Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk

Gdańsk ul. Niepołomicka od 14 do 24, ul. Wielkopolska od 27 do 33
24.09.2019   09:00 - 13:00
Gdańsk, Kiełpino Górne ulica Kolbudzka, Karsińska, Gołuńska, Somińska, Wiecka, Kortowska, Niegocińska, Goplańska, Łęgowska, Charzykowska, Kapalicka, Otomińska 1 do 60, Karlikowska
26.09.2019   08:30 - 16:00
Gdańsk ul. Migowska 66A do 70B
27.09.2019   08:00 - 12:00
Gdańsk ul. Migowska 52, 52B, 52C, 54B, 54C, 54D
27.09.2019   11:00 - 15:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia

Gdynia ulice 3 Maja 20 do 24 – numery parzyste
28.09.2019   07:30 - 15:30

Miasto Rumia

Rumia ulica Gdańska 8
24.09.2019   08:00 - 16:00
Rumia ulica Gdańska 10
25.09.2019   08:00 - 16:00

Region Kartuzy

Gmina Kartuzy

Stara Huta Wybudowanie
24.09.2019   08:00 - 11:00
Łapino Kartuskie ulica Słonecznikowa , Goździkowa, Bratkowa, Krokusowa, Narcyzowa
30.09.2019   08:30 - 14:00

Gmina Kolbudy

Łapino Kartuskie ulica Słonecznikowa , Goździkowa, Bratkowa, Krokusowa, Narcyzowa
30.09.2019   08:30 - 14:00

Gmina Kościerzyna

Gostomie Wybudowanie pod Korne
27.09.2019   08:30 - 13:30

Gmina Stężyca

Potuły, Potuły Wybudowanie Nowa Sikorska Huta, Sikorzyno Wybudowanie
25.09.2019   16:00 - 19:00
27.09.2019   16:00 - 19:00

Gmina Żukowo

Leźno Nazar, Czaple Osiedle, Leźno ulice Na Wzgórzu, Profesora Brunona Synaka, Aleja Lipowa, Akacjowa, Dębowa, Sosnowa, Brzozowa,
28.09.2019   08:00 - 11:00
Łapino Kartuskie ulica Słonecznikowa , Goździkowa, Bratkowa, Krokusowa, Narcyzowa
30.09.2019   08:30 - 14:00
Skrzeszewo ulice Rosy, Żurawia, Łąkowa, Łanowa, Krowie Łąki Osiedle
01.10.2019   08:30 - 14:30

Region Starogard Gdański

Gmina Bobowo

Bobowo Gdańska 97
08.10.2019   09:00 - 14:00
Bobowo Południowa 1, 1A, 2, Ogrodowa 5, 6, 6A, 8, 8A
09.10.2019   09:00 - 14:00

Gmina Gniew

Stary Młyn
24.09.2019   08:00 - 14:00

Gmina Lubichowo

Szteklin 6, 8, 8A, 11
27.09.2019   08:00 - 11:00

Gmina Morzeszczyn

Gąsiorki, Rzeżęcin, Olszówka
26.09.2019   08:00 - 14:30
Majewo, Gąsiorki Wiadukt
26.09.2019   08:00 - 09:00
  13:30 - 14:30

Gmina Osieczna

Osówek
09.10.2019   09:00 - 13:30

Gmina Pelplin

Bielawki od numeru 9 do 24.
04.10.2019   09:30 - 15:30

Gmina Starogard Gdański

Sumin 9A, 12, 12A, 13, 14, 15, 16
30.09.2019   09:00 - 13:00

Region Tczew

Gmina Kolbudy

Lisewiec ulice Leśne Echo, Piaskowa, Rusałki, Przy Lesie
27.09.2019   09:00 - 14:00

Gmina Pruszcz Gdański

Jagatowo, Kleszczewo
25.09.2019   08:30 - 10:30

Gmina Przywidz

Kozia Góra Pensjonat
24.09.2019   08:30 - 19:00
Kozia Góra , Mierzeszyn ulice Gdańska, Cyprysowa, Wolności, Wrzosowa, Wichrowe Wzgórze, Osiedlowa, Kasztanowa
24.09.2019   08:30 - 10:00
  18:00 - 20:00
Borowina ulica Skarszewska
25.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Tczew

Czarlin ulica Starogardzka
24.09.2019   08:00 - 15:00
25.09.2019   09:00 - 15:00
Małżewo
26.09.2019   08:00 - 15:00
Tczew Rokicka Strefa
27.09.2019   08:00 - 14:00

Gmina Trąbki Wielkie

Kozia Góra , Mierzeszyn ulice Gdańska, Cyprysowa, Wolności, Wrzosowa, Wichrowe Wzgórze, Osiedlowa, Kasztanowa
24.09.2019   08:30 - 10:00
  18:00 - 20:00
Jagatowo, Kleszczewo
25.09.2019   08:30 - 10:30

Region Wejherowo

Gmina Łęczyce

Kaczkowo Wieś, KR i Gajówka. Dąbrowa Brzezieńska.
26.09.2019   08:30 - 09:30

Gmina Puck

Smolno ulice Dolna, Młyńska, Spokojna, Pucka, Polna, Piękna, Klonowa, Słoneczna.
27.09.2019   08:30 - 14:30

Gmina Szemud

Kamień ulica Cypriana Kamila Norwida.
24.09.2019   10:00 - 13:00
Kamień Okuniewo dz. 449.
25.09.2019   08:30 - 14:00
Szemud Leszczyniec ul. Boruckiego , Wejherowska.
26.09.2019   08:30 - 14:30
Chwaszczyno ulice Oliwska, Ceynowy, św. Wojciecha, E. Orzeszkowej, Zofii Nałkowskiej, Wybickiego, Poprzeczna, Węglowa, Łąkowa, Bojano ulica Józefa Wybickiego.
23.09.2019   17:00 - 19:00
27.09.2019   15:00 - 17:00

Gmina Wejherowo

Orle ulica Bukowa, Leśna.
24.09.2019   09:00 - 14:00

Gmina Żukowo

Chwaszczyno ulice Lisia, Tuchomska, Dobrzewińska.
25.09.2019   15:00 - 18:00
Chwaszczyno ulice Kaszubska Droga, Gdyńska, Kopalniana, Polna.
27.09.2019   15:00 - 17:00
Chwaszczyno ulice Oliwska, Ceynowy, św. Wojciecha, E. Orzeszkowej, Zofii Nałkowskiej, Wybickiego, Poprzeczna, Węglowa, Łąkowa, Bojano ulica Józefa Wybickiego.
23.09.2019   17:00 - 19:00
27.09.2019   15:00 - 17:00

Miasto Puck

Puck ulice Wejherowska 3, Dworcowa 1 .
24.09.2019   15:30 - 17:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Czermin

Broniszewice nr od 1 do 16
27.09.2019   08:00 - 09:00

Gmina Gizałki

Gizałki ul. Wrzesińska od 1 do 16
30.09.2019   11:45 - 14:15

Gmina Jaraczewo

Wojciechowo nr od 10 do 19, Łowęcice 37 do 40
27.09.2019   08:30 - 13:30

Gmina Rozdrażew

Budy od nr 30 do 46, 55
27.09.2019   08:45 - 12:15

Gmina Zduny k. Krotoszyna

Baszków od nr 16 do 37, 40 do 61
30.09.2019   09:00 - 11:00
Baszków nr od 16 do 37, od 40 do 61
30.09.2019   08:45 - 11:15

Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.

Gizałki ul. Wrzesińska od 1 do 16
30.09.2019   11:45 - 14:15

Miasto i Gmina Krotoszyn

Krotoszyn ul. Sienkiewicza nr 2A, 4, 6, ul. Kobylińska - Garaże
24.09.2019   08:30 - 13:00
Biadki ul. Sulmierzycka dz. nr 22/9
25.09.2019   09:00 - 13:00
Krotoszyn ul. Transportowa 3 do 21
24.09.2019   09:00 - 14:00
25.09.2019   09:00 - 14:00
Różopole nr 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, Leśniczówka
26.09.2019   09:00 - 14:00
Chwaliszew ul. Jesionowa nr 24, 28, 30, 40, 42, 43, 44, 45, 55
27.09.2019   09:00 - 14:00

Miasto Jarocin

Jarocin ul. Kurpiowska, Śląska, Warmińska 2 do 8, Brdowy 7, Wielkopolska 7
24.09.2019   08:00 - 12:00

Region Kalisz

Gmina Godziesze Wielkie

Kąpie
27.09.2019   12:00 - 14:00

Gmina Gołuchów

Szkudła 24-28
27.09.2019   10:00 - 13:30

Gmina Koźminek

Kalisz ul. Piwonicka 19 Inspektorat Ochrony Środowiska PPU Instalator Lindals Centrum Dystrybucji
24.09.2019   12:00 - 13:00
Marianów 1-23 Ferma Królików Ksawerów 14 15
27.09.2019   08:00 - 15:00
Przydziałki 1-4 Złotniki 17-34 Smółki 32-37 Ksawerów 8-13 16-26 Pietrzyków 69 Raszawy Karolew Stary 40-42 Ferma Drobiu Kaźmierczak Drewnex
27.09.2019   08:00 - 09:00
  13:30 - 15:00

Gmina Lisków

Nadzież 1-6 23 24 Józefów 17-19
24.09.2019   08:00 - 16:00
Lisków ul. Spółdzielców 2-11c ul. Blizińskiego 1-8 12 12a 14 17 18 ul. Szewczyka 35-43 Nadzież 8-22 Rakowiec 1-4 Swoboda Budy Liskowskie Józefów Strzałków Gruszkowiec Rutkowice Małgów Dębniałki Kolonia Małgów DANBUD MALSPAW
24.09.2019   08:00 - 09:30
  14:30 - 16:00

Gmina Nowe Skalmierzyce

Kalisz ul. Piwonicka 19 Inspektorat Ochrony Środowiska PPU Instalator Lindals Centrum Dystrybucji
24.09.2019   12:00 - 13:00
Gałązki Małe 1-11 , 25-25a
01.10.2019   09:00 - 12:00

Gmina Szczytniki

Staw ul. Kilińskiego 1, 15-16 ul. Narutowicza 1-5 , sklep spożywczy GS ul. Spółdzielcza 3-4, ul. Ogrodowa 4-6, ul. Łąkowa 1-11, ul. Pl. Wolności 8-13, ul. Koźminkowska 1-2, ul. Spółdzielcza 1-9, ul. Świerczewskiego 1-10, Kościół, plebania, punkt apteczny, poczta, sklep LIVIO
26.09.2019   09:00 - 10:00

Gmina Żelazków

Lisków ul. Spółdzielców 2-11c ul. Blizińskiego 1-8 12 12a 14 17 18 ul. Szewczyka 35-43 Nadzież 8-22 Rakowiec 1-4 Swoboda Budy Liskowskie Józefów Strzałków Gruszkowiec Rutkowice Małgów Dębniałki Kolonia Małgów DANBUD MALSPAW
24.09.2019   08:00 - 09:30
  14:30 - 16:00

Miasto Kalisz

Kalisz ul. Piwonicka 19 Inspektorat Ochrony Środowiska PPU Instalator Lindals Centrum Dystrybucji
24.09.2019   12:00 - 13:00

Region Kępno

Gmina Baranów

Baranów Cło 1, 2A , Orlika 19 , Firma Agropol
26.09.2019   08:00 - 15:30

Gmina Bralin

Nowa Wieś Książęca 19 - 25, Leśniczówka
26.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Łęka Opatowska

Trzebień 72, 73
30.09.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Międzybórz

Dąbrowa Kraszowska 26 - 31
24.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Syców

Gaszowice Agroturystyka Lesieniec
24.09.2019   08:30 - 11:00

Region Koło

Gmina Grzegorzew

Barłogi, Emilewo, Zabłocie
24.09.2019   09:00 - 12:00

Gmina Sompolno

Mąkolno
27.09.2019   09:00 - 12:30
Wierzbie, Kolonia Wierzbie
27.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Wierzbinek

Kolonia Racięcin, Racięcin
26.09.2019   09:00 - 15:00
Wierzbie, Kolonia Wierzbie
27.09.2019   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Kłodawa

Słupeczka
25.09.2019   09:00 - 14:00

Region Konin

Gmina Grodziec

Aleksandrówek, Kuchary Borowe
24.09.2019   09:30 - 14:30
Grodziec ulice Zwierzyniecka, Wiejska
24.09.2019   12:30 - 14:30
Biskupice-Kolonia
25.09.2019   09:00 - 11:00
Królików, Królików
25.09.2019   11:30 - 14:30
26.09.2019   09:30 - 14:30

Gmina Kramsk

Chmielnik, Winnica, Wysokie, Wacławów
27.09.2019   09:00 - 14:00

Gmina Stare Miasto

Rumin, Posoka
25.09.2019   11:00 - 13:00

Gmina Wilczyn

Tręby Stare, Grabce, Tręby Nowe, Świętne
27.09.2019   10:00 - 12:00

Miasto i Gmina Golina

Węglew ulica Bociania
25.09.2019   09:00 - 14:00
Golina-Kolonia , Golina ulice Partyzantów, Okólna, Kopernika, Obrońców Westerplatte, Powstańców Warszawy, Generała Kleberga, Stokrotki, Targowa, Jasna, Monte Cassino, Generała Sikorskiego, Wolności, Cmentarna, Armii "Poznań", 3 Maja, ZHP, Chabrowa, Generała Kutrzeby, Szarych Szeregów, Jagodowa, Bohaterów II Wojny Światowej
03.10.2019   08:00 - 14:00
Golina ulice Okólna, Kolejowa, Młodzieżowa, Wąska, Piaskowa, Ogrodowa, Górnicza, Cmentarna, ZHP, Poprzeczna, Orchowskiego, Bohaterów II Wojny Światowej
04.10.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kleczew

Tręby Stare, Grabce, Tręby Nowe, Świętne
27.09.2019   10:00 - 12:00

Miasto i Gmina Rychwał

Aleksandrówek, Kuchary Borowe
24.09.2019   09:30 - 14:30

Miasto i Gmina Ślesin

Niedźwiady Duże, Niedźwiady Małe, Piotrkowice
24.09.2019   09:00 - 14:00

Miasto Konin

Konin ulice Szpitalna, Pawłówek, Władysława Sikorskiego, Macieja Rataja, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Wincentego Witosa, Pawłówek
04.10.2019   09:00 - 15:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Czajków

Mielcuchy 1 do 94, 102, dz. nr 51, 171, 201/1, Michałów 1 do 28a, dz. nr 22/1, 22/2, Grzyb 1-20, OSP, Depy 1, 18, 19, Czajków 105, do 109.
28.09.2019   14:00 - 16:00

Gmina Klonowa

Mielcuchy 1 do 94, 102, dz. nr 51, 171, 201/1, Michałów 1 do 28a, dz. nr 22/1, 22/2, Grzyb 1-20, OSP, Depy 1, 18, 19, Czajków 105, do 109.
28.09.2019   14:00 - 16:00

Gmina Ostrów Wielkopolski

Sobótka 69 do 87, 89, 109 do 133, Borowiec 1 do 33, Przedszkole, Sklep, Grudzielec 113 do 116, stacje transformatorowe abonenckie nr 02939 i T402851
25.09.2019   10:00 - 12:00
Gorzyce Wielkie ul. Kwiatowa 15a do 22a, Okólna 1 do 4, Ostrowska 3 do 63 dz. 933, Południowa 6, 6a, 7.
30.09.2019   09:00 - 12:00

Gmina Ostrzeszów

Ostrzeszów ul. Stawowa 1, 2, 3, 5, 8, 9, 9a, 10, Kościuszki 21, 23, 23a, 29, 34, 34a, 36, 38, 38a, 40, 42, 46.
25.09.2019   08:00 - 10:00

Gmina Przygodzice

Mielcuchy 1 do 94, 102, dz. nr 51, 171, 201/1, Michałów 1 do 28a, dz. nr 22/1, 22/2, Grzyb 1-20, OSP, Depy 1, 18, 19, Czajków 105, do 109.
28.09.2019   14:00 - 16:00

Miasto i Gmina Grabów nad Prosną

Grabów nad Prosną ul. Grodzka 2, ul. Godlewskiego, ul. Sienkiewicza 2, 4, 6, Plac Powstańców Wielkopolskich 10, 11, 12, 13
24.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Mikstat

Mikstat ul. Mickiewicza 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, Młyńska 1, 3.
25.09.2019   10:30 - 13:30
Mikstat ul. Grabowska 25a, 27, 29, 31, 44, 46, 48, 50, Okrężna 1, 1b, 2, 2a, 3, 4.
27.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Ostrzeszów

Ostrzeszów ul. Stawowa 1, 2, 3, 5, 8, 9, 9a, 10, Kościuszki 21, 23, 23a, 29, 34, 34a, 36, 38, 38a, 40, 42, 46.
25.09.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Raszków

Sobótka 69 do 87, 89, 109 do 133, Borowiec 1 do 33, Przedszkole, Sklep, Grudzielec 113 do 116, stacje transformatorowe abonenckie nr 02939 i T402851
25.09.2019   10:00 - 12:00

Region Słupca

Gmina Rzgów

Szetlew
27.09.2019   08:00 - 10:00

Gmina Słupca

Kotunia, Borki, Gółkowo, Kąty,
24.09.2019   09:00 - 12:00

Gmina Strzałkowo

Strzałkowo ulice Ostrowska, Polna, Daszyńskiego
27.09.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Pyzdry

Pyzdry ulice Miłosławska, Flisa, Wrocławska, Szkolna, Nadrzeczna, Kaliska, Taczanowskiego
26.09.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Zagórów

Szetlew
27.09.2019   08:00 - 10:00
Stanisławów
27.09.2019   11:00 - 14:00
Zagórów ulice Torfowa, Rzeczna, Solna, Pyzderska, Wodna
30.09.2019   09:00 - 12:00

Miasto Słupca

Kotunia, Borki, Gółkowo, Kąty,
24.09.2019   09:00 - 12:00

Region Turek

Gmina Kawęczyn

Marcjanów
25.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Malanów

Kotwasice
27.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Przykona

Olszówka
24.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Świnice

Władysławów, Piaski
26.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Turek

Obrzębin,
24.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Uniejów

Brzeziny,
27.09.2019   09:00 - 13:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Gmina Rąbino

Łośnica , Biernów
25.09.2019   08:00 - 10:30
26.09.2019   13:00 - 14:30

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Łośnica , Biernów
25.09.2019   08:00 - 10:30
26.09.2019   13:00 - 14:30
Łośnica
25.09.2019   08:00 - 14:30
26.09.2019   08:00 - 14:30

Region Bytów

Gmina Czarna Dąbrówka

Nowa Wieś , Baranowo , Chośnica , Chałupa , Bawernica , Jasień wybudowanie , Mydlita
01.10.2019   08:30 - 14:30

Gmina Parchowo

Nowa Wieś , Baranowo , Chośnica , Chałupa , Bawernica , Jasień wybudowanie , Mydlita
01.10.2019   08:30 - 14:30

Gmina Trzebielino

Trzebielino Dolno
27.09.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Bytów

Bytów ulice Tartaczna 3
25.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Miastko

Świeszyno Ośrodek Wczasowy I
24.09.2019   08:00 - 12:00
26.09.2019   08:00 - 12:00
Trzebielino Dolno
27.09.2019   08:00 - 11:00

Region Człuchów

Gmina Konarzyny

Parszczenica , Modziel , Mogiel
03.10.2019   09:00 - 12:00

Gmina Lipnica

Borowy Młyn ulice Długa, Jeziorna, Klasztor , Wierzchocina
26.09.2019   08:00 - 11:00
Borowy Młyn ulica Zagwiazda, Bukowo , Dębowo
27.09.2019   08:00 - 13:00
Osusznica , Osowo Duże
01.10.2019   09:00 - 13:00
Osusznica , Klewiska , Osówek
02.10.2019   08:00 - 12:00
Parszczenica , Modziel , Mogiel
03.10.2019   09:00 - 12:00
Mielno, Modziel
04.10.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Człuchów

Nieżywięć , Zagórki
25.09.2019   08:00 - 17:00
Kołdowo
27.09.2019   09:00 - 13:00
Kołdowo
27.09.2019   11:00 - 15:00
Biskupnica
30.09.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Debrzno

Uniechów
30.09.2019   13:00 - 17:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Borne Sulinowo

Komorze
27.09.2019   14:00 - 17:00

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Gogółczyn nr 10, 11, 13 i stara Kotłownia
27.09.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Kalisz Pomorski

Prostynia
25.09.2019   08:00 - 15:00

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl

Siemyśl ulice Kołobrzeska i Sportowa
25.09.2019   09:00 - 14:00
Siemyśl ulica Kołobrzeska
26.09.2019   09:00 - 14:00
Prace planowe
01.10.2019   07:00 - 15:00

Gmina Ustronie Morskie

Ustronie Morskie ulica Targowa 1 działka nr 369 przez 5
25.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Gościno

Ołużna , Ząbrowo ulica Kamienna
27.09.2019   15:00 - 18:30

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Kołobrzeg ulica Warszawska 17
24.09.2019   09:00 - 14:00
Prace planowe
01.10.2019   07:00 - 15:00

Region Koszalin

Gmina Malechowo

Sulechowo, Witosław
27.09.2019   08:30 - 16:00

Miasto i Gmina Darłowo

Jeżyce
24.09.2019   09:00 - 16:00

Miasto i Gmina Polanów

Bukowo
25.09.2019   09:00 - 16:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka

Rokity
27.09.2019   09:00 - 16:00

Gmina Damnica

Łebień
25.09.2019   08:30 - 16:30

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Leśnice 7a oraz od 24 do 29, Lębork ulica Kolejarzy 24
26.09.2019   08:30 - 14:00

Gmina Potęgowo

Nieckowo
24.09.2019   10:00 - 14:00
Żochowo
26.09.2019   09:00 - 17:00

Miasto Lębork

Lębork ulice Orlińskiego, Nadmorska - ogródki działkowe,
24.09.2019   08:00 - 11:00
Lębork ul. Legionów Polskich 11 i 12
26.09.2019   08:00 - 14:00
Leśnice 7a oraz od 24 do 29, Lębork ulica Kolejarzy 24
26.09.2019   08:30 - 14:00
Lębork ulica Czołgistów 18, 16B i garaże
28.09.2019   07:30 - 14:00

Region Słupsk

Gmina Kobylnica

Reblino, Runowo
25.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Postomino

Pieszcz 46-63, 70
24.09.2019   08:00 - 16:00

Gmina Potęgowo

Reblino, Runowo
25.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Słupsk

Siemianice ul. Rzemieślnicza
02.10.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Ustka

Poddąbie Plażowa,Słoneczna
26.09.2019   08:00 - 14:00

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca

Nowy Chwalim, Knyki, Pustkowie
25.09.2019   08:00 - 11:00
Radomyśl, Przeradz, Pustkowie
26.09.2019   07:30 - 09:00
  13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Barwice

Nowy Chwalim, Knyki, Pustkowie
25.09.2019   08:00 - 11:00
Kolanowo, Wiele, Żdżar 1
25.09.2019   11:00 - 15:00

Miasto i Gmina Bobolice

Dworzysko, Ujazd Suszarnia
27.09.2019   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Borne Sulinowo

Kolanowo, Wiele, Żdżar 1
25.09.2019   11:00 - 15:00

Miasto i Gmina Szczecinek

Sitno
24.09.2019   09:00 - 14:00
Szczecinek ul. Łukasiewicza 1
24.09.2019   08:00 - 15:00
Grochowiska
26.09.2019   09:00 - 15:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Lelkowo

Wilknicki Młyn
24.09.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Braniewo

Nowa Pasłęka, Stara Pasłęka
24.09.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Młynary

Karszewo
27.09.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Orneta

Opin
25.09.2019   08:00 - 13:00
Bażyny
26.09.2019   08:00 - 13:00
27.09.2019   08:00 - 13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg

Elbląg ulica Lubraniecka 13, 13a
25.09.2019   08:00 - 14:00
Elbląg ulica Pokorna 1, 3
26.09.2019   08:00 - 14:00
Przezmark działki od 211 do 215 i od 220 do 234
27.09.2019   08:00 - 14:00
Elbląg ulica Przyjaźni 23
27.09.2019   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Pasłęk

Pasłęk ulice Lanca, Kochanowskiego, Rataja, Nowowiejskiego
25.09.2019   08:00 - 13:00
Pasłęk ulica Bohaterów Westerplatte 31d
27.09.2019   08:00 - 13:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława

Tłokowisko
24.09.2019   09:00 - 14:00
Kamień Duży , Iława ulica Lipowy Dwór
25.09.2019   09:00 - 11:30
Kałduny
24.09.2019   08:00 - 10:00
27.09.2019   13:00 - 16:00
Iława ulica Niepodległości 4B, 6, od 6 A do 6 G
28.09.2019   15:00 - 18:00
Iława ulice gen. Władysława Sikorskiego, mjr. Henryka Sucharskiego, Sybiraków, Jana Matejki, Wojciecha Kossaka, Rotmistrza Józefa Alickiego
01.10.2019   07:30 - 08:00
  14:00 - 14:30
02.10.2019   07:30 - 08:00
  14:00 - 14:30
Iława ulice Wojska Polskiego, Mikołaja Kopernika, Jana III Sobieskiego, gen. Władysława Andersa
03.10.2019   07:30 - 08:00
  14:00 - 14:30

Miasto i Gmina Lubawa

Lubawa ulica Władysława Asta
26.09.2019   10:00 - 14:00

Region Kętrzyn

Gmina Kolno

Samławki,
01.10.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Martiany,
30.09.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Polska Wieś,
01.10.2019   08:00 - 15:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn

Laskowice, Szramowo, Kałdowo, Sypanica, Ośno, Wola-Sosenka,
24.09.2019   14:00 - 17:00

Gmina Stary Targ

Laskowice, Szramowo, Kałdowo, Sypanica, Ośno, Wola-Sosenka,
24.09.2019   14:00 - 17:00

Gmina Susz

Babięty Wielkie, Gałdowo
24.09.2019   07:00 - 16:00
25.09.2019   12:00 - 16:00
Emilianowo, Adamowo
26.09.2019   07:00 - 16:00
Lubnowy Małe, Lubnowy Wielkie
27.09.2019   08:00 - 15:00
Rudniki
25.09.2019   13:00 - 16:00
26.09.2019   07:00 - 16:00
27.09.2019   12:00 - 16:00
Babięty Wielkie, Babięty Małe, Czerwona Woda, Jakubowo Kisielickie, Krzywiec, Huta, Jakubowo
26.09.2019   07:00 - 09:00
27.09.2019   07:00 - 16:00
Brusiny, Michałowo, Ulnowo, Fabianki, Olbrachtówko, Stawiec, Olbrachtowo, Zieleń
25.09.2019   13:00 - 16:00
27.09.2019   13:00 - 16:00
Kamieniec
25.09.2019   07:00 - 16:00
27.09.2019   07:00 - 16:00
Dąbrówka
24.09.2019   07:00 - 16:00
25.09.2019   07:00 - 16:00
27.09.2019   12:00 - 16:00

Miasto i Gmina Iława

Babięty Wielkie, Gałdowo
24.09.2019   07:00 - 16:00
25.09.2019   12:00 - 16:00

Miasto i Gmina Prabuty

Orkusz, Gdakowo, Sypanica
24.09.2019   08:00 - 16:00
Laskowice, Szramowo, Kałdowo, Sypanica, Ośno, Wola-Sosenka,
24.09.2019   14:00 - 17:00
Babięty Wielkie, Babięty Małe, Czerwona Woda, Jakubowo Kisielickie, Krzywiec, Huta, Jakubowo
26.09.2019   07:00 - 09:00
27.09.2019   07:00 - 16:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo

Sołtysowizna nr 19, 21, 22, dz. 199/1
27.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Kiwity

Kiersnowo
04.10.2019   08:00 - 09:30
Klutajny, Tolniki Wielkie
04.10.2019   12:00 - 13:30

Miasto i Gmina Bartoszyce

Klutajny, Tolniki Wielkie
04.10.2019   12:00 - 13:30

Miasto i Gmina Dobre Miasto

Bzowiec nr 23-37, 39A, 40, 51, dz. 40
27.09.2019   09:00 - 12:00
Orzechowo 55, 56, 56B, 68, 77, dz. 74/2
15.10.2019   08:00 - 14:00

Region Malbork

Gmina Stegna

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Dworek budynki od numeru 14 do numeru 39 oraz Hotel Drywa.
27.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Malbork

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Malbork budynek wieży ciśnień Plac Słowiański 14
24.09.2019   08:00 - 11:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Kamienica budynki nr 2 do 2h.
26.09.2019   08:30 - 13:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Nowa Wieś Malborska ul. Stanisława Moniuszki i Zwierzyniecka.
26.09.2019   08:00 - 14:00
27.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Nowy Dwór

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Gozdawa.
24.09.2019   09:00 - 13:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Nowy Dwór Gdański ul. Sikorskiego blok nr 8.
24.09.2019   10:00 - 13:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Nowy Dwór Gdański ul. Sikorskiego blok nr 6 i budynek nr 6a.
25.09.2019   10:00 - 13:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Nowy Dwór Gdański ul. Sikorskiego blok nr 4 i budynek nr 4a.
26.09.2019   10:00 - 13:00

Miasto i Gmina Sztum

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Pietrzwałd budynki od numeru 1 do numeru 5.
27.09.2019   08:30 - 13:30

Region Olsztyn

Gmina Dywity

Gady
26.09.2019   08:00 - 11:00

Gmina Gietrzwałd

Sząbruk
26.09.2019   08:30 - 12:30

Gmina Purda

Marcinkowo
25.09.2019   08:00 - 14:00
Łajs, Kopanki
27.09.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Barczewo

Wipsowo
24.09.2019   09:00 - 16:00
Łęgajny ulice Świerkowa, Olsztyńska, Modrzewiowa, Leśna
25.09.2019   08:00 - 11:30
Łęgajny
26.09.2019   11:00 - 14:00
Ramsowo
27.09.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Pasym

Łajs, Kopanki
27.09.2019   08:30 - 12:30

Region Ostróda

Gmina Grunwald

Rychnowo, Kiersztanówko, Kiersztanowo
26.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Miłakowo

Miłakowo ulice Michała Kajki, Słoneczny Stok, Mazowiecka, gen. Bema, Młyńska, Daszyńskiego, Morąg ulica Młyńska
24.09.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Morąg

Miłakowo ulice Michała Kajki, Słoneczny Stok, Mazowiecka, gen. Bema, Młyńska, Daszyńskiego, Morąg ulica Młyńska
24.09.2019   09:00 - 11:00
Gubity, Wilnowo
25.09.2019   09:00 - 13:00
Bogaczewo
26.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ostróda

Ostróda ulice Kardynała Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Pionierska, 11 Listopada, Przechodnia, Seweryna Pieniężnego
25.09.2019   08:00 - 14:00
Rychnowo, Kiersztanówko, Kiersztanowo
26.09.2019   09:00 - 13:00
Ostróda ulice Sienkiewicza, 1 Dywizji, Drwęcka
27.09.2019   09:00 - 14:00
Wysoka Wieś
02.10.2019   09:00 - 13:00

Region Szczytno

Gmina Dźwierzuty

Jedwabno ulice Odrodzenia, 1 Maja, Olsztyńska, Mazowiecka, Warmińska, Mazurska, Słoneczna, Jeleniowo
24.09.2019   08:00 - 09:00
  12:00 - 14:00
Jabłonka
09.10.2019   08:00 - 09:00
  13:00 - 15:00

Gmina Janowiec Kościelny

Krajewo Wielkie, Szypułki-Zaskórki
26.09.2019   08:30 - 14:30
Waśniewo
26.09.2019   09:00 - 15:00
Szczepkowo-Zalesie, Szczepkowo-Kukiełki, Szczepkowo-Sołdany
27.09.2019   08:30 - 15:00
Bielawy
30.09.2019   09:00 - 15:00
Janowo ulica 19 Stycznia, Komorowo
02.10.2019   09:30 - 13:30

Gmina Janowo

Janowo ulica 19 Stycznia, Komorowo
02.10.2019   09:30 - 13:30

Gmina Jedwabno

Jedwabno ulice Odrodzenia, 1 Maja, Olsztyńska, Mazowiecka, Warmińska, Mazurska, Słoneczna, Jeleniowo
24.09.2019   08:00 - 09:00
  12:00 - 14:00

Gmina Kozłowo

Januszkowo, Turówko
04.10.2019   09:00 - 13:30

Miasto i Gmina Nidzica

Wólka Orłowska, Łyna, Łyński Młyn, Łyna-Kolonia
24.09.2019   09:00 - 15:00
Nidzica ulice Kościuszki, Wspólna, Warszawska
27.09.2019   08:00 - 12:00
Likusy
30.09.2019   09:00 - 12:00
Załuski
01.10.2019   09:30 - 13:30
Pawliki
01.10.2019   09:00 - 15:00
Nidzica ulice Moniuszki, Wyborska, Żeromskiego
03.10.2019   09:30 - 13:30
Łyna
03.10.2019   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Pasym

Grzegrzółki, Siedliska, Rusek Wielki
25.09.2019   09:00 - 15:00
Łysa Góra , Miłuki
30.09.2019   08:00 - 12:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Gzy

Gzy, Żeromin Drugi
26.09.2019   08:30 - 11:30

Gmina Karniewo

Obiecanowo
02.10.2019   08:00 - 13:00

Gmina Pokrzywnica

Pokrzywnica Aleja Jana Pawła II
24.09.2019   08:00 - 14:30
Pokrzywnica ulice Winnicka, Aleja Fatimska
25.09.2019   08:00 - 15:30
Klaski, Mory
25.09.2019   09:00 - 17:00
Ciepielin
26.09.2019   09:00 - 13:30
Łubienica, Łubienica-Superunki
26.09.2019   08:30 - 13:30
Budy Pobyłkowskie, Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wólka Zaleska
26.09.2019   08:00 - 15:00
Dzierżenin
27.09.2019   08:30 - 14:00

Miasto i Gmina Ciechanów

Ciechanów aleja Niepodległości
24.09.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Pułtusk

Grabówiec
24.09.2019   08:45 - 13:15
Jeżewo, Kacice, Płocochowo
25.09.2019   08:30 - 11:30
Jeżewo Hydrofornia
25.09.2019   08:30 - 13:30
Pułtusk ulica Rynek 27
27.09.2019   08:00 - 13:00
Kleszewo, Olszak
01.10.2019   08:00 - 11:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gąbin

Ciechomice - Nowobudowane osiedle przy ul. Ciechomickiej między posesjami 42 a 39
24.09.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Płock

Ciechomice - Nowobudowane osiedle przy ul. Ciechomickiej między posesjami 42 a 39
24.09.2019   09:00 - 12:00

Region Kutno

Gmina Łanięta

Klonowiec Wielki, Siemianów
01.10.2019   09:00 - 12:00

Gmina Strzelce

Klonowiec Wielki, Siemianów
01.10.2019   09:00 - 12:00

Region Mława

Gmina Dzierzgowo

Rzęgnowo
30.09.2019   07:30 - 13:30
Stare Łączyno
01.10.2019   10:00 - 12:00

Gmina Iłowo - Osada

Iłowo-Wieś ulica Działdowska, Purgałki
25.09.2019   09:00 - 17:00
Purgałki, Pruski
27.09.2019   09:00 - 17:00
Pruski
30.09.2019   12:00 - 17:00

Gmina Radzanów

Stupsk ulice Adama Mickiewicza, Tadeusza Kościuszki, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza
27.09.2019   09:15 - 12:15

Gmina Stupsk

Stupsk ulice Adama Mickiewicza, Tadeusza Kościuszki, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza
27.09.2019   09:15 - 12:15

Miasto i Gmina Lidzbark

Wawrowo
27.09.2019   09:00 - 12:30

Region Płock

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Nowy Boguszyn , Osiek , Nieborzyn, Garwolewo , Stary Boguszyn.
26.09.2019   09:00 - 11:30

Gmina Mała Wieś

Borzeń , Mała Wieś ulice Warszawska, Adama Mickiewicza, Marii Konopnickiej, Kasztanowa, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Topolowa, Czereśniowa, Płońska, Lipowa, Marii Dąbrowskiej, Piekarnicza, Zofii Nałkowskiej, Wilkanowo
27.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Radzanowo

Brochocinek, Otolino, Juryszewo , Glinno.
25.09.2019   08:00 - 14:00

Gmina Słupno

Liszyno ulice Wawrzyńca Sikory, Bartnicza, Poprzeczna, Miętowa, Jagiellońska, Migdałowa, Słupno ulica Pocztowa, Wykowo
26.09.2019   09:00 - 14:00

Gmina Stara Biała

Stare Proboszczewice ulice Adama Mickiewicza, Spółdzielcza.
27.09.2019   08:00 - 10:00
Stare Proboszczewice ulica Sierpecka.
27.09.2019   10:30 - 12:30
Bronowo-Zalesie, Stare Draganie, Nowe Bronowo, Nowe Trzepowo
30.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Brochocinek, Otolino, Juryszewo , Glinno.
25.09.2019   08:00 - 14:00
Borowiczki-Pieńki ulica Piastowska studnia wodociągowa.
25.09.2019   08:00 - 16:00
Płock ulice Jana Kochanowskiego 4, Al. Stanisława Jachowicza 30A.
27.09.2019   08:00 - 14:00

Region Płońsk

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Kątne, Mazewo Dworskie"A", Mazewo Dworskie"B", Paulinowo, Łbowo
04.10.2019   08:00 - 16:00

Gmina Dzierzążnia

Niwa
27.09.2019   09:00 - 13:00
Cumino
24.09.2019   08:00 - 16:00
25.09.2019   08:00 - 16:00
26.09.2019   08:00 - 16:00
30.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Joniec

Krajęczyn
01.10.2019   09:00 - 17:00

Gmina Nowe Miasto

Gościmin Wielki, Zawady Stare, Zawady B
24.09.2019   08:00 - 16:00

Gmina Sochocin

Kępa
25.09.2019   08:15 - 16:15

Gmina Załuski

Stróżewo, Załuski
03.10.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Nasielsk

Morgi , Nowe Pieścirogi ulice Szmaragdowa, Turkusowa, Kolejowa, Diamentowa, Rubinowa, Nasielsk ulica Kolejowa
25.09.2019   09:00 - 16:00
Kątne, Mazewo Dworskie"A", Mazewo Dworskie"B", Paulinowo, Łbowo
04.10.2019   08:00 - 16:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk

Sękowo wyłączony obwód kierunek Machcino.
24.09.2019   09:00 - 13:00
Pęszyno
25.09.2019   08:00 - 14:00
Bielsk ulice Chabrowa, Zielona.
27.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Radzanowo

Ciółkowo, Ciółkowo Szlacheckie.
04.10.2019   08:00 - 14:00

Gmina Rościszewo

Stacja Rościszewo 1 ulice Kardynała Wyszyńskiego, Fryderyka Chopina, Armii Krajowej, Jana Pawła II
26.09.2019   09:00 - 17:00
Stacja Lipniki III Mak , Lipniki
04.10.2019   09:00 - 17:00

Miasto i Gmina Bieżuń

Stacja Lipniki III Mak , Lipniki
04.10.2019   09:00 - 17:00

Miasto i Gmina Raciąż

Stacja Krajkowo I
08.10.2019   08:00 - 11:00
Stacja Kossobudy II
08.10.2019   12:00 - 15:00

Miasto i Gmina Sierpc

Stacja Sierpc Żeromskiego Sierpc ulice Stefana Żeromskiego od nr 2-15, Zofii Nałkowskiej, Baczyńskiego
07.10.2019   09:00 - 15:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Bartniczka

Stacja Jastrzębie 8.
26.09.2019   10:00 - 17:00
Stacje: Świecie 4, Łaszewo: 1, 4, 10. Koziary. Świerczynki: 3, 7. Cielęta 5. Michałowo 6. Polna 2. dla miejscowości Łaszewo, Świecie, Koziary, Cielęta, Brodnica, Wybudowanie Michałowo, Michałowo. ulice: Działkowa, Michałowska.
26.09.2019   08:00 - 10:00
  14:00 - 19:00
Stacja Stare Świerczyny 2.
26.09.2019   08:00 - 19:00
Stacja Grążawy 6.
27.09.2019   08:00 - 18:00

Gmina Bobrowo

Niewierz 2 obw 300
26.09.2019   08:00 - 14:00

Gmina Brzozie

Stacje: Świecie 4, Łaszewo: 1, 4, 10. Koziary. Świerczynki: 3, 7. Cielęta 5. Michałowo 6. Polna 2. dla miejscowości Łaszewo, Świecie, Koziary, Cielęta, Brodnica, Wybudowanie Michałowo, Michałowo. ulice: Działkowa, Michałowska.
26.09.2019   08:00 - 10:00
  14:00 - 19:00

Gmina Grodziczno

stacja Boleszyn 1
01.10.2019   08:00 - 18:00

Gmina Jabłonowo

Stacja Górale 1.
27.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Kurzętnik

Stacja Tomaszewo 2.
27.09.2019   10:00 - 17:00
Odbiorcy zasilani ze stacji Szafarnia 2
03.10.2019   09:00 - 15:00

Gmina Osiek

Linia Strzygi 7, obwód 300.
25.09.2019   08:00 - 13:00
Odbiorcy zasilani ze stacji Kujawa 3
30.09.2019   08:00 - 14:00
Stacja Łapinóż 1
02.10.2019   08:30 - 14:00

Gmina Świedziebnia

Stacja Janowo 4
01.10.2019   08:30 - 13:30

Gmina Zbiczno

Odbiorcy zasilani z linii Zbiczno obwód 500
25.09.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Zakątek obwód 600 dla miejscowości Brodnica ulica Zakątek.
24.09.2019   08:00 - 10:00
  11:00 - 13:00
Linia Zakątek obwód 800 dla miejscowości Brodnica ulica Zakątek.
24.09.2019   08:00 - 13:00
Niewierz 2 obw 300
26.09.2019   08:00 - 14:00
Stacje: Świecie 4, Łaszewo: 1, 4, 10. Koziary. Świerczynki: 3, 7. Cielęta 5. Michałowo 6. Polna 2. dla miejscowości Łaszewo, Świecie, Koziary, Cielęta, Brodnica, Wybudowanie Michałowo, Michałowo. ulice: Działkowa, Michałowska.
26.09.2019   08:00 - 10:00
  14:00 - 19:00

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Stacja Bratian 7.
24.09.2019   08:30 - 12:30
Stacje: Łąki: 2, 3, 4. Nawra: 1, 2, 3, 5, Hydrofornia, Prangowizna. Nowy Dwór: 2, 6. Bratian Cegielnia.
24.09.2019   14:00 - 17:00

Region Grudziądz

Gmina Lisewo

Stacje: Folgowo 1, 2, 3, 4 (obca), 5, 6; Nowy Dwór Królewski 1, 2
24.09.2019   08:30 - 11:30

Gmina Łasin

Stacja: Łasin Wybudowanie 1, obwód 200
25.09.2019   08:00 - 13:00
Stacje: Szczepanki 12 EW (obca), Łasin Wybudowanie 1
28.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Papowo Biskupie

Stacje: Folgowo 1, 2, 3, 4 (obca), 5, 6; Nowy Dwór Królewski 1, 2
24.09.2019   08:30 - 11:30

Gmina Stolno

Stacje: Folgowo 1, 2, 3, 4 (obca), 5, 6; Nowy Dwór Królewski 1, 2
24.09.2019   08:30 - 11:30

Gmina Unisław

Stacje: Apteka Unisław; Hydrofornia 2 Unisław, obwód 200
25.09.2019   08:00 - 16:00
Stacje: Hydrofornia 2 Unisław; Hotel Unisław, obwód 100
27.09.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacja: Kasztanowa 1
24.09.2019   08:00 - 13:00
Stacja Konarskiego 2
29.09.2019   07:00 - 10:00

Miasto Wąbrzeźno

Stacja: Czystochleb 6, obwód 300
24.09.2019   09:00 - 13:00
Stacja Podzamcze obwód 100
27.09.2019   08:00 - 10:30
Stacja Podzamcze
27.09.2019   10:30 - 11:30

Region Radziejów

Gmina Boniewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SARNOWO 1
25.09.2019   08:00 - 15:30

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SARNOWO 1
25.09.2019   08:00 - 15:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RABINOWO 1
26.09.2019   08:00 - 15:30
27.09.2019   08:00 - 15:30

Gmina Wielka Nieszawka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KARCZEMKA
26.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KARCZEMKA
26.09.2019   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRABIE 2 obwód 200
27.09.2019   08:00 - 14:30

Region Rypin

Gmina Brzuze

Stacja Ugoszcz 2.
27.09.2019   08:00 - 14:00
Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite od 1 do 8 k/Lipna, Szczepanki 1, 3, Witkowo 5.
04.10.2019   08:00 - 11:00

Gmina Chrostkowo

Stacja Franciszkowo 2.
27.09.2019   10:00 - 14:00

Gmina Ciechocin

Stacje Jackowo od 2 do 8.
25.09.2019   08:00 - 09:30
  14:30 - 17:00

Gmina Czernikowo

Stacje Jackowo od 2 do 8.
25.09.2019   08:00 - 09:30
  14:30 - 17:00
Stacja Jackowo 1.
25.09.2019   08:00 - 17:00

Gmina Kikół

Stacje Lipno Skępska 2, Zielna, Jęczywek od 1 do 4, Karnkowo 1, 5, 7, 9, Kolankowo 1, 4, Skępe 31, Wymyślin 3.
26.09.2019   08:00 - 14:00

Gmina Mochowo

Stacje Malanowo od 1 do 5, 7, Malanówko od 1 do 4.
27.09.2019   09:30 - 12:30

Gmina Obrowo

Stacje Jackowo od 2 do 8.
25.09.2019   08:00 - 09:30
  14:30 - 17:00

Gmina Rogowo

Stacja Sarnowo 2.
01.10.2019   08:00 - 11:00

Gmina Skępe

Stacje Lipno Skępska 2, Zielna, Jęczywek od 1 do 4, Karnkowo 1, 5, 7, 9, Kolankowo 1, 4, Skępe 31, Wymyślin 3.
26.09.2019   08:00 - 14:00
Stacja Franciszkowo 2.
27.09.2019   10:00 - 14:00
Stacja Łąkie 17 obwód 200 kierunek Nowakowski.
27.09.2019   08:00 - 14:00
Stacja Sarnowo 2.
01.10.2019   08:00 - 11:00

Gmina Tłuchowo

Stacja Małomin 3 obwód 100.
24.09.2019   08:00 - 12:00
Stacje Malanowo od 1 do 5, 7, Malanówko od 1 do 4.
27.09.2019   09:30 - 12:30

Gmina Wielgie

Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite od 1 do 8 k/Lipna, Szczepanki 1, 3, Witkowo 5.
04.10.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Lipno Przekop obwód 500 - ul. Rapackiego, ul. Dekerta 8, 9, ul. Piłsudskiego 10A.
24.09.2019   08:00 - 13:00
Stacja Lipno Przepompownia obwód 300, 400 - ul. Wyszyńskiego od 1 do 20, ul. 3 Maja od 7 do 19.
24.09.2019   13:00 - 18:00
Stacje Lipno Skępska 2, Zielna, Jęczywek od 1 do 4, Karnkowo 1, 5, 7, 9, Kolankowo 1, 4, Skępe 31, Wymyślin 3.
26.09.2019   08:00 - 14:00
Lipno ul. 22 Stycznia od 1 do 47, ul. Polna, ul. Chrobrego, ul. Krzywoustego, ul. Mieszka I, ul. Traugutta, ul. Piastów.
27.09.2019   08:00 - 13:00
Stacja Głodowo Rumunki 2 obwód 100 kierunek szosa.
30.09.2019   08:00 - 12:00
Stacja Trzebiegoszcz 4 obwód 400 kierunek linia telefoniczna.
30.09.2019   11:30 - 15:00
Stacje Głodowo 2, Wierzbick 1, 2, 3.
01.10.2019   08:30 - 15:00
Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite od 1 do 8 k/Lipna, Szczepanki 1, 3, Witkowo 5.
04.10.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Rypin

Stacja Rypin Lipnowska 1 obwód 400 - ul. Lipnowska.
25.09.2019   13:00 - 18:00
Stacja Sarnowo 2.
01.10.2019   08:00 - 11:00

Region Toruń

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Mlewiec 1 PGR , Mlewiec
25.09.2019   08:30 - 14:30
Stacja Frydrychowo 3 , Frydrychowo
27.09.2019   08:00 - 15:00

Gmina Lubicz

Stacja Grębocin 27 , Grębocin ulice Poprzeczna, Osiedlowa, Wiosenna, Letnia, Krótka, Szkolna, Rogówko ulica Osiedlowa
24.09.2019   08:30 - 15:30

Gmina Łysomice

Stacja Tylice , Ostaszewo , Tylice
25.09.2019   08:00 - 13:00

Gmina Obrowo

Stacja Sąsieczno 1 , Sąsieczno ulice Polna, Czernikowska, Krótka
25.09.2019   08:30 - 15:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Mała Zławieś 10 , Zławieś Mała ulice Grabowa, Leśna, Sosnowa, Dębowa, Daglezjowa, Skowronkowa, Brzozowa, Klonowa, Cisowa, Topolowa, Świerkowa
27.09.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Grzywna 4,12,13,14,Kuczwały 2,Serbinowo 1 Grzywna, Kuczwały
26.09.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Strobanda ul. Strobanda 11A budynek A,B Watzenrodego budynek C Toruń ulica Henryka Strobanda
24.09.2019   08:00 - 12:00

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

stacja Trzebowo 2
27.09.2019   09:30 - 13:00
stacja Baruchowo GS obwód 100
27.09.2019   10:30 - 13:30

Gmina Brześć Kujawski

stacja Brześć Orzeszkowej
25.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Choceń

stacja Wilkowiczki
25.09.2019   08:30 - 13:30

Gmina Chodecz

Strzygi, Strzygowska Kolonia, Zieleniewo, Łakno
24.09.2019   08:00 - 12:00

Gmina Fabianki

stacja Fabianki PZZ, Fabianki EW, Fabianki Młyn obwód 200, Fabianki 2 obwód 100
26.09.2019   07:30 - 16:30

Gmina Lubień Kujawski

Nowa Wieś, Wola Olszowa, Nowa Wieś
24.09.2019   09:30 - 13:30

Miasto i Gmina Włocławek

stacja Kruszyn 4
24.09.2019   09:30 - 13:30
Nowa Wieś, Wola Olszowa, Nowa Wieś
24.09.2019   09:30 - 13:30
stacja FALBANKA 2 obwód 400 Włocławek
25.09.2019   08:30 - 14:30
Włocławek ul. Gdańska 6a
27.09.2019   09:30 - 12:30
stacja Toruńska Oświetlenie 2, ul. Toruńska 169, obwód Jurex
27.09.2019   10:00 - 14:00

* - Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2019 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl