Aktualności

ENERGA-OPERATOR SA jak co roku uczestniczyła w konferencji "Systemy Informatyczne w Energetyce" która odbyła się w Wiśle w dniach 25-27 listopada 2014 roku.

więcej

Bezpieczeństwo danych w świetle nowych regulacji unijnych, prace nad kodeksami sieciowymi, a także wymiana doświadczeń były tematami spotkania Europejskie stowarzyszenie EDSO (European Distribution System Operators for Smart Grids), które w tym roku miało miejsce w Gdańsku. Gospodarzem spotkania była ENERGA-OPERATOR SA.

więcej

We wrześniu ENERGA-OPERATOR SA udostępniła klientom nowe możliwości zgłaszania braku zasilania. Przerwę w dostawach energii elektrycznej można zgłosić wypełniając formularz na naszej stronie Internetowej lub wysyłając sms pod numer 3991.

więcej

Linie z lotu ptaka

ENERGA-OPERATOR przeprowadza lotnicze oględziny sieci. Takie badanie linii z wysokości pozwala na szybszą identyfikację awaryjnych miejsc sieci

więcej

ENERGA-OPERATOR dokonała aktualizacji pomiarów odległości linii energetycznych od lustra wody na szlakach żeglownych woj. warmińsko-mazurskiego oraz woj. pomorskiego. Zaktualizowane wysokości zostały podane na 344 nowych tablicach rozmieszczonych wzdłuż dróg wodnych.

więcej

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, po dokonaniu rozliczenia rzeczowego, finansowego oraz ekologicznego poinformował, że projekt pn. "Redukcja strat energii elektrycznej w sieci na obszarze działania ENERGA - OPERATOR SA" został zakończony. Spółka wymieniła transformatory o 9 miesięcy wcześniej niż zakładano, co przełożyło się na szybsze osiągnięcie efektu środowiskowego.

więcej

© 2021 by ENERGA-OPERATOR SA

powered by netPR.pl