Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Gdańsk gmina miejska

Gdańsk ulice Borkowska 1, 4, 10, 10/B, 12, 16, 18, 22, 27, 57, 144, -, DZ, 144/10, Charzykowska 16, Feliksa Muzyka 22, gen. Elżbiety Zawackiej 2, 4, 10, 94-144/19, Kazimierza Wielkiego 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83A, 85, 87, 89, 91, 93, 95, Rytelska od 7 do 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, -, Starogardzka od 2 do 4, 6, 140.
28.05.2022   08:00 - 10:00
Gdańsk ulice Borkowska 1, 4, 10, 10/B, 12, 16, 18, 22, 27, 57, 144, -, DZ, 144/10, Charzykowska 16, Feliksa Muzyka 22, gen. Elżbiety Zawackiej 2, 4, 10, 94-144/19, Kazimierza Wielkiego 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83A, 85, 87, 89, 91, 93, 95, Rytelska od 7 do 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, -, Starogardzka od 2 do 4, 6, 140.
28.05.2022   08:00 - 10:00
Gdańsk ulice Borkowska 1, 4, 10, 10/B, 12, 16, 18, 22, 27, 57, 144, -, DZ, 144/10, Charzykowska 16, Feliksa Muzyka 22, gen. Elżbiety Zawackiej 2, 4, 10, 94-144/19, Kazimierza Wielkiego 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83A, 85, 87, 89, 91, 93, 95, Rytelska od 7 do 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, -, Starogardzka od 2 do 4, 6, 140.
28.05.2022   17:00 - 18:00
Gdańsk ulice Borkowska 1, 4, 10, 10/B, 12, 16, 18, 22, 27, 57, 144, -, DZ, 144/10, Charzykowska 16, Feliksa Muzyka 22, gen. Elżbiety Zawackiej 2, 4, 10, 94-144/19, Kazimierza Wielkiego 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83A, 85, 87, 89, 91, 93, 95, Rytelska od 7 do 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, -, Starogardzka od 2 do 4, 6, 140.
28.05.2022   17:00 - 18:00

Pruszcz Gdański gmina wiejska

Borkowo ulica Starogardzka 3/A, 5/A, 8, 14-140/11.
28.05.2022   08:00 - 10:00
Borkowo ulica Starogardzka 3/A, 5/A, 8, 14-140/11.
28.05.2022   08:00 - 10:00
Borkowo ulica Starogardzka 3/A, 5/A, 8, 14-140/11.
28.05.2022   17:00 - 18:00
Borkowo ulica Starogardzka 3/A, 5/A, 8, 14-140/11.
28.05.2022   17:00 - 18:00

Region Gdynia

Gdynia gmina miejska

Gdynia ulica Przebendowskich 31, 31/A, 33, 33/A, 33/B, 35.
30.05.2022   08:00 - 14:00
Gdynia ulica Morska 158, 160.
31.05.2022   08:00 - 14:00
Gdynia ulica Bytomska 24.
01.06.2022   08:00 - 14:00
Gdynia ulica Morska 357.
03.06.2022   08:00 - 14:00

Rumia gmina miejska

Rumia ulica Henryka Dąbrowskiego 14/A, 14/E.
01.06.2022   08:00 - 14:00

Region Kartuzy

Karsin gmina wiejska

Dąbrowa od 2 do 6, od 8 do 16, 16/A, od 17 do 19.
03.06.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Kartuzy miasto

Kartuzy ulica Feliksa Marszałkowskiego 2, 4, 54.
31.05.2022   08:00 - 12:00

Kościerzyna gmina wiejska

Łubiana ulice Akacjowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, Brzozowa 10, od 12 do 14, od 16 do 23, Dębowa 26, Długa od 18 do 23, 25, 27/2, 33, 35, Jeziorna 2, 34/2, Kaszubska od 1 do 5, od 7 do 10, 10/2, od 11 do 13, 15, 15/1, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 26, 28, 31, 34, Leśna 1, 2, 6, 8, 12, 20, 843, Różana od 1 do 5, od 7 do 10, 15, Zacisze 3, 7, Zielona 1, 2, 4, 8 42, 43, DZ.
30.05.2022   08:00 - 16:00

Sierakowice gmina wiejska

Kamienicka Huta , Leszczynki 60, 111, 115, Leszczynki-180/1, Szramnica 65, 66.
03.06.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Somonino gmina wiejska

Goręczyno ulica Dąbrowa 19.
03.06.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Stężyca gmina wiejska

Bolwerk ulice Majowa , 74/1, Świerkowa 3, 5/A 10, 44, 144, Dąbrowa 2, 5, 9, 10/A, 15, 16, 18, 47, 51, 191/26, 228/3, Kamienica Szlachecka ulice Cicha 9, 12, 14, 16, Kamienica Szlachecka-103/4, Świerkowa 3 -, 75/1, Łosienice 28, 29, 38, 39, -, 102/20, 191/21, 191/25, 191/5, 191/7, 71, 88/5, dz. 151/2, Łosienice-105/3, Łosienice-149, Nowa Wieś 43, Nowe Łosienice od 30 do 32, od 34 do 37, 40a, 41, 41/A, 42, Nowy Ostrów 21, 22, 25, Ostrowo ulica Na Wzgórzu 2, 5, 9, 163, 165 1, 7, 162, 758, Stare Łosienice -, DZ..
03.06.2022   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Sulęczyno gmina wiejska

Sulęczyno ulice Aleja Wojska Polskiego 2/A, 12, 14, 14/A, Józefa Wybickiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, Kartuska 4, Kwiatowa 2/DOM, od 3 do 7, od 10 do 12, Letnia 5, Nauczycielska 3, Pogodna od 1 do 9, 11, 12, 13/A, 14, 15, Promyka od 1 do 3, od 5 do 14, 16, Rzemieślnicza od 1 do 6, 9, 11, 12, 14, 18, 22, Sportowa od 1 do 12, 14, 17, Szkolna 5, 7, 13, 15, dz, DZ. 304/13, Wiosenna 2, 4, 6, od 8 do 10, 12, 13, 16 8, 306/2, Sulęczyno-309/21.
02.06.2022   09:00 - 12:00

Żukowo obszar wiejski

Banino ulica Tuchomska 15.
04.06.2022   09:00 - 13:00

Region Starogard Gdański

Gniew obszar wiejski

Jeleń od 35 do 40, 66/A, 66/B, 67.
01.06.2022   08:30 - 13:30

Osieczna gmina wiejska

Duże Krówno 21, od 32 do 34, 36, od 38 do 49, 51, od 53 do 55, 57, Małe Krówno 1, 1/A, od 2 do 4, 4/A, 4/B, od 5 do 7, 9, od 11 do 19, 19/A, 19b, od 20 do 24, 24 A, od 25 do 29, 29/A, 30, 30/A, 31, 31/A, 31a, 57, Osieczna ulice Bolesława Prusa od 2 do 5, 11, 493/4 493/5, Ignacego Kraszewskiego 2, 6, 8, Jana Kochanowskiego 7, 9, 492/3, Kościuszki 48, 48/A, od 49 do 52, Sienkiewicza 1, 3, 3/A, 3B, od 4 do 6, 6/A, 6/B, 7, 8, 8/A, 9, 10, 10/B, 11, 11A, 12, 12/A, od 13 do 15, 15/A, 15/B, od 16 do 18, 18/A, 19, 19/A, 20, dz. 923/1, Wybudowanie 3, 5/a, 7, 9, 12/A 1, 4/wyb, od 6 do 8, 11, 12, 12B, WYB, 943, 945, Osieczna-858/4, 858/7, 858/9..
31.05.2022   08:30 - 10:00

Pelplin miasto

Pelplin ulice Czarnieckiego 28, Generała Dąbrowskiego 1, 2, 3/A, od 4 do 13, 13/A, od 14 do 16, 18, 20, 22, 24, 293/1, 293/2, Księdza Pasierba 2, 3, 7, 8, 10, 12, Limanowskiego 7, 7/A, 7/B, 9, 9/A, 9/B, 11, 11/A, 11/B, 11B, od 13 do 15, 15/A, 15/B, 17, 21, Wigury 1, 1/B, 1A, od 2 do 6, 6/A, 7, 8/A, 9, 9/A, 10, 403/1 3, 5, Pólko 12.
30.05.2022   08:30 - 13:00
Pelplin .
31.05.2022   08:30 - 10:00
Pelplin ulica Starogardzka , 11/47.
31.05.2022   08:30 - 13:30

Pelplin obszar wiejski

Rożental ulice Bielawska 1, 3, 7, 8, 10, od 17 do 19, 21, 23, 25, 28, 214/12, 214/14, 214/18, 214/24, 214/9, Księdza Pasierba 1, 4, 6, Słoneczna 1, 2/A, od 4 do 6, 7/A, od 9 do 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37 26.
30.05.2022   08:30 - 13:00

Skarszewy obszar wiejski

Kamierowo od 36 do 39, 53, 146/10, --146/6, 146/8.
07.06.2022   10:00 - 15:00
Demlin 25, 104, 112, 113, 122, 137, 139, 145, 147, 148, 157, 160, 164, 171, 176, 179, 184, 200 t, B/N, 219/21, 219/26, 219/29, 219/32, 219/33, 219/35, 219/36, 219/37, 219/38, 219/39, 219/50, 219/51, 220/12, 220/13, 220/14, 220/18, 220/24, 229/14, 370, 386, 408/14,408/13,404,, 409/11, 411/22, 411/23, 420/18, 420/6, DZ. 230/28, DZ. 357/2, DZ. 394, DZ. 409/4, Godziszewo 5, 28, Jastrzębie Skarszewskie 1, Obozin 2, 12, od 15 do 22, 22/A, 23, 173, 171/1, 171/2, 171/7, 172/1, 172/12, 172/14, 172/15, 172/18, 172/2, 172/20, 172/21, 172/3, 172/4, 172/5, 172/6, 172/7, 172/8, 172/9, 173/1, 173/2, 173/3, 173/5, 39/28, 39/30, 39/31, 39/32, 39/33, 39/37, 39/38, 39/54, 62/12, 72/7, DZ. 58/1.
08.06.2022   07:30 - 09:00
  13:00 - 15:00

Skórcz gmina miejska

Skórcz ulice Jana III Sobieskiego 1, 3, 8, 10, 12, 14, Młyńska 2, Plac Wolności 1, 3, Plac Wolności 3, Starogardzka 1, 3/A , 298/4.
01.06.2022   08:00 - 13:00
Skórcz ulice Kościelna 4, 9, Plac Wolności 4, Spokojna 1, 2, 4, Starogardzka 1, 3, 3/A, 5, 6, 8, 10.
02.06.2022   08:00 - 13:00
Skórcz ulice Jana III Sobieskiego od 7 do 9, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Józefa Wybickiego 1, 3, Plac Wolności 1, 3, 5, Starogardzka 2, 4, 6.
03.06.2022   08:00 - 13:00

Stara Kiszewa gmina wiejska

Stary Bukowiec 19/A, 20, 21, od 45 do 47, 49.
09.06.2022   10:00 - 15:00

Starogard Gdański gmina miejska

Starogard Gdański ulica Mikołaja Kopernika 4.
30.05.2022   08:30 - 13:00

Starogard Gdański gmina wiejska

Janin, Siwiałka ulice Leśna, Letnisko, Słoneczna, Trzcińsk ulice Alfonsa Heldt, Brzozowa, Dębowa, Modrzewiowa.
08.06.2022   07:30 - 09:00
  13:00 - 15:00

Region Tczew

Pruszcz Gdański gmina wiejska

Straszyn ulice Kwarcowa , 292/18, Objazdowa 4, 6, 6/A, 8, 10, 5847.
28.05.2022   08:00 - 13:30
Łęgowo ulice Nowa 17/A, 19/A, 21, 23/A, 23/B, 25/B, 29, 37, 39, 41, 43, 45A, 49, .-45/11, 27/4, 45/16, 45/29, Starosty 6, 25/1.
30.05.2022   10:00 - 15:00
Łęgowo ulice Cicha 1, Cmentarna 1, 2, 5, 10, Kościelna od 1 do 3, 5, 6, 6B, 13, 15, 15A, Spacerowa 2, 4, 6/B, 6B, 8, 8/A, 8/B, od 9 do 11, 13, od 15 do 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/A, 467/5, Szkolna 1, 26, 28, Tczewska 6, 16, 18, 20, 22, 22 B, 22A, 22C, 26, 27, 27/A, 27C, 28, 28/A, od 30 do 39, 42, 44, 46, 48, 384/11, Topolowa 2/D, 2/E, 378, Wąska od 2 do 5, od 8 do 10, Zielona 11, 15.
02.06.2022   08:00 - 11:00

Pszczółki gmina wiejska

Różyny ulice Azaliowa , 201/2, 201/4, 201/7, 201/8, Irysowa , 201/9, dz. 201/10, Liliowa 2, 4, 8, 9, od 12 do 15, 19, 200/25, DZ. 200/24.
02.06.2022   08:00 - 13:30

Region Wejherowo

Choczewo gmina wiejska

Kopalino -, Kopalino-225, Lubiatowo ulice Bałtycka -, Rdestowa 4 5, 5/W, -, Lubiatowo-227/1, Lubiatowo-227/2.
01.06.2022   10:00 - 12:30
Sasino ulica Przyleśna , 228/9, Sasino-231/3, Sasino-232/19.
01.06.2022   11:00 - 15:00

Luzino gmina wiejska

Luzino ulice Remusa 4, 13, -, Luzino-1179/9, Rzeczna 16, Kębłowo-1173/1 , Luzino-1167/28.
03.06.2022   09:00 - 13:00

Łęczyce gmina wiejska

Wielistowo 17.
02.06.2022   09:00 - 13:00

Puck gmina wiejska

Starzyno ulica Głuszewska -.
01.06.2022   09:00 - 13:00
Mrzezino ulica Fiołkowa 15, 23, 27.
02.06.2022   11:00 - 15:00
Czarny Młyn ulica Nowa 15, Mieroszyno ulice Długa 1, 2, 9, 13, dz. 366/10, Kaszubska 5, 10, 12, Krótka od 12 do 14, 17, Mieroszyno-366/32, Ogrodowa DZ., Rodzinna , Mieroszyno-366/44.
03.06.2022   10:00 - 14:00
Mrzezino ulice Rajska 6, 10, 11, 13, 13/A, 14, 14/A, 15, od 17 do 20, 23, 25, 26, 28, Zielona 5, od 7 do 13, 16, 18, 22, 24 -, DZ.
07.06.2022   08:30 - 14:00

Reda gmina miejska

Reda ulice 12-go Marca DZ., Feliksa Nowowiejskiego 2, 2/A, 3, od 5 do 8, 11, 13, 14, 17, 18, 23, 27, -, DZ., 02Reda-7/11, 6/26, Fryderyka Chopina 1B, 2, 5, 11/A, 11/B, A1, A2, C2, D1, D2, DZ., 7/38 8/5, dz. 8/7, Henryka Mikołaja Góreckiego 30, 31, -, Mieczysława Karłowicza , 1/6, Witolda Lutosławskiego 10 -, 6/21, 7/38 8/5.
30.05.2022   10:00 - 14:00

Szemud gmina wiejska

Szemud ulice Czeladnicza 11, 17, 23, 29, Szemud-402/2, Rzemieślnicza 12, 13, -, DZ. 9.
28.05.2022   10:00 - 14:00
Koleczkowo ulice Hippiczna 1, 2/B, 3, 5, 7, 9, 15, 19, od 22 do 25, 29, 30, 32, 36, 40, DZ., Jaśminowa 1, Sekwoi 3, 7, 16, 18, -, Koleczkowo-270/33, Ułańska 7, 8, - DZ., Koleczkowo-270/27, Koleczkowo-270/64, Koleczkowo-476/15.
31.05.2022   08:30 - 12:00
Koleczkowo ulice Franciszka Kustusza 8, Łąkowa 5, 8, 10, 14, -, 46/6.
02.06.2022   10:00 - 14:00
Bojano ulica Ziołowa 8.
03.06.2022   12:00 - 14:00

Wejherowo gmina miejska

Wejherowo ulice Adama Asnyka 1, 2/A, 2/B, Juliana Tuwima 4, Marii Konopnickiej 40.
28.05.2022   09:00 - 14:00

Wejherowo gmina wiejska

Orle ulice Marii Konopnickiej 2, 2A, 6, od 8 do 12, 18, 20, 22, 24, 26, -, 243/34, Ogrodnicza 17, 19, Wesoła 9, 9/A, 13.
31.05.2022   12:00 - 14:00
Kąpino ulica Brzozowa 37.
01.06.2022   12:00 - 16:00
Bieszkowice ulica Kalinowa 1 -, Nowy Dwór Wejherowski ulice ks. dr. Leona Heyke 17b, 26, 38, Sosnowa 1, 3, 4, 8, 14, 17, -, 60/28 .
06.06.2022   09:00 - 13:00

Władysławowo obszar wiejski

Chłapowo ulice Koralowa 1, 2, 10, 11, 15, -, Wąska -, Władysławowska 38.
02.06.2022   12:00 - 14:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Jaraczewo Jaraczewo - miasto

Jaraczewo ulice Gostyńska , dz. nr-583, Ogrodowa 37B, 39, 41, Topolowa 1, 2, 4, 6, 8, 9, 9A, 10, 14, dz. nr-566/1 , dz. nr-931, 932.
30.05.2022   10:45 - 15:15

Krotoszyn miasto

Krotoszyn ulica Ściegiennego , 479/1.
30.05.2022   09:30 - 13:30
Krotoszyn ulica Transportowa 3, 7, 15.
31.05.2022   08:45 - 13:15
Krotoszyn ulice Błękitna , dz. nr-6504/2, Turkusowa 17, 42, 46, 4459/1, 4459/10, --4459/6, --4460/38, --4460/41, --4460/57, dz. nr-4460/37, dz. nr-4460/46, dz. nr-4460/56 , 4460/40.
02.06.2022   08:00 - 12:00

Krotoszyn obszar wiejski

Orpiszew ulice Glinkowa 11, 13, Grzybowa 3, --385, Koźmińska 10, 14, 20, .-377/5, Krotoszyńska 17, Przedszkolna 2, 4, 6, Stawna 1, 2, 7, 8.
30.05.2022   08:01 - 11:00
Rudy 1, 8, 9A, Świnków od 1 do 5, 5A, 6, 6B, 7, 7A, 7B, od 8 do 20, od 22 do 25, od 27 do 36, 37A, od 38 do 40, 40A, od 41 do 63, 63A, od 66 do 68, 68A, od 69 do 72, 72A, od 73 do 75, 75A, 76, 77, 77a, 78, 78A, od 80 do 82, 82A, 82D, 83, 84, 84A, 85, 85A, od 86 do 88, DZ85, --280/3, dz. nr-396/4, dz. nr-399/1, dz. nr-68, nr-64, Świnków-65/2.
30.05.2022   09:30 - 13:30

Pleszew miasto

Pleszew ulice Piaski , .-2342, 2242/8, Śmieja Młyn 75, --2250/4.
30.05.2022   08:45 - 13:15

Żerków miasto

Żółków 45.
28.05.2022   07:45 - 10:15

Żerków obszar wiejski

Żółków 35, 36, 36A, 37, 37B, 38, 39, 39B, 39C, 40, 40/D, 40A, 40B, 40C, 40G, 41 F, 41 i, 41 U, 41B, 41D, 41K, 41N, 41P, 41T, 43, 46, 47, 124, dz124, OSADA, .-133/2, --131/3, 133/17, --133/8, Dz. 133/6, Żółków-133/18.
28.05.2022   07:45 - 10:15
Stęgosz .
30.05.2022   08:45 - 10:15
Miniszew 1, od 3 do 6, 8, 9, od 11 do 13, 13 A, 14, 15, 15 A, 15 C, 16, 34A, 36, dz. nr-162/1.
02.06.2022   09:00 - 11:00

Region Kalisz

Brzeziny gmina wiejska

Jagodziniec 10, 13, 106, 107, 109, 110, 112, 113, 217, DZ. 4, 16/1, 17/4, 43, Moczalec 91.
31.05.2022   08:00 - 15:00
Aleksandria 4, 5, 8, 9, 600, Brzeziny ulica Lawendowa 16, Jagodziniec od 1 do 6, 6 D, 6A, 7, 7B, 8, 9, 11, 12, 14, 14a, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18c, 29, 30, 30A, od 31 do 33, 35, 39A, 63, 103, 104, 107A, 162/1, 164/5, Natalin .
06.06.2022   08:30 - 11:30
Aleksandria, Brzeziny ulice 1000-lecia, Bankowa, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dębowa, Długosza Królewskiego, Edmunda Taczanowskiego, Energetyczna, Franciszka Krawczykowskiego, Generała Zajączka, Gimnazjalna, Handlowa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana III Sobieskiego, Jesionowa, Kaliska, Kasztanowa, Klonowa, ks. Józefa Kurzawy, Lawendowa, Leśna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Władysława Jagiełły, Władysława Sikorskiego, Wrocławska, Zielona, Ostrów Kaliski.
07.06.2022   08:50 - 09:30
Brzeziny ulice Augustyna Kordeckiego 4, Bolesława Krzywoustego 13, 23, gen. Mieczysława Smorawińskiego 34, 5246/8, Generała Zajączka 1B, 6, 17, 25, 25 A, Jana Henryka Dąbrowskiego 4, Kazimierza Wielkiego 9, 11, 12, ks. Józefa Kurzawy , Lawendowa 4, 6, 15, 23, 549/2, 550, 554, 563, Różana 3, 220/14, 220/24, Stefana Czarnieckiego 2, 6, 7, Tadeusza Kościuszki 15, 17, 23, Zielona 17 A, 195/1, Brzeziny ul.Zielona-578 , 236/2, 541, 561, 573, Brzeziny-220/13, Zajączki 1 A.
07.06.2022   09:30 - 14:00
Brzeziny ulice 1000-lecia, Augustyna Kordeckiego, Bankowa, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dębowa, Długosza Królewskiego, Edmunda Taczanowskiego, Franciszka Krawczykowskiego, gen. Mieczysława Smorawińskiego, Generała Zajączka, Handlowa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jesionowa, Kaliska, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, ks. Józefa Kurzawy, Lawendowa, Leśna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polna, Różana, Stefana Czarnieckiego, Świerkowa, Wierzbowa, Władysława Jagiełły, Wrocławska, Zielona.
07.06.2022   14:00 - 14:40

Ceków-Kolonia gmina wiejska

Beznatka 7, 8, od 10 do 14, 14A, 15, 16, 16B, 19/3, 2/12, beznatka-1, Kamień-Kolonia 13, 14, 62.
31.05.2022   11:30 - 14:30

Godziesze Wielkie gmina wiejska

Kakawa-Kolonia 1, 1 A, 2, 2 B, 2A, od 3 do 9, 9A, od 10 do 12, 12 A, od 13 do 18, od 20 do 23, od 25 do 30, 30 A, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 40 E, 41, 42, od 44 do 46, od 48 do 51, 53, 56, 57, 60, od 68 do 70, 184/1, 186, 20/2, 25, 31, 48, 60/1, 73/2, 91, Kakawa-Kolonia-94, Nowa Kakawa 32A, 53, 56, 57, Rafałów 37.
31.05.2022   08:00 - 15:00
Kąpie 21, 22, 36/4, 36/6, 36/7, Krzemionka 1, Wola Droszewska 132B, 134B, 134C, od 135 do 139, 139 B, od 140 do 145, 172/1.
08.06.2022   09:00 - 10:30

Lisków gmina wiejska

Koźlątków 1, 2, 2A, 3, 4, od 7 do 9, 11, od 13 do 15, 29, 30, 33, 35, 36, 39, 41, od 43 do 45, 45A, 46, 52, 54, 60, 272/1, Koźlątków 29, 34A, 249.
03.06.2022   10:00 - 11:30
Lisków ulice Ogrodowa 5, 7, 9, 11, 28, 32, 34, 36, 38, 38A, 855/1, Słoneczna 2.
10.06.2022   11:00 - 15:00

Opatówek Opatówek

Tłokinia Nowa od 9 do 12, 12A, od 13 do 16, Tłokinia Nowa-23.
07.06.2022   09:00 - 11:30
Chełmce , 146, 147.
10.06.2022   11:00 - 13:00

Szczytniki gmina wiejska

Marcjanów od 16 do 20, 21A, 21B, 22, 22A, od 23 do 28, 30, 31, 31 A, 31B, 32, 32 A, od 33 do 37, 105, 109/2, 112, 129/1, 135/4, 169, 85, Popów 108, 108A, od 109 do 112, Szczytniki 112, 114.
02.06.2022   12:00 - 14:00

Żelazków gmina wiejska

Zborów od 1 do 3, 3A, od 4 do 8, 11, 11B, 16, 16A, 16B, 17, 19, 20, 20 B, 20A, 47, 47 A, 48, 50, 51, 54, .., 212/2, 261/1, Zborów-194/1.
31.05.2022   09:00 - 11:30
Florentyna 24, 25.
31.05.2022   11:30 - 14:30

Region Kępno

Bralin gmina wiejska

Nowa Wieś Książęca 1, 21, 87, 30100, 623/1, Nowa Wieś Książęca-Parcele 19B, 23, 23 F, 24, 28, 504/1, 528/14.
03.06.2022   08:30 - 10:00
Tabor Wielki 53, 54, 54B, 55, 56, 56B, 57, 62, 62A, 63, 63A, 64, 65A, *-88, 162, 205/4, 211/2.
03.06.2022   08:00 - 13:00

Dziadowa Kłoda gmina wiejska

Dziadowa Kłoda ulice Brzozowa 1, 1A, 1B, od 2 do 10, 10C, 30772, 184/3, Sosnowa 22, 24, 180/11, 180/12, 183/3.
03.06.2022   08:30 - 09:30

Kępno obszar wiejski

Mechnice od 1 do 4, od 6 do 8, 8A, 9, od 12 do 23, od 31 do 34, 30148, 64.
30.05.2022   09:00 - 13:00
Mikorzyn ulica Osiedle 1A, 4, 24 1, 2 A, 3, 3a, od 4 do 7, 14, 14A, od 15 do 18, 18A, od 19 do 23, od 25 do 28, 28C, 432/3, 432/6, 432/7, 432/8, 829/1, 872.
01.06.2022   10:00 - 12:00

Łubnice gmina wiejska

Dzietrzkowice ulice Byczyńska 1, Kościuszki od 1 do 6, Sienkiewicza od 4 do 6, 6 A, od 7 do 14, od 16 do 19, 31040, Szkolna 10, Tysiąclecia 29, od 33 do 35, od 37 do 53, od 55 do 58, 59A, od 60 do 62, 64, 65, od 67 do 77, 77A, od 78 do 80, 80 A, od 81 do 83, od 85 do 87, od 90 do 100, *-489/3, 485/6, Wieluńska 1, 2.
02.06.2022   08:30 - 09:30

Rychtal gmina wiejska

Rychtal ulice Kępińska 4, od 6 do 8, 10, od 12 do 25, 27, 27A, 30, 31, od 33 do 38, 30213, 364/17, Kolejowa 1, 3, 405/2, Kręta 3, Nowe Osiedle 1, 1A, od 2 do 5, 5A, 7, 8, 375/2, Ogrodowa 15, 16, Polna 4, 6.
03.06.2022   09:30 - 11:00

Syców obszar wiejski

Stradomia Wierzchnia ulice Jarzębinowa od 2 do 4, Jesionowa 21, 25, Jodłowa 8, Klonowa 10, 14, dz. 705/190, Świerkowa 3, 13, 704/78, 704/95 81A, 81C, 81D, 705/70.
30.05.2022   09:00 - 10:00

Region Konin

Grodziec gmina wiejska

Grodziec ulica Zwierzyniecka 7, 9, 11, 11A, 13, 14, 18, Królików , 618, Stary Tartak 2, 2b, od 3 do 5, 586/1 (GPO), Tartak 3, 5.
31.05.2022   09:00 - 16:00

Konin gmina miejska

Konin ulica Poznańska 35, 37, 39, 39A, 41, 43, 45, 47, 54, 56, 60, 62, 64A, 64B, 68, 68A, 72, 72A, DZ. 717/2.
30.05.2022   07:00 - 16:00
Konin ulice Gimnastyczna 1, 3, 5, 7, 9, 11, Parkowa 3, Romana Dmowskiego 13A, 29, 31, Stodolniana 2, 3A, od 4 do 6, 8, 8A, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29A, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43A, 43B, 45B, 45C, 49, 49A, 51, 391, Przydziałki-371/2 (GPO).
02.06.2022   09:00 - 12:00

Stare Miasto gmina wiejska

Stare Miasto ulice Janowicka 5 A, Kwiatowa 3 A 5, 894/43 (GPO).
30.05.2022   12:00 - 14:00
Krągola ulica Prosta 3, 4, 25, 29, 46, 54/3, 66, Krągola-54/9 (GPO) , 54/10, 54/14 (GPO), 54/7 (GPO), Krągola Pierwsza 50, 40/3.
31.05.2022   09:00 - 12:00
Karsy 1, 3, 4, od 6 do 13, 15 A, od 16 do 19, 21, 22, od 24 do 30, 30A, 30B, 30C, 30F, 31, 31D, od 32 do 36, 36 B, od 37 do 39, 41, 42, 42E, od 43 do 45, 45 D, 45B, 45C, 45E, 46, 48, 48B, od 49 do 57, 59, 62, dz, KARSY, 204/1, 208/11 (GPO), 215/6 (GPO), 218/7 (GPO), 7/29, 82/3, 82/4, DZ. 7/31, Karsy-200/3 (GPO), Karsy-211 (GPO), Karsy-81/6 (GPO), Karsy-99/3 (GPO), Karsy-99/7 (GPO), Krągola ulice Cicha 8, Pogodna od 1 do 3, 5, 6, 9, 13, 13A, 15, 21, 30, 33, 34, 36, 37, 44, 50, 56, 124, 104/1, 104/2 (GPO), Spokojna 1, Zielona 3, 4, 20, 21, 21A, 22 , Krągola-29/6 (GPO), Krągola-43/8 (GPO), Krągola Pierwsza 2, 3, 3A, 4B, 5A, 5D, 167/1, 6/1, 7/28 (GPO).
01.06.2022   09:00 - 14:00

Ślesin obszar wiejski

Licheń Stary ulica Tomasza Kłosowskiego 36A.
30.05.2022   10:00 - 17:00
Licheń Stary ulice Akacjowa 24, Graniczna 13, 13A, 14, 15, 15 B, 15A, od 16 do 20, 20A, 20B, 20C, 22, 197, Licheń Stary-285/7 (GPO), Klasztorna , DZ. NR 302/5.
02.06.2022   10:00 - 13:00
Bylew od 1 do 3, 3A, od 4 do 7, 7A, od 8 do 13, 13A, od 14 do 17, 17A, od 18 do 20, 20A, 21, 22, L-282, --130, 169/2 (GPO), 257/4 (GPO), Bylew-155/2 (GPO), Bylew-Parcele 3A, 5, 8A, 12, 19, 164/2 (GPO), 261/2 (GPO), Bylew Parcele-184/3 (GPO), dz. 262/4 (GPO), Pogoń Gosławicka 26.
03.06.2022   09:00 - 14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Grabów nad Prosną obszar wiejski

Bukownica od 100 do 102, od 111 do 116, 116A.
30.05.2022   09:00 - 13:00

Ostrzeszów miasto

Ostrzeszów ulica gen. Władysława Sikorskiego 55a, 55A, 57, 78.
01.06.2022   08:00 - 11:00

Ostrzeszów obszar wiejski

Rogaszyce ulice Osiedle Zielone Wzgórze , 411/9, Żyrowska 17 20, 141, 141B, 142, 164, 165, od 168 do 170, 170a, 171, 171A, od 172 do 174, 174a, 176, 177, 177b, 178, 179, 179D, 180, 180A, 181, 182, 182A, od 183 do 185, 185B, 185C, 185D, 185E, 186, 186A, od 187 do 190, od 192 do 195, 195B, 196, 196a, 196b, 197, 198, 22441, .-18/1, 11/8, 1402, 197/12, 413.
01.06.2022   08:00 - 11:00

Region Słupca

Powidz gmina wiejska

Dolina 1, od 3 do 5, Dolina 2, Powidz .
31.05.2022   08:00 - 14:00
Dolina 6, Powidz od 1 do 5, 374/9, Powidz-Osiedle od 1 do 3, 5, Rusin 2.
31.05.2022   08:00 - 09:30
  13:00 - 14:30

Zagórów miasto

Zagórów ulica Gajowa 2, 7 .
31.05.2022   08:00 - 14:00

Zagórów obszar wiejski

Długa Górka , Wrąbczyn Górski-455 (GPO), Kościołków od 2 do 12, 14, 17, 18, 20A, 22, 23, 24a, 27, 29, 33, 34, 40, 41, 47C, 48A, 65, 68, 72, W, 0035- Wrąbczyn Górski-732/11 (GPO), 732/2 (GPO), 733/16 (GPO), 733/3 (GPO), dz. 738/2, Wrąbczyn Górski-494/2 (GPO), Wrąbczyn Górski-599/1 (GPO), Wrąbczyn Górski-686/2, Wrąbczyn Górski-719/1, Wrąbczyn Górski-732/5 (GPO), Wrąbczyn Górski-732/9 (GPO), Wrąbczyn Górski-733/15, Wrąbczyn Górski-733/8, Wrączyn Górski-732/12 (GPO), Wrąbczyn Górski 4, 24, 42, 45, 564 (GPO), 659/4 (GPO), 732/8 (GPO), 735/1 (GPO), dz. 757, Wrąbczyn Górski-484 (GPO), Wrąbczyn Górski-634 (GPO), Wrąbczyn Górski-732/7, Wrąbczyn Górski-733/12 (GPO), Wrąbczyn Górski-735/4.
31.05.2022   08:00 - 14:00

Region Turek

Brudzew gmina wiejska

Bratuszyn 35, 35A, 39B, 183, 360/2.
03.06.2022   11:00 - 15:00

Dąbie obszar wiejski

Augustynów od 28 do 30.
06.06.2022   11:00 - 15:00

Dobra obszar wiejski

Strachocice od 49 do 51, od 53 do 56.
01.06.2022   07:00 - 11:00
Rzymsko od 8 do 12, 14, 16, 19, od 35 do 37, 60919, 52/1.
02.06.2022   07:00 - 11:00
Mikulice 2, 5, 6, 167/1.
02.06.2022   09:00 - 13:00

Kawęczyn gmina wiejska

Ciemień 1, od 3 do 5, 5A, od 6 do 9, 9 A, 11, 12, 13A, 14, 14 A, od 15 do 18, 18 A, od 19 do 22, od 24 do 26, od 30 do 34, 34a, od 35 do 41, od 43 do 45, 50, 52, 53, 53 A, 53 B, 53A, 54, 55, 57A, od 58 do 60, 61A, 61B, 62, 60266, 60932, 106, 140, 31/1, 49, DZ NR 111/1, Dzierzbotki 1, 3, 4, 6, 6A, 8, 8a, od 9 do 13, od 15 do 21, od 25 do 27, od 29 do 35, od 38 do 41, 60267, 60382, 332, 347/1, 428/2, 429, Dziewiątka 1, 2, 2A, 4A, 216/1, Kowale Pańskie 34A, 37, 40 C, 40B, 40F, 44A, 45A, 47, 47 A, 49, 60635, Z-635, 186/3, Kowale Pańskie-Kolonia 35A, 39, 40E, 40H, 46, 46B, 47C, 47D, 48, 48 A, 83, 110/3, 173/3, 173/5, 174/12, 174/13, 174/14, 174/16, 174/19, 174/23, 174/26, 174/7, 174/9, 174/17.
01.06.2022   09:00 - 13:00

Malanów gmina wiejska

Grąbków od 83 do 86, 88, 89, 91 A, od 92 do 96, 96A, 97, 100, 100 A, 108, 160/1, 160/11, 160/4, 160/6, 169, 173/1, 559/14, 559/2, 585/1, 586/1.
01.06.2022   13:00 - 15:00

Świnice Warckie gmina wiejska

Piaski 18, 20, od 24 do 26, od 30 do 32, od 44 do 47, Z-314.
30.05.2022   07:00 - 11:00

Tuliszków miasto

Tuliszków ulice Jabłonna 6, 8, 10, 11, 11 A, 12, 14, 17, 17A, 18, 21, 23, 1696/15, Krótka od 2 do 4, 6, Leśna od 9 do 23, 25, Mikołaja Kopernika 2, 3, od 5 do 22, 24, 26, 28, 28 A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 60847.
03.06.2022   11:00 - 15:00

Tuliszków obszar wiejski

Ogorzelczyn 87, 92, 93, 95, 95 A, 96, 96 A, od 97 do 100, 100A, od 101 do 104, 104 A, 105, 106, 60819, Ogorzelczyn 105A, 230/2, Zadworna 51A, 58, od 62 do 65, 65 D, 65B, 66, 67, od 69 do 71, 71 A, 72, 73, 73A, od 74 do 80, 916.
01.06.2022   11:00 - 15:00

Turek gmina miejska

Turek ulica Zdrojki Lewe 59, 61, 71, 955/1.
30.05.2022   09:00 - 13:00
Turek ulica Niepodległości 23.
01.06.2022   07:00 - 11:00

Turek gmina wiejska

Grabieniec 53, 53 D, 53A, 53B, 53C, 53E, 55, 56, 56A, 56B, 57, 57C, 57D, 58, 58A, 58B, 59, 60, 71A, 291/5.
30.05.2022   09:00 - 13:00
Słodków , 341/8, Słodków-Kolonia ulice Akacjowa 15, 53A, Platanowa , 177/7 43, 44, 46, 47C, 48, 49 A, 50, 51, 53, 53B, 53g, 54, 54A, 55, 55A, 55B, od 62 do 64, 68F, 134, 135, 140, 146, 150, 160, od 180 do 183, 189, 190, 60007, 169/1, 170/12, --170/23, 172/13, 172/15, 172/3, --174/9, 176/11, 177/2, 177/5, 180/13, 180/24, 181/10, 181/11, 181/13, 181/23, 181/7, 182/5, 204, NR 170/15.
31.05.2022   07:00 - 11:00
Grabieniec 67B, 69 D.
31.05.2022   12:00 - 14:00
Kalinowa 38, 38a, od 39 do 43, 43A, 44, 44 A, od 45 do 53, od 55 do 57, od 59 do 65, 67a, 60835, 106/2, 112/2, DZ. 114/5.
02.06.2022   11:00 - 15:00

Uniejów miasto

Uniejów ulice Kościelnicka 14, od 16 do 19, od 21 do 25, 27, 29, 29 A, od 31 do 33, 35, 37, 39, 40, 42, 44 A, 44A, od 45 do 47, 51, 53, 53A, 55, 57, 59, 59 A, 61, Z-886, GARAŻ , DZ. 1921/2, Portowa 1, 1A, 3, 3A, 3B, 1922/1, 1965/1, Wodna 4.
06.06.2022   07:00 - 11:00

Uniejów obszar wiejski

Lekaszyn od 2 do 4, 6, 9, od 12 do 15, 60679, 53, 54, DZ. NR 62/2.
06.06.2022   11:00 - 15:00
Czepów 6, 7, 31, Wilamów 23, od 27 do 31, 33, 35, od 37 do 44.
07.06.2022   07:00 - 11:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Białogard gmina wiejska

Lulewiczki od 26 do 29, 32, 41/3, Żelimucha 1, 1A.
30.05.2022   08:30 - 14:00

Karlino miasto

Karlino ulice Cyprysowa 9, 0003-145, 003-148, 003-164, 149, 166, 167, Jodłowa 2, 4, 17, 21, 24, 0003-125, 0003-138, 0003-140, 0003-141, 003-129, 003-136, 124, Kolejowa od 1 do 5, 6/1, od 7 do 15, Kołobrzeska 2, 4, 6, 9, 0003-142, 003-118, 003-8/34, Koszalińska od 100 do 102, 102A, Leśna 1, 2B, 3, 4, 4B, 6A, 6B, 8, 8/13, 9, 10, 17, 19, 21, 179, 0003-178, 004-163, 173, 180, dz. 8/17, Modrzewiowa , 137, Sosnowa , 0003-161, 159, Świerkowa , 185/186 , 135, Krzywopłoty 1, 2, Witolub 1, 1/1, 1A.
31.05.2022   09:00 - 15:00

Karlino obszar wiejski

Krzywopłoty 597/5, Witolub 474/3.
31.05.2022   09:00 - 15:00

Świdwin gmina wiejska

Bełtno 2, 3, 5, 7, 8, od 11 do 15, od 17 do 24, 24a, 25, 26, 28, 30, od 32 do 42, 44, 44A, 155, 204/1, 56/2, FERMA TUCZU.
31.05.2022   09:00 - 14:00
Klępczewo od 25 do 27.
03.06.2022   08:30 - 14:30
06.06.2022   08:30 - 14:30

Region Bytów

Bytów obszar wiejski

Niezabyszewo ulica Ceglana 8, 10, 111 , .-256/15.
06.06.2022   08:00 - 14:00

Kołczygłowy gmina wiejska

Gałąźnia Wielka 18.
02.06.2022   08:30 - 14:30

Miastko obszar wiejski

Cicholas 1, 2, 30, Wołcza Mała 1, 16A, od 26 do 29, 53/55, 66/3.
31.05.2022   08:00 - 14:00
Cicholas 1, 2, 30, Wołcza Mała 1, 16A, od 26 do 29, 53/55, 66/3.
01.06.2022   09:00 - 13:00
Cicholas 1, 2, 30, Wołcza Mała 1, 16A, od 26 do 29, 53/55, 66/3.
01.06.2022   09:00 - 13:00

Region Człuchów

Człuchów gmina miejska

Człuchów ulica Henryka Sienkiewicza 23, 23/A.
06.06.2022   08:00 - 12:00

Rzeczenica gmina wiejska

Rzeczenica ulice Cicha 17, Rzeczenica-188/2, Czarna , Wybudowanie 28.
03.06.2022   09:00 - 13:00

Region Drawsko Pomorskie

Czaplinek obszar wiejski

Niwka 2, 3, 3a, 3C, 4, 4A, od 5 do 15, 15A, 16, 17, 17B, 0141 Niwka-67/6, 0141 Niwka-71/2.
02.06.2022   08:00 - 10:00
Broczyno 36, 39, 40, 42, od 44 do 49, od 51 do 58, od 60 do 63, 63A, od 64 do 75, Broczyno-307.
02.06.2022   11:00 - 13:00
Kołomąt 3, 5, 15, 15A, 16, 16A, od 17 do 19, 21A, 3/30, DZ. NR. 3/8, Kołomąt-2/117, Kołomąt-3/32, Kołomąt-3/33.
07.06.2022   08:30 - 13:30

Drawsko Pomorskie obszar wiejski

Gudowo od 1 do 5, od 58 do 63, 63A, od 67 do 71, 106, 117, 120, 146, 150, 157, 170A, 0042-Gudowo-283/4, 271,275/1, 271/2, dz 269/26, dz nr 275/26, DZ. 275/14, dz. 275/35, DZ. 275/6, dz. 282/37, dz. nr 271/272, DZ. NR 275/1,271, dz. nr 282/40, DZ. NR.271/275/1, DZ. NR.275/23, Gudowo-271/1, Gudowo-275/18, Gudowo-275/37, Gudowo-275/39, Gudowo-275/85, Gudowo-278/11, Zagórki od 3 do 9, 0037-Suliszewo-368/9, DZ. 368/25, DZ. NR 368/29.
31.05.2022   08:30 - 13:30
Dołgie 8, Przytoń , 26/1, Przytoń-9/35, Rydzewo 80, 81, 86, 89, 90, 95, 96, Tęczyn 1D, 1H, 1i, 2, DZ. 9/36, DZ. 9/37, Tęczyn-9/32, Węglin 1.
02.06.2022   08:30 - 13:30

Połczyn-Zdrój obszar wiejski

Lipno 5.
30.05.2022   08:30 - 13:30

Złocieniec obszar wiejski

Cieminko 23, 25, 28, Smołdzęcino 3, 6, od 8 do 12, 14, 20, 24, Śmidzięcino 1O, 4, 7, 13, 14a, od 15 do 17, 19, 22, 23.
30.05.2022   08:30 - 13:30

Region Kołobrzeg

Kołobrzeg gmina wiejska

Stramnica od 38 do 41, 41A, 41B, 48, 168.
06.06.2022   08:00 - 14:00

Rymań gmina wiejska

Gorawino , 147/63 (GPO).
08.06.2022   09:00 - 14:00

Siemyśl gmina wiejska

Białokury , 193/41.
08.06.2022   09:00 - 14:00

Region Koszalin

Darłowo gmina miejska

Darłowo ulica Makowa 3, 5, 11, 7-25/15.
01.06.2022   08:00 - 13:00
Darłowo ulice Lotników Morskich 6/27, 6/31, 6/25, 6/44, 6/50, 6/53, 6/65, 6/69, 6/70, 6/75, 6/76, 912, 912M, 913C, 914F, 914I, 914J, 914K, 916/C, Zwycięstwa 2 , 1-6/62.
02.06.2022   10:00 - 16:00
Darłowo ulice Lotników Morskich 6/27, 6/31, 6/25, 6/44, 6/50, 6/53, 6/65, 6/69, 6/70, 6/75, 6/76, 912, 912M, 913C, 914F, 914I, 914J, 914K, 916/C, Zwycięstwa 2 , 1-6/62.
03.06.2022   09:00 - 15:00

Koszalin gmina miejska

Koszalin ulice Ferdynanda Ruszczyca 12B, Zwycięstwa 232A, 232B, 234, 234A, 234B, 234C, 273B, 273C, 273E, 273G, 0028-617.
02.06.2022   08:00 - 14:00

Polanów obszar wiejski

Jaromierz Polanowski 1, Kania 1A, 2, 2B, 5, 6, Łokwica od 1 do 4, 6, Racibórz Polanowski od 2 do 4, Strzeżewo 1, Trzebaw 1, 2, Wietrzno 1, 4, 5, 202/1, Zdzieszewo 1.
31.05.2022   08:00 - 12:00
03.06.2022   10:00 - 14:00

Region Lębork

Główczyce gmina wiejska

Izbica 62, 65, 65/A, Izbica-122, Lisia Góra 12, 63, 64, DZ, Dz..
09.06.2022   09:00 - 13:00

Lębork gmina miejska

Lębork ulice Kazimierza Pułaskiego 26, Pułaskiego 29, 29/A, 29/B, 30.
30.05.2022   08:00 - 13:30
Lębork ulice Lipowa 11, Pułaskiego 21, 23, 24, 27, Skoczylasa 1, od 3 do 7, 7/A, 8, 8/A, od 9 do 16, 16/C, 16/D, 16/E, 23, Władysława Skoczylasa 2.
31.05.2022   08:00 - 13:30

Łeba gmina miejska

Łeba ulice Leśna 2, Nadmorska , Sosnowa od 1 do 3, 3/2, 4, 4A, 6/DZ., T, 2-361/19, 361/12, 54/1 .
02.06.2022   08:30 - 12:00

Nowa Wieś Lęborska gmina wiejska

Garczegorze 56, od 62 do 64, 64/A, 66, 2/6.
31.05.2022   10:00 - 14:00

Potęgowo gmina wiejska

Darżyno 41, Potęgowo ulica Przemysłowa , 732/2, Potęgowo-689.
01.06.2022   08:30 - 14:30
Potęgowo , 247/1 (GPO).
07.06.2022   09:00 - 14:00

Region Słupsk

Postomino gmina wiejska

Jarosławiec ulica Nadmorska 1e, 1f, 5, 7, 9, 13, 28, 30/A, 30c, 32.
02.06.2022   09:00 - 13:00

Słupsk gmina miejska

Słupsk ulica Hubalczyków 1, 1/A, 1/B, od 2 do 6, 12C, 353, 288, 318, 341, 342, 343, 344, 350, 437, 454.
03.06.2022   09:00 - 13:00

Słupsk gmina wiejska

Bydlino ulice Bursztynowa , Orzechowa 1, 3, 23, 35, 119/21, 119/7, DZ. 119/1, Słupska 3, 5A, 115/2,116, Wczasowa 58 58C, 119/22, Strzelinko , 544, 554, 141/2, Włynkowo 1a, 223.
01.06.2022   08:00 - 17:00

Ustka gmina wiejska

Lędowo-Osiedle ulice Bosmańska 9, 9/4, 10, 10/3, 11, 11/3, 15, 15/1, 15/3, 357/10, 357/11, Pionierska 4, 4/1, 4/3, 5, 8, 8/2.
03.06.2022   09:00 - 13:00

Region Szczecinek

Barwice obszar wiejski

Knyki 45, 47, 48, od 72 do 75.
30.05.2022   09:00 - 12:00

Bobolice obszar wiejski

Kłanino 1, 2, 4, 5, 7, 8 A, od 9 do 11, od 45 do 48, 48 A, od 49 do 54, DZ. 181, Kłanino-120/3, Kłanino-178.
01.06.2022   09:00 - 14:00
02.06.2022   09:00 - 13:00
Jadwiżyn 1, 2, 2 A, 3, 3a, 4, 5, 0087 Kłanino-62, Kłanino-62, Kłanino-62/1, Kępiste od 1 do 5, Kłanino 1, 2, 4, 5, 7, 8 A, od 9 do 12, od 15 do 19, 24, 25, 25/4, od 26 do 29, 29 A, od 30 do 35, 35 A, od 36 do 41, 41 A, od 42 do 44, 44 A, od 45 do 48, 48 A, od 49 do 54, 55 A, 55 B, 55A, 55B, 235/8, 239/1, DZ. 181, DZ. 239, Kłanino-120/3, Kłanino-178, Kłanino-243.
02.06.2022   13:00 - 15:00
Krępa od 9 do 12, 12A, 21, Krępa-43/39.
03.06.2022   09:00 - 13:00

Borne Sulinowo obszar wiejski

Piława od 18 do 21, 21 A, 22, 24, 25, od 27 do 29, 29 A, 29 B, 30, Piława-184/1.
31.05.2022   09:00 - 14:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Braniewo gmina miejska

Braniewo ulice 700-lecia 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, Dąbrowskiego 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16 A, 16 B, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32 A, 32 B, Mielczarskiego 1, 1 A, 1 B, 1 C, 1 D, od 3 do 5, 7, 8, Sikorskiego 10, 11, 11-13, 12, 13, 13 A, 13A, 14, 16, 18, od 20 do 22, 24, 26, 27, 27 B, 28, 29, 29-31, 30, 32, 33, 34 O, 34A, 34C, 34E, 34N, 35, 37, ., -1/12, SŁUP, 1/22, 14/1, Słoneczna 3, Stefczyka 1, 3, 5, 5 A, 121/3, 121/5 (GPO), Zielona 33, od 35 do 37, 37 D, 38, 39, 41, 43, 45.
02.06.2022   09:00 - 10:30
Braniewo ulice 700-lecia 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, Dąbrowskiego 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16 A, 16 B, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32 A, 32 B, Mielczarskiego 1, 1 A, 1 B, 1 C, 1 D, od 3 do 5, 7, 8, Sikorskiego 10, 11, 11-13, 12, 13, 13 A, 13A, 14, 16, 18, od 20 do 22, 24, 26, 27, 27 B, 28, 29, 29-31, 30, 32, 33, 34 O, 34A, 34C, 34E, 34N, 35, 37, ., -1/12, SŁUP, 1/22, 14/1, Słoneczna 3, Stefczyka 1, 3, 5, 5 A, 121/3, 121/5 (GPO), Zielona 33, od 35 do 37, 37 D, 38, 39, 41, 43, 45.
02.06.2022   09:00 - 10:30

Braniewo gmina wiejska

Rogity 1, 2, 4, 22, KOL, KOL 3, Rogity 2.
01.06.2022   08:30 - 13:00
Szyleny -19/3, KOL..
02.06.2022   08:30 - 13:00

Frombork miasto

Frombork ulice Braniewska 1, 5, 5 A, 7, 7A, 9, 11, Zielona 5, 9, 41.
30.05.2022   11:30 - 13:30

Młynary miasto

Młynary ulica Dworcowa 33 B, 33 C, 33 G, 33 H, 33 I.
31.05.2022   08:00 - 14:00
Młynary ulica Dworcowa , b.d..
02.06.2022   08:00 - 14:00

Młynary obszar wiejski

Nowe Monasterzysko od 1 do 5, 5A, od 6 do 13, od 16 do 23, 23/A, 24, 25, 25 A, 26, 26 a, 27, 27A, 36, 130/3, 31, 68, 69/1, 87/1.
30.05.2022   08:30 - 10:30

Pieniężno obszar wiejski

Żugienie 9, 9 KOL, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 20 A, 21, 23, 24, 26, 27, 27 A, 27 B, od 28 do 33, 33 A.
03.06.2022   08:00 - 09:00
  09:00 - 13:30
  13:00 - 14:00

Region Elbląg

Elbląg gmina miejska

Elbląg ulica Jesionowa 12.
31.05.2022   08:00 - 14:00
Elbląg ulica Zakopiańska 19.
02.06.2022   08:00 - 14:00
Elbląg ulica Jelenia Dolina 21.
02.06.2022   07:00 - 18:00
Elbląg ulica Tadeusza Kościuszki 36A.
03.06.2022   08:00 - 14:00

Milejewo gmina wiejska

Rychnowy od 7 do 11, 11A, 12, 13, 13A, od 14 do 16, 18, 20, 23, 24, 26.
31.05.2022   07:00 - 09:00
Rychnowy od 7 do 11, 11A, 12, 13, 13A, od 14 do 16, 18, 20, 23, 24, 26.
31.05.2022   16:00 - 18:00
Ogrodniki od 2 do 5, 7, 8, 13 A, od 14 do 19, 20A, 20B, 21, 30, 31, 32A, od 33 do 35, 35A, od 36 do 38, od 40 do 48, 48 A, 49, 49a, od 50 do 53, 53A, 54, 55, 55A, 56, 56A, 57, 57 A, od 58 do 60, ., DZ 95, 153, 83/1, Zajączkowo od 1 do 4, 4A, 5, 5A, od 6 do 9, 11, 12, 12 a, od 14 do 16, 16B, 21A, od 22 do 24, 24 A, 25, 26, 27a, 29, 29A, 40.
02.06.2022   07:00 - 09:00
Milejewo ulica Góra Maślana 32, Ogrodniki 9, 10, 12, 21, od 23 do 27, 29, 196/1.
02.06.2022   07:00 - 18:00
Ogrodniki od 2 do 5, 7, 8, 13 A, od 14 do 19, 20A, 20B, 21, 30, 31, 32A, od 33 do 35, 35A, od 36 do 38, od 40 do 48, 48 A, 49, 49a, od 50 do 53, 53A, 54, 55, 55A, 56, 56A, 57, 57 A, od 58 do 60, ., DZ 95, 153, 83/1, Zajączkowo od 1 do 4, 4A, 5, 5A, od 6 do 9, 11, 12, 12 a, od 14 do 16, 16B, 21A, od 22 do 24, 24 A, 25, 26, 27a, 29, 29A, 40.
02.06.2022   16:00 - 18:00

Tolkmicko obszar wiejski

Brzezina 1, 2, 2A, od 3 do 8, 25, DZ. 20, Pogrodzie 34, od 36 do 40, 40 A, 40 D, 41A, 42, 44, 44A, 46, 46 A, 46 B, 48, 50, 52, 54, 56, 56 B, 58, 62, 64, 66, 72, 74, 74A, 76, 78, 80A, 82, 84, 86, 86 A, 88, 90, 92, 102, 106, ., 536, 568, PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW PS2.
31.05.2022   07:00 - 09:00
Brzezina 1, 2, 2A, od 3 do 8, 25, DZ. 20, Pogrodzie 34, od 36 do 40, 40 A, 40 D, 41A, 42, 44, 44A, 46, 46 A, 46 B, 48, 50, 52, 54, 56, 56 B, 58, 62, 64, 66, 72, 74, 74A, 76, 78, 80A, 82, 84, 86, 86 A, 88, 90, 92, 102, 106, ., 536, 568, PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW PS2.
31.05.2022   16:00 - 18:00
Kamionek Wielki 25, 102, 104, 106, Łęcze 1, 1D, od 2 do 7, 7 B, 8, 10, 12, 12A, 13C, 14 A, 14B, 16, 16 A, 16B, 16D, 25, 25A, 27, 27A, 29 A, 31, 33, 35, 37, 39, 39 A, 41, 41A, od 43 do 47, 47A, 48, 49, 49A, 51 A, 51B, 55, 56, 58, 58 A, 60, 62, 64, 66, od 68 do 70, 70A, od 72 do 76, 76A, 77, 78, 80, 81, 82B, od 83 do 85, 85 A, 86, 86 I, 87, 88, 91, ., -656, 114, 186/2, 242, 287, 653, 654, Połoniny , 225/4.
01.06.2022   08:00 - 09:00
Kamionek Wielki 25, 102, 104, 106, Łęcze 1, 1D, od 2 do 7, 7 B, 8, 10, 12, 12A, 13C, 14 A, 14B, 16, 16 A, 16B, 16D, 25, 25A, 27, 27A, 29 A, 31, 33, 35, 37, 39, 39 A, 41, 41A, od 43 do 47, 47A, 48, 49, 49A, 51 A, 51B, 55, 56, 58, 58 A, 60, 62, 64, 66, od 68 do 70, 70A, od 72 do 76, 76A, 77, 78, 80, 81, 82B, od 83 do 85, 85 A, 86, 86 I, 87, 88, 91, ., -656, 114, 186/2, 242, 287, 653, 654, Połoniny , 225/4.
01.06.2022   12:00 - 14:00

Region Iława

Lubawa gmina wiejska

Czerlin 20, od 22 do 24, Napromek 1, 2, Omule od 69 do 71, 73, 78, 79.
31.05.2022   09:00 - 13:00

Region Kętrzyn

Bisztynek obszar wiejski

Sątopy , Sątopy-Samulewo , 11-357/5, 11-357/54, 11-357/47.
31.05.2022   08:30 - 12:30

Kętrzyn gmina wiejska

Nowa Różanka 48, od 50 do 52, 56, 58, 64, 30-245/20 (GPO), 30-257/5 (GPO).
01.06.2022   08:00 - 13:00

Mrągowo gmina miejska

Mrągowo ulica Osiedle Nikutowo , 9-253/2 (GPO).
31.05.2022   08:00 - 14:00

Mrągowo gmina wiejska

Marcinkowo , 0012-249/9 (GPO).
30.05.2022   08:00 - 14:00
Mierzejewo 1, 1A, od 3 do 7, 7A, od 8 do 12, 12A, 14, 16, 17, 65/7 (GPO), ośw. uliczne.
01.06.2022   09:00 - 13:00

Piecki gmina wiejska

Babięta , 1-278/4 (GPO), Krawno 2C, 2F, 2G, od 3 do 7, DZ275, 266/20, dz nr 336.
31.05.2022   10:00 - 12:00
Zyzdrojowa Wola 1, 2A, 2B, 3A, 4A, 5, 6, 8B, 11C, dz nr, 126/9 (GPO), 178 (GPO), 24-122/20 (GPO), 24-122/28 (GPO), DZ. 122/4 122/26, Zyzdrojowy Piecek 2a, 24-122/12, 24-122/8 (GPO) 24-122/9 (GPO), 24-125/8, dz. nr 24-122/22.
31.05.2022   09:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Kwidzyn gmina miejska

Kwidzyn ulice Północna 18A, 20A, 22, Tczewska , 38.
30.05.2022   09:00 - 14:00

Prabuty miasto

Prabuty ulica Sanatoryjna 24, 26, 28, 28b.
01.06.2022   08:00 - 14:00

Prabuty obszar wiejski

Sypanica 51, 55 A, 35/2 (GPO).
02.06.2022   08:00 - 14:00

Ryjewo gmina wiejska

Mątowskie Pastwiska 1, Ryjewo ulice Łąki 23, 23A, 23E, 24, 25, 25A, 26 A, 28, 29 C, 29A, 29B, 30, Mątowska , 695/4 (GPO), Przejazdowa 1, 1 E, 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 3, 3A, 3B, 4, 6, 7, 7 B, 7A, od 8 do 10, 12, 12 A, 12 B, 14, 16, 20, 22, 723/2 (GPO), Tartaczna 1, Wiejska od 6 do 9 .
03.06.2022   09:00 - 13:00

Sadlinki gmina wiejska

Karpiny 9, 9A, 10, 11, 11C, 12, 12A, 12b, 12F, 12G, 12H, 13, 13A, --41/5, Karpiny, działka nr 43/5, Sadlinki ulice Grudziądzka od 5 do 7, 7A, 8, 8A, 8b, od 10 do 12, 12B, 12c, 13, 13A, Kwidzyńska , (SUW), Piaski 1, 2, 2A, 2c, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 6, 6b, 7, 7a, 8, 9A, 9C, 9E, 9F, 16b, 18a, 19A, 19B, 19F, 20, 20A, 20C, 21A, 23A, 439/8 (GPO), 446/1 (GPO), 461/7, 461/13 (GPO), dz. nr 464/4, DZ. NR.457/8, DZIAŁKA-454/6, Rzemieślnicza , 436/6 (GPO), 440/5 (GPO), 468 (GPO), --96/47 (GPO).
31.05.2022   08:00 - 10:00
Białki 74B, Olszanica 55, 55a, 55C, 56, 57A, od 58 do 60, 61 A, 80, 80A, od 81 do 84, .-152/3, 153/2 (GPO), 232/1 (GPO) 232/2 (GPO).
31.05.2022   10:00 - 14:00

Susz miasto

Susz ulice Akacjowa 1, Koszarowa 4, 4A, 8, 8A, 10, 14, 19, 20, 26, 27, 4-1/29 (GPO), 4-48/9, Łąkowa 23, 25, 1-244/3 (GPO), 244/11 (GPO), 244/4 (GPO), 244/7 (GPO), Wiśniowa , 244/14 (GPO) 244/15 (GPO) , --234/1 (GPO), --234/7 (GPO), 239/3 (GPO), 244/6 (GPO).
31.05.2022   08:00 - 16:00

Susz obszar wiejski

Karolewo 7, Zieleń 1.
31.05.2022   08:00 - 16:00

Region Lidzbark Warmiński

Bartoszyce gmina wiejska

Galiny 36, 36A, od 37 do 41, 41a, od 42 do 48, 49A, od 50 do 52, 52A, 53, 53A, 55, 56, 56A, 58, 58A, 59, 60, 62, 62A, 63, BN, 18-53, 18-63/6.
01.06.2022   09:00 - 13:00

Dobre Miasto obszar wiejski

Kosyń od 1 do 3, od 5 do 8, 10, 10A, od 11 do 16, od 19 do 22, 24, BN, 09-11/28, 11/19, 9-11/18, 9-11/23, 9-11/24, dz. 11/16.
01.06.2022   08:30 - 11:30

Lidzbark Warmiński gmina wiejska

Babiak 46, 47, Kłusity Wielkie 1.
30.05.2022   08:30 - 11:30
Jagoty 22, 22A, Koniewo 2, od 30 do 32.
03.06.2022   08:00 - 12:30

Region Malbork

Malbork gmina wiejska

Lipowiec 55.
31.05.2022   11:00 - 13:00
Lipowiec 55.
31.05.2022   11:00 - 13:00

Nowy Staw obszar wiejski

Lipinka 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 91, garaż, 3/24.
31.05.2022   11:00 - 13:00
Lipinka 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 91, garaż, 3/24.
31.05.2022   11:00 - 13:00

Stegna gmina wiejska

Jantar ulice Bursztynowa 5/B, 7, 7/A, 7C, 9, 11/A, od 12 do 20, Dworcowa 12, 12 B, 12/A, 14, Rybacka 35/B, 39, 39/E, 39/G, 39/H, 39B, 39i/1, 41, 41b, 41B, 43, 43A, 48/A, 48/B, 50, 52, 54, 56, 58, 58d, 60, 60 D, 62, 62F, 64, 64/G, 64F, 66, 66 B, 66/C, 68, 13, --166/10 166/11, 2/8 (GPO), obok 68, DZ. 32/10, NR DZ 8, Zakole 1, 1/A, 2, 2 A, 2A, 3, 3/B, 3C, 4, 5, 5/C, 6, 8, 9, 32/19 , 14, --641/2.
31.05.2022   09:00 - 14:00

Region Olsztyn

Jonkowo gmina wiejska

Garzewko od 8 do 14, 14b.
31.05.2022   09:00 - 13:00
Garzewko od 1 do 3, od 5 do 7, 7A, od 18 do 22, 22a, od 23 do 25, 25A, 26.
31.05.2022   09:00 - 13:00

Region Ostróda

Morąg obszar wiejski

Chojnik 101, 102, 104, 105, 109.
02.06.2022   08:00 - 09:30

Ostróda gmina miejska

Ostróda ulice Grunwaldzka 8, 9, 26, 27B, 28, 28A, od 29 do 32, od 34 do 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, Marszałka Piłsudskiego 12A, Stefana Żeromskiego 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Warmińska od 1 do 4, Władysława Jagiełły 2, 2 I, 2A, 2B.
03.06.2022   08:00 - 09:00

Ostróda gmina wiejska

Zwierzewo 29A, od 30 do 32, 32B, od 33 do 40, 40A, 41, 42A, od 43 do 45, 45A, 45B, 45C, 47, 48, 48A, 49, 50, 50A, 51, 52, 52A, 53, 54A, 55, 56, 56A, 56B, od 57 do 59, 60A, 61, 62, 64, 213/3, 287/18, 44-278/18, 44-278/20, 44-279/31, 44-285/1, 44-287/10, 44-287/11, 44-287/17, 44-46/5, 44-46/7, 44-50/7, 44-65/2, 44-65/1, DZ 58/4, dz. 44-126, dz. 58/8.
30.05.2022   08:00 - 15:00

Stawiguda gmina wiejska

Gryźliny , przejazd kolejowy km 61,356, Miodówko od 1 do 7, 7A, 8, 8A, od 9 do 17, 17A, 18, 18A, 19, 19A, od 20 do 22, 24, 26, 27, 29A, 30, 31, 31A, 32, 33, 35, 40, 40A, 69/22, 8-101/35 8-101/40, 8-3724/25, 8-69/13, 8-69/18, 8-69/20, 8-86/7.
30.05.2022   09:00 - 12:00

Region Szczytno

Dźwierzuty gmina wiejska

Dźwierzuty ulice Górna 1, od 3 do 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, dz. 767/1, Henryka Sienkiewicza 2, 2A, 3, 3A, 4, od 6 do 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, Kwiatowa 1, 3, 5, 6, 11, 2-663, 2-665/2, Mazurska od 1 do 6, od 8 do 14, 16, 18, 22, 28, 2-710/3, 2-736, dz. nr 188/49, Podleśna od 1 do 3, od 5 do 7, od 9 do 12, 14, 16, 18, 20, 2-721, Sienkiewicza 4, 14a, Słoneczna 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 2-765, Szczycieńska 3, 7, 9, 11, 39, 43, 51, 53, 53/1, 54 , 2-368, 2-665/3, 2-751/2, SO/Dźwierzuty słup 01.
31.05.2022   08:00 - 13:00

Jedwabno gmina wiejska

Małszewo od 1 do 11, 13A, od 14 do 16, 18, 19, 19 A, 20, 21, 23, 24, 25A, 26, 26A, od 27 do 35, 50, 11 14/1 14/2. 7-10, 14 , 39/1. 7-144/2, 7-158/1, 7-166/7 (GPO), 7-183/12, 7-2/8, 7-21, 7-36, dz. 166/2, DZ. 40/1.
31.05.2022   09:00 - 13:00

Pasym obszar wiejski

Dybowo od 35 do 40, 42, Dźwiersztyny 23, 1-1/11, Grom 90, Leleszki 45, 45B, 45C, 47, od 50 do 57, 57A, 59, 60, 60A, 61, 62, 66, 70, 8-79/34, 8-79/40, 97, DZ. 8-79/31, dz. nr79/22.
31.05.2022   09:00 - 13:00

Szczytno gmina miejska

Szczytno ulice Lemańska 5, Michała Drzymały 4.
30.05.2022   09:00 - 13:00

Szczytno gmina wiejska

Trelkowo , DZ. 45/27, Trelkówko dz 45, 29-43/1, 29-45/10.
31.05.2022   09:00 - 13:00
Romany 2A, 7, 7A, 8, 9, 9 C, 9 G, 9A, 9B, 9L, 10, 10A, 11, 11 B, od 12 do 14, 60, 61, 130, 21-21/6, 21-21/7 (GPO), 21-21/8, 21-211, 21-219, 21-41/4, 21-43/6, 21-45/3 45/4, 21-45/6, 21-45/7, 35/28, DZ. 21-123.
02.06.2022   09:00 - 13:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Ciechanów gmina wiejska

Modełka 34, 35, Modła 56, 251/1.
31.05.2022   08:00 - 18:00

Gzy gmina wiejska

Skaszewo Włościańskie 1, 2, 4, 23, 25, 27, 29, 31.
06.06.2022   08:30 - 11:30

Krasne gmina wiejska

Kraski-Ślesice 12.
13.06.2022   08:00 - 16:00

Opinogóra Górna gmina wiejska

Goździe , Sosnowo od 2 do 4.
13.06.2022   08:00 - 16:00

Regimin gmina wiejska

Koziczyn 4, 10, od 14 do 20, 24, 26, 28, 30, 34, 35, 37, 39, ., --398/1, Radomka 2.
03.06.2022   08:00 - 15:00
Koziczyn 40, 42, 44, 45, 47, 53, 54, 57, Lipa 43, 43A.
07.06.2022   08:00 - 16:00
Szulmierz 1, 1/OSP, od 3 do 7, 10/a, 86A, 102.
08.06.2022   08:30 - 14:30

Sońsk gmina wiejska

Sońsk ulice Ciechanowska 15, 26, Kolonia 8, 9, Mazowiecka 543/S, Słoneczna 2, 8, Wschodnia 2, od 7 do 9, 21, Szwejki 1.
30.05.2022   08:00 - 16:30

Strzegowo gmina wiejska

Drogiszka 48, 51, 56, 61, 62, 216.
30.05.2022   09:00 - 13:00

Winnica gmina wiejska

Gnaty-Wieśniany 27, 29.
17.06.2022   08:00 - 14:00

Region Gostynin

Gąbin obszar wiejski

Ludwików ulica Łącka 25, 29 25A, 285/3, Ludwików-113/2, Ludwików-123/1, Ludwików-124/4, Ludwików-132, Ludwików-132/10, Ludwików-132/5.
30.05.2022   08:00 - 13:00
Dobrzyków ulice Ciechomicka, Kościelna, Nadwiślańska, Obrońców Dobrzykowa, Grabie Polskie, Nowa Korzeniówka, Nowe Grabie, Nowy Troszyn, Potrzebna, Stara Korzeniówka.
31.05.2022   09:00 - 11:30

Gostynin gmina wiejska

Gorzewo 76, 78/18, Gorzewo-76/11, Gorzewo-77/1, Gorzewo-77/2.
09.06.2022   11:30 - 14:00

Łąck gmina wiejska

Łąck ulice Hippiczna 1, 1/5, 2/4, 3, 5, 7, Płocka 7, 9, 11, 13, 15, Łąck-20/1, Łąck 7.
31.05.2022   08:00 - 14:00
Grabina ulica Graniczna , Grabina ul Graniczna-112/9.
06.06.2022   09:00 - 12:00

Region Kutno

Góra Świętej Małgorzaty gmina wiejska

Ambrożew 1, 3, 4, 6, od 8 do 16, od 18 do 38, od 40 do 43, 46, od 48 do 51, od 54 do 57, 57/A, od 58 do 65, 67, 68, 73, od 75 do 77, 220, Ambrożew-108, Ambrożew-114/2, Ambrożew-229/1, Ambrożew-241/1, Bogdańczew 1, od 3 do 19, 19/., od 20 do 29, Bryski 31, Bryski-Kolonia 38/7, Góra Świętej Małgorzaty 7, 8, 10, 11, 11A, 14, 15, 15/A, od 16 do 19, 19/A, 19/B, 20, 21, 21/A, 22/A, 22/b, od 23 do 25, 25a, 25A, od 26 do 28, 31, 31/A, od 32 do 34, 36A, 37, dz., 34, dz. 33, Karsznice od 34 do 53, od 55 do 61, Karsznice-263, Kosin od 1 do 11, od 13 do 18, 18a, od 20 do 22, 24, od 26 do 28, od 30 do 34, Kosiorów od 2 do 7, od 9 do 14, Mętlew 1A, od 2 do 14, 16, 17, od 19 do 26, od 28 do 31, dz, Mierczyn 2, 3.
31.05.2022   10:00 - 12:00
Kwiatkówek od 1 do 4, 8/A, 20, 21, 21/c, 21A, 21B, 22, 23/A, 24, dz, Kwiatkówek-39/2, Kwiatkówek-53.
02.06.2022   08:00 - 11:00

Krośniewice miasto

Krośniewice ulice Kolejowa 27, Parkowa 2.
02.06.2022   08:30 - 14:30

Krzyżanów gmina wiejska

Pawłowice 1, od 4 do 6, od 9 do 17, od 19 do 23, od 25 do 27, 29, 29A, 33, Pawłowice-124/2.
31.05.2022   08:15 - 11:15

Lubień Kujawski obszar wiejski

Morzyce 18, 19, Morzyce-,, Wola Olszowa .
02.06.2022   08:15 - 09:15
03.06.2022   08:30 - 09:30

Łanięta gmina wiejska

Budy Nowe od 1 do 4, 6, 7, 9/A, 10, od 12 do 15, 17, Budy Stare od 1 do 6, od 8 do 11, 13, od 15 do 21, od 23 do 30, Kąty 1/A, od 3 do 5, 5/B, 6, 7, 9/A, od 10 do 13, 13a, 16, 17, 19, dz, Łanięta 14/C, 14/D, Ryszardów od 3 do 5, od 8 do 10, od 12 do 14, Wilkowia-Ryszardów-89, Witoldów 3, 3/A, od 7 do 10, od 13 do 16, 18, 19, 21, 24, 25, 89/2, 79/1.
02.06.2022   08:15 - 09:15
03.06.2022   08:30 - 09:30

Łęczyca gmina miejska

Łęczyca ulica Lotnicza 18, 23, 23/A, 25/A, 25B, 27.
31.05.2022   10:00 - 12:00

Łęczyca gmina wiejska

Borek 3, od 5 do 8, 8/c.
30.05.2022   08:00 - 14:00
Borki 18, 35, 37, 38, 38/G, 38/K, 39, 39/a, 40, od 42 do 45, 45B, 46, 46/A, od 48 do 57, 59, 60, 62, 62B, 63, 63/A, 64, 64A, od 65 do 72, 76/A, 76c, 76D, 76H, 77, 78, 80A, 80C, 80D, 80E, 347/1, dz, 347/2, Borki-165, Borki-256/1, Borki-326, Borki-345/4 i 345/11, Borki-347/5, Borki-348/2, Borki-349/6, Borki-359/3, 357/3 i 355/3, Dzierzbiętów Duży od 2 do 5, 5/a, 5/A, 6, 8, 10A, od 19 do 24, od 26 do 36, Dzierzbiętów Duży-151/1, Dzierzbiętów Mały 28, od 30 do 35, od 37 do 40, od 42 do 49, 49/A, 50/C, 52, 55, 168/5, 170, Dzierzbiętów Mały-168/6, Dzierzbiętów Mały-175, 177, Leszcze 55, 64, Leszcze-130/6, Leszcze od 49 do 55, 55/a, 56, 56A, od 57 do 61, 61/A, 62, Leszcze-130/8.
31.05.2022   10:00 - 12:00

Region Mława

Kuczbork-Osada gmina wiejska

Olszewko 1, 2, od 5 do 9, 32, 33, 36, od 39 do 42, dz. 26/1.
31.05.2022   08:15 - 12:15

Lipowiec Kościelny gmina wiejska

Parcele Łomskie 51, 56, 175/10, 175/3, 175/32, 175/51, 175/52, 175/53, 175/54, 175/57, 175/73, 175/77, dz. 175/77.
30.05.2022   08:30 - 12:30

Lutocin gmina wiejska

Lutocin ulica Marii Konopnickiej .
01.06.2022   08:15 - 12:15

Mława gmina miejska

Mława ulice Gitarowa 21, 68/77, Karola Szymanowskiego 5, 68/29, 68/52, Ligi Obrony Kraju 68, 68/41, 68/45, 68/46, Tadeusza Sygietyńskiego 5, 6, 8, 8/A, 8c, 16A, 68/37, 68/57. , 68/30.
30.05.2022   08:30 - 12:30
Mława ulice Cmentarna 18, od 21 do 23, 26, 27, 30, 33, 34, Kazimierza Pużaka 15, Studzieniec 1068, Tadeusza Jasińskiego 6, 12.
30.05.2022   08:00 - 14:00
Mława ulica Mikołaja Kopernika 46.
03.06.2022   09:00 - 13:00

Radzanów gmina wiejska

Bońkowo Kościelne , Bońkowo Podleśne 2, 8, 9, od 14 do 16, od 20 do 22, 22a, 23, od 27 do 29, 33, 37, 40, 47, 221, 358/1, Bońkowo Podleśne-225, Luszewo , 319, 329, Wróblewo 1, 2, 4, 12, 16, 19, 22, 24, 26, 27, 31, 32A, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 60/1, 69, 72, 73, 76A, 165/1, 167/1, 196, 199, 226/7, Wróblewo-94.
01.06.2022   09:00 - 11:00

Strzegowo gmina wiejska

Mdzewo 49, 51, 53, 54, 56, 57, 108, 419.
31.05.2022   08:00 - 15:00

Szreńsk gmina wiejska

Miączyn Mały 2, 4, 5, 7, 8, 14, 15, 22, 25, 26, od 30 do 32, 32 A, 34, dz. 114/2.
30.05.2022   08:15 - 12:15

Region Płock

Bielsk gmina wiejska

Niszczyce 1, 6, 7A, 10, 10/A, 12, 13, 27 A, Niszczyce-41/1, Niszczyce-42/1, Niszczyce-8/4, Niszczyce-88/20.
02.06.2022   09:00 - 13:00

Brudzeń Duży gmina wiejska

Parzeń 32A, 39, 41/A, 43, 87/3, Parzeń-47/1, Suchodół .
30.05.2022   09:00 - 13:00
Suchodół 1, 3, 4, od 29 do 31, 34, 34 B, dz..
01.06.2022   09:15 - 12:15

Bulkowo gmina wiejska

Bulkowo-Kolonia 5.
02.06.2022   08:00 - 10:30

Łąck gmina wiejska

Grabina ulice Graniczna 24, 29d, Świerkowa 15, dz. 43, 41/2, 45, dz. 82, 83, 84, 81, dz. 87/3 17, 18, 18/3.
06.06.2022   09:00 - 12:00

Płock gmina miejska

Płock ulice Browarna 49, 82, 84, Płock-692/23, Płock-748/6, Płock-748/7, Ciechomicka .
06.06.2022   09:00 - 12:00

Radzanowo gmina wiejska

Białkowo 43, 44, 48, 51, 54, 57, dz., Białkowo-132/13, Białkowo-16/2, Chomętowo 30, 30C, 31, 32, 62/10, chomętowo-., Chomętowo-62/9, Dźwierzno , Otolino , Rogozino ulice Jaśminowa 41, Mazowiecka 42.
03.06.2022   09:00 - 12:00

Słupno gmina wiejska

Słupno ulica Kościelna 16, 18.
02.06.2022   07:50 - 13:50
Mirosław od 2 do 5, Mirosław-19/11, Mirosław-19/6, Piotrowo .
03.06.2022   09:00 - 12:00

Region Płońsk

Dzierzążnia gmina wiejska

Wilamowice 1/0, 1a, 2, 4, 5, 7, 0.
06.06.2022   08:00 - 16:00

Naruszewo gmina wiejska

Sobanice 27, od 30 do 32, od 34 do 36, 62, 139, 149/3, Żukowo 27, 36, 38, 41, 42, 5/4.
01.06.2022   08:00 - 12:00
Łazęki 2, 3, 6, 7, 12, 14, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 42/A, 45, 47, 38/5, 79, Sobanice 21, 22, 34.
02.06.2022   08:15 - 12:15

Nasielsk obszar wiejski

Pianowo-Bargły 12, Pianowo-Daczki 2, 5, 5A, 7, 98.
31.05.2022   07:45 - 14:45
Nowe Pieścirogi ulice Diamentowa 2/A, 3, 4, 6, Kolejowa 1, 3, 10, 10/a, 10/C, 10/G, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, Koralowa 1, Perłowa 4, 14/A, Stare Pieścirogi ulice Kolejowa 2, 10, 55, 57, 65, 65/b, 67, 128, 704/S, dz, Parkowa 1, 7, Storczykowa 8, Wrzosowa .
02.06.2022   08:00 - 15:00
Nowe Pieścirogi ulice Diamentowa 2/A, 3, 4, 6, Kolejowa 1, 3, 10, 10/a, 10/C, 10/G, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, Koralowa 1, Perłowa 4, 14/A, Stare Pieścirogi ulice Kolejowa 2, 10, 55, 57, 65, 65/b, 67, 128, 704/S, dz, Parkowa 1, 7, Storczykowa 8, Wrzosowa .
03.06.2022   08:00 - 15:00

Płońsk gmina miejska

Płońsk ulice Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od 1 do 12, 14, 16, ks. Macieja Sarbiewskiego 40, 42, 44, 50, Płocka , Witolda Grzebskiego od 1 do 6, 494/2, Zofii Nałkowskiej 1, od 3 do 11, 13, 15, Zygmunta Noakowskiego 1.
03.06.2022   09:00 - 11:00

Płońsk gmina wiejska

Bońki ulice Bajkowa 5/I, 28, Słoneczna Polana od 1 do 5, Wiosenna 20, 26, 28, 34, 56/8 , 56/10, Brody ulice Bydgoska 45/A, Wiosenna 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 50.
30.05.2022   08:00 - 12:00
Bońki ulica Wspólna .
31.05.2022   08:00 - 12:00
Wroninko 3, --6/3, dz. Nr 6/3.
06.06.2022   08:00 - 16:00

Sochocin Sochocin

Koliszewo 2, 7, 9, 10, 10A, 13/dz, 14, od 16 do 19, 20/a, 22, 23, od 25 do 28, 31, 53, 0, 105/4, 207, 29/4.
31.05.2022   08:30 - 13:30
Sochocin ulica Stary Rynek 12.
02.06.2022   08:15 - 12:15

Świercze gmina wiejska

Klukowo 1, 2/A, 3, 5, od 7 do 9, 16/G, 16/H, 16/I, Klukówek 30, 31, od 33 do 36, 36/A, 36Ł, 226/6.
30.05.2022   08:30 - 12:30

Region Sierpc

Bielsk gmina wiejska

Niszczyce , Niszczyce-8/1, Niszczyce-8/3.
02.06.2022   09:00 - 13:00

Bulkowo gmina wiejska

Daniszewo 1, 14, 14/A, 15, 21, 42, 45, Gniewkowo 4, 6, 12, Nadułki 15, Pilichówko 1, 4, 8, 10, 13, 20, 21, Pilichówko-22/1, Pilichówko-42/2, Szasty 1.
02.06.2022   08:00 - 10:30

Drobin obszar wiejski

Brzechowo 21, 22, 25, 27a, 30, 34, 36, Cieszewko 16.
03.06.2022   09:00 - 12:00

Mochowo gmina wiejska

Śniechy 12, 12/A, 13, Śniechy-..
07.06.2022   08:30 - 14:00
Mochowo , Mochowo-Parcele ulica Akacjowa 22 9, 17, 67, Mochowo-Parcele-2/12.
10.06.2022   08:30 - 16:00

Siemiątkowo gmina wiejska

Julianowo 1, Osowa Krzeczanowska 4, 5, 7, 12, 13, 17, Osowa Krzeczanowska-166/4, Pijawnia .
30.05.2022   09:00 - 12:00

Sierpc gmina miejska

Sierpc ulice Armii Krajowej 18, gen. Franciszka Kleeberga 1, 2, 4, 6, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od 2 do 5, 7, 9, 11, Konstytucji 3 Maja 39, 41, Mikołaja Reja od 1 do 12, Romualda Traugutta 15/A, od 17 do 21, 23, 25.
06.06.2022   08:30 - 13:30

Sierpc gmina wiejska

Wernerowo 17.
08.06.2022   08:30 - 14:00
Rachocin 3, 5, 8 B, 11.
09.06.2022   08:30 - 16:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Bobrowo gmina wiejska

Chojno od 8 do 13, 47/6, 92/9, Pasieki od 8 do 13, 15, 16.
30.05.2022   08:00 - 14:00
Kruszyny Szlacheckie 30, 30 A, 32, 33.
31.05.2022   08:30 - 13:00
Kruszyny Szlacheckie 30, 30 A, 32, 33.
31.05.2022   08:30 - 13:00

Brodnica gmina miejska

Brodnica ulice Długa 2, 4, 6, 8, 10, 12, Podgórna 82.
01.06.2022   13:00 - 18:30

Brodnica gmina wiejska

Podgórz ulica Morelowa 4m, 13, 16, 6/32, 6/34 4, 4 H, 4F, 6/8, Szczuka , 6/19, 6/27.
03.06.2022   10:00 - 14:00

Dębowa Łąka gmina wiejska

Dębowa Łąka 78, 79, 81, 82.
01.06.2022   08:30 - 12:00

Golub-Dobrzyń gmina wiejska

Sokołowo 2, 3, od 5 do 7, 160.
02.06.2022   08:30 - 14:00
Białkowo 40/F, 40M, 15/13, 15/21, 15/22, 15/23, 16/3, 333/6, 489/16, 491/5, 491/6.
03.06.2022   08:30 - 14:30

Grodziczno gmina wiejska

Mroczno od 48 do 50, 51 A, 190, 191, 295/2, 297, 647/1.
30.05.2022   10:00 - 14:00

Kurzętnik gmina wiejska

Kurzętnik ulica Henryka Sienkiewicza 3, 5, 7, 7A, 7B.
30.05.2022   08:00 - 12:00
Tereszewo od 108 do 112, 132/4.
31.05.2022   08:00 - 12:00
Marzęcice ulica Brodnicka , 485 , 476.
01.06.2022   08:00 - 12:00
Tomaszewo , 30/24, 30/7.
01.06.2022   10:00 - 14:00
Nielbark , 339.
02.06.2022   08:00 - 12:00

Region Grudziądz

Grudziądz gmina miejska

Grudziądz ulice dr. Ludwika Rydygiera 34, 35, 39A, 52, 55, 60, Skowronkowa 3, 5, 5A, 6, Słowicza 8, Pastwiska 5.
03.06.2022   08:00 - 13:00

Grudziądz gmina wiejska

Biały Bór 36A, Wałdowo Szlacheckie 73, 74, 76, 77b, 78, 82, 82A, 82B, 82D, 84B, 80/5, 83/11, 294/4., DZ 79/2.
30.05.2022   09:00 - 13:00
Ruda od 32 do 34, 34A, 81.
02.06.2022   08:30 - 13:00

Ryńsk gmina wiejska

Pływaczewo 73, 73A.
30.05.2022   09:00 - 14:00
Czystochleb .
30.05.2022   12:00 - 16:00
Małe Radowiska od 57 do 60, dz. 4, Wałyczyk 8.
31.05.2022   08:00 - 12:00

Wąbrzeźno gmina miejska

Pod Młynik 11, Wąbrzeźno ulice 11 Listopada 20, Pod Młynik 5, 9, 12, 13, 15, 217/7, 211/4, 217/10, DZ 238, Za Obwodnicą 12.
30.05.2022   12:00 - 16:00

Region Radziejów

Aleksandrów Kujawski gmina wiejska

Ostrowąs od 36 do 38, od 40 do 44, 44A, 45, 47, 49, od 51 do 54, 54A, Ostrowąs-178/5 (GPO).
03.06.2022   08:30 - 11:30
Konradowo 24, 25A, 26, 26A, 26B, 26C, 26E, 26F, 34/6, 23/3, 16/1, 17/2,26/6, Konradowo -dz. 62 (GPO), Konradowo-34/26 (GPO), Konradowo-34/28, Konradowo-34/29, Konradowo-34/32 (GPO), Stawki ulice Osiedlowa , Stawki -111/16 (GPO), Wspólna 23, 25A, 35, 39, 78 III, Zgoda 13, 29.
06.06.2022   10:30 - 13:30

Ciechocinek gmina miejska

Ciechocinek ulice Lipnowska , Słońsk Górny 41/C, 41C, 43, 82/C, Ciechocinek-1882/6, Ciechocinek-1882/7 41, 82, 82D, 84.
30.05.2022   08:00 - 10:00
Ciechocinek ulice gen. Józefa Bema 46, 48, 50, 52, 54, 54A, od 55 do 57, 58D, od 59 do 62, 65, 65A, od 67 do 69, 70 G, 70 i, 70A, 70E, 70F, 70L, 71, 72, 72A, Ciechocinek -2289/23 (GPO), Ciechocinek-2288/2 (GPO), Ciechocinek-2289/24 (GPO), Ciechocinek-905/7 (GPO), Juliusza Słowackiego 51, Miodowa 2, 8.
30.05.2022   11:00 - 14:00

Izbica Kujawska miasto

Zagrodnica .
30.05.2022   10:00 - 11:30
Zagrodnica .
30.05.2022   10:00 - 11:30
Izbica Kujawska ulice Kolska 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Morelowa 23, 32, 34, Wiśniowa 1, 2A, 3, 4, od 6 do 10, 12, od 18 do 20.
31.05.2022   09:30 - 13:30

Izbica Kujawska obszar wiejski

Kazimierowo , Kazimierowo-253/1 (GPO), Podhulanka od 7 do 9, 12, 14, 15, 18, Kazimierowo-325/1 (GPO), Podhulanka-245 (GPO), Podhulanka-247 (GPO), Ślazewo od 22 do 24, Ślazewo--, Ślazewo --.
30.05.2022   10:00 - 11:30
Kazimierowo , Kazimierowo-253/1 (GPO), Podhulanka od 7 do 9, 12, 14, 15, 18, Kazimierowo-325/1 (GPO), Podhulanka-245 (GPO), Podhulanka-247 (GPO), Ślazewo od 22 do 24, Ślazewo--, Ślazewo --.
30.05.2022   10:00 - 11:30
Zdrojówka od 1 do 3, 7, 8, 10, 11.
30.05.2022   12:30 - 14:30
Zdrojówka od 1 do 3, 7, 8, 10, 11.
30.05.2022   12:30 - 14:30
Zdrojówka od 1 do 3, 7, 8, 10, 11.
30.05.2022   12:30 - 14:30

Lubraniec obszar wiejski

Redecz Wielki-Wieś od 14 do 16, Żydowo 7, 13, 14, 16, 17, 19.
02.06.2022   10:00 - 11:30
Żydowo 18, od 21 do 27.
02.06.2022   13:00 - 14:30
Redecz Wielki-Wieś 1, 29, 33, dz 65.
03.06.2022   10:00 - 11:30
Skaszyn 2, 4, 7, 9, 10, 13, 15, 15A, 19, 25, 26, 29, 32, 36, 38, 40, 44, 49, 51, 53, ., .., 108.
07.06.2022   08:00 - 14:00

Osięciny gmina wiejska

Sęczkowo od 16 do 23, 25, 26, 40, 41.
09.06.2022   08:00 - 14:00

Piotrków Kujawski miasto

Piotrków Kujawski ulice Poznańska 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 92, 94, 96, 98, 100, dz. 3, dz. 393/6, Topolowa 18, 20, 20A, 28, Piotrków Kujawski-316/2.
30.05.2022   08:30 - 10:00

Piotrków Kujawski obszar wiejski

Stawiska 13B, 15, 29, .., dz. 24/17, dz. 24/18, dz. 252/1, Stawiska-24/11, 24/12 (GPO), Wymysłowo , DZ. 252/2.
31.05.2022   10:00 - 11:30
Bycz 14, 15, 19, 34, 36, Bycz-23 (GPO), Stawiska 11, 14.
31.05.2022   13:00 - 14:30

Raciążek gmina wiejska

Siarzewo 1, 2, 2C, 2d, 2D, 2F, 2G, 2j, 3, 3D.
30.05.2022   08:00 - 10:00
Raciążek ulica Paśniki .
30.05.2022   11:00 - 14:00

Radziejów gmina wiejska

Czołowo 47, 49, 49A, 50, 51, 57, od 59 do 64.
06.06.2022   10:00 - 11:30
Płowki 4A, 5, 5A, od 6 do 8, 8A, 9, 10.
07.06.2022   09:00 - 14:00

Topólka gmina wiejska

Paniewo 53.
01.06.2022   10:00 - 11:30
Paniewo 9, 10.
01.06.2022   13:00 - 14:30
Rybiny od 1 do 4, 7, 8, od 10 do 12, 30, Rybiny Leśne 1, 3, 6.
07.06.2022   09:00 - 11:00

Waganiec gmina wiejska

Brudnowo 19B, 20, 21/A, 21A, 22A, 22B, 23, 25, 26A, 27, 29, 29/F, 29/H, 29B, 29E, 45, Brudnowo-109/3 (GPO), Brudnowo-17/41, 17/42, Brudnowo-34/8 (GPO), Brudnowo-34/9 (GPO), Brudnowo-35/5 (GPO).
31.05.2022   11:00 - 14:00

Region Rypin

Brzuze gmina wiejska

Ostrowite 93.
30.05.2022   08:00 - 09:00
Ostrowite 21.
30.05.2022   08:00 - 14:00
Kleszczyn od 8 do 11, od 13 do 22, od 24 do 26, 37.
02.06.2022   08:00 - 14:00

Ciechocin gmina wiejska

Piotrkowo .
06.06.2022   08:00 - 16:00

Czernikowo gmina wiejska

Makowiska 48.
31.05.2022   08:00 - 11:00
Czernikowo ulice Konduktorska 1, 6, 10, Konwaliowa 7, 8, 10, 512/8, 513/12, Sportowa 1, 2, 5, 7, 428/14, Czernikowo-428/11, Targowa 52, 54, 56, 58, 59, 59A, 60, 60A, 60B, 60C, 60D, 60F, 61, 62, 62A, 63, 63A, 63B, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 775/2, DZ. 428/5, Zajączkowo , 512/9, 513/10, Witowąż .
02.06.2022   08:00 - 14:00
Czernikowo ulice Konduktorska 1, 6, 10, Konwaliowa 7, 8, 10, 512/8, 513/12, Sportowa 1, 2, 5, 7, 428/14, Czernikowo-428/11, Targowa 52, 54, 56, 58, 59, 59A, 60A, 60B, 61, 63, 63A, 63B, 65, 67, 69, 775/2, DZ. 428/5 , 512/9, 513/10.
03.06.2022   08:00 - 14:00
Mazowsze 3, 4, 4a, 4A, 5, 5A, 6, 7, 12, 13, 13a, 9.
06.06.2022   08:00 - 16:00

Dobrzyń nad Wisłą obszar wiejski

Dyblin od 17 do 30, 30A, od 31 do 34, od 39 do 44, Glewo 1, 1-2, 2, 3, 3A, 4, 5, od 8 do 13, od 15 do 18, 19A, od 22 do 25, od 27 do 29, 29A, 30, 31, 33, 35, 103/1, Glewo-54/4, Grochowalsk od 1 do 4, od 6 do 9, 9A, 10, 11, 12A, 13, 15, 18, od 22 do 24, 24A, 31, 32, 34, 35, 41, 44, 46, 46A, 47, 50, 50b, 52, 53A, 55, 58, 59, 63, 64, 66, 67, 67A, 68B, 68c, 70, 71, 74, 77, 78, 78A, 79/11, 79/7, Grochowalsk-15 (GPO), Kisielewo 1A, od 3 do 6, 9, od 14 do 17, od 19 do 30, 33/2, 91/6, 99/6, Krojczyn , Stróżewo od 2 do 15, 17, 18, od 20 do 29, Szpiegowo 1, 3, 4, 5/A, 5B, 6A, 7A, 8, 10, 11, 11A, od 12 do 19, 19b, 19B, 20, 26, 28, 33, 34, 36, od 38 do 42, 42A, 42B, 43, 46, 49, 50, 50A, od 51 do 55, 58, 32, 145, Tulibowo , 75/28.
01.06.2022   13:00 - 14:30

Kikół gmina wiejska

Walentowo .
30.05.2022   08:00 - 12:00
Sumin 23, 26, 30, 31, 37, 81.
31.05.2022   08:00 - 11:00
Kikół ulice Boczna 1, 2, 4, 6, 10, 14, 16, Piaskowa 1, od 5 do 7, 15, 16, 507/4, DZ. 507/11 , Rypińska 74, Rzemieślnicza .
02.06.2022   08:00 - 12:00
Boguchwała 7, 9.
03.06.2022   09:00 - 14:00

Lipno gmina miejska

Lipno ulica Jana Kilińskiego 26/a.
01.06.2022   13:00 - 14:30

Lipno gmina wiejska

Kłokock 68, 69, 70b, 72A, 78, 212/4, Ostrowite 1, 3, 5, od 7 do 9, 13, 13C, 14A, 14B, 15A, 15B, od 16 do 18, 21, 22A, 66, od 68 do 70, 70B, 72, 73, 75, od 79 do 82, 84, 85, 89, Ostrowite 6, 12, 67A, 87, 110/1, 113/3, 436/6, 618/1, Ostrowite-250/4.
30.05.2022   08:00 - 14:00
Kłokock 77, Ostrowite od 25 do 27, 29, od 32 do 37, 37A, od 38 do 45, 48, 76, 90, od 92 do 94, 94A, 95, Ostrowite 31, 572/6.
30.05.2022   08:00 - 09:00
  12:30 - 14:00
Radomice 47, 48.
01.06.2022   08:30 - 14:00

Mochowo gmina wiejska

Malanowo Nowe 3, Malanowo Stare od 70 do 72, Żurawinek 9, 12/9.
31.05.2022   09:00 - 12:00
Osiek 40.
03.06.2022   09:00 - 14:00

Rogowo gmina wiejska

Brzeszczki Duże 8, 9.
31.05.2022   08:30 - 14:00

Skępe obszar wiejski

Czermno 1, 21, Grabówiec od 1 do 4, 6, 7, od 9 do 12, 17, 19, 21, Kukowo od 26 do 30, od 32 do 37.
03.06.2022   09:00 - 12:30
Boguchwała od 7 do 9, 12, 18, 39.
03.06.2022   09:00 - 14:00

Skrwilno gmina wiejska

Czarnia Duża 4, 8, 12, 525A, Toki 1.
02.06.2022   08:30 - 14:00
Szczawno 7, 10, 10B, 14, 16, 39.
03.06.2022   08:00 - 15:00
Skrwilno ulice Kasztanowa od 1 do 3, 5, Rypińska 9, 11, 11A, 11B, 13, 15, 15A, od 16 do 23, od 25 do 29, 29A, 30, 32, od 34 do 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, Zaciszna 1.
08.06.2022   08:00 - 12:00

Tłuchowo gmina wiejska

Koziróg Leśny 17, 18, od 22 do 24, 27, 29, 31, DZ. 156/6.
01.06.2022   08:00 - 09:30
Tłuchowo ulice 15 Sierpnia 1, 3, 5, 11, od 13 do 17, 19, 21, 23, 23A, od 24 do 26, 28, 29, 29A, 30, 31, 31A, 32, 36, Nowe Osiedle 25, Sierpecka , Zastodólna 11, 19, 158/2, 163.
01.06.2022   10:00 - 11:30

Wielgie gmina wiejska

Podkłokock 5, Rumunki Witkowskie 7, 18, 21, 10, Szczepanki 1, 2, 4A, od 10 do 12, od 14 do 21, Witkowo 4, 5, 8, 10, od 13 do 17.
30.05.2022   08:00 - 09:00
  12:30 - 14:00
Wielgie ulice Ogrodowa 2, Starowiejska 8, Włocławska 1, 3, od 8 do 18 , 697.
31.05.2022   08:00 - 09:30
Teodorowo od 1 do 4, 6, 19, 253/1, Wielgie ulica Komunalna 10 12.
31.05.2022   10:00 - 11:30
Wielgie ulice Poprzeczna 15, Starowiejska 71, 73.
01.06.2022   10:00 - 11:30
Rumunki Witkowskie 3, 3A, 45, 52, Witkowo 2, 36, 38, 39, od 41 do 44, 49, 53.
01.06.2022   09:00 - 14:00

Region Toruń

Chełmża gmina wiejska

Pluskowęsy 7, 9, 10, 42.
01.06.2022   07:00 - 10:30

Ciechocin gmina wiejska

Piotrkowo 13, 121/5.
06.06.2022   08:00 - 16:00

Kowalewo Pomorskie obszar wiejski

Pluskowęsy 7, 9, 10.
01.06.2022   07:00 - 10:30

Lubicz gmina wiejska

Lubicz Dolny ulice Małgorzatowo 2, 3, 3A, 3G, 5A, Wilczy Młyn 1, 1B, 1C, od 2 do 4, 4A, 4B, 4e, 347/9, 349/5, 376 .
30.05.2022   07:00 - 09:30
Młyniec Drugi ulice Dolina Drwęcy 128, Żwirowa 5, 9, od 11 do 13 13, 50, 53, 54.
30.05.2022   08:00 - 12:00
Grabowiec ulice Bajkowa 4, Tygryska 3 1, 2, 159/2.
30.05.2022   11:30 - 13:30
Rogówko 74, 76.
01.06.2022   08:30 - 12:30
Brzeźno ulica Sosnowa 100 96, 98, 100, 102, 104, 108, 5.
01.06.2022   10:34 - 13:30
Rogówko ulica Osiedlowa 17, 19, 21, 25 31, 31A, 31E, 31G, 33, 112, 122, 122A, dz. 14/7.
02.06.2022   08:30 - 12:30

Łubianka gmina wiejska

Łubianka ulica Bydgoska 28, 43, 57 11.
30.05.2022   08:30 - 12:30
Łubianka , Pigża ulice Młodzieżowa 2, 6A, 8, 10, Szkolna 19 70, 147/26, 147/31, 147/36, 147/38, 147/49, 147/55, 147/60, 147/96, 147/98.
30.05.2022   10:00 - 15:00
Brąchnowo ulice św. Floriana 1, 3, 7, 8, 11, Tartaczna 2, Trakt Pocztowy 1, Wesoła 1, 4, 5, od 7 do 9, 9A, od 10 do 12, 16, 18, 20, 22 89, 93, 104, 106, 109, 183/6, Pigża ulica Migdałowa 12.
31.05.2022   08:00 - 16:00

Łysomice gmina wiejska

Kowróz 17, od 19 do 21.
31.05.2022   08:00 - 16:00
Łysomice ulica Toruńska 10A, 11, 12, Papowo Toruńskie .
01.06.2022   09:00 - 13:00
Papowo Toruńskie ulica Świerkowa 1, 6, 9, 13, 416, dz. 361/4 .
02.06.2022   07:00 - 08:30
Kamionki Duże 75, 77.
02.06.2022   08:00 - 13:00
Papowo Toruńskie ulice Modrzewiowa 7, Ogrodowa 14 , 3/28, 422/1, 423/3, 423/2, 423/4, 423/5.
02.06.2022   10:30 - 13:30

Obrowo gmina wiejska

Osiek nad Wisłą ulica Sokola 7b, 14, 16.
30.05.2022   08:00 - 11:00
Głogowo ulice Kręta 3, Młodzieżowa od 6 do 8, 10, 11, 14, 18, 28A, 28B 14A, 57, 58A, 59, 61A, 62.
30.05.2022   10:00 - 12:00
Kuźniki 18, 56/2, Łążynek od 33 do 36, Zębowo 127, 128.
31.05.2022   08:30 - 12:30

Toruń gmina miejska

Toruń ulica Kociewska 26, 26A, 30A.
31.05.2022   08:00 - 12:00
Toruń ulica Turkusowa 42, 44-46, 48, 50, 1051.
31.05.2022   10:00 - 15:00
Toruń ulice Szosa Bydgoska 26, Szosa Okrężna , 195 , Szosa Okrężna, dz. 81/2.
01.06.2022   10:00 - 12:00
Toruń ulice Droga Starotoruńska 7, Port Drzewny od 1 do 3.
03.06.2022   06:30 - 08:00
  16:00 - 17:30

Wielka Nieszawka gmina wiejska

Wielka Nieszawka ulice Wierzbowa 18, Zielona 12, Złota 1, 1A, 2/B, 2C.
02.06.2022   08:00 - 13:00

Zławieś Wielka gmina wiejska

Rozgarty ulice Lisia 11, 13, 15, Polna 5, 12, Zielony Zakątek 3, 8A , dz. 122/32, Stary Toruń , 204/5.
30.05.2022   08:00 - 12:00
Zławieś Wielka ulica Widokowa 27A, 27B, 27D .
01.06.2022   08:00 - 12:00
Czarne Błoto ulice Cicha 1, od 6 do 8, 12, 12A, 12B, 14, 222/42, 222/43, Leśna 2, 202 , 198/2, 222/3, 223/8, dz. 222/31.
01.06.2022   10:00 - 13:00
Skłudzewo , Toporzysko 81, 84, 339, 340/2, Zławieś Mała , obr.16-75.
02.06.2022   10:00 - 15:00
Stary Toruń ulica Sołecka 16 , 78.
03.06.2022   06:30 - 08:00
  16:00 - 17:30

Region Włocławek

Baruchowo gmina wiejska

Skrzynki 1A, 1B, od 2 do 4, 4A, od 6 do 9, 9A, 10, 11A, 12, 13A, 15, 16, 18, 18A, 19, 20A, od 22 do 24, 43, DZ. 8, DZ. 20, DZ. 45/7, DZ. 69/24, DZ. 69/37, Skrzynki ulica Leśna , 12-46/1 12-47/13, 62/1 11, 13, 23, 24, 12-42/2, 18, 49/12, 49/15, 51/5 (GPO), 51/6, 56/2, 59, 69/15 (GPO), 69/30, 69/36, 69/39, 72/1, DZ. 125, DZ. 69/18, DZ. 69/5, obr.0012-45/22 (GPO), Skrzynki-70/18.
31.05.2022   08:00 - 10:00

Brześć Kujawski obszar wiejski

Stary Brześć 1, 18, 19, 19A, 19B, 67, OŚW..
30.05.2022   09:00 - 12:00
Kąty .
02.06.2022   08:30 - 10:30

Choceń gmina wiejska

Grabówka 27, 28, Nakonowo Stare 14.
31.05.2022   10:30 - 14:30
Śmiłowice 39, 40, od 45 do 54, 54A, od 55 do 57, 77, 77/A, 98, OŚW., .-32, 33 (GPO), 45/3 (GPO), 93, Śmiłowice-Pustki 29A.
01.06.2022   08:00 - 10:00

Dobrzyń nad Wisłą obszar wiejski

Grochowalsk , ---213/2 (GPO), ---36/1 (GPO) ---38/1 (GPO).
01.06.2022   13:00 - 14:30

Fabianki gmina wiejska

Lisek 30, od 32 do 36, 38, 40, 41.
30.05.2022   12:30 - 14:00

Kowal gmina miejska

Kowal ulice Dobiegniewska 5, 8, 11, 11 A, od 12 do 18, 20, 20B, Jagiełły 42, 44, 49, 49A, Kazimierza Wielkiego 10, Kołłątaja 2A, Kopernika , Kościuszki , Marii Konopnickiej 15, Marszałka Józefa Piłsudskiego 53, 57, 59, 63, 64, 66, 68, 70A, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, OŚW., Piwna 1, 3, 5, 7, od 9 do 11, od 13 do 16, 17A, od 19 do 25, 29, 33, 58, OŚW., DZ. 1200, Polna , Sadowa 3, 5, 7, 9, Słoneczna od 3 do 9, 12, Kowal-1216 (GPO), Szkolna od 2 do 6, od 8 do 10, 12, 14, 16, 18, od 20 do 22, 24, 26, 28, 30, 32, Traugutta , Wojska Polskiego , DZ. 1553.
28.05.2022   08:30 - 12:30

Kowal gmina wiejska

Grodztwo 58A, 60, 61, 333, DZ. 313/3.
28.05.2022   08:30 - 12:30

Lubień Kujawski obszar wiejski

Kłóbka od 2 do 5, Podgórze od 2 do 4.
31.05.2022   11:00 - 13:00
Henryków od 1 do 3, od 5 do 7, Kamienna , Kretkowo , Narty-Piaski od 4 do 9.
01.06.2022   08:30 - 11:00
Czaple 25, Czaple Nowe 3, 11A, Gagowy Stare 24, Kanibród 7.
01.06.2022   11:30 - 14:00
Nowa Wieś od 1 do 4, od 6 do 8, 10, Wola Olszowa 29.
02.06.2022   08:30 - 11:00
Henryków od 1 do 3, od 5 do 7, Kamienna , Kretkowo , Narty-Piaski od 4 do 9.
02.06.2022   08:00 - 11:00
Krzewie od 12 do 19, Nowy Młyn 7, 8.
02.06.2022   11:30 - 14:00
Narty , 171/17, 38/10, 38/13, 38/30 (GPO), 38/31, 38/36 (GPO), 38/38, 38/39, 38/42, 38/43, 38/44.
02.06.2022   11:00 - 14:00
Czaple 15, 16, od 28 do 31, Czaple Nowe , 117/10, 117/23, 117/24, 117/25 (GPO), 117/28.
03.06.2022   11:30 - 14:00

Włocławek gmina miejska

Włocławek ulice Wapienna 3/4, 7, Zielna 43/B, 43A.
28.05.2022   07:00 - 15:00
Włocławek ulice Energetyków 30, 37, garaż, DZ. 52/11, DZ. 67, Toruńska 62A, 64, 75, 75A, 77/83, 77-81, 49, 4/1 ob.310.
03.06.2022   08:00 - 09:30
Włocławek ulice Hutnicza 17, 21, 23, 23A, 25, 27, 28, 28A, od 29 do 32, 32A, 33A, 33B, 34, 34A, 35, 35A, 36, 36A, 37, 37/A, 38, 38A, 39, 39A, 40, 40A, 41, 42, 42A, 43, 44, 44A, 47, Przesmyk 4B, Przyjemna 2, 2A, 4, 4A, 6, Urocza 1, 2, 4, Wesoła 6.
03.06.2022   10:00 - 11:30
Włocławek ulice Aleksandra Fredry 10, 12, 12/A, 12A, 12B, 14, 16, 16A, Fredry 10, 12, 12/A, 12A, 14, 16, 16/A, 16A, G.105, GARAŻ, 3/13, 4/12, dz. 248/5, Kaliska 101, 108, 108A, MPWiK.
03.06.2022   12:00 - 13:30

Włocławek gmina wiejska

Kruszyn ulice Jana Pawła II 27, 28, od 30 do 32, 59, DZ. 137/4, Kazimierza Wielkiego 7, 13, 15, 17, 25, 29, 33, 34, 36, 37, 37A, 40, 42A, 44, 46, 48, 50, 61, 63, od 65 do 67, 69, 71, 75, 80, 82, 90, 94, OŚW., Szkolna , Kruszynek 43, 43A.
30.05.2022   08:00 - 09:30
Kruszyn ulice Jana Pawła II 27, 28, od 30 do 32, 59, DZ. 137/4, Kazimierza Wielkiego 7, 13, 15, 17, 25, 29, 33, 34, 36, 37, 37A, 40, 42A, 44, 46, 48, 50, 61, 63, od 65 do 67, 69, 71, 75, 80, 82, 90, 94, OŚW., Szkolna , Kruszynek 43, 43A.
30.05.2022   08:00 - 09:30
Józefowo 2, 2A, 3, 5, 6, 6/A, 7, 9, 237/3, Józefowo- dz. 241/7 (GPO), Józefowo 6, 9A, 49, 237/2, 173/22, 173/3, 237/1 (GPO), DZ. 237/8.
30.05.2022   10:00 - 11:30
Łagiewniki , 372/9, DZ. 365/40, Warząchewka Królewska 24, Warząchewka Nowa od 1 do 6, 6A, 7, 8, 10, 15A, 16, 16/M, 16B, 16I, 17, 17A, od 18 do 23, 23A, 25, 26/F, 26/J, 26B, 26E, 26S, 26Z, 33, 365, OŚW., 365/3 (GPO), 365/43, Warząchewka Polska ulica Alternatywy 3A 53, 16-242/4, 562/1.
01.06.2022   09:00 - 12:00
Nowa Wieś 3.
02.06.2022   08:30 - 11:00
Nowa Wieś ulice Bratkowa 4, od 7 do 9, 11, 13, 15, Irysowa 2, 4, 6, 8, 12, Nagietkowa od 3 do 6, 8, 9, 11, 13, 15, Różana 9, 15, 19, 21, 33, 37, 41, 45, 45A, 49, 53, 55, 22/33, 61/15, DZ. 24/17, Sasankowa 5, 7, Tulipanowa 4, 6, 8, 10, 24/14 , 22/5.
03.06.2022   08:30 - 11:00

Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2022 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl