Wyłączenia planowane

Oddział Gdańsk

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk

Gdańsk ulica Batorego 37 A do D
27.08.2019   10:00 - 12:00

Region Kartuzy

Gmina Karsin

Dąbrowa, Karsin, Karsin-Wybudowanie
27.08.2019   08:00 - 15:00

Gmina Kartuzy

Stara Huta
26.08.2019   08:30 - 14:00
Kiełpino ulice Kartuska, Piaskowa, Szkolna, Żwirowa, Rzemieślnicza, Rolnicza, Starowiejska, Marii Konopnickiej, osiedle Piotruś Pan, Energetyków, Kolejowa, Elizy Orzeszkowej, Zielona, Adama Mickiewicza, Boczna, Okrężna, Leszno ulice Rolnicza, Rzemieślnicza, Kartuska, Słoneczna, Somonino ulica Kasztelańska
27.08.2019   08:00 - 17:00
Kiełpino
28.08.2019   08:30 - 14:30
Dzierżążno, Pikarnia, Mezowo, Kiełpino, Borkowo
27.08.2019   12:00 - 14:00
29.08.2019   08:00 - 10:00

Gmina Kościerzyna

Kościerzyna ulice , Długa, 8 Marca, Klasztorna,
27.08.2019   08:00 - 13:30
Kłobuczyno
29.08.2019   08:30 - 13:30

Gmina Sierakowice

Stara Huta
26.08.2019   08:30 - 14:00

Gmina Żukowo

Dzierżążno, Pikarnia, Mezowo, Kiełpino, Borkowo
27.08.2019   12:00 - 14:00
29.08.2019   08:00 - 10:00

Region Starogard Gdański

Gmina Bobowo

Dąbrówka, Koteże Płaczewska od 1 do 5
02.09.2019   08:00 - 09:30
03.09.2019   15:00 - 18:00

Gmina Czarna Woda

Huta Kalna Cmentrz , Sowi Dół , Czarne , Klaniny ,Wiązak , Zimne Zdroje 2
30.08.2019   09:00 - 10:00
  16:00 - 17:00
Czarna Woda ulice Polna, Słoneczna , Topolowa, Wiśniowa, Zielona, Kwiatowa.
03.09.2019   10:00 - 16:00

Gmina Gniew

Rakowiec, Mała Karczma,Bielica
27.08.2019   08:00 - 09:00
  13:30 - 14:30
Małe Wyręby
27.08.2019   08:00 - 14:30
Ostrowite od numeru 20 do 25.
29.08.2019   09:00 - 13:00
Dąbrówka, Koteże Płaczewska od 1 do 5
02.09.2019   08:00 - 09:30
03.09.2019   15:00 - 18:00

Gmina Kaliska

Huta Kalna Cmentrz , Sowi Dół , Czarne , Klaniny ,Wiązak , Zimne Zdroje 2
30.08.2019   09:00 - 10:00
  16:00 - 17:00

Gmina Lubichowo

Huta Kalna Cmentrz , Sowi Dół , Czarne , Klaniny ,Wiązak , Zimne Zdroje 2
30.08.2019   09:00 - 10:00
  16:00 - 17:00

Gmina Morzeszczyn

Kierwałd, Wybudowanie Wielbrandowskie
26.08.2019   09:00 - 12:00
Morzeszczyn Kociewska, Ogrodowa 2A, 3
05.09.2019   09:30 - 13:30

Gmina Osieczna

Huta Kalna Cmentrz , Sowi Dół , Czarne , Klaniny ,Wiązak , Zimne Zdroje 2
30.08.2019   09:00 - 10:00
  16:00 - 17:00

Gmina Osiek

Czarna Woda ulice Polna, Słoneczna , Topolowa, Wiśniowa, Zielona, Kwiatowa.
03.09.2019   10:00 - 16:00

Gmina Pelplin

Pelplin ulica Wybickiego numery 27 i 27B.
26.08.2019   09:00 - 15:00

Gmina Skarszewy

Pogódki Kellera Cystersów 8 i 13
05.09.2019   09:00 - 13:30

Gmina Skórcz

Kierwałd, Wybudowanie Wielbrandowskie
26.08.2019   09:00 - 12:00
Pączewo od 109 do 113
26.08.2019   08:00 - 13:00
Ryzowie numery 20,28,29,29A
27.08.2019   08:30 - 12:30

Gmina Starogard Gdański

Janowo
28.08.2019   08:00 - 09:00
Janowo
29.08.2019   08:00 - 09:00
  17:00 - 18:00
Dąbrówka, Koteże Płaczewska od 1 do 5
02.09.2019   08:00 - 09:30
03.09.2019   15:00 - 18:00
Semlin od 5 do 10, Semlinek 71
04.09.2019   09:30 - 13:30
Kokoszkowy Gdańska od 8 do 12, Dębowa, Szkolna od 1 do 25
04.09.2019   08:00 - 14:00
Rokocin Krótka, Krzywa
06.09.2019   11:00 - 15:00

Gmina Zblewo

Borzechowo ulica Szkolna od 40 do 47
27.08.2019   09:00 - 15:00
28.08.2019   09:00 - 15:00
Pinczyn Gajowa od 40 do 50 i Nowodworska
03.09.2019   08:30 - 12:30
Semlin od 5 do 10, Semlinek 71
04.09.2019   09:30 - 13:30

Miasto Starogard Gdański

Janowo
28.08.2019   08:00 - 09:00

Region Tczew

Gmina Cedry Wielkie

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00
Długie Pole
29.08.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 17:00

Gmina Kolbudy

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Morzeszczyn

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Pruszcz Gdański

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Pszczółki

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Suchy Dąb

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00
Długie Pole
29.08.2019   08:00 - 09:00
  16:00 - 17:00
Koźliny
30.08.2019   08:30 - 12:30

Gmina Tczew

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Trąbki Wielkie

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto Gdańsk

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto Pruszcz Gdański

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto Tczew

Pszczółki, Kleszczewko, Kolnik
28.08.2019   08:00 - 14:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo

Sasino ulica Morska od nr 80 do 64.
28.08.2019   08:30 - 14:30
Lubiatowo ulice Rdestowa, Wydmowa, Bałtycka, Ogrodowa.
30.08.2019   08:00 - 10:30

Gmina Krokowa

Sławoszynko ulice Jagodowa, Platynowa, Wesoła, Sławoszyno ulice Słoneczna, Krótka.
27.08.2019   08:30 - 14:30
Krokowa ul. Żarnowiecka 2.
30.08.2019   08:30 - 14:00

Gmina Wejherowo

Bolszewo ulica Ogrodnicza.
27.08.2019   08:30 - 14:30
Bolszewo ulica Kasztanowa 5 i 7.
30.08.2019   08:00 - 11:00

Miasto Reda

Reda ulice Stanisława Moniuszki 24 - 34, Polna 88d.
29.08.2019   08:00 - 13:30

Miasto Wejherowo

Bolszewo ulica Ogrodnicza.
27.08.2019   08:30 - 14:30
Wejherowo ulica Szyprów .
29.08.2019   10:00 - 12:30
Oddział Kalisz

Region Jarocin

Gmina Jaraczewo

Nosków ul. Łąkowa, Jarocińska 1 do 7, Koźmińska 1 do 15, Szkolna 1 do 65, Parzęczew
26.08.2019   09:00 - 14:00

Gmina Jarocin

Golina ul. Wolności od 19 do 63, Kręta, Mostowa od 1 do 5
05.09.2019   09:00 - 10:00

Gmina Zduny k. Krotoszyna

Konarzew, Krotoszyn ul. Zdunowska od 119 do 221, , Szczerkowska
28.08.2019   10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Krotoszyn

Konarzew, Krotoszyn ul. Zdunowska od 119 do 221, , Szczerkowska
28.08.2019   10:00 - 14:00
Salnia 1 do 87, ul.Dębowa 20
31.08.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Pleszew

Suchorzew ul. Kowalewska 1 do 36, Krawczykowo 13 do 15, Lipowa 1, 3
02.09.2019   09:30 - 13:30

Region Kalisz

Gmina Blizanów

Kalisz ul. Celtycka 132-170 143-167 ul. Powstańców Kościuszkowskich ul. Grecka
27.08.2019   11:00 - 12:00

Gmina Ceków-Kolonia

Paździerowiec 1-10 Ceków Kolonia 46-50 Kolonia Kosmów 31-33 37 39 41-44
29.08.2019   10:00 - 16:00

Gmina Gołuchów

Bogusławice 21-28
27.08.2019   11:00 - 12:00

Gmina Opatówek

Cienia Folwark 1-12 Cienia Pierwsza 1-34
28.08.2019   10:00 - 13:00

Miasto Kalisz

Kalisz ul. Celtycka 132-170 143-167 ul. Powstańców Kościuszkowskich ul. Grecka
27.08.2019   11:00 - 12:00
Mączniki Aleja Rzekty 19-39 ul. Pałacowa 16-20
28.08.2019   11:00 - 12:00

Region Kępno

Gmina Bralin

Bralin ulica Pólkowska
28.08.2019   09:00 - 13:00

Gmina Galewice

Osiek, Osiek
26.08.2019   08:30 - 11:00
  11:00 - 14:00

Gmina Kobyla Góra

Kobyla Góra ulice Władysława Orkana, Plac Wiosny Ludów, Powstańców Wielkopolskich, Marcinkowa, Kazimierza Tetmajera, Marii Konopnickiej
27.08.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Międzybórz

Ose
29.08.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Syców

Wioska ulice Różana, Jaśminowa, Konwaliowa, Topolowa, Akacjowa, Poziomkowa, Wrzosowa
27.08.2019   09:00 - 10:00
Wioska ulice Szarych Szeregów, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Syców ulice Szarych Szeregów, Kaliska
27.08.2019   12:00 - 13:00
Komorów ulica Leszczynowa
28.08.2019   09:00 - 12:00
Syców ulice Ogrodowa, Pawłówek, Polna, Ludwika Waryńskiego
28.08.2019   09:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Babiak

Racięcice, Bagno
26.08.2019   09:00 - 14:00
Zamość, Mąkoszyn
28.08.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Gmina Grzegorzew

Boguszyce, Boguszyczki, Ostrowo, Wierzbinek, Gaj, Synogać, Kryszkowice, Janowice, Galczyce, Chlebowo, Boguszyniec
27.08.2019   08:00 - 18:00

Gmina Koło

Leśnica, Stellutyszki, Powiercie
26.08.2019   09:00 - 14:00

Gmina Olszówka

Kazimierowo, Kazimierzewo, Mąkoszyn, Dębowiec, Dębowice, Sierakowy
28.08.2019   08:00 - 18:00

Gmina Osiek Mały

Zamość, Mąkoszyn
28.08.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Gmina Skulsk

Gaj, Wierzbinek, Chlebowo, Sadlno, Wojciechowo, Ziemięcin
27.08.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00

Gmina Sompolno

Racięcice, Bagno
26.08.2019   09:00 - 14:00

Gmina Topólka

Zamość, Mąkoszyn
28.08.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00
Kazimierowo, Kazimierzewo, Mąkoszyn, Dębowiec, Dębowice, Sierakowy
28.08.2019   08:00 - 18:00

Gmina Wierzbinek

Gaj, Wierzbinek, Chlebowo, Sadlno, Wojciechowo, Ziemięcin
27.08.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00
Boguszyce, Boguszyczki, Ostrowo, Wierzbinek, Gaj, Synogać, Kryszkowice, Janowice, Galczyce, Chlebowo, Boguszyniec
27.08.2019   08:00 - 18:00
Zamość, Mąkoszyn
28.08.2019   08:00 - 11:00
  15:00 - 18:00
Kazimierowo, Kazimierzewo, Mąkoszyn, Dębowiec, Dębowice, Sierakowy
28.08.2019   08:00 - 18:00

Region Konin

Gmina Kramsk

Brzózki, Chmielnik, Kramsk-Pole, Wielany
26.08.2019   09:00 - 13:00
Borki, Wacławów
26.08.2019   09:30 - 13:30
Brzózki, Chmielnik, Wielany, Winnica
27.08.2019   09:00 - 11:00
Patrzyków
27.08.2019   09:30 - 11:30
Chmielnik, Podgór, Winnica, Wysokie, Wacławów
28.08.2019   09:00 - 13:00

Gmina Stare Miasto

Rumin, Posoka
26.08.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Golina

Barbarka, Zalesie-Polesie, Spławie
27.08.2019   10:00 - 12:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski ul. Krotoszyńska 85, 87, 89, 91 - 110a, Bema 119, Mariańskiego 12.
27.08.2019   08:00 - 13:00
Radłów ul. Osiedle Robotnicze 1 - 105, Rolna, Skośna, Tęczowa, Zielona, ul. Wiejska 53-121, Wojska Polskiego 1-12, Lamki ul. Szkolna 82, 83.
28.08.2019   08:30 - 09:00
Radłów ul. Osiedle Robotnicze 1 - 105, Rolna, Skośna, Tęczowa, Zielona, ul. Wiejska 53-121, Wojska Polskiego 1-12, Lamki ul. Szkolna 82, 83.
28.08.2019   16:00 - 17:00

Gmina Ostrzeszów

Ostrzeszów ul. Ignacego Daszyńskiego 1-16, 18, Łaziebna 1, 1a, 3 – 7, Plac Borek 6 – 9, Targowa 1, 1a, 3 – 10, Gorgolewskiego 3.
28.08.2019   08:00 - 10:00
Siedlików 43, 69 – 73a, 205, 205a.
29.08.2019   09:00 - 11:00
Siedlików 102 – 114.
02.09.2019   09:00 - 12:00

Miasto i Gmina Grabów nad Prosną

Ostrzeszów ul. Ignacego Daszyńskiego 1-16, 18, Łaziebna 1, 1a, 3 – 7, Plac Borek 6 – 9, Targowa 1, 1a, 3 – 10, Gorgolewskiego 3.
28.08.2019   08:00 - 10:00

Miasto I Gmina Odolanów

Tarchały Wielkie ul. Raszkowska 1 do 9, 6 , Krotoszyńska 1 do 35, 2 do 30 , Szkolna 53 do 71, 58 do 72
30.08.2019   09:00 - 14:00
Raczyce ul. Nowa 1 do 25, dz. 1049/2, Odolanowska 28, 30, 61, 67.
05.09.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Ostrzeszów

Ostrzeszów ul. Ignacego Daszyńskiego 1-16, 18, Łaziebna 1, 1a, 3 – 7, Plac Borek 6 – 9, Targowa 1, 1a, 3 – 10, Gorgolewskiego 3.
28.08.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Raszków

Radłów ul. Osiedle Robotnicze 1 - 105, Rolna, Skośna, Tęczowa, Zielona, ul. Wiejska 53-121, Wojska Polskiego 1-12, Lamki ul. Szkolna 82, 83.
28.08.2019   08:30 - 09:00
Radłów ul. Osiedle Robotnicze 1 - 105, Rolna, Skośna, Tęczowa, Zielona, ul. Wiejska 53-121, Wojska Polskiego 1-12, Lamki ul. Szkolna 82, 83.
28.08.2019   16:00 - 17:00
Radłów ul. Wiejska 95 – 107a, dz. 583.
04.09.2019   10:00 - 12:00

Miasto Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski ul. Krotoszyńska 85, 87, 89, 91 - 110a, Bema 119, Mariańskiego 12.
27.08.2019   08:00 - 13:00

Region Słupca

Gmina Słupca

Marcewek, Marcewo, Milejewo
26.08.2019   09:00 - 12:00

Region Turek

Gmina Brudzew

Brudzew ul.Kolska
28.08.2019   08:00 - 13:00

Gmina Grabów

Stanisławki
26.08.2019   09:00 - 13:00

Gmina Przykona

Przykona ul.Różana
29.08.2019   09:30 - 12:30
Oddział Koszalin

Region Białogard

Gmina Rąbino

Rzecino, Świerznica, Biała Góra
27.08.2019   08:00 - 18:00

Miasto i Gmina Białogard

Białogórzyno
29.08.2019   09:00 - 14:00
Redlino , Trzebiele , Białogard ulica Kołobrzeska, Trzebiele , Karlino ulica Koszalińska
30.08.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Karlino

Witolub, Daszewo, Krzywopłoty
29.08.2019   08:00 - 18:00
Redlino , Trzebiele , Białogard ulica Kołobrzeska, Trzebiele , Karlino ulica Koszalińska
30.08.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Tychowo

Sadkowo
26.08.2019   12:00 - 16:00

Region Bytów

Gmina Borzytuchom

Borzytuchom z transformatora koło szkoły, ulice: Polna, Sportowa, Szkolna, Zwycięstwa i Chrobrego
27.08.2019   08:00 - 12:00

Gmina Kępice

Osowo część wsi zasilana ze stacji PGR
27.08.2019   08:00 - 14:00
Warcino, Łużki, Kępice ogrody działkowe
29.08.2019   09:00 - 13:00
Gumieniec Kolonia , Kleszczewo , Bronowo , Jabłoniec
04.09.2019   08:00 - 14:00

Gmina Koczała

Pietrzykówko
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Kołczygłowy

Kołczygłowy ulice, Łąkowa, Na Skarpie, Słupska numery od 1 do 17 oraz 19, 21, 23,
29.08.2019   08:00 - 12:00

Gmina Studzienice

Półczno wybudowanie II obwód 200
27.08.2019   10:00 - 15:00
Półczno wybudowanie II obwód 100
28.08.2019   08:30 - 15:00
Półczno wybudowanie II obwód 100 i 200
30.08.2019   10:00 - 15:00

Gmina Trzebielino

Gumieniec Kolonia , Kleszczewo , Bronowo , Jabłoniec
04.09.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Bytów

Udorpie kierunek Rekowo i Sierżno numery 30 , 31 i warsztat. Udorpie nad jeziorem Watra zasilanie z agregatu
26.08.2019   08:00 - 09:30
  13:30 - 15:00
Sierzno wieś
30.08.2019   08:00 - 14:00

Region Człuchów

Gmina Rzeczenica

Rzeczenica Bagnica(st. 751)
25.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Czarne

Czarne ulice Różana, Leśna, Łąkowa, Robotnicza
03.09.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Człuchów

Człuchów ulice Tadeusza Kościuszki, Racławicka, Aleja Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
27.08.2019   08:00 - 12:00

Miasto i Gmina Debrzno

Kostrzyca , Grzymisław , Strzeczona , Bolesławowo , Buchowo , Debrzno ulica Młynarska
03.09.2019   09:00 - 13:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Wierzchowo

Żabinek
27.08.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Czaplinek

Brzozowo
03.09.2019   09:00 - 14:00
Czarne Wielkie kolonia 2
04.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie

Suliszewo nr 6, 7, 9, 10, 12, 13, 33, 35, 38, 38A, 72, 73, 81, 82, 83, 84
27.08.2019   09:00 - 12:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo

Kłopotowo , Wrzosowo
29.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Siemyśl

Morowo 4, 5, 6, 7 i Byszewo 29
28.08.2019   10:00 - 18:00
Świecie Kołobrzeskie
02.09.2019   09:30 - 17:00

Miasto i Gmina Gościno

Ząbrowo ulica Polna
27.08.2019   09:00 - 14:00

Miasto i Gmina Kołobrzeg

Zieleniewo ulice Jowisza, Marsa, Merkurego, Ziemi
29.08.2019   09:00 - 14:00
Grzybowo ulice Błękitna, Cicha, Kupiecka, Spokojna, Stary Borek ,
30.08.2019   10:00 - 13:00
Korzystno ulica Wakacyjna,
03.09.2019   09:00 - 13:00

Region Koszalin

Gmina Będzino

Zagaje, Sarbinowo ul. Makowa 3N, 6K, 20
27.08.2019   12:00 - 16:00

Gmina Mielno

Zagaje, Sarbinowo ul. Makowa 3N, 6K, 20
27.08.2019   12:00 - 16:00
Wiekowice, Wiekowo
29.08.2019   08:30 - 15:30

Miasto i Gmina Darłowo

Wiekowice, Wiekowo
29.08.2019   08:30 - 15:30

Miasto i Gmina Polanów

Jacinki
30.08.2019   09:00 - 15:00

Miasto Koszalin

Koszalin ul. Sportowa 23
27.08.2019   09:00 - 15:00

Region Lębork

Gmina Główczyce

Pobłocie
27.08.2019   08:00 - 12:00
  09:00 - 13:00

Gmina Nowa Wieś Lęborska

Tawęcino- Piotrowo
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Wicko

Charbrowo ulica Łebska
26.08.2019   09:00 - 13:00
Charbrowo , Wicko
28.08.2019   10:00 - 13:00

Miasto Lębork

Lębork ulica Czołgistów 20A i 20B
26.08.2019   15:30 - 20:00

Region Słupsk

Gmina Damnica

Wielogłowy, Redzikowo
27.08.2019   08:00 - 16:00

Gmina Dębnica Kaszubska

Spole
28.08.2019   10:00 - 16:00

Gmina Słupsk

Wielogłowy, Redzikowo
27.08.2019   08:00 - 16:00

Miasto i Gmina Sławno

Janiewice
26.08.2019   08:00 - 15:00
27.08.2019   08:00 - 15:00

Miasto i Gmina Ustka

Przewłoka ul. Ustecka, Leśna
29.08.2019   08:00 - 15:00

Miasto Słupsk

Wielogłowy, Redzikowo
27.08.2019   08:00 - 16:00

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca

Mieszałki Gospodarstwo Rolne
29.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Barwice

Borzęcino,
29.08.2019   09:00 - 15:00
Stary Chwalim EW
30.08.2019   08:00 - 10:00
31.08.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Biały Bór

Borzęcino,
29.08.2019   09:00 - 15:00
Oddział Olsztyn

Region Braniewo

Gmina Godkowo

Dobry
28.08.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Frombork

Wielkie Wierzno, Krzywiec, Jędrychowo, Włóczyska, Błudowo
27.08.2019   12:00 - 15:00
Frombork ulice Kwiatowa od 19 do 33, Młynarska 20 i 22
29.08.2019   08:30 - 14:00

Miasto i Gmina Młynary

Wielkie Wierzno, Krzywiec, Jędrychowo, Włóczyska, Błudowo
27.08.2019   12:00 - 15:00

Region Elbląg

Gmina Milejewo

Milejewo ulice Kościelna 12a, 15, 26
26.08.2019   08:00 - 14:00
Pomorska Wieś 30, 31
29.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Pasłęk

Drulity, Tumpity
27.08.2019   08:00 - 15:00
Zielonka Pasłęcka, Marzewo od 28 do 31, Kąty, Czarna Góra, Buczyniec
27.08.2019   08:00 - 09:00
  13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Elbląg

Milejewo ulice Kościelna 12a, 15, 26
26.08.2019   08:00 - 14:00
Elbląg Aleja Grunwaldzka 14
28.08.2019   09:00 - 13:00
Elbląg ulice Lubraniecka 40, 41
29.08.2019   08:00 - 14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława

Gałdowo, Jachimówka
29.08.2019   07:00 - 09:00
30.08.2019   14:00 - 16:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Bisztynek

Wozławki 62, 64, 66, 67, 71, 72,
02.09.2019   09:00 - 14:00
Bisztynek-Kolonia 9, 10, 13, 17, 20, Wozławki 30, 31, 32, 33, 74, 76, 78,
05.09.2019   08:30 - 13:00

Miasto i Gmina Kętrzyn

Kętrzyn garaże między ulicą Polną, a laboratorium medycznym OPTIMED Daszyńskiego 31A,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Mrągowo

Marcinkowo działka nr 264/66,
30.08.2019   08:00 - 14:00
Młynowo 6B,
10.09.2019   08:00 - 13:00

Region Kwidzyn

Gmina Gardeja

Wandowo.
26.08.2019   08:00 - 10:00
Wandowo, Otoczyn.
28.08.2019   08:00 - 10:00
30.08.2019   08:00 - 16:00

Gmina Susz

Jakubowo.
27.08.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Prabuty

Jakubowo.
27.08.2019   08:00 - 13:00
Pilichowo.
29.08.2019   08:00 - 17:00
Kołodzieje, Kowale.
29.08.2019   08:00 - 17:00

Miasto i Gmina Susz

Susz ul. Akacjowa (odbiorca zasilany z ZP-119/09)
26.08.2019   08:00 - 13:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo

Stacja Sołtysowizna 4
27.08.2019   09:00 - 13:00
Sołtysowizna 4, obwód Krasnołąka
28.08.2019   09:00 - 13:00
Stacja Wiewiórki Kolonia
29.08.2019   08:00 - 11:00
Stacja Wiewiórki Wieś
29.08.2019   08:00 - 14:00
Stacje, Wokiele 1, Kumowo Kol., Dulsin, Kumowo Wieś, Sygajny S/M
03.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Lubomino

Wapnik, działka 124/3
29.08.2019   09:30 - 13:30

Gmina Świątki

Gołogóra, wyłączenie stacji Gołogóra 3
30.08.2019   09:00 - 13:30

Miasto i Gmina Bartoszyce

Merguny, obwód Las
26.08.2019   09:00 - 14:00
Bartoszyce, ul Wyszyńskiego 26
28.08.2019   08:30 - 14:00
Stacja Kiertyny 3
03.09.2019   08:30 - 13:00
Stacje, Wokiele 1, Kumowo Kol., Dulsin, Kumowo Wieś, Sygajny S/M
03.09.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński

Knipy budynki 39, 37, 36
27.08.2019   08:00 - 13:30
Stacja Wielochowo 1, stacja Redy 3
28.08.2019   10:00 - 11:00

Region Malbork

Gmina Stegna

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Grochowo Trzecie, Groszkowo, Łaszka, Płonina.
28.08.2019   08:00 - 08:30
  13:00 - 14:00

Gmina Sztutowo

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Grochowo Trzecie, Groszkowo, Łaszka, Płonina.
28.08.2019   08:00 - 08:30
  13:00 - 14:00

Miasto i Gmina Malbork

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Cisy budynki od numeru 12 w kierunku drogi krajowej.
27.08.2019   10:00 - 14:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Kapustowo budynki nr 1a, 51 i 52.
30.08.2019   09:00 - 11:00

Miasto i Gmina Nowy Dwór

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Grochowo Trzecie, Groszkowo, Łaszka, Płonina.
28.08.2019   08:00 - 08:30
  13:00 - 14:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Rychnowo Żuławskie budynki od numeru 6 do 9.
30.08.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Sztum

Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Sztum ulica Żeromskiego budynek nr 1, ulica Polna od numeru 1 do numeru 10 oraz Zajezierze od numeru 5 do numeru 9.
26.08.2019   08:00 - 13:00
Nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości Sztum budynki przy ulicach Osińskiego nr 20, Kasztelańska nr 3 i 6 oraz Władysława IV nr 5.
29.08.2019   08:30 - 13:30

Region Olsztyn

Gmina Purda

Pajtuny
27.08.2019   09:00 - 14:00
Pajtuny, Prejłowo
27.08.2019   08:00 - 09:00
  14:00 - 16:00
Olsztyn ulica Lubelska 51
29.08.2019   08:00 - 13:00

Gmina Stawiguda

Ruś
28.08.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Olsztyn

Pajtuny, Prejłowo
27.08.2019   08:00 - 09:00
  14:00 - 16:00
Olsztyn ulica Tarasa Szewczenki 1
28.08.2019   08:00 - 13:00
Olsztyn ulica Lubelska 51
29.08.2019   08:00 - 13:00

Miasto i Gmina Pasym

Pajtuny, Prejłowo
27.08.2019   08:00 - 09:00
  14:00 - 16:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Morąg

Gubity, Wilnowo
27.08.2019   08:30 - 10:30

Miasto i Gmina Ostróda

Samborówko, Turznica, Wirwajdy
28.08.2019   08:30 - 10:00
  13:00 - 15:00

Region Szczytno

Gmina Dąbrówno

Gardyny
28.08.2019   09:00 - 15:00
Gardyny, Gąsiorowo
29.08.2019   08:00 - 10:00
  10:00 - 14:00
  14:00 - 16:00

Gmina Dźwierzuty

Sąpłaty, Dźwiersztyny
29.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Janowiec Kościelny

Szczepkowo Borowe , Szczepkowo-Iwany , Szczepkowo-Skrody , Krajewo Małe , Krajewo-Kawęczyno , Kuce , Szypułki-Zaskórki
29.08.2019   08:30 - 09:30
Miecznikowo-Kołaki
30.08.2019   08:30 - 14:30

Gmina Świętajno

Jeruty
29.08.2019   08:30 - 12:30

Gmina Wielbark

Wielbark ulice Podmiejska, Śląska, Wojciecha Kętrzyńskiego, Nad Omulwią, Warmińska, Mazurska
28.08.2019   13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Działdowo

Gardyny, Gąsiorowo
29.08.2019   08:00 - 10:00
  10:00 - 14:00
  14:00 - 16:00

Miasto i Gmina Nidzica

Nidzica ulice Brzozowa, Boczna, Grunwaldzka, Kętrzyńskiego, Olsztyńska, Barke
26.08.2019   08:00 - 10:00

Miasto i Gmina Pasym

Sąpłaty, Dźwiersztyny
29.08.2019   08:00 - 14:00
Gardyny, Gąsiorowo
29.08.2019   08:00 - 10:00
  10:00 - 14:00
  14:00 - 16:00

Miasto i Gmina Szczytno

Lipowa Góra Wschodnia
26.08.2019   09:00 - 12:00
Lipowa Góra Wschodnia , Lipowa Góra Zachodnia , Szczytno ulice Wołyńska, Pomorska, Piaskowa, Ciasna, Suwalska, Kujawska, Gustawa Gizewiusza
28.08.2019   09:00 - 11:00
Rudka
28.08.2019   08:00 - 12:00
Nowe Gizewo
28.08.2019   09:00 - 16:00
Oddział Płock

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo

Śródborze
26.08.2019   08:45 - 10:45

Gmina Gołymin - Ośrodek

Wielgołęka, Gołymin-Północ, Gołymin-Ośrodek ulice Zielińskiego, Szosa Ciechanowska
26.08.2019   09:00 - 11:00
Morawka, Olszewka
28.08.2019   08:30 - 12:30

Gmina Krasne

Zalesie
30.08.2019   08:30 - 14:00

Gmina Ojrzeń

Skarżynek
03.09.2019   08:00 - 16:00
Kraszewo, Łebki Wielkie, Skarżynek, Nużewko, Nużewo
27.08.2019   08:00 - 14:00
05.09.2019   08:00 - 18:00

Gmina Pokrzywnica

Obrębek
26.08.2019   08:00 - 18:30
Nowe Niestępowo, Obrębek
27.08.2019   08:00 - 12:00
Klaski, Mory
28.08.2019   08:30 - 18:30
Zabłocie, Zalesie Borowe, Wólka Zaleska
04.09.2019   09:30 - 16:30
Pogorzelec
09.09.2019  08:00 − 11.09.2019 16:00

Gmina Serock

Zabłocie, Zalesie Borowe, Wólka Zaleska
04.09.2019   09:30 - 16:30

Gmina Sońsk

Morawka, Olszewka
28.08.2019   08:30 - 12:30

Miasto i Gmina Ciechanów

Kraszewo, Łebki Wielkie, Skarżynek, Nużewko, Nużewo
27.08.2019   08:00 - 14:00
05.09.2019   08:00 - 18:00

Miasto i Gmina Glinojeck

Śródborze
26.08.2019   08:45 - 10:45
Ościsłowo, Ościsłowo, Ościsłowo
06.09.2019   09:00 - 13:00
Rumoka
11.09.2019   08:30 - 13:30

Miasto i Gmina Pułtusk

Ponikiew, Szygówek, Pawłówek, Tocznabiel, Psary, Pułtusk ulice Tartaczna, Popławska
28.08.2019   09:30 - 13:30

Region Gostynin

Gmina Słubice

Słubice przy drodze do Gilówki Dolnej
29.08.2019   08:15 - 16:15

Miasto i Gmina Gąbin

Nowe Grabie, osiedle pod Klonami, osiedle pod Sosnami
26.08.2019   08:00 - 12:00

Region Kutno

Gmina Daszyna

Gołocice, Gajew, Daszyna, Jabłonna, Koryta, Krężelewice, Upale, Karkoszki, Dobrogosty
28.08.2019   09:30 - 14:30
Opiesin
30.08.2019   07:30 - 14:30

Gmina Witonia

Gołocice, Gajew, Daszyna, Jabłonna, Koryta, Krężelewice, Upale, Karkoszki, Dobrogosty
28.08.2019   09:30 - 14:30

Miasto i Gmina Krośniewice

Krośniewice, ulice 19 Stycznia, Krótka, Łąkowa, Moniuszki
26.08.2019   08:30 - 18:30

Miasto i Gmina Kutno

Gołębiew Nowy
26.08.2019   08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Łęczyca

Łęczyca, ulica Zachodnia
27.08.2019   07:00 - 18:00
Łęczyca, ulice Jagiellończyka, Jagiełły, Kaliska, Kazimierza III Wielkiego, Krzywoustego, Łokietka, Księżnej Salomei, Zachodnia
26.08.2019   09:00 - 10:30
28.08.2019   11:30 - 13:00
Gołocice, Gajew, Daszyna, Jabłonna, Koryta, Krężelewice, Upale, Karkoszki, Dobrogosty
28.08.2019   09:30 - 14:30
Opiesin
30.08.2019   07:30 - 14:30

Miasto i Gmina Żychlin

Gołocice, Gajew, Daszyna, Jabłonna, Koryta, Krężelewice, Upale, Karkoszki, Dobrogosty
28.08.2019   09:30 - 14:30

Region Mława

Gmina Czernice Borowe

Ruda
26.08.2019   08:15 - 12:15

Gmina Dzierzgowo

Ruda
26.08.2019   08:15 - 12:15

Gmina Iłowo - Osada

Józefowo , Dwukoły , Turza Mała , Turza Wielka , Krępa , Józefowo , Borowe , Popielarze , Lewiczyn , Turza Mała , Szreńsk ulica Rynek,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Lipowiec Kościelny

Kęczewo , Lipowiec Kościelny , Lipowiec Podborny , Krzywki-Bośki , Szreńsk ulica Rynek, Kurojady
27.08.2019   08:00 - 14:00
Turza Wielka , Kęczewo , Lipowiec Kościelny , Wola Kęczewska , Bielany
28.08.2019   08:00 - 14:00
Niegocin , Turza Wielka , Lipowiec Kościelny , Zawady , Rumoka , Dobra Wola , Turza Wielka , Działdowo ulica Zbigniewa Pronaszko
29.08.2019   08:00 - 14:00
Parcele Łomskie
30.08.2019   08:30 - 11:30
Józefowo , Dwukoły , Turza Mała , Turza Wielka , Krępa , Józefowo , Borowe , Popielarze , Lewiczyn , Turza Mała , Szreńsk ulica Rynek,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Lutocin

Lutocin ulica Wiatraczna 2
31.08.2019   09:30 - 12:30

Gmina Płośnica

Józefowo , Dwukoły , Turza Mała , Turza Wielka , Krępa , Józefowo , Borowe , Popielarze , Lewiczyn , Turza Mała , Szreńsk ulica Rynek,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Radzanów

Zgliczyn-Glinki
29.08.2019   08:30 - 14:30
Józefowo , Dwukoły , Turza Mała , Turza Wielka , Krępa , Józefowo , Borowe , Popielarze , Lewiczyn , Turza Mała , Szreńsk ulica Rynek,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Szreńsk

Kęczewo , Lipowiec Kościelny , Lipowiec Podborny , Krzywki-Bośki , Szreńsk ulica Rynek, Kurojady
27.08.2019   08:00 - 14:00
Józefowo , Dwukoły , Turza Mała , Turza Wielka , Krępa , Józefowo , Borowe , Popielarze , Lewiczyn , Turza Mała , Szreńsk ulica Rynek,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Wieczfnia Kościelna

Uniszki Gumowskie
26.08.2019   07:30 - 10:30

Miasto i Gmina Działdowo

Niegocin , Turza Wielka , Lipowiec Kościelny , Zawady , Rumoka , Dobra Wola , Turza Wielka , Działdowo ulica Zbigniewa Pronaszko
29.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Lidzbark

Kęczewo , Lipowiec Kościelny , Lipowiec Podborny , Krzywki-Bośki , Szreńsk ulica Rynek, Kurojady
27.08.2019   08:00 - 14:00
Zgliczyn-Glinki
29.08.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Mława

Parcele Łomskie
30.08.2019   08:30 - 11:30
Józefowo , Dwukoły , Turza Mała , Turza Wielka , Krępa , Józefowo , Borowe , Popielarze , Lewiczyn , Turza Mała , Szreńsk ulica Rynek,
30.08.2019   08:00 - 14:00

Miasto i Gmina Raciąż

Turza Wielka , Kęczewo , Lipowiec Kościelny , Wola Kęczewska , Bielany
28.08.2019   08:00 - 14:00

Region Płock

Gmina Bodzanów

Płock ulice Słoneczna od nr 2 do 36 i od 1 do 31, Stefana Batorego, Brzozowa, Zalesie, Dębowa, Słowicza, Bukowa, Wiatraki, Głowackiego.
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Gawarzec Dolny wyłączony obwód kierunek Stobiecin.
29.08.2019   08:00 - 10:30

Gmina Radzanowo

Radzanowo ulice Leśna, Rolna, Zielona, Sobota.
26.08.2019   09:00 - 13:00

Gmina Słupno

Mirosław , Gulczewo , Stare Gulczewo , Cekanowo ulica Mazowiecka, Piotrowo.
28.08.2019   16:00 - 20:00

Gmina Stara Biała

Dziarnowo
27.08.2019   09:00 - 14:00
Płock ulice Słoneczna od nr 2 do 36 i od 1 do 31, Stefana Batorego, Brzozowa, Zalesie, Dębowa, Słowicza, Bukowa, Wiatraki, Głowackiego.
28.08.2019   08:00 - 14:00
Srebrna.
29.08.2019   09:00 - 13:00

Miasto i Gmina Płock

Płock ul. Bielska 45
25.08.2019   08:00 - 10:30
Płock ulice Ośnicka, Dziedziniec.
26.08.2019   09:00 - 14:00
27.08.2019   09:00 - 14:00
Płock ulice Słoneczna od nr 2 do 36 i od 1 do 31, Stefana Batorego, Brzozowa, Zalesie, Dębowa, Słowicza, Bukowa, Wiatraki, Głowackiego.
28.08.2019   08:00 - 14:00
Płock ulice Drzewna, Tartaczna, Zielona
28.08.2019   09:00 - 15:00
Mirosław , Gulczewo , Stare Gulczewo , Cekanowo ulica Mazowiecka, Piotrowo.
28.08.2019   16:00 - 20:00

Region Płońsk

Gmina Joniec

Joniec, Joniec-Kolonia
30.08.2019   09:00 - 13:00
Omięciny, Omięciny,
04.09.2019   09:00 - 13:00

Gmina Naruszewo

Wichorowo
10.09.2019   08:30 - 11:30

Gmina Świercze

Brodowo
27.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Załuski

Falbogi Wielkie, Niepiekła AVIT
03.09.2019   09:00 - 16:00

Miasto i Gmina Nasielsk

Pniewo
29.08.2019   09:00 - 14:00
Siennica, Stare Pieścirogi
30.08.2019   08:00 - 16:00
Nasielsk ulice Słoneczna, Tęczowa
10.09.2019   08:00 - 11:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk

Bielsk ulice Jesionowa, Sierpecka, Kasztanowa, Lipowa, Klonowa, Dębowa.
30.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Brudzeń Duży

Brudzeń Mały.
30.08.2019   09:00 - 13:00
Oddział Toruń

Region Brodnica

Gmina Bartniczka

Linia Opalenica 1 obwód 300.
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Brzozie

Stacje: Bratuszewo: 1, 2, 3, 4, 5. Farma Wiatrowa Bratuszewo. Kurzętnik 4, Gwiździnki, Gwiździny 9, Krzemieniewo: 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, Owczarnia.
28.08.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 19:00
Stacje Brzozie Polskie 4
30.08.2019   10:00 - 16:00

Gmina Dębowa Łąka

Stacja Wielkie Radowiska 9.
29.08.2019   08:00 - 15:00

Gmina Górzno

Linia Miesiączkowo 11, obwód 100.
30.08.2019   08:00 - 13:00

Gmina Kurzętnik

Linia Mickiewicza obwód 400, linia Wąska NM obwód 700 i 1000 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, 7 Grudnia, Kazimierza Wielkiego, Norwida, Okólna, Rynek, Wąska.
26.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Wąska NM obwód 200 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Nad Drwęcą, Wodna.
27.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Wąska NM obwód 100 i linia Mickiewicza NM dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Okólna, Rynek.
27.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Mickiewicza NM obwód 400 oraz linia Wąska NM obwód 100 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Okólna, Rynek.
27.08.2019  06:00 − 28.08.2019 11:00
Stacje: Bratuszewo: 1, 2, 3, 4, 5. Farma Wiatrowa Bratuszewo. Kurzętnik 4, Gwiździnki, Gwiździny 9, Krzemieniewo: 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, Owczarnia.
28.08.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 19:00
Linia Mickiewicza NM obwód 400 oraz Wąska NM obwód 1000 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 3 Maja, 7 Grudnia, Norwida, Okólna, Rynek, Waryńskiego.
29.08.2019   06:00 - 16:00
Stacja Kurzętnik 13.
28.08.2019   08:00 - 10:00
29.08.2019   13:00 - 19:00
Linia Wąska obwód 700 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 3 Maja, Kościelna, Rynek.
30.08.2019   06:00 - 11:00
Stacje: Pacółtowo 4. Pacółtowo Kolonia. Pacółtowo Kolonia 2. Kurzętnik Sienkiewicza. Korczaka 1 dla miejscowości: Nowe Miasto Lubawskie, Kurzętnik, Pacółtowo ulice: Groblica, Korczaka, Rzeczna, Sienkiewicza, Zdrojowa.
30.08.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 18:00
Linia Małe Bałówki 4, obwód 200.
02.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Lubawa

Stacje Bratian: 4, 5, 7, SKR.
26.08.2019   10:00 - 12:00
  15:00 - 19:00

Gmina Radomin

Stacja Łubki 1.
27.08.2019   08:00 - 15:00

Gmina Wąpielsk

Stacje Wąpielsk 6, 7, 9, 13, Wąpielsk Wieś, Ruszkowo PGR.
29.08.2019   09:30 - 12:30

Gmina Zbiczno

Linia Czyste Błota 1.
28.08.2019   10:00 - 15:00

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Mickiewicza obwód 400, linia Wąska NM obwód 700 i 1000 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, 7 Grudnia, Kazimierza Wielkiego, Norwida, Okólna, Rynek, Wąska.
26.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Wąska NM obwód 200 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Nad Drwęcą, Wodna.
27.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Wąska NM obwód 100 i linia Mickiewicza NM dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Okólna, Rynek.
27.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Mickiewicza NM obwód 400 oraz linia Wąska NM obwód 100 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Okólna, Rynek.
27.08.2019  06:00 − 28.08.2019 11:00
Linia Opalenica 1 obwód 300.
28.08.2019   08:00 - 14:00
Stacja Szabda 5.
28.08.2019   08:00 - 17:00
Stacja Gorczenica 3.
29.08.2019   08:00 - 16:00
Linia Mickiewicza NM obwód 400 oraz Wąska NM obwód 1000 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 3 Maja, 7 Grudnia, Norwida, Okólna, Rynek, Waryńskiego.
29.08.2019   06:00 - 16:00
Linia Wąska obwód 700 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 3 Maja, Kościelna, Rynek.
30.08.2019   06:00 - 11:00

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Nowogród 10.
27.08.2019   08:00 - 17:00
Stacje: Nowogród: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12. Macikowo 5. Paliwodzizna: 1, 2, 5, 7.
27.08.2019   08:00 - 10:00
  13:00 - 17:00
Linia Białkowo 1, obwód 200.
29.08.2019   10:00 - 15:00

Miasto i Gmina Lubawa

Stacje Bratian: 4, 5, 7, SKR.
26.08.2019   10:00 - 12:00
  15:00 - 19:00

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Linia Mickiewicza obwód 400, linia Wąska NM obwód 700 i 1000 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, 7 Grudnia, Kazimierza Wielkiego, Norwida, Okólna, Rynek, Wąska.
26.08.2019   06:00 - 11:00
Stacje Bratian: 4, 5, 7, SKR.
26.08.2019   10:00 - 12:00
  15:00 - 19:00
Linia Wąska NM obwód 200 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Nad Drwęcą, Wodna.
27.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Wąska NM obwód 100 i linia Mickiewicza NM dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Okólna, Rynek.
27.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Mickiewicza NM obwód 400 oraz linia Wąska NM obwód 100 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 19 Stycznia, Okólna, Rynek.
27.08.2019  06:00 − 28.08.2019 11:00
Stacje: Bratuszewo: 1, 2, 3, 4, 5. Farma Wiatrowa Bratuszewo. Kurzętnik 4, Gwiździnki, Gwiździny 9, Krzemieniewo: 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, Owczarnia.
28.08.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 19:00
Linia Mickiewicza NM obwód 400 oraz Wąska NM obwód 1000 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 3 Maja, 7 Grudnia, Norwida, Okólna, Rynek, Waryńskiego.
29.08.2019   06:00 - 16:00
Linia Wąska obwód 700 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: 3 Maja, Kościelna, Rynek.
30.08.2019   06:00 - 11:00
Linia Skarlin 2B obwód 100.
30.08.2019   08:00 - 13:00
Stacje: Pacółtowo 4. Pacółtowo Kolonia. Pacółtowo Kolonia 2. Kurzętnik Sienkiewicza. Korczaka 1 dla miejscowości: Nowe Miasto Lubawskie, Kurzętnik, Pacółtowo ulice: Groblica, Korczaka, Rzeczna, Sienkiewicza, Zdrojowa.
30.08.2019   08:00 - 10:00
  15:00 - 18:00

Miasto Wąbrzeźno

Stacja Wielkie Radowiska 9.
29.08.2019   08:00 - 15:00

Region Grudziądz

Gmina Gruta

Stacja: Nicwałd 3, obwód 100 i 300
29.08.2019   09:00 - 15:00
Stacja: Nicwałd 3
30.08.2019   09:00 - 15:00
02.09.2019   09:00 - 15:00
Stacja: Orle 1, obwód 100
04.09.2019   09:00 - 15:00
Stacja: Orle 1, obwód 200
05.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Lisewo

Stacja: Lisewo 5, Bielawy, Józefkowo 2, 5
27.08.2019   07:00 - 08:30
  14:00 - 16:00

Gmina Łasin

Stacja Plesewo 1
29.08.2019   08:00 - 12:00
Stacje: Łasin Wybudowanie 1, Szczepanki 12 EW (obca)
06.09.2019   09:00 - 15:00

Gmina Płużnica

Stacja Józefkowo 5
27.08.2019   08:30 - 14:00
Stacja: Lisewo 5, Bielawy, Józefkowo 2, 5
27.08.2019   07:00 - 08:30
  14:00 - 16:00

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacja: Węgrowo 11
26.08.2019   09:00 - 15:00
Stacja: Nicwałd 3, obwód 100 i 300
29.08.2019   09:00 - 15:00
Stacja: Nicwałd 3
30.08.2019   09:00 - 15:00
02.09.2019   09:00 - 15:00

Miasto Wąbrzeźno

Stacje: Plebanka PGR, Rogala
27.08.2019   08:00 - 17:00

Region Radziejów

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BARTŁOMIEJOWICE 2, 3, 5, WIATRAKI, WOLA SKARBKOWA 1, 2, 3, 4, 5, ZAGAJEWICE 1, 2, 3, KROTOSZYN 1, LEKARZEWICE 1, 2, 3, 4, 5, ZBLĘG, KOŚCIELNA WIEŚ 4 .
27.08.2019   08:30 - 09:30
  15:30 - 16:30

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZAKRĘTA 1 .
27.08.2019   08:00 - 18:00

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIŁACHÓWEK 3 obwód 100 .
26.08.2019   10:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SADŁUG .
28.08.2019   08:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SADŁUG obwód 100 .
29.08.2019   08:30 - 14:30

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BRONIEWO 2, BRONISŁAW 1 ,DOBRE 8, 12, 13 .
26.08.2019   08:00 - 10:00
30.08.2019   16:00 - 18:00

Region Rypin

Gmina Brzuze

Stacja Ostrowite 6 obwód 300 kierunek ZE 7839.
28.08.2019   09:00 - 13:00
Stacja Brzuze 6 obwód 100.
28.08.2019   08:30 - 13:00
Stacja Brzuze 6 obwód 200. Stacja Brzuze 2 obwód 100 kierunek Witkowski.
28.08.2019   11:00 - 14:00
Stacja Trąbin Rumunki 2 obwód 200 kierunek Bejgier.
28.08.2019   08:00 - 14:00

Gmina Chrostkowo

Stacja Chrostkowo 1 obwód 200 kierunek Kościół.
26.08.2019   08:30 - 12:30

Gmina Dobrzyń nad Wisłą

Stacja Dobrzyń Szkolna ul. Szkolna, Robotnicza, Wojska Polskiego, Licealna i przyległe.
29.08.2019   10:00 - 13:00

Gmina Fabianki

Stacje Czarne 5, 6, 8, 14, 15, 16, 18.
29.08.2019   07:30 - 09:00
  13:00 - 14:30

Gmina Tłuchowo

Stacja Jasień 1
26.08.2019   09:00 - 15:00

Gmina Wielgie

Stacje Czarne 5, 6, 8, 14, 15, 16, 18.
29.08.2019   07:30 - 09:00
  13:00 - 14:30
Stacje Suradówek 1, 6, Bałdowo 1.
29.08.2019   07:30 - 14:30

Gmina Zbójno

Stacja Łukaszewo 5 obwód 200 kierunek Czajkowski
28.08.2019   08:30 - 14:00

Miasto i Gmina Lipno

Stacje Czarne 5, 6, 8, 14, 15, 16, 18.
29.08.2019   07:30 - 09:00
  13:00 - 14:30

Miasto i Gmina Rypin

Stacja Głowińsk 7 obwód 200.
27.08.2019   08:00 - 14:00
Stacja Stawiska 3 obwód 200 kierunek Starorypin
30.08.2019   08:00 - 14:00

Region Toruń

Gmina Ciechocin

Stacja Elgiszewo 14 obw.100 Elgiszewo
29.08.2019   07:00 - 11:00

Gmina Czernikowo

Stacja Kiełpiny 1 obw. Zlewnia Mleka , Kiełpiny
30.08.2019   07:00 - 11:00

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Otoruda 1 Frydrychowo , Otoruda
26.08.2019   08:00 - 14:00
Stacja Kiełpiny 1 obw. Zlewnia Mleka , Kiełpiny
30.08.2019   07:00 - 11:00

Gmina Lubicz

Stacja Krobia 1 obw.100 Krobia ulice Olszynowa, Baśniowa, Wiejska, Dolina Drwęcy, Pod Dębami, Sportowa, Poligraficzna, Topolowa, Orzechowa
27.08.2019   07:00 - 10:00

Gmina Łysomice

Stacja Gostkowo 5 obw.100 , Gostkowo
26.08.2019   08:00 - 10:00
Stacja Kamionki Małe 3 Jezioro 2
30.08.2019   07:00 - 12:00

Gmina Obrowo

Stacja Sąsieczno 2 Sąsieczno ulice Osiedlowa, Długa
26.08.2019   07:00 - 11:30
Brzozówka ulica Olszynowa
22.08.2019  09:00 − 27.08.2019 12:00
Stacja Kawęczyn 5 , Kawęczyn , Zawały
28.08.2019   08:00 - 11:00
Stacja Kawęczyn 14 obw.200 Kawęczyn
28.08.2019   07:00 - 12:00

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Czarnowo 9 Czarnowo ulica Spacerowa, Toporzysko
28.08.2019   07:00 - 15:00

Miasto i Gmina Chełmża

Stacje Kończewice 2 , Kończewice TORPAK
26.08.2019   07:00 - 09:00
Stacja Kończewice 2 Kończewice
28.08.2019   13:00 - 17:00
Stacja Kościuszki 1 , Strużal ulica Lawendowa, Chełmża ulice Wisławy Szymborskiej, Tadeusza Kościuszki, Jana Brzechwy
30.08.2019   07:00 - 11:00

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Przelot 2 Toruń ulica Przelot
28.08.2019   07:00 - 18:00
Stacja Grabowa ul . Olszynowa
29.08.2019   08:00 - 12:00
Stacja WZSR Toruń ulica Mazowiecka , Urząd Skarbowy , Urząd Celny , Firma Oferta
31.08.2019   08:00 - 09:00

Region Włocławek

Gmina Baruchowo

stacja Baruchowo GS obwód 100
30.08.2019   10:30 - 13:30

Gmina Brześć Kujawski

Brześć Radziejowska 2
29.08.2019   09:00 - 17:00

Gmina Choceń

Pustki Choceńskie 3 obwód 100
26.08.2019   10:30 - 14:00
Choceń Polna 2 obwód 500
27.08.2019   10:00 - 13:30

Gmina Chodecz

Chodeczek 2 obwód 200
28.08.2019   07:30 - 15:00
Chodeczek 2 obwód 100
30.08.2019   07:30 - 15:00

* - Połączenia telefoniczne płatne zgodnie z cennikiem operatora telekomunikacyjnego

© 2019 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl