Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdynia

Gmina Kosakowo

Gdynia, ul. Orzechowa
19.11.2019   10:00 - 15:00

Miasto Gdynia

Gdynia, ul. Orzechowa
19.11.2019   10:00 - 15:00

Region Kartuzy

Gmina Chmielno

Przewóz
14.11.2019   08:30 - 12:30

Gmina Dziemiany

Raduń , Dziemiany ulice Raduńska, Robotnicza, Wybickiego, Wąska, Wyzwolenia, Sobótki, Kaszubska, Polna, kard. Wyszyńskiego, Łąkowa, 8 Marca, Słoneczna, Osiedle Letniskowe Nowiny, Kalwaria
18.11.2019   08:00 - 11:00

Gmina Karsin

Dąbrowa
15.11.2019   08:30 - 12:30

Gmina Kartuzy

Borowo ulice Długa, Topolowa, Ogrodowa, Łąkowa, Ukośna, Borkowo
13.11.2019   08:30 - 11:00
Rybaki
14.11.2019   08:00 - 15:00
Grzybno ulice Miodowa nr 3 ,Długa od nr 17 do 35 , Widna nr 1 i 3, Osiedlowa od nr 20 do 33
19.11.2019   08:00 - 11:30

Gmina Przodkowo

gmina wiejska Przodkowo, gmina wiejska Sierakowice
15.11.2019   08:00 - 09:00
  10:30 - 11:30
Przodkowo , Kawle Dolne , Załęże ulice Jarzębinowa, Górna, Załęskie Piaski , Kowale
15.11.2019   08:00 - 11:30
Przodkowo ulice Polna, Pomieczyńska, Gdańska, Kartuska, Łąkowa
15.11.2019   12:00 - 14:00
Młynek
18.11.2019   08:00 - 10:00

Gmina Sierakowice

gmina wiejska Przodkowo, gmina wiejska Sierakowice
15.11.2019   08:00 - 09:00
  10:30 - 11:30
Przodkowo , Kawle Dolne , Załęże ulice Jarzębinowa, Górna, Załęskie Piaski , Kowale
15.11.2019   08:00 - 11:30

Gmina Somonino

Rybaki
14.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Stężyca

Nowe Czaple ulica Danielowa Dolina, Pierszczewko ,
13.11.2019   08:30 - 12:30

Gmina Żukowo

Borowo ulice Długa, Topolowa, Ogrodowa, Łąkowa, Ukośna, Borkowo
13.11.2019   08:30 - 11:00
Nowe Czaple ulica Danielowa Dolina, Pierszczewko ,
13.11.2019   08:30 - 12:30

Region Starogard Gdański

Gmina Kaliska

Lipinki Szlacheckie, Jabłowo Działkowa i Pelplińska od 14 do 17
15.11.2019   09:00 - 10:00
Chwarzno, Dunajki, Płociczno, Okoninki,
19.11.2019   09:00 - 13:30

Gmina Lubichowo

Lubichowo ulica 6 Marca numery 1 i 2 oraz Lubichowo Wybudowanie numery 26,26A i 27.
19.11.2019   09:00 - 16:00

Gmina Morzeszczyn

Kierwałd, Wielbrandowo 4 i 10
13.11.2019   09:00 - 13:30

Gmina Skórcz

Kierwałd, Wielbrandowo 4 i 10
13.11.2019   09:00 - 13:30

Gmina Stara Kiszewa

Chwarzno, Dunajki, Płociczno, Okoninki,
19.11.2019   09:00 - 13:30
Pałubin
20.11.2019   09:00 - 13:30

Gmina Starogard Gdański

Starogard Gdański Grzybka od 16 do 46
14.11.2019   09:30 - 13:30
Lipinki Szlacheckie, Jabłowo Działkowa i Pelplińska od 14 do 17
15.11.2019   09:00 - 10:00

Miasto Starogard Gdański

Starogard Gdański Grzybka od 16 do 46
14.11.2019   09:30 - 13:30

Region Tczew

Gmina Cedry Wielkie

Bystra, Dziewięć Włók, Wocławy
14.11.2019   13:00 - 15:00

Gmina Pruszcz Gdański

Bystra, Dziewięć Włók, Wocławy
14.11.2019   13:00 - 15:00

Gmina Przywidz

Szpęgawa
13.11.2019   08:00 - 11:00
Klonowo Dolne ulice Trakt Leśny, Przywidzka
13.11.2019   10:00 - 15:00

Gmina Subkowy

Swarożyn P G R
13.11.2019   08:00 - 15:00
Swarożyn ulica Szkolna
13.11.2019   08:00 - 17:00

Gmina Tczew

Szpęgawa
13.11.2019   08:00 - 11:00
Swarożyn P G R
13.11.2019   08:00 - 15:00
Swarożyn ulica Szkolna
13.11.2019   08:00 - 17:00
Bystra, Dziewięć Włók, Wocławy
14.11.2019   13:00 - 15:00

Region Wejherowo

Gmina Jastarnia

Władysławowo ulica Geodetów,
21.11.2019   08:30 - 14:30

Gmina Krokowa

Dębki ulice Wrzosowa, Zakonna, Cicha.
20.11.2019   08:30 - 14:30

Gmina Puck

Połczyno ulice Malwowa, Akacjowa, Cicha, Puck ulice Głogowa, Dębowa, Kasztanowa, Bukowa, Swarzewska, Żarnowiecka, Jaśminowa.
16.11.2019   12:00 - 14:00

Gmina Szemud

Rębiska ulica Wzgórze
14.11.2019   13:00 - 15:00
Kielno - Myśliwski Dwór 2.
15.11.2019   10:00 - 14:00
Dobrzewino ul. Wybickiego, Rzemieślnicza, Jana Kochanowskiego, Żytnia.
18.11.2019   09:00 - 14:30
Łebieńska Huta ulice Jeziorna 10, Hrabstwo 1 , 5.
25.11.2019   08:30 - 14:30

Gmina Wejherowo

Gościcino ulica Robakowska.
21.11.2019   11:00 - 15:00
Władysławowo ulice Gdyńska, Gdańska 48, 50 , 52 , 54.
22.11.2019   08:30 - 14:30

Gmina Władysławowo

Rozewie ulica Garnizonowa Z 3602420
15.11.2019   11:00 - 13:30
Władysławowo ulica Geodetów,
21.11.2019   08:30 - 14:30
Władysławowo ulice Gdyńska, Gdańska 48, 50 , 52 , 54.
22.11.2019   08:30 - 14:30

Miasto Puck

Połczyno ulice Malwowa, Akacjowa, Cicha, Puck ulice Głogowa, Dębowa, Kasztanowa, Bukowa, Swarzewska, Żarnowiecka, Jaśminowa.
16.11.2019   12:00 - 14:00

Miasto Reda

Reda ulica Azaliowa
13.11.2019   11:00 - 15:00
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Jarocin

Bachorzew Leśna 23
18.11.2019   08:00 - 09:30

Gmina Zduny k. Krotoszyna

Chachalnia Zdunowska, Szaniec
13.11.2019   12:00 - 14:00

Miasto i Gmina Krotoszyn

Krotoszyn, Rawicka dz. 287/10
13.11.2019   08:30 - 10:30
Krotoszyn ul. Błękitna, Bukówko, Szafirowa
15.11.2019   11:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pleszew

Lenartowice 1, Prokopów nr 24, od 25A do 29, dz. nr 20, Acwador
13.11.2019   08:00 - 12:00
Kowalew Wawrzyniaka
18.11.2019   10:00 - 12:00

Region Kalisz

Gmina Blizanów

Dębniałki działka 197
13.11.2019   08:00 - 11:00
Blizanów 100 a, 101 b (blok)
14.11.2019   09:30 - 13:30
Korab 29-34 38-45 48-52
18.11.2019   11:30 - 13:30
Kolonia Jarantów 10-21 Piskory 25-38
18.11.2019   09:00 - 13:30
Lipe 20-21 41-48 Lipe Trzecie 2-5 21-34a O S P Szkoła Kościół Ujęcie Wody
19.11.2019   09:30 - 13:30
Stawiszyn ul. Wiśniowa 1-50 Szosa Pleszewska 16-24 SKR Stacja Paliw Piskory Kolonia Jarantów Jarantów Lipe Lipe Trzecie Długa Wieś Pierwsza Długa Wieś Druga Długa Wieś Trzecia Oczyszczalnia DMO Olszanowski Arpo Ogrodnictwo Janas
21.11.2019   09:00 - 10:00
  14:00 - 15:00

Gmina Ceków-Kolonia

Florentyna 32, 33, 33a
15.11.2019   09:00 - 11:00
Stawiszyn ul. Wiśniowa 1-50 Szosa Pleszewska 16-24 SKR Stacja Paliw Piskory Kolonia Jarantów Jarantów Lipe Lipe Trzecie Długa Wieś Pierwsza Długa Wieś Druga Długa Wieś Trzecia Oczyszczalnia DMO Olszanowski Arpo Ogrodnictwo Janas
21.11.2019   09:00 - 10:00
  14:00 - 15:00

Gmina Godziesze Wielkie

Saczyn działki budowlane nr. 378/2, 6, 7, 12
14.11.2019   08:00 - 10:00

Gmina Gołuchów

Jedlec 81-102 127 134 154
13.11.2019   10:00 - 13:00

Gmina Koźminek

Złotniki 13-26
15.11.2019   10:00 - 12:00

Gmina Nowe Skalmierzyce

Skalmierzyce ul. Dąbkowa 17-38
15.11.2019   09:30 - 13:30
Wojciechówka 9-19 Szosa Turecka 8 9 10
19.11.2019   10:00 - 13:00

Gmina Stawiszyn

Vitpol
21.11.2019   09:00 - 15:00
Stawiszyn ul. Wiśniowa 1-50 Szosa Pleszewska 16-24 SKR Stacja Paliw Piskory Kolonia Jarantów Jarantów Lipe Lipe Trzecie Długa Wieś Pierwsza Długa Wieś Druga Długa Wieś Trzecia Oczyszczalnia DMO Olszanowski Arpo Ogrodnictwo Janas
21.11.2019   09:00 - 10:00
  14:00 - 15:00

Gmina Szczytniki

Korzekwin 6-20
15.11.2019   08:00 - 14:00

Gmina Żelazków

Florentyna 32, 33, 33a
15.11.2019   09:00 - 11:00
Wojciechówka 9-19 Szosa Turecka 8 9 10
19.11.2019   10:00 - 13:00
Stawiszyn ul. Wiśniowa 1-50 Szosa Pleszewska 16-24 SKR Stacja Paliw Piskory Kolonia Jarantów Jarantów Lipe Lipe Trzecie Długa Wieś Pierwsza Długa Wieś Druga Długa Wieś Trzecia Oczyszczalnia DMO Olszanowski Arpo Ogrodnictwo Janas
21.11.2019   09:00 - 10:00
  14:00 - 15:00

Miasto Kalisz

Kalisz PKS, Car Net, ul. Wrocławska 1-19, ul. Podmiejska 2-14, ul. Mała 1-8
14.11.2019   11:00 - 14:00
Kalisz ul. Owsiana 18-40
18.11.2019   09:00 - 12:00

Region Kępno

Gmina Bralin

Bralin ul. Kępińska, Południowa, Chojęcin Szum
15.11.2019   15:00 - 16:00

Gmina Doruchów

Zalesie 36 - 46, Rudniczysko 11, 12
18.11.2019   09:00 - 13:00
Torzeniec 107 - 109
19.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Kępno

Łubnice Ogrodowa, Gen. Sikorskiego, Piastowska, Leśna, Polna, Wieluńska, Wodna, Zakład Poligraficzny NESTORPACK, Ubojnia MARS, Ludwinów, Jeziorko
12.11.2019   16:00 - 17:00

Gmina Kobyla Góra

Kobyla Góra ul. K. Tetmajera 2
16.11.2019   09:00 - 10:00

Gmina Łęka Opatowska

Opatów ul. W Reymonta 2, 4, 6 - 17, M. Konopnickiej
18.11.2019   13:00 - 14:00

Gmina Łubnice

Łubnice Ogrodowa, Gen. Sikorskiego, Piastowska, Leśna, Polna, Wieluńska, Wodna, Zakład Poligraficzny NESTORPACK, Ubojnia MARS, Ludwinów, Jeziorko
12.11.2019   16:00 - 17:00
Ludwinów 31 - 49
13.11.2019   16:00 - 17:00

Gmina Perzów

Słupia pod Bralinem 75 - 88, 88B, 88K
18.11.2019   08:30 - 10:30

Gmina Rychtal

Dworzyszcze 8 - 12, Skoroszów 5, 7
13.11.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Syców

Pawełków
15.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Wieruszów

Wieruszów ulica Ogrodowa
15.11.2019   09:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Babiak

Bogusławice
15.11.2019   08:30 - 13:30

Gmina Sompolno

Wierzbie
14.11.2019   09:00 - 14:00

Gmina Wierzbinek

Wierzbie
14.11.2019   09:00 - 14:00
Władysławowo, Pamiątka, Julianowo
15.11.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Kłodawa

Wólka Czepowa
13.11.2019   09:00 - 14:00
Dąbrówka
18.11.2019   08:00 - 16:30

Miasto Koło

Koło ul. Stanisława Konarskiego 5
14.11.2019   09:00 - 14:00

Region Konin

Gmina Kramsk

Podgór, Wysokie, Konstantynów, Wacławów, Chmielnik, Winnica, Brzózki, Wielany
13.11.2019   08:30 - 10:00
14.11.2019   08:30 - 10:00

Gmina Stare Miasto

Żdżary
13.11.2019   10:00 - 13:00

Miasto i Gmina Ślesin

Kijowiec, Kijowiec-Szyszynek, Szyszynek
15.11.2019   09:00 - 11:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Kraszewice

Renta 1 do 34, dz. 56/1, Kraszewice ul. Grabowska 10, 12, 14, 16, do 23, Kwiatowa 101 do 105, dz. 8/1.
15.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Ostrzeszów

Olszyna 104 do 107.
14.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Przygodzice

Topola Osiedle ul. Dworcowa 9, 11, 17, 21, 23 do 26, 30, 34, 44, Leśna 2, 3, 6, 9, 10, 12, Prosta 2, 5, 6, 8, Sportowa 2, 3, 10, 20 dz. 335/1.
19.11.2019   09:00 - 12:00

Gmina Sośnie

Pawłów 1 do 10, 81, 82, 82a.
14.11.2019   08:00 - 14:00
Pawłów 49 do 52
14.11.2019   08:00 - 14:00
Pawłów 11 do 18, Szkoła, dz. 206.
14.11.2019   08:00 - 14:00

Miasto I Gmina Odolanów

Raczyce ul. Odolanowska 38 do 60, 81 do 105, Leśna 1 do 8, 16, Krótka 1 do 8.
14.11.2019   09:00 - 11:00
Raczyce ul. Wiejska 2 do 24, dz. 1039/2, 272/2, Boczna 1, 2, 4, 6, 8, 10, Leśna 10, 12, 14, 22 .
14.11.2019   12:00 - 13:00
Raczyce ul. Odolanowska 6a, 6, 8a, 8 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 53a, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, Nowa 2 do 10, 12, 13, 15 do 23, 25, 26, 37.
18.11.2019   09:00 - 11:00
Kaczory ul. Raszkowska 1, 3, 7, 9, 11 do 17, 19, 20, 22, 24, 24a, 26, 26a, 28, 30, 32.
20.11.2019   09:00 - 12:00

Region Słupca

Gmina Ostrowite

Marcewek, Mieczownica, Brzozogaj
19.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Słupca

Piotrowice ulice Kanarkowa, Malinowa, Słomczycka, Słowikowa, Babin
19.11.2019   10:00 - 12:00
Marcewek, Mieczownica, Brzozogaj
19.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Strzałkowo

Piotrowice ulice Kanarkowa, Malinowa, Słomczycka, Słowikowa, Babin
19.11.2019   10:00 - 12:00
Strzałkowo Aleja Prymasa Wyszyńskiego
21.11.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Witkowo

Skorzęcin Ośrodek Wypoczynkowy stacja transformatorowa 80936
13.11.2019   08:00 - 10:00
Folwark, Piaski, Trzuskołoń
18.11.2019   09:30 - 14:00

Miasto Słupca

Słupca ul. Kościuszki 9, Okopowa 4A, Kościelna 3, Kościół Świętego Wawrzyńca
13.11.2019   09:00 - 16:00

Region Turek

Gmina Dobra

Chrapczew
13.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Grabów

Stara Sobótka, Rochów
13.11.2019   11:00 - 13:00

Gmina Przykona

Bądków Drugi, Bądków Pierwszy, Smulsko
14.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Turek

Albertów, Słodków, Słodków-Kolonia
15.11.2019   09:00 - 13:00
Oddział Koszalin

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój

Czarnkowie , Milice , Gaworkowo , Jelonki , Czarnkowo
13.11.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Tychowo

Czarnkowie , Milice , Gaworkowo , Jelonki , Czarnkowo
13.11.2019   08:00 - 12:00
Podborsko
14.11.2019   09:00 - 11:00

Region Bytów

Gmina Kołczygłowy

Radusz, obwód kierunek Sołtys
12.11.2019   12:00 - 17:00
Cetyń , Poborowo , Owczary , Kołczygłówki
18.11.2019   08:00 - 09:30
19.11.2019   13:00 - 14:30

Gmina Lipnica

Wojsk
19.11.2019   07:30 - 12:00
20.11.2019   07:30 - 12:00

Gmina Trzebielino

Cetyń , Poborowo , Owczary , Kołczygłówki
18.11.2019   08:00 - 09:30
19.11.2019   13:00 - 14:30
Suchorze ulice Bytowska, Spacerowa, Lipowa, Widokowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Słupska, Szkolna
03.12.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Miastko

Miastko Kolonia, Węgorzynko ,
13.11.2019   08:30 - 14:00
Miastko ulice Fabryczna
14.11.2019   10:00 - 15:00

Region Człuchów

Gmina Konarzyny

Żychckie Osady
18.11.2019   10:00 - 16:00

Miasto i Gmina Człuchów

Nieżywięć , Nieżywięć ulice Pogodna, Radosna
14.11.2019   12:00 - 16:00
Gębarzewo , Biskupnica , Chrząstowo
15.11.2019   10:00 - 13:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Mielenko Jezioro, Gudowo Kolonia I, Dzików
13.11.2019   11:00 - 13:30
15.11.2019   11:00 - 13:30

Miasto i Gmina Kalisz Pomorski

Dębsko - zasilanie ze stacji Dębsko Wieś nr 20571 - budynki nr 28 B; 35 do 63
13.11.2019   08:30 - 15:00
14.11.2019   08:30 - 15:00
Kalisz Pomorski ul. Młyńska 3, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 12 ul. Koszalińska 42, 43
15.11.2019   08:30 - 14:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Kłopotowo , Wrzosowo
19.11.2019   08:00 - 14:00

Gmina Rymań

Rzesznikowo, Czartkowo, Jaglino, Rzesznikówko
13.11.2019   08:00 - 16:00
Rzesznikowo , Płonino , Skrzydłowo , Czartkowo , Jaglino , Rzesznikówko
20.11.2019   08:00 - 12:00
Rzesznikowo, Czartkowo, Jaglino, Rzesznikówko
21.11.2019   08:00 - 16:00
Rzesznikowo , Płonino , Skrzydłowo
22.11.2019   08:00 - 12:00
Rzesznikowo, Czartkowo, Jaglino, Rzesznikówko
22.11.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Gościno

Jeziorki
26.11.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Kołobrzeg ulica Ketlinga 13 i Ketlinga 15
15.11.2019   09:00 - 14:00
Korzystno ulice Szeroka, Nagietkowa, Rumiankowa, Szałwiowa, Lawendowa, Lubczykowa, Dojazdowa, Tymiankowa, Majerankowa, Zieleniewo ulice Turystyczna, Wypoczynkowa, Bażancia, Wakacyjna, Kanarkowa
20.11.2019   10:00 - 14:00

Region Koszalin

Gmina Mielno

Sarbinowo ulica Nadmorska
13.11.2019   09:00 - 14:00
Sarbinowo ul. Polnych Kwiatów
16.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Świeszyno

Niedalino, Czacz
15.11.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Darłowo

Jeżyce, Nowy Kraków
14.11.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Polanów

Jeżyce, Nowy Kraków
14.11.2019   08:00 - 15:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka

Kłosy
14.11.2019   09:00 - 14:00
Czarna Dąbrówka ulice Brzozowa, Jeziorna, Słupska, Miła, Polna, Cicha, Bytowska
14.11.2019   11:00 - 15:00
Kłosy Górne dz. nr 57/8
19.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Leśnice 13, 14, 15
14.11.2019   08:00 - 16:00
15.11.2019   08:00 - 16:00
Chocielewko
18.11.2019   09:00 - 14:00

Gmina Potęgowo

Malczkowo , Malczkowo
16.11.2019   08:00 - 13:30

Gmina Sierakowice

Malczkowo , Malczkowo
16.11.2019   08:00 - 13:30

Gmina Wicko

Nowęcin ulice Piaskowa, Żwirowa, Kwiatowa
15.11.2019   11:00 - 14:00

Miasto Lębork

Lębork ulica Sudecka,
19.11.2019   11:00 - 15:00

Region Słupsk

Gmina Dębnica Kaszubska

Dębnica Kaszubska ul. Sobieskiego Sikorskiego, Sawickiej, Klonowa, Świerkowa
16.11.2019   07:30 - 12:00
Dębnica Kaszubska ul. Fabryczna
14.11.2019   07:30 - 16:00
22.11.2019   07:30 - 16:00
Krzynia, Łysomice
14.11.2019   07:30 - 16:30
22.11.2019   07:30 - 16:30

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca

Wielanowo Hydrofor
13.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Barwice

Stary Grabiąż, Żdżar, Wiele, Gonne Małe, Kolanowo
14.11.2019   08:00 - 09:30
  13:00 - 14:30

Miasto i Gmina Borne Sulinowo

Stary Grabiąż, Żdżar, Wiele, Gonne Małe, Kolanowo
14.11.2019   08:00 - 09:30
  13:00 - 14:30
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Płoskinia

Tolkowiec
15.11.2019   10:00 - 13:00

Region Elbląg

Gmina Markusy

Krzewsk 58, 62, 65a
14.11.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Elbląg

Pilona 2, 3a, 3b
13.11.2019   09:00 - 14:00
Elbląg ulica Pułkownika Stanisława Dąbka 215 garaże fabryka domów
14.11.2019   09:00 - 14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława

Franciszkowo, Frednowy
21.11.2019   09:00 - 13:00

Region Kętrzyn

Gmina Barciany

Radosze kolonia (Generały),
03.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Kolno

Wysoka Dąbrowa 18 i numery od 24 do 28,
28.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Piecki

Łętowo,
20.11.2019   08:00 - 15:00
Kołowin, Bobrówko, Nowy Most, Nowa Ukta, Ukta od 112 do 115 i 128, Kadzidłowo 1,
21.11.2019   07:00 - 09:00
  14:00 - 17:00
Łętowo,
20.12.2019   08:00 - 15:00

Gmina Ruciane-Nida

Kołowin, Bobrówko, Nowy Most, Nowa Ukta, Ukta od 112 do 115 i 128, Kadzidłowo 1,
21.11.2019   07:00 - 09:00
  14:00 - 17:00
Nowa Ukta 22, 27, 28, 30, Kadzidłowo 2, 3, 4,
21.11.2019   07:00 - 17:00

Gmina Sorkwity

Gizewo 34, 35,
13.11.2019   08:00 - 15:00
Pustniki 28,
14.11.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Bisztynek

Prosity,
15.11.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Korsze

Babieniec od numeru 16 do 25,
27.11.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Gwiazdowo 16, Nikutowo 10, 11,
19.11.2019   08:00 - 15:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn

Tychnowy kol. Dubiel i Brokowo
14.11.2019   08:00 - 11:00
Tychnowy kier. Dubiel
14.11.2019   10:00 - 14:00

Gmina Stary Dzierzgoń

Gisiel
14.11.2019   09:00 - 11:00

Gmina Susz

Brusiny, Michałowo, Ulnowo, Fabianki, Olbrachtówko, Stawiec, Olbrachtowo, Zieleń
13.11.2019   08:00 - 09:00
Jakubowo Wieś
13.11.2019   08:00 - 12:00
Rudniki
13.11.2019   07:00 - 16:00
14.11.2019   07:00 - 16:00
15.11.2019   07:00 - 16:00

Miasto i Gmina Prabuty

Jakubowo Wieś
13.11.2019   08:00 - 12:00
Orkusz
13.11.2019   09:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo

Paustry nr 7-11
15.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Jeziorany

Studzianka nr 37, 40, 41, 42
21.11.2019   08:30 - 10:30

Gmina Kiwity

Żegoty nr 14, 14A, 39, 41-46, 48
22.11.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Jeziorany

Studzianka nr 37, 40, 41, 42
21.11.2019   08:30 - 10:30

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Długołęka, Bobrownik
15.11.2019   08:00 - 14:00

Region Malbork

Gmina Ostaszewo

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Nowa Cerkiew budynki od nr 40 do nr 69.
15.11.2019   11:00 - 13:00

Region Olsztyn

Gmina Dywity

Kieźliny ulice Edyty Stein, ks. Jakuba Jagałły, Pawła Sowy
14.11.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Olsztyn

Olsztyn ulica Partyzantów 30
13.11.2019   07:00 - 11:00
Kieźliny ulice Edyty Stein, ks. Jakuba Jagałły, Pawła Sowy
14.11.2019   08:00 - 10:00

Region Ostróda

Gmina Grunwald

Tolejny, Zybułtowo
14.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Olsztynek

Makruty, Brzeźno
13.11.2019   09:00 - 14:00
Tolejny, Zybułtowo
14.11.2019   09:00 - 13:00
Drwęck
14.11.2019   09:00 - 13:00
Jemiołowo, Królikowo, Olsztynek
15.11.2019   08:30 - 09:30
Nowa Wieś Ostródzka
15.11.2019   09:00 - 13:00
Mycyny, Mańki, Samagowo, Kąpity, Witułty, Gębiny, Zezuty, Cichogrąd, Spoguny
22.11.2019   08:30 - 14:30

Gmina Świątki

Makruty, Brzeźno
13.11.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Miłakowo

Książnik
20.11.2019   08:30 - 10:30

Miasto i Gmina Olsztynek

Jemiołowo, Królikowo, Olsztynek
15.11.2019   08:30 - 09:30

Region Szczytno

Gmina Dąbrówno

Siemianowo, Dąbrowa, Dąbrowa
29.11.2019   09:00 - 15:00

Gmina Dźwierzuty

Stankowo
14.11.2019   09:00 - 13:00
Siemianowo, Dąbrowa, Dąbrowa
29.11.2019   09:00 - 15:00

Gmina Kozłowo

Sarnowo
13.11.2019   09:00 - 15:00
Dziurdziewo, Rogóż, Szkotowo, Wierzbowo
19.11.2019   09:00 - 13:00
Pielgrzymowo , Kanigowo , Borowy Młyn , Olszewo
25.11.2019   09:00 - 15:00
Pielgrzymowo, Kanigowo, Borowy Młyn, Olszewo
25.11.2019   09:00 - 15:00
Siemianowo, Dąbrowa, Dąbrowa
29.11.2019   09:00 - 15:00

Gmina Świętajno

Świętajno ulice Michała Kajki, Jerzego Lanca, Kościelna, Ogrodowa, Polna, Grunwaldzka, Świętajno
15.11.2019   09:00 - 13:00
Nowe Gizewo , Rudka , Szczytno ulice Władysława Jagiełły, Borowa, Kazimierza Wielkiego, Rudka
25.11.2019   07:00 - 09:00
  13:30 - 15:00

Gmina Wielbark

Przeździęk Wielki
15.11.2019   09:00 - 13:00
Zieleniec
22.11.2019   09:00 - 13:00
Przeździęk Mały, Przeździęk Wielki
25.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Biskupiec

Sadowo
18.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Nidzica

Rozdroże,
15.11.2019   09:00 - 15:00
Wietrzychowo, Wietrzychówko
19.11.2019   09:00 - 15:00
Kanigowo, Tatary
20.11.2019   09:00 - 13:00
Napiwoda
21.11.2019   09:00 - 13:00
Mogiłowo
21.11.2019   09:00 - 15:00
Pielgrzymowo , Kanigowo , Borowy Młyn , Olszewo
25.11.2019   09:00 - 15:00
Pielgrzymowo, Kanigowo, Borowy Młyn, Olszewo
25.11.2019   09:00 - 15:00
Wólka Orłowska, Łyna, Łyński Młyn
27.11.2019   09:00 - 15:00

Miasto i Gmina Szczytno

Nowe Gizewo , Rudka , Szczytno ulice Władysława Jagiełły, Borowa, Kazimierza Wielkiego, Rudka
25.11.2019   07:00 - 09:00
  13:30 - 15:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo

Pawłowo, Pieńki Rzewińskie
19.11.2019   12:00 - 16:00

Gmina Opinogóra Górna

Opinogóra Górna ulice Krasińskiego, Mickiewicza
20.11.2019   09:00 - 15:00

Gmina Pokrzywnica

Murowanka, Pobyłkowo Małe, Trzepowo, Dzierżenin
13.11.2019   08:30 - 10:30
Dzierżenin
13.11.2019   11:00 - 14:00
Dzierżenin
15.11.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Ciechanów

Ciechanów ulice Siewna, Leśna, Przyleśna, Klonowskiego, Bohaterów Westerplatte, Hubala
15.11.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Glinojeck

Opinogóra Górna ulice Krasińskiego, Mickiewicza
20.11.2019   09:00 - 15:00

Region Gostynin

Gmina Łąck

Zdwórz
22.11.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ul. Nizinna
19.11.2019   08:00 - 12:00

Region Kutno

Gmina Łanięta

Anielin, obwód kierunek Pomarzany
19.11.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Krośniewice

Anielin, obwód kierunek Pomarzany
19.11.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Łęczyca

Łęczyca ul. Kaliska 10, Internat, Szkoła
16.11.2019   07:30 - 16:30

Miasto i Gmina Żychlin

Żychlin, ul. 1-go Maja od dawnej Mleczarni do ul. Barlickiego
14.11.2019   08:00 - 12:00

Region Mława

Gmina Lutocin

Lutocin
14.11.2019   08:30 - 12:30

Gmina Rybno

Gronowo
15.11.2019   09:30 - 13:00

Gmina Strzegowo Osada

Budy Mdzewskie
14.11.2019   08:45 - 16:45

Region Płock

Gmina Bodzanów

Pepłowo , Ramutowo , Święcieniec .
15.11.2019   12:30 - 13:30

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Nowe Radzikowo.
14.11.2019   08:30 - 13:40
Gawarzec Dolny, Gawarzec Górny, Stobiecin
19.11.2019   08:15 - 13:30

Gmina Naruszewo

Kębłowice.
13.11.2019   08:15 - 12:00

Gmina Nowy Duninów

Brwilno, Popłacin.
19.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Słupno

Ludwikowo , Ulaszewo.
13.11.2019   09:00 - 12:00
Wykowo
15.11.2019   09:00 - 12:00
Pepłowo , Ramutowo , Święcieniec .
15.11.2019   12:30 - 13:30
Liszyno ulica Jagiellońska
20.11.2019   10:00 - 14:00

Gmina Stara Biała

Ludwikowo , Ulaszewo.
13.11.2019   09:00 - 12:00
Nowe Proboszczewice ulica Bielska, Stare Proboszczewice ulice Adama Mickiewicza, Polna, Sierpecka, Włoczewska, Bielska
14.11.2019   09:00 - 12:00
Srebrna.
15.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ulica Wiadukt
13.11.2019   10:00 - 13:00
Płock ulica Rajmunda Rembielińskiego
16.11.2019   09:00 - 13:00

Region Płońsk

Gmina Sochocin

Kolonia Sochocin S7-949 , T770478
19.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Świercze

Świeszewko, Świeszewo
19.11.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Chrcynno, Dąbrowa, Popowo Borowe, Popowo-Północ
13.11.2019   08:00 - 14:00
Chrcynno, Krzyczki-Żabiczki
18.11.2019   08:30 - 13:00

Miasto i Gmina Płońsk

Szerominek ulice Sportowa, Płońska,
18.11.2019   08:00 - 16:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk

Stacja Rempin Rękawczyn S5-274 Goślice , Rempin ulice Szlachecka, Środkowa, Długa
13.11.2019   08:00 - 10:00

Gmina Gozdowo

Stacja Rempin Rękawczyn S5-274 Goślice , Rempin ulice Szlachecka, Środkowa, Długa
13.11.2019   08:00 - 10:00

Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie

Stacja Kraszewo-Czubaki T751933 Osowa Krzeczanowska
15.11.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Raciąż

Stacja Kraszewo-Czubaki S5-01926 Kraszewo-Rory
13.11.2019   09:00 - 14:00
Stacja Kraszewo-Czubaki T751933 Osowa Krzeczanowska
15.11.2019   09:00 - 14:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Bartniczka

Stacja Radoszki 1.
21.11.2019   09:00 - 16:00

Gmina Biskupiec

Stacje Piotrowice od 1 do 20.
14.11.2019   10:00 - 13:00
Stacja Biskupiec Osiedle dla miejscowości Biskupiec ulica Osiedle Czterdziestolecia.
14.11.2019   08:00 - 17:00
Stacja Osówka 1.
13.11.2019  08:00 − 17.11.2019 15:00

Gmina Górzno

Stacja Górzno GS dla miejscowości Górzno ulice: Freta, Nowe Osiedle, Leśna, Ogrodowa, Witosa.
18.11.2019   08:00 - 17:00
Stacja Zaborowo 3.
19.11.2019   08:00 - 12:00

Gmina Grodziczno

Linia Nowe Grodziczno 1.
15.11.2019   08:00 - 14:00

Gmina Świecie nad Osą

Linia Linowo 1, obwód 100 i 200.
14.11.2019   09:00 - 11:00

Gmina Świedziebnia

Linia Świedziebnia 4, obwód 200.
18.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Wąpielsk

Stacje: Ruszkowo PGR 1. Wąpielsk: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, Wieś.
13.11.2019   10:00 - 13:00
Stacje Wąpielsk: 1, 2, 5, 12, SKR.
19.11.2019   09:00 - 16:00

Gmina Zbiczno

Stacja Szramowo 8.
13.11.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Brodnica

Stacja Morskie Oko dla miejscowości Karbowo, Brodnica ulice: Chopina, Moniuszki, Szymanowskiego, Półwiejska.
12.11.2019   08:00 - 17:00
Stacja Mszano 4.
13.11.2019   10:00 - 16:00
Linia Cielęta Wybudowanie 1, obwód 200.
13.11.2019   08:00 - 17:00
Stacja Wczasowa dla miejscowości Brodnica, Karbowo ulice: Graniczna, Półwiejska, Wczasowa.
14.11.2019   08:30 - 11:30
Stacja Bema dla miejscowości Brodnica ulice: Kasprzaka, Sucharskiego, Wincentego Pola, Bema, Wyszyńskiego, Wojska Polskiego.
14.11.2019   08:00 - 17:00

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Toruńska 2 GD dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulice: PTTK, Toruńska, Wodna, Zamkowa.
12.11.2019   08:00 - 17:00

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Linia Jamielnik 6 obwód 200.
14.11.2019   08:00 - 15:00
Linia Jamielnik 6 obwód 400.
19.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja Lipowa dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: Brzozowa, Grabowa, Klonowa, Lipowa, Jarzębowa Wiązowa.
20.11.2019   08:00 - 17:00
Stacja Gryźliny 1.
21.11.2019   08:00 - 18:00
  08:00 - 19:00

Region Grudziądz

Gmina Gruta

Stacja: Stary Folwark 2
15.11.2019   08:00 - 09:30

Gmina Książki

Stacja: Książki 12 obwód 100
14.11.2019   08:00 - 12:00

Gmina Łasin

Stacje: Szczepanki 12 EW (obca), Łasin Wybudowanie 1
16.11.2019   09:00 - 16:00

Gmina Papowo Biskupie

Stacja: Storlus 2
15.11.2019   10:30 - 12:00
Stacja: Firlus
15.11.2019   08:00 - 16:00

Gmina Stolno

Stacja: Storlus 2
15.11.2019   10:30 - 12:00
Stacje: Stolno 3, 6, 7, Grubno 1, 3, 4, 6, Grubno Technikum Rolnicze 1, 2, Szosa Łunawska 1
18.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Chełmno

Stacje: Stolno 3, 6, 7, Grubno 1, 3, 4, 6, Grubno Technikum Rolnicze 1, 2, Szosa Łunawska 1
18.11.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Grudziądz

Grudziądz stacja "Rządz 17" obwód 400
13.11.2019   08:30 - 14:00
Grudziądz, stacja: Saperów, obwody 100, 400, 500, 800, 1400
14.11.2019   08:00 - 18:00
Stacja: Stary Folwark 2
15.11.2019   08:00 - 09:30
Grudziądz stacja: Piekarnia, obwód 600, 700
18.11.2019   08:00 - 18:00

Miasto Wąbrzeźno

Stacja: Ryńsk 6
13.11.2019   08:00 - 12:00
Stacja: Czystochleb 3
14.11.2019   10:00 - 16:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYROBKI, WYROBKI 2, 3, ORLE 1, 2, 3, WIATRAKI, ORLE DOMKI LETNISKOWE,
14.11.2019   08:00 - 09:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁÓWKOWICE 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, WÓJTÓWKA 1, 2, 4, TOPORZYSZCZEWO 2
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 2, 3, KAŁĘCZYNEK 2, 3, 5, KALINOWIEC 1, 2, 3, WIATRAKI
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BIELE 1, 2, 3, TOPORZYSZCEWO KOLONIA 1, 2,
15.11.2019   10:00 - 13:00

Gmina Boniewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRÓJCZYK 1, LUBOMIN MBM, LUBOMIN WIEŚ 1, 2, 3, LUBOMIN LEŚNY 4, 4A, WIATRAKI, LUBOMIN RZĄDOWY 5, 6, LUBOMIN CHŁODNIA,
13.11.2019   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIEMNOWO 1, 2, SIEMNÓWEK 3
13.11.2019   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NISZCZEWY 1, 2, 3, 4, 5, 6, ŚLIWKOWO 1, 2, 3, 4, ZOSIN WIATRAKI, MICHALIN 1, 2, 3,
13.11.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MICHAŁOWO 1, 2,
13.11.2019   09:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ARCISZEWO 1, 2, 3, 4, BIERZYN 1, 2, 3, 4, JANOWO, ANIELIN, ŁAKI WIELKIE, OSIECZ WIELKI 1, 2, 3, PZZ, OSIECZ MAŁY 1, 2, 3, BNIN, ŻURAWICE 1, 2,
13.11.2019   11:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN MBM
13.11.2019   14:30 - 15:30

Gmina Bytoń

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NISZCZEWY 1, 2, 3, 4, 5, 6, ŚLIWKOWO 1, 2, 3, 4, ZOSIN WIATRAKI, MICHALIN 1, 2, 3,
13.11.2019   10:00 - 13:00

Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRÓJCZYK 1, LUBOMIN MBM, LUBOMIN WIEŚ 1, 2, 3, LUBOMIN LEŚNY 4, 4A, WIATRAKI, LUBOMIN RZĄDOWY 5, 6, LUBOMIN CHŁODNIA,
13.11.2019   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MICHAŁOWO 1, 2,
13.11.2019   09:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ARCISZEWO 1, 2, 3, 4, BIERZYN 1, 2, 3, 4, JANOWO, ANIELIN, ŁAKI WIELKIE, OSIECZ WIELKI 1, 2, 3, PZZ, OSIECZ MAŁY 1, 2, 3, BNIN, ŻURAWICE 1, 2,
13.11.2019   11:00 - 14:30

Gmina Koneck

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĘTE KOLONIA 1, 2,
13.11.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁÓWKOWICE 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, WÓJTÓWKA 1, 2, 4, TOPORZYSZCZEWO 2
14.11.2019   11:00 - 14:00

Gmina Lubanie

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOCIA GÓRKA obwód 200
13.11.2019   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NISZCZEWY 1, 2, 3, 4, 5, 6, ŚLIWKOWO 1, 2, 3, 4, ZOSIN WIATRAKI, MICHALIN 1, 2, 3,
13.11.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁÓWKOWICE 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, WÓJTÓWKA 1, 2, 4, TOPORZYSZCZEWO 2
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 2, 3, KAŁĘCZYNEK 2, 3, 5, KALINOWIEC 1, 2, 3, WIATRAKI
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SARNÓWKA, BODZIA 2, USTRONIE 2,5, KAŁĘCZYNEK 4, 6, KAZIMIERZEWO 2,
15.11.2019   10:00 - 13:00

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIEMNOWO 1, 2, SIEMNÓWEK 3
13.11.2019   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 2, 3, KAŁĘCZYNEK 2, 3, 5, KALINOWIEC 1, 2, 3, WIATRAKI
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ KALNY 4 obwód 200
15.11.2019   08:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ KALNY 1
18.11.2019   08:00 - 12:30

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BORUCIN 8 obwód 300
14.11.2019   08:00 - 14:30

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZ 2
14.11.2019   08:00 - 09:30

Gmina Raciążek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODOLE 2 obwód 200
13.11.2019   11:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK POLIGON obwód 200 ulica Bema kierunek Raciążek
21.11.2019   08:30 - 15:00

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZ 2
14.11.2019   08:00 - 09:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYROBKI, WYROBKI 2, 3, ORLE 1, 2, 3, WIATRAKI, ORLE DOMKI LETNISKOWE,
14.11.2019   08:00 - 09:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIAŁKIE OPIELANKA 1
14.11.2019   10:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOREK 1, 2, 3, OŚRODEK ZDROWIA
14.11.2019   12:00 - 13:30

Gmina Waganiec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NISZCZEWY 1, 2, 3, 4, 5, 6, ŚLIWKOWO 1, 2, 3, 4, ZOSIN WIATRAKI, MICHALIN 1, 2, 3,
13.11.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĘTE KOLONIA 1, 2,
13.11.2019   10:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁÓWKOWICE 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, WÓJTÓWKA 1, 2, 4, TOPORZYSZCZEWO 2
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 2, 3, KAŁĘCZYNEK 2, 3, 5, KALINOWIEC 1, 2, 3, WIATRAKI
14.11.2019   11:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OŚNO 2, 8, OŚNO 2 Bis Wiatraki, PLEBANKA 1, 2, 3 koło Ośna
18.11.2019   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOLONIA NIESZAWSKA 3
20.11.2019   08:00 - 14:30

Gmina Zakrzewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRÓJCZYK 1, LUBOMIN MBM, LUBOMIN WIEŚ 1, 2, 3, LUBOMIN LEŚNY 4, 4A, WIATRAKI, LUBOMIN RZĄDOWY 5, 6, LUBOMIN CHŁODNIA,
13.11.2019   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MICHAŁOWO 1, 2,
13.11.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OŚNO 2, 8, OŚNO 2 Bis Wiatraki, PLEBANKA 1, 2, 3 koło Ośna
18.11.2019   08:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK KRYSTYNKA obwód 200 ulica Bema kierunek Raciążek
20.11.2019   08:30 - 15:00
21.11.2019   08:30 - 15:00

Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK NIESZAWSKA 1 obwód 100 ulica Lipnowska 2 A, 7, 9,
19.11.2019   09:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK NIESZAWSKA 1 obwód 100 ulica Wojska Polskiego 38 A, 44, 46
20.11.2019   09:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK POLIGON obwód 200 ulica Bema kierunek Raciążek
21.11.2019   08:30 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK KRYSTYNKA obwód 200 ulica Bema kierunek Raciążek
20.11.2019   08:30 - 15:00
21.11.2019   08:30 - 15:00

Miasto i Gmina Nieszawa

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOLONIA NIESZAWSKA 3
20.11.2019   08:00 - 14:30

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW CICHA obwód 300 ulica Wyzwolenia 55A
18.11.2019   08:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW CICHA obwód 800 ulica Wyzwolenia 59
18.11.2019   10:30 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRUCHNOWO 3, LEONOWO, PRUCHNOWO GPO,
19.11.2019   08:00 - 10:00
  14:00 - 16:00

Region Rypin

Gmina Brzuze

Stacja Przyrowa 2 obwód 200 kierunek Balinowski.
13.11.2019   08:00 - 13:30
Stacja Brzuze 6 obwód 200 oraz stacja Brzuze 2 obwód 100 kierunek Witkowski.
14.11.2019   08:30 - 13:30

Gmina Czernikowo

Stacja Wawrzonkowo 3.
19.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja Rypin Spokojna 2 obwód 700 - ul. Spokojna 65 od A do H.
20.11.2019   08:00 - 13:00

Gmina Fabianki

Stacje Czarne 1, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
19.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Kikół

Stacja Wawrzonkowo 2.
18.11.2019   09:00 - 14:00
Stacja Wawrzonkowo 1.
18.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja Wawrzonkowo 3.
19.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Rogowo

Stacja Lisiny 5.
18.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja Lisiny 1 obwód 200/500 kierunek szosa Rypin-Sierpc - Lisiny, ul. Warszawska, ul. Wilcza Łapa.
20.11.2019   08:30 - 13:30

Gmina Skępe

Stacja Skępe 11 - ul. Krótka, ul. Płocka, ul. Piaskowa, ul. Sierpecka do torów PKP.
13.11.2019   08:00 - 13:00
Stacja Wólka 6.
14.11.2019   08:00 - 13:00
Stacja Wólka 10.
15.11.2019   08:00 - 13:00
Stacja Szczekarzewo 3 obwód 300 kierunek Dumin.
20.11.2019   09:00 - 13:00

Gmina Tłuchowo

Stacje Będzeń 1, Jasień 4, Jasień Rumunki 1, 2, 3.
18.11.2019   08:00 - 09:30
  13:00 - 15:00

Gmina Wielgie

Stacje Będzeń 1, Jasień 4, Jasień Rumunki 1, 2, 3.
18.11.2019   08:00 - 09:30
  13:00 - 15:00
Stacje Orłowo 3, 4.
18.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja Złowody 4.
19.11.2019   08:00 - 15:00
Stacje Czarne 1, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
19.11.2019   08:00 - 15:00

Gmina Zbójno

Stacja Adamki 2.
15.11.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Lipno

Stacje Czarne 1, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
19.11.2019   08:00 - 15:00
Stacje Barany od 1 do 5, Ignackowo 1, 2, Radomice 4, 6.
21.11.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 17:00
Stacje Radomice 10, Rzadkowolska.
21.11.2019   08:00 - 17:00
Stacje Krzyżówki 1, 3, 4, Grabiny 4, Ostrowitko 2.
21.11.2019   08:00 - 09:30
22.11.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Rypin

Stacje Godziszewy 6, Jasin, Kwiatkowo od 1 do 4.
15.11.2019   08:00 - 12:00
Stacje Zakrocz 1, 2, 4, 6.
15.11.2019   08:30 - 13:30
Stacja Lisiny 5.
18.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja Rypin Spokojna 2 obwód 700 - ul. Spokojna 65 od A do H.
20.11.2019   08:00 - 13:00
Stacja Lisiny 1 obwód 200/500 kierunek szosa Rypin-Sierpc - Lisiny, ul. Warszawska, ul. Wilcza Łapa.
20.11.2019   08:30 - 13:30
Stacja Godziszewy 7 obwód 200 kierunek Siłakowska.
21.11.2019   08:00 - 13:00

Region Toruń

Gmina Lubicz

Stacja Lubicz 2 Wybudowanie
15.11.2019   08:30 - 15:30
Stacja Wymysłowo 3,1,2,4,Przeczno 1,Warszewice 2,6,10,4,7,5,RSP-1,Biskupice 6, Kończewice 11 ,Młyniec 1, 2, 6, 12, 13, 14, 15, Warszewice ulice Zawiszy Czarnego, ks. S. Frelichowskiego, ks. Infułata Groszkowskiego, Cz. Miłosza, Zdrojowa, Przy Skarpie, Barwna, Spółdzielcza, Rycerska, Przeczno ulice Jana Długosza, św. Rozalii, Wymysłowo ulice Księdza Andrzeja Bonieckiego, 11 Listopada, Świętego Wojciecha, Wąwozowa, Podgórna, Jakuba Żurka, Stawowa, Równa, Jana III Sobieskiego, Biskupice ulice Podgórna, Brzozowa, Kasztanowa, Łubianka ulica Toruńska, Dębiny ulica Pałacowa, Kończewice , Nawra , Toruń ulica Siedlecka, Chełmża ulica BydgoskaWarszewice, Przeczno, Wymysłowo, Biskupice, Łubianka, Dębiny, Kończewice, Nawra, Toruń, Chełmża, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy
20.11.2019   07:00 - 10:00

Gmina Łubianka

Stacja Wymysłowo 3,1,2,4,Przeczno 1,Warszewice 2,6,10,4,7,5,RSP-1,Biskupice 6, Kończewice 11 ,Młyniec 1, 2, 6, 12, 13, 14, 15, Warszewice ulice Zawiszy Czarnego, ks. S. Frelichowskiego, ks. Infułata Groszkowskiego, Cz. Miłosza, Zdrojowa, Przy Skarpie, Barwna, Spółdzielcza, Rycerska, Przeczno ulice Jana Długosza, św. Rozalii, Wymysłowo ulice Księdza Andrzeja Bonieckiego, 11 Listopada, Świętego Wojciecha, Wąwozowa, Podgórna, Jakuba Żurka, Stawowa, Równa, Jana III Sobieskiego, Biskupice ulice Podgórna, Brzozowa, Kasztanowa, Łubianka ulica Toruńska, Dębiny ulica Pałacowa, Kończewice , Nawra , Toruń ulica Siedlecka, Chełmża ulica BydgoskaWarszewice, Przeczno, Wymysłowo, Biskupice, Łubianka, Dębiny, Kończewice, Nawra, Toruń, Chełmża, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy
20.11.2019   07:00 - 10:00

Gmina Łysomice

Stacja Turzno 10 , Kamionki Małe , Turzno ulice Gronowska, Toruńska, Wspólna
13.11.2019   07:30 - 10:30
Stacja Kamionki Duże 1
15.11.2019   08:00 - 12:00

Gmina Wielka Nieszawka

Stacja Mała Nieszawka 12 obw.400 , Mała Nieszawka ulice Lisia, Olszynowa, Wiązowa, Prosta, Wielka Nieszawka ulica Szkolna
14.11.2019   08:00 - 14:00
Stacja Mała Nieszawka 6 , Mała Nieszawka ulice Nowa, Zacisze, Przyjazna, Wiosenna, Dębowa, Bliska, Rzemieślnicza, Słoneczna
14.11.2019   08:30 - 15:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Stary Toruń obw. Górsk Stacja Stary Toruń obw. Górsk , Stary Toruń ulice Sołecka, Cedrowa, Szeroka, Toruńska
13.11.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Sławkowo 3 , Sławkowo
13.11.2019   07:00 - 12:00
Stacja Wymysłowo 3,1,2,4,Przeczno 1,Warszewice 2,6,10,4,7,5,RSP-1,Biskupice 6, Kończewice 11 ,Młyniec 1, 2, 6, 12, 13, 14, 15, Warszewice ulice Zawiszy Czarnego, ks. S. Frelichowskiego, ks. Infułata Groszkowskiego, Cz. Miłosza, Zdrojowa, Przy Skarpie, Barwna, Spółdzielcza, Rycerska, Przeczno ulice Jana Długosza, św. Rozalii, Wymysłowo ulice Księdza Andrzeja Bonieckiego, 11 Listopada, Świętego Wojciecha, Wąwozowa, Podgórna, Jakuba Żurka, Stawowa, Równa, Jana III Sobieskiego, Biskupice ulice Podgórna, Brzozowa, Kasztanowa, Łubianka ulica Toruńska, Dębiny ulica Pałacowa, Kończewice , Nawra , Toruń ulica Siedlecka, Chełmża ulica BydgoskaWarszewice, Przeczno, Wymysłowo, Biskupice, Łubianka, Dębiny, Kończewice, Nawra, Toruń, Chełmża, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy
20.11.2019   07:00 - 10:00

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Lubicz 2 Wybudowanie
15.11.2019   08:30 - 15:30
Stacja Wisła , Toruń , Batorego , Chrobrego , Mazowiecka 39,43
16.11.2019   08:00 - 15:00
Stacja WZSR ,Toruń
16.11.2019   08:00 - 16:00
Stacja Wymysłowo 3,1,2,4,Przeczno 1,Warszewice 2,6,10,4,7,5,RSP-1,Biskupice 6, Kończewice 11 ,Młyniec 1, 2, 6, 12, 13, 14, 15, Warszewice ulice Zawiszy Czarnego, ks. S. Frelichowskiego, ks. Infułata Groszkowskiego, Cz. Miłosza, Zdrojowa, Przy Skarpie, Barwna, Spółdzielcza, Rycerska, Przeczno ulice Jana Długosza, św. Rozalii, Wymysłowo ulice Księdza Andrzeja Bonieckiego, 11 Listopada, Świętego Wojciecha, Wąwozowa, Podgórna, Jakuba Żurka, Stawowa, Równa, Jana III Sobieskiego, Biskupice ulice Podgórna, Brzozowa, Kasztanowa, Łubianka ulica Toruńska, Dębiny ulica Pałacowa, Kończewice , Nawra , Toruń ulica Siedlecka, Chełmża ulica BydgoskaWarszewice, Przeczno, Wymysłowo, Biskupice, Łubianka, Dębiny, Kończewice, Nawra, Toruń, Chełmża, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy
20.11.2019   07:00 - 10:00

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

stacja: Skrzynki 1 obwód 300
14.11.2019   10:30 - 13:30

Gmina Bobrowniki

Stacje Gnojno 1, 2, 3, 4, RSP.
21.11.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 17:00

Gmina Choceń

stacja: Choceń Polna obwód 400, ul. Jagiełły, Kazimierza Wielkiego
13.11.2019   09:00 - 15:00

Gmina Fabianki

stacja ZARZECZEWO 5 obwód 200 - Zarzeczewo dz. 35, 36, 50/1, Urszulewo dz.50/6
13.11.2019   09:30 - 14:00
stacja: Chełmica Mała 4 obwód 100 kierunek Nasiegniewo
13.11.2019   10:20 - 14:00
stacja: Świątkowizna 1
15.11.2019   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kowal

Kolonia Więsławska, Więsławice-Parcele, Strzały, Zakrzewiec, Więsławice, Dobrzelewice, Bogusławice, Dąbrówka
13.11.2019   08:00 - 10:00

* - Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2019 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl