Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdynia

Miasto Gdynia

Gdynia, ul. Chwaszczyńska 170, 170 A, 170 B, 170 C, 170 D, 170 E
27.10.2020   08:00 - 12:00
Gdynia, ul. Chwaszczyńska 165, 155
27.10.2020   09:00 - 13:00
Gdynia, ul. Chwaszczyńska 178
28.10.2020   08:00 - 12:00
Gdynia, ulica Chwaszczyńska 180, 182, 184, 186, 188, 190, 190 A, 190 B, 190 C, 192
28.10.2020   09:00 - 13:00
Gdynia, ul. Zbożowa 39, Zbożowa 39 garaże, Zbożowa 50 do 58
28.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto Rumia

Rumia ulice Bohaterów Kaszubskich, Mickiewicza 1 do 52, Rodziewiczówny 1 do 7 , Czechowa, Wybickiego 1 do 18
26.10.2020   08:30 - 13:30
Rumia ulica Pomorska 15
27.10.2020   10:00 - 16:00
Rumia ulica Pomorska 17
28.10.2020   10:00 - 16:00

Region Kartuzy

Gmina Karsin

Żukowo ulice Brzozowa, Dolna, Duńska, Gdańska, Gdyńska, Malinowa, Parkowa, Polna, Spokojna, Jana Pawła II, Konwaliowa, Polna
26.10.2020   08:30 - 10:30
  16:30 - 18:30

Gmina Kosakowo

Kościerzyna ulice 8 Marca od nr 3 do nr 14 oraz od 34 do nr 43A , Stolarska
26.10.2020   08:00 - 11:00

Gmina Kościerzyna

Kościerzyna ulice 8 Marca od nr 3 do nr 14 oraz od 34 do nr 43A , Stolarska
26.10.2020   08:00 - 11:00
Cegielnia , Kościerzyna ulice Chojnicka, Czapliniec, Spokojna, Żurawia, Wierzysko-Leśnictwo
28.10.2020   08:00 - 10:00
29.10.2020   17:00 - 19:00
Zespół Stacji Kruszywa Rybaki
30.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Sierakowice

Mrozy , Patoki , Sierakowska Huta
29.10.2020   08:00 - 12:00

Gmina Żukowo

Żukowo ulice Brzozowa, Dolna, Duńska, Gdańska, Gdyńska, Malinowa, Parkowa, Polna, Spokojna, Jana Pawła II, Konwaliowa, Polna
26.10.2020   08:30 - 10:30
  16:30 - 18:30
Żukowo ulica Juliusza Słowackiego
27.10.2020   10:00 - 14:00

Region Starogard Gdański

Gmina Kaliska

Frank ulica Osiedlowa,
29.10.2020   09:00 - 13:30

Gmina Lubichowo

, Krępki
10.11.2020   10:00 - 15:00

Gmina Stara Kiszewa

Bartoszylas , Chwarzenko , Foshuta , Stara Kiszewa ulice Konarzyńska, Kościerska, Partyzantów , Stary Bukowiec
29.10.2020   09:00 - 12:30

Gmina Starogard Gdański

Sumin od 59 do 66, Leśnictwo Wygoda
30.10.2020   08:00 - 11:00

Miasto Starogard Gdański

Bartoszylas , Chwarzenko , Foshuta , Stara Kiszewa ulice Konarzyńska, Kościerska, Partyzantów , Stary Bukowiec
29.10.2020   09:00 - 12:30

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański

Wiślinka ulice Osiedlowa, Szkolna
28.10.2020   09:00 - 16:00

Gmina Pszczółki

Pszczółki ulice. Żeromskiego ,Sienkiewicza ,Brzechwy ,Słowackiego, Tuwima 1,Matejki
29.10.2020   08:00 - 15:00

Gmina Trąbki Wielkie

Mierzeszyn ulice Cyprysowa, Gdańska, Klonowa, Polna
26.10.2020   08:30 - 15:00
Pawłowo
27.10.2020   08:00 - 12:00
Kaczki ulice Gdańska, Parkowa
04.11.2020   08:00 - 13:00

Miasto Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański ulica Obrońców Westerplatte
03.11.2020   08:00 - 14:30

Region Wejherowo

Gmina Gniewino

Jęczewo
04.11.2020   11:00 - 15:00

Gmina Jastarnia

Jastarnia ulica Mariana Stelmaszczyka złącze kablowe Z 4 b na 9 na 1
29.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Linia

Linia ulica Szkolna, Strzepcz ulice Dargolewska, Feliksa Miotka, Hieronima Derdowskiego, Jana Gruby, Jeziorna, ks. Józefa Rotty, Lipowa, Szkolna.
26.10.2020   08:00 - 10:00

Gmina Luzino

Luzino ulice Jasna, Ofiar Stutthofu, Turkusowa.
29.10.2020   08:00 - 15:00
Luzino ulice Drzewiarza, gen. Fieldorfa, Generała Dąbrowskiego, Generała Pułaskiego, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, Ks. Jana Twardowskiego, ks. Sumińskiego, Księdza Sumińskiego, Mickiewicza, Olimpijska, Osiedlowa, Partyzantów, Polna, Solidarności, Tartaczna, Luzino-Młyn , Luzino-Nowe Osiedle.
31.10.2020   08:00 - 10:30
Kębłowo ulice Heweliusza, Kopernika, Krasickiego, Krokusowa, Prosta, Uczniowska, Wiejska
06.11.2020   11:00 - 15:00
Robakowo ulica Stefana Lewińskiego złącze kablowe Z 360 56 63
10.11.2020   11:00 - 15:00

Gmina Łęczyce

Bożepole Małe ul Wejherowska 24.
26.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Puck

Starzyno ulica Trzy Gracki, Starzyński Dwór ulica Brzozowa.
27.10.2020   08:00 - 14:30
Połchowo ulica Długa
27.10.2020   15:00 - 17:30
Mrzezino , Osłonino ulice Morska złącze kablowe Z 360 05 91
28.10.2020   15:00 - 17:00
Starzyno ul Nowy świat.
30.10.2020   09:00 - 13:00
Gnieżdżewo Wiatraki, Żwirowania. Łebcz Wiatraki, Swarzewo Westwind II.
30.10.2020   08:30 - 14:30
Dana , Łebcz ulica Orzechowa
05.11.2020   11:00 - 15:00

Gmina Władysławowo

Jastrzębia Góra ulica Klifowa Z -304, Z-304/1.
28.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto Reda

Reda ulica Jesionowa złącza kablowe Z 22 na 106, Z 18 na 106, Z 12 na 106, Z 5 na 106.
27.10.2020   13:00 - 15:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Dobrzyca

Kowalew ulice Fabianowska, Kowalewiec, Mickiewicza, Sośnica , Suchorzew ulice Fabianowska, Krawczykowo
28.10.2020   07:00 - 08:00
  17:00 - 18:00
Dobrzyca ulice Jesionowa, Krotoszyńska, Stanisława Mikołajczyka, Nowy Świat
29.10.2020   11:15 - 16:15

Gmina Jaraczewo

Dąbrowa , Nosków ulice Jarocińska, Okrężna, Siedlemińska, Siedlemin ulica Potarzycka
04.11.2020   07:45 - 09:15
  15:45 - 17:15

Gmina Jarocin

Magnuszewice , Prusy , Wilcza
26.10.2020   07:00 - 08:00
  17:00 - 18:00
Jarocin ulica Zajęcza budynki przy drodze gruntowej
28.10.2020   08:45 - 11:15
Siedlemin ulica Bielawy - cała Golina Ul. Wolności numery 64 – 69 Potarzyca Ul. Leśna numery 13, 14, 65
03.11.2020   07:45 - 09:15
  15:45 - 17:15
Dąbrowa , Nosków ulice Jarocińska, Okrężna, Siedlemińska, Siedlemin ulica Potarzycka
04.11.2020   07:45 - 09:15
  15:45 - 17:15

Gmina Kotlin

Magnuszewice , Prusy , Wilcza
26.10.2020   07:00 - 08:00
  17:00 - 18:00
Kotlin ulice Rymarkiewicza, Staszica, Kołłątaja, Śniadeckich
03.11.2020   09:15 - 10:45
Kotlin ulice ks. Stanisława Rymarkiewicza numery nieparzyste 1 do 7 parzyste 4 i 8, Stanisława Staszica 1, Waliszewska numery nieparzyste 1 do 5, parzyste 2 do 6, kościół
03.11.2020   10:45 - 13:15

Gmina Rozdrażew

Wolenice
28.10.2020   09:00 - 14:00
Dąbrowa , Nosków ulice Jarocińska, Okrężna, Siedlemińska, Siedlemin ulica Potarzycka
04.11.2020   07:45 - 09:15
  15:45 - 17:15

Miasto i Gmina Krotoszyn

Orpiszew ulice Glinkowa cała, Grzybowa nr 3, Koźmińska nr 10, 14, 20, dz. 377/5, Przedszkolna cała, Stawna cała
28.10.2020   09:45 - 11:15

Miasto i Gmina Pleszew

Kowalew ulice Fabianowska, Kowalewiec, Mickiewicza, Sośnica , Suchorzew ulice Fabianowska, Krawczykowo
28.10.2020   07:00 - 08:00
  17:00 - 18:00

Miasto Jarocin

Jarocin ulica Zajęcza budynki przy drodze gruntowej
28.10.2020   08:45 - 11:15

Region Kalisz

Gmina Blizanów

Blizanów 16-31, 33-41
29.10.2020   08:00 - 09:00

Gmina Brzeziny

Zaleśna 10-16
04.11.2020   09:00 - 12:00

Gmina Ceków-Kolonia

Beznatka , Biernatki , Dębe , Florentyna , Góry Zborowskie , Kamień , Kamień-Kolonia , Zborów , Żelazków
27.10.2020   09:00 - 12:00
Ceków 19 35-39 Stacja Paliw RSP-Ceków Prażuchy Stare 1-10 33-47 51-54 Kurniki Fortepiany
27.10.2020   09:30 - 14:00

Gmina Nowe Skalmierzyce

Śliwniki ul. Skalmierzycka 1-29 35 2-44 ul. Skalmierzycka 52 MOSKIT ul. Niemojowskich 1 ul. Parkowa 1-9 2-6 ul. Krótka 1-7 Skalmierzyce ul. 24-go Stycznia 1 ul. Witosa 1-9 ul. Piotrowicza 11 12 ul. Bąka 1-4 ul. Dąbkowa 9-38 ul. Piotrowicza 1-11 ul. Witosa 24 ul. Słoneczna 3-11
02.11.2020   08:00 - 09:30
03.11.2020   10:00 - 16:00

Gmina Żelazków

Beznatka , Biernatki , Dębe , Florentyna , Góry Zborowskie , Kamień , Kamień-Kolonia , Zborów , Żelazków
27.10.2020   09:00 - 12:00

Region Kępno

Gmina Kobyla Góra

Kępno ulice Sienkiewicza, Wiosny Ludów, Ligota
25.10.2020   14:30 - 15:00

Miasto i Gmina Syców

Syców ulice Cypriana Kamila Norwida, Ignacego Daszyńskiego, Janusza Kusocińskiego, Marii Konopnickiej, mjr. Sucharskiego, Robotnicza, Rzemieślnicza, Władysława Broniewskiego
28.10.2020   09:00 - 12:00

Miasto Kępno

Kępno ulice Sienkiewicza, Wiosny Ludów, Ligota
25.10.2020   14:30 - 15:00

Region Koło

Gmina Babiak

Kawęczyn , Lubotyń
27.10.2020   09:00 - 12:00
Bogusławice
28.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Grzegorzew

Ponętów Dolny
29.10.2020   10:00 - 14:00
Ladorudzek
05.11.2020   09:00 - 13:30

Gmina Osiek Mały

Witowo
28.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Przedecz

Nowa Wieś Wielka
26.10.2020   09:00 - 12:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi

Bielawy ulice Południowa, Północna, Posada ulica Kasprowicza, Sokółki
04.11.2020   09:00 - 14:00
Kamienica , Konin ulica Beniowska
06.11.2020   11:30 - 13:30

Gmina Kramsk

Anielew
06.11.2020   09:00 - 11:00

Gmina Krzymów

Brzeźno ulice Klonowa, Zielona,
28.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Rzgów

Osiecza Druga , Osiecza Pierwsza
05.11.2020   09:00 - 13:00

Gmina Stare Miasto

Stare Miasto ulice Osiedle Lecha, Szkolna
27.10.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Golina

Golina ulice Łąkowa nr 7,11,24, Słowackiego 29 A,
05.11.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Rychwał

Kuchary Borowe
30.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ślesin

Goranin
06.11.2020   09:00 - 13:00

Miasto Konin

Konin ulice Jana Matejki, Juliana Fałata, Juliusza i Wojciecha Kossaków, Leśna, Olgi Boznańskiej,
26.10.2020   09:00 - 14:00
Kamienica , Konin ulica Beniowska
06.11.2020   11:30 - 13:30

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Przygodzice

Przygodziczki 81 do 84, dz. nr 251/1.
26.10.2020   09:00 - 13:00
Przygodziczki 85 do 92.
27.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Mikstat

Przygodziczki 81 do 84, dz. nr 251/1.
26.10.2020   09:00 - 13:00
Przygodziczki 85 do 92.
27.10.2020   09:00 - 13:00

Region Słupca

Gmina Lądek

Policko
26.10.2020   10:00 - 12:00
27.10.2020   11:00 - 13:00

Gmina Słupca

Słupca ul. Leśna
26.10.2020   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Pyzdry

Pietrzyków , Pietrzyków-Kolonia
30.10.2020   08:30 - 11:00

Miasto i Gmina Witkowo

Ostrowite Prymasowskie , Skorzęcin
26.10.2020   09:00 - 11:00
Witkowo ulice Piwna, Rumowa, Szampańska, Zacisze
27.10.2020   10:00 - 12:00

Miasto Słupca

Słupca ul. Leśna
26.10.2020   09:00 - 11:00
Słupca ulice Armii Krajowej numery od 6 do 26 , Powstańców Wielkopolskich numery od27 do 33, Przedszkole Miś, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej.
27.10.2020   16:00 - 17:00

Region Turek

Gmina Brudzew

Bratuszyn , Kolnica
03.11.2020   10:00 - 12:00

Gmina Dobra

Skęczniew , Wola Piekarska
29.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Świnice

Wola Świniecka
29.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Turek

Chlebów
28.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Dąbie

Domanin , Domanin
28.10.2020   09:00 - 13:00
Chełmno , Chełmno , Chełmno-Parcele
30.10.2020   09:00 - 13:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Gmina Sławoborze

Poradz
27.10.2020   10:00 - 15:00

Miasto i Gmina Białogard

Białogard ulica Koszalińska
30.10.2020   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Karlino

Kozia Góra , Krukowo , Malonowo
29.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Borucino
27.10.2020   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Świdwin

Rycerzewko
26.10.2020   10:00 - 15:00
Świdwin ulice Armii Krajowej, Kołobrzeska
28.10.2020   10:00 - 15:00

Region Bytów

Gmina Koczała

Załęzie, Działek , Kałka , Niedźwiady
26.10.2020   09:00 - 13:00
Wojsk (wybudowanie I, II)
27.10.2020   09:00 - 13:00
Koczała kierunek PKP
30.10.2020   08:00 - 12:00

Gmina Lipnica

Wojsk (wybudowanie I, II)
27.10.2020   09:00 - 13:00
Brzeźno Szlacheckie ulice Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Księdza Franciszka Gabrycha, Lipowa, Ogrodowa, Pochyła, Szlachecka
04.11.2020   08:00 - 12:00

Gmina Parchowo

Parchowo ulica Strażacka 18, 20, 22, 24, 26
26.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Tuchomie

Masłowice Trzebiatkowskie , Masłowice Tuchomskie
28.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Bytów

Bytów Eko-Color ulica Majora Henryka Sucharskiego 2,
07.11.2020   10:00 - 15:00

Miasto i Gmina Miastko

Miastko ulice Kujawska, Śląska, Zielona, Pasieka ulice Jodłowa, Świerkowa
26.10.2020   10:00 - 11:30
28.10.2020   18:30 - 20:00
Miastko ulica Jodłowa
03.11.2020   09:00 - 13:00

Region Człuchów

Gmina Lipnica

Borowy Młyn ulice Długa, Jeziorna, Kaszubska, Ostoja Bukowo, Zagwiazda, Bukowo , Dębowo , Klasztor , Smolne , Stary Most , Wierzchocina
30.10.2020   09:00 - 13:00
03.11.2020   09:00 - 13:00

Gmina Przechlewo

Przechlewo ulica Dworcowa
26.10.2020   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Debrzno

Debrzno ulice Błogosławionego Aniceta Koplińskiego, Chopina, Czerniakowska, Jana Kochanowskiego, Mickiewicza, Mokotowska, Przechodnia, Sienkiewicza, Strzelecka, Trębacka, Wojska Polskiego
28.10.2020   09:00 - 13:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice

Koronowo 20276 , Płocie kol. 20704, Słowianki 20277, Szczycienko 20550 i 20972 , Szczytniki 20275
29.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Borne Sulinowo

Czarne Wielkie , Komorze , Kuszewo , Sikory
27.10.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Czaplinek

Czarne Wielkie , Komorze , Kuszewo , Sikory
27.10.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Koronowo 20276 , Płocie kol. 20704, Słowianki 20277, Szczycienko 20550 i 20972 , Szczytniki 20275
29.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Koronowo 20276 , Płocie kol. 20704, Słowianki 20277, Szczycienko 20550 i 20972 , Szczytniki 20275
29.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Złocieniec

Koronowo 20276 , Płocie kol. 20704, Słowianki 20277, Szczycienko 20550 i 20972 , Szczytniki 20275
29.10.2020   09:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Świelubie
29.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Kołobrzeg ulica Józefa Chełmońskiego 20 i 22
28.10.2020   09:00 - 13:00

Region Koszalin

Gmina Malechowo

Sulechowo bud. nr 14-18, 21-24, 29
27.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Mielno

Chłopy ulica Widokowa, Niegoszcz
28.10.2020   10:00 - 13:00

Gmina Świeszyno

Niekłonice 1C, 1, 2, 3, 51, 52, 53, 54
28.10.2020   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Darłowo

Koszalin ulice Bociania, Borówkowa, Dzierżęcińska, Jeżynowa, Lubiatowska, Łąkowa, Malinowa, Poziomkowa, Ptasia, Śliwkowa, Truskawkowa, Żurawia, Żurawinowa,
28.10.2020   11:00 - 14:00

Miasto i Gmina Polanów

Puławy , Rzyszczewko
27.10.2020   09:00 - 15:00

Miasto Koszalin

Koszalin ulica Śniadeckich 23, 23A, 25, 25A do 25F
27.10.2020   08:00 - 15:00
Koszalin ulice Bociania, Borówkowa, Dzierżęcińska, Jeżynowa, Lubiatowska, Łąkowa, Malinowa, Poziomkowa, Ptasia, Śliwkowa, Truskawkowa, Żurawia, Żurawinowa,
28.10.2020   11:00 - 14:00
Niekłonice 1C, 1, 2, 3, 51, 52, 53, 54
28.10.2020   09:00 - 15:00
Koszalin, ul. Zwycięstwa 47
30.10.2020   09:00 - 14:00

Region Lębork

Gmina Cewice

Lesiaki
29.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Czarna Dąbrówka

Rokity
26.10.2020   11:00 - 14:00

Gmina Główczyce

Rzuski Las
26.10.2020   09:00 - 13:00
Gatka , Pobłocie
06.11.2020   10:00 - 13:00

Gmina Potęgowo

Poganice PGR, Poganice Siłownia
28.10.2020   09:00 - 14:00
Karżnica , Malczkówko
29.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Wicko

Wicko ulice Bursztynowa, Lipowa, Łąkowa, Piaskowa
27.10.2020   08:00 - 12:00
03.11.2020   10:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Barwice

Sulikowo
26.10.2020   12:00 - 14:00
Oddział Olsztyn

Region Elbląg

Gmina Gronowo Elbląskie

Gajewiec , Jezioro 31, Karczowiska Górne , Raczki Elbląskie , Tropy Elbląskie , Żurawiec ulice Elbląska od 1 do 4
28.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Markusy

Gajewiec , Jezioro 31, Karczowiska Górne , Raczki Elbląskie , Tropy Elbląskie , Żurawiec ulice Elbląska od 1 do 4
28.10.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Elbląg

Elbląg ulica Skrzydlata 28, garaże
26.10.2020   08:00 - 14:00
Elbląg ulice Grunwaldzka 34, komis samochodowy, myjnia samochodowa, Grottgera 53 "Stokrotka"
27.10.2020   07:00 - 08:00
  14:00 - 15:00
Elbląg ulice Grunwaldzka 30, 34a, 34b, 36 , Grottgera od 1 do 51, Grottgera 53 siłownia, kosmetyczka, prowident
27.10.2020   07:00 - 15:00
Gajewiec , Jezioro 31, Karczowiska Górne , Raczki Elbląskie , Tropy Elbląskie , Żurawiec ulice Elbląska od 1 do 4
28.10.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Pasłęk

Pasłęk ulica Sprzymierzonych od 28 do 79, działki 16/1, 322/73, 514, Sybiraków 61, 63, 65
29.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Tolkmicko

Kamionek Wielki od 64 do 70, działki 82, 152/6
30.10.2020   09:00 - 13:00

Region Kętrzyn

Gmina Kolno

Kabiny 45, 45A, 48, 51, 51A,
02.11.2020   09:00 - 13:00

Gmina Piecki

Jeziorko,
04.11.2020   08:00 - 15:00
Zyzdrojowa Wola (Zyzdrojowy Piecek) działki z numerem początkowym 37,
05.11.2020   08:30 - 13:00
Piecki działki nr 76/15, 76/16, 76/33 i 76/34,
06.11.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Bisztynek

Wozławki od numeru 34 do 37,
05.11.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Kętrzyn ulica Budowlana 3
28.10.2020   08:00 - 12:00
Kętrzyn ulica Bałtycka 18, 18A, 18B,
02.11.2020   08:00 - 13:00
Kętrzyn ulice Sikorskiego 23, 25, 27, 29, Mielczarskiego 2, garaże między ulicami Wyspiańskiego, Mielczarskiego i Sikorskiego,
05.11.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Pilec od numeru 54 do 61, działki o numerach początkowych 32 oraz działka 67,
26.10.2020   08:00 - 12:00
Nikutowo od numeru 1 do 10, numery 16 i 17 oraz numery od 44 do 56,
03.11.2020   08:30 - 09:30

Miasto i Gmina Reszel

Pilec od numeru 54 do 61, działki o numerach początkowych 32 oraz działka 67,
26.10.2020   08:00 - 12:00

Region Kwidzyn

Gmina Dzierzgoń

Poliksy , Poliksy
26.10.2020   08:00 - 11:00

Gmina Gardeja

Cygany
26.10.2020   08:00 - 11:00

Gmina Kisielice

Goryń , Wałdowo
30.10.2020   08:00 - 15:00

Gmina Kwidzyn

Gurcz , Janowo , Jarzębina , Mątowskie Pastwiska , Rudniki , Rudniki , Szałwinek , Szkaradowo Szlacheckie , Szkaradowo Wielkie
27.10.2020   08:00 - 10:00
Mareza ulice Długa, Grabowska, Jesionowa, Korzeniewska, Krótka, Nadrzeczna, Rajska, Sielska, Obory
29.10.2020   08:00 - 15:00

Gmina Ryjewo

Gurcz , Janowo , Jarzębina , Mątowskie Pastwiska , Rudniki , Rudniki , Szałwinek , Szkaradowo Szlacheckie , Szkaradowo Wielkie
27.10.2020   08:00 - 10:00
Barcice , Jarzębina , Rudniki , Rudniki
27.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Sadlinki

Glina , Nebrowo Wielkie ulice Nadwiślańska, Szkolna, Wiśliny
28.10.2020   08:00 - 14:00
Bronisławowo
30.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Susz

Gurcz , Janowo , Jarzębina , Mątowskie Pastwiska , Rudniki , Rudniki , Szałwinek , Szkaradowo Szlacheckie , Szkaradowo Wielkie
27.10.2020   08:00 - 10:00
Barcice , Jarzębina , Rudniki , Rudniki
27.10.2020   09:00 - 14:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Kiwity

Żegoty Kolonia
03.11.2020   08:00 - 11:00

Gmina Lubomino

Wolnica nr 30, 31, 34, 35, 36, dz. 60
27.10.2020   08:00 - 14:30

Miasto i Gmina Bartoszyce

Bartoszyce ulica Gdańska, Spytajny
28.10.2020   08:00 - 10:00
29.10.2020   13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Dobre Miasto

Mawry , Piotraszewo 43
28.10.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Knipy , Markajmy
26.10.2020   08:00 - 11:00
Runowo
26.10.2020   08:00 - 11:00

Region Malbork

Gmina Miłoradz

Pogorzała Wieś
28.10.2020   09:30 - 11:30
Kończewice , Miłoradz
28.10.2020   13:00 - 14:00

Gmina Stegna

Stegna ulice Gdańska, Ogrodowa, Sztutowo ulica Szkolna
28.10.2020   08:30 - 12:30
Drewnica , Przemysław
29.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Sztutowo

Stegna ulice Gdańska, Ogrodowa, Sztutowo ulica Szkolna
28.10.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Krynica Morska

Krynica Morska ulica Teleexpressu 3, 3A, 3B, 3C.
30.10.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Nowy Dwór

Piotrowo , Powalina , Starocin
27.10.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Sztum

Koślinka
27.10.2020   10:00 - 11:00
Gościszewo ulica Pod Lasem
27.10.2020   08:00 - 09:30
28.10.2020   13:30 - 14:30
Postolin
29.10.2020   09:00 - 12:00

Region Olsztyn

Gmina Stawiguda

Tomaszkowo ulica Wodnika
30.10.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Olsztyn

Olsztyn Gruszowe Sady ogrody działkowe
26.10.2020   08:00 - 16:00
Tomaszkowo ulica Wodnika
30.10.2020   08:00 - 13:00

Region Ostróda

Gmina Grunwald

Łącko , Stębark
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Miłomłyn

Tarda
26.10.2020   08:30 - 12:30

Gmina Olsztynek

Świerkocin , Świerkocin
29.10.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Miłakowo

Bieniasze , Mysłaki Małe
27.10.2020   08:30 - 10:30

Miasto i Gmina Morąg

Jurecki Młyn , Plebania Wólka
28.10.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ostróda

Zajączki
29.10.2020   08:00 - 15:00

Region Szczytno

Gmina Jedwabno

Burdąg , Małszewo
26.10.2020   08:30 - 11:30
Waplewo , Waplewo , Waplewo , Witramowo
28.10.2020   08:30 - 10:00
Małszewo
03.11.2020   08:30 - 12:30
Nowe Borowe
11.11.2020   09:00 - 13:00

Gmina Kozłowo

Szkotowo
28.10.2020   11:30 - 14:30

Gmina Olsztynek

Jadamowo , Witramowo
26.10.2020   10:30 - 11:30
Waplewo , Waplewo , Waplewo , Witramowo
28.10.2020   08:30 - 10:00

Gmina Wielbark

Kołodziejowy Grąd
30.10.2020   09:00 - 13:00
02.11.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Biskupiec

Szczytno ulice Bohaterów Września 1939 r., Solidarności
27.10.2020   08:00 - 09:00
30.10.2020   12:00 - 14:00
Biskupiec ulica Bolesława Chrobrego, Szczytno ulice Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Długa, Feliksa Nowowiejskiego, Jakuba Kowalewskiego, Jana Kochanowskiego, kard. Stefana Wyszyńskiego, Kwiatowa, Leśna, Mikołaja Kopernika, Wilimy
09.11.2020   08:30 - 12:30
Rasząg
10.11.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pasym

Grzegrzółki , Siedliska
04.11.2020   08:30 - 11:30
Siedliska
05.11.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Szczytno

Szczytno ulice Fryderyka Leyka, Jerzego Lanca
26.10.2020   09:00 - 13:00
Stare Kiejkuty
29.10.2020   09:00 - 13:00
Szczytno ulice Bohaterów Września 1939 r., Solidarności
27.10.2020   08:00 - 09:00
30.10.2020   12:00 - 14:00
Kamionek , Lipowa Góra Zachodnia , Nowe Gizewo
02.11.2020   09:00 - 13:00
Biskupiec ulica Bolesława Chrobrego, Szczytno ulice Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Długa, Feliksa Nowowiejskiego, Jakuba Kowalewskiego, Jana Kochanowskiego, kard. Stefana Wyszyńskiego, Kwiatowa, Leśna, Mikołaja Kopernika, Wilimy
09.11.2020   08:30 - 12:30
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Ojrzeń

Trzpioły, Bronisławie
26.10.2020   08:00 - 16:00
27.10.2020   08:00 - 16:00
28.10.2020   08:00 - 16:00
Trzpioły
29.10.2020   08:00 - 16:00

Gmina Pokrzywnica

Wólka Zaleska, Zalesie Borowe
28.10.2020   08:30 - 14:30
Budy Pobyłkowskie, Pobyłkowo Małe
29.10.2020   08:30 - 14:30
Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wierzbica
02.11.2020   09:00 - 13:00
Dzierżenin, Pobyłkowo Małe
03.11.2020   08:30 - 12:30

Gmina Serock

Wólka Zaleska, Zalesie Borowe
28.10.2020   08:30 - 14:30
Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wierzbica
02.11.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ciechanów

Ciechanów ulica Nużewska, Niechodzin ulica Główna
02.11.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Pułtusk

Głodowo
26.10.2020   09:00 - 13:00
Pułtusk ulice Bartodziejska, Graniczna
27.10.2020   08:30 - 14:00
Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wierzbica
02.11.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Raciąż

Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wierzbica
02.11.2020   09:00 - 13:00

Region Gostynin

Gmina Iłów

Rybaki , Zyck Polski
30.10.2020   08:30 - 15:00

Gmina Pacyna

Pacyna ul. Wyzwolenia od Urzędu Gminy do skrzyżowania z ulicą Łukasiewicza i budynek ul. Towarowa 2
28.10.2020   08:00 - 15:00
Pacyna ul. Wyzwolenia od nr 1 do skrzyżowania z ulicą Łukasiewicza i budynek ul. Towarowa 2
04.11.2020   08:00 - 15:00

Gmina Sanniki

Czyżew, obwód kierunek Sanniki
27.10.2020   09:30 - 13:30

Gmina Słubice

Rybaki , Zyck Polski
30.10.2020   08:30 - 15:00

Gmina Szczawin Kościelny

Gorzewo-Kolonia , Kunki
26.10.2020   08:00 - 16:00
Kunki
03.11.2020   08:00 - 16:00

Region Kutno

Gmina Baboszewo

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Bielawy

Orenice, Stare Orenice, obwód kierunek Autostrada
26.10.2020   08:00 - 14:00
Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Gołymin - Ośrodek

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Grudusk

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Karniewo

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Krasne

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Ojrzeń

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Opinogóra Górna

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Piątek

Orenice, Stare Orenice, obwód kierunek Autostrada
26.10.2020   08:00 - 14:00
Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Pokrzywnica

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Przasnysz

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Regimin

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Sońsk

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Strzegowo Osada

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Stupsk

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Ciechanów

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Glinojeck

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Pułtusk

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Raciąż

Orenice, Stare Orenice
27.10.2020   08:00 - 14:00

Region Mława

Gmina Lubowidz

Lubowidz , Sztok
04.11.2020   08:00 - 11:00
Sztok
04.11.2020   08:30 - 12:30

Gmina Płośnica

Niechłonin
05.11.2020   09:30 - 13:30

Gmina Rybno

Hartowiec
27.10.2020   09:00 - 13:00
Groszki , Naguszewo
03.11.2020   08:00 - 12:00

Gmina Wiśniewo

Bogurzyn
27.10.2020   08:15 - 14:15

Miasto i Gmina Działdowo

Niestoja
29.10.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Lidzbark

Bełk , Jamielnik ulica Władysława Reymonta, Nowy Dwór
26.10.2020   08:15 - 12:15
Cibórz , Cibórz , Olszewo , Olszewo ulica Żuromińska
02.11.2020   08:00 - 12:00
Lidzbark ulice Działdowska, Główny Dworzec
06.11.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Mława

Mława ulice Aleja Józefa Piłsudskiego, Zuzanny Morawskiej
28.10.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Żuromin

Cibórz , Cibórz , Olszewo , Olszewo ulica Żuromińska
02.11.2020   08:00 - 12:00

Region Płock

Gmina Bodzanów

Białobrzegi wyłączony obwód kierunek Kępa Polska.
26.10.2020   08:45 - 12:45

Gmina Brudzeń Duży

Suchodół wyłączony obwód kierunek Karwosieki
29.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Miączyn wyłączony obwód kierunek Goławin.
28.10.2020   08:45 - 10:00

Gmina Mała Wieś

Podgórze-Parcele wyłączony obwód kierunek Brody Duże
29.10.2020   08:30 - 12:30

Gmina Nowy Duninów

Brwilno, Popłacin.
26.10.2020   09:00 - 13:00
Płock ulice Odległa, Pocztowa, Urbanowo.
28.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Radzanowo

Aleksandrowo , Ciółkowo
28.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Słupno

Nowe Gulczewo ulica Basztowa
27.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Stara Biała

Brwilno, Popłacin.
26.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Staroźreby

Aleksandrowo , Ciółkowo
28.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Gąbin

Górki ulica Bukowa
05.11.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ulice Odległa, Pocztowa, Urbanowo.
28.10.2020   09:00 - 13:00
Płock ulice Ciechomicka, Gajowa, Góry, Kutnowska, Ruczajowa.
29.10.2020   08:00 - 12:00
Płock ulice Basenowa, Borowicka, Botaniczna, Cedrowa, Cisowa, Grabowa, Jesionowa, Lipowa, Lisia, Parcele, Wiązowa, Wiejska, Wilcza, Zakole, Żurawia
29.10.2020   11:00 - 13:00
Płock ulica Portowa.
29.10.2020   09:00 - 13:00
Płock ulice Długa, Dobrzyńska, Maszewska.
04.11.2020   09:00 - 13:00

Region Płońsk

Gmina Dzierzążnia

Chrościn , Kucice
27.10.2020   08:00 - 14:00
Niwa
29.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Gzy

Kęsy-Wypychy, Tąsewy, Zalesie-Lenki, Zalesie-Pacuszki
27.10.2020   08:15 - 12:15
Gąsiorowo, Gąsiorówek, Żebry-Wiatraki
28.10.2020   08:30 - 14:00

Gmina Joniec

Joniec , Troski , Wróblewo
29.10.2020   08:00 - 12:00
Omięciny , Omięciny , Stara Wrona
04.11.2020   08:00 - 16:00

Gmina Naruszewo

Joniec , Troski , Wróblewo
29.10.2020   08:00 - 12:00
Kozarzewo , Skarboszewo , Skwary
02.11.2020   09:00 - 14:00

Gmina Sochocin

Niewikla
03.11.2020   09:00 - 11:00

Gmina Świercze

Gąsiorowo, Gąsiorówek, Żebry-Wiatraki
28.10.2020   08:30 - 14:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Nasielsk ulice 11 Listopada, Cisowa, Elektronowa, Jaworowa, Miodowa, Ogrodowa, Owocowa, Sosnowa, Wielokwiatowa
02.11.2020   08:00 - 12:00
Nasielsk ulice Czereśniowa, Jadwigi Rostkowskiej, Malinowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Owocowa
05.11.2020   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Płońsk

Płońsk ulica Klonowa 8 , 8A
26.10.2020   08:00 - 15:00
Ćwiklin , Ćwiklinek , Słoszewo-Kolonia
27.10.2020   08:00 - 15:00
Bońki ulice Bajkowa, Brzozowa, Klonowa, Perłowa, Polna, Wiosenna, Skrzynki
28.10.2020   08:00 - 18:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Drobin

Stacja Dobrosielice VI S5-698 Pierwsze
26.10.2020   08:30 - 14:00

Miasto i Gmina Raciąż

Stacja Pólka-Raciąż IV S5-2086
29.10.2020   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Sierpc

Stacja Sierpc Hermana S5-1149ulice Mieszka I
26.10.2020   09:00 - 13:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Bobrowo

Linia Brudzawy 6, obwód 200.
27.10.2020   08:00 - 14:00
Linia Zbiczno 11, obwód 300.
28.10.2020   10:00 - 14:00
Stacja Kawki 2.
30.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Dębowa Łąka

Stacje: Dębowa Łąka: 1, 3, 4, 5, 6,7, 8, ALPHA DAM. Fryzanowo: 1, 2.
27.10.2020   10:00 - 13:00
  10:00 - 14:00
Stacja Niedźwiedź 2.
27.10.2020   08:00 - 16:00

Gmina Górzno

Linia Nowy Świat 4, obwód 200.
26.10.2020   08:00 - 14:00

Gmina Jabłonowo

Stacja Jabłonowo Piekarnia dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulice: Mostowa, Przemysłowa, Wesoła
03.11.2020   10:00 - 14:00

Gmina Kurzętnik

Linia Rynek Brodnica obwód 600, 900, 1000, dla miejscowości Brodnica ulice: Duży Rynek, gen. Józefa Hallera 10,
26.10.2020   08:00 - 16:00
Stacja Rynek Brodnica dla miejscowości Brodnica ulice: Duży Rynek, Farna, gen. Józefa Hallera, Jatki, Kamionka, Kilińskiego, Kopernika, Mały Rynek, Przedzamcze, Przykop, Stary Plac Szkolny, Św. Jakuba, Zamkowa, Kamionka , Kamionka
26.10.2020   08:00 - 16:00
Stacje: Farma Wiatrowa Dulsk, Dulsk: 2, 11. Kamionka: 1GD, 2 GD. Wilczewo: 1, 2, 3,4. Wilczewko: 1, 2, 3, 4. Piórkowo 7.
29.10.2020   08:30 - 10:30
  13:00 - 15:00

Gmina Radomin

Linia Rynek Brodnica obwód 600, 900, 1000, dla miejscowości Brodnica ulice: Duży Rynek, gen. Józefa Hallera 10,
26.10.2020   08:00 - 16:00
Stacja Rynek Brodnica dla miejscowości Brodnica ulice: Duży Rynek, Farna, gen. Józefa Hallera, Jatki, Kamionka, Kilińskiego, Kopernika, Mały Rynek, Przedzamcze, Przykop, Stary Plac Szkolny, Św. Jakuba, Zamkowa, Kamionka , Kamionka
26.10.2020   08:00 - 16:00
Stacje: Farma Wiatrowa Dulsk, Dulsk: 2, 11. Kamionka: 1GD, 2 GD. Wilczewo: 1, 2, 3,4. Wilczewko: 1, 2, 3, 4. Piórkowo 7.
29.10.2020   08:30 - 10:30
  13:00 - 15:00
Stacja Wilczewko 3.
29.10.2020   08:30 - 15:00

Gmina Świedziebnia

Stacja Księte 2.
27.10.2020   09:00 - 11:30

Gmina Wąpielsk

Stacje: Łapinóż Rumunki: 1 i 2.
28.10.2020   08:30 - 13:30

Gmina Zbiczno

Linia Zbiczno 11, obwód 300.
28.10.2020   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Rynek Brodnica obwód 600, 900, 1000, dla miejscowości Brodnica ulice: Duży Rynek, gen. Józefa Hallera 10,
26.10.2020   08:00 - 16:00
Stacja Rynek Brodnica dla miejscowości Brodnica ulice: Duży Rynek, Farna, gen. Józefa Hallera, Jatki, Kamionka, Kilińskiego, Kopernika, Mały Rynek, Przedzamcze, Przykop, Stary Plac Szkolny, Św. Jakuba, Zamkowa, Kamionka , Kamionka
26.10.2020   08:00 - 16:00
Stacja Zduńska dla miejscowości Brodnica ulice: Bazarowa, Duży Rynek, Dworcowa, Kilińskiego, Kościuszki, Mostowa, Nad Drwęcą, Pocztowa, Przykop, Strzelecka, Zduńska
28.10.2020   08:00 - 16:00
Stacja Kozi Róg 1.
29.10.2020   08:00 - 14:00
Stacje: Farma Wiatrowa Dulsk, Dulsk: 2, 11. Kamionka: 1GD, 2 GD. Wilczewo: 1, 2, 3,4. Wilczewko: 1, 2, 3, 4. Piórkowo 7.
29.10.2020   08:30 - 10:30
  13:00 - 15:00
Stacja Moczadła Stare 3.
03.11.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Linia Handlowy Młyn 2, obwód 600.
28.10.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Iława

Stacje: Katarzynki , Radomno: 2, 4.
26.10.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Stacje: Katarzynki , Radomno: 2, 4.
26.10.2020   09:00 - 14:00

Region Grudziądz

Gmina Gruta

Stacje: Jankowice Stare 1, 3, 4, 6, 7 EW (obca); Klarnowo; Łasin Wyb. 3, 7, 8; Nowe Jankowice 1, 2; Plesewo 2, 8; Święte 2 PZZ (obca)
29.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Kisielice

Stacje: Jankowice Stare 1, 3, 4, 6, 7 EW (obca); Klarnowo; Łasin Wyb. 3, 7, 8; Nowe Jankowice 1, 2; Plesewo 2, 8; Święte 2 PZZ (obca)
29.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Lisewo

Stacja: Pniewite 7 PGR, obwód 100
26.10.2020   09:00 - 13:00

Gmina Łasin

Stacje: Jankowice Stare 1, 3, 4, 6, 7 EW (obca); Klarnowo; Łasin Wyb. 3, 7, 8; Nowe Jankowice 1, 2; Plesewo 2, 8; Święte 2 PZZ (obca)
29.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Rogóźno

Stacje: Jankowice Stare 1, 3, 4, 6, 7 EW (obca); Klarnowo; Łasin Wyb. 3, 7, 8; Nowe Jankowice 1, 2; Plesewo 2, 8; Święte 2 PZZ (obca)
29.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Stolno

Stacje: Grubno 1, 3, 6; Stolno 3, 6, 7
27.10.2020   09:00 - 14:00
Stacja: Trzebiełuch 5 EW (obca)
28.10.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Grudziądz

Grudziądz, stacja Rządz 2, obwód 700
26.10.2020   07:00 - 17:00
Grudziądz, ulica: Focha 24a
27.10.2020   07:00 - 17:00
Grudziądz, ul. Wiktora Kulerskiego 11
28.10.2020   07:00 - 17:00
Grudziądz, stacje: Owczarki 7, 16
29.10.2020   09:00 - 14:00
Grudziądz, stacja: Strzemięcin 10, obwód 500
30.10.2020   07:30 - 17:30

Miasto Wąbrzeźno

Wąbrzeźno, stacja: Matejki 2 Wąb. obwód 600
27.10.2020   08:00 - 12:00

Region Radziejów

Gmina Lubanie

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KAŁĘCZYNEK 1
26.10.2020   09:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 26
29.10.2020   08:30 - 14:30

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SARNOWO 3
28.10.2020   08:30 - 13:00

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KROTOSZYN 2
26.10.2020   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SĘCZKOWO 1 obwód 300
30.10.2020   08:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SĘCZKOWO 1 obwód 200
30.10.2020   12:00 - 14:30

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZYCE 2, KASPRAL 1, 2, ŁABĘDZIN 1, 2,
26.10.2020   08:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZYCE 1, RZECZYCA 1, 2, 3, 4, 5, PRZEDŁUŻ 1, 2, POŁAJEWEK 2,
26.10.2020   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00

Gmina Raciążek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARZEWO 2
27.10.2020   09:30 - 13:30

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GŁUSZYNEK 2
27.10.2020   12:00 - 14:00

Gmina Zakrzewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOBIELICE 3
27.10.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ROŻNO 7 obwód 500
29.10.2020   09:30 - 12:30

Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK PIASKOWA ulice Piaskowa, Bukowa, Związkowców, Żytnia,
27.10.2020   07:30 - 18:30

Region Rypin

Gmina Brzuze

Stacja Mościska 2 obwód 200 kierunek Jankiewicz.
29.10.2020   08:00 - 13:00

Gmina Chrostkowo

Stacja Majdany 1.
26.10.2020   10:00 - 16:00
Stacja Chlebowo 1 obwód 100 kierunek Wolęcin.
27.10.2020   08:30 - 13:30

Gmina Czernikowo

Stacja Steklin 1.
28.10.2020   10:00 - 13:30

Gmina Kikół

Stacja Wola 2.
29.10.2020   08:00 - 12:00
Stacja Lubin 4.
29.10.2020   09:00 - 13:30

Gmina Rogowo

Stacja Kobrzyniec 6.
30.10.2020   08:30 - 13:30

Gmina Skępe

Stacje Wioska 3, 4.
28.10.2020   08:30 - 14:30

Gmina Skrwilno

Stacja Szucie 2 obwód 100 kierunek skrzyżowanie.
26.10.2020   08:30 - 15:00
Stacja Mościska 2 obwód 200 kierunek Jankiewicz.
29.10.2020   08:00 - 13:00

Gmina Tłuchowo

Stacja Trzcianka 1.
28.10.2020   09:00 - 14:00

Gmina Wielgie

Stacja Wielgie 6 obwód 100 kierunek Szkoła.
27.10.2020   09:00 - 13:00
Stacje Wioska 3, 4.
28.10.2020   08:30 - 14:30

Gmina Zbójno

Stacja Rudusk.
27.10.2020   10:00 - 12:00

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Chlebowo 1 obwód 100 kierunek Wolęcin.
27.10.2020   08:30 - 13:30
Stacja Grabiny 3.
30.10.2020   10:00 - 13:30

Region Toruń

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Zapluskowęsy 1,3, Frydrychowo 3 ,POM,2,4 Otoruda 1,2,3 ,Pluskowęsy 2,3,7,8,DREWDOM , Frydrychowo , Napole , Otoruda , Pluskowęsy , Zapluskowęsy
27.10.2020   08:30 - 10:00
Stacja Rychnowo 2 obw. Poczta - przedszkole , Mlewiec , Wielka Łąka , Wielkie Rychnowo
30.10.2020   08:30 - 14:30

Gmina Lubicz

Stacja Złotoria 5 obw.100 , Złotoria ulice Flisacka, ks. kan. Krzysztofa Stanowicza, Pomorska, Szkolna, Toruńska, Warszawska
26.10.2020   08:00 - 11:00
Stacja Brzeźno 1 , Brzezinko , Brzeźno ulica Sosnowa, Lubicz Dolny
26.10.2020   08:00 - 13:00
Stacja Mierzynek 2 obw.100 Mierzynek ulica Farmerska, Szembekowo
26.10.2020   11:00 - 14:00
Stacja Gronowo 3 obw.100 , Brzeźno , Gronowo
27.10.2020   07:00 - 10:30
Stacja Gronowo 2,9,10,11,13,12 , Gronowo , Lubicz Górny
27.10.2020   09:00 - 11:00
Stacja Krobia 7 obw.300 , Krobia ulice Cytrynowa, Długa, Henryka Orszta, Jaśminowa, Krótka, Leszczynowa, Makowa, Miętowa, Miła, Osiedlowa, Osikowa, Poprzeczna, Spokojna, Wesoła, Zacisze, Żytnia, Lubicz Górny ulica Lipnowska, Młyniec Drugi
27.10.2020   08:00 - 13:00
Stacja Mierzynek 2 obw.100 , Mierzynek ulica Farmerska, Szembekowo
30.10.2020   07:00 - 10:30
Stacja Złotoria1 obw.400 Stary Toruń , Złotoria ulice Ciechocińska, Flisacka, Pocztowa, Sportowa, Szkolna, Toruńska, Wiśniowa, Wodniacka
30.10.2020   07:30 - 11:30
Stacja Złotoria 6 obw.600 , Kopanino , Złotoria ulice 8 Marca, Jagiellonów, Kazimierza Wielkiego, Nowa, Piaskowa, Piastów, Pomorska, Szkolna, Toruńska, Wspólna
30.10.2020   10:30 - 14:30

Gmina Łubianka

Stacja Brąchnowo8,5,6,4,7,3, 1,2,10, Brąchnowo ulice Dożynkowa, Gimnazjalna, ks. Z. Szulca, Lipowa, Niepodległości, Parchatka, św. Floriana, Tartaczna, Trakt Pocztowy, Wesoła, Zawiszówka, Brąchnówko , Kowróz , Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Warszewice
26.10.2020   14:30 - 15:30

Gmina Łysomice

Stacja Brąchnowo8,5,6,4,7,3, 1,2,10, Brąchnowo ulice Dożynkowa, Gimnazjalna, ks. Z. Szulca, Lipowa, Niepodległości, Parchatka, św. Floriana, Tartaczna, Trakt Pocztowy, Wesoła, Zawiszówka, Brąchnówko , Kowróz , Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Warszewice
26.10.2020   14:30 - 15:30
Stacja Brąchnówko 1,4.2,Kowróz , Browina 6.Elektrownia Wiatrowa , Brąchnówko , Browina ulica Garwolińska, Kowróz , Łysomice ulica Sadowa
26.10.2020   07:00 - 15:30
Stacja Zakrzewo 1 obw. Tylice
28.10.2020   08:00 - 14:00
Stacja Gostkowo 2 , Gostkowo
29.10.2020   08:00 - 14:00
Stacja Kamionki Małe 3 Kamionki Małe
29.10.2020   10:00 - 17:30

Gmina Obrowo

Stacja Piaski obw.700 Brzozówka ul. Jałowcowa
26.10.2020   07:00 - 10:00
Stacja Mierzynek 2 obw.100 Mierzynek ulica Farmerska, Szembekowo
26.10.2020   11:00 - 14:00
10.00-13.00 Stacja Dobrzejewice 11 obw.200 , Dobrzejewice , Zawały
27.10.2020   10:00 - 13:00
Stacja Obrowo 12 obw.600 , Obrowo ulice Aleja Lipowa, Astrowa, Dworcowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Leśna, Liliowa, Morelowa, Sadowa, Słonecznikowa, Szkolna, Wiśniowa
28.10.2020   07:00 - 10:00
Stacja Obrowo 20 obw.300 , Obrowo ulice Wiązowa, Wierzbowa
28.10.2020   10:00 - 14:00
Stacja Silno 3 obw.Z-2a - Silno 7 Silno ulice Leśna, Spacerowa, Toruńska, Wiślana, Ziołowa
29.10.2020   08:00 - 14:00
Stacja Mierzynek 2 obw.100 , Mierzynek ulica Farmerska, Szembekowo
30.10.2020   07:00 - 10:30

Gmina Wielka Nieszawka

Stacja Mała Nieszawka 7 Mała Nieszawka ulice Dębowa, Jesienna, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Słoneczna, Wiosenna, Wodociągowa
27.10.2020   11:00 - 14:00
Stacja Polmozbyt Budowa ,Poznańska 4, A1,A2,Mała Nieszawka 15 Mała Nieszawka ulice Lisia, Wodociągowa, Toruń ulica Poznańska
27.10.2020   07:00 - 08:00
  17:30 - 19:30
Stacja Kamionki Małe 3 Mała Nieszawka ulice Brązowa, Malinowa, Toruńska, Toruń ulice Nieszawska, Zagrodowa, Wielka Nieszawka ulica Toruńska
29.10.2020   08:30 - 16:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Zławieś Wielka 2 obw. SKR , Pędzewo , Zławieś Wielka ulice Handlowa, Jasna, Południowa, Słoneczna, Szkolna, Wiślana, Zachodnia
28.10.2020   08:30 - 14:30
Stacja Złotoria1 obw.400 Stary Toruń , Złotoria ulice Ciechocińska, Flisacka, Pocztowa, Sportowa, Szkolna, Toruńska, Wiśniowa, Wodniacka
30.10.2020   07:30 - 11:30

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Brąchnowo8,5,6,4,7,3, 1,2,10, Brąchnowo ulice Dożynkowa, Gimnazjalna, ks. Z. Szulca, Lipowa, Niepodległości, Parchatka, św. Floriana, Tartaczna, Trakt Pocztowy, Wesoła, Zawiszówka, Brąchnówko , Kowróz , Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Warszewice
26.10.2020   14:30 - 15:30
Stacja Brąchnówko 1,4.2,Kowróz , Browina 6.Elektrownia Wiatrowa , Brąchnówko , Browina ulica Garwolińska, Kowróz , Łysomice ulica Sadowa
26.10.2020   07:00 - 15:30
Stacja Witosa obw .Kończewice , Chełmża ulice Bydgoska, Spokojna, Stanisława Zagrodzkiego, Wincentego Witosa
27.10.2020   08:00 - 14:30
Stacja Brąchnówko 2 Brąchnówko , Browina
29.10.2020   07:00 - 11:00

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Kaszczorek 12 Toruń ulice Dożynkowa, Ładna, Przyjaciół, Szczęśliwa, Śliczna, Urocza, Wakacyjna
27.10.2020   08:00 - 12:00
Stacja Polmozbyt Budowa ,Poznańska 4, A1,A2,Mała Nieszawka 15 Mała Nieszawka ulice Lisia, Wodociągowa, Toruń ulica Poznańska
27.10.2020   07:00 - 08:00
  17:30 - 19:30
Stacja Kamionki Małe 3 Mała Nieszawka ulice Brązowa, Malinowa, Toruńska, Toruń ulice Nieszawska, Zagrodowa, Wielka Nieszawka ulica Toruńska
29.10.2020   08:30 - 16:30

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

stacja Goreń Duży Domki obwód 300
26.10.2020   09:00 - 12:00

Gmina Brześć Kujawski

stacja JĄDROWICE 1 PGR obwód 100 Sklep
27.10.2020   08:30 - 13:30
stacja Wieniec Kąty 2 obw. 800, Wieniec, ul. Akacjowa i Świerkowa
28.10.2020   09:00 - 12:00
stacja KUCZYNA 1 obwód 300 splot kier. Brześć Kuj
29.10.2020   08:30 - 12:30

Gmina Choceń

Wilkowice 4 obw. nr 200
27.10.2020   10:00 - 12:00
stacja CZERNIEWICE 4 WYLĘGARNIA obwód 100 Wieś
28.10.2020   09:00 - 13:30

Gmina Chodecz

stacja Brzyszewo 1 Przyborowo
26.10.2020   09:00 - 12:00
stacja Kromszewice 7 obwód 100
30.10.2020   10:30 - 13:30

Gmina Lubień Kujawski

stacja Wieniec Kąty 2 obw. 800, Wieniec, ul. Akacjowa i Świerkowa
28.10.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Kowal

stacja Grodztwo 1 obwód 400
27.10.2020   10:30 - 13:30

Miasto i Gmina Włocławek

stacja Bluszczowa we Włocławku ul. Bluszczowa – od Brzezinowej do Świetlanej, ul. Jaskółcza – od Michelińskej do Iglastej, ul. Michelińska – od Brzezinowej do Paprociej, ul. Paprocia, ul. Iglasta, ul. Krecia, ul. Jaworowa, ul. Trawiasta i przepompownia, ul. Świetlana 12, ul. Szpalerowa
27.10.2020   08:00 - 16:00
stacja Południe 9, we Włocławku ul. Kaliska 91, 93, Pawilony przy Kaliskiej 91, 93
28.10.2020   09:00 - 10:00
stacja Jaskółcza we Włocławku ul. Jaskółcza – od Botanicznej do Iglastej, ul. Kościelna – od Jaworowej do Brzezinowej, ul. Krecia, ul. Paprocia, ul. Kościelna – od Brzezinowej do Jaworowej, ul. Brzezinowa 33-35, 45, ul. Sosnowa 13
29.10.2020   08:00 - 16:00

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2020 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl