182/1.
10.02.2023   10:00 - 11:30
Kolonia Bodzanowska 67, 69.
10.02.2023   12:00 - 14:30

Region Rypin

Brzuze gmina wiejska

Kleszczyn 51, 53, od 55 do 57, 57 A, 202, Przyrowa 28.
06.02.2023   10:00 - 13:00
Mościska , 38/19, 38/21, 38/22, 38/24, 38/28, 38/34, 38/37, 38/36, 38/38, 38/40, 38/44, 38/7.
09.02.2023   08:30 - 12:30

Czernikowo gmina wiejska

Steklinek 48A, 49, 51A, 52, 225/11.
08.02.2023   08:00 - 11:00

Kikół gmina wiejska

Kikół-Wieś 87.
06.02.2023   08:00 - 10:00
  13:00 - 15:00
Hornówek 33.
08.02.2023   08:00 - 11:00
Lubin od 3 do 8, 83, dz. 424/1.
08.02.2023   08:30 - 14:00
Jarczechowo od 11 do 15.
06.03.2023   08:00 - 14:00

Lipno gmina wiejska

Złotopole od 2 do 5, 8, 8A, 8B, od 45 do 48, 48A, od 49 do 53, 53A, od 54 do 58, 58A, 59, 60, od 62 do 68, 71, 72, 74, 74A, od 75 do 78, od 80 do 85, od 87 do 98, 100, 102/A, od 103 do 107, 151/2, 226, 233/3, 26/4, 30/7, 48/10, 53/4, 79/4, 83, 90/3, 90/6 90/7, 94, 98, 99/1, DZ. 14/7, DZ. 209/1 , DZ. 309, Złotopole-209/1 , Złotopole-90/2 (GPO).
06.02.2023   08:00 - 10:00
  13:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Grabiny 39.
09.02.2023   08:30 - 14:00
Okrąg od 17 do 22, 22A, 23A.
10.02.2023   08:30 - 12:00
Jankowo 1, 2, od 5 do 7, 66, 43/4, 51/4.
06.03.2023   08:00 - 14:00

Rogowo gmina wiejska

Huta , 163/2, 162/2, 171/5.
07.02.2023   08:00 - 12:00

Rypin gmina miejska

Rypin ulice Józefa Piłsudskiego 73, 73A, 3/4, Mleczarska .
06.02.2023   08:00 - 15:00
Rypin ulica Mleczarska 2B, 3, 4, 4A, 6, 7, od 9 do 12, 14, 15, 15A, ..
07.02.2023   08:00 - 16:00
Rypin ulice Józefa Piłsudskiego 76, 76A, 78, Spacerowa 2, 2D, 4, 11/57, dz. 10/9.
08.02.2023   08:00 - 10:00
Rypin ulice Mławska 46F, 48, 48B, 48C, 55, 57, Strażacka 1, 4 4.
09.02.2023   08:00 - 20:00

Rypin gmina wiejska

Starorypin Prywatny 45, 46, 73, 28/8, Starorypin Rządowy 47.
06.02.2023   08:00 - 15:00
Linne 1, 2, 26, 49, 186/3.
07.02.2023   08:00 - 11:00
Godziszewy od 35 do 41.
09.02.2023   08:30 - 14:00

Skrwilno gmina wiejska

Skrwilno ulice Łąkowa 9, Nowa 8, Rypińska 39A, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 62A, 64, 64A, 64B, 64C, 66, 66 D, 66A, 68, 70, 1132, 233/11, 233/13, 233/15, 233/9, 235/1, 97/1, Targowa 15, 17, 242/2, 242/5, Wąska 1, Zielona .
06.02.2023   10:00 - 16:00

Tłuchowo gmina wiejska

Koziróg Rzeczny 1, od 7 do 9, 26.
10.02.2023   08:00 - 14:00

Wielgie gmina wiejska

Bałdowo 6, od 8 do 11, 13, 14, od 16 do 19, 19a, od 21 do 23, 35.
09.02.2023   08:00 - 11:00
Wielgie ulice Dobrzyńska , 499/3, Klonowa 2, 3, 6, 8, Ogrodowa 50, 52, 54, 351/35, Starowiejska 1.
09.02.2023   11:00 - 14:00
Bętlewo 6, Lipiny od 2 do 4, 6, 6A, od 7 do 9, Tupadły 22, 22A, 23.
10.02.2023   11:00 - 14:00

Region Toruń

Chełmża gmina wiejska

Strużal ulica Chmurna 12, 14, 21/4 , 21/5, 21/9.
07.02.2023   07:30 - 11:30

Kowalewo Pomorskie miasto

Kowalewo Pomorskie ulica Podborek , 272/9.
09.02.2023   10:00 - 15:00

Kowalewo Pomorskie obszar wiejski

Frydrychowo , 272/10, 272/13, 272/18, 272/4, 272/5.
09.02.2023   10:00 - 15:00

Lubicz gmina wiejska

Lubicz Dolny ulice Antoniewo 10, Małgorzatowo od 1 do 3, 3A, 3G, 4D, 5, 5A, 399, Przemysłowa 1, 5C, Wilczy Młyn 1, 1B, 1C, 2, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 4e, 347/9, 349/5, 376 , 415.
06.02.2023   10:00 - 11:00
Krobia ulice Baśniowa 2, 6, 14, 26/3, Hetmańska 25, Misia Uszatka 1, 2, 4, Poligraficzna 38, 40, 40a, 44, 53, Rycerska 24, 56/9, Szlachecka 7, 56/8, Wspólna 19, 21, 59/54, Żwirka i Muchomorka 6, 8, 14, 16, 26/8, 28/7, dz. 26/16, DZ. 28/13 40, .-55/9, 17/10, 26/18, 28/6, 55/8, 56/7, 59/49, 59/51, 59/53, dz. 28/10, Mierzynek ulica Ratownicza 4, 67/59 1, 1/A, 2, 2A, 3, 3B, 4, 5A, 7, 9, 11, 63/5, 67/39, 67/47, 67/53.
06.02.2023  23:00 − 07.02.2023 00:00
Mierzynek ulica Ratownicza 4, 67/59 , 67/39, 67/47, 67/53, 67/58.
09.02.2023   07:30 - 11:30
Grębocin .
09.02.2023   07:00 - 12:00
Grębocin , 11/3, 11/4.
08.03.2023   07:30 - 11:30

Łubianka gmina wiejska

Brąchnowo ulice Trakt Pocztowy 1, 3, Wesoła 11, 18 106.
07.02.2023   08:00 - 13:00

Łysomice gmina wiejska

Papowo Toruńskie ulica Kopernika 48, 57, 422/27 46, 28/31, 28/32, 32/68, 422/18, 28/36, 422/20, 422/21, 422/24, 422/26, 425/1, 425/3, 426/2, 426/3.
06.02.2023   07:30 - 12:30
Kowróz 17, od 19 do 21.
07.02.2023   08:00 - 13:00

Obrowo gmina wiejska

Łążyn 85, 87.
06.02.2023   08:30 - 13:30

Toruń gmina miejska

Toruń ulica Ceramiczna 6, 6C.
06.02.2023   10:00 - 14:30
Toruń ulice Ceramiczna 6E, Szczęsna 5A.
06.02.2023   10:30 - 15:00
Toruń ulica Ceglana 4, 6.
07.02.2023   07:00 - 13:30
Toruń ulica Ceglana 5/7.
07.02.2023   07:30 - 15:00
Toruń ulica Ceramiczna .
07.02.2023   14:30 - 17:00
Toruń ulica Strzałowa 13, 13/I, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 13F, 13I, 13J.
07.02.2023  23:00 − 08.02.2023 01:00
Toruń ulice Ceglana 3, 5/7, Ceramiczna 1, 3, 5, 9, 11/13, Olsztyńska 103, 103A, Szczęsna 1, 1A, Zakątek 24, 24a, od 26 do 28, od 30 do 33, 35, 37.
09.02.2023   07:00 - 12:00

Wielka Nieszawka gmina wiejska

Cierpice ulice Bydgoska 10, 12, Krótka od 1 do 6, Ogrodowa 2, 2/C, 2A, 2B, 4, 6, 8 .
07.02.2023   08:00 - 13:00

Zławieś Wielka gmina wiejska

Czarne Błoto ulice Aleja Orzechowa od 1 do 8, Leśna 18, 20, 42, 44A, 44c, 46, Topolowa 2, 20C, 20D, 22, Wierzbowa 1, od 17 do 19, 19B, 20, 464.
05.02.2023   12:35 - 16:00
Cegielnik ulica Dobrzyńska 11, 165/11, 165/12, 165/5, 76/21, 76/5 20, (dz. 114/4), 165/9, 221, 76/26, 76/31, 76/38.
06.02.2023   07:30 - 11:30
Łążyn 85.
06.02.2023   08:30 - 13:30

Region Włocławek

Bobrowniki gmina wiejska

Winduga 4, 4B.
07.02.2023   09:00 - 12:30
Stara Rzeczna od 2 do 4, 6.
08.02.2023   09:00 - 14:00

Brześć Kujawski obszar wiejski

Brzezie , 72/8.
06.02.2023   09:00 - 13:00
Sokołowo 11.
09.02.2023   09:00 - 14:00

Chodecz obszar wiejski

Pieleszki 53.
06.02.2023   09:00 - 12:30

Fabianki gmina wiejska

Łęg-Witoszyn 4, 19, 19A, 20, 21, 40/6.
07.02.2023   09:00 - 12:30
Lisek 5.
08.02.2023   09:00 - 14:00
Osiek 10, 11, 16.
10.02.2023   09:00 - 12:00
Szpetal Górny ulica Dobrzyńska 14, 17, 25, 29, 45, 47, 49, 57, 59A, 307/14.
10.02.2023   10:00 - 13:00

Włocławek gmina miejska

Włocławek ulica Dobrzyńska 10/C, 10A, 10B, 10D, 12, 14, 18, 20, od 22 do 24, 24A.
10.02.2023   10:00 - 13:00
Włocławek ulice Janusza Korczaka 48, 52, 54, 56, Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 2, 4, 8, 14, 16, Lisia od 4 do 7, 7/C, 7A, 7B, 7d, Prezydenta Stefana Starzyńskiego 30, 32, 34, 36, 38, Stanisława Noakowskiego 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Ziębia 3.
10.02.2023   09:00 - 14:00
Włocławek ulice Leśnictwo Rybnica 1, Osada Rybnica 4A, 4B.
15.02.2023   09:00 - 13:30

Włocławek gmina wiejska

Józefowo 4C, 41, 102/15, Józefowo 42, 42A, 43, OŚW..
15.02.2023   09:00 - 13:30

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2023 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl