Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Gdańsk gmina miejska

Gdańsk ulice Antoniego Suchanka 4, Brzegi 15, 18, 19, 21, 22, 22/A, 23, 24, Cienista 4, od 6 do 8, 10A, 12, 12/A, 12/B, 21, -, garaż, GARAŻ, Cmentarna 1, 2, 2/A, 2/B, 7, 7/A, 9, -.
07.07.2022   10:00 - 14:00
Gdańsk ulice Antoniego Suchanka 4, Brzegi 15, 18, 19, 21, 22, 22/A, 23, 24, Cienista 4, od 6 do 8, 10A, 12, 12/A, 12/B, 21, -, garaż, GARAŻ, Cmentarna 1, 2, 2/A, 2/B, 7, 7/A, 9, -.
07.07.2022   10:00 - 14:00

Region Gdynia

Gdynia gmina miejska

Gdynia ulica Grenadierów 11, 21, 23, 25, 26/., 27, 29, 30, 32, 33.
07.07.2022   08:00 - 12:00
Gdynia ulica Henryka Sienkiewicza 4.
07.07.2022   08:00 - 14:00
Gdynia ulica Herkulesa 3, 5.
08.07.2022   08:00 - 14:00

Region Kartuzy

Chmielno gmina wiejska

Miechucino ulice Poprzeczna 2, Spokojna 2, 8, Szkolna 2, Zielona Dolina od 1 do 3, 7, 9 .
14.07.2022   08:00 - 16:00
Miechucino ulice Poprzeczna 2, Spokojna 2, 8, Szkolna 2, Zielona Dolina od 1 do 3, 7, 9 .
14.07.2022   08:00 - 16:00
Miechucino ulice Brzozowa 2, Ogrodowa od 1 do 4, 8, Osiedlowa 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, Słoneczna od 1 do 5, 7, 8, Szkolna 1, 4, 8/A, 8B, 10 3/SKA, 18, 131, 139, 156, 197, KOSCI.
14.07.2022   08:00 - 16:00
Miechucino ulice Brzozowa 2, Ogrodowa od 1 do 4, 8, Osiedlowa 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, Słoneczna od 1 do 5, 7, 8, Szkolna 1, 4, 8/A, 8B, 10 3/SKA, 18, 131, 139, 156, 197, KOSCI.
14.07.2022   08:00 - 16:00

Kościerzyna gmina wiejska

Skorzewo ulice Franciszka Peplińskiego 2, 9, gen. Antoniego Zdrojewskiego 2, Kościerska 2, 4, 6, 8, ks. ppłk. Józefa Wryczy 5, Na Wzgórzu 4, Rekowska 1, Starowiejska 3, od 5 do 9, - , 639.
08.07.2022   08:00 - 15:00

Somonino gmina wiejska

Egiertowo, Goręczyno ulice Brzozowa, Kasztelańska, Łąkowa, Piaskowa, Polna, Widokowa, Ostrzyce, Somonino ulice Ceramiczna, Kasztelańska, Łąkowa, Na Glinach, Osiedle J. Dambka, Spółdzielców, Zacisze.
11.07.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00
Somonino .
11.07.2022   08:00 - 17:00
Egiertowo, Goręczyno ulice Brzozowa, Kasztelańska, Łąkowa, Piaskowa, Polna, Widokowa, Ostrzyce, Somonino ulice Ceramiczna, Kasztelańska, Łąkowa, Na Glinach, Osiedle J. Dambka, Spółdzielców, Zacisze.
11.07.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00
Somonino .
11.07.2022   08:00 - 17:00

Sulęczyno gmina wiejska

Mściszewice , 797/29.
11.07.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00
Mściszewice , 797/29.
11.07.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 17:00

Żukowo obszar wiejski

Czaple ulice Słoneczna 118, Żurawia , 247 2, 3/A, 3/B, od 4 do 11, 14, 14/A, 14/B, 16, 18, 19, 21, 28, 28/A, 28/E, 31/B, 32, 32/B, 33, 38, 43, 92, 247, 247/A, 248, 248/A, 249, 249/A, 250/A, 251, 251/A, 252/A, 253, 257, 266, 266 H, -, PRO, 156/5, 167, 199/2, 214/20, Czaple-188/4.
07.07.2022   08:00 - 13:00
Dąbrowa 165.
11.07.2022   08:00 - 17:00
Dąbrowa 165.
11.07.2022   08:00 - 17:00

Region Starogard Gdański

Lubichowo gmina wiejska

Lubichowo ulice Księdza Lorenza od 1 do 7, 9, 10, od 12 do 15, 17, 19, 711, Wdecka 13A.
07.07.2022   10:00 - 15:00

Pelplin obszar wiejski

Rajkowy ulica Jaśminowa 11.
13.07.2022   07:30 - 13:00

Stara Kiszewa gmina wiejska

Bestra Suka , za nr 35, Cięgardło od 1 do 4, Olpuch 1/A, 1/B, 1/c, 1/E, 1/G, 1H, 28/e, 28/F, 28/G, 28/H, 28/L, 28H, 29, 29/A, 29/U, 29/Z, 29i, 30, 30 F, 30 I, 30/E, 30A, 30c, 30D, 30H, 31, 33, 34, 34/A, 34/C, 34B, 35, 35/A, 35B, 36, 36A, 36c, 37, 38, 38/A, 39, 39/B, 39D, 40, 41, 41/A, 42, 43, B/N, 0014 Olpuch-282/25, --112, 114, 140/9, 141/10, 141/9, 276/19, 282/12, 282/29, 282/30, 297/15, 297/22, 332, 345, --366, 367, 533, 673, dz. 141, Ruda JEZ, JIE, Z1, Z2, Stary Bukowiec 54, 55, 57, 58.
13.07.2022   07:30 - 13:00
Chwarzenko 4, 4/A, od 5 do 8, 8/A, 9, 9/A, 10, 11/B, od 12 do 15, 15/A, 15/B, od 16 do 21, 23, 24, 30/A, 109/21, 115/2, 122/5, 126/11.
14.07.2022   09:30 - 15:00

Starogard Gdański gmina miejska

Starogard Gdański ulice Boczna 2, Chojnicka 12, 14, gen. Józefa Hallera 1, 3, 9, Kozia 5, Krótka 4, Rynek 26, Spichrzowa 8, 10, Szewska 1.
07.07.2022   08:30 - 16:00
Starogard Gdański ulice Boczna 2, Chojnicka 12, 14, gen. Józefa Hallera 1, 3, 9, Kozia 5, Krótka 4, Rynek 26, Spichrzowa 8, 10, Szewska 1.
12.07.2022   08:30 - 16:00
Starogard Gdański ulice Boczna 2, Chojnicka 12, 14, gen. Józefa Hallera 1, 3, 9, Kozia 5, Krótka 4, Rynek 26, Spichrzowa 8, 10, Szewska 1.
13.07.2022   08:30 - 16:00

Region Tczew

Pruszcz Gdański gmina miejska

Pruszcz Gdański ulice Dąbrówki 2, 4A, 5, 5A, 6, 103, Obrońców Westerplatte 7, 7/B, 9, 9/A, 9/B, Wazów od 1 do 4, 6.
07.07.2022   08:00 - 12:00
Pruszcz Gdański ulice Aleksandra Fredry 3, Juliusza Słowackiego 1, 1-A, od 2 do 5, 9, 9/A, 10, 11/A, od 12 do 15, 15/A, od 16 do 22, 24, 26, 28, Mikołaja Kopernika 36, 38.
07.07.2022   08:30 - 14:00
Pruszcz Gdański ulice Jana Kasprowicza 20, 22, 24, 26, 33, 35, Janusza Kusocińskiego 19, Jaśminowa 2, 4, 6, 10, 14, 57, 60, Różana 1, 3, 5, 7.
08.07.2022   08:00 - 12:00

Trąbki Wielkie gmina wiejska

Kaczki ulice Bukowa, Gdańska, Jarzębinowa, Parkowa, Polna, Trąbki Małe ulice Leśna, Makowa, Ogrodowa, Trąbki Wielkie ulica Gdańska, Trąbki Wielkie ulice Czereśniowa, Gdańska, Jagodowa, Krótka, Malinowa, Pocztowa, Polonii Gdańskiej, Poziomkowa, Sportowa, Usługowa, Wiśniowa.
21.07.2022   09:00 - 13:00

Region Wejherowo

Choczewo gmina wiejska

Kopalino ulice Bursztynowa 32, Jarzębinowa , Jeziorna 12, 117/3, 47/16, Modra -, Perłowa 1, 3, 4/DZ, 5/B, 5A, od 7 do 9, DZ., Starowiejska 7, 9, 11, 13, 22, 24, 26, 28, Kopalino-120/6 8, 16, 19, 22, Lubiatowo ulica Harcerska 17.
07.07.2022   08:30 - 12:30
Sasino ulica Modrzewiowa 6.
11.07.2022   09:00 - 11:00

Gniewino gmina wiejska

Perlinko , Perlino ulice Akacjowa 19, 23, dz. 95/6, Perlino-96/2, Perlino-95/10, Alpejska 19, 21, 34, 38, 38/A, -, Kalinowa 17, -, DZ., Potokowa , Świerkowa 11, 16 95/11, 95/4, 95/8, 96/11, 96/14, DZ., Perlino-25/4, Perlino-96/10.
08.07.2022   08:30 - 14:00
Nadole ulica św. Augustyna 13 23/C.
11.07.2022   09:00 - 11:00

Krokowa gmina wiejska

Białogóra ulica Wiśniowa , Wierzchucino .
11.07.2022   09:00 - 11:00

Linia gmina wiejska

Potęgowo DZ., 548/10.
11.07.2022   09:00 - 11:00

Łęczyce gmina wiejska

Łęczyce ulica Nowa 1, 3, 7, -.
08.07.2022   11:00 - 13:00
Bożepole Wielkie ulice Chmieleniecka 48, Długa 12, Osiedlowa , Brzeźno Lęborskie 6, Rozłazino ulica Długa 12, 36, 39, 41 DZ, Strzebielino ulice Handlowa 9, Leopolda Staffa 18.
11.07.2022   09:00 - 11:00
Strzebielino ulice Juliana Tuwima 2, 4, 6, 12, -, DZ., Stanisława Witkacego 7, 9.
22.07.2022   08:00 - 13:00

Puck gmina wiejska

Domatowo 14, Domatówko DZ..
11.07.2022   09:00 - 11:00
Mrzezino ulica Fiołkowa 15, 23, 27.
13.07.2022   11:00 - 15:00

Reda gmina miejska

Reda ulice Brzozowa 5, 7, 17, 76, 78, Wiejska 5A, 7, 9, 11, 17, 21, 28/A, 30, 32, -.
07.07.2022   08:30 - 14:00

Szemud gmina wiejska

Szemudzka Huta ulica Biesiadna 17 , Szemudzka Huta-632/13.
08.07.2022   12:00 - 14:00
Donimierz ulice Dębowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Łąkowa, Nowinki, Polna, Zabłotna, Żwirowa, Głazica ulice Migłówko, Szklana, Mercerstwo, Szemud ulice Agronomów, Aleksandra Labudy, Alojzego Błaszkowskiego, Kartuska, ks. Jana Twardowskiego, Ks. Józefa Chodzińskiego, ks. Leona Armatowskiego, Łąkowa, Mercerstwo, Na Stoku, Na Wzgórzu, Piaskowa, Polna, Spokojna, Wejherowska, Więźniów Sztutthofu, Załączna.
08.07.2022   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:30
Bojano ulica Józefa Wołoszyna DZ. DZ., Kielno , Koleczkowo ulica Dolna 5, 15, DZ..
11.07.2022   09:00 - 11:00

Wejherowo gmina miejska

Wejherowo ulica Fryderyka Chopina 27.
11.07.2022   09:00 - 11:00

Wejherowo gmina wiejska

Warszkowo ulica Świerkowa 17, -, 97/28 -.
09.07.2022   09:00 - 11:00
Gniewowo ulice Bukowa, Cystersów, Czeremchowa, Czereśniowa, Jabłoniowa, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Jaśminowa, Kalinowa, Kręta, Krótka, Łąkowa, Myśliwska, Na Stoku, Narcyzowa, Ogrodowa, Polna, Rybacka, Spacerowa, Spokojna, Studzienna, Śliwkowa, Wejhera, Wiśniowa, Wrzosowa, Gowino ulica Pokoju, Kąpino ulice Kalinowa, Lipowa, Kniewo ulica Aleja Lipowa, Zbychowo ulica Jesionowa.
11.07.2022   09:00 - 11:00
Warszkowo ulica Nadrzeczna 25.
11.07.2022   08:00 - 13:00
Kąpino ulice Grabowa 4, 6, Klonowa 3/A, 8, DZ., Lipowa 9, Pogodna 9, Wichrowe Wzgórza 4, 6, 7, 8A, 8B, 8C, 8D, od 10 do 13, 21, Wierzbowa 1, DZ. DZ., Kąpino-4/16.
11.07.2022   08:30 - 14:30
Góra ulica Liliowa 3, 4.
11.07.2022   11:00 - 15:00
Gościcino ulice Brzozowa 1, od 3 do 6, 6/A, od 7 do 12, 14, 15, 15/A, 16, 17, od 19 do 24, 24/A, 26, 26/C, 26c, 28, 30, 32, 35, 37, -, Szeroka , Topolowa 7, Wiśniowa DZ..
11.07.2022   08:00 - 15:00
Gowino ulice Kaszubska 32, 97/75, Wichrowe Wzgórza 46, -, 97/14 -.
12.07.2022   10:00 - 14:00

Władysławowo obszar wiejski

Jastrzębia Góra ulica Pucka 35/A.
11.07.2022   09:00 - 11:00
Ostrowo ulica Sosnowa 21, 27, 33.
11.07.2022   10:00 - 14:00

Żukowo obszar wiejski

Chwaszczyno ulica Oliwska 62, 64, 66, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 121, 141.
12.07.2022   08:00 - 12:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Jarocin miasto

Jarocin ulica Wrocławska 15.
12.07.2022   08:15 - 09:45

Jarocin obszar wiejski

Siedlemin ulice Graniczna , 224/1, Siedlemin-224/30, Pinki 2.
11.07.2022   11:45 - 15:15

Kotlin gmina wiejska

Parzew od 35 do 37, Racendów 1., 2, 3, 5, od 7 do 13, 13 A, 13 B, 14, 15, 15A, od 57 do 59, .-100, .-94/1, --54/1, dz. nr 54/6.
07.07.2022   09:00 - 11:00

Krotoszyn miasto

Krotoszyn ulica Chwaliszewska 43, od 45 do 48, 50A, 50b, 52, 57, 58, --3877/3.
08.07.2022   09:00 - 14:00

Pleszew miasto

Pleszew ulice gen. J. Hallera 15, 17, 19, 21, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 56A, 58, 60, Poznańska 60.
11.07.2022   10:00 - 11:00

Raszków obszar wiejski

Janków Zaleśny 97, 98.
07.07.2022   08:30 - 14:30

Region Kalisz

Ceków-Kolonia gmina wiejska

Stare Prażuchy 33.
07.07.2022   10:00 - 11:00
Beznatka 14A, 16, 16B, beznatka-1, Kamień-Kolonia 13, 14, 62.
11.07.2022   10:00 - 11:30

Godziesze Wielkie gmina wiejska

Zadowice 26, 27 B, 33, 35, 37A, 37B, 38, 39, 39A, 39C, 213, 218, 284.
08.07.2022   10:00 - 14:00

Kalisz gmina miejska

Kalisz ulice Baśniowa 7, od 11 do 13, 15, 16, 18A, 19, 23, 25, Częstochowska 119, od 121 do 126, 126A, Kubusia Puchatka od 1 do 3, od 8 do 14, od 16 do 19, od 21 do 27, od 29 do 32, 2/5, 2/5 2/8.
07.07.2022   08:00 - 13:00
Kalisz ulica Legionów 42.
08.07.2022   10:00 - 12:30
Kalisz ulice Aleja Generała Władysława Sikorskiego 42, 46-48, Kaszubska 53, Klonowa 15, 15 A, 16, 17, Makowa 5, 9, 10, 21, Wiatraki 3, 7, 10, 10A, 10C, 11, 11A, 11C, 12, 13B, 14, 14A, 16, 20.
11.07.2022   09:00 - 12:00
Kalisz ulica Częstochowska 140.
12.07.2022   10:00 - 14:00

Koźminek Koźminek

Józefina , Krzyżówki 23 Z, 41, 41 G, 41 Y, 41A, 41P, 41W, 42 H, 42 P, 42A, 42F, 58, 62, .., DZ106, 106/53, dz. 106/34.
14.07.2022   07:30 - 11:00

Lisków gmina wiejska

Dębniałki 3A, 4, Józefów 1, Małgów 1, 1A, 1C, 2, 3, 3A, od 4 do 6, 13, 19, 21, 21A, 22, 22A, od 23 do 28, 30, od 32 do 34, 34 A, 34 B, 35, 36, 38, Małgów-Kolonia 1, 29, 31, 33, 34, 38a, 38B, od 40 do 43, 114, 72, Małgów Kolonia-68.
11.07.2022   09:30 - 13:30

Mycielin gmina wiejska

Klotyldów 14, 15, 17, od 19 do 22, Korzeniew 130, 132, 142, 144, 146, 146a, od 147 do 150, od 152 do 154, Mycielin 1.
07.07.2022   09:30 - 12:30

Nowe Skalmierzyce obszar wiejski

Głóski , Żakowice-60/10, Żakowice od 1 do 10, 10 A, 10B, od 11 do 16, 19, Głóski-26/2.
14.07.2022   08:30 - 11:30
Droszew 48, 48 A, 48 C, 48B, 49, 50, 50 C, 50B, 51, 52, 2/10, 22/2, 24/11, 24/12, 24/13, 24/2, 24/3, 24/9, Trkusów 29.
14.07.2022   11:30 - 14:00
Chotów 4A, 8D, 11, 25, 25A, od 26 do 28, 28B, 29, 112/14, 112/15, 115/12, 115/13, 96/3.
15.07.2022   08:00 - 11:00

Opatówek Opatówek

Chełmce 3, 3A, 5, 8.
07.07.2022   10:00 - 12:00
Bogumiłów 1, Cienia Druga 50, 252, Porwity od 2 do 4, 5 A, 5B, 6, 6A, od 7 do 15, 164/2, 26/1.
12.07.2022   09:30 - 13:30
Opatówek ulica Tadeusza Kościuszki 2A.
12.07.2022   09:30 - 13:30

Stawiszyn obszar wiejski

Długa Wieś Druga 5, 6, 6 A, 7, 7 A, 8A, 8B, Długa Wieś Pierwsza 2, Długa Wieś Trzecia 1, Piątek Wielki 62.
13.07.2022   09:30 - 14:00

Szczytniki gmina wiejska

Iwanowice ulice Garbarska 11, Tadeusza Kościuszki 4, Krzywda 7.
07.07.2022   08:00 - 13:00

Żelazków gmina wiejska

Florentyna 24, 25.
11.07.2022   10:00 - 11:30

Region Kępno

Kobyla Góra gmina wiejska

Mąkoszyce 23, 23 A, 24, 25, 25A, 26, od 45 do 50, 50A, 51, 51B, 51C, 51d, 52, 53, 83, 715/4.
08.07.2022   08:30 - 11:30

Łubnice gmina wiejska

Jeziorko 1, 2, 2 A, od 3 do 5, 5 A, Ludwinów 1, 1A, 2, 2 B, 2a, 3, 3 B, 3A, 4, 4A, od 5 do 13, 13a, od 14 do 16, 16 A, od 17 do 24, 24 A, 25, 25A, od 26 do 28, 30, od 50 do 52, 31033, PL, 1652, Łubnice , 1833.
12.07.2022   08:30 - 09:30
Dzietrzkowice ulice Konopnickiej od 1 do 4, 4A, 5A, 6, Kościuszki od 7 do 16, od 18 do 33, od 35 do 66, 31071, 563/1 567/1, Leśna 1, 1A, od 2 do 5, Tysiąclecia 46 34.
12.07.2022   10:00 - 11:00

Region Koło

Chodów gmina wiejska

Kaleń Mała od 1 do 4, 16, 70422.
07.07.2022   09:00 - 14:00

Region Konin

Kazimierz Biskupi gmina wiejska

Dobrosołowo od 13 do 26, 29, 31, 32, 35, 36, 40, od 42 do 45, 47, 48, od 51 do 53, 54 a, 185/1, dz. 113, Dobrosołowo Trzecie 18.
13.07.2022   08:30 - 14:00

Konin gmina miejska

Konin ulice Gosławicka 46, Muzealna 6.
12.07.2022   09:00 - 13:00

Stare Miasto gmina wiejska

Żychlin ulice Leśna 15, 455/5, Osiedle Słoneczne 1, 2A, 3, 5, 5B, 6, 7, 63, 70, 71, od 73 do 75, 77, 80, 451 , 1081 (GPO), 453/9, Żychlin-453/8 (GPO).
07.07.2022   09:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski gmina miejska

Ostrów Wielkopolski ulice Krakowska , 173/5, 27/35 27/6, 4/19, DZ. 173/9, Śląska 19.
11.07.2022   08:00 - 10:00

Przygodzice gmina wiejska

Wysocko Małe ulice Górna od 9 do 12, od 14 do 16, 18, 20, 20A, 21, 22, 22A, od 23 do 25, 197/2, Ostrowska 2.
11.07.2022   09:00 - 14:00

Sośnie gmina wiejska

Granowiec ulice Akacjowa, Boczna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Krzyżna, Leśna, Łąkowa, Mariacka, Naftowa, Odolanowska, Parkingowa, Pilarska, Pocztowa, Polna, Sośnieńska, Wiejska, Wodna, Mariak.
07.07.2022   08:00 - 10:00
Mariak 1, od 3 do 6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 9, 11, 12, 12A, 14, 14A, 15, 16, 18, od 20 do 24, 24 A, 24B, 22089, 22786, 135, 147, 150, 82/3, dz. 183/7, Sośnie ulica Jerzego Lanca , 239 , 28/4.
08.07.2022   08:00 - 13:00

Region Słupca

Ostrowite gmina wiejska

Kosewo ulice Lipnicka 39, Olszowa , Plażowa , Kosewo-17/7 , Kosewo-16/32 (GPO).
07.07.2022   09:30 - 11:30
Naprusewo .
13.07.2022   08:00 - 15:00
Kosewo ulice Jeziorna 1, 31, Lipnicka od 1 do 3, Łąkowa , Słupecka 2, Spacerowa , 112/13 (GPO), Kosewo-114/26 (GPO) , Kosewo-112/7 (GPO), Kosewo-123/2 (GPO).
14.07.2022   12:00 - 14:00

Region Turek

Dąbie miasto

Dąbie ulice 3 Maja , Tadeusza Kościuszki , 1136/1, 1137/1.
14.07.2022   12:00 - 14:00

Tuliszków obszar wiejski

Babiak 1, 1 A, od 2 do 6, 6 A, od 7 do 10, od 12 do 19, 21, 22, 22A, -, 179, Grzymiszew , 137/1, 137/2, 140/2, Wygoda 13, 13A, 14, 15, 139/7, 139/8.
08.07.2022   11:00 - 15:00

Uniejów miasto

Uniejów ulice Biskupa Wojciecha Owczarka od 1 do 7, 10, 12, Dąbska 2, 3, od 5 do 9, od 12 do 16, 18, 19, od 21 do 23, 33, 35, 37, 1329/2, Krótka 2, od 4 do 8, Polna 37, DZ. 134/2, Wschodnia 1, 3, 4b, 4C, od 6 do 8, 8A, 10A, 10B, 13.
12.07.2022   08:00 - 14:00

Władysławów gmina wiejska

Mariantów 13A, 43, 44, 44A, 45, 45A, 45B, 47, 47A, 48, 49, 49A, 49b, 49C, od 50 do 53, 53b, 54, 54A, od 55 do 58, od 60 do 62, 65A, 66, 67, 67 A, 68, 69, 69A, 72, 60141, 61119, DZ 81, 188/10, 188/14, 212, 213, 53/4, 53/6, 65, 89/3, 92/2, Polichno , 26,27, Wandów 63, 64.
07.07.2022   09:00 - 13:00
Głogowa 2, 3, 5, 8, od 10 do 12, 14, 15D, 16 A, 19, 22, 24, 25, 27, od 30 do 33, od 35 do 38, 38 A, 251/4, --251/6, 253/5, 89/3.
08.07.2022   10:00 - 13:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Region Bytów

Borzytuchom gmina wiejska

Niedarzyno 1/B, 1CA, 2, 2a, 5/A, 6, 7, 7E, 8D, od 9 do 12, 12a, 13/A, od 14 do 16, 16/A, od 17 do 19, 19/A, 19/B, 20, 20 A, 21, 21/A, 21c, 22, 23, 23/A, od 24 do 28, 28/A, od 29 do 31, 31/C, 31B, 32, 33, DZ, 131/6, 141/11, 143/3, 143/8, 250/2, 252, 307/3, Osieki 1, 1/A, 1J, od 2 do 4, 4/A, 4/E, od 5 do 9, 9/A, 10, 10/a, 11, 11/A, od 12 do 16, 16/A, 16/b, 18, 18/A, 18/B, 19, 20, 21A, 22, 23, 23/A, 24, 26/a, od 30 do 34, 154/8, 160/8, 182/14, 183, 185/11, 185/4, 185/6, 3/8, dz. nr 176 (Nr 1).
07.07.2022   15:00 - 18:00

Bytów obszar wiejski

Bory 1, 2, Płotowo od 1 do 8, 8/A, 9, 9A, od 10 do 13, 13A, 13C, 14, 14D, 15, 16, 16A, 17, 17 A, 17/A, 17A, 26, 39, 40, 76, .-181, .-281, .-282, .-284 .-285, .-43/1, Płotówko od 18 do 23, 25, od 27 do 31, 35, 36, 36A, 37, 38, Rekowo od 1 do 3, 3/A, 3/B, od 4 do 10, 10/a, 10/A, od 12 do 15, 15/2, od 16 do 20, 20a, 20D, od 21 do 57, 57/A, od 58 do 61, 61/A, 62, 62/A, 63, 64, 64 D, 64/B, 64/e, 64C, 64G, 65, 66, 68, 68/A, od 69 do 71, 71/A, 75/B, 75/C, 75/E, od 77 do 80, od 82 do 88, 91, 94, 95, 95/A, 95/b, 95C, od 96 do 101, 103, 105/A, 105/B, 106, 108, 110, 111, od 114 do 116, 121, 494, DZ, .-169/8, .-173/3, .-254/4, .-274, .-280/4, .-281/1, .-349/4, .-366/1, .-402/10, .-402/22, .-417, 331/3, 376, 401/9.
07.07.2022   09:00 - 13:00
Grzmiąca 8, 8 B, 8/a, 8/A, 8A, 9, 9/A, 10, 10/B, 12, 13, od 15 do 20, 21/A, 21a, 22, 22/A, 22B, od 23 do 26, 26/a, 27, 28, .-102/1, .-67/1, .-78/1, .-78/3, .-88, 106/7, 321, 55/4, Przyborzyce DZ, 22/6, 65/5, 65/6, Świątkowo .
07.07.2022   15:00 - 18:00

Koczała gmina wiejska

Ostrówek od 1 do 8, 8A, 98/26, 98/35, 98/40, Starzno 1, 1/a, 4, 6, 8, 8/A, 8/B, od 9 do 26, 26/A, 27, 28, 28/A, 28B, od 29 do 31, 61, 83/DZ, .-51/12, 26/7, 47/2,47/3, 62/17, 7/2.
19.07.2022   09:00 - 13:00

Lipnica gmina wiejska

Łącki Młyn od 1 do 5, .-101/1, Łąkie , Rokitniki 1, 2, 4, 6, .-476, Tebowizna 1, 2, 4/A, 5, 6, .-203/5, .-231.
08.07.2022   09:00 - 13:00
Lipnica ulice Chojnicka od 1 do 8, Cicha 3, 5, 7, 8, 338/8, Górna 1, 2, 4, od 6 do 9, 11, 12, 14, 16, Hieronima Derdowskiego 1, od 3 do 12, Józefa Słomińskiego , Józefa Wybickiego od 1 do 4, od 6 do 10, od 12 do 14, Osiedle Ks. Kazimierza Raepke 2, Polna 5, 23, DZ, .-395/5, Rzemieślnicza od 1 do 14, Słoneczna od 1 do 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 , .-560/2.
08.07.2022   14:00 - 17:00

Miastko obszar wiejski

Znakowo .
11.07.2022   09:00 - 11:00
Dretyń 13.
12.07.2022   09:00 - 12:00
Świeszyno 1, 2, 2/B, 3, 3B, 4, 4/B, od 5 do 14, 14/A, od 16 do 22, od 24 do 26, 27 EG, 27/A, 27C, 28, 28/A, od 29 do 32, 47, 57, 61, 64, .-281, .-29, 199/11, 199/12, 199/13, 199/14, 199/15, 199/18, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/8, 199/9, 209, 238, 243, 280, 282, 38, 65, 7/11, 7/20, 74/3, 83/1, dz. 279, Świeszyno-465/1.
19.07.2022   09:00 - 13:00

Trzebielino gmina wiejska

Bożanka od 1 do 4, 4A, 5/A, od 6 do 8, 8A, 8b, od 9 do 14, 16, 115/3, 82/1.
12.07.2022   09:00 - 12:00

Region Człuchów

Czarne miasto

Czarne ulica Wojska Polskiego 7A.
15.07.2022   09:00 - 12:00

Czarne obszar wiejski

Janowiec 1.
11.07.2022   08:00 - 12:00
Raciniewo 6, 11, 14, Raciniewo-65 (GPO).
11.07.2022   13:00 - 17:00

Człuchów gmina wiejska

Mosiny od 12 do 15, 15/A, 16, 23, 23/A.
13.07.2022   09:00 - 15:00

Przechlewo gmina wiejska

Kleśnik 30, 220, 301, 310, DZ220, 220/11, 220/14÷220/16, Lisewo-220/15 (GPO).
12.07.2022   09:00 - 13:00
Przechlewo ulica Człuchowska 71.
14.07.2022   10:00 - 14:00

Region Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie obszar wiejski

Borne od 1 do 14, 16, 17, od 20 do 23, od 27 do 30, 30A, 31, 0012 Borne-281/29, 43/22, 43/23, Borne-28/1, Borne-43/15, Borne-43/9, dz. nr 31/4 obr. Borne, Jutrosin od 1 do 3, 5, 6, 7A, 8, 10, 11, 13, dz. 272/9, Kolno od 1 do 5, 9, DZ. NR 160/5, Przystanek 3, Przytoń , DZ. 17/14, 17/15.
07.07.2022   14:00 - 16:00

Region Kołobrzeg

Kołobrzeg gmina wiejska

Grzybowo ulice Jagodowa 7, Konwaliowa 2, 6, 18, 21, 23, 94/26.
07.07.2022   09:00 - 14:00

Region Koszalin

Malechowo gmina wiejska

Pękanino 38B, 370/5.
11.07.2022   09:00 - 13:00

Manowo gmina wiejska

Wyszebórz 7, 8, 28, 28B, 29L, 29P, 30, 30A, 31, 32, 32A, 33, 34, 40, 47, 63/1, 76/2, 169, 37/8, 87/11, Wyszebórz-97/1.
07.07.2022   08:00 - 14:00
Wyszebórz 7, 8, 28, 28B, 29L, 29P, 30, 30A, 31, 32, 32A, 33, 34, 40, 47, 63/1, 76/2, 169, 37/8, 87/11, Wyszebórz-97/1.
08.07.2022   08:00 - 14:00

Świeszyno gmina wiejska

Chałupy 16H, 17A, 19 i, 19 Z, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 19K, 19L, 19M, 19N, 19P, 19R, 19X, 19Y, 20A, 20H, 21, 21A, 22T, 23B, 32, 32A, 32B, 33, 33B, 34, 35, 36A, od 38 do 40, 44, 59, od 63 do 65, 172, 174, P 8, P7, 110/10, 201/47, 202/18, Świeszyno , 0071-273/26, 270, 273/14, 273/17, 273/19, 277/27, Włoki 1C, 26, 27, 27A, 31, 277/26.
08.07.2022   15:00 - 18:00

Region Lębork

Lębork gmina miejska

Lębork ulice Artylerzystów , 5-311, 5-319, Podchorążych 5, 9, 13, 15, 18, 73, 317, 5-310, 5-343, 5-401, Powstańców Warszawy 9, 5-305, Strzelców Podhalańskich 10A, 10B, 12B .
11.07.2022   09:00 - 13:00
Lębork ulice Opolska 4, 14, 14/A, 16, 41/11, Poznańska , 3-44/14, 41/11, Wrocławska 5, 7, 8, 10, 18, 20, 3-42/11, 3-42/4, 3-42/9, 42/14, 42/3, 44/7, 44/6.
15.07.2022   09:00 - 13:00

Nowa Wieś Lęborska gmina wiejska

Lędziechowo od 1 do 10, 10/A, 10/B, 10/C, 11, 12, 14, 16, 17, 17 A, 18, 19, 19a, od 20 do 27, T, 11/18, 18/1, 25/18, 25/31, Łebień 15, 16.
11.07.2022   10:00 - 14:00

Potęgowo gmina wiejska

Głuszynko od 5 do 9, 9/a, 9B, od 10 do 15, od 17 do 19, 21, 22, 22/A, od 23 do 30, 30 A, 31, od 33 do 36, DZ, T, 45/1, 7, 9/18, Nieckowo od 1 do 4, od 11 do 15, T, Potęgowo ulica Wiejska 3A, 5/A, 6, 7, 7/A, od 8 do 10, 10/A, 11, 11B, 12, 12/A, od 13 do 16, 16/A, 18, 20, DZ., T, 243/7, 246/4 , 243/8, 243/9.
Głuszynko od 5 do 9, 9/a, 9B, od 10 do 15, od 17 do 19, 21, 22, 22/A, od 23 do 30, 30 A, 31, od 33 do 36, DZ, T, 45/1, 7, 9/18, Nieckowo od 1 do 4, od 11 do 15, T, Potęgowo ulica Wiejska 3A, 5/A, 6, 7, 7/A, od 8 do 10, 10/A, 11, 11B, 12, 12/A, od 13 do 16, 16/A, 18, 20, DZ., T, 243/7, 246/4 , 243/8, 243/9.
07.07.2022   11:30 - 14:00

Region Słupsk

Kobylnica gmina wiejska

Kobylnica ulice Jana Kilińskiego 3A, 3B, 3C, 3D, 336/4, 336/3, 336/,1, Marii Konopnickiej 13CA, Transportowa , 130/2, 131/3, 97/2, 1677.
08.07.2022   09:00 - 12:00

Słupsk gmina miejska

Słupsk ulica Owocowa 4.
08.07.2022   09:00 - 13:00
Słupsk ulice Gdańska 18/C, 18/D, 19, 19/A, 19/C, 19/D, 19/E, 19/G, 19/H, dz. 55, dz. 93/1, Makowa DZ. 1, DZ. 9, 93/1, dz. 93/1.
08.07.2022   08:00 - 14:00

Region Szczecinek

Barwice miasto

Barwice ulice 1000-lecia 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39 A, 39 B, 39B, 41, 43, od 45 do 48, 48 A, od 49 do 52, 06-8/3, 6-24/5, Brzozowa 6, 18, 005-50, 03-528/1, 513/1, 3-512/4, Dębowa 13, 17, 03-514/2, 03-526/2 526/3, 03-528/2, 3-486/2, Klonowa 15, 17, 20, 24, 03-530, 03-532/3, 3-376, Ogrodowa 384, Polna 1, 2, 2 A, od 5 do 7, 7A, 8, 9, 11, 11a, od 12 do 14, 16 A, 16 B, 18, Wiejska 1, 4, 6, od 8 do 10, 10B, 11, 12, 03-74/42, DZ. 89/1, Wojska Polskiego 14, 16, 20, 22, 24, 24 A , 03-24/5, 06-8/10, 06-8/16, 5/1 obręb 006.
07.07.2022   09:00 - 13:00

Barwice obszar wiejski

Śmilcz , 385/1.
07.07.2022   09:00 - 13:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Braniewo gmina wiejska

Bemowizna od 1 do 9, od 11 do 16, 18, 18 A, 19, 19 A, od 20 do 27, DOMEK, 316/13, 316/26.
12.07.2022   08:00 - 09:00
  14:30 - 15:30
  08:30 - 15:30
Wielewo 1 A, 1 B, 2 A, 2 B, 3 A, 3 B, 4 A, 4 B, 5, -95/3, dz..
14.07.2022   08:30 - 14:00
Bobrowiec 1, 15B, 15F, KOL., 36/4, DZ NR 32/10, DZ. 35/3, Rogity 1, 1 KOL, 2 KOL, 3 KOL, Rogity 1A.
14.07.2022   08:00 - 09:00
  14:30 - 15:30

Frombork obszar wiejski

Jędrychowo 1, 2, 6, 6 A, od 8 do 10, 12, od 16 do 21, 23, 25, 27, od 29 do 33, 34A, 35, 36, 39, 41.
13.07.2022   08:00 - 11:00

Lelkowo gmina wiejska

Bartki 3 C, 3 D, 3A, 3B, Nałaby 1, 2, Wilknity 1 B, 3 A, 3 B, 3 D, 3C, Wola Wilknicka od 1 do 7, 7 A, 7 B, 9, Wołowo 1, 2, 7, 7A, 7B, 8, 11, 4.
07.07.2022   08:00 - 09:00
  08:30 - 15:30
  14:30 - 15:30

Młynary obszar wiejski

Mikołajki od 1 do 7, od 9 do 13, 37.
12.07.2022   08:30 - 11:30
Błudowo 53, Stare Monasterzysko 16.
15.07.2022   08:30 - 13:00

Region Elbląg

Elbląg gmina miejska

Elbląg ulica Michała Kajki .
12.07.2022   08:00 - 14:00

Elbląg gmina wiejska

Myślęcin 10A, 15, 17E, 17F, 20, 31, 33, 42, -4/8, 17, 79, DZ NR 53, dz. 18, dz. 4/11, NR DZ 4/41.
12.07.2022   09:00 - 13:00

Markusy gmina wiejska

Balewo od 1 do 6, 8, 10, 11, 14, 15, od 17 do 20, przepompownia nr 10, Dzierzgonka od 1 do 3, 4A, 5, 6, od 8 do 11, od 15 do 17, 19, ., 27/2, Dzierzgonka stacja pomp nr 5, Jezioro 17, 18, Krzewsk 2, 7, 32, od 40 do 44, 44 A, 45, 45A, 46, 48, 50, od 52 do 55, 57, 60, 61, 63, 64, OŚW. ULIC SŁUP NR 408, Wiśniewo 1, od 3 do 10, 10 A, od 12 do 14, od 16 do 21, 24, 24 A, od 25 do 31, 33, 34, 34A, 35A, 36, 37, 39, 40, 40 A, 40A, 41, 41A, 42, 42 A, 42A, 43, 46, 47, ., 28/3, 39/1 ZZP/3436738.
13.07.2022   08:00 - 09:00
Balewo od 1 do 6, 8, 10, 11, od 17 do 20, przepompownia nr 10, Dzierzgonka od 1 do 3, 4A, 5, 6, od 8 do 11, od 15 do 17, 19, ., 27/2, Dzierzgonka stacja pomp nr 5, Jezioro 17, 18, Krzewsk 2, 7, 32, od 40 do 44, 44 A, 45, 45A, 46, 48, 50, od 52 do 55, 57, 60, 61, 63, 64, OŚW. ULIC SŁUP NR 408, Wiśniewo 10, 14, od 18 do 21, 24, 24 A, od 25 do 31, 33, 34, 34A, 35A, 36, 37, 39, 40, 40 A, 40A, 41, 41A, 42, 42 A, 42A, 43, 46, 47, 28/3, 39/1 ZZP/3436738.
13.07.2022   12:00 - 14:00

Region Iława

Iława gmina miejska

Iława ulice Aleja Jana Pawła II , dz 4/3, Gospodarska 3, Kwiatowa 1, 2, 2A, 3, 4, od 6 do 15, Piaskowa 7, Rzemieślnicza 1, 1B, 1C, 2, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 9B, 10, 12, dz 44, dz47, Ziemowita 2, 4, 6, 6D, 8, 10, 12, 5-179/6, 5-179/9, DZ 164/6., DZ. 165/14, dz. 5-164/3 164/4, Żwirowa 1 , 05-165/12.
07.07.2022   07:30 - 08:30

Lubawa gmina wiejska

Sampława , dz. 20-635/4.
07.07.2022   07:30 - 08:30

Region Kętrzyn

Kętrzyn gmina wiejska

Wilkowo .
07.07.2022   08:30 - 11:30
Karolewo .
13.07.2022   08:00 - 15:00

Region Kwidzyn

Kwidzyn gmina miejska

Kwidzyn ulica Kościuszki 29, 48, 50.
08.07.2022   09:00 - 15:00
Kwidzyn ulica Kościuszki 29, 48, 50.
08.07.2022   09:00 - 15:00

Region Lidzbark Warmiński

Bartoszyce gmina wiejska

Markiny od 1 do 4, od 7 do 9, BN, dz. nr32/16.
11.07.2022   08:15 - 12:30
Kiertyny Wielkie 1, od 7 do 10, od 12 do 14, 16, 17, 17A, od 18 do 23, 25, BN, III, 26-44/1, dz. 27/1.
12.07.2022   08:00 - 11:00

Dobre Miasto obszar wiejski

Cerkiewnik 69L, 70 I, 70D, 70G, 70Ł, 86A, 91, BN, 19-325/55, 19-327/5, 19-337/15, 19-337/30, dz. 327/4, dz. 330/10, dz. 337/11, dz. 337/8.
13.07.2022   09:00 - 12:00

Górowo Iławeckie gmina wiejska

Dwórzno od 42 do 44.
12.07.2022   08:15 - 12:30

Lidzbark Warmiński gmina wiejska

Jagoty 22, 22A, 7-128, Koniewo 2, od 30 do 32.
08.07.2022   08:00 - 14:30
Kraszewo od 59 do 62, 34-241/2, 6-241/1 (GPO).
14.07.2022   08:00 - 13:00

Lubomino gmina wiejska

Biała Wola od 2 do 4, od 6 do 13, od 15 do 17, 19, BN.
08.07.2022   08:30 - 13:00

Świątki gmina wiejska

Skolity 5, od 34 do 36, 37A, 39, 40, 50, od 63 do 65, BN, 10-213/11, 10-213/6, 10-388, 208/1, dz. 38/3.
12.07.2022   08:30 - 14:00
Świątki 16, 17, 20, 11-231/2, 66-182, DZ. 11-231.
14.07.2022   08:30 - 12:00

Region Malbork

Region Olsztyn

Barczewo obszar wiejski

Łęgajny ulice Agrestowa 6, Akacjowa 3, 9, Bukowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, Chabrowa od 1 do 3, od 5 do 7, od 9 do 11, 16, 18, 20, Dębowa 16, Fiołkowa 1, 3, 5, 7, Jaśminowa 2, 2A, 3, 4, 6A, 6B, 8, Kwiatowa 1, 1 A, 1B, od 2 do 11, 14, 16, 18, Lipowa od 1 do 8, 10, 11, 13, 15, 15A, 20, 22A, 22C, 22E, 22F, 22H, 24, 26, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 39, 42, 42A, 44, 46, 48, SO, Makowa od 1 do 3, 5, od 7 do 9, Olsztyńska od 1 do 3, od 6 do 10, 10/3, 11, 13, od 15 do 18, 18A, od 19 do 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F, 21G, od 22 do 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 43A, 47, Ośw., Wiązowa 2, 4, 4A 21.
08.07.2022   08:00 - 11:00
Wipsowo od 38 do 40, 40b, 42, 43, 43A, 43B, od 44 do 46, 46.., 46A, 109.
08.07.2022   08:00 - 12:30

Dywity gmina wiejska

Gady 3D, 13, 14, 14.., 14A, 14B, 14D, od 15 do 19, 19A, 20, od 22 do 28, 28 D, 28.., 28f, 29, 29A, 29b, 30 B, 30.., 37, 37 N, 37A, 37B, 37C, 37E, 37H, 37M, 42 C, 42A, 42B, 44, 44"A", 44C, 44D, 46, 47, 47A, 48, 48 B, 48A, 48C, 49, 49A, 50, 50A, 51, 327.
08.07.2022   11:00 - 14:00

Olsztyn gmina miejska

Olsztyn ulica Edwarda Mroza 23A.
08.07.2022   08:00 - 11:00

Region Ostróda

Morąg obszar wiejski

Kretowiny , 11-721/2, 11-721/3.
15.07.2022   08:30 - 13:30

Stawiguda gmina wiejska

Gryźliny , przejazd kolejowy km 61,356, Miodówko od 1 do 7, 7A, 8, 8A, od 9 do 17, 17A, 18, 18A, 19, 19A, od 20 do 22, 24, 26, 27, 29A, 30, 31, 31A, 32, 33, 35, 40, 40A, 69/22, 8-101/35 8-101/40, 8-3724/25, 8-69/13, 8-69/18, 8-69/20, 8-86/7.
12.07.2022   09:00 - 12:00

Region Szczytno

Dąbrówno gmina wiejska

Dąbrowa 41, 42, 42/1, 43.
13.07.2022   09:00 - 15:00

Jedwabno gmina wiejska

Brajniki -.
12.07.2022   09:00 - 13:00

Kozłowo gmina wiejska

Kozłowo ulica Kolejowa 18, 20 .
08.07.2022   08:00 - 09:00
Siemianowo od 2 do 4, 4 A, 5, 6, od 8 do 13, od 15 do 18, 21, 23, 24.
13.07.2022   09:00 - 15:00

Pasym miasto

Pasym ulica Jana Pawła II 18, 18A, 20, 24, 26 , 430/8.
11.07.2022   09:00 - 13:00

Pasym obszar wiejski

Grom dz 1, 1/52, 5-1/4 (GPO), 5-1/40, 5-1/42, 5-1/5, 5-1/62, dz 1/10, dz. nr 4/5, dz. nr 5/1, dz. nr 6/5, Leleszki 35, 39, 68/25, 68/26, 71, 71/74, -, dz 71, dz1/8, 0008-69/2, 183/1, 34/30, 5-1/36, 5-1/7, 68/17, 71/23, 71/93, 8-1/15, 8-183/10, 8-184/12, 8-65/16 (GPO), 8-65/17 (GPO), 8-65/2 (GPO), 8-65/26, 8-67/17, 8-67/18, 8-67/19, 8-67/5, 8-68/10, 8-68/13 (GPO), 8-68/15, 8-68/27, 8-68/29, 8-68/9 (GPO), 8-69/1, 8-71/38, 8-71/53, 8-71/54, 8-71/56, 8-71/67, brak danych adresowych w AUMS, dz. 183, dz. 71/78, dz. 8/98, DZIAŁKA 71/41.
07.07.2022   09:00 - 13:00
Dybowo 53, 55, 57, 61, 2-97/14, 2-97/6.
11.07.2022   09:00 - 13:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Ciechanów gmina miejska

Ciechanów ulica Henryka Sienkiewicza .
13.07.2022   08:00 - 13:00
Ciechanów ulica Towarowa 2.
14.07.2022   08:00 - 11:00
Ciechanów ulica Henryka Sienkiewicza .
14.07.2022   11:00 - 15:00

Ciechanów gmina wiejska

Rutki-Begny 21, 133/2, Rutki-Borki 12/A.
07.07.2022   08:00 - 13:00
Chotum 52, 56, 58, 61, Rajmundowo 4, Wola Pawłowska .
13.07.2022   09:00 - 13:00

Opinogóra Górna gmina wiejska

Wola Wierzbowska 3, 4, 95/3.
07.07.2022   08:30 - 14:30

Regimin gmina wiejska

Pniewo-Czeruchy 48.
13.07.2022   09:00 - 13:00

Region Gostynin

Gostynin gmina wiejska

Miałkówek 3, 7, dz..
13.07.2022   08:00 - 13:00

Iłów gmina wiejska

Brzozów A od 8 do 10, 13, 18, Brzozów Nowy , Brzozów Stary 12/A, 92, 199, 217, Piskorzec 15, 18, Stegna 24A, Szarglew 10, 13, 9.
12.07.2022   08:00 - 13:30

Łąck gmina wiejska

Koszelówka , Matyldów 31/1, 32, Wincentów 4, 4/dz, 5, 5/a, 6, 7, 7//1, 8, 199, Wincentów-201/4, Zaździerz .
11.07.2022   08:00 - 12:00

Region Kutno

Krzyżanów gmina wiejska

Krzyżanów 1, 2, Krzyżanówek od 21 do 23, 25, 26.
08.07.2022   08:00 - 14:00

Żychlin obszar wiejski

Kruki od 2 do 5, 12, 20, 26, 32, 170/2, Kruki-74/2.
07.07.2022   08:30 - 12:00

Region Mława

Wiśniewo gmina wiejska

Nowa Otocznia 12/B, Stara Otocznia 1, 2, 3A, 27/A, 38, 39.
07.07.2022   10:00 - 14:00

Region Płock

Bodzanów gmina wiejska

Nowy Reczyn 20.
11.07.2022   09:00 - 12:00
Borowice 3, 6, 9, 10, Nowe Miszewo ulica Zacisze 8.
13.07.2022   10:00 - 14:00

Brudzeń Duży gmina wiejska

Biskupice 2, Biskupice-6/8.
07.07.2022   11:15 - 14:15
Bądkowo Kościelne ulice Czesława Miłosza , Bądkowo Kościelne-57/29, Jana Pawła II 1, 4/A, 9, 10, 14, 19, 20, 31, Bądkowo Kościelne-333/39, dz. 58/1, Toruńska , Zacisze , Bądkowo Kościelne (wieś)-57/28.
08.07.2022   09:00 - 12:00
Główina 6, 9, 12/A, 16, 19, Główina-131/2, Sobowo 1, 2, 5, 7, 7B, 8, 9, 12, 12A, 15, 16, 20A, 24, 29, 37, 38, 38/2, 40, 43/A, 46, 53, 59, od 62 do 64, 64/B, 67, 68, 72, 76, 87, 90, 93, 100, 101, 225, Sobowo (wieś)-28, Sobowo (wieś)-345, Sobowo (wieś)-371/2, Sobowo-164/4, Sobowo-170/2, Sobowo-310/3, Strupczewo Duże 24, 24D, 25, 25A, 31, 32 A, 34, 162, 29/4, Strupczewo Duże-91/2, Strupczewo-239/2, Strupczewo-252, Strupczewo-29/1, Strupczewo Małe 33.
08.07.2022   11:15 - 13:15
Biskupice 1 A, Biskupice-8, Murzynowo 1, 2A, 2B, 3C, 3D, 3E, 3F, 4, 6/a, 6/B, 6E, 9A, 10A, 14/B, 15D, 15G, 16/D, 16A, 17, 18A, 19, 19/B, 19/C, 20, 24, 27/C, 27/J, 27/K, 28, 29, 30A, 31, 32, 37, 38A, od 40 do 43, 53, 54, 57, 59, ., dz, dz., 14/27, dz. 14/30, Murzynowo (wieś)-138/4, Murzynowo (wieś)-71, Murzynowo -., Murzynowo-106, Murzynowo-133/7, Murzynowo-163, Murzynowo-17, Murzynowo-177, Murzynowo-63/11, Murzynowo-63/12, Murzynowo-92, Siecień 31A, 39, 40, 40A, 42, 43, 105, 187/5.
11.07.2022   07:45 - 11:45
Sobowo 1, 15, 16, 20A, 24, 29, 37, 38, 38/2, 40, 64, 64/B, 90, 93.
11.07.2022   12:15 - 14:15

Czerwińsk nad Wisłą Czerwińsk nad Wisłą - obszar wiejski

Sielec 18, 19, 21, 22, Zdziarka 8/A, 13, Zdziarka-45.
12.07.2022   08:15 - 11:15

Dobrzyń nad Wisłą obszar wiejski

Kamienica 37.
08.07.2022   11:15 - 13:15

Łąck gmina wiejska

Wincentów 6.
11.07.2022   08:00 - 12:00
Grabina ulice Łącka 3D, 5, 6, 15, Za Lasem 5 28, 31, 34, 34/2, dom 1, dom 2, dom 3, dom 5, dz., nr 6, 503, Grabina-14/11.
14.07.2022   09:15 - 12:15

Nowy Duninów gmina wiejska

Brwilno 4/e, 12/i, 31, dz, dz. 17/3, Brwilno Dolne ulica Wiślana 20.
07.07.2022   07:45 - 10:45
Brwilno 3/P.
08.07.2022   07:45 - 10:45
Brwilno Dolne ulica Wiślana 20.
11.07.2022   10:00 - 14:00
Duninów Duży S-713, Stary Duninów 1/A, 5, 6, Stary Duninów-288/3, Wola Brwileńska 31, 34B, S-713, Wola Brwileńska-215/5, Wola Brwileńska-216/12.
13.07.2022   09:15 - 12:15

Płock gmina miejska

Płock ulice Mazowiecka dz., Popłacińska 1, 16, 20/a, 43.
07.07.2022   07:45 - 10:45
Płock ulice Brzozowa 4, Płock (miasto)-1087, Bukowa 4, od 6 do 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 28, 30, 30/A, 32, 34, 34/A, 36, 36/A, 38, 40, Darniowa 10, Fabryczna 27, Fryderyka Chopina , Klonowa 2, 2/A, 3, 3/A, 4, 5, 7, 9, 11, 13, Norbertańska 21, Obrońców Westerplatte 1, Otolińska 1, Partyzantów 7, 8/a, 11, Słoneczna 17/1, od 18 do 21, 21/A, od 22 do 24, 24/A, 24/B, 24/C, 25, od 27 do 30, od 32 do 39, od 41 do 46, 48, 50, od 52 do 60, 62, 64, Słowicza od 2 do 8, od 12 do 14, 16, 18, 20, 26, 28, Świerkowa 2/A, 7, 8, Wiatraki 9, 11/A, 13, 15, 17, 30, 32, 34, 38, Zalesie 1, 4.
11.07.2022   09:00 - 12:00

Radzanowo gmina wiejska

Glinno , Juryszewo 22, Rogozino ulica Płocka .
07.07.2022   07:45 - 10:45
Rogozino ulice Krótka 3, 7, Mazowiecka 29, Spokojna 13, 18, 19.
15.07.2022   10:00 - 14:00

Słupno gmina wiejska

Gulczewo .
07.07.2022   07:45 - 10:45
Miszewko Strzałkowskie dz., Miszewko-Stefany 2, 5, 5/a, 6, 9, S-292.
14.07.2022   09:30 - 12:30

Stara Biała gmina wiejska

Brwilno ulice Borówkowa, Dereniowa, Fiołkowa, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jeżynowa, Kalinowa, Konwaliowa, Kościelna, Laurowa, Leszczynowa, Makowa, Miętowa, Na wzgórzu, Pigwowa, Płocka, Południowa, Poziomkowa, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Szeroka, Wenecka, Wiślana, Wrzosowa, Żurawinowa, Maszewo.
07.07.2022   07:45 - 10:45
Mańkowo ulice Lipnowska 5, 10, 62/A, Zacisze 3, Maszewo , Maszewo Duże ulice Adama Asnyka 1, Brwileńska 1, Bukowa 3, 4, 7, od 9 do 11, Cedrowa 3, 5, Działkowa 2, dz., Głogowa 6, 8, dz., 289/10, Maszewo Duże (wieś)-., Jaworowa 7, Juliana Tuwima 2, 3, Leśna 77/E, 83, Maszewo Duże-370/10, Lipnowska 1/D, 10, 45, 124, 126, 128/A, 130, 130/A, 132, 134/A, 138, 140, 142, 142/A, 142/B, 142/D, 142/H, 144/A, 146, 148, 148/A, 152, 156, 191, 197, 201B, 203, 211, 221, 229, 241, 243, S-770, Mikołaja Reja 20, Wycinki 15, 23, 162, Maszewo Duże-229/18, Maszewo Duże-229/9 132 A, Maszewo Duże-229/5, Maszewo Duże-239/6, Maszewo Duże-255/10, Maszewo Duże-256/3, Maszewo Duże-289/9, Maszewo Duże-369/4, Maszewo Duże-370/11, Maszewo Duże-63/1, Stara Biała .
07.07.2022   09:15 - 13:15
Brwilno ulice Laurowa 4, 10, 12, Lawendowa 15, 31, 45, Płocka 3/AF, 3/b, 3/r, 3/s, 75/7, dz dz., Brwilno-66/38, dz. 66/15, Maszewo ulica Kazimierza Górskiego 6, 7, Maszewo nad Wisłą-31/8 12/b, 12/C, 12/F, 12/h, 13/C, 14, 14/A, 14/AA, dz., Maszewo-25/19.
08.07.2022   07:45 - 10:45
Maszewo Duże ulica Klonowa 1.
11.07.2022   09:00 - 12:00
Brwilno ulica Wiślana od 12 do 14, 27, 36, 38, Brwilno (wieś)-123/14.
11.07.2022   10:00 - 14:00
Maszewo Duże ulica Lipnowska 156, 211, 243.
12.07.2022   10:00 - 14:00
Nowe Proboszczewice ulice Akacjowa 1, 5, 6, 295, 296, Jaśminowa 1, 2 A, od 4 do 6, od 8 do 11, Jodłowa 19, od 341 do 343, Klonowa 11, 16, 19, 22, Świerkowa 4, 5, 8, Stare Proboszczewice ulica Sierpecka 1.
19.07.2022   08:00 - 11:00

Region Płońsk

Joniec gmina wiejska

Szumlin 21, dz.
07.07.2022   08:00 - 16:00
Szumlin 21, dz.
07.07.2022   08:00 - 16:00
Królewo , 190/19, 190/20, 190/21, 190/22.
12.07.2022   08:00 - 13:00
Krajęczyn , 561/135, 561/20.
14.07.2022   08:00 - 13:00

Nowe Miasto Nowe Miasto

Kadłubówka 2/A, 5, 7, 39, 43, 294/2.
08.07.2022   08:30 - 12:30
Nowe Miasto ulica Płońska .
08.07.2022   08:30 - 12:30

Sochocin Sochocin

Idzikowice 10/g, 38/13, 38/16, 38/17, 38/20, 38/21, 38/22.
13.07.2022   08:00 - 13:00

Region Sierpc

Baboszewo gmina wiejska

Galominek Nowy 1, 14, Rzewin 15, 16/A, 18, 22, 23, od 25 do 28, 31, 1353.
11.07.2022   08:15 - 13:00

Bielsk gmina wiejska

Bielsk , Bielsk-577/2.
08.07.2022   10:00 - 14:00

Brudzeń Duży gmina wiejska

Bądkowo Kościelne , Bądkowo Kościelne-57/24.
08.07.2022   09:00 - 12:00
Murzynowo 27 P, Murzynowo-105/10, Murzynowo-55.
11.07.2022   07:45 - 11:45
Oddział Toruń

Region Brodnica

Biskupiec gmina wiejska

Bielice 92, 92A, od 93 do 95, od 97 do 99, 100A, 100B, 101.
08.07.2022   08:30 - 11:30
Bielice 92, 92A, od 93 do 95, od 97 do 99, 100A, 100B, 101.
08.07.2022   08:30 - 11:30
Bielice 92, 92A, od 93 do 95, od 97 do 99, 100A, 100B, 101.
08.07.2022   08:30 - 11:30

Brodnica gmina wiejska

Karbowo ulica Pokrzywki , 173/10, 173/13.
07.07.2022   08:00 - 12:00
Karbowo ulica Olsztyńska 64 A, 70A, 70C, 74, 442/14, 443/38, 443/6 , 443/36.
07.07.2022   12:00 - 16:00
Karbowo ulica Olsztyńska 64 A, 70A, 70C, 74, 442/14, 443/38, 443/6 , 443/36.
07.07.2022   12:00 - 16:00
Karbowo ulica Jęczmienna 56, 72/5, 64/8, 65/3, 72/6.
08.07.2022   08:00 - 12:00
Kominy , 23/11, 23/13, 23/15, 23/23.
08.07.2022   10:00 - 14:00

Golub-Dobrzyń gmina miejska

Golub-Dobrzyń , 366/2, 366/3, 367/3.
08.07.2022   08:30 - 13:30

Golub-Dobrzyń gmina wiejska

Handlowy Młyn 4, 12D, 51, 84, 245/1, 249/17, Lisewo 1, 13, 249/18, 258/15, 377/6, 377/7.
12.07.2022   08:00 - 12:00

Górzno obszar wiejski

Szynkówko , 234/27, 234/28, 360.
11.07.2022   08:00 - 12:00

Nowe Miasto Lubawskie gmina miejska

Nowe Miasto Lubawskie ulica Grunwaldzka 9, 9/A, 9A.
07.07.2022   08:00 - 12:00

Nowe Miasto Lubawskie gmina wiejska

Tylice 110, 112, 113, 115, 116, 94/3.
14.07.2022   08:00 - 15:00

Świedziebnia gmina wiejska

Grzęby od 40 do 43.
07.07.2022   08:30 - 14:00

Zbiczno gmina wiejska

Najmowo 9, od 19 do 24, 48, 81, 95.
11.07.2022   10:00 - 14:00

Region Grudziądz

Grudziądz gmina miejska

Grudziądz ulica Nad Torem 4.
07.07.2022   09:00 - 13:00
Grudziądz ulica Skowronkowa 11, 34, 36, 38.
11.07.2022   09:00 - 13:00
Grudziądz ulica Działkowa .
11.07.2022   15:00 - 20:00
Grudziądz ulice Brzozowa 43, 45, 48, 62, 62A, 64, 64A, DZ. 33 OBR. 153, Dębowa 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 100, 101, 102A, 104, 106, 106C, 108B, 108C, 110, 110A, 112, 114, 116, 116B, 118 b, 118C, 118D, 118G, 119, 120, 120A, 120B, 122 G, 122F, 124A, 124C, 124g, 124H, 126A, 126B, 126G, 126H, 126I, 128, 132, 136, 21/5, 61/3, Jabłoniowa , 25, Jarzębinowa 6.
12.07.2022   10:00 - 12:00
Grudziądz ulica Powojowa 14, (dz. 81/2).
13.07.2022   08:30 - 11:00
Grudziądz ulice Chełmińska 156, 158, 160, 162, 164, 166, Tetmajera 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, Wawrzyniaka 1, od 3 do 5, 5A, 6A, 7, od 10 do 13, 13A, 14, 15, 15A, 17.
14.07.2022   09:00 - 14:30

Grudziądz gmina wiejska

Biały Bór ulica Sosnowa , 470/8 1C, 1D, 1E, 18, 20, 20A, 20B, 21, 21/4, 21/B, 21E, 21J, 23, 23E, 24, 25, 25 I, od 26 do 28, od 30 do 36.
08.07.2022   09:00 - 10:30
Hanowo 10, 12, 13, 14 D, 16, od 20 do 22, od 24 do 26, 127/1, Piaski 16A, 233/10, Turznice 7C.
08.07.2022   11:00 - 12:30
Mały Rudnik 18, 32A, 32D, 32E, 32H, DZ 65.
12.07.2022   11:00 - 15:00

Gruta gmina wiejska

Pokrzywno 6, 7, 7A, 7C, 8, 8"B", 8A, 16, 17, 48, 50, 51, 54, 59, 63, 93, 94, 131, 27/5.
08.07.2022   07:00 - 08:30

Lisewo gmina wiejska

Lisewo ulice Boczna od 15 do 17, Długa 1, 1a.
15.07.2022   08:30 - 11:30

Radzyń Chełmiński obszar wiejski

Radzyń-Wieś 2A, Radzyń-Wybudowanie 22, 23, 2/4.
15.07.2022   08:00 - 15:30

Ryńsk gmina wiejska

Przydwórz 4, od 6 do 14.
12.07.2022   09:00 - 13:30

Stolno gmina wiejska

Paparzyn 64, 66, 68, 105, 108, 109, 115, 116, DZ 53, DZ51.
07.07.2022   09:30 - 13:30
Wabcz 14, 16, 17, 21a, od 22 do 25, 25A, 48, 58, 64, 80, 83, Wabcz 21, 57, 81.
12.07.2022   07:00 - 09:00

Region Radziejów

Aleksandrów Kujawski gmina miejska

Aleksandrów Kujawski ulice Nowa 21, 21A, 23, 25, 27, 30, 32, 34, 36, Polna 1, od 3 do 14, od 16 do 29, 29A, 29B, 30, 31A, 32, 34, 36, 38, 40, 40A, 40B, Przemysłowa 5a, 5C, DZ. 2/1, Wierzbowa 3, 4, 7, 10, 10A, 11, 12, 14, 14A, od 15 do 18, 18A, 19, 23, 23A, 25, 27, 29, dz. 290/2.
12.07.2022   08:00 - 10:00

Aleksandrów Kujawski gmina wiejska

Ośno 14.
12.07.2022   08:00 - 10:00
Ośno 1, 1A, 2, 3, 6/B, 23D, dz. 15/3.
12.07.2022   08:00 - 10:00

Ciechocinek gmina miejska

Ciechocinek ulica Warzelniana , Ciechocinek-172, 173.
11.07.2022   08:00 - 10:00

Izbica Kujawska obszar wiejski

Chociszewo 3, od 5 do 10, 10A, od 11 do 15, 25.
13.07.2022   08:00 - 11:00

Lubanie gmina wiejska

Lubanie 115F, 117P, Lubanie-158/11 (GPO), Probostwo Dolne 3B, 3c, 38A, 42/11, Probostwo Dolne-37/4.
07.07.2022   11:00 - 14:00
Lubanie 27, Mikanowo 1, 2a, od 3 do 5, od 7 do 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25G, 25H, od 27 do 31, 31A, od 32 do 34, 34A, dz. 56/2, Mikanowo-41/19 (GPO), Mikanowo-57 (GPO).
11.07.2022   08:00 - 10:00

Lubraniec obszar wiejski

Lubraniec-Parcele 13, Redecz Kalny 4, 6, 7, 9, 10, 15, od 18 do 20.
08.07.2022   09:00 - 15:00

Osięciny gmina wiejska

Osłonki od 8 do 12, od 15 do 18.
07.07.2022   08:00 - 14:00
Zielińsk 39, 40.
12.07.2022   08:00 - 11:00
Zielińsk 41.
12.07.2022   11:00 - 14:00

Piotrków Kujawski obszar wiejski

Byszewo 12, Połajewek , dz. 144/3, Połajewek-144/1 (GPO), Połajewek-144/4 (GPO).
11.07.2022   11:00 - 14:00
Stawiska 263, ., DZ 228/29, DZ. 225/3, dz. 227/4, Wymysłowo .
12.07.2022   11:00 - 14:00

Radziejów gmina wiejska

Skibin 15A, 29, 29A, 30.
14.07.2022   08:00 - 12:00

Topólka gmina wiejska

Chalno .
13.07.2022   11:00 - 14:00
Paniewek 11, od 49 do 54.
13.07.2022   10:00 - 14:00

Zakrzewo gmina wiejska

Kobielice od 3 do 7, 9, 10, 15, 16, od 18 do 20, 24, Sędzin-Kolonia od 27 do 29, Sędzin Kolonia-103 (GPO), Sędzin Kolonia-147/2 (GPO).
14.07.2022   08:00 - 15:00
Michałowo od 1 do 6, od 8 do 10, 23/9, Sędzin 37, Sędzin-Kolonia 33, 35, 36.
14.07.2022   08:00 - 15:00

Region Rypin

Brzuze gmina wiejska

Brzuze 1, 4, 4A, 5, od 45 do 48, 53, 94/6, 94/7.
08.07.2022   08:00 - 10:00

Czernikowo gmina wiejska

Zimny Zdrój .
08.07.2022   09:00 - 11:00
Witowąż 2, od 6 do 8, 10, 11, 11A, 12, od 14 do 17, 39.
08.07.2022   11:30 - 14:00

Dobrzyń nad Wisłą obszar wiejski

Michałkowo od 6 do 9, Ruszkowo 1.
07.07.2022   08:30 - 14:00

Kikół gmina wiejska

Wola 7, od 60 do 63, od 65 do 67, 69, 83, 443, 63/3, Wymyślin 1, 3.
11.07.2022   08:00 - 09:30
Kikół-Wieś 87.
12.07.2022   10:00 - 13:00

Lipno gmina miejska

Lipno ulice Boczna , Dolna 1, 2, 2A, 2C, 3, 4, 4A, 5, 5/A, 7, 2010/1, Górna 1, 1A, 2, 2A, od 3 do 6, 12A, od 13 do 17, 18B, 19, 20A, 21, 27, 27A, Środkowa .
07.07.2022   08:30 - 11:30
Lipno ulice Boczna 1B, 3, 4, 6, 7, od 10 do 12, 14, Górna 22, 22A, 26, 28, 28B, 29A, 29B, 29C, od 30 do 34, 34A, od 35 do 39, 39a, od 40 do 42, 42A, 43, 44, 44A, 45, 47, 51, 57, 59, 399, Marmurowa 9.
07.07.2022   08:00 - 16:00

Lipno gmina wiejska

Złotopole od 2 do 5, 8, 8A, 8B, od 45 do 48, 48A, od 49 do 53, 53A, od 54 do 58, 58A, 59, 60, od 62 do 68, 71, 72, 74, 74A, od 75 do 78, od 80 do 85, od 87 do 98, 100, 102/A, od 103 do 107, 53/4, 90/3, 90/6 90/7, 98, DZ. 14/7, DZ. 209/1 , Złotopole-209/1 (GPO).
12.07.2022   10:00 - 13:00
Głodowo 12, 15, 16, 16A, 54.
13.07.2022   08:30 - 14:30
Radomice 47, 48.
14.07.2022   11:00 - 14:30

Obrowo gmina wiejska

Sąsieczno ulice Długa 6, Leśna 31 34A, 35, 35A.
08.07.2022   09:00 - 11:00

Rogowo gmina wiejska

Brzeszczki Duże .
11.07.2022   08:00 - 10:30
Ruda od 2 do 4, 8, 9, 9A, 9C, 110/10, 110/13, 24/15, 25, DZ. 24/8 .
11.07.2022   08:00 - 14:00
Ruda od 2 do 4, 8, 9, 9A, 9C, 110/10, 110/13, 24/15, 25, DZ. 24/8 .
11.07.2022   08:00 - 14:00

Rypin gmina miejska

Rypin ulice 1 Maja 5, Dworcowa 7A, 8, 9A, garaż.
11.07.2022   08:00 - 11:00

Rypin gmina wiejska

Zakrocz 32, 39A, 44, 45, 153/8, 153/9.
11.07.2022   11:00 - 14:00

Skępe miasto

Skępe ulice Spółdzielcza 1, 3, 5, 8A, 10, 16, 119, Warszawska 3, 9.
13.07.2022   08:00 - 09:30

Skrwilno gmina wiejska

Otocznia 15, 17, 18, 21, 22, DZ. 11 .
11.07.2022   10:00 - 11:30
Ruda .
11.07.2022   08:00 - 14:00
Ruda .
11.07.2022   08:00 - 14:00
Niemcowizna Okalewska 1, 3, od 5 do 7, 9, 10, Niemcowizna Szustkowska , Okalewo , 3164, Szczawno 50.
12.07.2022   08:00 - 12:00
Mościska 11, 27, 29, 34, 37.
12.07.2022   08:30 - 13:30
Mościska 11, 27, 29, 34, 37.
12.07.2022   08:30 - 13:30

Tłuchowo gmina wiejska

Michałkowo od 6 do 8.
07.07.2022   08:30 - 14:00
Kłobukowo 2, 11, Michałkowo 5, 10, Tłuchówek od 28 do 30.
08.07.2022   08:30 - 14:00
Tłuchowo ulice Gronowa , 348/44, 348/57, Leśna , 348/33, 348/39, 348/45, 348/46, Tłuchowo-348/25, Tłuchowo-348/36 (GPO), Tłuchowo-348/38 (GPO), Liściasta 8, 348/51, Spółdzielcza , Tłuchowo-348/28 13A.
13.07.2022   09:30 - 11:00

Wielgie gmina wiejska

Wielgie ulica Włocławska 7.
08.07.2022   08:00 - 10:00

Region Toruń

Chełmża gmina miejska

Chełmża ulica Dworcowa 26.
12.07.2022   08:30 - 13:30

Lubicz gmina wiejska

Grabowiec 59, dz. 28/5.
11.07.2022   08:30 - 11:30

Łubianka gmina wiejska

Brąchnowo ulice Pokoleniowa 2, 5, Sezamkowa 2, 6, Zielona 2B, 8, 201/27, Żytnia 1, 3, 201/25 , 201/12, 201/22, 201/28.
08.07.2022   08:00 - 11:00
Brąchnowo ulica Zawiszówka 4 , Warszewice , 227/4.
08.07.2022   10:00 - 13:00

Łysomice gmina wiejska

Świerczyny 1, od 3 do 7, 10, 11, 14, 16, dz. 336.
08.07.2022   08:30 - 09:30
  11:30 - 12:30

Obrowo gmina wiejska

Chrapy , Dzikowo ulice Lawendowa od 3 do 5, 7, 8, 14, Makowa 6, 10, 51, Różana 5, 7, 8, 18, Słoneczna 13, Storczykowa 5, 11, Szafirowa 2, 4, Tulipanowa 16, 20, 21, 24, 33, 38, 198/12 49, 50, 50A, 51, 52E, 59E, 61 E, 65 I, 65J, 68 P, 68/K, 198/13, 198/14, 198/22, 198/35, 198/42, 198/7, 205/11, 232/5 i 232/6, 232/7, 259/18, dz. 198/31, Osiek nad Wisłą , 239/9, 239/6.
07.07.2022  23:59 − 08.07.2022 01:00
Silno od 1 do 3, 16, 34, dz. 244/4.
11.07.2022   08:30 - 11:30

Toruń gmina miejska

Toruń ulice Przylaszczkowa 9, 11, 13, od 15 do 17, 18A, 19, 21, Rodzynkowa 22, 24, 26, 28, 30, 32, 40, 42.
13.07.2022   08:30 - 13:00

Wielka Nieszawka gmina wiejska

Mała Nieszawka ulice Bukowa 9, Działkowa od 1 do 5, 7, 8, od 10 do 12, Kalinowa 1, 7, Liliowa 7, 11, 13, 19, 38, Miodowa 2, 5, 6, 8, 10, Polna 4, od 8 do 10, 12, 14, 17, 19, Prosta 1A, 2, dz. 191/35, Radosna 1, 3, 5, 7, 12, 15, .-192/10, 192/7, Toruńska 183, 185, 189, 191, 193, 196, 198, Zapole 5, od 7 do 9, 11 , 189/15, 189/21, 191/34, 26/35, 35/10 35/11 35/12 35/13 35/14 35/3 35/4 35/5 35/6 35/7 35/8 35/9, Wielka Nieszawka ulica Toruńska .
07.07.2022   08:30 - 13:30

Zławieś Wielka gmina wiejska

Stary Toruń ulica Baśniowa , 124/3, 135/3 57, 124/11, 124/5, 124/6.
07.07.2022   08:00 - 11:00
Cegielnik ulica Leśna Dolina 9, 12, 13, 144/7, 202/6 , 202/2.
07.07.2022   10:00 - 13:00
Czarne Błoto ulice Brzozowa 1/A, 5, 5a, 7A, 9, 9A, 15b, 349/38, 349/41, Łubinowa od 4 do 6, 9, 10, 14, od 17 do 20, 28, 30, 32, 36, 341/34, Olchowa 1A, 1b, 2, 3A, 3B, 5/A, 7/B, 7A, 9A, 348/9, Wierzbowa 4, 6, 7, 7A, 9, 9A, 12, 13A, 14, 16, 18, 30, 93, 340/13, 553 5B, 91C, 92/B, 92A, 93b, 93E, 176/A, 340/15, 340/23, 342/18, 342/22, 342/27, 342/31, 342/32, 342/33, 342/35, 342/39, 342/40, 342/42, 348/30, 348/29, 348/28, 348/27, 348/7, 349/26, 349/37, 350, 552/b.9, 553, 556, dz. 342/9, Rozgarty ulice Łubinowa 8, Zielona Polana 17/B, 17A, 17C, 19D, 20, 20A, 20E, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 22/B, 22c, 22E, 23, 23A, 23B, 23C, 33/118 , 33/117, 33/30, 33/31.
08.07.2022  23:59 − 09.07.2022 01:00
Czarne Błoto ulice Brzozowa 1/A, 5, 5a, 7A, 9, 9A, 15b, 349/38, 349/41, Łubinowa od 4 do 6, 9, 10, 14, od 17 do 20, 28, 30, 32, 36, 341/34, Olchowa 1A, 1b, 2, 3A, 3B, 5/A, 7/B, 7A, 9A, 348/9, Wierzbowa 4, 6, 7, 7A, 9, 9A, 12, 13A, 14, 16, 18, 30, 93, 340/13, 553 5B, 91C, 92/B, 92A, 93b, 93E, 176/A, 340/15, 340/23, 342/18, 342/22, 342/27, 342/31, 342/32, 342/33, 342/35, 342/39, 342/40, 342/42, 348/30, 348/29, 348/28, 348/27, 348/7, 349/26, 349/37, 350, 552/b.9, 553, 556, dz. 342/9, Rozgarty ulice Łubinowa 8, Zielona Polana 17/B, 17A, 17C, 19D, 20, 20A, 20E, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 22/B, 22c, 22E, 23, 23A, 23B, 23C, 33/118 , 33/117, 33/30, 33/31.
08.07.2022  23:59 − 09.07.2022 01:00

Region Włocławek

Fabianki gmina wiejska

Chełmica Mała 62, 63, 63A, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 249/10 (GPO), 249/12, 249/14 (GPO), 249/3, Nasiegniewo 87, Skórzno , 60/7, 60/8.
07.07.2022   08:30 - 13:00

Lubień Kujawski obszar wiejski

Rzeżewo Małe 8, od 10 do 12, 21, Rzeżewo-Morzyce 11.
08.07.2022   09:00 - 14:00

Włocławek gmina miejska

Włocławek ulica Wysoka 15.
08.07.2022  22:00 − 09.07.2022 06:00

Włocławek gmina wiejska

Ludwinowo , 336/2.
12.07.2022   08:30 - 12:30

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2022 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl