Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk

Gdańsk ulice Franciszka Hynka od 51 do 59
04.12.2020   08:00 - 12:00
Gdańsk ulice Juliusza Słowackiego 79, Kościół ul. Trawki
08.12.2020   08:00 - 12:00

Region Gdynia

Gmina Kosakowo

Dębogórze ulice Chmielna, Gronowa, Piwna, Miętowa, Konopna, Żytnia, Lniana, Okopowa 1, 2, 4, 6, Pomorska 2, 2 A, 4
08.12.2020   08:00 - 13:00

Miasto Gdynia

Gdynia ulice Chylońska 235, 239, 241
02.12.2020   08:00 - 16:00
Gdynia ulice: Obrońców Wybrzeża 11, 13, Władysława IV 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Żwirki i Wigury 14, 15, 16;
06.12.2020   07:00 - 09:00

Region Kartuzy

Gmina Chmielno

Bolwerk ulica Świerkowa, Borucino ulica Polna, Borzestowo , Borzestowska Huta , Długi Kierz , Grodzisko , Kamienica Szlachecka ulice Cicha, Długa, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Ostrowska, Polna, Rzemieślnicza, Świerkowa, Kamienicka Huta , Kamienny Dół , Leszczynki , Łączyno , Łączyńska Huta , Łączyński Młyn , Łosienice , , Nowe Łosienice , Nowy Ostrów , Ostrowo , Przewóz , Przyrowie , Stare Łosienice , Wygoda Łączyńska
02.12.2020   08:00 - 11:00
04.12.2020   15:00 - 18:00
Dębrzyno , Grabowo Kościerskie , Grzybowo , Grzybowski Młyn , Juszki , Lizaki , Łubiana , Sycowa Huta , Wąglikowice ulice Czarlińska, Jeziorkowo, Kościerska, Pogodna, Radosna, Wdzydze
10.12.2020   08:00 - 10:00
  15:30 - 18:00

Gmina Kartuzy

Mirachowo ul. Borowa
03.12.2020   08:30 - 10:00
Bolwerk ulica Świerkowa, Borucino ulica Polna, Borzestowo , Borzestowska Huta , Długi Kierz , Grodzisko , Kamienica Szlachecka ulice Cicha, Długa, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Ostrowska, Polna, Rzemieślnicza, Świerkowa, Kamienicka Huta , Kamienny Dół , Leszczynki , Łączyno , Łączyńska Huta , Łączyński Młyn , Łosienice , , Nowe Łosienice , Nowy Ostrów , Ostrowo , Przewóz , Przyrowie , Stare Łosienice , Wygoda Łączyńska
02.12.2020   08:00 - 11:00
04.12.2020   15:00 - 18:00
Dębrzyno , Grabowo Kościerskie , Grzybowo , Grzybowski Młyn , Juszki , Lizaki , Łubiana , Sycowa Huta , Wąglikowice ulice Czarlińska, Jeziorkowo, Kościerska, Pogodna, Radosna, Wdzydze
10.12.2020   08:00 - 10:00
  15:30 - 18:00

Gmina Kościerzyna

Somonino ulica Polna
03.12.2020   08:30 - 10:00
Czarlina, Skoczkowo,
05.12.2020   08:00 - 16:00
Dębrzyno , Grabowo Kościerskie , Grzybowo , Grzybowski Młyn , Juszki , Lizaki , Łubiana , Sycowa Huta , Wąglikowice ulice Czarlińska, Jeziorkowo, Kościerska, Pogodna, Radosna, Wdzydze
10.12.2020   08:00 - 10:00
  15:30 - 18:00
Czaplewo
10.12.2020   08:00 - 18:00

Gmina Lipusz

Czarlina, Skoczkowo,
05.12.2020   08:00 - 16:00

Gmina Nowa Karczma

Dębrzyno , Grabowo Kościerskie , Grzybowo , Grzybowski Młyn , Juszki , Lizaki , Łubiana , Sycowa Huta , Wąglikowice ulice Czarlińska, Jeziorkowo, Kościerska, Pogodna, Radosna, Wdzydze
10.12.2020   08:00 - 10:00
  15:30 - 18:00

Gmina Sierakowice

Lemany ul. Modrzewiowa , Sosnowa
02.12.2020   08:30 - 12:30
Gowidlino nr 32, 33, 34, 34a
03.12.2020   08:30 - 10:00
Bolwerk ulica Świerkowa, Borucino ulica Polna, Borzestowo , Borzestowska Huta , Długi Kierz , Grodzisko , Kamienica Szlachecka ulice Cicha, Długa, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Ostrowska, Polna, Rzemieślnicza, Świerkowa, Kamienicka Huta , Kamienny Dół , Leszczynki , Łączyno , Łączyńska Huta , Łączyński Młyn , Łosienice , , Nowe Łosienice , Nowy Ostrów , Ostrowo , Przewóz , Przyrowie , Stare Łosienice , Wygoda Łączyńska
02.12.2020   08:00 - 11:00
04.12.2020   15:00 - 18:00

Gmina Somonino

Somonino ulica Polna
03.12.2020   08:30 - 10:00

Gmina Stężyca

Bolwerk ulica Świerkowa, Borucino ulica Polna, Borzestowo , Borzestowska Huta , Długi Kierz , Grodzisko , Kamienica Szlachecka ulice Cicha, Długa, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Ostrowska, Polna, Rzemieślnicza, Świerkowa, Kamienicka Huta , Kamienny Dół , Leszczynki , Łączyno , Łączyńska Huta , Łączyński Młyn , Łosienice , , Nowe Łosienice , Nowy Ostrów , Ostrowo , Przewóz , Przyrowie , Stare Łosienice , Wygoda Łączyńska
02.12.2020   08:00 - 11:00
04.12.2020   15:00 - 18:00

Gmina Sulęczyno

Somonino ulica Polna
03.12.2020   08:30 - 10:00
Bolwerk ulica Świerkowa, Borucino ulica Polna, Borzestowo , Borzestowska Huta , Długi Kierz , Grodzisko , Kamienica Szlachecka ulice Cicha, Długa, Gryfa Pomorskiego, Leśna, Ostrowska, Polna, Rzemieślnicza, Świerkowa, Kamienicka Huta , Kamienny Dół , Leszczynki , Łączyno , Łączyńska Huta , Łączyński Młyn , Łosienice , , Nowe Łosienice , Nowy Ostrów , Ostrowo , Przewóz , Przyrowie , Stare Łosienice , Wygoda Łączyńska
02.12.2020   08:00 - 11:00
04.12.2020   15:00 - 18:00
Czarlina, Skoczkowo,
05.12.2020   08:00 - 16:00

Miasto Kartuzy

Dębrzyno , Grabowo Kościerskie , Grzybowo , Grzybowski Młyn , Juszki , Lizaki , Łubiana , Sycowa Huta , Wąglikowice ulice Czarlińska, Jeziorkowo, Kościerska, Pogodna, Radosna, Wdzydze
10.12.2020   08:00 - 10:00
  15:30 - 18:00

Region Starogard Gdański

Gmina Kaliska

Dąbrowa , Frank ulice Bursztynowa, Lipowa, Osiedlowa , Kaliska ulice Boczna, Cicha, Długa, dr. Floriana Ceynowy, Dziewięciu z Nieba, Jasna, Jodłowa, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Piaskowa, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przedszkolna, Robotnicza, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Szkolna, Wschodnia, Zachodnia, Zblewska , Strych
15.12.2020   07:30 - 09:00
  15:00 - 16:30

Gmina Stara Kiszewa

Stary Bukowiec numery 51,52,53.
07.12.2020   08:00 - 12:00

Gmina Starogard Gdański

Pinczyn ulice Jezierska, Mostowa, Semlińska, Semlin , Semlin ulice Na Wzgórzu, Osiedle na Wzgórzu
07.12.2020   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:30
Kolincz ulice Polna, numery 1,2 i Sportowa od 3 do 7.
15.12.2020   10:30 - 14:30

Gmina Zblewo

Pinczyn ulice Jezierska, Mostowa, Semlińska, Semlin , Semlin ulice Na Wzgórzu, Osiedle na Wzgórzu
07.12.2020   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:30

Miasto Starogard Gdański

Dąbrowa , Frank ulice Bursztynowa, Lipowa, Osiedlowa , Kaliska ulice Boczna, Cicha, Długa, dr. Floriana Ceynowy, Dziewięciu z Nieba, Jasna, Jodłowa, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Nowa, Nowowiejska, Okrężna, Piaskowa, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przedszkolna, Robotnicza, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Szkolna, Wschodnia, Zachodnia, Zblewska , Strych
15.12.2020   07:30 - 09:00
  15:00 - 16:30

Region Tczew

Gmina Cedry Wielkie

Długie Pole , Giemlice
04.12.2020   08:30 - 11:00

Gmina Kolbudy

Tczew ulice Armii Krajowej, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Władysława Jurgo
03.12.2020   15:00 - 16:00

Gmina Morzeszczyn

Tczew ulice Armii Krajowej, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Władysława Jurgo
03.12.2020   15:00 - 16:00

Gmina Pruszcz Gdański

Tczew ulice Armii Krajowej, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Władysława Jurgo
03.12.2020   15:00 - 16:00
Swarożyn ulice Kolejowa, Piastowska, Waćmierz ulice Chemiczna, Kasztanowa, Polna, Stroma, Topolowa, Zduńska
08.12.2020   09:00 - 11:00
11.12.2020   09:00 - 11:00

Gmina Subkowy

Swarożyn ulice Kolejowa, Piastowska, Waćmierz ulice Chemiczna, Kasztanowa, Polna, Stroma, Topolowa, Zduńska
08.12.2020   09:00 - 11:00
11.12.2020   09:00 - 11:00

Gmina Suchy Dąb

Grabiny-Zameczek ulica Gdańska, Suchy Dąb ulice Gdańska, Sportowa, Wiślana
08.12.2020   09:00 - 13:30

Gmina Tczew

Swarożyn ulice Kolejowa, Piastowska, Waćmierz ulice Chemiczna, Kasztanowa, Polna, Stroma, Topolowa, Zduńska
08.12.2020   09:00 - 11:00
11.12.2020   09:00 - 11:00

Miasto Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański ulica Baczyńskiego
02.12.2020   08:30 - 14:30

Miasto Tczew

Tczew ulice Armii Krajowej, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Władysława Jurgo
03.12.2020   15:00 - 16:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo

Sasino ulica Dębowa złącze kablowe Z 408 i Z 409
03.12.2020   10:00 - 13:00

Gmina Gniewino

Mierzynko , Mierzyno obwód 600
03.12.2020   12:00 - 14:30
Robakowo ulica Stefana Lewińskiego złącze kablowe Z 360 4737
08.12.2020   10:00 - 14:00

Gmina Krokowa

Goszczyno ulice Morska, Polna, Żarnowiecka, Jeldzino ulica Kartoszyńska, Odargowo ulica Łąkowa, Porąb , Żarnowiec
02.12.2020   08:30 - 14:30

Gmina Luzino

Kębłowo ulica Mickiewicza
07.12.2020   08:30 - 12:00
Robakowo ulica Stefana Lewińskiego złącze kablowe Z 360 4737
08.12.2020   10:00 - 14:00

Gmina Łęczyce

Wielistowo MEW.
02.12.2020   08:00 - 14:00
Godętowo , Łęczyce ulice Brzozowa, Długa, Sportowa
03.12.2020   08:30 - 10:30
Wysokie obwód 200
03.12.2020   10:00 - 12:00

Gmina Puck

Starzyno ulice Kościelna, Polna, Żarnowiecka
04.12.2020   08:30 - 11:30

Gmina Szemud

Warzno ulica Spacerowa złącze kablowe Z 360 00 75
10.12.2020   11:00 - 15:00
Chwaszczyno ulica Tuchomska złącz kablowe Z 1 na 2 na 3 na 407
11.12.2020   12:00 - 14:00

Gmina Żukowo

Chwaszczyno ulica Tuchomska złącz kablowe Z 1 na 2 na 3 na 407
11.12.2020   12:00 - 14:00

Miasto Wejherowo

Wejherowo ulica Morska 5C, 5D
07.12.2020   11:00 - 14:30
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Blizanów

Rosocha nr 3 do 8
03.12.2020   07:45 - 10:15

Gmina Chocz

Kwileń nr parzyste 2 do 14, nr nieparzyste 1 do 9B
02.12.2020   11:45 - 12:15
Rosocha nr 3 do 8
03.12.2020   07:45 - 10:15

Gmina Gizałki

Ruda Wieczyńska numery 34a do 38
03.12.2020   10:30 - 12:30

Gmina Gołuchów

Cieśle , Kajew
08.12.2020   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00
Janków , Kuczków ulice Kościelna, Krótka, Lipowa, Osiedlowa, Parkowa, Pleszewska, Polna, Południowa, Słoneczna, Wszołów
10.12.2020   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Krotoszyn

Krotoszyn ulica Słoneczna działki nr 231/3 do 231/14
03.12.2020   07:30 - 10:30

Miasto i Gmina Pleszew

Zielona Łąka ulica Ostrowska
03.12.2020   13:00 - 14:00
Dobra Nadzieja , Lenartowice , Pleszew ulice Piaski, Śmieja Młyn
09.12.2020   08:00 - 14:00
Janków , Kuczków ulice Kościelna, Krótka, Lipowa, Osiedlowa, Parkowa, Pleszewska, Polna, Południowa, Słoneczna, Wszołów
10.12.2020   08:00 - 12:00
Pleszew ulice Kaliska, Komunalnych, Polna, Śmieja-Młyn
10.12.2020   12:30 - 14:00

Miasto Jarocin

Jarocin ulica Siedlemińska
02.12.2020   09:00 - 13:00

Region Kalisz

Gmina Blizanów

Romanki 11-16, Rychnów 82
10.12.2020   10:00 - 12:00

Gmina Ceków-Kolonia

Orli Staw
08.12.2020  21:00 − 09.12.2020 13:30

Gmina Gołuchów

Czerminek 20-41 Family Farm, Admat
03.12.2020   09:00 - 12:00

Gmina Koźminek

Nowy Nakwasin 24-72, Rogal 96-105, OSP, Szkoła, Sklep
09.12.2020   09:00 - 11:00

Gmina Mycielin

Mycielin 30-37, Teodorów 7, Klotyldów 1-13, Słuszków 48-51
03.12.2020   08:00 - 11:00

Gmina Nowe Skalmierzyce

Skalmierzyce ul. Ostrowska 84-106a, 95a-115
10.12.2020   09:00 - 11:00

Gmina Opatówek

Szałe ul. Zakątek 1-2, ul. Brzozowa 10, ul. Kaliska 155, dz. nr. 413/42
10.12.2020   10:00 - 13:00

Gmina Żelazków

Niedźwiady 9-16 b
02.12.2020   08:00 - 11:00

Miasto Kalisz

Kalisz ul. Wrocławska Stacja Paliw SHELL ul. Wrocławska 63-69 Części Samochodowe
03.12.2020   10:00 - 12:00

Region Kępno

Gmina Baranów

Baranów ulice Orlika, Polna, Mroczeń
04.12.2020   09:00 - 13:00
Mroczeń
07.12.2020   09:30 - 11:30

Gmina Bolesławiec

Chróścin , Kolonia Bolesławiec-Chróścin
03.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Kobyla Góra

Ligota ulice Brzozowa, Grzybowa, Nad Zalewem, Mąkoszyce
03.12.2020   12:00 - 14:00
Kuźnica Myślniewska , Myślniew , Zmyślona Ligocka
04.12.2020   09:00 - 09:00
  09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Międzybórz

Kraszów
03.12.2020   09:00 - 11:00

Region Koło

Gmina Babiak

Modzerowo
08.12.2020   09:00 - 14:00
Polonisz
11.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Chodów

Bakun , Zbójno
09.12.2020   09:00 - 14:00

Gmina Grzegorzew

Grzegorzew
11.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Izbica Kujawska

Modzerowo
08.12.2020   09:00 - 14:00

Gmina Kościelec

Ruszkowo , Ruszkówek , Ruszkówek Kolonia , Zaborowo
07.12.2020   09:00 - 17:00

Gmina Osiek Mały

Osiek Mały ulice Felicjanowska, Kolska
10.12.2020   09:00 - 14:00

Gmina Sompolno

Błonawy, Police
03.12.2020   11:00 - 13:30

Gmina Wierzbinek

Ruszkowo , Ruszkówek , Ruszkówek Kolonia , Zaborowo
07.12.2020   09:00 - 17:00

Miasto i Gmina Kłodawa

Bakun , Zbójno
09.12.2020   09:00 - 14:00

Region Konin

Gmina Grodziec

Królików , Królików , Królików Czwarty , Łagiewniki
11.12.2020   09:30 - 11:30

Gmina Kramsk

Patrzyków
04.12.2020   10:00 - 14:00

Gmina Stare Miasto

Konin ulica Perłowa, Posoka ulice Grafitowa, Miedziana, Oliwkowa, Perłowa, Platynowa, Rumin
02.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Golina

Węglew ulice Diamentowa, Rubinowa, Węglew-Kolonia ulica Rubinowa
07.12.2020   09:30 - 11:00

Miasto Konin

Konin ulica Perłowa, Posoka ulice Grafitowa, Miedziana, Oliwkowa, Perłowa, Platynowa, Rumin
02.12.2020   09:00 - 13:00
Konin ulica Leśna, Jana Matejki, Juliana Fałata, Juliusza i Wojciecha Kossaków, Olgi Boznańskiej,
02.12.2020   09:00 - 14:00
Konin ulice Zacisze 2
03.12.2020   09:00 - 13:00
Konin ulice Księdza Bogusława Palenickiego 4
04.12.2020   09:00 - 11:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrzeszów

Niedźwiedź 29 do 53.
03.12.2020   09:00 - 13:00
Niedźwiedź 34 do 53, Marydół 29 d 33.
04.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Grabów nad Prosną

Kuźnica Bobrowska 3-15
02.12.2020   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Krotoszyn

Leśniczówka Teresiny i Dąbrowa
03.12.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Mikstat

Komorów 147 d0 153, 158 do 164, 166 do 169, dz. Nr 284/5.
10.12.2020   09:00 - 11:00

Region Turek

Gmina Dobra

Dąbrowa , Dąbrowa , Dąbrowa , Kościanki , Miłkowice , Rzymsko , Skęczniew , Strachocice , Strachocice-Kolonia, Zaspy , Zborów
10.12.2020   09:00 - 14:00

Gmina Przykona

Dąbrowa , Dąbrowa , Dąbrowa , Kościanki , Miłkowice , Rzymsko , Skęczniew , Strachocice , Strachocice-Kolonia, Zaspy , Zborów
10.12.2020   09:00 - 14:00

Gmina Turek

Obrzębin ulice Józefa Jędrzejowskiego, Makowa, Różana, Szafirowa, Turek ulice Działkowa, Krótka, Mariana Cieplaka
02.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Uniejów

Ostrowsko , Uniejów ulice Kościelnicka, Portowa
08.12.2020   12:00 - 14:00
Dąbrowa , Dąbrowa , Dąbrowa , Kościanki , Miłkowice , Rzymsko , Skęczniew , Strachocice , Strachocice-Kolonia, Zaspy , Zborów
10.12.2020   09:00 - 14:00

Miasto Turek

Obrzębin ulice Józefa Jędrzejowskiego, Makowa, Różana, Szafirowa, Turek ulice Działkowa, Krótka, Mariana Cieplaka
02.12.2020   09:00 - 13:00
Dąbrowa , Dąbrowa , Dąbrowa , Kościanki , Miłkowice , Rzymsko , Skęczniew , Strachocice , Strachocice-Kolonia, Zaspy , Zborów
10.12.2020   09:00 - 14:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Gmina Brzeźno

Brzeżno
11.12.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Białogard

Łęczno
02.12.2020   09:00 - 14:00
Leśniki , Pustkówko , Strzelec
04.12.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Nowe Resko , Stare Resko
02.12.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Świdwin

Krasna
03.12.2020   08:30 - 12:30
Bedlno , Bełtno , Blizno , Karpno , Kawczyno , Kłośniki , Przybyradz , Rusinowo , Śliwno
03.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Tychowo

Bukówko
02.12.2020   08:00 - 14:00
Wicewo
08.12.2020   08:00 - 14:00
09.12.2020   08:00 - 14:00

Region Bytów

Gmina Koczała

Koczała ulica Sportowa
10.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Parchowo

Jamno , Jamnowski Młyn , Mała Wieś , Szarzyn , Żukówko
02.12.2020   11:00 - 15:00

Gmina Studzienice

Studzienice ulica Piastowska
02.12.2020   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Bytów

Jamno , Jamnowski Młyn , Mała Wieś , Szarzyn , Żukówko
02.12.2020   11:00 - 15:00
Udorpie Wybudowanie II, Udorpie kierunek Rekowo, Udorpie Tartak
03.12.2020   08:00 - 12:00
Miłocice, Domanice , Łaziska , Łąkoć
08.12.2020   09:00 - 13:00
Przyborzyce
14.12.2020   08:00 - 09:00

Miasto i Gmina Miastko

Miastko ulica Kazimierza Wielkiego, Miłocice Wybudowanie, Pasieka ulice Jodłowa, Klonowa, Świerkowa,
02.12.2020   09:00 - 13:00
Miłocice, Domanice , Łaziska , Łąkoć
08.12.2020   09:00 - 13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Czarne

Łoża
02.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Człuchów

Nieżywięć
04.12.2020   11:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl

Charzyno ulice Zielona 13 C, 13 D, 13 E, 13 F, Spacerowa 9, 11, 17
04.12.2020   10:00 - 14:00
Charzyno ulica Szkolna, Siemyśl ulice Kołobrzeska, Kościelna, ks. Alojzego Wyciślika, Lipowa, Polna, Sportowa, Szkolna, Topolowa
05.12.2020   08:00 - 12:00
Charzyno ulica Polna 9, 11
08.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Obroty
09.12.2020   08:00 - 17:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów

Chocimino Leśne 97
03.12.2020   09:00 - 14:00
Rzeczyca Mała
04.12.2020   08:30 - 13:00
Mirotki , Szczeglino Kolonia, Szczeglino Nowe
04.12.2020   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Sianów

Mirotki , Szczeglino Kolonia, Szczeglino Nowe
04.12.2020   08:00 - 16:00

Region Lębork

Gmina Linia

Zakrzewo
02.12.2020   10:00 - 14:00

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Łebień
02.12.2020   09:00 - 13:00
Chocielewko od nr 43 do nr 48
03.12.2020   10:00 - 14:00
Kębłowo Nowowiejskie
04.12.2020   10:00 - 14:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk

Płaszewko
02.12.2020   09:00 - 13:00
03.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Sławno

Janiewice
03.12.2020   08:00 - 12:00
Sławno ulica Koszalińska
04.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto Słupsk

Słupsk ul. Kniaziewicza
04.12.2020   09:00 - 13:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Bobolice

Buszynko
02.12.2020   09:00 - 13:00
03.12.2020   09:00 - 13:00
Chociwle
04.12.2020   09:00 - 11:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Godkowo

Godkowo
10.12.2020   10:00 - 13:00

Miasto i Gmina Braniewo

Rodowo
08.12.2020   08:30 - 13:30
Zgoda
09.12.2020   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Pieniężno

Niedbałki
11.12.2020   08:30 - 13:30

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg

Węzina od 7 do 16 i Dłużyna od 30 do 33
03.12.2020   08:00 - 14:00
Przezmark działki 199, 200, 201, 202
06.12.2020   08:00 - 14:00
Elbląg ulice Pułkownika Stanisława Dąbka 69
08.12.2020   08:00 - 14:00
Elbląg ulice Robotnicza 160
09.12.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Tolkmicko

Kamionek Wielki 102, 104, 106 , Łęcze
02.12.2020   07:30 - 08:30
  13:00 - 14:00
Pogrodzie 69, garaże, wieża telefonii komórkowej
03.12.2020   07:00 - 17:00
Pogrodzie 25, 60, 70, od 41 do 67 i od 71 do 85 (nieparzyste)
03.12.2020   07:00 - 08:00
  15:00 - 17:00

Region Iława

Gmina Lubawa

Krótkie przerwy w dostawie energii elektrycznej odbiorców zasilanych ze stacji Mortęgi 1
08.12.2020   09:00 - 13:00
Przerwa w dostawie energii elektrycznej odbiorców zasilanych ze stacji Byszwałd VII Ferma
10.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Iława

Iława ulice Lipowa, Zalewska
02.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Lubawa

Lubawa ulica Przemysłowa
04.12.2020   09:00 - 13:00
Krótkie przerwy w dostawie energii elektrycznej odbiorców zasilanych ze stacji Mortęgi 1
08.12.2020   09:00 - 13:00
Przerwa w dostawie energii elektrycznej odbiorców zasilanych ze stacji Byszwałd VII Ferma
10.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Zalewo

Krótkie przerwy w dostawie energii elektrycznej odbiorców zasilanych ze stacji Półwieś
09.12.2020   09:00 - 13:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Bisztynek

Bisztynek-Kolonia 15, 16, 18, 36,
08.12.2020   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Gałwuny 19A, 21, 23, Gromki , Olchowo,
03.12.2020   08:30 - 12:30
Kętrzyn ulica Poznańska 19A i 19B,
09.12.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Mrągowo ulica Młodkowskiego 40, 40A, Polska Wieś 52A, 52B, 52C, 52D, 53,
08.12.2020   08:00 - 13:00
Mrągowo ulica Romualda Traugutta 4, 4A, przepompownia przy ulicy Nadbrzeżnej,
10.12.2020   08:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Gmina Gardeja

Cygany
02.12.2020   09:00 - 11:00
Czachówek
03.12.2020   09:00 - 13:00
Cygany
04.12.2020   08:00 - 11:00

Gmina Kwidzyn

Brokowo PGR
03.12.2020   08:00 - 14:00
Kamionka , Mały Baldram
03.12.2020   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Prabuty

Prabuty ulice Adama Mickiewicza, Długa, Jana Karola Chodkiewicza, Kasztanowa, Kisielicka, Księdza Walentego Barczewskiego, Kwidzyńska, Łąkowa, Ogrodowa, Pusta, Sanatoryjna, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Zamkowa
03.12.2020   08:00 - 15:00
Rodowo Kolonia
04.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto Kwidzyn

Kwidzyn ulica Zduńska
04.12.2020   09:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo

Orsy , Pareżki
07.12.2020   09:00 - 13:00
Zielenica
07.12.2020   08:00 - 09:00
  13:00 - 14:00
Górowo Iławeckie ulica Wojska Polskiego 10 budynek wymiennikowni
08.12.2020   08:00 - 13:00

Gmina Jeziorany

Radostowo nr 79, 80, 82
10.12.2020   08:00 - 10:00

Gmina Sępopol

Sępopol ulica Wojska Polskiego
04.12.2020   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Bartoszyce

Połęcze
02.12.2020   08:00 - 12:00
Parkoszewo
03.12.2020   08:00 - 12:00
Bartoszyce ulice Broniewskiego, Knosały, Kochanowskiego, Moniuszki, Mrongowiusza, Nałkowskiej, Tuwima, Zientary-Malewskiej
04.12.2020   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Dobre Miasto

Bartoszyce ulice Broniewskiego, Knosały, Kochanowskiego, Moniuszki, Mrongowiusza, Nałkowskiej, Tuwima, Zientary-Malewskiej
04.12.2020   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Jeziorany

Radostowo nr 79, 80, 82
10.12.2020   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Ignalin , Lauda , Runowo, stacje Ignalin 3, 5, 6
03.12.2020   09:00 - 13:00
Ignalin , Runowo, stacja Ignalin 4
03.12.2020   09:00 - 14:00
Kierz , Suryty Kolonia, Blanki Kolonia
11.12.2020   08:00 - 13:00
Suryty Wieś, Blanki Kolonia
11.12.2020   08:00 - 09:00
  12:00 - 13:00

Region Malbork

Gmina Miłoradz

Mątowy Małe
02.12.2020   08:30 - 13:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn

Olsztyn ulica Stokrotki
07.12.2020   08:00 - 09:00
  15:00 - 17:00

Region Ostróda

Gmina Jonkowo

Nowe Kawkowo , Stare Kawkowo , Strużyna
10.12.2020   08:30 - 14:30

Gmina Łukta

Wymój , Wynki
03.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Olsztynek

Mierki , Olsztynek ulice Mrongowiusza, Polna
11.12.2020   08:00 - 14:30
Gaj , Wigwałd
15.12.2020   08:30 - 10:30

Gmina Stawiguda

Wymój , Wynki
03.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Morąg

Nowe Kawkowo , Stare Kawkowo , Strużyna
10.12.2020   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Olsztynek

Mierki , Olsztynek ulice Mrongowiusza, Polna
11.12.2020   08:00 - 14:30

Region Szczytno

Gmina Dźwierzuty

Miętkie
07.12.2020   08:00 - 14:00
Korpele , Szczytno ulice Mławska, Nowa, Partyzantów, Władysława Tatarkiewicza
09.12.2020   08:00 - 15:00
10.12.2020   08:00 - 15:00
11.12.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Biskupiec

Lipowa Góra Wschodnia , Szczytno ulice Bohaterów Września 1939 r., Klasztorna, Lemańska, Michała Drzymały,
03.12.2020   07:30 - 09:00
04.12.2020   13:00 - 16:00
07.12.2020   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Nidzica

Nibork Drugi , Radomin , Waszulki
09.12.2020   07:30 - 08:30
  13:00 - 15:00
Grzegórzki , Waszulki , Waszulki Przekaźnik
11.12.2020   08:00 - 14:00
Korpele , Szczytno ulice Mławska, Nowa, Partyzantów, Władysława Tatarkiewicza
09.12.2020   08:00 - 15:00
10.12.2020   08:00 - 15:00
11.12.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Szczytno

Czarkowy Grąd
02.12.2020   08:30 - 11:30
Lipowa Góra Wschodnia , Szczytno ulice Bohaterów Września 1939 r., Klasztorna, Lemańska, Michała Drzymały,
03.12.2020   07:30 - 09:00
04.12.2020   13:00 - 16:00
07.12.2020   09:00 - 11:00
Korpele , Szczytno ulice Mławska, Nowa, Partyzantów, Władysława Tatarkiewicza
09.12.2020   08:00 - 15:00
10.12.2020   08:00 - 15:00
11.12.2020   08:00 - 15:00
Szczytno ulice Fryderyka Chopina, Gnieźnieńska, Pasymska, Wielbark ulica Wojciecha Kętrzyńskiego
10.12.2020   07:30 - 09:00
11.12.2020   13:30 - 16:30
14.12.2020   09:00 - 12:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo

Goszczyce Poświętne, Goszczyce Średnie
08.12.2020   08:00 - 11:00

Gmina Gzy

Marcisze
03.12.2020   08:15 - 12:15

Gmina Karniewo

Wronowo
03.12.2020   08:30 - 12:30
Karniewo ulica Oliwkowa
08.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Pokrzywnica

Dzierżenin
04.12.2020   08:30 - 12:00

Gmina Sońsk

Ciemniewko
02.12.2020   08:30 - 12:30

Gmina Winnica

Stare Bulkowo
11.12.2020   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Pułtusk

Pułtusk ulica Warszawska
02.12.2020   08:00 - 14:30
Pułtusk ulica Mickiewicza
04.12.2020   08:30 - 14:30

Region Gostynin

Gmina Iłów

Łęg
02.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Łąck

Gorzewo
08.12.2020   08:00 - 14:00

Gmina Słubice

Juliszew ulica 23 Maja, Leonów , Nowe Wymyśle , Sady , Świniary , Zyck Nowy , Zyck Polski
08.12.2020   08:00 - 09:00

Miasto i Gmina Gąbin

Borki
07.12.2020   08:00 - 14:00
Juliszew ulica 23 Maja, Leonów , Nowe Wymyśle , Sady , Świniary , Zyck Nowy , Zyck Polski
08.12.2020   08:00 - 09:00

Miasto i Gmina Gostynin

Borki
07.12.2020   08:00 - 14:00
Gorzewo
08.12.2020   08:00 - 14:00

Region Kutno

Gmina Bedlno

Plecka Dąbrowa
08.12.2020   08:00 - 14:00

Gmina Oporów

Kolonia Mnich, Mnich-Ośrodek, Mnich-Południe, Stanisławów
03.12.2020   12:00 - 13:30

Region Mława

Gmina Czernice Borowe

Chojnowo, Olszewiec, Węgra
09.12.2020   09:00 - 11:00

Gmina Dzierzgowo

Dzierzgowo ulice Polna, Tadeusza Kościuszki
03.12.2020   09:00 - 13:00
Kitki budynki od numeru 23 do numeru 26
04.12.2020   08:00 - 12:00
Garlino , Kitki
08.12.2020   08:15 - 14:15

Gmina Grudusk

Grudusk ulica Konopnickiej
09.12.2020   07:45 - 09:45
Grudusk ulice Ciechanowska, Kolejowa, Konopnickiej
09.12.2020   08:30 - 11:30
Grudusk ulice Ciechanowska, Szkolna, Żeromskiego
09.12.2020   10:00 - 12:00
Grudusk ulica Konopnickiej
09.12.2020   12:00 - 14:00

Gmina Rybno

Groszki budynki od numeru 1 do numeru 17A
04.12.2020   09:30 - 13:30

Gmina Strzegowo Osada

Józefowo budynki od numeru 18 do numeru 20A
03.12.2020   08:00 - 12:00
Strzegowo ulice Kościelna, św. Anny, Wyzwolenia
09.12.2020   12:15 - 14:15
Dalnia , Ignacewo
09.12.2020   09:00 - 15:00

Gmina Szydłowo

Nowe Nosarzewo budynki od numeru 5 do numeru 12
02.12.2020   08:15 - 12:15
Garlino , Kitki
08.12.2020   08:15 - 14:15

Miasto i Gmina Bieżuń

Stawiszyn-Łaziska , Stawiszyn-Zwalewo
04.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Działdowo

Księży Dwór cześć obwodu kablowego
02.12.2020   09:00 - 13:00

Region Płock

Gmina Bodzanów

Mąkolin , Mąkolin-Kolonia .
02.12.2020   08:20 - 13:40

Gmina Brudzeń Duży

Turza Mała wyłączony obwód kierunek Tłuchowo.
04.12.2020   09:00 - 13:00
Rembielin
07.12.2020   09:00 - 13:00
Sikórz.
07.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Parlin wyłączony obwód kierunek Sielec.
03.12.2020   08:00 - 12:00
Grodziec , Kębłowice , Kuchary-Skotniki , Nieborzyn , Nowe Przybojewo , Nowe Radzikowo , Radzikowo Scalone , Stare Radzikowo.
10.12.2020   12:45 - 13:15

Gmina Naruszewo

Grodziec , Kębłowice , Kuchary-Skotniki , Nieborzyn , Nowe Przybojewo , Nowe Radzikowo , Radzikowo Scalone , Stare Radzikowo.
10.12.2020   12:45 - 13:15

Gmina Stara Biała

Sikórz.
07.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Gąbin

Górki ulice Akacjowa, Bukowa, Łączna, Płock ulica Ciechomicka
02.12.2020   09:00 - 16:00
Jordanów , Płock ulica Nadwiślańska
08.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Górki ulice Akacjowa, Bukowa, Łączna, Płock ulica Ciechomicka
02.12.2020   09:00 - 16:00
Płock ulica Szpitalna ogródki działkowe.
03.12.2020   09:00 - 13:00
Jordanów , Płock ulica Nadwiślańska
08.12.2020   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Wyszogród

Bolino , Pozarzyn
10.12.2020   08:30 - 11:30

Region Płońsk

Gmina Baboszewo

Arcelin ulica Bitwy Arcelińskiej, Cieciórki , Ćwiklin , Ćwiklinek , Dłużniewo , Galominek , Jarocin , Płońsk ulice Graniczna, Podmiejska, Wiejska, Poświętne , Słoszewo , Słoszewo-Kolonia , Szeromin , Szerominek ulice Baboszewska, Słoneczna, Spokojna, Szymaki
02.12.2020   09:00 - 16:00

Gmina Joniec

Joniec
07.12.2020   08:00 - 12:00

Gmina Naruszewo

Grąbczewo
03.12.2020   08:00 - 14:00

Gmina Nowe Miasto

Arcelin ulica Bitwy Arcelińskiej, Cieciórki , Ćwiklin , Ćwiklinek , Dłużniewo , Galominek , Jarocin , Płońsk ulice Graniczna, Podmiejska, Wiejska, Poświętne , Słoszewo , Słoszewo-Kolonia , Szeromin , Szerominek ulice Baboszewska, Słoneczna, Spokojna, Szymaki
02.12.2020   09:00 - 16:00

Gmina Sochocin

Ćwiklinek , Słoszewo , Smardzewo
08.12.2020   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Mogowo ulice Długa, Kręta, Krzywa, Przytorowa, Paulinowo
02.12.2020   08:00 - 12:00
Pieścirogi ulica Platynowa,
17.12.2020   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Płońsk

Arcelin ulica Bitwy Arcelińskiej, Cieciórki , Ćwiklin , Ćwiklinek , Dłużniewo , Galominek , Jarocin , Płońsk ulice Graniczna, Podmiejska, Wiejska, Poświętne , Słoszewo , Słoszewo-Kolonia , Szeromin , Szerominek ulice Baboszewska, Słoneczna, Spokojna, Szymaki
02.12.2020   09:00 - 16:00
Ilinko ulica Słoneczna, Ilino , Kluczewo
03.12.2020   08:00 - 13:00
Poczernin ulica Mikołajczyka
08.12.2020   08:00 - 09:00
Ćwiklinek , Słoszewo , Smardzewo
08.12.2020   08:00 - 13:00
Płońsk ulice Siemowita IV, Szkolna
09.12.2020   08:00 - 14:00
Pieścirogi ulica Platynowa,
17.12.2020   08:00 - 12:00

Region Sierpc

Gmina Mochowo

Stacja Ligowo II T750377Florencja , Ligowo ulice Kolejowa, Miła, Wesoła, Ligówko
03.12.2020   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Drobin

Stacja Brzechowo II T750723
02.12.2020   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Sierpc

Stacja Studzieniec Kolonia S5-35 Sierpc ulice Jasna, Magnoliowa, Powstańców, Sielska, Studzieniec , Żarówka
03.12.2020   08:00 - 15:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Bartniczka

Stacja Świerczynki 1.
07.12.2020   08:00 - 11:30
Stacja Radoszki Iły 4.
07.12.2020   11:00 - 14:30
Stacje: Grążawy 4 i 6.
10.12.2020   08:00 - 16:00

Gmina Bobrowo

Stacja Kruszyny Szlacheckie 2.
08.12.2020   08:00 - 11:30
Stacja Wądzyn 9.
08.12.2020   11:00 - 14:30

Gmina Brzozie

Stacja Mały Głęboczek 1.
09.12.2020   08:00 - 11:30

Gmina Dębowa Łąka

Stacja Wielkie Pułkowo 1.
11.12.2020   08:00 - 11:30

Gmina Grodziczno

Stacja Mroczno 17.
11.12.2020   08:00 - 14:00

Gmina Kurzętnik

Stacje: Marzęcice: 8, 9, 13. Kamionki: 2, 3. Tory. dla miejscowości: Marzęcice ulica Szkolna, Nowe Miasto Lubawskie ulice: Kamionki, Kłosowa, Kopernika, Narutowicza, Rolna, Zbożowa
02.12.2020   08:00 - 11:30
Stacja Krzemieniewo 5.
02.12.2020   08:00 - 14:00
Stacja Brzozie Lubawskie 10.
02.12.2020   10:00 - 16:00
Stacja Kurzętnik 11 dla miejscowości Kurzętnik ulice: Mikołaja Kopernika, Nad Drwęcą, Piaskowa.
04.12.2020   08:00 - 14:00

Gmina Wąpielsk

Stacja Kierz Radzikowski 8.
02.12.2020   10:00 - 16:00
Stacja Długie 1.
06.12.2020   09:00 - 16:00
Stacja Długie 7.
08.12.2020   11:00 - 15:00
Stacja Długie 3.
10.12.2020   08:00 - 11:30
Stacja Kierz Radzikowski 1.
10.12.2020   11:00 - 15:00

Miasto i Gmina Brodnica

Stacja Nowy Dwór 5 NM.
03.12.2020   08:00 - 15:00
Stacja Kominy 1 dla miejscowości: Gorczenica , Kominy ulice: Krucza, Żurawia
10.12.2020   08:00 - 11:30

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Wrocki PGR.
02.12.2020   08:00 - 13:00
Linia Białkowo 1, obwód 200.
03.12.2020   10:00 - 14:00
Stacja Elektronika dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulica Sokołowska
03.12.2020   08:30 - 14:30
Stacja Jagodowa dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulice: Jagodowa, Paliwodzizna , Ruziec ulice: Morelowa, Poziomkowa
04.12.2020   08:30 - 14:30
Stacje: Toruńska 1 i Mleczarnia GD dla miejscowości Antoniewo , Golub-Dobrzyń ulice: Toruńska, Podzamek Golubski
09.12.2020   08:30 - 11:30
Stacja Masarnia GD dla miejscowości: Golub-Dobrzyń ulice: PTTK, Zamkowa
09.12.2020   08:30 - 14:30
Stacje: Liceum, Kolejowa 2 GD dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulice: Dworcowa, Licealna, PTTK
09.12.2020   08:00 - 10:00
  12:30 - 14:30

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Stacje: Marzęcice: 8, 9, 13. Kamionki: 2, 3. Tory. dla miejscowości: Marzęcice ulica Szkolna, Nowe Miasto Lubawskie ulice: Kamionki, Kłosowa, Kopernika, Narutowicza, Rolna, Zbożowa
02.12.2020   08:00 - 11:30
Stacja Nowy Dwór 5 NM.
03.12.2020   08:00 - 15:00

Region Grudziądz

Gmina Książki

Książki, ulice Główna, Wąbrzeska, Promenada, Bankowa 1, 4, 6
08.12.2020   09:30 - 13:30

Gmina Lisewo

Stacje: Kamlarki 1, 2, 3, 5, 6 EW (obca); Krusin 3; Tytlewo 1, 2, 3; Wierzbowo 1, 2
03.12.2020   09:00 - 13:00

Gmina Stolno

Stacja: Stolno 1, obwód 300
03.12.2020   08:00 - 12:00
Stacja: Robakowo 6
04.12.2020   10:00 - 15:00

Gmina Unisław

Unisław, stacja: Żwirki i Wigury 1 Unisław
03.12.2020   10:00 - 15:00
Stacje: Błota 1, 2, 3, 4; Bruki 2, 5, 9, 10; Żwirki i Wigury 1, 2 Unisław; Piekarnia Unisław; Stary Unamel Unisław; Cukrownia Unisław (obca)
03.12.2020   08:30 - 09:30
  15:00 - 16:30

Miasto i Gmina Chełmno

Stacja: Łęg 3
02.12.2020   10:00 - 15:00
Stacje: Błota 1, 2, 3, 4; Bruki 2, 5, 9, 10; Żwirki i Wigury 1, 2 Unisław; Piekarnia Unisław; Stary Unamel Unisław; Cukrownia Unisław (obca)
03.12.2020   08:30 - 09:30
  15:00 - 16:30

Miasto i Gmina Grudziądz

Grudziądz, stacja: Wojska Polskiego
02.12.2020   08:30 - 13:30
Stacje: Błota 1, 2, 3, 4; Bruki 2, 5, 9, 10; Żwirki i Wigury 1, 2 Unisław; Piekarnia Unisław; Stary Unamel Unisław; Cukrownia Unisław (obca)
03.12.2020   08:30 - 09:30
  15:00 - 16:30
Grudziądz, stacja: PGM
05.12.2020   09:00 - 11:00
Stacja: Świerkocin 1
07.12.2020   09:00 - 14:00
Grudziądz, stacja Konarskiego, obwód 1300
10.12.2020   10:00 - 13:00

Region Radziejów

Gmina Boniewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 3 WIEŚ
02.12.2020   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 1 WIEŚ
02.12.2020   11:00 - 14:30

Gmina Bytoń

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYTOŃSKIE HOLENDRY
04.12.2020   11:00 - 14:30

Gmina Dobre

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 3
04.12.2020   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 1
04.12.2020   12:00 - 14:30

Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 3 WIEŚ
02.12.2020   08:00 - 12:00

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 1
04.12.2020   12:00 - 14:30

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIAŁKIE OPIELANKA 3
02.12.2020   15:00 - 17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SADŁUŻEK 1
04.12.2020   08:00 - 11:00

Gmina Waganiec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚLIWKOWO 4
02.12.2020   08:00 - 12:00

Gmina Zakrzewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZARĘBOWO 2, SĘDZIN 1, 2, 3, 4, 5, Wiatraki, KOBIELICE 1, 2, 3,
03.12.2020   08:00 - 09:00
  13:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZARĘBOWO 1
03.12.2020   08:00 - 14:30

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUŻEWO 4 obwód 100
03.12.2020   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKIBIN 3
02.12.2020   09:00 - 14:00

Region Rypin

Gmina Brudzeń Duży

Stacja Dobrzyń Zduńska obwód 200 kierunek ul. Mickiewicza.
08.12.2020   08:00 - 15:00
Stacja Popowo 1 obwód 100 kierunek wzdłuż szosy i obwód 200 kierunek Karasiewo.
10.12.2020   08:30 - 13:00

Gmina Brzuze

Stacja Piskorczyn 2.
02.12.2020   08:30 - 12:30

Gmina Chrostkowo

Stacja Sikórz 2.
08.12.2020   08:30 - 13:00
Stacja Adamowo 2.
08.12.2020   08:00 - 14:00

Gmina Czernikowo

Stacja Wygoda 2.
09.12.2020   11:00 - 13:30

Gmina Dobrzyń nad Wisłą

Stacja Dobrzyń Zduńska obwód 100 kierunek ul. Zduńska.
07.12.2020   08:00 - 15:00
Stacja Dobrzyń Zduńska obwód 200 kierunek ul. Mickiewicza.
08.12.2020   08:00 - 15:00
Stacja Dobrzyń Zduńska obwód 300 kierunek ul. Zduńska, Kilińskiego.
09.12.2020   08:00 - 15:00

Gmina Kikół

Stacja Moszczonne 6.
04.12.2020   11:00 - 13:30
Stacja Lubin 7.
07.12.2020   11:00 - 13:30
Stacja Rybniki 5.
09.12.2020   08:30 - 13:00
Stacje Jastrzębie 2, 3, 4, 5, 6, Okrąg 1.
10.12.2020   08:00 - 10:00
11.12.2020   11:00 - 15:00

Gmina Skępe

Stacja Wólka 1.
03.12.2020   08:00 - 12:00

Gmina Skrwilno

Stacja Wólka 1.
03.12.2020   08:00 - 12:00
Stacja Moszczonne 6.
04.12.2020   11:00 - 13:30
Stacja Przywitowo 3.
04.12.2020   08:30 - 13:30
Stacja Szucie 2 obwód 200 kierunek Leśniewski.
07.12.2020   08:30 - 12:30

Gmina Wielgie

Stacja Witkowo 3.
11.12.2020   11:00 - 13:30

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Zbytkowo 6.
02.12.2020   11:00 - 13:30
Stacja Zbytkowo 2.
03.12.2020   11:00 - 13:30
Stacja Wichowo 6.
08.12.2020   11:00 - 13:30
Stacja Popowo 1 obwód 100 kierunek wzdłuż szosy i obwód 200 kierunek Karasiewo.
10.12.2020   08:30 - 13:00
Stacja Jastrzębie 1.
10.12.2020   07:00 - 08:30
11.12.2020   13:30 - 15:00
Stacje Jastrzębie 2, 3, 4, 5, 6, Okrąg 1.
10.12.2020   08:00 - 10:00
11.12.2020   11:00 - 15:00

Miasto i Gmina Rypin

Stacja Kwiatkowo 1.
10.12.2020   08:30 - 13:00
Stacja Linne 5.
10.12.2020   08:00 - 14:00
Stacja Zakrocz 4.
11.12.2020   08:30 - 13:30

Region Toruń

Gmina Łubianka

Stacja Łążyn k/Rzęczkowa 13
04.12.2020   07:00 - 18:30
Stacja Zarośla Cienkie 8 , Łążyn k/Rzęczkowa 9,8,10,7,6,12,11,13,Bierzgłowo 4 , Słomowo PGR, Dębiny 5,8,4,Wybczyk 1,2,Siemoń 1,8,7,11,10 , Bierzgłowo , Czarne Błoto , Dębiny ulice Jesienna, Letnia, Wiosenna, Zimowa, Łążyn , Łążyn , Siemoń , Słomowo ulice Dworska, Świętego Antoniego, Wybczyk ulice Armii Krajowej, Generała Władysława Sikorskiego, Księdza Zygmunta Trybowskiego, Zamek Bierzgłowski ulice J. Kochanowskiego, Jagiellońska, Zarośle Cienkie
04.12.2020   07:30 - 09:30
  17:30 - 18:30

Gmina Obrowo

Stacja Wały Zawały 1 obw.400 , Dobrzejewice , Zawały
02.12.2020   10:00 - 14:00
Stacja Łążyn k/Rzęczkowa 13
04.12.2020   07:00 - 18:30
Stacja Zarośla Cienkie 8 , Łążyn k/Rzęczkowa 9,8,10,7,6,12,11,13,Bierzgłowo 4 , Słomowo PGR, Dębiny 5,8,4,Wybczyk 1,2,Siemoń 1,8,7,11,10 , Bierzgłowo , Czarne Błoto , Dębiny ulice Jesienna, Letnia, Wiosenna, Zimowa, Łążyn , Łążyn , Siemoń , Słomowo ulice Dworska, Świętego Antoniego, Wybczyk ulice Armii Krajowej, Generała Władysława Sikorskiego, Księdza Zygmunta Trybowskiego, Zamek Bierzgłowski ulice J. Kochanowskiego, Jagiellońska, Zarośle Cienkie
04.12.2020   07:30 - 09:30
  17:30 - 18:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Górsk 1 obw. Stary Toruń , Górsk ulica Nadwiślańska, Stary Toruń ulica Szeroka
04.12.2020   10:00 - 14:00
Stacja Łążyn k/Rzęczkowa 13
04.12.2020   07:00 - 18:30
Stacja Zarośla Cienkie 8 , Łążyn k/Rzęczkowa 9,8,10,7,6,12,11,13,Bierzgłowo 4 , Słomowo PGR, Dębiny 5,8,4,Wybczyk 1,2,Siemoń 1,8,7,11,10 , Bierzgłowo , Czarne Błoto , Dębiny ulice Jesienna, Letnia, Wiosenna, Zimowa, Łążyn , Łążyn , Siemoń , Słomowo ulice Dworska, Świętego Antoniego, Wybczyk ulice Armii Krajowej, Generała Władysława Sikorskiego, Księdza Zygmunta Trybowskiego, Zamek Bierzgłowski ulice J. Kochanowskiego, Jagiellońska, Zarośle Cienkie
04.12.2020   07:30 - 09:30
  17:30 - 18:30

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Toruńska Chełmża, Chełmża ulice Dąbrowskiego, Tadeusza Kościuszki, Toruńska
02.12.2020   12:00 - 15:00

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Włocławska 1,4,Turkusowa , Toruń ulice Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, gen. Józefa Dwernickiego, Jaspisowa, Łódzka, Perłowa, Rubinowa, Rypińska, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Włocławska
02.12.2020   08:00 - 09:30
Stacja Włocławska 2 , Toruń ulice Czerniewicka, Turkusowa, Włocławska
02.12.2020   08:00 - 17:00
Stacja Kniaziewicza 2 . Toruń ulica gen. Józefa Hallera
03.12.2020   08:00 - 12:00
Stacja Kaszczorek 16 obw.300 , Toruń ulice Gwiaździsta, Księżycowa, Przy Skarpie, Srebrzysta, Szczęśliwa, Turystyczna
03.12.2020   10:00 - 14:00
Stacja Kaszczorek 3,5,6,8,9,10,12 , Toruń ulice Balladyny, Dożynkowa, Dyngusowa, Gościnna, Kubusia Puchatka, Ładna, Mistrza Twardowskiego, Przyjaciół, Przyjemna, Rodzinna, Serdeczna, Smocza, Szczęśliwa, Śliczna, Urocza, Wakacyjna, Zakosy, Złotej Rybki
04.12.2020   08:30 - 11:30
Stacja Owsiana 1 , Toruń ulice Brzoskwiniowa, Owsiana, Przylaszczkowa, Rodzynkowa, Zbożowa
04.12.2020   10:00 - 14:00

Region Włocławek

Gmina Brześć Kujawski

stacja STARY BRZEŚĆ TECHNIKUM ROLNICZE
02.12.2020   08:00 - 09:00
  14:30 - 15:30
stacje BRZEŚĆ POM, BRZEŚĆ PZGS,BRZEŚĆ KOLEJOWA 2, BRZEŚĆ KRÓLEWSKA 1, STARY BRZEŚĆ TECHNIKUM ROLNICZE
03.12.2020   08:00 - 10:00

Gmina Fabianki

stacja Nasiegniewo 2 obwód 600
03.12.2020   11:00 - 14:00

Miasto i Gmina Włocławek

stacja Nasiegniewo 2 obwód 600
03.12.2020   11:00 - 14:00
stacja ZAZAMCZE 22 Toruńska 121h, Stacja Obsługi, Hotel, Pawilon Handlowy, Stacja paliwowa, Nalazek
03.12.2020   08:00 - 09:00
  14:00 - 15:00
stacja POŁUDNIE 14 obw. 500 ul. Fredry dz. 4/30 i Garaże
04.12.2020   10:00 - 13:00
stacje PKS we Włocławku ul. Rysia , Dom Handlowy Gromark, Bar Piwny ul. Wieniecka 37
04.12.2020   08:00 - 09:00
  13:30 - 14:30

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2020 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl