Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk

Gdańsk ulica Hokejowa 6
08.03.2021   09:00 - 13:00

Region Gdynia

Gmina Wejherowo

Gdynia ulica Cicha, Gajowa, Pasieczna, Kwiatowa, Dębowa, Różana, Ogrodowa, Gajowa, Stawna 24 do końca
10.03.2021   09:00 - 12:00

Miasto Gdynia

Gdynia ulica PCK 1, 2, 3, 4, 5, Kościół, Hydrofornia, Konwaliowa 9, Narcyzowa 1 E, 1 F, 1 G
08.03.2021   09:00 - 12:00
Gdynia ulica Narcyzowa 12, 14, 16, Narcyzowa Hydrofornia
09.03.2021   09:00 - 12:00
Gdynia ulica Cicha, Gajowa, Pasieczna, Kwiatowa, Dębowa, Różana, Ogrodowa, Gajowa, Stawna 24 do końca
10.03.2021   09:00 - 12:00
Gdynia ulica Janka Wiśniewskiego 20 do 26
10.03.2021   08:00 - 15:00
Gdynia ulica Zielna, Bursztynowa, Rolnicza Biedronka, Rolnicza 8, Witomińska 100, 102, Strażacka 1 do 9 nieparzyste
11.03.2021   09:00 - 12:00
Gdynia ulica Łąkowa, Krótka
12.03.2021   09:00 - 12:00

Miasto Rumia

Rumia ulice Kosynierów 80 C, 80 D
12.03.2021   09:00 - 13:00

Region Kartuzy

Gmina Dziemiany

Kalisz nr 96,97
10.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Karsin

Miszewko ulica Admirała Andrzeja Karwety nr 5B i 6
08.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Kartuzy

Borowiec , Borowiec , Grajewo , Lipusz ulice Derdowskiego, Partyzantów, Lubiszewo , Miegowo , Nowe Karpno ulice Jagodowa, Poziomkowa, Papiernia ulice Bytowska, Cicha, Jeziorna, Lubiszewo, Miła, Pogodna, Rekreacyjna, Spokojna, Szady Kierz, Turystyczna, Wodna, Zielona, Stare Karpno , Szady Kierz , Żabowo
11.03.2021   10:00 - 14:00
Burchardztwo
12.03.2021   08:00 - 11:00
Mirachowo ulice Kartuska, Pocztowa, Stare Nadleśnictwo, Szkolna, Wejherowska
16.03.2021   08:00 - 16:00

Gmina Kościerzyna

Kościerzyna ulica , Klasztorna nr 49 , Wierzysko
09.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Lipusz

Borowiec , Borowiec , Grajewo , Lipusz ulice Derdowskiego, Partyzantów, Lubiszewo , Miegowo , Nowe Karpno ulice Jagodowa, Poziomkowa, Papiernia ulice Bytowska, Cicha, Jeziorna, Lubiszewo, Miła, Pogodna, Rekreacyjna, Spokojna, Szady Kierz, Turystyczna, Wodna, Zielona, Stare Karpno , Szady Kierz , Żabowo
11.03.2021   10:00 - 14:00

Gmina Sierakowice

Sierakowice ulica Abrahama nr 5 , 6 , 7, 8, 9
10.03.2021   08:30 - 13:00
Paczewo
10.03.2021   08:00 - 14:00
Kamienica Królewska ulice Wrzosowa, Zamkowa, Kamienicki Młyn
15.03.2021   08:30 - 13:00
Ciechomie nr 1,2,11,11A,12
16.03.2021   08:30 - 14:30

Gmina Somonino

Rybaki ulica Klonowa
12.03.2021   08:30 - 11:00

Gmina Stężyca

Stężyca ul Łąkowa nr 43 , Pażęce
09.03.2021   08:00 - 14:00
Niesiołowice
12.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Sulęczyno

Niesiołowice
12.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Żukowo

Sulmin ulice Księżnej Anny Jabłonowskiej, Św. Floriana
08.03.2021   08:00 - 12:00
Miszewko ulica Admirała Andrzeja Karwety nr 5B i 6
08.03.2021   09:00 - 13:00
Rębiechowo ulice , Tęczowa i Słoneczna
09.03.2021   09:00 - 13:00
Czaple
11.03.2021   09:00 - 13:00
Leźno ulica Jagodowe Wzgórze
12.03.2021   08:00 - 14:00
Żukowo ulice Batorego, Gdyńska, J. Z. Ptach, Siostry Faustyny, Słoneczna, Żukowo ulice Gdyńska, Górki, Gwiezdna, Jabłoniowa, Pod Pępowo, Słoneczna, Sobótki
15.03.2021   08:00 - 10:00
Leźno ulice Jarzębinowa, Pałacowa,
16.03.2021   08:00 - 14:00

Region Starogard Gdański

Gmina Gniew

Piaseczno 33, 34, 34a, 67
11.03.2021   10:00 - 12:00

Gmina Kaliska

Biedaczek , Kamienna Karczma , Piece ulice 6 Marca 1938 r., Boczna, Południowa, Poprzeczna, Słoneczna, Starogardzka, Zachodnia, Zielona
12.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Morzeszczyn

Brzeżno, Brzeżno Wielkie Najmusy, Helenowo, Lisia Góra, Rywałd Przepompownia.
12.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Pelplin

Lignowy Szlacheckie od 17 do 22.
11.03.2021   08:00 - 13:00

Gmina Skarszewy

Skarszewy ulice Bednarska, Kościerska od 17 do 27 i od 4 do 10, Polna, Sobieskiego 17, 21, 23, 30, 32, 34, 36, Dworcowa 41
11.03.2021   09:00 - 14:30

Gmina Skórcz

Skarszewy ulice Bednarska, Kościerska od 17 do 27 i od 4 do 10, Polna, Sobieskiego 17, 21, 23, 30, 32, 34, 36, Dworcowa 41
11.03.2021   09:00 - 14:30

Gmina Stara Kiszewa

Pałubinek od 12 do 24, Pinczyn Gajowa, Nowodworska 7, 9, 10
10.03.2021   08:00 - 16:30
Chwarzenko 34, 35, 37
12.03.2021   08:00 - 13:30

Gmina Starogard Gdański

Janowo , Starogard Gdański Pelplińska 34, 36, 38, Wiśniowa
09.03.2021   08:00 - 12:00
Nowa Wieś Rzeczna ulica Rzeczna.
10.03.2021   07:30 - 12:00
Brzeżno, Brzeżno Wielkie Najmusy, Helenowo, Lisia Góra, Rywałd Przepompownia.
12.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Subkowy

Brzeżno, Brzeżno Wielkie Najmusy, Helenowo, Lisia Góra, Rywałd Przepompownia.
12.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Tczew

Brzeżno, Brzeżno Wielkie Najmusy, Helenowo, Lisia Góra, Rywałd Przepompownia.
12.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Zblewo

Pałubinek, Pinczyn Pałubińska, Ciska, Cis 1
10.03.2021   08:00 - 09:30
  15:00 - 16:30
Pałubinek od 12 do 24, Pinczyn Gajowa, Nowodworska 7, 9, 10
10.03.2021   08:00 - 16:30

Miasto Starogard Gdański

Janowo , Starogard Gdański Pelplińska 34, 36, 38, Wiśniowa
09.03.2021   08:00 - 12:00
Nowa Wieś Rzeczna ulica Rzeczna.
10.03.2021   07:30 - 12:00
Brzeżno, Brzeżno Wielkie Najmusy, Helenowo, Lisia Góra, Rywałd Przepompownia.
12.03.2021   08:00 - 11:00

Region Tczew

Gmina Kolbudy

Bielkówko ulice Jabłoniowa
10.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Pruszcz Gdański

Przejazdowo ulice Brzozowa, Główna
08.03.2021   08:30 - 13:30
Kolnik ulice Dębowa, Leszczynowa, Topolowa
17.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Pszczółki

Kolnik ulice Dębowa, Leszczynowa, Topolowa
17.03.2021   09:00 - 13:00

Region Wejherowo

Gmina Gniewino

Gniewino ulica Mostowa, Perlino ulica Rybacka
08.03.2021   08:30 - 14:30

Gmina Jastarnia

Jastarnia ulica Polna
09.03.2021   09:00 - 14:00
Gościcino ulica Mikołaja złącze kablowe Z 207
10.03.2021   12:00 - 16:00

Gmina Krokowa

Sławoszyno ulice Św. Jana złącze kablowe 1 na 310 na 2
16.03.2021   11:00 - 13:00

Gmina Linia

Pobłocie ulica Dąbrówka.
12.03.2021   09:00 - 14:00
Pobłocie ulice Dąbrówka, Długa, Nagietkowa, Wejherowska.
12.03.2021   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00

Gmina Luzino

Luzino ulice Chopina 6, 8, Młyńska 12
10.03.2021   08:30 - 14:00

Gmina Łęczyce

Kaczkowo , Niedarzyno
09.03.2021   08:30 - 12:00

Gmina Wejherowo

Gowino ulice , Łąkowa 3, Objazdowa 2, 4
08.03.2021   11:00 - 13:00
Gościcino ulica Gwiezdna złącze kablowe 360 03 16
09.03.2021   10:00 - 14:00
Gościcino ulica Mikołaja złącze kablowe Z 207
10.03.2021   12:00 - 16:00

Miasto Wejherowo

Jastarnia ulica Polna
09.03.2021   09:00 - 14:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Czermin

Skrzypnia
08.03.2021   09:00 - 11:00
Broniszewice nr od 95 do 102, 103A
09.03.2021   09:00 - 14:00
10.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Pogorzela

Borzęciczki , Maksymilianów , Międzyborze , Mycielin , Pogorzałki Małe , Pogorzałki Wielkie , Walerianów , Gałązki numery 27 do 49
11.03.2021   09:30 - 12:30

Gmina Zduny k. Krotoszyna

Chachalnia ulice, Snadnych, Szaniec, Zdunowska
17.03.2021   10:15 - 12:45

Gmina Żerków

Lubinia Mała numery 1 do 36 , 59 do 65 oraz działki nr 448, 445/4
11.03.2021   12:45 - 14:15

Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.

Borzęciczki , Maksymilianów , Międzyborze , Mycielin , Pogorzałki Małe , Pogorzałki Wielkie , Walerianów , Gałązki numery 27 do 49
11.03.2021   09:30 - 12:30
Sapieżyn numery 1 do 6 oraz 29 do 32
15.03.2021   12:45 - 14:15

Miasto i Gmina Krotoszyn

Kobierno ulica Raszkowska 40, 41, 42, 70 dz. 195
09.03.2021   10:15 - 11:45
Krotoszyn ulice Chopina nr 21 i 26, Moniuszki cała ulica, Spokojna nr 39, 52, 54, 56, 58,
11.03.2021   09:00 - 14:30
Tomnice ulice Krotoszyńska numery nieparzyste od 65 do 89, nr parzyste od 66 do 94, działka 207/3
17.03.2021   13:15 - 14:45

Region Kalisz

Gmina Blizanów

Bogucice 1-16, Rychnów 2-6
10.03.2021   10:00 - 12:00

Gmina Brzeziny

Jagodziniec 110-113, Kakawa-Kolonia 40-43
11.03.2021   10:00 - 12:00

Gmina Ceków-Kolonia

Ceków-Kolonia 43E 43F
10.03.2021   10:00 - 11:30

Gmina Godziesze Wielkie

Jagodziniec 110-113, Kakawa-Kolonia 40-43
11.03.2021   10:00 - 12:00

Gmina Gołuchów

Czerminek 1-19, Czerminek Osiedle
08.03.2021   08:00 - 11:00
Jedlec 1-29
18.03.2021   10:00 - 14:30

Gmina Szczytniki

Kalisz ul. Olszynowa 18-78a ul. Grecka działki
08.03.2021   12:00 - 13:30
Popów 49-51, 63-106
11.03.2021   08:30 - 10:30

Gmina Żelazków

Biernatki działki nr. 31/36-41, 31/9-15
12.03.2021   09:00 - 10:00

Miasto Kalisz

Kalisz ul. Olszynowa 18-78a ul. Grecka działki
08.03.2021   12:00 - 13:30
Kalisz ul. Lechosławska 11 ul. Malownicza
09.03.2021   10:00 - 11:30

Region Kępno

Gmina Bralin

Bralin ul. Wierzbowa 3, Firma MAR-S, BIS, KONSTAL
10.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Czastary

Parcice Ul. Parkowa 1 - 7
09.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Doruchów

Doruchów 1A, 1B, 1C, 1 - 7, 7A, Zalesie 26A
11.03.2021   09:00 - 11:00

Gmina Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda ulice 1 Maja, Akacjowa, Parkowa
12.03.2021   09:00 - 10:00

Gmina Galewice

Kostrzewy
12.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Kępno

Pustkowie Kierzeńskie 1 - 10, Świba 1A, 1- 33, 33A, 36, 36A, Firma Wiśniewski Meble, Firma Jarex
12.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Łęka Opatowska

Trzebień
15.03.2021   08:00 - 09:00

Gmina Rychtal

Stogniewice 1 - 25, 31 - 48, 48A
10.03.2021   08:30 - 10:00

Miasto i Gmina Syców

Cieszęcin , Komorów , Kowalówka ulica Spokojna, Wieruszów ulica Willowa
08.03.2021   07:30 - 08:30
08.03.2021   15:30 - 17:00
Cieszęcin , Komorów , Kowalówka ulica Spokojna
09.03.2021   08:00 - 09:00
12.03.2021   15:00 - 17:00

Miasto i Gmina Wieruszów

Cieszęcin , Komorów , Kowalówka ulica Spokojna, Wieruszów ulica Willowa
08.03.2021   07:30 - 08:30
08.03.2021   15:30 - 17:00
Parcice Ul. Parkowa 1 - 7
09.03.2021   09:00 - 13:00
Cieszęcin , Komorów , Kowalówka ulica Spokojna
09.03.2021   08:00 - 09:00
12.03.2021   15:00 - 17:00

Miasto Kępno

Kępno ul. Bohaterów Września Bloki
09.03.2021   09:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Babiak

Brzezie
10.03.2021   09:00 - 14:00
Łuczywno
11.03.2021   09:00 - 14:00
Stypin
12.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Kościelec

Trzęśniew
08.03.2021   09:00 - 14:00
Tury
11.03.2021   09:00 - 13:00
Ruszków
11.03.2021   10:00 - 14:00

Gmina Krzymów

Tury
11.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Olszówka

Mniewo
10.03.2021   09:00 - 14:00
Błędów
12.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Osiek Mały

Łuczywno, Koszary
09.03.2021   09:00 - 14:00
Łuczywno
11.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Sompolno

Łuczywno, Koszary
09.03.2021   09:00 - 14:00
Łuczywno
11.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Wierzbinek

Pamiątka , Władysławów
15.03.2021   08:00 - 14:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi

Bielawy ulice Kawnicka, Miodowa, Posada ulica Reja, Sokółki
09.03.2021   10:00 - 12:00
Kamienica , Konin ulica Beniowska
09.03.2021   11:30 - 15:30

Gmina Skulsk

Skulsk ulica Kościelna
10.03.2021   09:00 - 14:00
Celinowo
11.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Stare Miasto

Stare Miasto ulice Janowicka, Lisiecka, Ogrodowa
08.03.2021   09:00 - 11:00
Główiew , Posada , Tomaszew
12.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Wilczyn

Wiśniewa , Wiśniewa-Kolonia
08.03.2021   09:00 - 12:00
Giętkowo , Góry , Góry-Kolonia , Ostrowąż , Ostrowąż-Kolonia , Wielkopole
09.03.2021   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Golina

Barbarka , Sługocinek
09.03.2021   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kleczew

Giętkowo , Góry , Góry-Kolonia , Ostrowąż , Ostrowąż-Kolonia , Wielkopole
09.03.2021   09:00 - 14:00
Roztoka
10.03.2021   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Ślesin

Giętkowo , Góry , Góry-Kolonia , Ostrowąż , Ostrowąż-Kolonia , Wielkopole
09.03.2021   09:00 - 14:00

Miasto Konin

Kamienica , Konin ulica Beniowska
09.03.2021   11:30 - 15:30

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrzeszów

Rojów ul. Bajkowa, Boiskowa, Kwarcowa, Paski, Wrocławska 30 do 31, dz. 241/1.
08.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Przygodzice

Dębnica ul. Ostrowska 5, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Polna 1.
10.03.2021   09:00 - 16:00

Miasto I Gmina Odolanów

Odolanów ul. Ogrodowa 5, 8, 8A, 10, Strzelecka 23, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 35a 36, 37, 37a, 37c, 40, 42, 44, 44a, 46, 46a, 48, 48a, 50, 52, 52a, Sadowa 17.
08.03.2021   09:00 - 13:00

Region Turek

Gmina Turek

Obrzębin ulica. Szafirowa
22.03.2021   11:00 - 13:00

Miasto Turek

Obrzębin ulica. Szafirowa
22.03.2021   11:00 - 13:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Gmina Brzeźno

Słonowice
11.03.2021   08:30 - 10:00
12.03.2021   10:00 - 14:00
  08:30 - 12:00
  10:00 - 14:00

Gmina Sławoborze

Sławoborze ulice Krzyżowa, Leśna, Świdwińska
09.03.2021   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Tychowo

Dobrowo , Dobrówko , Skarszewice
08.03.2021   09:00 - 13:00

Region Bytów

Gmina Kołczygłowy

Gałąźnia Mała , Świelubie
09.03.2021   08:00 - 17:00
15.03.2021   09:00 - 12:00
Gałąźnia Mała, Gałąźnia Mała Oczyszczalnia
15.03.2021   09:00 - 12:00

Region Człuchów

Gmina Konarzyny

Konarzyny ulice ks. Otto Konrada, Kwiatowa, Lotnicza, Spacerowa, Szeroka
15.03.2021   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Człuchów

Człuchów ulice Przemysłowa, Słowackiego, Ględowo ulica Kwiatowa
10.03.2021   09:00 - 12:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Borne Sulinowo

Łubowo ulica Dolna - domki letniskowe, plaża
11.03.2021   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Rydzewo kolonia 1, Rydzewo kolonia 2, Rydzewo kolonia 3
12.03.2021   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kalisz Pomorski

Poźrzadło Przepompownia ścieków
08.03.2021   09:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl

Gościno ulica Lipowa, Izdebno , Siemyśl ulica Topolowa, Unieradz
09.03.2021   10:00 - 16:00
18.03.2021   10:00 - 16:00

Miasto i Gmina Gościno

Gościno ulica Lipowa, Izdebno , Siemyśl ulica Topolowa, Unieradz
09.03.2021   10:00 - 16:00
18.03.2021   10:00 - 16:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Budzistowo Węzeł S6
08.03.2021   08:00 - 16:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów

Karsinka bud. numer 15 na dz. nr 100 – zasilany ze st.tr Karsina Siedlisko nr 531871.
10.03.2021   09:00 - 16:00

Region Lębork

Gmina Cewice

Bukowina
12.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Czarna Dąbrówka

Dolina Jadwigi , Rokiciny
09.03.2021   09:00 - 13:00
Wargowo , Wargówko
11.03.2021   09:00 - 13:00
Podkomorzyce
16.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Czarnówko ulice Pałacowa, Świerkowa
10.03.2021   08:30 - 12:00

Gmina Potęgowo

Łupawa
08.03.2021   08:30 - 10:30

Gmina Sierakowice

Dolina Jadwigi , Rokiciny
09.03.2021   09:00 - 13:00

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca

Kwakowo , Sławno , Smolniki
09.03.2021   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Szczecinek

Kwakowo , Sławno , Smolniki
09.03.2021   09:00 - 13:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Wilczęta

Dębiny
10.03.2021   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Braniewo

Braniewo ulice Kościuszki pasaż 4
10.03.2021   09:00 - 13:00
Braniewo ulice Kościuszki32,34,36,38,40,42,44,46,48
10.03.2021   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Frombork

Baranówka
08.03.2021   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Młynary

Kwietnik
09.03.2021   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Pieniężno

Glebiska
12.03.2021   08:30 - 13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg

Elbląg ulica Ogólna sklep Lidl
10.03.2021   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Tolkmicko

Łęcze 55
08.03.2021   08:00 - 14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława

Krótkie przerwy w dostawie energii w podanych godzinach. Iława ulice gen. Leopolda Okulickiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Wiejska
08.03.2021   07:30 - 08:00
  19:00 - 21:00

Miasto i Gmina Zalewo

Bajdy , Zalewo ulice Długa, Działkowa, Jesienna, Lipcowa, Polna, Słoneczna, Zielona
09.03.2021   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00
Bajdy , Zalewo ulica Kolejowa
09.03.2021   08:00 - 14:00

Region Kętrzyn

Gmina Sorkwity

Choszczewo od numeru 1 do 4,
11.03.2021   08:00 - 14:00
Joachimowo , Słomowo,
17.03.2021   09:00 - 11:00
Pustniki 1, 1 A, 2, 9,
17.03.2021   12:00 - 14:00
Rybno ulice Boczna, Długa, Ogrodowa, Kościelna 48,
19.03.2021   09:00 - 11:00
Borowski Las 2,
19.03.2021   12:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Kętrzyn ulica Przemysłowa 5,
09.03.2021   12:30 - 15:00
Trzy Lipy,
10.03.2021   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Kosewo 30 B, 30 C, 84 E, 84 F, 84 G, 84 H, 84 I, przepompownia,
16.03.2021   08:00 - 13:00
Joachimowo , Słomowo,
17.03.2021   09:00 - 11:00
Mrągowo ulica Romualda Traugutta 4, 4A, przepompownia przy ulicy Nadbrzeżnej,
18.03.2021   11:00 - 15:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn

Kwidzyn Górki
08.03.2021   08:00 - 10:00

Gmina Mikołajki Pomorskie

Cierpięta , Kołoząb Mały , Mikołajki Pomorskie ulica Dworcowa
09.03.2021   08:00 - 15:00
12.03.2021   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Prabuty

Prabuty ulica Józefa Ignacego Kraszewskiego 8 i 20
09.03.2021   08:00 - 13:00

Miasto Kwidzyn

Kwidzyn Górki
08.03.2021   08:00 - 10:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Kiwity

Krekole hydrofornia, 9A, 21, 23, 27, 29, 33, 39, 41, 43, 45, Połapin 21
09.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Lubomino

Wójtowo, budynek gospodarczy
08.03.2021   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Bartoszyce

Lidzbark Warmiński ulica Konstytucji 3 Maja 2, 4, 6, 8
11.03.2021   07:00 - 09:00
Wojciechy Kolonia
12.03.2021   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński ulica Konstytucji 3 Maja 2, 4, 6, 8
11.03.2021   07:00 - 09:00

Region Malbork

Gmina Lichnowy

Tropiszewo
08.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Stegna

Chełmek , Chełmek-Osada , Groszkowo
10.03.2021   09:30 - 11:00
Stegna ulice Plażowa, Spacerowa
11.03.2021   08:00 - 11:00

Gmina Sztutowo

Chełmek , Chełmek-Osada , Groszkowo
10.03.2021   09:30 - 11:00
Sztutowo ulice Gdańska, Kwiatowa, Leśny Zakątek, Muzealna, Obozowa, Przemysłowa, Zalewowa
10.03.2021   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Malbork

Malbork ulice Aleja Rodła, Stare Miasto
10.03.2021   08:00 - 13:00
Nowa Wieś , Nowa Wieś Malborska ulice Komuny Paryskiej, Miedziana, Sienna, Zwierzyniecka
10.03.2021   09:00 - 14:00
Kamienica
12.03.2021   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Nowy Dwór

Tuja
10.03.2021   09:00 - 16:00

Miasto i Gmina Sztum

Kępina ulica , Radosna, Sienkiewicza, Wiejska, Sztumskie Pole ulice Sienkiewicza, Żeromskiego
11.03.2021   08:00 - 13:00
Kępina ulica Zacisze, Sztum ulice Kwiatowa, Ogrodowa, Radosna, Sienkiewicza, Słoneczna, Wiejska, Wojciechowskiego, Zacisze, Sztumskie Pole ulice Sienkiewicza, Żeromskiego
12.03.2021   08:00 - 13:00

Region Ostróda

Gmina Olsztynek

Gąsiorowo Olsztyneckie , Waplewo , Waplewo
12.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Stawiguda

Pluski ulice Kwiatowa, Modrzewiowa
09.03.2021   10:00 - 12:00

Miasto i Gmina Miłakowo

Nowe Bolity , Stare Bolity
08.03.2021   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Morąg

Chojnik
16.03.2021   08:00 - 14:00

Region Szczytno

Gmina Janowo

Muszaki
15.03.2021   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Biskupiec

Nidzica ulice DĘBOWA, GRABOWA , Żywiczna
11.03.2021   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Nidzica

Nidzica ulica Działdowska, Pasym , Pasym ulice Basztowa, Działkowa, Jedności Słowiańskiej, ks. Barczewskiego, Ogrodowa, Pocztowa, Rynek, Spacerowa, Spichrzowa, Sportowa, Strażacka, Tadeusza Kościuszki, Tartaczna, Wypoczynkowa, Zamkowa
09.03.2021   09:00 - 13:00
Elganowo , Frąknowo , Grzegrzółki , Łysa Góra , Miłuki , Rusek Wielki , Siedliska
10.03.2021   10:00 - 12:00
Nidzica ulice DĘBOWA, GRABOWA , Żywiczna
11.03.2021   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Pasym

Nidzica ulica Działdowska, Pasym , Pasym ulice Basztowa, Działkowa, Jedności Słowiańskiej, ks. Barczewskiego, Ogrodowa, Pocztowa, Rynek, Spacerowa, Spichrzowa, Sportowa, Strażacka, Tadeusza Kościuszki, Tartaczna, Wypoczynkowa, Zamkowa
09.03.2021   09:00 - 13:00
Elganowo , Frąknowo , Grzegrzółki , Łysa Góra , Miłuki , Rusek Wielki , Siedliska
10.03.2021   10:00 - 12:00
Otole , Pasym , Pasym , Rudziska Pasymskie , Siedliska
12.03.2021   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Szczytno

Siódmak , Wólka Szczycieńska
11.03.2021   09:00 - 13:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Karniewo

Karniewo ulice Ciechanowska, Mazowiecka
10.03.2021   08:00 - 15:00

Gmina Krasne

Nowa Wieś
09.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Opinogóra Górna

Kobylin
11.03.2021   08:30 - 11:30

Miasto i Gmina Ciechanów

Ciechanów ulica Ceramiczna
09.03.2021   08:00 - 14:00
Ciechanów ulica Wojska Polskiego 54
15.03.2021   08:00 - 12:00
Ciechanów ulica Starowiejska
17.03.2021   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pułtusk

Pułtusk ulica Jacka Soplicy 4
08.03.2021   08:30 - 14:00

Region Kutno

Gmina Bedlno

Kamilew
10.03.2021   09:00 - 15:00
Pniewo, Bedlno, Bedlno-Wieś, Dobrzelin ulice Jabłonkowa, Słoneczna
11.03.2021   09:00 - 15:00

Gmina Góra Św. Małgorzaty

Bryski, Moraków, Moraków-Kolonia
12.03.2021   08:00 - 12:00

Gmina Nowe Ostrowy

Grodno, Nowe Ostrowy, Ostrowy
17.03.2021   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kutno

Kolonia Strzegocin, Strzegocin
10.03.2021   08:00 - 12:00
Kamilew
10.03.2021   09:00 - 15:00
Kutno ulice Bitwy pod Kutnem, Holenderska, Józefów
12.03.2021   09:00 - 15:00
Raciborów
16.03.2021   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Łęczyca

Topola Królewska
11.03.2021   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Żychlin

Pniewo, Bedlno, Bedlno-Wieś, Dobrzelin ulice Jabłonkowa, Słoneczna
11.03.2021   09:00 - 15:00

Region Mława

Gmina Grudusk

Humięcino-Klary , Łysakowo
08.03.2021   07:45 - 09:45
Humięcino-Andrychy
08.03.2021   08:15 - 14:15
Łysakowo , Mierzanowo
08.03.2021   13:00 - 14:30

Gmina Lutocin

Chromakowo
10.03.2021   09:00 - 13:00

Gmina Stupsk

Wola Szydłowska , Wola-Kolonia
09.03.2021   08:10 - 11:10

Gmina Szreńsk

Złotowo
10.03.2021   08:10 - 11:10
  11:00 - 14:00

Gmina Wiśniewo

Modła , Wiśniewko
08.03.2021   10:30 - 12:30
Stara Otocznia , Wiśniewo
08.03.2021   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Bieżuń

Adamowo
08.03.2021   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Działdowo

Komorniki
09.03.2021   08:15 - 11:15

Miasto i Gmina Lidzbark

Nowe Dłutowo , Stare Dłutowo ulice Długa, Krótka, Lidzbarska, Polna, Wiatraczna, Wolności
16.03.2021   09:00 - 14:00
Nowe Dłutowo , Stare Dłutowo ulice 1000-lecia, Lidzbarska
16.03.2021   08:45 - 15:45

Miasto i Gmina Mława

Mława ulica Płońska
09.03.2021   11:30 - 14:30

Region Płock

Gmina Bodzanów

Nowy Reczyn , Reczyn.
12.03.2021   08:10 - 13:30

Gmina Nowy Duninów

Brwilno , Popłacin.
12.03.2021   08:15 - 13:45

Gmina Radzanowo

Radzanowo ulice Begno, Długa, Dojazdowa, Jasna, Piękna, Spokojna, Szkolna
10.03.2021   09:00 - 14:00

Gmina Słupno

Borowiczki-Pieńki ulice Piastowska, Wodna, Wawrzyńca Sikory.
08.03.2021   09:00 - 11:30
Borowiczki-Pieńki ulica Piastowska, Płock ulice Pocztowa, Podwale, Powiśle, Roztocze, Rybna
11.03.2021   08:00 - 11:00
Cekanowo ulica Lawendowa, Maszewo Duże ulice Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Leśna, Lipnowska
11.03.2021   12:00 - 15:00

Gmina Stara Biała

Nowe Proboszczewice ulice Dębowa, Jaśminowa, Klonowa.
09.03.2021   09:00 - 13:00
Cekanowo ulica Lawendowa, Maszewo Duże ulice Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Leśna, Lipnowska
11.03.2021   12:00 - 15:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ulica Strzelecka 9.
08.03.2021   09:00 - 11:00
Borowiczki-Pieńki ulica Piastowska, Płock ulice Pocztowa, Podwale, Powiśle, Roztocze, Rybna
11.03.2021   08:00 - 11:00
Płock ulica Kutnowska.
23.03.2021   08:00 - 12:00

Region Płońsk

Gmina Joniec

Joniec , Krajęczyn
11.03.2021   07:30 - 15:30
Krajęczyn
19.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Naruszewo

Dłutowo
10.03.2021   08:00 - 13:00

Gmina Nowe Miasto

Kosiorowo ,
09.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Sochocin

Gutarzewo
16.03.2021   08:00 - 13:00

Gmina Świercze

Kosiorowo ,
09.03.2021   08:30 - 13:30
Gąsiorowo, Gąsiorówek
10.03.2021   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Płońsk

Płońsk ulice Krokusowa Storczykowa,
10.03.2021   09:00 - 13:00
Szerominek ulice Słoneczna,
15.03.2021   08:30 - 13:30

Region Sierpc

Gmina Bulkowo

Stacja T751464 Chlebowo I.
17.03.2021   09:00 - 12:00

Gmina Strzegowo Osada

Stacja T752317 Budy Giżyńskie I.
11.03.2021   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Drobin

Stacja S5-690 Mogielnica V obwód 200.
10.03.2021   08:15 - 15:00

Miasto i Gmina Raciąż

Stacja S5-02123 Gralewo Nowe III.
10.03.2021   08:00 - 14:00
Stacja S5-01953 Sierakowo I obwód 200.
16.03.2021   08:00 - 15:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Biskupiec

Linia Bielice 4, obwód 200.
08.03.2021   08:30 - 14:00
Linia Łąkorz 12, obwód 500.
09.03.2021   08:30 - 13:30
Linia Ostrowite 9, obwód 200.
10.03.2021   08:00 - 12:00
Linia Piotrowice 14, obwód 100.
11.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Bobrowo

Linia Budy 2, obwód 100, złącze 02 109 01.
12.03.2021   08:00 - 12:00

Gmina Kurzętnik

Linia Lipowiec 5, obwód 200 wyłączone złącza: Z9501029, Z9501030.
10.03.2021   10:00 - 14:00

Gmina Świedziebnia

Linia Dzierzno 2, obwód 200, złącze Z9500943.
09.03.2021   08:00 - 12:00

Gmina Zbiczno

Linia Sosno 2, obwód 100.
12.03.2021   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Podgórz 3, obwód 100 dla miejscowości Podgórz ulica Orzechowa, Szczuka.
08.03.2021   08:00 - 12:00
Linia Karbowo 12, obwód 500 złącza Z9503204 i Z9503203 dla miejscowości Karbowo ulica Parcelowa.
11.03.2021   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Linia Białkowo 2, obwód 100, złącze Z9503591.
04.03.2021  08:00 − 08.03.2021 14:00
Linia Osiedle Młodych 1, obwód 600 dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulice Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej.
12.03.2021   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Linia Przychodnia NM, obwód 400 złącza 170402, 170403, 170404 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulica Żwirki i Wigury
08.03.2021   08:00 - 12:00
Linia Bratian 1, obwód 100, złącza: 01/303/02, 01/303/03, 01/303/04, Z9501815 dla miejscowości Bratian ulica Długa.
10.03.2021   08:00 - 12:00
Linia Chrobrego NM, obwód 900 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulica Sadowa.
12.03.2021   08:30 - 13:30

Region Grudziądz

Gmina Kijewo Królewskie

Stacje: Toruńska Unisław; Gołoty 1, 2, 3, 4, 5, 7; Bruki 1, 7, 8; Szymborno 1, 2, 3, 4
10.03.2021   08:30 - 09:30
  15:00 - 16:30

Gmina Lisewo

Stacja: Mgoszcz 4
08.03.2021   10:00 - 15:00

Gmina Unisław

Stacje: Toruńska Unisław; Gołoty 1, 2, 3, 4, 5, 7; Bruki 1, 7, 8; Szymborno 1, 2, 3, 4
10.03.2021   08:30 - 09:30
  15:00 - 16:30

Miasto i Gmina Chełmno

Stacja: Klamry 5, obwód 100
09.03.2021   08:00 - 12:00
Stacja: Klamry 3, obwód 100
09.03.2021   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Grudziądz

Grudziądz, stacja: Owczarki 6, obwód 100
08.03.2021   09:00 - 13:00
Grudziądz, stacja: Dębowe Wzgórze 3, obwód 100 i 300
10.03.2021   08:00 - 12:00
Stacja: Pieńki Król. 5, obwód 400
11.03.2021   10:00 - 13:00
Stacja: Mokre 2, obwód 700
12.03.2021   09:30 - 12:30
Grudziądz, stacja: Owczarki 18, obwód 400
12.03.2021   13:00 - 16:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BĄDKOWO 1, 2, 3, PZZ, Przetwórnia Roślin, BADKÓWEK 3, KUJAWKA 1,
11.03.2021   08:00 - 09:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BADKÓWEK 1, 2, KUJAWKA 3, SŁUPY MAŁE 1, 2,
11.03.2021   10:30 - 11:30

Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PASIEKA E obwód 100
08.03.2021   08:30 - 12:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 1 obwód 500
08.03.2021   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BŁENNA D 1 obwód 100
08.03.2021   09:00 - 15:00

Gmina Lubanie

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIASKI KOLONIA 2
12.03.2021   09:00 - 12:00

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC KOPERNIKA obwód 600
08.03.2021   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 1 obwód 300
08.03.2021   12:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BIELAWY
09.03.2021   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOREK 2
11.03.2021   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSSOWO 1,
11.03.2021   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIASKI KOLONIA 2
12.03.2021   09:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 7
12.03.2021   08:00 - 13:00

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POWAŁKOWICE 3,
09.03.2021   08:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LATKOWO 1 obwód 200
10.03.2021   08:30 - 13:00

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC KOPERNIKA obwód 600
08.03.2021   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ANUSIN 2
09.03.2021   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1
11.03.2021   13:30 - 14:30

Gmina Raciążek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK URZĄD GMINY obwód 300
09.03.2021   07:00 - 12:00

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RYBINY 3 obwód 400
10.03.2021   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWEK 3
11.03.2021   08:30 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOREK 2
11.03.2021   08:00 - 14:00

Gmina Waganiec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WAGANIEC PGR, WAGANIEC TARTAK
10.03.2021   08:30 - 09:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA KOLONIA 1, 4, 5, NIESZAWA NARUTOWICZA
10.03.2021   07:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WAGANIEC 1 GS, WAGANIEC 4 Mleczarnia, PRZYPUST 1, 2, 3, SZPITALKA 1, 2,
10.03.2021   10:00 - 13:00

Gmina Zakrzewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SĘDZIN 5 obwód 200
10.03.2021   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 1 obwód 500
08.03.2021   11:00 - 14:00

Miasto i Gmina Nieszawa

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA KOLONIA 1, 4, 5, NIESZAWA NARUTOWICZA
10.03.2021   07:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WAGANIEC 1 GS, WAGANIEC 4 Mleczarnia, PRZYPUST 1, 2, 3, SZPITALKA 1, 2,
10.03.2021   10:00 - 13:00

Region Rypin

Gmina Brzuze

Stacja Piskorczyn 2 obwód 100 kierunek Detmer.
08.03.2021   08:30 - 13:30
Stacja Trąbin Rumunki 4.
08.03.2021   08:00 - 14:00
Stacja Mościska 2.
11.03.2021   08:30 - 10:00
Stacja Giżynek 1.
12.03.2021   08:30 - 14:00

Gmina Chrostkowo

Stacja Głęboczek 5 RSP.
08.03.2021   08:30 - 11:00
Stacja Głęboczek 3.
08.03.2021   11:00 - 13:30

Gmina Czernikowo

Stacja Rypin Spokojna 2 obwód 700 kierunek złącza Z9410870, Z9410871, Z9411252.
10.03.2021   12:00 - 16:00

Gmina Rogowo

Stacja Nadróż 1 obwód 300 kierunek Garaże.
11.03.2021   08:30 - 13:30

Gmina Skępe

Stacje Łąkie 19 obwód 100.
09.03.2021   08:00 - 12:00

Gmina Skrwilno

Stacja Szucie 3.
09.03.2021   11:00 - 13:30
Stacja Budziska 3.
10.03.2021   08:30 - 12:30
Stacja Mościska 2.
11.03.2021   08:30 - 10:00

Gmina Wielgie

Stacja Szczepanki 3.
10.03.2021   08:00 - 13:00

Gmina Zbójno

Stacja Głęboczek 3.
08.03.2021   11:00 - 13:30
Stacja Zbójno 4 obwód 300 kierunek CPN.
12.03.2021   08:00 - 11:30

Miasto i Gmina Lipno

Lipno ulica Ekologiczna złącze ZE 7827.
08.03.2021   08:00 - 13:00
Lipno ulica Rolna złącza ZE 3212, ZE 4348, ZE 4793, ZE 5809, ZE 6032, ZE 7138.
09.03.2021   08:00 - 12:00
Stacja Radomice 5 obwód 300 kierunek Kozłowski.
09.03.2021   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Rypin

Stacja Kowalki 2 MBM.
09.03.2021   09:30 - 11:00
Stacja Starorypin Rządowy 1.
09.03.2021   08:30 - 14:00
Stacja Rypin Dom Dziecka ulice Malinowa, Mławska, Sadowa, Wiśniowa.
09.03.2021   09:00 - 15:00
Stacja Rypin Cicha 3 obwód 100 kierunek złącza Z9411502, Z9409952.
10.03.2021   08:00 - 12:00
Stacja Rypin Polna obwód 400 kierunek ulica Polna.
10.03.2021   08:30 - 12:30
Stacja Rypin Cicha 2 obwód 100 złącza ZE 5127, ZE 5128, ZE 9185 do ZE 9189.
10.03.2021   08:30 - 12:30
Stacja Cetki 1.
10.03.2021   10:00 - 14:00
Stacja Rypin Spokojna 2 obwód 700 kierunek złącza Z9410870, Z9410871, Z9411252.
10.03.2021   12:00 - 16:00

Region Toruń

Gmina Ciechocin

Stacja Obrowo 3 Kolonia Obrowska , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Kurkowa, Leszczynowa, Świętosław
10.03.2021   08:00 - 14:00

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Pluskowęsy 4 k/Kowalewa , Pluskowęsy
09.03.2021   10:00 - 13:30

Gmina Lubicz

Stacja Lubicz 8 , Jedwabno , Lubicz Dolny ulice Ceramiczna, Cicha, Dworcowa, Toruńska
08.03.2021   10:00 - 17:30

Gmina Łubianka

Stacja Wybcz 4 , Wybcz ulica Chłopska
12.03.2021   08:00 - 14:00

Gmina Obrowo

Stacja Obrowo 3 Kolonia Obrowska , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Jagodowa, Kurkowa, Leszczynowa, Świętosław
10.03.2021   08:00 - 14:00
Stacja Dobrzejewice 4 obw. Kościół Dobrzejewice , Dobrzejewice , Głogowo ulice Kościelna, Radosna, Warszawska, Wesoła
11.03.2021   08:30 - 12:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stary Toruń obw.100 , Stary Toruń ulice Cedrowa, Sołecka, Szeroka, Toruńska
09.03.2021   08:30 - 12:30
Stacja Toporzysko 7 , Toporzysko ulice Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Zławieś Wielka
09.03.2021   09:00 - 16:00
Czarne Błota 11 obw.200 , Czarne Błoto ulice Brzozowa, Łubinowa, Olchowa, Wierzbowa, Rozgarty ulice Łubinowa, Zielona Polana
10.03.2021   08:00 - 12:00
Stacja Toporzysko 1, Toporzysko
10.03.2021   11:00 - 16:00
Stacja Czarne Błoto 14 obw.100 , Czarne Błoto
11.03.2021   07:30 - 13:30

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Bielczyny 5 obw.200
09.03.2021   07:00 - 10:00
Stacja Górna obw.1000 Chełmża ulice Antoniego Depczyńskiego, Górna, Henryka Malewskiego, Kanonika Gabriela Władysławskiego, Mieczysława Szczepańskiego, Stefana Dorawy, Nowa Chełmża ulica Górna
09.03.2021   09:00 - 16:00
Stacja Bielczyny 1 , Bielczyny
11.03.2021   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Matejki , Toruń ulice Matejki 83/87 , Matejki 91
07.03.2021   07:00 - 10:00
Stacja Teatr , Toruń ulice Chełmińska, Fosa Staromiejska, Plac Teatralny
08.03.2021   07:30 - 10:30
Stacja Włocławska 1 Toruń ulice gen. Józefa Dwernickiego, Łódzka, Rubinowa, Rypińska, Szmaragdowa, Turkusowa, Włocławska
08.03.2021   08:00 - 12:00
Stacja Morcinka obw. 900 , Toruń ulice Bażyńskich, Chełmińska, Chełmska, gen. Józefa Bema, Końcowa, Podgórna, Stanisława Małachowskiego, Szosa Bydgoska, Szosa Chełmińska
08.03.2021   11:00 - 15:00
Stacja Osiedle Drzymały , Toruń ulice Bażyńskich, Leona Witkowskiego, Michała Drzymały, Młyńska, Poznańska, Środkowa, Wilhelminy Iwanowskiej
09.03.2021   08:00 - 13:00
Stacja Matejki Toruń ulice Bażyńskich, gen. Józefa Bema, Gustawa Morcinka, Jana Matejki, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
09.03.2021   07:30 - 16:00
Stacja Rubinkowo 42 Toruń ulice Jakuba Suleckiego, Konstytucji 3 Maja, Lubicka, Mariana Sydowa, Przemyska, Przy Skarpie, Szosa Lubicka
09.03.2021   15:00 - 19:00
Stacja Grębocin Przyłubie 2 Toruń ulice Dojazd, Działowa, Nad Strugą, Olsztyńska, Widok
11.03.2021   07:00 - 11:00
Stacja Rubinkowo 60 , Toruń ulice Kosynierów Kościuszkowskich, Szarych Szeregów, Wincentego Witosa
11.03.2021   10:00 - 14:00

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

Goreń , Goreń Duży , Niedźwiedź , Skrzynki , Telążna Leśna stacja NIEDŹWIEDŹ, TELĄŻNA LEŚNA 2, GOREŃ DUŻY OŚRODEK CHEMOBUDOWY
11.03.2021   08:00 - 15:00

Gmina Bobrowniki

Okrągła , Parcele Łochockie , Rachcin , Rachcinek stacja Okrągła 1, 2, Rachcinek 2
08.03.2021   08:30 - 14:30
stacja Polichnowo Piaski 2, 3
09.03.2021   09:00 - 12:00
stacja Polichnowo Piaski 2 obwód 100
09.03.2021   12:00 - 15:00
10.03.2021   09:00 - 15:00

Gmina Brześć Kujawski

stacja WIENIEC 1 SANATORIUM obwód 300
08.03.2021   09:00 - 12:00
stacja Wieniec Kąty 2 Obw. 800 Wieniec ul. Akacjowa, Świerkowa, dz. 292/20-23
11.03.2021   10:30 - 13:30
stacja Guźlin 1
11.03.2021   08:30 - 14:30
stacja Guźlin 4
15.03.2021   08:30 - 14:30

Gmina Fabianki

stacja Szpetal Górny 16 obwód 400
12.03.2021   10:30 - 13:30

Gmina Lubień Kujawski

stacja STĘPKA obwód 100 Czaple
10.03.2021   09:00 - 13:30
stacja Wieniec Kąty 2 Obw. 800 Wieniec ul. Akacjowa, Świerkowa, dz. 292/20-23
11.03.2021   10:30 - 13:30

Miasto i Gmina Kowal

Goreń , Goreń Duży , Niedźwiedź , Skrzynki , Telążna Leśna stacja NIEDŹWIEDŹ, TELĄŻNA LEŚNA 2, GOREŃ DUŻY OŚRODEK CHEMOBUDOWY
11.03.2021   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Włocławek

stacja KOSINOWO 1,2,4; ADAMINOWO, ADAMINOWO 2,3; RUDA, TELĄŻNA LEŚNA 3
11.03.2021   08:00 - 09:30
  13:30 - 15:00
Goreń , Goreń Duży , Niedźwiedź , Skrzynki , Telążna Leśna stacja NIEDŹWIEDŹ, TELĄŻNA LEŚNA 2, GOREŃ DUŻY OŚRODEK CHEMOBUDOWY
11.03.2021   08:00 - 15:00
Włocławek ulice Armii Krajowej, Barska, Wojskowa, Żelazne Wody, Żołnierska
11.03.2021   20:00 - 21:00
Włocławek ulica Celulozowa stacja Celulozowa 1, stalbet dom dz. 12/14,
12.03.2021   11:00 - 13:00
stacja Kolonia Dębice 1
12.03.2021   08:30 - 14:30

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2021 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl