Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk

Gdańsk ulice Leszczynowa 49, 49A, 51
22.09.2020   10:00 - 14:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia

Gdynia ulice Okrężna nieparzyste 19 do 31 A, Okrężna parzyste 42 do 66, Kwadratowa nieparzyste 13 do 17, Marzanny 10, Równoległa nieparzyste 7 do 55, Równoległa parzyste 2 do 28
22.09.2020   08:00 - 14:00
Gdynia ulice Sieradzka od nieparzyste 47 do 89, Sieradzka 62, 62 A, 64, Łowicka 41, 44
11.10.2020   08:00 - 15:00

Miasto Rumia

Rumia ulica Świętopełka 29 do 53, 68 do 90, Jagodowa, Malinowa, Północna, Kazimierska 1, 32 do 34, 43 do 47
24.09.2020   08:00 - 15:00

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna

Wielki Klincz ulice Gościeradzka, Józefa Wybickiego, Kościerska, Ogrodowa, Wybudowanie
22.09.2020   08:00 - 16:00
Kościerzyna ulice Chłodna, Drogowców, Jaśminowa, Kalinowa, Kolejowa, Krótka, Lawendowa, Letnia, Mała Kolejowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Widokowa, Wiejska, Wiosenna, Zielona, Złocista, Kościerzyna-Wybudowanie ulice Chabrowa, Graniczna, Jaśminowa, Kalinowa, Kawaleryjska, Kościerska, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Różana
26.09.2020   08:00 - 10:30

Gmina Lipusz

Bałachy ulice Długa, Górna, Wspólna, Krugliniec , Lipuska Huta , Lipusz ulice 8 Marca, Brzechwy, Kwiatowa, Lipowa, Myśliwska, Partyzantów, Polna, Remusa, Różana, Stolema, Szeroka, Wybickiego
23.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Sierakowice

Mojusz , Mojuszewska Huta , Sierakowice ulice Brzozowa, Rodzinna, Sosnowa Góra , Wygoda Sierakowska
21.09.2020   08:00 - 10:30
  16:00 - 18:30
Bałachy ulice Długa, Górna, Wspólna, Krugliniec , Lipuska Huta , Lipusz ulice 8 Marca, Brzechwy, Kwiatowa, Lipowa, Myśliwska, Partyzantów, Polna, Remusa, Różana, Stolema, Szeroka, Wybickiego
23.09.2020   09:00 - 13:00
Gowidlino ulice Nad Stawem, Podgórna, Polna
24.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Sulęczyno

Golica , Lewinowo , Mściszewice ulice Jeziorna, Kaszubska, Klonowa, Krótka, Lęborska, Pogodna, Polna, Wspólna, Skoczkowo
28.09.2020   08:00 - 11:00
30.09.2020   15:00 - 18:00

Gmina Żukowo

Czaple
22.09.2020   10:00 - 14:00
Bałachy ulice Długa, Górna, Wspólna, Krugliniec , Lipuska Huta , Lipusz ulice 8 Marca, Brzechwy, Kwiatowa, Lipowa, Myśliwska, Partyzantów, Polna, Remusa, Różana, Stolema, Szeroka, Wybickiego
23.09.2020   09:00 - 13:00
Czaple od nr 67 do nr 101
01.10.2020   10:00 - 14:00

Region Starogard Gdański

Gmina Gniew

Jaźwiska od 13 do 22
30.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Lubichowo

Sucumin Szteklin
24.09.2020   08:00 - 09:30
  18:00 - 19:30

Gmina Skarszewy

Gołębiewko 43, 44, 44b, Nowe Gołębiewko od 10 do 16
22.09.2020   11:00 - 12:30

Gmina Smętowo Graniczne

Czerwińsk ulica Wybudowani numery2 i 3, Smętówko od 34 do 37
24.09.2020   12:00 - 13:00
Smętówko od numeru 8 do 16.
24.09.2020   12:00 - 13:00

Gmina Stara Kiszewa

Czerniki od numeru 2 do 10 oraz od 22 do 25.
01.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Starogard Gdański

Nowa Wieś Rzeczna Jarzębinowa 22
21.09.2020   08:00 - 13:00
Nowa Wieś Rzeczna Akacjowa, 11 i 12
21.09.2020   08:30 - 13:00
Rokocin ulica Młyńska
21.09.2020   09:00 - 16:00
Sucumin Szteklin
24.09.2020   08:00 - 09:30
  18:00 - 19:30
Linowiec od 26 do 31
28.09.2020   08:30 - 12:30

Gmina Trąbki Wielkie

Gołębiewko 43, 44, 44b, Nowe Gołębiewko od 10 do 16
22.09.2020   11:00 - 12:30

Gmina Zblewo

Białachowo , Białachówko ,
23.09.2020   08:00 - 09:30
  17:00 - 18:30
Borzechowo Letnisko, Szkolna od 42 do 47, Radziejewo od 31 do 37, Wirty
23.09.2020   08:00 - 09:30
  17:00 - 18:30
Zblewo ulice Białachowska, Osiedle Dębowe, Prywatna, Rzemieślnicze, Starogardzka
23.09.2020   08:00 - 09:30
  17:00 - 18:30
Radziejewo
24.09.2020   08:00 - 14:00
Sucumin Szteklin
24.09.2020   08:00 - 09:30
  18:00 - 19:30
Pałubinek 13, 19, 20, 21
25.09.2020   08:30 - 12:30

Miasto Starogard Gdański

Nowa Wieś Rzeczna Jarzębinowa 22
21.09.2020   08:00 - 13:00

Region Tczew

Gmina Kolbudy

Łapino ulica Onufrego Zagłoby
23.09.2020   09:00 - 11:00

Gmina Trąbki Wielkie

Pawłowo
23.09.2020   08:00 - 09:00
  17:00 - 18:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo

Słajkowo .
24.09.2020   09:30 - 12:30
Sasino ulica Jesionowa
28.09.2020   10:00 - 13:00

Gmina Gniewino

Czymanowo , Opalino , Rybienko , Rybno ulice Długa, Kościelna, Księdza Stanisława Galasa, Nowa, Polna, Sportowa, Szkolna
23.09.2020   08:30 - 14:00
Bychowo , Toliszczek
25.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Linia

Pobłocie ulica Długa, stacja abonencka Pobłocie Wiatrak i Pobłocie Wiatrak 2
24.09.2020   08:30 - 14:00

Gmina Puck

Leśniewo ulice Cicha, Długa, Kamienna, Leśna, Leśne Ogrody, Łąkowa, Modrzewiowa, Nad Stawem, Słoneczna, Starowiejska, Szkolna, Zofii Nałkowskiej.
21.09.2020   08:00 - 16:00
Starzyno ulice Brzozowa, Długa, Dominikańska, Klonowa, Mechowska, Nowy Świat
22.09.2020   08:00 - 13:00

Gmina Szemud

Dobrzewino ul. Strażacka.
22.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Wejherowo

Kąpino ulice Jesionowa, Kalinowa, Wierzbowa
21.09.2020   08:30 - 14:00
Bolszewo ulice Wspólna, Słoneczna
22.09.2020   08:30 - 14:00
Wejherowo ulice Budowlanych, Dolna, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego, Jana Karnowskiego, Podmiejska, Przemysłowa, Stolarska, Tartaczna.
24.09.2020   15:00 - 21:00

Gmina Władysławowo

Chałupy ulica Kaperska
22.09.2020   08:30 - 14:00

Gmina Żukowo

Chwaszczyno ulice Abrahama, Adama Mickiewicza, Derdowskiego, dr Aleksandra Majkowskiego, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, J. Słowackiego, Kochanowskiego, Ks. dr Bernarda Sychty, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prusa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego.
23.09.2020   08:00 - 09:30
  16:30 - 17:00

Miasto Reda

Reda ulice Długa, Górna, Graniczna, Okrężna, Podleśna, Prosta, Zacisze
26.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto Wejherowo

Wejherowo ulice Budowlanych, Dolna, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego, Jana Karnowskiego, Podmiejska, Przemysłowa, Stolarska, Tartaczna.
24.09.2020   15:00 - 21:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Czermin

Broniszewice numery 139 do 169
23.09.2020   09:45 - 16:15

Gmina Dobrzyca

Dobrzyca Zakład Drobiarski Adros
25.09.2020   07:30 - 16:30

Gmina Gizałki

Czołnochów , Gizałki ulice 3 Maja, Kaliska, Kolejowa, Krótka, Leśna, Mostowa, Strażacka, Szkolna, Wodna, Wrzesińska
22.09.2020   08:00 - 15:00

Gmina Jarocin

Witaszyce ulice Aleja Wolności, Okólna, Roszarnicza, Zakrzewska
24.09.2020   07:45 - 10:15

Gmina Zduny k. Krotoszyna

Ruda
25.09.2020   09:45 - 14:15

Gmina Żerków

Lisew nr: od 44 do 49A
21.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.

Czołnochów , Gizałki ulice 3 Maja, Kaliska, Kolejowa, Krótka, Leśna, Mostowa, Strażacka, Szkolna, Wodna, Wrzesińska
22.09.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Krotoszyn

Biadki ul. Orpiszewska nr 38, 39, 42, ul. Kolejowa nr 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Bar, 13, 14, 15 ul. Dworcowa nr 2, 6, Dworzec, 12
23.09.2020   09:00 - 14:00
Kobierno ulice Klonowa, Kobierska, Krotoszyńska, Leśna, Łąkowa, Piaskowa, Raszkowska, Rzemieślnicza, Słoneczna, Zielona
01.10.2020   07:45 - 09:15

Miasto i Gmina Pleszew

Pleszew ulice Bolesława Krzywoustego, Królowej Jadwigi,, Podgórna
22.09.2020   08:00 - 08:30

Miasto Jarocin

Jarocin ulice Nowe Parcele,
26.09.2020   10:45 - 13:15

Region Kalisz

Gmina Blizanów

Warszówka 92-114 107-111 działki 12/23 12/24
25.09.2020   09:00 - 12:00

Gmina Koźminek

Marianów 11-23 Ksawerów 13-15 Ferma Królików Marianów 11
28.09.2020   08:00 - 10:00

Gmina Nowe Skalmierzyce

Mączniki Aleja Rzekty 19-39 ul. Pałacowa 16-20
22.09.2020   11:00 - 14:00

Gmina Opatówek

Tłokinia Nowa 1-3, Tłokinia Wielka 31a, Opatówek ul. św. Jana 43-56, ul. Leśna 1-2
21.09.2020   10:00 - 11:00

Gmina Stawiszyn

Zbiersk 69-74 80-97 Przedszkole Place Budów
21.09.2020   10:00 - 14:00

Gmina Żelazków

Czartki 30-49
28.09.2020   08:00 - 12:00

Region Kępno

Gmina Bralin

Bralin ul. Kępińska 11 - 31(nieparzyste), 24A, 37, 38, 43, Nowa 1 - 11, Rzemieślnicza
21.09.2020   09:00 - 11:00

Gmina Doruchów

Doruchów ul. Kaliska 25 - 37(nieparzyste), 38, 46, Szkolna 14, 16, 18
25.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Łęka Opatowska

Opatów ul. Poznańska 2, 3, Katowicka 1
24.09.2020   11:00 - 14:00

Gmina Rychtal

Rychtal ul. Irysowa, Brzozowa
21.09.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Syców

Syców ulice Kępińska, Szosa Kępińska
21.09.2020   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Wieruszów

Cieszęcin , Kowalówka
22.09.2020   08:00 - 09:30
25.09.2020   15:00 - 16:30

Region Koło

Gmina Babiak

Młynek
25.09.2020   09:00 - 12:30

Gmina Chodów

Dzierzbice , Jagiełłów , Kaleń Duża , Kaleń Mała , Kaleń-Parcel , Niwki , Niwki Nowe , Studzień , Zieleniec
21.09.2020   09:00 - 15:00
23.09.2020   09:00 - 15:00

Gmina Koło

Młynek
25.09.2020   09:00 - 12:30

Gmina Osiek Mały

Młynek
25.09.2020   09:00 - 12:30

Gmina Wierzbinek

Dzierzbice , Jagiełłów , Kaleń Duża , Kaleń Mała , Kaleń-Parcel , Niwki , Niwki Nowe , Studzień , Zieleniec
21.09.2020   09:00 - 15:00
23.09.2020   09:00 - 15:00
Młynek
25.09.2020   09:00 - 12:30

Miasto Koło

Młynek
25.09.2020   09:00 - 12:30

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi

Wieruszew , Wola Łaszczowa
21.09.2020   09:00 - 13:00
Bochlewo , Cząstków , Komorowo
21.09.2020   09:00 - 13:00
Cząstków , Tokarki
21.09.2020   12:00 - 16:00
Cząstków
22.09.2020   08:00 - 16:00
Bochlewo , Bochlewo Pierwsze
23.09.2020   09:00 - 13:00
Nieświastów ,
23.09.2020   12:00 - 16:00
Dobrosołowo , Dobrosołowo Trzecie
24.09.2020   09:00 - 13:00
Bielawy ulica Północna, Posada ulica Słowackiego, Sokółki , Wola Łaszczowa
24.09.2020   09:00 - 14:00

Gmina Kramsk

Bilczew , Kramsk-Łazy , , Kramsk-Pole
23.09.2020   09:00 - 13:00
Dębicz ,
24.09.2020   08:00 - 10:00

Gmina Krzymów

Adamów , Adamów , Adamów-Kolonia , Golina ulica Kolejowa, Golina-Kolonia , Spławie-Stacja Kolejowa
22.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Stare Miasto

Rumin , Węglewskie Holendry
21.09.2020   08:00 - 16:00

Gmina Wilczyn

Góry , Góry-Kolonia
22.09.2020   09:00 - 12:00
Góry , Góry-Kolonia , Wiśniewa
22.09.2020   11:00 - 14:00

Miasto i Gmina Golina

Bobrowo , Kawnice , Kawnice A , Kawnice-Osada
21.09.2020   09:00 - 13:00
Rumin , Węglewskie Holendry
21.09.2020   08:00 - 16:00
Adamów , Adamów , Adamów-Kolonia , Golina ulica Kolejowa, Golina-Kolonia , Spławie-Stacja Kolejowa
22.09.2020   09:00 - 13:00
Spławie
23.09.2020   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Ślesin

Dąbrowa Duża , Dąbrowa Mała , Lubomyśle , Sławęcin
24.09.2020   08:00 - 11:00
Dąbrowa Duża , Honoratka , Mikorzyn ,
25.09.2020   10:00 - 16:00

Miasto Konin

Konin ulice Promowa 9, Stokowa 2-34, 3-29, Żeglarska 2B.
21.09.2020   11:00 - 14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Czajków

Mielcuchy 1 do 15
24.09.2020   09:00 - 15:00

Gmina Kraszewice

Kraszewice ulica Wieruszowska 20, 22, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 41
22.09.2020   09:00 - 15:00
Kuźnica Grabowska 59 do 84.
02.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Przygodzice

Topola Wielka ul. Bażantarnia 2, dz. 1570/1 (GAZ SYSTEM), Gajowa 1, 3, 6, abonenckie stacje transformatorowe nr 21095, 402956, 402916.
29.09.2020   11:00 - 16:30

Gmina Sulmierzyce

Sulmierzyce ul. Błonie 2 do 58 (tylko numery parzyste), Powstańców Wielkopolskich 2.
24.09.2020   09:00 - 15:00
25.09.2020   10:00 - 12:00

Miasto i Gmina Mikstat

Komorów 147 do 153, 158, 159, 160, 163, 164, dz. 284/5.
23.09.2020   09:00 - 12:00

Region Słupca

Gmina Ostrowite

Giewartów ulice Armii Krajowej, ks. Antoniego Wichlińskiego, Lotników Polskich, Gostuń
25.09.2020   09:30 - 13:30
Kosewo
25.09.2020   12:00 - 14:00

Gmina Słupca

Koszuty , Koszuty Małe , Koszuty-Parcele
23.09.2020   09:30 - 13:30
Drążna
24.09.2020   09:30 - 13:30

Miasto i Gmina Zagórów

Stanisławów , Szetlewek
21.09.2020   09:00 - 12:00

Region Turek

Gmina Grabów

Byszew
22.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Malanów

Gusin , Kotwasice ulica Brzozowa
29.09.2020   12:00 - 13:00

Gmina Świnice

Gusin , Kotwasice ulica Brzozowa
29.09.2020   12:00 - 13:00

Gmina Turek

Cisew Mały
23.09.2020   12:00 - 13:00

Gmina Władysławów

Mariantów , Polichno , Wandów
22.09.2020   09:00 - 17:00

Miasto i Gmina Uniejów

Uniejów ulice bł. Bogumiła, Dąbska, Jana Kilińskiego, Krótka, Marii Konopnickiej, Ogrodowa, Orzechowa, Rynek, Spacerowa, Targowa, Wiśniowa, Zielona
23.09.2020   09:00 - 13:00
Uniejów ulice Dąbska, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Marii Konopnickiej, Różana, Targowa, Tęczowa, Wąska, Wiejska, Wiśniowa
24.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto Turek

Turek ulice Jacka Malczewskiego, Józefa Brandta, Józefa Chełmońskiego, Leśna, Łąkowa, Władysława Podkowińskiego, Wojciecha Kossaka
21.09.2020   09:00 - 11:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard

Dziwogóra
21.09.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Dziwogóra
21.09.2020   08:30 - 13:30

Region Bytów

Gmina Kępice

Jabłonna , Kotłowo
21.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Kołczygłowy

Darżkowo numery od 26 do 29
21.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Miastko

Miastko ulica Kujawska numer 30 i 32, Pasieka numery 19, 20, 40, 41 oraz działki nr 380 na 25 i 380 na 26
23.09.2020   08:00 - 13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Czarne

Łoża
21.09.2020   08:00 - 12:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Borne Sulinowo

Liszkowo SKLEP nr 20663 - budynki nr 52 - 58, 33
23.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Czaplinek

Kołomąt
24.09.2020   08:30 - 12:30
Czaplinek ulica Pławieńska 9, 11
24.09.2020   08:30 - 14:30

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Jazy , Pyszka
24.09.2020   09:00 - 11:00
Pyszka
28.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Ustronie Morskie

Sianożęty ulica Lotnicza 2, Ośrodek Wypoczynkowy ZEDAN
22.09.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Gościno

Gościno ulice Błękitna, IV Dywizji Wojska Polskiego, Lawendowa, Lazurowa, Osiedlowa, Rolna, Spółdzielcza, Świdwińska, Tęczowa, Urocza, Gościno-Dwór , Kamica , Karkowo
25.09.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Kołobrzeg ulica Kamienna 3, Weterynaria
21.09.2020   08:00 - 14:00
Dźwirzyno ulica Wyzwolenia 11, 11a, 11c, 16 (poczta)
24.09.2020   08:00 - 14:00
Stary Borek
29.09.2020   08:00 - 14:00

Region Koszalin

Gmina Będzino

Słowienkowo od nr 4 do nr 14
23.09.2020   09:00 - 14:00
Borkowice
23.09.2020   08:00 - 15:00

Gmina Biesiekierz

Cieszyn
21.09.2020   08:00 - 15:00
Stare Bielice ulice Anyżowa, Szafranowa, Magnoliowa
24.09.2020   09:00 - 13:00
Cieszyn
25.09.2020   08:00 - 15:00

Gmina Malechowo

Malechówko od 1 do 6
24.09.2020   08:00 - 15:00

Gmina Świeszyno

Zegrze Pomorskie
22.09.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Polanów

Cetuń
25.09.2020   09:00 - 14:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka

Dobra , Gogolewko , Gogolewo , Maleniec , Święchowo
28.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Dębnica Kaszubska

Dobra Wybudowanie, Dobrzec , Suliszewo
25.09.2020   08:00 - 14:00
Dobra , Gogolewko , Gogolewo , Maleniec , Święchowo
28.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Potęgowo

Potęgowo ulica Racławicka 10
21.09.2020   08:00 - 14:00
Głuszynko , Potęgowo ulice Głuszyńska, Lawendowa
23.09.2020   08:30 - 12:30
Grąbkowo , Łupawa 28a, 22e, 22f
22.09.2020   08:00 - 14:00
23.09.2020   08:00 - 14:00
Łupawa , Malczkowo
24.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Sierakowice

Łupawa , Malczkowo
24.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Wicko

Sarbsk ulice Jeziorna, Morska, Spokojna
22.09.2020   15:30 - 19:30
Nowęcin ulica Letniskowa
24.09.2020   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Łeba

Nowęcin ulica Letniskowa
24.09.2020   10:00 - 14:00

Miasto Lębork

Lębork ulica Henryka Sienkiewicza 17 i 18
25.09.2020   10:00 - 14:00

Region Słupsk

Gmina Dębnica Kaszubska

Dobrzykowo , Podwilczyn
21.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Kobylnica

Kobylnica ul. Konwaliowa
23.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Postomino

Złakowo
22.09.2020   08:30 - 14:00
Rusinowo ulice Bajkowa, Bazyliszka, Kwiatu Paproci, Sezamkowa
25.09.2020   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Sławno

Wrześnica Kolonia obszar stacji 560628
21.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto Słupsk

Kobylnica ul. Konwaliowa
23.09.2020   08:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Biały Bór

Kaliska , Kołacin , Kołtki
24.09.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Miastko

Kaliska , Kołacin , Kołtki
24.09.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Szczecinek

Sławęcice
25.09.2020   09:00 - 14:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Lelkowo

Wyszkowo
22.09.2020   08:30 - 09:30
  12:30 - 13:30
Białczyn , Białczyn , Gajle , Goleszewo , Wola Lipowska ,
22.09.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Braniewo

Białczyn , Białczyn , Gajle , Goleszewo , Wola Lipowska ,
22.09.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Orneta

Orneta ulica Dąbrowskiego
24.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pieniężno

Białczyn , Białczyn , Gajle , Goleszewo , Wola Lipowska ,
22.09.2020   08:30 - 13:30
Pieniężno ulice Braniewska, Cmentarna, Dworcowa, Kolejowa, Sienkiewicza
23.09.2020   09:00 - 14:00

Region Elbląg

Gmina Pasłęk

Buczyniec , Czarna Góra , Drulity , Kąty
21.09.2020   09:00 - 13:00
Krosno od 29 do 33, mała elektrownia wodna
23.09.2020   08:00 - 18:00

Miasto i Gmina Elbląg

Elbląg ulice Pułtuska 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 6, 8, 8a
22.09.2020   09:00 - 12:00
Elbląg ulice Krucza 1, 3, 5, Żurawia 7, 9, 11, 17, 21
22.09.2020   08:00 - 14:00
Elbląg ulice , Tadeusza Kościuszki 27a, warzywniak
23.09.2020   08:00 - 14:00

Region Iława

Gmina Lubawa

Rożental od 170 do 173
21.09.2020   14:00 - 15:00
Ludwichowo , Osowiec , Rakowice , Sampława
24.09.2020   07:00 - 09:00
  14:00 - 16:00

Miasto i Gmina Iława

Dół
22.09.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Lubawa

Rożental od 170 do 173
21.09.2020   14:00 - 15:00
Ludwichowo , Osowiec , Rakowice , Sampława
24.09.2020   07:00 - 09:00
  14:00 - 16:00

Region Kętrzyn

Gmina Barciany

Rutka, Momajny 32 i 33,
28.09.2020   09:00 - 11:00

Gmina Sorkwity

Jełmuń 10 i 11 oraz działki 92/12 i 70/2,
30.09.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Pilec od numeru 54 do 61, działki o numerach początkowych 32 oraz działka 67,
22.09.2020   09:00 - 14:00
Probark od numeru 17 do 23,
29.09.2020   08:00 - 13:00
Marcinkowo 173 A, 173 B, 176 B, 176 C, 176 D, 176 E,
01.10.2020   08:30 - 13:00

Miasto i Gmina Reszel

Pilec od numeru 54 do 61, działki o numerach początkowych 32 oraz działka 67,
22.09.2020   09:00 - 14:00
Biel,
23.09.2020   09:00 - 13:00

Region Kwidzyn

Gmina Gardeja

Butowo , Pawłowo
21.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Kisielice

Butowo , Pawłowo
21.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Kwidzyn

Rakowiec ulice Cicha, Leśna, Łowiecka, Miła, Myśliwska, Piękna, Poziomkowa, Sportowa, Wspólna
22.09.2020   08:00 - 11:00
Nowy Dwór przy Pomie , Obory nr 6
23.09.2020   10:00 - 14:00

Gmina Mikołajki Pomorskie

Namirowo
24.09.2020   09:00 - 14:00

Gmina Stary Targ

Dąbrówka Malborska , Grzymała , Stary Dwór , Stary Targ , Tropy , Tropy Sztumskie
22.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Susz

Jawty Wielkie od nr 42 do nr 46
22.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kisielice

Kisielice ulica Szkolna 13
22.09.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Prabuty

Orkusz Domki Letniskowe
25.09.2020   09:00 - 13:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo

Piasty Wielkie nr 20, 21, 21A, 25, 25A
25.09.2020   08:00 - 13:00

Gmina Kiwity

Kierwiny nr 31-34, 50, 53, 54
28.09.2020   09:00 - 14:00

Gmina Sępopol

Szczurkowo
24.09.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Bartoszyce

Falczewo nr 3A
21.09.2020   08:00 - 12:00
Klekotki , Krawczyki kolonia, stacja Krawczyki 3
22.09.2020   08:00 - 13:00
Bartoszyce ulice Generała Bema, Ignacego Krasickiego, Krzywa, Majowa, Moniuszki, Mrongowiusza, Nowa, Nowowiejskiego, Plac Pionierów, Polna, Słowackiego, Sportowa, Spółdzielców, Szymanowskiego, Teresy Bratek, Warszawska, Wiejska, Żeromskiego, Dąbrowa , Dobre Miasto ulice Łużycka, Wojska Polskiego
23.09.2020   09:00 - 10:00
Bartoszyce ulica Warszawska, Połęcze , Wawrzyny, stacja Połęcze Ogrodnik
23.09.2020   08:00 - 09:00
24.09.2020   12:00 - 13:00

Miasto i Gmina Dobre Miasto

Bartoszyce ulice Generała Bema, Ignacego Krasickiego, Krzywa, Majowa, Moniuszki, Mrongowiusza, Nowa, Nowowiejskiego, Plac Pionierów, Polna, Słowackiego, Sportowa, Spółdzielców, Szymanowskiego, Teresy Bratek, Warszawska, Wiejska, Żeromskiego, Dąbrowa , Dobre Miasto ulice Łużycka, Wojska Polskiego
23.09.2020   09:00 - 10:00

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński ulica Olsztyńska Zakład Produkcyjny Szkło
21.09.2020   07:00 - 20:00
Nowa Wieś Wielka , Workiejmy
22.09.2020   08:00 - 11:00
Runowo nr 75
22.09.2020   10:30 - 14:30

Region Malbork

Gmina Miłoradz

Mątowy Małe , Mątowy Wielkie
25.09.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Malbork

Malbork ulice Andrzeja Struga, Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszalińska, Słupecka, Stanisława Dygata, Wincentego Pola, Władysława Broniewskiego
21.09.2020   09:00 - 12:00
Malbork ulice Bronisława Malinowskiego, Feliksa Stamma, Haliny Konopackiej, Henryka Łasaka, Jana Kochanowskiego, Słupecka, Stanisławy Walasiewiczówny, Włościańska, Żwirki i Wigury
22.09.2020   08:30 - 13:30
Malbork ulice 500-lecia, Aleja Armii Krajowej, Jana Bażyńskiego, Marii Rodziewiczówny
23.09.2020   09:00 - 12:00
Malbork ulica Daleka
24.09.2020   08:30 - 12:30
Malbork ulice Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Jasna
25.09.2020   11:00 - 14:00
Malbork ulice Bolesława Prusa, Gen. Józefa Bema, Generała Władysława Sikorskiego, Jana Fałata, Jana Matejki, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Władysława Reymonta
27.09.2020   08:00 - 10:30

Region Olsztyn

Gmina Gietrzwałd

Siła , Sząbruk
22.09.2020   10:00 - 18:00
Siła , Sząbruk ulica Wiktora Steffena
24.09.2020   08:00 - 13:30
Siła ulice Bursztynowa, Konwaliowa, Krokusowa, Letniskowa, Wędkarska, Sząbruk ulice Nad Stawem, Polna, św. Brunona
24.09.2020   08:00 - 09:00
  12:30 - 13:30

Gmina Stawiguda

Siła , Sząbruk ulica Wiktora Steffena
24.09.2020   08:00 - 13:30

Miasto i Gmina Olsztyn

Olsztyn ogrody działkowe Krokus
23.09.2020   12:00 - 15:00

Region Ostróda

Gmina Gietrzwałd

Parwółki
23.09.2020   07:00 - 15:00

Gmina Grunwald

Łodwigowo
24.09.2020   08:30 - 14:30

Gmina Miłomłyn

Kruszewnia ulica Rumiankowa, Maliniak , Malinnik , Ryn
25.09.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Miłakowo

Bramka
22.09.2020   09:00 - 10:30
Mysłaki , Mysłaki Małe
06.10.2020   08:30 - 11:30

Miasto i Gmina Morąg

Bramka
22.09.2020   09:00 - 10:30
Jurki
23.09.2020   08:00 - 10:00
  13:00 - 15:00
Kruszewnia ulica Rumiankowa, Maliniak , Malinnik , Ryn
25.09.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Ostróda

Kruszewnia ulica Rumiankowa, Maliniak , Malinnik , Ryn
25.09.2020   09:00 - 12:00
Ornowo
01.10.2020   08:30 - 10:30
Smykowo , Smykówko
07.10.2020   08:30 - 11:30

Region Szczytno

Gmina Kozłowo

Kownatki , Siemianowo
24.09.2020   09:00 - 14:00

Gmina Wielbark

Wesołowo , Wesołówko
22.09.2020   08:30 - 10:30

Miasto i Gmina Pasym

Michałki , Pasym ulica Olsztyńska, Tylkowo
22.09.2020   11:30 - 13:30

Miasto i Gmina Szczytno

Lipowa Góra Wschodnia , Lipowa Góra Zachodnia , Romany
23.09.2020   08:30 - 11:30
Nowe Gizewo , Szczytno ulice Borowa, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły
25.09.2020   09:00 - 14:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Ojrzeń

Wojtkowa Wieś, Rzeszotko, Ojrzeń ulica Grzybowskiego
22.09.2020   08:00 - 14:00
Gostomin
24.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Opinogóra Górna

Wola Wierzbowska, Łaguny
21.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Pokrzywnica

Pokrzywnica ulice Pułtuska, Zacisze
22.09.2020   08:30 - 11:30
Dzbanice, Gzowo
23.09.2020   08:00 - 16:00

Gmina Regimin

Grzybowo
23.09.2020   08:15 - 14:15

Gmina Sońsk

Janówek, Skrobocin, Komory Dąbrowne, Łopacin, Soboklęszcz ulice Spokojna, Wspólna
28.09.2020   08:00 - 15:00
Janówek, Łopacin, Skrobocin, Komory Dąbrowne
29.09.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Ciechanów

Ciechanów okolice skrzyżowania ulicy Szymanowskiego i Czarnieckiego
22.09.2020   09:00 - 18:00
25.09.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Pułtusk

Przemiarowo
24.09.2020   08:30 - 16:00

Region Gostynin

Gmina Iłów

Pieczyska Iłowskie obwód kierunek Gilówka Górna
23.09.2020   08:00 - 15:00

Gmina Szczawin Kościelny

Chorążek
22.09.2020   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Gąbin

Gąbin ulice A. Mickiewicza, Rogatki Czermińskie
24.09.2020   11:30 - 14:30

Miasto i Gmina Gostynin

Gostynin ulica Kolejowa
23.09.2020   09:00 - 14:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno

Kutno ulice Heleny Mniszkówny, Jana Brzechwy, Konopnickiej, Kornela Makuszyńskiego, Łęczycka, Modrzejewskiej, Moniuszki, Objazdowa, Orzeszkowej, Zapolskiej, Zofii Nałkowskiej, Woźniaków
21.09.2020   09:00 - 11:00
Kutno ulica Kasztanowa 28 B
21.09.2020   08:00 - 12:00
Kolonia Strzegocin, Strzegocin
23.09.2020   11:00 - 15:00

Miasto i Gmina Łęczyca

Łęczyca, ulice Wojska Polskiego nr 1, 3, 5, Kaliska nr 41, 43
25.09.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Żychlin

Chochołów, Kaczkowizna, Strzelce
24.09.2020   08:00 - 11:00

Region Mława

Miasto i Gmina Działdowo

Kisiny
21.09.2020   09:15 - 13:15

Region Płock

Gmina Bielsk

Kleniewo , Rudowo , Smolino , Wyszogród ulica Płocka
24.09.2020   08:00 - 15:00

Gmina Bodzanów

Nowe Miszewo ulica, Pałacowa.
28.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Brudzeń Duży

Brudzeń Duży ulice Długa, Łączna, Osiedlowa, Polna, Wiejska, Brudzeń Mały
24.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Chociszewo , Wilkowuje
29.09.2020   08:15 - 13:50
Nowe Radzikowo , Radzikowo Scalone , Stare Radzikowo
30.09.2020   08:10 - 13:50

Gmina Mała Wieś

Niździn.
21.09.2020   08:15 - 14:00

Gmina Radzanowo

Juryszewo , Ślepkowo Królewskie
23.09.2020   08:00 - 12:00

Gmina Słupno

Wykowo wyłączony obwód kierunek wał.
21.09.2020   09:00 - 13:00
Cekanowo ulica Mazowiecka, Gulczewo , Mirosław , Stare Gulczewo.
25.09.2020   16:00 - 18:00
Cekanowo ulica Mazowiecka, Gulczewo , Mirosław, Stare Gulczewo.
02.10.2020   16:00 - 19:00

Miasto i Gmina Gąbin

Górki ulica Bukowa, Płock ulice Ciechomicka, Jeziorna.
22.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ulice Góry, Łącka, Nauczycielska, Pedagogiczna, Wakacyjna
21.09.2020   09:00 - 13:00
Górki ulica Bukowa, Płock ulice Ciechomicka, Jeziorna.
22.09.2020   09:00 - 13:00
Cekanowo ulica Mazowiecka, Gulczewo , Mirosław , Stare Gulczewo.
25.09.2020   16:00 - 18:00
Płock ulice Popłacińska, Strażacka
28.09.2020   08:00 - 12:00
Cekanowo ulica Mazowiecka, Gulczewo , Mirosław, Stare Gulczewo.
02.10.2020   16:00 - 19:00

Miasto i Gmina Wyszogród

Kleniewo , Rudowo , Smolino , Wyszogród ulica Płocka
24.09.2020   08:00 - 15:00

Region Płońsk

Gmina Joniec

Adamowo , Dobra Wola
24.09.2020   08:00 - 12:00
Joniec , PALIUM
04.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Świercze

Klukowo , Klukówek
24.09.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Jackowo Dworskie , Lubomin
23.09.2020   08:00 - 14:00
Adamowo , Dobra Wola
24.09.2020   08:00 - 12:00
Nuna Elektrowania FV
25.09.2020   08:00 - 14:00

Region Sierpc

Gmina Staroźreby

Stacja Staroźreby Osiedle I S5-1181 Staroźreby ulice 11 Listopada, Fryderyka Chopina, Jaśminowa
21.09.2020   09:00 - 13:00
Stacja Płonna I S5-770 Płonna , Płonna Pańska
23.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Zawidz

Stacja Rekowo S5-169 Jeżewo , Rekowo , Sulęcice
22.09.2020   08:00 - 14:30

Miasto i Gmina Drobin

Stacja Drobin Prim I S5-729 Drobin ulice Przyszłość
24.09.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Raciąż

Stacja Draminek II T752193
25.09.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Sierpc

Stacja Białe Błoto S5-154
21.09.2020   11:30 - 14:30
Stacja Wróblewskiego II S5-1219 Sierpc ulica Walerego Wróblewskiego
25.09.2020   07:30 - 16:30
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Bobrowo

Linia Chojno 1, obwód 200.
21.09.2020   10:00 - 14:00

Gmina Brzozie

Linia Świecie 1, obwód 100.
21.09.2020   08:30 - 13:30

Gmina Górzno

Stacja Nowy Świat 3.
23.09.2020   08:00 - 14:00
Linia Nowy Świat 3, obwód 100.
24.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Grodziczno

Stacja Boleszyn 5.
25.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Jabłonowo

Linia Jabłonowo GS, obwód 700.
22.09.2020   09:30 - 13:30

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Ostrowite 8 GD.
02.10.2020   08:00 - 16:00

Gmina Kurzętnik

Stacja Marzęcice 6 dla miejscowości Marzęcice ulice: Krótka, Pod Kamionkę, Południowa, Poprzeczna, Starowiejska
29.09.2020   08:00 - 14:00
Stacje: Marzęcice: 8, 9, 13. Kamionki 2, Tory. dla miejscowości: Marzęcice ulica Szkolna, Nowe Miasto Lubawskie ulice: Kamionki, Kłosowa, Kopernika, Narutowicza, Rolna, Zbożowa
30.09.2020   08:00 - 14:00

Gmina Osiek

Linia Wrzeszewo 1, obwód 400.
24.09.2020   09:00 - 12:00

Gmina Wąpielsk

Linia Wrzeszewo 1, obwód 400.
24.09.2020   09:00 - 12:00

Gmina Zbiczno

Linia Sosno 2, obwód 200.
24.09.2020   10:00 - 14:00
Linia Zbiczno 7, obwód 300.
25.09.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Podgórz 4, obwód 100.
23.09.2020   08:00 - 12:00
Stacja VORWERK.
27.09.2020   11:00 - 15:00
Linia Karbowo 12, obwód 500 dla miejscowości Karbowo ulica Parcelowa.
01.10.2020   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Linia Toruńska 1, obwód 200 dla miejscowości: Antoniewo i Golub-Dobrzyń ulice: Toruńska, Podzamek Golubski
21.09.2020   09:00 - 13:00
Stacje: Betoniarnia, Ciepłownia, Panorama 1 dla miejscowości: Białkowo i Golub-Dobrzyń ulice: Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Hubala, Jasna, Piaskowa, Równinna, Spacerowa, Szosa Rypińska, Widokowa, Zakole
21.09.2020   15:00 - 19:00
Linia Ostrowite 11, obwód 200.
22.09.2020   09:00 - 13:00
Stacja BEMET dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulica Szosa Rypińska.
22.09.2020   09:00 - 13:00
Stacja Handlowy Młyn 4.
30.09.2020   08:00 - 14:00
Stacja Ostrowite 8 GD.
02.10.2020   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Linia Gryźliny 2, obwód 300.
21.09.2020   09:00 - 13:00
Linia Mszanowo 4, obwód 100.
22.09.2020   09:00 - 12:00
Stacje: Marzęcice: 8, 9, 13. Kamionki 2, Tory. dla miejscowości: Marzęcice ulica Szkolna, Nowe Miasto Lubawskie ulice: Kamionki, Kłosowa, Kopernika, Narutowicza, Rolna, Zbożowa
30.09.2020   08:00 - 14:00

Region Grudziądz

Gmina Gruta

Stacje: Gruta 2, 11, 12, 20; Jasiewo 2; Słup 1, 2, 10
21.09.2020   08:00 - 12:00
Stacja: Pokrzywno 2
22.09.2020   09:30 - 12:30
Stacja: Gruta 15
23.09.2020   08:00 - 11:00
Stacje: Orle 2, 3, 4, 7, 9
23.09.2020   10:00 - 14:00

Gmina Radzyń Chełmiński

Stacje: Czeczewo 1, 2, 3; Gołębiewo 1, 2, 3, 4, 5; Radzyń Wyb. 1; Rywałd 2, 4, 5; Wymysłowo PGR
22.09.2020   08:00 - 10:30
Stacje: Rywałd 1, 3, 5, 6 Hydrofornia; Stara Ruda
22.09.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Chełmno

Grudziądz, ulice Parkowa 60 i Żwirki
22.09.2020   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Grudziądz

Grudziądz, ulice Parkowa 60 i Żwirki
22.09.2020   08:30 - 14:30
Grudziądz, ulica Lotnicza
24.09.2020   08:30 - 14:30

Miasto Wąbrzeźno

Wąbrzeźno, ulica gen. Hallera
24.09.2020   08:00 - 08:30
  12:00 - 12:30

Region Radziejów

Gmina Boniewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OTMIANOWO 5,
22.09.2020   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BONIEWO 2 obwód 200 i 300
24.09.2020   08:00 - 11:00

Gmina Bytoń

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIEGIBALICE 2
21.09.2020   08:30 - 13:30

Gmina Dobre

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PILICHOWO 2
23.09.2020   08:00 - 11:00

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KONIEC 2
22.09.2020   11:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁÓDŹ KOLONIA 2
23.09.2020   08:00 - 11:00

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej UJMA MAŁA 1 obwód 200 i 400
21.09.2020   09:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PILICHOWO 2
23.09.2020   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BARTŁOMIEJOWICE 1
23.09.2020   10:00 - 14:00

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUDZK DUŻY 1
23.09.2020   08:30 - 13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POŁAJEWO 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, Camping
23.09.2020   10:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 4, 5, DĘBOŁĘKA 7
23.09.2020   10:00 - 15:00

Gmina Waganiec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WAGANIEC 5, 6,
22.09.2020   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OŚNO 5
21.09.2020   09:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 7 obwód 700
22.09.2020   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW DŁUGA obwód 200 ulica Moniuszki
23.09.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW DŁUGA obwód 200 ulica Moniuszki
23.09.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Nieszawa

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA SZKOŁA obwód 300 ulica Stodólna
21.09.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PILICHOWO 2
23.09.2020   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STARY RADZIEJÓW 5
25.09.2020   08:00 - 11:00

Region Rypin

Gmina Brzuze

Linia Łączonek 1, obwód 200.
21.09.2020   08:30 - 13:30
Linia Giżynek 5, obwód 200.
22.09.2020   08:30 - 13:30
Linia Dobre 3, obwód 200.
23.09.2020   08:30 - 13:30

Gmina Kikół

Stacja Lubin 2.
21.09.2020   08:30 - 13:30

Gmina Skrwilno

Linia Urszulewo 2, obwód 200.
24.09.2020   08:30 - 13:00

Gmina Tłuchowo

Stacja Mysłakowo 1.
23.09.2020   08:30 - 14:00

Gmina Wielgie

Stacja Czarne 22.
24.09.2020   08:00 - 16:00
Stacje Teodorowo: 1, 4, 6.
25.09.2020   08:00 - 11:00
Stacja Teodorowo 7.
25.09.2020   08:00 - 16:00

Gmina Zbójno

Stacja Rudusk.
22.09.2020   08:00 - 14:00
Linia Wojnowo 1, obwód 100.
25.09.2020   08:30 - 13:00

Miasto i Gmina Rypin

Linia Łączonek 1, obwód 200.
21.09.2020   08:30 - 13:30
Stacja Mysłakowo 1.
23.09.2020   08:30 - 14:00
Stacja Lisiny 3 k/Rypina dla miejscowości Rypin ulice: Polna, Warszawska.
24.09.2020   08:00 - 10:30
Linia Balin 2, obwód 100.
24.09.2020   08:30 - 12:30

Region Toruń

Gmina Ciechocin

Stacja Ciechocin 3 obw.200 , Ciechocin , Kujawy
25.09.2020   10:00 - 13:00

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Bielsk 2 obw.100 , Bielsk , Kowalewo Pomorskie ulica Podborek
22.09.2020   07:00 - 09:00

Gmina Lubicz

Stacja Rogówko 7
23.09.2020   07:00 - 09:00
Stacja Gronowo 3 obw.400
24.09.2020   10:00 - 13:00
Stacja Rogowo 5
25.09.2020   07:00 - 10:00

Gmina Łubianka

Stacja Dębiny 2 , Dębiny ulice Fiołkowa, Irysowa
21.09.2020   07:00 - 10:30
Stacja Łubianka 5 Łubianka ulice Basztowa, bp. Okoniewskiego, Zamkowa, Zamek Bierzgłowski ulica Przedzamcze
21.09.2020   10:00 - 13:30
Stacja Brąchnowo3,4,7,6,5,8,1,2,10 , Brąchnowo ulice Dożynkowa, Gimnazjalna, ks. Z. Szulca, Lipowa, Niepodległości, Parchatka, św. Floriana, Tartaczna, Trakt Pocztowy, Wesoła, Zawiszówka, Brąchnówko , Kowróz , Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Warszewice
22.09.2020   07:00 - 10:00
  18:30 - 21:30
Stacja Pigża 12, 7,8,6,PGR,Flekso-Pak,5,13,Brąchnowo 9 Biskupice ulica św. Jana, Brąchnowo ulice F. Gzelli, Pokoleniowa, Seledynowa, Sezamkowa, Zielona, Żytnia, Łubianka , Pigża ulice Familijna, Młodzieżowa, Okrężna, Parkowa, Prosta, Szkolna, św. Andrzeja Boboli, Urokliwa, Wschodnia, Zagonowa
23.09.2020   07:00 - 10:00
  18:30 - 21:30

Gmina Łysomice

Stacja Brąchnowo3,4,7,6,5,8,1,2,10 , Brąchnowo ulice Dożynkowa, Gimnazjalna, ks. Z. Szulca, Lipowa, Niepodległości, Parchatka, św. Floriana, Tartaczna, Trakt Pocztowy, Wesoła, Zawiszówka, Brąchnówko , Kowróz , Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Warszewice
22.09.2020   07:00 - 10:00
  18:30 - 21:30
Stacja Papowo 5 obw.200 , Papowo Toruńskie ulice Cyprysowa, Daglezjowa, Jarzębinowa, Kościelna, Leśna, Spółdzielcza, Zbożowa, Piaski
24.09.2020   07:00 - 10:00

Gmina Obrowo

Stacja Zębowo Kol.4
23.09.2020   09:30 - 13:30

Gmina Wielka Nieszawka

Stacja Czarne Błoto 10 , Czarne Błoto ulice Leszczynowa, Oliwkowa, Rajska, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa
24.09.2020   07:30 - 13:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Przysiek 4 obw. Rozgarty , Przysiek ulice Brzozowa, Cisowa, Fiołkowa, Jaśminowa, Krokusowa, Lipowa, Miła, Narcyzowa, Osiedlowa, Różana, Sosnowa, Tulipanowa, Rozgarty ulice Polanka, Polna, Stary Toruń , Zławieś Mała ulica Osiedlowa
23.09.2020   08:30 - 12:30
Stacja Czarne Błoto 10 , Czarne Błoto ulice Leszczynowa, Oliwkowa, Rajska, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa
24.09.2020   07:30 - 13:30
Rozgarty 2 , Rozgarty ulice Jaśminowa, Kamykowa, Kwiatowa, Malinowa, Piaskowa, Polanka, Porzeczkowa, Sarnia, Wesoła, Wróblowa, Zielona Polana, Żytnia, Zławieś Wielka
24.09.2020   09:00 - 14:00
Stacja Mała Zławieś 11 , Zławieś Mała ulice Dębowa, Gołębia, Jaskółcza, Skowronkowa, Topolowa, Zławieś Wielka ulica Topolowa
25.09.2020   07:00 - 14:00

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Brąchnówko 4 obw.200 , Brąchnówko , Browina
22.09.2020   09:00 - 12:00
Stacja Brąchnowo3,4,7,6,5,8,1,2,10 , Brąchnowo ulice Dożynkowa, Gimnazjalna, ks. Z. Szulca, Lipowa, Niepodległości, Parchatka, św. Floriana, Tartaczna, Trakt Pocztowy, Wesoła, Zawiszówka, Brąchnówko , Kowróz , Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Warszewice
22.09.2020   07:00 - 10:00
  18:30 - 21:30

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Kaszczorek 7 , Toruń ulice Balladyny, Dożynkowa, Jasia i Małgosi, Kocia, Kogucia, Światowida, Turystyczna
21.09.2020   08:30 - 12:30
Stacja Ogrodnictwo 2 obw.700 Toruń ulice Osadnicza 30-32,34-36,38
22.09.2020   08:30 - 12:30
Stacja UMK Okrężna obw.700
23.09.2020   10:00 - 14:00
Stacja Kopernika2 obw. Kopernika 24 ul. Kopernika 24,26
23.09.2020   07:00 - 14:00

Region Włocławek

Gmina Brześć Kujawski

stacja BRZEŚĆ KOLEJOWA
21.09.2020   11:00 - 12:30
stacja Guźlin 5
21.09.2020   08:00 - 14:00
stacje REDECZ KRUKOWY 1,2,4,5,6
23.09.2020   08:30 - 10:30

Gmina Choceń

stacja Śmiłowice 1 obwód 100
21.09.2020   08:00 - 15:00
Lutobórz , Wiktorowo stacja WIKTOROWO 4 obwód 100
25.09.2020   09:00 - 12:30

Gmina Chodecz

Dębniaki , Przyborowo stacja Dębniaki 4, Przyborowo Osada Leśna
24.09.2020   08:00 - 13:00

Gmina Fabianki

stacja ŚWIĄTKOWIZNA 1 obw. 200
22.09.2020   09:00 - 13:00

Gmina Lubień Kujawski

Lutobórz , Wiktorowo stacja WIKTOROWO 4 obwód 100
25.09.2020   09:00 - 12:30

Gmina Osięciny

stacje REDECZ KRUKOWY 1,2,4,5,6
23.09.2020   08:30 - 10:30

Miasto i Gmina Kowal

stacja Nakonowo 5 obwód 200
22.09.2020   08:30 - 14:00
stacja Nakonowo 4 obwód 100
23.09.2020   08:00 - 14:00
stacja Gołaszewo 2 obwód 200
23.09.2020   11:00 - 16:00
Dębniaki , Przyborowo stacja Dębniaki 4, Przyborowo Osada Leśna
24.09.2020   08:00 - 13:00
stacja Gołaszewo 1
24.09.2020   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Włocławek

stacje WISTKA KRÓLEWSKA 1,2; MOSTKI OGRÓDKI DZIAŁKOWE, MOSTKI, MOSTKI 3, KOSINOWO 3, WISTKA SZLACHECKA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
21.09.2020   08:30 - 09:30
SOSENKA, ŁADNE 1,ŁADNE 2, ŁADNE 3, ŁADNE 5, MURSK ŁADNE 4, PRZERYTKA , SMÓLNIK, SMÓLNIK OSIEDLE
21.09.2020   08:30 - 09:30
Stacja transformatorowa Jaskółcza obwód 700 Włocławek ulice Brzezinowa, Jaskółcza, Kościelna, Krecia, Paprocia
21.09.2020   10:30 - 13:30
stacja Dębice Kolonia 1 obwód 200
22.09.2020   08:00 - 14:00
Włocławek Celulozowa 5B, 7/9 i przyległe
24.09.2020   08:30 - 11:30

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2020 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl